Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Vagyok ám, csak tegnap szülinapoztunk, bár nem sok kedvem volt, délutánra baromira erős görcseim lettek, meg mintha rózsaszín lett volna a wc papír...na nekem sem kellett több, hazavitettem magam a párommal és fekvés. Na meg a fejem megint 2 napja fáj...

Szóval beszaladtam kedden a dokinénihez, persze mire beértem berántották szülőszobára, de rendi volt és kiengedték 5 percre. UH-n nem látott semmi csúnyaságot, szóval marad h a méhszájból véreztem. Kérdezte is egyből h voltunk e együtt a párommal..én meg irultam pirultam :oops: Na ezek után asszem senkinek nem lesz kedve az összebújáshoz...illetve halkan jegyzem meg h a párom pocakos koromban még fokozottabban óhajtaná...én meg most éppen nem vagyok abban a hangulatban :oops: szóval most tegnap amikor megnézett egy picit hosszabban egy csajszit teljesen kiborultam...

Na, basszus, Seruzad, nekem sem kellett több, mint amit írtál...jó véreredményhez vastagabb nyakiredő, mintha rólam beszéltél volna :cry:

Emmammi,

IR miatt tartom nagyjából a korábbi diétámat, 160-os volt akkor még 55 kg-osan előírva, de persze már majdnem 61 kg-al estem teherbe. :oops:
Szerencsére nem is kívánom az édeset annyira mint korábban....régen egy tábla milka simán lecsúszott...
Dietetikussal anno amikor kiderült az IR-em (2010 év végén) átbeszéltem a diétázás alapjait, mit szabad mit nem, nagyjából tartom magam ahhoz, talán csak az uzsi szokott nehezebb lenni, amikor úton vagyok hazafelé vagy az oviba, mert akkor nehéz gyorsan beszereznem vmi diétásat. nagyjából lehetetlen...de szerencsére pont délután lehet nekünk inkább "bűnözni".

Sti!

Sajna benntartás nálam nem lehetséges, 40 héten programozott csaszi lesz...szóval sajna nem tudlak bevárni :wink:
De majd jelentek h mik voltak az állapotok a szülészeten.

Galex, klassz a video!

Erpé, durva h ilyenkor vagy rosszul...
Nonóval néhány hányás volt az elején, inkább már a fejfájás miatt, de egyszer a 16. héten én is epét hánytam egy napig... :roll:

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!

Én tegnap voltam cukorterhelésen, citromos édes löttyöt itattak, ilyen formában kibírható:) Délutánra meg is lett az eredmény, email-en küldték meg és ki is elemezték, meg meghatározták a továbbiakat. A 0 percesem kicsit magas a doktornő szerint, de még a határértéken belül van, a 120-as meg kicsit alacsony. Ugyanaz, mint Babee-nek, nekem is azt mondták, hogy ez nem jó, mert a szervezet nem tudja belőni, hogy mikor mennyi inzulin kell a lebontáshoz.

Diétás oktatásra kell mennem, 170 grammos szénhidrát diétát határoztak meg. A legrosszabb az egészben, hogy reggel 7-kor kell először enni és mivel táppénzen vagyok itthon, a reggeli felkelés nagyon megvisel... de majdcsak megbirkózok vele valahogy:)

Amúgy én is úgy tudom, hogy mindenkinek nézik 24. hét körül a cukrát, és akinek van valami egyéb rizikófaktor, annak hamarabb is.

Kata, Seruzad: nagyon szorítok nektek!
emmami
Szigethalom
 
 


Sziasztok!

Fú Mano, de jó, hogy írtál. jó hogy rendben vagy!
Most már "csak" Seruzadért izgulok, illetve még Kata és a beteg gyerkőcök...

Mi is megjöttünk uh-ról: Marcell javult, de még egy hét pihi és gyógyszer és vége.
Én: hasi-uh- semmi- hasmenésnek oka továbbra is nuku- illetve a gyerek... utána pedig kérés nélkül csak a baba ment.
crl: 59mm, tarkóredő szerinte is jó. bdp 19mm :) és azt mondta hogy szerinte lány, de csak 60%-ra mondja.
kaptam 3 képet is kérés nélkül, ingyen és bérmentve- ahhoz képest hogy máskor milyen gyagya ez a nő, most olyan rendi volt.
szóval most megint 20 centivel a föld fölött lebegek.

cukor. én nem aggódok, nekem a terhelt is alacsony szokott lenni. előzőnél még 5 se volt a terhelt. most a sima vérképen is alacsony a vércukrom- de én tudom is magamról, hogy ha reggel nem édeset eszek/iszom, akkor k.o.- én vércukor leeséstől könnyen ájulok.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 

 
 

Sziasztok!

Kata
Drukkolok, hogy jó eredményt kapjatok!

Konkri
Sikerült a licit?
Képeket nem mutatod meg?

Seruzad
Én is úgy tudom, hogy mindenkinek néznek a 24-28 hét környékén terheléses vércukrot. Ezt még pl. az USA-ban is csinálják... Ha meg valami gyanújel van, akkor hamarabb is!

Erpé
Katádnak boldog szülinapot!

Manooka
Nekem is felejtős most a házasélet... az orvos azt mondta, hogy az orgazmus méhösszehúzódást válthat ki... én meg nem kockáztatok...

Kép
trigemini2012
Fehértó
 
 


Cukor miatt én is aggódom, Annával inzulinoztam, Bencével semmi sem volt, most nem tudom még, hogy mire számítsak.De, ha ne adja az ég, mégis gond lenne, akkor viszont hetente 1 napot be kell feküdnöm ,ami azért 2 gyerek mellett nem egyszerű..

Drukkoljatok, ha minden összejönne, akkor lehet, hogy vasárnap esetleg 4D-znénk... :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Halihó!

Én rosszabbra számítottam a terhelésesnél múltkor,annyira nem volt gáz a cukros lé,mivel lehet bele citromot tenni.Kicsit tömény...De én is úgy tudom,hogy mindenkinek kell egy,ált. a.héten.Én inkább azt viselem nehezen,hogy nem ehetek reggel.

Ma voltam szájsebészeten,kihúzták a bölcsesség fog maradványomat.Rosszabbra számítottam,és most sem vészes annyira szerencsére.

Manooka:és,ha nem vár a 40.hétig a Baba?

Remélem,amúgy minden ok,mindenki gyógyulgat,és végre élvezzük a pocak-növesztést.... :)

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Jó reggelt!

Hogy vannak a betegek?

http://www.macosz.hu/mi-az-a-terhes-cukorbeteg.html
http://sunrise.sote.hu/htsz/winkler.htm

Babee
Nem kell a terhelés, mert meghalnék tőle... 4 éves korom óta diabeteses vagyok, inzulinozom magam :?
Terhelés utáni alacsony vércukorszint az IR-re jellemző! Érdemes lenne a cukor mellett inzulinszintet is nézetned!

Manooka
Nálunk sincs mostanában házasélet. :oops:

Emmami
Diéta rendszerre szoktat!
Reggeli után vissza lehet bújni az ágyba :wink:

Konkri
Akkor kicsit megnyugodtál? Képeket felteszed?

Mágnes
Miért kell hetente befeküdnöd? :roll: :roll: :roll: :roll:

Sissy
Bölcsességfogaimat nekem úgy kellett kioperálni, mert nem tudtak kinőni...
Egyszerre szedték ki a 4-et...

Nekem mintha kezdene nőni a pocakom! :wink:

molly80
 
 


Sziasztok!

Emmammi, de nagyon örülnék, ha reggel 7-ig alhatnék :) Mindkét gyerek a nappal együtt ébred, ez most kb 6 órát jelent. Nagyon bízom az óraátállításban.

Trigemini, köszi Katám nevében a szülinapi jókívánságot! Valóban nemrégiben volt, de úgy tünik, elakadt a vonalzó ennél a neves napnál. Cserélnem kell.

Molly, az nem semmi, h 4 éves korod óta inzulint kapsz. Ritkán szokott ennyire kisgyerekként előjönni ez a betegség, nem? Nekem olyan ismerőseim vannak, akik kamaszként lettek cukorbetegek.

Szilvi, szájsebézset, brrr.

KOnkri, örülök, h Marcell javul, és hogy a baba is rendben van.

Witch, Jami hogy van?

Manooka, tényleg, mi van akkor, ha nem szeretne a 40. hétig várni a baba, és beindul a szülés? Akkor is lehet császár? És egyszer már írtad, de nem biztos, hogy jól emlékszem a császár okára. Talán a szemed miatt? (én ehhez nagyon nem értek, nálam mindkét gyerek a 38-39. hét környékén megszületett)
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Konkri örülök a jó híreknek! :wink:

Emmami!
Először nekem is nagyon durva volt h az első étkezés 7kor van, nem is tudtam felkelni, de amikor még diéta mellett szedtem a metet állandóan rosszul voltam. És nekem az alacsony vércukorszint hányással, hányingerrel jelentkezik, amit nagyon nehezen viselek...végül saját szakállamra elhagytam a gyógyszert és maradt csak a diéta. Most úgy kelek fel, h babus miatt reggel sokat kelek pisilni, és annyira éhes vagyok már hajnalban h simán megvagyok akár már 7 előtt is a reggelivel.
Szurkolok h fel tudj kelni. Amúgy helyes a bőgés, utána visszafekhetsz :wink:

Na, a helyzet a következő, ha a babó hamarabb óhajt jönni, mint a 40. hét, akkor bemegyek a kórházba, mondom h császár és szóljanak a dokinéninek, és akkor nem szülünk, hanem megműt. Persze nem kell megvárni az 5 perces fájásokat, mert minek feleslegesen kétszer szenvednem.
Noel csinált egy kis izgalmat anno, voltak 10 perces jóslófájásaim egyik éjjel, de elég sokáig, de aztán simán "programkövető" volt a kis drágám. Júl. 30-ra voltam vele kiírva és 25-én csináltuk meg a csaszit.
Igen, a szemem miatt kell, majdnem -9-es a dioptriám :cry:
Mivel az elejétől fogva tudtam hogy császár lesz egészen hozzászoktam a dologhoz, és anyósom aki szülésznő nagyon megdicsért a szülés után hogy milyen hamar talpra álltam, és tettem a dolgom a baba körül. És végül nem volt rossz élmény, talán csak az első nap, amikor nehéz volt felkelni, de az Istvánban jó császárosnak is lenni, 1 órás volt kishuligán és hozták szopizni, és együtt voltunk, szóval csak minimálisan volt más mint hüvelyi szülésnél.
Ami az érdekesség, hogy nekem az anyai nagymamám 1998 júl. 25-én halt meg, imádtam őt, és Noel pont a 10. évfordulón született, és most tesóbabával a mamám szülinapjára vagyok kiírva, szept. 19-re.

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!

Molly:az gáz...nekem Anyum gyógyszeres,de neki csak kb.52-53 éves korában jött elő,pszichésen (Nagyim is az volt,talán Papa is).Nővérem viszont inzulinos,de neki is csak pár éve jött ki,szintén pszichésen.Fogyott sokat,és majdnem 20-as cukorral vették észre...
Hú,a foghúzás is kemény lehetett...Nekem is gömbölyödik,és néha egész határozottakat rúg. :)

Erpé:én is bízom az óraállításban,csak az a baj,hogy Lili eddig 7-fél 8 felé kelt,és talán a világos miatt ez mostmár fél 6-fél 7,tehát jó esetben is max 7-fél 8 lesz az átállás után...és én is tudnék aludni még...

Manooka:mi az IR és a diabétesz között a különbség?Vagy én értettem félre és semmi?

Nekünk a gyerekek fogantatása volt érdekes,a Párom Apukája meghalt,rá egy hónapra derült ki Lili,most meg a Nagyija halt meg,kövi hónapban meg jött a pocaklakó...

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


molly:
Annával ,amikor kiderült a diabéteszem, hetente 1 napra be kellett feküdnöm profilbeállításra.
Reggel fél 8-ra kellett beérnem, és napi 5 alkalommal néztek cukrot étkezés után (na ez már homályos, lehet, hogy csak utána). A vacsora utáni vérvétel után hazamehettem. 2 nap múlva lett eredmény ,ennek alapján emelték az inzulin szintemet. Ez ment a 28. héttől egészen szülésig.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Nálunk Bence fogantatása "érdekes". Novemberben kezdtünk el próbálkozni, az előzmények miatt (9 inszemináció) 3 hónap spontánkodást kaptunk, Clostyval. Perszen me jött össze, de közben Apum agyvérzést kapott februárban, így a Closty is elfogyott, de az utolsó gondolatunk a dokihoz való visszamenetel és a babaprojekt volt. Apum elment március végén, jött a temetés április elején, mi pedig májusra terveztünk inszeminációs időpontot.
Utóbb derült ki, hogy egy héttel Apu halála után fogant Bence, teljesen spontán, gyógyszer nélkül. Már akkor tudtuk, hogy kisfiú lesz, mert biztosak voltunk abban, hogy Apu küldte nekünk.
Meg is született gyönyörű vörös hajjal (Apum volt vörös hajú), elálló lábujjakka (szintén Apum vonása).
Apunak jobb oldali agyvérzése volt (aneurisma), Bencének pedig a jobb oldalon a fején caefalhematoma (ez teljesen elmúlt neki 1 éven belül)
Azóta is rengeteg a hasonlóság köztük, habitusban, szokásokban.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ági, beleborzongtam, annyira hihetetlen dolgok ezek.
De hiszem hogy ez igaz lehet.
Mondjuk nálam nem tudom a két fiú okát (ha tényleg kisfiú ketteske), mert mamámnak 3 unokája volt, 2 fiú meg én, és engem imádott a legjobban, ellenben a gyerekei közül a fia volt a gyermekem, anyám pedig csak a lánya...

Sissy, IR (inzulin rezisztencia) amikor az inzulin termelés magas, mert a sejtek nem veszik fel a cukrot, ellenállnak azaz rezisztensek és a hasnyálmirigy ezért még többet termel. Aztán sok idő múlva elfárad és nem termel többet, ekkor leszünk 2-es típusú cukorbetegek és kell az inzulinpótlás. Azaz az IR a diabetes előszobája. Kivéve ha jól csináljuk, diétázunk és a mozgás még ami segíthet. Szóval nem ugyanaz, de a kezelése igen, mert nekünk is metforal hatóanyagú gyógyszereket és meghatározott CH diétát kell tartanunk, mert az az elmélet h ha levisszük a cukrot akkor lejjebb megy az inzulin szint is.
És amúgy nálunk azért rizikós a baba projekt, mert ez a sok felesleges inzulin a többi hormont is szétbarmolja, szétcsinálja a sárgatestet és kevés lesz nálunk a progeszteron. Sok a tesztoszteron, szőrösödés, hízás lehet pl. néhány tünete.

Na, vége a manoka féle biosz órának :oops:

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 


Sziasztok!

A licitem még nem járt le, azt hiszem vasárnap. de remélem én nyerem. ez az amúgy: http://divat-ruha.teszvesz.hu/babaruhaz ... 64896.html
nehogy belicitáljon valaki közületek :)

az uh képek annyira nem jók, de én boldog voltam tőlük. amúgy lehet hülyeség, mert még ugye pici, de én a picisége miatt is a lányra hajazok- mert a fiúk nagyobbak voltak.
állítólag lánnyal farosodik az ember-na hát ugye az én csípőm tuti nőt, különben nem lennének ezek az izületi fájdalmaim.

de még egy babona- állítólag, ha bal oldalon érzed először, akkor fiú (én ott éreztem mindet- viszont persze hogy ott éreztem, mert a lepény jobb oldalon tapad.

na a lepényem még midig lent van méhszájon, de ez az uh-s dokinő is azt mondta, hogy a 30. hétig 90% hogy feljebb húzza méhem.

tegnap összeírtam pár nevet, de a lányok közül apa egyet se talált.
fiúnak: Márk, Benedek, Milán, Miklós, Vencel - ezek közül a Márkra és a Miklósra mondta hogy jó- ez nekem elég is, mert szeretnék megint m betűs nevet
lányra ezeket találtam: Lizett, Liza, Tina, Nina, Flóra, Fanni, Mia, Dorka, Zorka- a m betű egyértelmű, az f betű pedig a vezetéknév miatt, mert Ferenczi- az én nevem is alliterál, szeretem így.
Marcell azért lett Marcell, mert a vezeték név és a keresztnév r c e összehallása tetszett, martin pedig jött az m betűből.
na tegnap azért apa az Aliz és a Maja neveket úgy ahogy elfogadta, illetve tetszik neki a Zsófi is, de hát mind két menyünk Zsófi :)

én lánynak a Miá-t szeretném, de a Majába is belemegyek, csak legyen m betű :) a Márk pedig tökéletes lenne :)
eddig azon viccelődtünk, hogy ha lány lesz, akkor Maaaaaargit lesz- olyan Besenyő családosan :)

az alacsony cukrot én írtam: ha terhelten 4-5 között van, akkor az mit jelent? mit tudok csinálni?

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Mágnes:hátborzongató...

Manoka:köszi... :)

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Vasárnap délben megyek 4d-re!
Rámjött a paraanyu szindróma tegnap és tegnap előtt, így most megyünk, annyira várom már :lol:

konkri:
Na akkor a megmozdulás alapján mindkettőnek lánynak kellene lenni, mert mindkétszer jobb mellső fali lepényem volt. Most pedig középen érzem hármaskát :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, most megríkattál, de nagyon!!!!
Mióta megfogant a kis prüntyőm, Apummal álmodom, rengeteget. Tegnap meséltem Anyumnak, szerinte is fiúnak kell lennie ezek után (álmaim). Bár Apum a lányokat imádta (2lánya volt :wink: ) és Ő biztos most is egy kislányt szeretne, de nagyon csalódott leszek, ha nem fiú lesz, valahogy úgy érzem annak kell lennie, Őt küldi nekem, nem véletlen a sok-sok dolog. Sajnos Ő sose látta az unokáit, de a lányai közül sem, ahogy fölnőnek.... :cry: :cry: :cry:
Na, megyek, pityergek egy minit, mint mostanában mindig... :?

sti82
Budapest XXII. kerület
 
 


Istenem, ezek a történetek! Tényleg hátborzongató. Én apukámra különleges angyalok vigyáznak. A szívébe műbillentyűt ültettek, rá fél évre műteni kellet vesekő miatt (Szívműtét után minden vérveszteség, még egy ujjelvágás is veszélyes a vérhígító gyógyszer miatt.), aztán volt egy autóbalesete (elaludt a volánnál autópályán), karcolás nélkül megúszta. (Szerencsére nem autóval, hanem a szalagkorláttal ütközött.) Aztán a legszörnyűbb, tavaly az agyvérzése. Azt hittük, nem fogja túlélni, rettenetesen ijesztő volt az egész. Ráadásul amiatt lett, mert megengedték, hogy náluk tartsuk a Samus fórumos babanetes találkozót, és ő a lépcsőházban le akarta takarítani az ablakot, és kicsúszott alóla a létra, arccal a falnak csapódott, majd a lépcsőre zuhant. Jézusom, sosem bocsátottam volna meg magamnak, ha emiatt meghal. :( Különben mondták a dokik, hogy ha nem szedne vérhígítót, akkor nem lett volna semmi baja, csak amiatt nem tudott begyógyulni a sebe, és folyamatosan szivárgott a vér a homloka felé. :? Hálás vagyok Istennek, hogy még mindketten itt vannak nekünk. Nagyon sajnálom, hogy nem mindenki mondhatja ezt el! :( :(

Mágnes, ez nagyon izgi! Hova is jársz 4D-re?

Konkri, az a rugi nagyon aranyos!!! Csak 4 megfigyelő van, szóval van esélyed olcsón megszerezni. ;)
Márk, tényleg! Az tök szép! Na, ha a következő is fiú lesz, megjegyzem magamnak. :D

Manó, köszi a bioszórát! Ezeket én sem tudtam. :)
Szerintem csak a hormonok miatt zavar, hogy a párod megnézte a csajszit, belül úgyis tudod, hogy nem kell neki más, csak TE! ;)

Emmami, diétás oktatás. :) Az milyen? Egy szakemberrel egyedül leülsz beszélgetni, vagy valami csoportos dolog?
Koránkelés. :( Én sem bírnám. Szerencsére Samu fél8-8-kor kel általában leghamarabb. Mi inkább az éjszakai ébredése(i) miatt vagyunk lestrapáltak. Egyik nap átaludta az éjszakát, hát nekem 6-kor kipattant a szemem, és egész nap talpon voltam. 2 év nemalvás után már ennek is örül az ember. :) Remélem a kistesó hamarabb átalussza majd az éjszakákat! :) A kialvatlanság "gyilkos" tud lenni. :)

Erpé, tényleg, Katának boldog szülinapot! -utólag...
Kata cicimániás. :D Samu is az, ez tuti nem múlik el egyhamar. Unokaöcsém lassan 7 éves, és tökre látszik rajta, hogy másképp viszonyul a dologhoz, mint a bátyja, aki meg tápszermániás volt. Minden szégyen nélkül végigsimítja az anyukája mellkasát (cicistül) még a vasútállomáson is, ha szeretgetni akarja. Én ennyi idősen ezt tuti tabuként kezeltem. :)
Érdekes ez a 16 hetes rosszullét. :? Nem vagy beteg, ugye?

Kata, fájt a biopszia? El sem tudom képzelni, milyen. :?

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Diabétesz :arrow: egy gyűjtőfogalom, a szénhidrát-anyagcsere zavara
Több csoportja van...
- 1. típusú (általában fiataloknál)... nincs inzulintermelés
- 2. típusú (általában idősebb korban)... van inzulintermelés, de valami miatt gátolt a hatása (ide tartozik az IR is)

Vannak még egyéb alcsoportok is... vannak nagyon kezdeti formák, amik pl. csak a terheléses vizsgálattal szűrhetőek ki!!!!

molly80
 
 


Jó reggelt!

Barbazso, igen, valóban máshogy viszonyul Kata a cicihez :) A sajátját is nagyon szereti :)
És nem vagyok beteg, szerencsére. Ez egyértelműen a terhességgel összefüggő rosszullét volt. Reggel, éhgyomri. Miután ettem kicsit jobb lett. Nekem az első 3 hónapban nem voltak ilyen tüneteim, max heti egyszer émelygés. 11 hetesen hánytam először, akkor 3 hétig rosszabb volt (de ez sem minden nap), most már megint jobb, két hete ez volt az első rosszullét és remélem, ez már kb a vége is egyúttal.
Apudra meg tényleg nagyon vigyázhatnak.

Molly, köszi a diabétesz felvilágosítást. Ezt gyerekként nagyon nehéz lehet megélni.

Mágnes, ezek borzongató egybeesések. Hú.

Konkri, szép neveket találtatok ki.
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Nem tűntem el, meg vagyok. Olvasgattalak is Titeket.

Ilyen nagypapás sztori nekem is van. Alex a párom nagypapájának a névnapján született, ennek a nagypapának apafej volt a kedvence. Persze a rokonok rögtön elkönyvelték, hogy azért, mert ő vigyáz rá :D Amúgy is nagy volt a versengés a szülés előtt. Nov. 22-re voltam kiírva. Biztos volt, hogy addig nem húzzuk. És a család nagy fogadásokba kezdett. Anyum Nov. 1-én született, anyósom 9-én, és anyum akkori párja 10-én. Szóval ment a találgatás kivel fog együtt ünnepelni a kisember. De csinált magának saját szülinapot 7-én.
Aztán sajnos 3 éve elment a másik nagypapája is. Mikor megtudtuk az autóban ültünk és elkezdődött a Magna Cum iaude-től a Vidéki Sanzon. Mindig is szerettem ezt a számot, de azóta mindig a nagypapa jut eszembe és sokszor meg is könnyezem ezt a dalt.
Mikor kijöttünk a 9. héten az UH-ról, beültünk az autóba és rögtön el kezdődött a rádióban ez a szám. Na akkor hullottak a könnyeim. Nem hiszek az ilyen dolgokban, de rögtön az ugrott be, hogy így üzen a nagypapa, hogy erre a babára ő fog vigyázni!
Szóval érdekes dolgok ezek.

Ne haragudjatok, hogy nem tudok mindenkinek reagálni, de sokat írtatok :lol:

Witch! Hogy van Jami?

Mi is le vagyunk tiltva az összebújásról, mert a lepény hétfőn a méhszájon volt (valószínűleg ettől volt a vérzésem is 1 hete) és mi is virgonckodtunk (volna) így 3 hónap után. De tiltó lista lett. Azt mondta a doki, menjen apa sörözni. Mondtam neki, hogy nem iszik alkoholt, azt mondta szokjon rá :lol:
És a lökött doki, beleírta a leletembe, hogy hüvely kíméletes életmód :D
Amúgy velünk minden oké, szerdán láttam utoljára aprócskát. Véletlenül nyugodt volt. :)
Meg lett a kombinált teszt eredményünk is. 1:28000-hez a down és kevesebb, mint 1:50000-hez az edward szindróma. Szóval örülünk.

Igyekszem sűrűbben jönni.

Üdv: Gaby

KépKép

KépKép
galex
Budapest X. kerület
 
 


Ja és igen, szeretném a táblázatot!
Milyen adatokat írjak?

Üdv: Gaby

KépKép

KépKép
galex
Budapest X. kerület
 
 


Olyan csalódott vagyok :cry:
Párom hívott péntek este, hogy szombaton ugyan nem dolgozik, de vasárnapra behívták...Ugrott az ultrahang..
Pedig úgy elterveztem, Apa nem látta még a legkisebbikjét, a gyerekekre vigyázott volna a Mama,elmentünk volna kettesben, utána valahol ettünk volna kettesben, talán egy kis séta is belefért volna.. 4 éve nem voltunk kettesben sehol... :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!
Nem lehet sos-ben áttetetni mára az UH-ot? Hívd fel a rendelőt, hátha lemondta valaki és még megvalósulhat a pár órás kettecskén :wink:

Üdv: Gaby

KépKép

KépKép
galex
Budapest X. kerület
 
 


sziasztok kismamik!

Hááát megríkatjátok az embert!!!!!!!!! :( :( Egyébként is mostanság képes vagyok még egy reklámon is sírva fakadni!

Véletlenek,babonák!
Az én lányom a keresztanyja születés napján született.

Ugye bár köztudott,hogy 5 éve próbálkoztunk a picurka mire össze jött.Tavaly januárban a lányomnak volt egy nagyon csúnya uszoda balesete,műtét lett a vége :( :( :( Iskolai kötelező úszásra jártak és felnyársalódott a sorok közt kifeszített bója sor kampójába ami a medence széléhez volt rögzítve.A kedves osztálytársa meglökte a medence szélén "poénból"és beleült.Iszonyú volt amit abba a napokba átéltem az ellenségemnek nem kívánom!!Ez a kis tündér pedig pontosan az nap fogant rá 1 évre :lol: :lol:

Ágnes!
Sajnálom,hogy apjukat behívták melózni.Hétfőn én ugyan így jártam.Apa munkája miatt mondtam le a dokit és tettük át mára az UH-ot,mert őt is melózni hívták.Sajna ez van a mai világba nem lehet semmi fontosabb mint az ember munkahelye főleg a családfőé!

Velünk semmi extra nem történt na,de majd ma :lol: :lol: :lol: Most ebédeltem és úgy érzem kidurranok :shock: :shock: Megyek is teregetni,talán letornázom a menüt!!

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Sziasztok!

Ági: bocs, hogy így kíváncsiskodok, de akkor a párodnak van munkahelye most már? mert ha jól emlékszem azt írtad az elején, h nincs. és ezt a pozitívumot nem is írtad? vagy rosszul emlékszem? ha új meló. akkor milyen? tetszik neki?
Bence hogy van?

És Jami?

én tegnap elsoroltam a neveimet a sógoréknak és sógorom mindre, mint egy öklendezés reagált, hogy ez mind szar és ... tök szarul esett. nekem anno volt egy szitum, mikor egy névre autómatice hurrogva reagáltam és utána égett a pofám. szerintem ez csúnya dolog, mert én se mondom senki gyerekének a nevére, hogy gusztustalan- nem? lehet hogy a sorból az egyik lesz a neve, akkor meg mi van?

Apum szerint ha az uh-s ő 60%-ra mondta a lányt akkor az lesz, kezdem beleélni magam... de nekem oly mindegy.

amúgy statisztika- volt egy pasim, akik 9en voltak testvérek- nem a családira hajtó fajta, hanem vallásos szülők voltak- ráadásul Pesti tömbházban, na mindegy. és a 9ből a 7. lett lány, utána megint 2 fiú. (Balázs, András, Barnabás, Lukács, Márk, Máté, Mária, Tamás, Titusz) amúgy nem volt olyan igazi nagy szeretet köztük, mint hinné az ember, az anyuka rideg volt és külön laktak apukától és prűd volt, a fiát nem engedte hozzánk, mert nem illő, közben a Máté meg egy nagy kujon volt, meg minden rosszban benne volt... számomra ellentmondásos család voltak ennyi gyerekkel- az ember azt hinné, hogy így minden happy, és boldogság és gyerek, és szeressük egymást, de nem...

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Konkri:
Igen, végre van állása, nem írtam, mert folyton rohanósban vagyok :)
Tescoban dolgozik péntektől laptop árusítóként. Keressük mellette a szakmájába vágót, de addig is nagyon örülünk, hogy végre akadt valami.

Holnap mégis uh lesz, jajj, nagyon várom ! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes
Várjuk az UH beszámolót!

molly80
 
 


Jaj Ibici!
Ezt a balesetet még elképzelni is szörnyű volt :cry:

Hát a mi sztorinkhoz még hozzá tartozik, hogy biztos említettem már, de pont egy éve is terhes voltam. Akkor sajnos nem lett szívhangja a babánknak, így műszeres befejezés lett a vége a 9. héten. Nagyon sok idő kellett, mire újra meg mertem próbálni. És itt jön a sors fintora. Tavaly utsó menzim 2010.12.17 és most aprócskával 2011.12.17. Anyukám szerint ugyan az a baba, akar megint jönni hozzánk. Szóval ezért vagyok ennyire parás, mert még mindig nem merem teljesen beleélni magam, hogy minden oké.

Mágnes!
Nagyon szupi, hogy mégis sikerül a mai nap. Várjuk a beszámolót és szép napot Nektek!!!

Én már rég megtanultam, hogy ne reagáljak rosszul egy mások által választott névre, de cserébe elvárom, hogy a mi döntésünket is fogadják el. Főként az én anyukám szeretné úgy gondolni, hogy neki tetsző nevet kell választanunk. De úgyis mi döntünk :twisted:

Nagyon szép napot mindenkinek, élvezzétek ki a napsütést, holnap hidegfront! (13 fok :) )

Üdv: Gaby

KépKép

KépKép
galex
Budapest X. kerület
 
 


Nemsokára indulunk, hát mit mondjak, fél 4 óta nem alszom... :lol:

galex:
Kezet foghatunk, Anna előtt volt egy sikertelen beültetésünk, ő a 10. héten lett angyalka. 2005 április 5-én fogant. Anna pedig 2006. április 5-én :lol: Erre jött aztán Bence, aki 2008 április 6-án... Csak hármaska lóg ki a sorból :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Mágnes!
Megy a drukk nektek várjuk,hogy jelentkezz!!

konkri!
Elhiszem mit éreztél.Én is hasonlóan amikor elmondta a Viki a papának a kiválasztott fiú nevünket és reakció"az milyen név".Jó persze értem valahol,mert a férjem is az ő keresztnevét kapta és gondolom örülne,ha a pici is megkapná.Na,de van más módja a közlésnek szerintem.

galex!
Hideg front ne ijesztgess ma már kiakartam rakni az erkélyre a muskátlikat,de akkor tabu.


Rólunk:
Tegnap este voltunk nődokinál.Minden oké :lol: :lol: Végre látta apa a picurt. Mielőtt elindultunk ettem 1 kocka csokit,gyerekek amit művelt a pocakomba hát az csúcs volt.Egy pillanat nyugta nem volt.Alig tudtuk egyszer,egyszer elkapni :lol: :lol: :lol: Sajna a nemére nem mondott semmit azt mondta túl korai,de szerintem nem mert tippelni,mert a lányom is bent volt és nem akarta,hogy esetleg akár csalódás legyen a vége.Előjegyzett ápr.12-re AFP-re,laborra,vércukor mérésre.Olyan jó volt látni megint a kis tornabajnokot :lol: :lol:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Sziasztok!

20:23 kor jár le a licit és én lehet nem leszek gép közelben :( szorítsatok a rugimért :)

tegnap névnapozás volt apóséknál, ami úgy alakult, hogy a férjem tesójáék családjából senki se ért rá, de mi, meg apumék és a nagyszüleim is voltunk- tehát tulkép az én retyerutyám :)
na de: a vacsorán szóba jött a gyereknevelés és tudom, hogy apu (nem anyuval volt, hanem új felesége van) nem nézi jó szemmel a mi nevelésünket és szerinte Marcell rossz, és verés és féljen a gyerek a szülőtől és hasonló- és próbáltam elmondani, hogy Marcellt ha agyon ütném is kiáll a dolgai mellett, de ez egy dolog- utána itthon mondtam a férjemnek, hogy én álltam apu módszerei másik felén és pont ezt nem szeretném a gyerekemnek, mert bennem akkora töréseket, félelmet okozott- de ezt soha nem fogom a képébe mondani és főleg nem mások előtt- ezért csak nyeltem a vendégség kellős közepén, hogy becsmérelje a mi nevelési taktikánkat. én nem szeretném, hogy a gyerek olyan érzésekkel viseltessen irántam mint én apu felé.

szerencsére az új felesége is azt mondja, hogy a verés nem lehet megoldás.

na a másikak meg a nagyszüleim, akiket szeretek, és sokat köszönhetek nekik, de... a 85 éves papám is rázendített, hogy náluk a gyerek mindig csokit, cukrot, kukit eszik, és sosem rendes kaját (igaz hogy a mama közbe szólt, hogy hát ez az ő hibája...) de a papa szerint én nem engedem, hogy a gyerek náluk egyen- erre azt mondtam, mert sose evés időben megyünk- nekik meg mit mondjak- mert koszosak és ezért nem szeretnék ott enni? még a wc-re is félek elmenni náluk.
úgy hogy a tegnapi vendégség tuti volt, még ma is a hatása alatt vagyok. felhívnám anyut, de csak elbőgném magam.

Ági: kíváncsi vagyok az uh-tokra. 4d lesz vagy sima?

Witch: Jami??????????????

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Sziasztok!

Már egy ideje olvasgatlak Benneteket, de most jött el az ideje, hogy csatlakozzak, ha még lehet :) !

Szeptember végére várjuk a 2. babánkat, aki kisfiú lesz; tegnapelôtt derült ki a genetikai UH-n. Az Istvánban fogok szülni, és egyelôre nekem is mélyen tapad a méhlepényem, de ez így volt a "múltkor" is; szerencsére megoldódott magától.

Mindkét babám "csodababa", mivel több papírom is van róla, hogy nem lehet gyerekem...A második szopi mellett fogant, és még nem választottam el Nílát.

KépKép

KépKép
macianyu108
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Megvolt a 4D, és van egy tökéletes, eleven, édes kisfiunk :lol:
Mindene rendben van, kicsit tényleg nagyobb ,de ezen nem fogok parázni.

[img][img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1332689709.369.jpg[/img] Soma

[/img] Kép A méhlepényen hasal

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Macianyu:
Üdv itt, és gratulálok a kisfiúhoz! Most rohanok fürdőt takarítani.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Micsoda misztikus történetek! :roll: :lol: :wink:

Nálunk semmi ilyesmi nincsen...


Macianyu
Üdv itt!

Nevek
Mi majd akkor kezdünk agyalni ezen, ha kiderül, hogy milyen neműek a babák. Olyan normális neveket akarok adni, legyen használható komoly felnőttként is, de lehessen becézni is!

Mágnes
Gratulálok Somához! Nagyon jók a képek!

Nálunk a tömeg miatt nem lehet olyan jó képeket csinálni :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
trigemini2012
Fehértó
 
 


Ágnes!
Gratulálok!Tegnap nekem is 2 nappal nagyobbat mért a doki,de én se tartok nagy jelentőségét a dolognak.

macianyu!
Üdv.köztünk!Gratulálok a csoda babáidhoz!!

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Sziasztok!

Látom a reggel 7 órai nehezen kelésre sokan reagáltatok:) Tudom, hogy ez luxus, de úgy érzem, most pihenem ki az elmúlt pár év munkahelyi stresszét (ami egyébként nagyban hozzájárult az eddigi sikertelenséghez baba téren).

Megkérdezhetem, hogy aki nem él házaséletet, azt az orvos tiltotta el, vagy csak óvatosság?

Konkri! Én úgy tudom, hogy a cukornál azt kell nézni, hogy a 0 perces és a terhelés utáni egymáshoz képest mennyi. Pl. ha a terheléses a kiindulási értéknél alacsonyabb, akkor IR gyanús.

Barbazso! A diétás oktatás lehet egyéni, meg csoportos is. Én a csoportosra fogok menni, 2-8 ember állítólag. Egyébként még én sem tudom a részleteket, de el fogják mondani, hogy mikor mit lehet enni és hogy hogyan tudjuk kiszámolni az ételek szénhidrát tartalmát (merthogy meg van határozva, hogy pl. reggelire 30 gr-ot lehet enni, amiből 20 gr lassan felszívódó, 10 gr gyorsan felszívódó). Szóval ezekre tanítanak meg.

Üdv Macianyu! Nekünk is csodababánk van, inszeminációk és lombik után magától:)
emmami
Szigethalom
 
 


Mágnes
Gyönyörű :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mi jól vagyunk, csak olyan lassan telik az idő :oops: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kata

Kép
ekata79
Szekszárd
 
 


Jaj Mágnes. Írtó cuki. :lol:
Érdekes, hogy már mennyien tudjátok a babóca nemét. Nekem mindenhol azt mondták, korai. Mondjuk 1 hete keresztben voltak a lábai :D

Macianyu!
Üdv itt!

Trigemini!
Hát nem elég nagy csoda, és misztikum a 3 baba? :lol:

Konkri!
Sajnálom a rossz emlékeidet, akad nekem is sok-sok, de nem verésből, hanem egy alkoholista apából adódóan.
És én sem vagyok a verés híve, de nem mondom, hogy még nem kapott a fenekére. De úgy van, ahogy mondod, meg sem hatja. Így nem lehet rá hatni. Sőt! Konkrétan kiröhög a gyerek. :wink:
Meg próbálok vonalzókat gyártani mostmár én is :D

Üdv: Gaby

KépKép

KépKép
galex
Budapest X. kerület
 
 


Maci, hát végre! Nagyon vártalak. :) Üdv itt a fiacskáddal!

Mágnes, édes a kis Soma, irigykedem a 4D-ért. :) Hol is voltatok?
Gratulálok férjednek az álláshoz! Ez tök jó hír!!!

Konkri, hasonló tapasztalataim vannak gyerekkoromból, csak nálunk anyu volt a szigorú. Nem tudom, hogy mostanra kezdem feldolgozni, vagy csak nem foglalkozom már vele annyit. Pont így vagyok én is, hogy bakter, ne féljen már tőlem a gyerekem! Ha rossz jegyet kaptam, vagy tönkretettem valamit, alig mertem elmondani. :? Szerencsére amióta megszületett Samu, 180 fokos fordulatot vett a kapcsolatunk anyuval, talán ez is sokat számít a felejtésben.
Sógor mekkora paraszt! Sok ismerősöm emiatt nem is mondja el a nevet szülésig, hogy ne akarjanak a rokonok beleszólni. A Márkkal mi baja lehet?? A Mia is tök szép szerintem. De különben is, nehogy már ő mondja meg! A sajátját ő nevezi úgy, ahogy akarja. Fú, nem bírom az ilyet. :)

Galex, jók lettek a vonalzók! ;)

Trigemini, tömeg. :lol: :lol: :lol:

Ibi, családos babamozi volt? Tök jó!
Fú, az a medencés baleset! Borzasztó lehetett! :( És ilyenkor ki vigyáz a gyerekekre? Én mindig vittem papucsot, néha fürdőruhát is az úszásra, amikor az osztályommal mentem, mert az oktató csak órakezdésre jelenik meg, a gyerekek addig azt csinálnak, amit akarnak. Ráadásul melegítőnadrágban, pólóban oktat, és volt több tanítványom, aki rettegett a víztől. Egyik évben a logopédussal minden órán bementünk a medencébe, hogy segítsünk nekik, miután az egyik kislány majdnem megfulladt, és a pasas nem beugrott, hanem egy hatalmas fém kampót tolt be a gyerek fejéhez, aki meg azt sem tudta, hol van, mit csináljon, hogyan vegyen egyáltalán végre levegőt. Utálom ezt az iskolai úszásoktatást, csak megutáltatja a vizet azokkal, akik félnek tőle. Úszni meg hát nem annyira tanítja meg őket... :?

Emmami, sajnálom ezt a diétát, biztos nem lesz egyszerű. :(

Mostanában csak háton fekve érzem a picit, úgysem mindennap. Még én sem mertem igazán beleélni magam. Azért ha látok újszülött képet Samuról, arra gondolok, hogy Istenem, megint lesz ilyenem, ez csodálatos!!! :) Szerdán megyek a dokihoz. Igazából nem tudom, miért adott időpontot, mert 2 hét múlva meg 18.heti UH lesz (igaz, az nem nála). Nem tudom, csinál-e UH-ot, egyre kíváncsibb vagyok a baba nemére. :)

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Mágnes
Nagyon jó képetek lett Somáról! :lol: :lol: :lol: :lol:

molly80
 
 


Sziasztok!

Na most van egy kis időm... Olvastalak titeket, de nem volt időm írni... MOst meg már nem emlékszem rá :oops:
Az ultrahang fotók csodásak :) Én is elszaladtam a dokihoz csütörtök este, manóka jól van méhszáj zárt, az idegtől görcsölök :) Hatalmasakat bugizik a kisasszony a pocakban :)

Jami: Pénteken átvittem a Heim Pálba. Kiborultam. Csütörtök éjszaka még mindig magas láza volt, és közölték anyuval, hgoy nem tudnak segíteni, majd ott hagyták a lázas gyerekkel... ő vizesruházta, és küzdött érte. Elpukkant a fejem, majd reggel beszéltem az orvosával, aki közölte, hogy a sötétben tapogatóznak és fogalma sincs mia abaja a gyereknek. Mondtam, hogy megint a hugyutak leszenek , éshogy nézze meg az október végi, november eleji Heim Pál-os leleteket. KÖzölte, az őt nem érdekli... Na itt azt hittem megfojtom... Telefonálgattam kicsit, és délre a HEim Pál-ban voltunk. Ott még aznap látta nefrológus, azonnal modnták ,hogy hugyuti gyulladása van megint, és hogy mit és hogyan kell tenni. Ja, és itt még anyámat sem nézik hülyének. Lesz egy izotópos vizsgálata is egy hónap múlva, ami mondjuk bonyolítja a helyzetet, mert ugye akkor néhány napig velem nem találkozhat, mert sugározni fog..., de megoldjuk, vagy én megyek a nagyapámhoz vidékre, vagy Jami a nagyiékkal...
A bethesdába az a stílus amit megengednek maguknak az orvosok és a nővérek feháborító. A gyerek majd elégett a láztól, a feje sistergett a vizesruhától, majd az orvos közölte kézrátétellel, hogy nem is olyan lázas ez a gyerek. Ja és attól meg mereven elzárkóztak, hogy a vese és a hugyutak lennének begyulladva... Gondolom azt nem tudták kezelni, vagy nem értettek hozzá, így úgy gondolták csak nem az... Huh... Nagyon pipa vagyok... De a Heim Pál-ban csodás dokinénink van, a főorvos is szépen behívott és elmondott mindent, emberként bánnak a gyerekemmel, anyuval és velem is... És már Jami veszekszik is... azt hiszem nagyon elkényeztettem... jókor jön a tesó :)

Igérem igyekszek vissza olvasni és csatlakozni újra... Bocsi :)

Kép

Kép
witch26
Budapest X. kerület
 
 
 
 


Jaj Witch! Annyira sajnálom ezt az egészet. Szegény Jami!
Neked meg aztán pláne nehéz. 2 hete beteg volt Alex is, magas láza volt, engem meg kilakoltatott apafej, el ne kapjam. 1,5 napig bírtam és azt is végig sírtam. Aztán szájkendővel voltam itthon. Szóval teljesen megértelek. Nem elég, hogy aggódsz Jami miatt, de még csak mellette sem tudsz lenni.
Nagyon szorítok, hogy most, hogy jó kezekben van, mielőbb meggyógyuljon!!!!!!

Üdv: Gaby

KépKép

KépKép
galex
Budapest X. kerület
 
 


Sziasztok!

Végre, jó, hogy Jaminál van változás!

Ági: Bence? és 3.-ad csodás- az a száj........

üdv Macianyu: Barbazso és te és én kb egyforma gyerekeink vannak, csak nekem már egyel több :)
ja és van még, azt hiszem Sti, akivel szintén és kettő is. tényleg te hol vagy?

na rugi nem lett az enyém, pont nem tudtam gép elé ülni akkor és persze 1 forinttal leköröztek :(
azt hiszem rácuppanok valamelyik jól bevált webshopomra- www.ideababaruhat.hu vagy a http://www.ruhafalva.hu/ vagy keresek újakat. én ilyen ruhákra hajtok mindig mint ez a rugi volt- tuti legyen :)

Barbazso: ez a hetem sűrű, takarítás, jön anyu is, palántáznom is kell, Marcu is még itthon, de sztem jövő hét okés! rossz időben kínaizhatunk- elmegyek értetek kocsival, jó idő esetén pedig fagyizhatuk a Homálynál és mehetnük a Kossuth térre.
+ ha bátor vagy akkor elruccanhatunk majd Tatabányára is plázába, vagy ki a régi sztrádához- ott van meki, burger, takko, deichman, kik-(itt jó babaruhák vannak) és jysk. fuvart vállalom- nem volt még soha balesetem, se kocc- 13 éve vezetek.

Kép
Kép
Kép
konkri
 
 


Köszönöm a dícséreteket Soma nevében :)

Ma szabin voltam, reggel AFP-m volt, aztán bevásároltunk, gyerekorvoshoz mentünk. Bence nagyon élvezte, neki a legnagyobb öröm az, ha csavaroghatunk :)

barbazso:
A Genesisben voltunk uh-n, Bencével is ott voltam , és nagyon profik, és kedvesek, csak ajnálani tudom őket.

Witch:
Szegény Jami...Örülök, hogy alakul a csajszi, felháborító, ahogy a másik kórházban viselkedtek ):

konkri:
Bencét ma vittem vissza orvoshoz, és holnaptól mehet bölcsibe. Nem bánom, mert elfogytak az anyanapjaim is, jó lenne már dolgozni ...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, akkor jól emlékeztem. :) Bocs, hogy megint megkérdeztem csak nem volt kedvem visszakeresni. :oops: Rémlett, hogy dicsérted a helyet. Mennyibe került?
Örülök, hogy Bence meggyógyult. ;)
AFP, Istenem, de repül az idő!!! Én is jövő héten megyek elvileg.

Witch, hát ez szörnyű, amit a Bethesdában műveltek. :( Én azt hittem, hogy az egy barátságos hely. :? Ügyes vagy, hogy a sarkadra álltál, és átmentetek a Heim Pálba!
Szegény Jaminak a baba miatti kórházi napok már meg sem fognak kottyanni nélküled. :(

Konkri, oké, jövő héten mindenképp. Mi kedden jövünk haza, elutazunk wellnesselni pénteken. :) Fú, az a sztrádás cucc is nagyon jól hangzik, na meg a pláza is! :) Férjemet lehetetlen ilyen helyre becsalogatni. :) A Homály az a pizzázó melletti fagyizó? Egy percig sem merült fel bennem, hogy félek melléd beülni a kocsiba. :)
Macit a Samus fórumról ismerem. :) (Ezt arra írtam, hogy írtad, hogy egyidősek a gyerekek.)
Görcsök szempontjából jobban vagy?

KépKép

KépKép
barbazso
 
 


Sziasztok!

Örülök,hogy Jami jobban van.Ez gáz,amit művelnek!Én is a Heim Pálban feküdtem gyerekként,autóbaleset...

Mágnes:nagyon édes!!!

AMúgy minden ok,majd reagálok még,csak elúsztam picit.Nekem csak a gyomrom ég.Lilivel ez később kezdődött... :(

Szilvi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Second Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
sissy01
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsban, annyira elvagyok havazva, mint akinek két állása van... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csütörtökön megyek a genetikaira, szorítsatok, hogy rendben legyen minden!!!! Pénteken meg 7.45-re (!!!!!de hülye időpont, mi?!) KRESZ vizsgára. 4éve kezdtem, csak szülés előtt voltam pár nappal vizsgázni, délután. 2fősulis vizsga után és hajnali ctg-vel.... :wink: de tudtam mire fogni, hogy megbuktam :lol: Na, majd most...vagy most sem... :oops: :roll: de tanulok.

Witch, annyira örülök,k hogy már kezdtek rendbe jönni, már nagyon aggódtam, hogy nincs e valami bazi nagy gond. Bár ez sem jó, de remélem lassan túl vagytok rajta, további jobbulást! Na, a Bethesdát nem kommentálnám, kb. &@&#>#@{ ez a véleményem, de cenzúráztam.

Konkri, igen, azt hiszem én vezetem a prímet a 15hónap korkülönbséggel. :lol: Köszi, megvagyunk.
Sajnálom a rugit!!!! :cry:

Mágnes, gratu a kis Somához!!! Nagyon cuki!!!!

Macianyu, üdv köztünk, én is istvános vagyok, szept vége vagy okt. eleje lesz, még nem tudni pontosan.

Na, megyek vár a jó kis vezetés elmélet és a műszaki...brrrr. :?

sti82
Budapest XXII. kerület
 
 


Sziasztok!

Táblázathoz a link:

https://docs.google.com/spreadsheet/pub ... utput=html

Lécci referáljatok, hogy meg tudtátok nézni.

Akik még nincsenek benne, emailban küldhetik továbbra is az adatokat.


Ági, csodaszép kispasid van :wink:

Witch, remélem Jami most már a megfelelő kezekben van és villámsebességgel fog gyógyulni.

Sti, drukk megy csütörtökre.

Macianyu üdv köztünk!
Én is istvános vagyok :wink:

Kép
Kép
manooka
Budapest XV. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: