Új privát üzeneted érkezett!

Oui ez vicces! A főnököddel tudtál személyesen beszélni?

Viki, én is tegnap kenőmájasra meg párizsira éheztem. Meg napok óta vadászom a Magnum infinity-t, de még nem leltem rá. Ma beértem fagyival helyette. És folyton jeges teát innék. A lányoknál meg kólát ittam ezerrel. És hamburgert ettem folyton, de olyan igazi talponállós helyen vásároltat. A férj van kiakadva, mert sokszor este 9-10 óra amikor közlöm, hogy most pl. hurkát-kolbászt tudnék enni. 3 hete felhívott munkából jövet, hogy még le tudna-e csúszni az a disznóság, mert akkor hoz haza. :)

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


Engem is fel szokott hívni hazafele, hogy kérek-e valamit :lol:

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Jó reggelt!!!

Kicsit szar passzban vagyok :oops: Tegnap el is borult az agyam mikor du írnom du 3 kor jöttem a boltból és betalált egy pedofil :shock: Biciklin ült és kint volt mindene ugy el durrant az agyam hogy nem igaz hogy ilyenek vannak nem döglik meg az ilyen persze egyből elkezdtem gyorsabban menni mert a járda mind két oldalán bokor volt :roll: De még most is fel tudd bosszanatani :evil: Aztán reggel meg a férjem morgot meg kiabált a kutyával erre kelltem, mondom mi a fasz van már!? Hát hogy hülye neveletlen stb...mondom kölyök gyerek most kezdd kamaszodni...kicsit türelmesebbnek kellene lenni...és a végen felpattant és szó nélkül elment dolgozni ettől a hajamt ki tudom tépni :evil: Fel is hívtam és be is olvastam neki.... :roll:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!

Noci:Az ilyen undorító embereket eltüntetném a föld színéről. Gusztustalan. Gondold el ha még egy gyerek is van veled.
A mérgelődést meg mára kipipálhatod. :) Férj meg majd lenyugszik. Hidd el amint nagyobb lesz a gyerek azon is mehet majd a vita. Nálunk úgy van, hogy mikor okos, kedve, jól nevelt a gyerek az az ő érdeme (napi 1-1,5 órát van kb. este együtt a gyerekkel), amikor rossz, hisztis, akkor az az én nevelésem eredménye. Háááát... :)

Én ma megyek fél hétre a dokihoz, már teljesen be vagyok zsongva. Egész éjszaka nem aludtam megint semmit. Kicsit fáradt vagyok már. Iszok is egy kávét.

Ki hogy van ma reggel Lányok?

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Sziasztok!

Noci,
Juj ez nagyon durva!! :cry:
Olyan rossz, amikor ilyen duzzogva válik el az ember a párjától, tök elrontja a napot.

Viki, én ma töltöttem be a 9 hetet és ma ébredtem először úgy, hogy nem akarom kihányni az összes belsőszervemet! :lol:
Kicsit én is megrémültem, hogy mi ez a hirtelen váltás... De aztán elhesegettem minden rossz gondolatot.

Rucik: az elsőnél még mindent újonnan vettem, Dávidnál a felét, most 56-62 méretből fix hogy nem veszek újat. Nekem van pár bejáratott nagyon szupi használt ruha boltom, ahova szoktam járni. Nemm kell turkálni mert minden szépen le van válogatva, méret fiu/lány szerint, viszont minden használt, ezért 1/3 áron vannak. Nagyon ajánlom az ilyyen boltokat mindenkinek!!
Ami még jó a nagy Babaexpo (okt 13 azt hiszem) , a Hungexpo területén. Ha nem akarsz egy vagyont költeni babacuccra, ott minden van, jó dolgokat lehet vadászni!!
Nekem 4 kg- val született mindkét gyerekem (58 cm-vel) , mégis simán hordták az 56-os méretet is!!
Nálunk 10 body/ rugi az alap, mert van hog 1 nap 3-at is elhasználnak. És fix hogy nem mosok 2 naponta! :lol:

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Honeymoon, merre vannak ezek a jó turik? (Habár annyi cuccunk van otthon, hogy tényleg csak akkor kell vásárolnom, ha fiú lesz. A férjem azt szeretné, ha Borisz lenne - hát lesz még 1-2 körünk névadásilag, ha fiú...).

Nóci, ez a pedofiles történet nagyon gáz, és ilyenkor érzékenyebbek is vagyunk mindenre, próbáld me kiheverni, és nem gondolni rá. Beteg ember, remélem többet nem találkozol ilyennel az életben!
A férjjel meg béküljetek ki inkább:).

Bejelentettm a munkahelyemen, nem volt választás, a főnököm ráérzett a dologra. Semmi változás nincs, montam nekik, amíg tudok szeretnék dolgozni, de nagyrészt attól füg, az orvos mit mond... Ezt persze elfogadják. Mirussal a 32. héttől kellett feküdnöm, de az mág messze van.
Nekem itt bent az augusztus úgyis szünet, úgyhogy akkor biztos nem dolgozom, a gyerekekkel leszek. Remélem, addigra elmúlnak a rosszullétek.
Szegény férjemet sajnaálom kicsit, mert a munka meg a gyerekek az összes használható energiámat leveszik, neki már csak a kipurcant feleség jut, de este 10-nél nem hamarabb...

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Oui,
A XIII. Kerületben sok ilyen van. Sajna nem tudom a nevüket, mert csak,odatalálok, mintba sörös ló. :)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Sziasztok!


Úúúú, látom előrehaladtunk..

Mi a Moszka térhez közeli (Csalogány utca) Babadiszkontban vásároltunk. Magyar termék, egy lakáska van telezsúfolva minden földi jóval. Pl. légzésfigyyelőt ott vettük 8 ezerrel olcsóbban, mint máshol, ugyanúgy garanciával. A bodyk 2 méretes patentozással 8-900 körül.
Rendelésre van bútor is. Kismama cuccok, bár az elég avítós számomra, bár a szopis melltartoimat ott vettem, mert azok tutira beválltak, imádtam őket. Most is onnan szerzem be.

A honlapon sok minden van, de a boltba 100* ennyi, a honlap csak irányadó, hogy miket árul. Van Asso márkájú cipőjük is, mi Kristófnak azt vesszük, meg a Batz-ot. Ez a 2 mrka nagyon bevált.
Nagyon ajánlgatja a régi gyerekorvos, eemg az egyik barátunk a supy cípőt, de szerintem drága (szandi 9 ezer, cipő 11 ezer, bakancs 14 ezer) Ja és ami nekem gáz, hogy kicsit régies, formátlan és nem minden lábra jó, nekünk 24-es lábunk van most.

Ágyat az IKEa-ba vettünk, Matrac (kókusz) a novetexnél, most a nagyágyba is olyat vettünk, mostanság kéne felhúzatni a súly miatt... mindegy, majd alkalmasin.

Hordozó, babakocsi, pihenőszép, mellszívó ... kaptuk a tesóméktól. Mellszívót vennünk kell, mert jó lenn egy elektromos.... :oops: A többi bezsákolva a padláson figyel.

www.bababolt.net

A TESCoba én csak fehéret vettem, vagy olyat amin elől pici minta van, de elmenősre, mindig egyedit, általában turizom, vagy valami internetes oldalról. Imádok válogatni a kedvenceim a George és Next márka.
A Tescos fehér rugikkal emg azt csináltam, hogy rávasaltam figurákat. Én az első hónapban szinte ezeket adtam rá, mert ő az első 2 hónapban pólyában volt.

Kristófom most is iylenekbe jár, az oviba is rendes ruhába öltöztetem értsd nem tréning. Van bent neki, ha akarja átveheti, de eddig még nem igen öltöztették át.

Zöld ruhákat meg a fenti bababoltban kaptam, talpas nadrágot, vastag szegélyes derékkal és nem gumissal, imádtuk, emrt nem nyomta a pocóját és vettünk hozzá, fehér zöld csíkós mellényt. Meg volt harisnyánk is.

OUI! A nevem Kata és szerintem még nem írtam. :D



latogato1983
Pomáz
 
 


Nekünk még ami alap felszerelés volt:

-zokni a rugi rugi alá
- hálózsák, a mai napig abban alszanak
- bundazsák autós hordozóba, így soha nem kell fel/ le ôltôztetni 1000 cuccba a nyeklő csukló újszülöttet.
Csak sétához használtunk rendes bundazsákot. Ha bárhova mentünk rugi+kardigán+ hordozó bundazsákja és slussz! Így soha nem izzadtak be ha pl kocsiban hosszabb ideig utaztunk, vagy megérkeztünk zárt térbe, csakmkinyitottam a zsákot és csókolom. Nem volt macera.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


A nemekről csak anniyt, hogy az egyik ismerősőmnek márciusban született meg a második babája...
Az első lány, viszonylag hamar kiderült. Másodikná a 37. hétig úgy tudtál, hogy fiú. Előkészítették, kimosták a lány ruhákat, erre 37. heti UH és nicsak az egy kukac.... és valóban fiú lett.
:shock: :evil:



latogato1983
Pomáz
 
 


Én is! Én is! Ma 9 hét!! :)

Képzeld én tegnap jóízűen ebédeltem 2 hosszú hét szenvedés után. Ma reggel jól keltem. Most fejeztem be a nagy tál gyümölcssalis megevését!

Jól vagyok, talán a gyomrom érzem, de egyébként minden szuper. :) Lehet, hogy nekünk eljött a rosszullétek vége??? De jó lenne! :D :D :D



latogato1983
Pomáz
 
 


Latogato avagy Kata!

De jó, hogy belinkelted ezt a boltot. Régóta kerestem két méretállásos bodyt! :)

Nekem elektromos mellszívóm van Medela, de nem szívta ki rendesen hátulról a tejet, úgyhogy most meg szeretném tanulni a kézi fejést, állítólag az a leghatékonyabb.

Honeymoon!

Hol lehet venni autós hordozóba bundazsákot? Nagyon jó ötletnek tűnik.
andi1982
 
 
 
 
 


Sziasztok köszönöm a biztatás :wink:

Krikri: jobban most hogy ettem jobban vagyok :wink:
Gyere majd doki után mi volt!!!


Honeymoon: na e voltál az első aki végre számokat is irt, hogy miből mennyit érdemes :lol: :wink: Köszi :wink:

Oui: kitartás leszel még fitt :wink:

Kata: meg is néztem vannak jó dolgok az oldalukon :wink: Majd személyesen is meglátogattom őket :wink:

Gratulálok a betöltött 9 heteseknek :wink: Kata és Honeymoon
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Mellszívó: nekem az első nél nem volt, az 1. Klinikán, a szülés után vettem egyet, műanyag cső, abban mozog egy dugattyú, kézzel lehetett fejni vele gyakorlatilag. Nagyon nem szerettem, egy idő után kézzel fejtem, de hatékony volt... Semmi bajom nem volt az elsőnél, tej is elég volt.

A másodiknál volt egy kölcsön Medela szívóm, és rettenetes mellgyulladásom lett:(. Azt hiszem, tényleg a kézi a legjobb és a legkíméletesebb módszer. Az egyik barátnőm sose fejte ki a tejet, és volt is neki elég, nem gyulladt be a melle. Nem tudom, hogy csinálta, de a szülés utáni 2. nap én már megőrültem, annyira feszített, fejni kellett... És utána is, minimum 1 hónapig.
Gyerekesek, ti hogy fogjátok csinálni? Jó lenne megúszni a fejést, de nem hiszem, hogy sikerülni fog nekem.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Oui!

Én biztos fejek majd, mint Kristófnál, mert végig sok tejem volt és suliba is járok és kell a helyettesítés apa személyében. :oops:

Meg amikor elkezdtem a hozzátáplálást, akkor ezzel kevertem össze a semlegesebb zöldégeket.

Ebben a januárban az még a mázli, hogy mire hozzátápisak lesznek, akkor mág június-július lesz, amikor meg friss a zöldség-gyümölcs, mire tél lesz, addigra meg egy csomó mást is ehet és lehet, hogy lesz már sok foguk is. :)



latogato1983
Pomáz
 
 


Avent isis volt, vagy valami iylesmi, ez már a komyolabb kézi.
El vettétek a kedvem a elektromostól.

A kézitől már fájt a hüvelykmatyim.... meg nyikorgott a vége felé... :oops:
De leht, most is rá szavazok.



latogato1983
Pomáz
 
 


Én az elektromos avent mellszívóra esküszöm. Mindkettőnél azt használtam és semmi bajom nem lett. Szerintem annyira fáradt az ember az elején, hogy nagyon jó hogy az elektromos kütyüt csak tartani kell, nem kell hozzá erőt kifejteni. Pláne éjszaka :-)

A Mária bababoltban a Visegrádi u ban is lehet kapni 2 állásos bodyt

hnézsófi
 
 


Na, ennyit arról, hogy elmúlt a hányinger. Most evés után mindjárt ki is jön :?

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Noci, de durva! Férjeddel meg már talán ki is békültetek.

Oui, én csak akkor fejtem minimális mennyiséget, amikor az elején annyira be volt keményedve a bimbóudvar, hogy nem bírtak rendesen ráharapni. Vagy ha mentem valahová és amíg távol vagyok, ne haljanak éhen:) Reményeim szt. most is ezt fogom tenni. Én is csak kézzel fejtem. Szinte az összes kézi/gépi mellszívót kipróbáltam, 0 eredménnyel. Kézzel meg elég sokat le tudtam fejni. Annyira irígyeltem azokat, akikek folyt a teje. Én melltartóbetétet sem használtam sohasem.

A IX. kerületben a Tompa u.-ban is van ilyen turi, kismama ruhák is vannak. Az utca közepén van, csak sajnos kicsi üzlet, és du. 3-7-ig van hétközben nyitva.

Kata, én is hallottam ilyet. Volt ismerős, aki a szobát is rózsaszínre festette, aztán megszületett egy kisfiú.

Krirkri, majd gyere a doki után!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


Sziasztok,
nem tudok most nagyon jönni, időm alig, pénteken van egy halálvizsga, fel se lehet rá készülni. Emese meg folyton rajtam lógna természetesen :D

De:
Krikri,
gyere este a doki után, olyan jó lesz neked ma :)

Nóci,
nem semmi sztori, basszus...

Mellszívó:
nekem medela, elektromos volt, nem egy túl masszív és erős gép, de nekem elég volt. Használtam, nem rendszeresen, csak ha úgy éreztem, szükséges. Kézzel nem akarnék, nekem az túl fárasztó. Aztán majd meglátjuk. Mert ezt eladtuk, szóval most nincs.

Köszi mindenkinek a boltötleteket, majd felírom mindet.

Oui,
enyhül már a rosszullét? Munkahelyeden hogy bírod?

Na még biztos akartam valamit, de mennem kell.

Ja, megvan: májkrém!!! A legjobb. Kifli, vaj, májkrém, óó, korlátlan mennyiségben kívánom :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Májkrém?:) Na neeee! Tejfölös-hagymás chio chips!!!!

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Úúúúúúúú.
Marcipános krémtúró!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Tonhal konzerv..... :lol: :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 


Mellszívó: na ehhez azt hiszem én is hozzá tudok szólni. Az első pár hétben minimálisan használtam (csak ha azt éreztem, hogy csomósodna a mellem), aztán egy kicsit kevesebb lett a tejem (úgy 3 hónapos volt a lányom) - nem volt nyűgös, aludt is megfelelően, csak nem hízott rendesen. Akkor elkezdtem fejni, először minden szoptatás után, aztán csak reggel és este - így kb 3 dl lejött naponta. Ezzel aztán kiegészítettem az esti szopit. Ez így ment egy jó fél évig, kb.: 8-9 hónapos koráig. A maradékot lefagyasztottam (felesleges volt, nem használtam fel - de akkor adott egy biztonság érzetet), illetve hozzátáplálásnál ezzel hígítottam a bébipapit.

Nekem 4 mellszívóm volt: Medela Base (legegyszerűbb) - gyerekorvos tanácsára vettem, legolcsóbb, nem szerettem, de a semminél jobb
Medela Mini electric: elektromos, hangos nem szerettem túlságosan, de ég és föld az előzőhöz képest

Philips Avent elektromos + kézi: ezek egy dobozban voltak (azaz az elektromoshoz adnak olyan fejet, amivel kézi mellszívóként is lehet használni): nekem a Philips elektromos nagyon bejött, ráadásul a philips aventes cumikat is rá lehet tekerni.

Ami tanulságot levontam az egészből, az az, hogy nem nagyon lehet előre megmondani, kinek mi jön be, nekem anatómiailag a Medela nem jött be (pedig nagyon dicsérik), mert valahogy a feje nem illeszkedett megfelelően, és a philipssel sokkal nagyobb mennyiséget tudtam fejni (kb. a dupláját). Az, hogy kézi vagy gépi, szerintem majd úgyis látjátok mennyit használjátok, ha sokat mindenképpen érdemes gépit venni. A kézi egykezestől - ezt főleg a philips aventes kéziről hallottam - ínhüvely gyulladást lehet kapni, nem véletlen, hogy alkalomszerű használatra ajánlják (én is csak nagyon ritkán használtam, de akkor is fájt a kezem). Viszont fontos, hogy megtanuljatok kézzel is fejni hatékonyan, mert az bármikor jól jöhet. Szerintem első körben nem érdemes venni drágát, ha vesztek egyáltalán, ha kell majd internetről úgyis ki lehet nézni, majd apa megveszi (nálunk legalábbis ez volt - ha kellett valami, megmondtam a pontos típust, esetleg ki is nyomtattam, vagy csak felírtam, apa meg ment a bababoltba és hozta amit kell - ok, lehet hogy szerencsés vagyok :-D )

Lilypie Pregnancy tickers
csutak27
 
 


Azt hiszem én sok minden mellett állok :lol:

Bdana: piros pont a tonhal konzervre!!!! :wink: :lol:

Oui:még a paprikás is jooooo :wink:

Füles: igen már reggel hívott 9-kor :lol:
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Mellszívó
Nekem Medela Swing gépi volt. Én nagyon szerettem, de sajna eladtam viszont újonnan nagyon drága.
Valamit biztos kell vennem, mert sajna én sosem voltam az a tejcsárda, illetve most extra félek a ciciműtétem miatt. Már most is van, hogy belenyilal a fájdalom annyira, hogy fel is ébredek rá.
Azt sem tudom fogok e tudni szoptatni egyáltalán. ( orvosilag, elméletileg igen)

Andi,
Én anno a bababoo üzletben vettem 8000 Ft-ét, most horror áron láttam.
De télen tuti nagyobb lesz a választék, mint nyáron. :D

Még a rucikhoz annyit akartam írni: bármennyire is csábító és cuki, nehogy vegyetek 68-74-es méret előtt bármi "normális" ruhát. Értem ezalatt apici farmert, kisszoknyát, egyéb csilli-villi csoda tül dolgot. Kb soha nem fogjátok ráadni. :)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Bármilyen LEVEEEES!!! :lol: és csípős, igazi parasztkolbász, ja és hideg dinnye! Ki is veszem a hűtőből ..... 8)

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Úúúú csípős kolbász!!! És erőspaprika, minden mennyiségben, hegyes, zöld!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Sziasztok!

Semmi hírem nincs. Félúton a dokihoz felhívtak, hogy a dokit szüléshez hívták így nem tudja megtartani a rendelést. :( Őszinte leszek: én elsírtam magam, mert már úgy bele éltem magam. Holnap reggel hívom fel, hogy akkor most mi legyen. A héten nekem már csak a péntek jó, mert szerda-csütörtök a férjem nincs itthon és Ábellel egyedül nem merek nekivágni.

Jól elkenődtem. Ráadásul görcsölget a hasam, fájdogál a derekam. :( Ez az én formám... :cry:

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


krikri, sajnálom:(. de a derekam ma nekem is elkezdett fájni, úgy látszik tipikus tünet:)

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Oui: Köszi, aranyos vagy. Remélem én is, hogy csak a hülye idő miatt. zt mondták, hogy a doki jövőhéttől egy hónap (hogy mehet el valaki egy hónapra????) szabira megy. Úgyhogy ha a héten nem tudom le, akkor nem tudom kihez fogok menni. De ha sikerül letudnom akkor mire a 12 hétbe lépek addigra vissza is jön. Jó lenne. Sz*r, hogy semmi segítségünk nincs. Na mindegy, remélem jól fognak állni a csillagaim holnap. De, hogy ma este sem alszok, az is biztos. :S

Lányok, szerintetek szusit lehet enni? Mármint nem nyers halasat, csak valami zöldségeset? Abban csak az alga az extra, azzal szerintetek lehet gond? Megőrülök érte.

Amúgy ma megettem magában egy doboz Medve körözöttet, aminek köze nincs a körözötthöz, de jó fokhagymás volt. A csípős nálam is jöhet minden mennyiségben 8)

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Krikri, sajnálom. Biztosan a doki megértő lesz , pláne, ha elmegy 1 hónapra szabadságra.
Alga sztem, csak nagy mennyiségben ártalmas a jódtartalma miatt.
A lányokat már kb. 2 hete a férj fürdeti, mert iszonyatosan fáj a derekam. Eléggé rosszul esik már hajolgatni.

Noci, szuper, hogy minden rendeződött otthon!

Nekem úgy rémlik, hogy az előző terhességekben nem volt gondom a pattanásokkal, most meg borzalom !
Este a férj kérdés nélkül beállított egy alkoholmentes citromos Gösserrel, gyorsan lecsúszott :D

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
füles33
 
 


Krikri, én nagyon megértelek, én is minden pillanatban arra várok, mikor mehetek, hogy tudjam, hogy minden rendben. Én is elbőgném magam, az tuti.

Szerintem nem lehet szusit enni, mert a nyers hal nem jó. Vagy egyél olyan szusit, amiben csak zöldség van, avokádó, ilyesmi, átmenetileg jó. És megértelek, én ölni tudnék egy adag tatár beafstekért. Azon a hétvégén akartunk csinálni, amikor pozitív lett a teszt.

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Jó reggelt!!

Krikri: remelem akkor pénteken el tudsz menni!!!gyere amit tudtál beszélni a dokival :wink:

Viki: hogy vagy ma?!Tünet?!

Honeymonn: hát igen pedig vannak édes farmer nacik :wink: Akkor 56-62 méretből szerezzünk be?!és a bodyból szerezhetünk be rövid újjut amihez adhatunk Hosszú ujjú rugit!illetve vehetünk hosszú ujjú Bódy amihez rövid ujjú rugit adunk?!
Az érdekelne még,hogy valóban jobban alszik a baba a halózsákban?!erdemes venni?!ha igen milyet?!Attól az agyban ugyan úgy betakarod?!na befejeztem;);)
noci85
Budapest XIII. kerület
 
 


Farmert sztem felesleges 56-62-est venni, mert irtó kényelmetlen nekik.
A hálózsákban pedig tényleg jobban alszanak, de biztos gyereke (is) válogatja. Én az ikeában vettem mindet a kisebbnek. Ő nagyon szerette, de csak addig, amíg fel nem tudott állni. Utána idegesítette. A takaró: ahogy a lábukat mozgatják, lehámozzák magukról.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Hát jó nap pácban vagyok úgy tűnik. Még nem hívtam a dokit.

Lányok! Doki ajánlásra lenne szükségem, mert lehet, hogy dokit vagyok kénytelen váltani.

Honeymoon: Barna hol rendel??

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Krikri, Miért vagy pácban? Miért nem hívod a dokit?
Régről ismered már? Nem bízol benne?

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Sziasztok!

Az elmúlt 2 napom egész jól telt, de tegnap visszatért az erős gyomorfájás. Aludtam 8 órát, és mégis olyan fáradtan és álmosan keltem... :( Ja és végre éhes voltam, jót reggeliztem, most meg küzdök a hányingerrel.

A 9. hétre az írta a babanet, hogy már egy kisebb sárgadinnye nagyságú a méh. Szerintem én ezt ma reggel láttam is ... nálam elkezdődött a növekedés, egy kis haspuffadás azért van estére, de nem olyan vészes, mint a legelején. Nadrágjaim még jók, a farmer már nem annyira.

Kismamaruha: anni a 2:1-ból vettem, de az nekem most egy kcisit ósnak tűnik, viszont a B.Boom nevűbe is vettem egy farmert és egy polót és nagyon imádtam, a polót rongyosra hordtam, a farmert meg átalakíttam, mármint derékrészét és még utána is sokáig hordtam, aztán szerencsére nagy lett deréba, de most visszavarratom a derekát és lesz. Halász nadrágom megmaradt , meg blúz.
Amit otthonra szerettem az a ManuArt-os nagyon kéynelmes lennadrágot vettem, meg trikót, polót, otthonra csak ezeket hordtam.

Egyébként szerencsés helyzetbe vagyok, mert a 2 Mammut közötti utcában dolgozom és itt van 4-5 kismamaruha bolt, anno is úgy vásároltam, hogy hetente bementem és mindig akadt akciós. Csomó nadrágot 2500 körül vettem. Nagyon sok kismama ruhám volt, csak nagy részét eladtam, mert nem gondoltam, hogy a közeljövőben kell, és így is lett.
Meg most változtam is. Van még a Christina Moda a Bécsi út környékén, de szeritnem azok nem olyan jó szabásúak...

Ahol lakom ott van turi is és már szólt a lány, hogy érkezett egy csomó ruci, úgyhogy 2-3 hét múlva benézek, amikor elkezdenek kényelmetlenek lenni a mostaniak.

Szép napot!
K.



latogato1983
Pomáz
 
 


Kata, ha látsz nagy akciót a Lövőházban valamelyik boltban, kérlek szólj!:) Mi arra lakunk.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


A dokimnak csak magánrendelése van (ezt nem is tudtam eddig) és az is csak hétfőn, kedden. Jövőhéttől egy hónapra szabadságra megy. Namármost akkor mikor tudna megvizsgálni? Most hívtam, hogy hátha tud mondani valami alternatívát (menjek be pl. a kórházba), de ki van kapcsolva. Még próbálkozok, de lehet muszáj lesz más dokit keresnem.

Hát most már tényleg teljesen ki vagyok borulva.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


OUI: A 2:1 van az új neve nem jut eszembe, szóval az outlet fele bezár ott kiárusítás van, de nem verik nagydobra. Vele szembe meg van turis kismama.

Krikri! Nyugi, ne készítsd ki magad, még ott a kórházi lehetőség vagy az SZTK. Ábellal nem mersz nekivágni? Szerintem fusd a következő kört a kórházzal aztán az SZTK-val, az orvos meg kapja be, hogyha nem képes felvenni a telót. Bár lehet sürgősebb dolga, de tapasztalataim szerint akkor kapcsolják ki a mobilt, ha szabin vannak. Egyébként mindig kéznél van, főleg egy ügyeletesnek! Próbálkozz, hívd fél óránként!



latogato1983
Pomáz
 
 


Ne borulj ki ezen, van rengeteg szuper nőgyógyász!
A Baross utca 1. számú női klinikán szinte mindenki jó, szuper a kórház is!
Én a másodikat dr. Boros Juditnál szültem, ő az Istvánban dolgozik, de őt azért nem ajánlom, mert rengeteg betege van, és nagyon sokat kell várni, hiába időre és magánrendelésre mész... Az Istvánban is sok jó másik orvos van, biztos tudsz találni magadnak másikat. (Lilu is ott szült, csak egy másik dokinál:). Pont utána kaptam meg az alapítvány szobát.) Ha eddig is magánorvosod volt, akkor viszont most is az legyen, itt a többiek amit meséltek az sztk-ról... hát nem az igazi.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Na most megnéztem, a barátnőm dr. Sziller Istvánnál szült az 1. klinikán, és bejött neki.

Kép
Kép
Kép
oui
 
 


Igyekszek nem parázni, de essek oda valakihez, akit nem is ismerek.


Nem szeretnék sztk-ba menni, főleg nem egy idegenhez. Ábellel végig odajártam, most nem akarok.

Még a Barna Péterben bízom, vagy hogy elérem a dokit és mond valami okosat. Gondolom tegnap szülést vezetett azért van most kikapcsolva.

Lilypie Third Birthday tickers
krikri86
 
 


Viki!

Ezt a tartár beefsteak-et nem kellett volna mondanod! Az elsőnél is mindig azt ettem volna, aztán a szoptatás miatt nem lehetett, most meg ugye megint nem. Épp tegnap este jutott eszembe. :(

krikri!
szerintem is keress egy másik dokit, ha a mostani nem tud megvizsgálni. nálunk is volt egyszer ilyen még az elsőnél, de akkor az elmaradt nap helyett egy szombaton bejött a dokim. illetve, ha ő elutazott, akkor arra az időre átadott egy kollégájának.

honeymoon!
köszi a tippet, megvárom a telet vele! :)
andi1982
 
 
 
 
 


Nagyon sokan szülnek most a front miatt, nekem két ismerősöm is szült tegnap, valszeg ezért is vannak elfoglalva a dokik. Mondjuk az én dokim sosincs kikapcsolva, néha nem veszi fel, de akkor vissza szokott hívni, vagy ha olyan van, akkor odaadja valakinek a telefont, aki felveszi helyette.

Én Szuromi Andráshoz járok a MOM parkba, és a János kórházba. Sajnos neki is sok betege van, hetekig kell várni ha simán be akarsz jelentkezni a rendelőbe, de eddig ha bármi gondom volt, hívtam a mobilon és adott időpontot, volt, hogy a kórházba hívott. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, áldom a sorsot, hogy megtaláltam decemberben.

Krikri, ne legyél emiatt elkenődve, lehet, hogy magadtól nem váltottál volna, de most fogsz, még nagyon az elején van és lehet, hogy kifogsz egy sokkal-sokkal jobb dokit!

Köszönöm az érdeklődést, hát én nem vagyok túl jól. Éjszaka alig aludtam, hányingerem volt, forgolódtam, pánikoltam. Most már jobban, de nem az igazi...

Ilyen sokan vagyunk a moszkva környékéről? Én a Bimbó úton dolgozol. Csajok, mehetünk együtt vásárolgatni valamikor, ha van kedetek :)

Lilypie Pregnancy tickers
Lilypie Second Birthday tickers
viki1983
Budaörs
 
 


Sziasztok,

krikri,
sajnálom :( De ne idegesítsd fel magas ezen, ennek valamiért így kellett történnie.
Imrében keresgélsz akkor? Sajnos onnan nem tudok senkit :(

Viki,
sajnálom a sz@r éjszakát. Akkor jól emlékszem, te most pénteken mész dokihoz? Vagy jövő hét? Vagy hallucináltam? :)

Nóci,
farmert ne vegyél neki sokáig, az kényelmetlen. Hálózsák jó az elején.

Én meg elkiabáltam a "nincs semmi bajom" dolgot - mostmár egész nap émelygek :)
Férjem ma itthon van, levitte E-t játszótérre, kértem, hogy hozzon hazafelé hagymás tejfölös chipset :D

Kitartás lányok, már csak néhány hét!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Oui, Viki! Megbeszélhetjük! :D

Túl vagyok az utolsó a féléven, ma megjött az utolsó vizsgám eredménye is! Nagyon nagyon örülök, végre szabadásg. Holnaptól 6 hétig alig leszek munkahely közelébe. CSak heti 1-2 napot, a többit Kristófommal, meg apával. :) De, jó is lesz nem reggel 5-kor kelni.

Jó kedvem van, a gyomrom elég vacak, de már csak 3 hét. :shock: :D

Jó Nektek kívánósok!!! Én alig gyűrök le valamit, most kinéztem krumplifőzeléket ebédre... utána meglátom mi lesz.

Krikri! Istvánba: Dr. Pop Andrea kezdő volt 4 éve én hozzá jártam, mert úgy volt, hogy az Istvánba legyen "ismerős", lelkiismeretes kedves, és még nincs annyira leterhelve.



latogato1983
Pomáz
 
 


Látogató/Kata,
de jó, utolsó vizsga, de jó :)
Milyen vizsgák voltak?
Krumplifőzelék is jól hangzik ám :)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Huhhh, csajok....nálam a sóska a nyerő most, korlátlan mennyiségben..... Képes vagyok inkább mindennap csinálni egy kis frisset főtt tojással....úgy magában....iszonyatosan bejön.... :lol: :lol:

bdana
Budapest VIII. kerület
 
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: