Új privát üzeneted érkezett!

Rutascorbint én annak idején szembevérzésre kaptam. Rosszul vettem a levegőt az első szülésnél. De biztos erre a problémára is használ. Bár én orvosi konzultáció nélkül nem szednék ismeretlen gyógyszert.

Jó utat Katapetra :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Szia

Azért ajánlottam ,mert nem gyógyszer hanem érfal erősítő,illetve nekem ez a kombináció bejött.

bocsi nem ide akartam írni

Isten éltesse a kisfiad 8)

Lilypie Pregnancy tickers
cicamica7591
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Mi is megvagyunk, telnek a napok, mindjárt 16. hét :)) AFP-re jövő szerdán megyek. A héten belgyógyászat volt, röhejes "vizsgálattal", ezzel nem tudom mit lehetne kiszűrni.

Miyori:: első babát 16+4-en éreztem, vártam hogy most hamarabb fogom, de eddig csak talán-talán érzés van. Most elől tapad a lepényem, akkor hátul, ez lehet az ok.

Rutascorbint bárki szedheti, nem gyógyszer ;)

Szandriii: boldog szülinapot Imikének! :)

Katapetra: nekem előző terhességnél és most is mélyen van a lepényem, szerencsére nem méhszájon és remélem most is feljebb vándorol. Barátnőmnek a 20. hétig méhszájon volt, de a 30. hétre jó helyre vándorolt. Semmi megerőltetés, semmi sex...

Gabella: miért lenne baj hogy még nem vettél semmit?

Bayar: jó vásár volt!

Jaj, érzem ezt a buta frontot :S Nem akarok hideget, olyan jó volt ez a tavasz...

Kép
Kép
csipkebogyo33
 
 

 
 

Sziasztok!

Kicsit eltűntem... most együtt vagyunk a férjemmel :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon nem jó dolog a távházasság, csakhát a papírok intézése nem halad olyan gyorsan ahogyan az ember szeretné! :evil: :evil: :evil:
Csak hivatalokkal ne kerüljön kapcsolatba az ember! Amilyen ügyintézők vannak! :roll: :evil: (buta, unott, nem érdekli...)
És amilyen stílusban tudnak az emberrel beszélni!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Csipkebogyó
Gratulálok a kislányhoz!

Katapetra
Nagyon édes :lol:

Bayar
Aranyosak a ruhácskák!

Babamozgás
Olyan 17-18 hetesen éreztem először...

Rutascorbin
A C-vitamin egyik módosulata! Lehet nyugodtan szedni! Erősíti az érfalat...

Kép

Kép
szornyelladefraas
Debrecenbrecen
 
 


Sziasztok!

Bocs, ha most is lényegretörő leszek, de kicsit szétszórt vagyok, meg feszült.

Mocorgás. Tegnap úgy beindult, hogy elképesztő. Biztos azért, mert feszült voltam.

Ugyanis üzent a védőnő, hogy ma menjek be. De én meg felhívtam, mert aggódtam, hogy miért üzen. És mondta is, hogy felhívták, hogy down-ra pozitív lett a véreredményem. (Ez nem azt jelenti, hogy tuti down-os, csak viszonylag nagy a kockázat.) Azóta kiderült, hogy konkrétan 1:92-höz a valószínűség. Így előrébb vettek, és holnap megyek UH-ra, hétfőn meg genetikai tanácsadó. Remélem, az UH eredményei nagyon jók lesznek, és nyugodt szívvel utasítom vissza az amniocentézist.

De visszatérve. Én első terhességnél kb.18. héten éreztem az első mozgásokat, másodszor majdnem 20 hetesen. Most meg eddig bizonytalankodtam, de a 18. héten már biztos vagyok benne, mit érzek.

Most, ha kiderül, hogy minden oké, már nem várok semmire, babás cuccokat fogok venni. Legalább néhányat. Meg mindjárt elődúrom a kismama szoknyámat. Bár jön a hideg... Fene bele!

Légyszi, drukkoljatok nekem holnap meg hétfőn! Kedd délelőtt jelentkezem!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella, ne csüggedj, biztos nem lesz semmi, de semmi gond! Nagyon nagyon drukkolok Neked.
De én nem bírok keddig várni. Ha tudsz, gyere már holnap is, jó?

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Köszi! Próbálok jönni holnap, ha apa nem foglalja le a gépet. :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Nekem is ezt a Rutascorbint írta fel a doki, mikor barnáztam, azt mondta, ha gondolom 3x1-et szedhetek, de aztán nem szedtem.

Gabella ne aggódj! Drukkolunk, de nem lesz semmi baj!!!

Fájdogál a fejem pár napoja és utálom ezt a sz... időt... még csak a hó hiányzik!

Holnap én is megyek a vv-re.



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Szurkolok Gabella, de szerintem se lesz semmi baj!

Sajnos nekem is fáj már két napja a fejem, igazán elmúlhatna már ez a változékony időjárás és maradhatna az igazi tavasz.

Én hétfőn voltam vérvételen, ma mentem a teljes vérképes papíromért, a többit majd később küldik ki a dokinak! Akinek a teljes vérkép már megvan, minden eredményetek a referenciatartományon belülre esett? Mert nekem négy helyen nem, igaz csak egy-két század eltéréssel több vagy kevesebb.



miyori
 
 


Gabella: millió drukk!!!!

Szörnyella: az jó ha együtt vagytok! :) Külföldön is borzalmas a bürokrácia? Vagy a magyar papírokkal van gond?

Miyori: triglicerid szintem magasabb picikét ill. a nátriumom alacsonyabb. Más eltérés nem volt egyenlőre. Neked?

Kép
Kép
csipkebogyo33
 
 


Nekem a neutrofil magasabb 4 századdal, a limpocita pont az alsó határon van, a HCT egy századdal alacsonyabb, a vizelet PH pedig 2 tizeddel magasabb + baktériumot találtak benne.

Ezt a leletet a háziorvosnak, vagy a nődokinak kell megmutatni?



miyori
 
 


Nekem is lett 3-4 ami alacsonyabb volt, de azt mondta a doki, hogy ez tökéletes kismamaként.
Nekem valamit be is írogatott a kis-könyvembe a védőnő, neki is meg kell és majd a ngyógyinak is.

Ne aggódj! Mondjuk a baci az nem jó. Nekem mindig megnézi a védőnő is a vizeletet. :)



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Mindenkinek szép napot, ebben a cudar időben, remélem jól vagytok!
Mi még itthon. A férjemnek megkavarták a munkáját, így még bizti, hogy maradunk egy hétig...én annyira nem bánom!

Babóca jól van: olyan aktív már...már minden nagyobb mozdulatát határozottan érzem. <3
LKepény még mindig érinti a belső méhszáj területét, remélem a 30. hétre lesz változás...mellső fali, ezen már változtatni nem lehet.Sebaj, csak ő rendben legyen!

Jó 7végét!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Ééééss TÚLVAGYUNK A FELÉN! :lol: 140 nap van hátra <3

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Huuu lányok! Itt Veszprémben borzalmas idő van....
Szegény Bátyámék Győrből nem értek haza tegnap dél óta, a 4 gyerek a másik mamával, de még nagyon picik... :( de nagyon hiányzik nekik az anyuci... olyan rossz, h nem tudunk mi sem segíteni!
Hihetetlen, hogy ilyen az idő....

Azt hiszem már én is érzek valamit, néha néha... :)
Még két hét és uh :)

Katapetra! Jobb is hogy nem indultatok el, nem is tudnátok menni.
Mi Anyuéknál vagyunk, mi sem tudunk menni sehová! Még gyalog is alig...

Úgyhogy pocaknövesztés van itthon :) meg pihi

Tegnap nagyon dobogott a szívem, nem tudom miért... Pedig feküdtem, nem csináltam semmit, de nagyon megijedtem!
Elég magas a pulzusom is :?

Pusz mindenkinek!!!



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


LSÖ PICIM 20HETESEN 2DIK 16 3DIK 12+4 MOST 13 HETESEN MOZOG A BABSZLIKA :D
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi hogy így eltűntem csak Dombóváron voltam otthon!Hematológus közölte hogy vmi trombofólia vizsgálatot kellene végezni de azt nem lehet terhesség alatt így nem írtak semmit meg kell semmit szednem!Cyto-m is megjött jó lett most!A down-kór is jó lett!Megvolt az AFP is már csak az uh-ra várunk ahol remélem kicsikénk már megmutatja mije van!Én még nem érzem :S mondjuk a doki mondta h hátul van kicsit a méhem lehet azért ?? Szóval mindenkit irigylek h már érzi!

Gabella ne izgulj minden rendben lesz!

Voltunk turizni mi is Dombóváron van egy olyan turi ahol amennyit beletudsz tömködni a szatyrodba az 800 ft így nagyon sok mindenünk lett!Olyan édesek!Nagy része semleges fehér,barna vannak sötétkék rugik de én úgy vagyok vele h kislányra pizsinek is simán feladom a kéket fiúnak már kevésbé a rózsaszínt!Jaj meg találtam egy kádat amin nagyon filózok mert kapunk sima kádat de ez kerekes meg leeresztős így ha netán apa nincs itthon akár a szobában is megtudom fürdetni a Picurkámat mert feltöltöm a vizet a fürdőbe zuhannyal begurítom a Picihez majd utána kigurítom a leersztővel letudom engedni így nem kell emelni sem (nálunk csak zuhany van kád nincs)!Belinkelem vélemények?? http://www.jofogas.hu/tolna/Allvanyos_f ... 427839.htm

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Sziasztok!

remélem mindenki jól van, és megúszta a havazás okozta nehézségeket!

Suprise: Nekem nagyon tetszik a kád, szerintem nagyon okosan csináltátok. Nálunk is nagy kérdés a fürdetés....a fürdősz. pici a szobája kicsi...még agyalunk rajta!
Kívánom, hgy megtudjátok mielőbb a picur nemét ;)

Nekem 2 napja olyan szinten bekeményedett a pocak...Benike is ritkábban jelentkezik, de legalább néha beköszön, ez azért megnyugtató.
Espumisan-t vettem be...most kicsit jobb...megálltak a szelek :(

Nagy csend van...már megszokhatnám....de valahogy nemtudom :?

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Suprise! Nagyon jó hírek :) Már illene neki megmutatni punis-e vagy vagy kukis.
Tegnap reggel biztosan éreztem, még olyan csikis is volt, hogy elfordultam huu haa :D
Ma reggel is vártam a mocorgást, mert hanyatt fekve éreztem, de nem nagyon mozgott.
Pár napja nem is olyan érzékeny a cicim.
Viszont most megint nőtt a hasam :)

A kád szuper, főleg annyi pénzért. Én mindig utána nézek az eredeti árnak, azok a fajták nagyon drágák. Nekünk sincsen kád, de amúgy sem hajolgatnék bele, nekem is állványos van, de én 2500-ért vettem, hagyományosat. Tökéletesen jó.

Én is túrtam múltkor egy kék nacit, de simán ráadom a lányra is.
Fordítva szerintem is furább :)

Nekem még vizsgálat alatt az AFP vv, kedden megyek a védőnőhöz... Lemér gondolom. Én lemértem magam, 52kg kezdtem, rosszulétes időszak alatt a védőnő a 8. héten 50kg-ot mért, 14. héten 51 kg-ot, most meg 53,5 voltam :o

Többieknél semmi újság?
:?:



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Egy kérdés: mindenki használt/ használni fog légzésfigyelőt?
Van aki azt mondja, a nélkül haza sem vinné a babát, van akit nem érdekli a kérdés!

Van két fajta van az "újabb" ami a pelusra csiptethető, mi azt néztük ki.

De még bizonytalan vagyok, hogy az vagy a hagyományos ágyra tehetőt. Nem tudom olyan biztonságos e a csiptethető is, mert a másik meg macerásabb az utazgatás miatt (márpedig mi jövünk megyünk...)

Várom a véleményeket, tapasztalatokat :)

Köszi



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!

Látom már elég sokat tudjátok a baba nemét. Sajnos mi még mindig nem tudjuk. A 12. héten voltam utoljára uh-n és csak a 18. héten megyek legközelebb. Már nagyon várom. Én is érzem már hármaskát, de nem minden nap.

Gabella, drukkolok, hogy minden rendben legyen.

Suprise, nagyon jól néz ki a kád. Amíg pici én is az állványosat tervezem használni, aztán ha elég nagy lesz együtt fürdik majd a nagyokkal. :D

Bayar, én nyugodtabban alszom, ha van légzésfigyelő. Igaz csak akkor ér valamit, ha tudsz is újraéleszteni. Itt szerveztek a védőnők "mit tegyünk vészhelyzet esetén"tanfolyamot, de remélem erre a részére sose lesz szükség. Sajnos a kruppról tanultakat már kellett hasznosítanom :S

Mindkét típust ismerem. Az ágyba tehető a gyerek számára kényelmesebb, ha hason alszik. Az enyémek hason alszanak. A pelusos változat viszont utazáskor jól jött.

Lilypie Pregnancy tickers
keyra78
Piliscsaba
 
 


Még a pelusoshoz - párszor előfordult téves riasztás. Nekem olyan van, hogy ha x ideig nem érzékel levegő vételt, elkezd rezegni, ha akkor sem történik semmi, riaszt. Amennyiben rosszul érintkezik, a rezgéssel akkor is fel tudja riasztani a babát, amikor alszik és vesz is levegőt. Az ágyba tehetővel viszont csak egyszer. (ami nem tuti, hogy téves volt)

Lilypie Pregnancy tickers
keyra78
Piliscsaba
 
 


Sziasztok!

Légzésfigyelővel kapcsolatbanl nekem az a véleményem, hogy akkor komplex ez az egész, és ér valamit, ha elvégzed a hozzá illő elsősegély tanfolyamot.
Ha lesz erre lehetőségem, mindenképpen elvégzem...egyébként ha nem jönne össze, akkor is tervezünk ilyet is, olyat is. Az utazás nálunk is napi-hetirendű dolog...

Keyra78: drukk a 18 hetes uh-hoz, reméljük megis mutatja majd magát ;)

bayar: nekem is olyan furi volt az első határozott rúgás...kicsit ijesztő is, hogy na ezt már nem én irányítom, de egyben csodás is! ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Légzésfigyu.

Nekünk is van, ágyba tehető, tökéletes és megnyugtató, hogy van/volt.
De! A légzésfigyelő a babáknak van és nem a szülőknek. A riasztás a babuciknak szól, akik éppen elfelejtenek levegőt venni. Persze a szülő is rohan fejvesztve, hogy mi van. A lapos, ágyba tevős síppal, pittyegéssel, a pelusos rezgéssel (is?) figyelmezteti a gyereket, hogy dolga volna!
Persze nem árt egy elsősegély tanfolyam, mert sajnos előfordulhatnak HELYZETEK, de sztem a légzésfigyelő helyesen beállítva elég.
Ha a hagyományos, ágyasat vásároljátok, fontos, hogy ne legyen a szülőhöz túl közel a cucc, ugyanis a légnyomáskülönbséget érzékeli a gép. Azaz akkor sípol, ha nem érez változást, nem vesz levegőt a gyerek. De ha túl közel van hozzánk, az is előfordulhat, hogy a szülő lélegzését is érzi, így nem jelez, ha kéne. Ez nagyon ritka.

Nem kell pánikolni. Jó kis szerkentyűk ezek és totál megnyugtató már a tudat is, hogy van. Én addig nem is tudtam aludni, amíg nem volt.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Régen voltam, mert köhögéses lázas betegség söpört végig a családon, engem a nátháig bénított csak le.
Angelcare légzésfigyelőnk van. Az első gyereknél el se tudtam képzelni, hogy nem veszünk, mert azon a huszonakárhány ezer forinton nem fog múlni, hogy egy életre bűntudatunk legyen, ha mégis kellene. Rengetegszer tévesen riasztot és a frászt hozta ránk az éjszaka kellős közepén. Állítottunk a használati utasban írt érzékenységén és így felesleges riasztás már nem volt. 6-6 hónapot használtam eddig a két gyerkőcnél. Most is kb. ennyi időre fogom betenni az ágyba.





ghkriszpi
 
 


Mi is mindenképpen szeretnénk légzésfigyelőt. Azért sokkal nyugodtabbak leszünk, ha tudjuk, hogy jelez, ha valami gond van. Azt eddig nem tudtam, hogy van pelusra csiptetős változat is, de most utána nézek! :-D

Örülök bayar, hogy már te is érzed a picit. Az első után én se éreztem rögtön újra, csak két nap múlva, de mostanában már naponta egy-egy kicsit! :-D



miyori
 
 


Akkor én még informálatlan vagyok e téren, mert nekem eddig senki, de senki nem beszélt újraélesztési tanfolyamról, csak azt hallottam, hogy fel kellett rázni a babát...

Azt sem tudtam, hogy nem nem lehet túl közel. Mondjuk nálunk ez a veszély nem áll fent.

keyra: akkor a fektethetős az megbízhatóbb talán!?

Persze, ma is vártam hogy érezni fogom... de semmi :cry:
Most már rákaptam, és olyan jó lesz :)

Nekem azért minden nap van, hogy érzem hogy feszít vagy belenyilal vagy ilyesmi. Ez normális? Ti is érzitek ilyen szinten, hogy történik odabent valami?
Vagy már ne aggódjam túl.... :roll:



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Nyugi bayar: nálam is volt ma hasfájás, előtte 2 nagy kőkemény pocak, ma nyilalt a bal petefészkem környékén. Nagyon vegyes tünetek...
Szerintem nincs baj! ;)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Bayar és Katapetra, ti mindketten olyan nádszál vékony anyucik vagytok -no meg első babásokis-, hogy ne csodálkozzatok az ilyen gyakori feszülős, nyilallós tüneteken. Nő a babus, nő a pocak, csinálja a helyet magának :lol:

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Sziasztok! Bocsi, megint tömör leszek. Délre mennem kell dolgozni, de még nem főztem...

A lényeg: minden ok, nem lesz amniocentézis, és KISFIÚ! :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Az az igazság hogy tesóimnál nem volt légzésfigyelő és nem is gondolkoztunk rajta de most elkezdtem én is agyalni rajta hisz az igaz h magamnak sose bocsájtanám meg ha ezen múlna valami.A kádat még nem hívtam fel az az igazság hogy még nem kaptam pénzt ebben a hónapban és nem tudom mikor kapok és hát állványos kádunk 2 féle is van ami közül választhatunk így nem aggódom annyira hogy lecsúszunk róla.De ha megjön a pénzem tuti felhívom!
Viszont tegnap éreztem a Kicsimanót ültem és határozott rúgás volt de eddig "csak" egyszer és azóta nem :S :)
Bayar,Katapetra nálam is megvannak ezek a tünetek ezek mellett nekem a derekam akar szétmenni de nem kicsit pedig nincs még az a nagy pocakos időszak!
Nálunk elsősegély tanfolyamról sem hallottam!
Kismamatorna viszont van ahova szerintem elfogok járni.

Kép
Kép/1-38-29-2015_07_31-.jpg" BORDER=0>
suprise
Bátaszék
 
 


Légzésfigyelő. Nekünk egyik gyereknél se volt, és most sem lesz. Max. akkor, ha időközben ne adj' isten valami olyan rendellenesség derül ki, ami indokolja a plusz aggodalmat.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


SZandri: nagyon kedves vagy, de, hogy én nádszálvékony???? :) JÓ lenne, majd rakok fel jövőhéten fotót a 22. hetes pocimról....

Apropó magatokról nem írtál.... :(
Láttam Imike új fotóját, még mindig nagyon cuki :)

Gabella: Gratulálok itt is ;) Név? Hogy betudjam majd azt is írni a tábliba.

Benikém ma olyan kis aktív, úgy szeretem!!!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Most csak gyorsan Gabellának: nagyon-nagyon örülök, izgultam értetek! :))))))))))

Kép
Kép
csipkebogyo33
 
 


Gabellaaa éljen, gratulálok a kisfiúhoz :) Akkor bővült a fütyis csapat!

Katapetra, olvasol a gondolataimban :) Éppen fel akartam dobni megint a pocakos képek témát! Várom nagyon.
Velünk semmi extra, Imike igazi ördögfióka, nem hagy unatkozni.
Ketteskéről nincs hírem. Sajna nekem 20 hetesen lesz a 18 hetesem, így jött ki a lépés... Jövő héten megyek kétszer is. Egyszer magánba, egyszer a kórházba. Akkor majd remélem már szolgálhatok infókkal.

Apropó, asszem mai napra datálom az első babamozgásokat. Vagyis remélem :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Folyt.

Nem vagyok jó passzban, azért nem írtam. Pár napja este véres nyálka volt a wc papíron (mensim most lenne, a 8. héten is ezért véreztem), azóta pedig a bolond frontok hatására össze-vissza feszül és keményedik a hasam.
Holnap nőgyógyász, remélem minden oké lesz. Ja, reggel AFP is, csak hogy ne unatkozzak :))

Légzésfigyelő: nekünk Angelcare volt, eleinte párszor beriasztott, azt mondják kb. 4 kilótól nem csinál téves riasztásokat, nagyjából ez stimmelt is. Ezt a pelusosat most láttam először :) Szerintem olyat már nem veszünk, árában van.

Kata: de jó hogy Beni már aktívan nyomja, nagyon várom ezt az érzést.

Szandriii: cuki Imike a képen ;) Te jól vagy?

Suprise: praktikus a kád nagyon! Valamilyen nekünk is kell majd, mert az előző állványa eltörött, a kádat meg sarazásra használta a fiam nyáron. :D

Kép
Kép
csipkebogyo33
 
 


Gabella!!! Nagyon jó hír! :) Örülök, megnyugodhattok!

Szadrii: Nagyon jó a kis pasidról a kép. Beléptem, te vagy a laptető... megakadt a szemem rajta ;)
Legyen is rosszcsont kisfiú :twisted:

lehetnének megint képek, majd montázst teszek fel, a legelsőről, a múltkoriról, meg majd akkor jövő héten!
De akkor mindenki mutassa a pociját!

Hát én ma nagyon meglepődtem! tavaszi kabátot vettem fel, amit idén még nem vettem elő, hát alig bírtam begombolni, mellbe is és hát pociban is. Ha nem jön meg hamar a jobb idő, nem tudom mit akasztok magamra, nem szeretnék kabátot venni 2 hónapra....

Ma voltam védőnőnél, meghallgattuk a kicsi szívét, és azzal a hallgatóval, lehet hallani ha rúg-kapál :) hát voltak hangok, azt mondta a védőnő, hogy ficánkolhatott.
És 2 kg-ot híztam, (bár a kabátból kiindulva... töltött galamb lettem!) :D
Így már könnyebben kibírom ezt az egy hetet.
Szandrii akkor megint kb egyszerre megyünk uh-ra :) nekem is mindig eltolódik, a dokim pont mindig akkor van szabin.

Nagyon várom, hogy mit mutat majd :)

Tegnap este is éreztem picit, tuti hogy az, mert ezeket éreztem már, jajjj olyan jóóóóó !!!



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


csipkebogyó: kívánom, hogy mielőbb elmúljon ez a barnázás....Drukkolok holnapra!

Bizony lányok: jövőhéten jöhetnek a pocifotók is!

Szandriii, Bayar: drukk neketek is jövőhétre!
Mt szeretnétek a szívetek mélyén?

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Mindig úgy éreztem, hogy fiús anyuka vagyok, vagyis lennék... aztán most már valamiért a kislány mellé húz a szívem, talán mert ő van a pocimban. Hát az biztos, hogy nagyon izgi lesz uh-ra menni! :)
Szerintem lány lesz, és jól meglepődöm majd h kisfiú :)

És hát, mindjárt beteszem a képet, hogy mennyi kislány ruhánk van a Bátáméktól. Kár lenne értük :)
Ma is olyan szép időnek indul itt nálunk... hát lehet, hogy elmegyek a városba nézelődni meg sétálni, férjem dolgozik... Persze a turikba is beugrok, bár megfogadtam, hogy megvárom az uh-t, de csak körülnézek :wink:

Kép babaruhák



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Nagy a boldogság :) Vadásztam vaterán 18ezerért egy medela swing mellszívót. Tök jó állapotban :D Bolti ára 50 ezer ft. Már jó ideje lesem, de mindig olyan drágán voltak fent (27-50 között). De most rám kacsintott a szerencse :)

Katapetra, ha magamra gondolok, én kipróbálnék egy kislányt, de ha Imikére, akkor fiút :)
Amúgy meg tényleg mindegy, csak tudjam már.

Köv héten poci fotózás, szuper :lol:

Bayar, kabát ügyben én is így vagyok, csak nekem a télim nem működik már. Remélem nem is kell már. Tavaszit viszont muszáj vennem, mert nincs pocakra valóm. Imikével télen voltam nagy hasú.

No majd jövök még, de indulunk levegőzni 8)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Bayar, nagyon jók a rucik. Kb semmit nem kell venned már hé :)

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Köszi lányok, aranyosak vagytok! Név? Na az még nincs! Nehéz ügy lesz! :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Lányok a táblázat beillesztése jó lesz jövőhéten, amikor már többet fugunk tudni? :)

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 


Psze.

KépKép

Kép
szandriii
 
 


Én a jövőhéten csütörtökön megyek terhesgondozásra, valószínűleg két hét múlva pedig genetikai uh-ra.
Az AFP eredményemet még nem kaptam meg, azt is majd szerdán, de remélem minden rendben lesz.

Bayar: Nem semmi készleted van már ruhákból. Nagyon aranyos kis rucik! :-D

Én a szívem mélyén kislányt szeretnék, de valamiért mégis kisfiút érzek. Nemsokára kiderül! :-D



miyori
 
 


Jó a jövőhéten Katapetra! De én is szívesen vállalom, hogy néha beillesztem. Mondjuk jövő héten, talán lesznek új információk :)

Ezek a kis ruhák éppen a kezdő méretek 0-3 hóig, ma még vagy 5 zsákot kiválogattam méret szerint. Meg van 2 zsák, amit majd felviszek a védőnőhöz, vagyis a rendelőbe, mert ott van válogató doboz. Nekem azok nem kellenek, mert így is szerintem nem tudok majd mindent elrakni.

Főleg, hogy holnap jön a becsüs a lakást felbecsülni a vevőink hiteléhez, és mivel ők fundamentások, én úgy hallottam több felől is, hogy a hitelbírálat kb. 3 hónapig tart... hát júliusban költözködni.... szuper lesz.
Mondtam a férjemnek, hogy ha úgy néz ki hogy elviszik a lakást, akkor apránként Anyuékhoz cuccolok, mert utána tudunk még csak mi is másikat keresni, és úgy gondolom, hogy ez a július augusztus sőt még a szeptember is a babázásról fog szólni...
Húzos lesz így :roll:
Lényeg: Anyuékhoz nem veszünk bútort neki, majd csak az újba, így meg érdekes lesz hová rakni a cuccait... Még a kettőnkét is alig....

Mellszívó: Én meg egy aventeset találtam, új, úgy kapták, sosem használták, és 4000 Ft. Hát az jó ár érte. De azt hiszem, pont te mondtad Szandriii, hogy neked nem jött be. A sógornőm is valami M-betűset emlegetett, de nem tudja már a nevét.
És azt mondja, az új sem olyan drága, mint az avent.
Nekem meg nincsen tapasztalatom. :oops:



Lilypie Pregnancy tickers
bayar
 
 
 


Sziasztok!
Eladó egy felesleges 4D babamozis genetikai ultrahang utalvány a Hepinet rendelőkbe, 11.900Ft helyett 8000 Ft-ért.
Tartalma: 30perces vizsgálat, dvd felvétel+képek CD-re írva, színes fotó.
Infók itt: http://www.hepinet.hu/
Mi a Kárpát utcában jártunk (már befizettünk 3 alkalmat, mikor ezt a kupont kaptuk), az ottani szonográfust, Baráth Zsuzsát szakmailag is csak ajánlani tudom!
Kontakt: minekaza@hotmail.com (az utalvány elektronikus, úgyhogy az adás-vételt online meg tudjuk oldani)
minekaza
Budapest
 
 


sziasztok!

Hátha érdekel valakit, a barátnőmanyukája csinálja őket, gyöngyékszerek. :D

https://picasaweb.google.com/1069209763 ... le7fqquVFw

Andi

Kép

Kép

Kép
andóca
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

A védőnőm hívott, megérkeztek az afp-s vérvételi eredmények. Szerencsére minden negatív, úgyhogy szerdán genetikai uh, és védőnő, csütörtökön pedig nőgyógyász.

Többiek? Bayar érzed már gyakrabban a babócát?



miyori
 
 


Miyori: Jaj de jó, örülök nektek! Jó sűrű lesz a program jövőhéten ;)

Mi jól vagyunk, csak éjjel küzdök az alvással, nincs itthon a párom, és nagyon rossz így...De Benikével minden ok! Ma mondjuk nyugis...

Bayar: szívesen adnám, de csak word formátumban van meg, és úgy tudom ide beilleszteni, hogy átkonvertálom jpg formátumba...kicsit bonyolult...
nem esik nehezemre a beillesztés, csak azt hittem valakit zavar, hogy ezzel teljenek meg oldalak :)

Vigyázzatok magatokra ebben a rossz időben!

Lilypie Fifth Birthday tickers
katapetra
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: