Új privát üzeneted érkezett!

kisbeeka:elhiszem hogy jó helyen van a pocakba, az albérlőd mellett a hami :D ..húúúú amúgy is utálok rókakomát kergetni szerintem még várandósan sokkal rosszabb lehet :?

GG

Kép

Kép
gg
 
 


Gg: dettó!! Én is utálom a rókát... Pár éve egy kínai étteremben ettem este anyummal,utána egész éjjel kergettem,majd ügyelet...
Jó kis ételmérgezést kaptam,iszonyúan voltam.

Szóval míg nagyon hányingeres voltam az előző napokban-hetekben, zacskó mindig volt a kezem ügyében,akárhova mentem a lakásban,követett,hátha.... :lol: :lol: :lol: :lol:

De azon túl,hogy semmit nem kívánok,és émelygek olykor,Vuk nincs :D
Vendég
 


Gabi: de szuper, hogy a párod így reagált! És hát a szívhang, elhiszem, hogy fantasztikus volt hallani!
Jajj, nagyon remélem, hogy pénteken én is hallhatom! Ma beparáztam kicsit, mert reggel olyan iszonyatos görcsre ébredtem, hogy keresztbe állt a szemem tőle...

Érdekes ez a hányinger dolog, mert most a Magne B6 mellett is folyamatosan van...múltkor meg semmi.

Kép
Kép
luli82
Budapest XIV. kerület
 
 

 
 

Azért majd csak nyugtával dicsérem a napot, de az eddigi reakciói után, egy kis lépésnek azt hiszem tényleg megtette a mai. Kíváncsian várom a jövő vasárnapot :)

luli, próbáld meg azt a homeopátiás cuccot, amit írtam, ha a magne b6 mellett is fosul vagy..

Gabi

Lilypie First Birthday tickers
gabrilio
Százhalombatta
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit eltűntem hétvégére, de 5 nap után végre hazajött a párom és Lucám, úgyhogy velük töltöttem az időt!

Hányinger: a sima B6 tökéletes, nincs baj a Magne B6-tal sem, csak magára a hányingerrel a B6-ot javasolják.
Tartsatok, hamarosan vége ennek a korszaknak! Lekopogom, de nekem már se álomkór, se émelygés, se reggeli rosszullét!
Helyette viszont van pocakom :) A férjem és a lányom döbbenten néztek szűk egy hét után, hogy ezt mikor növesztettem. Mindenki mondta, hogy a másodiknál hamarabb fog látszódni, de most úgy nézek ki, mint anno 5 hónaposan. Ma reggel már terhesgatyót húztam :oops: Pedig hízni még nem is híztam.

Gabi
Nagyon örülök, hogy a párod ilyen pozitívan reagált. Minél nagyobb lesz a babó az ultrahangon, annál jobban fog olvadozni.

Teszek majd fel képet a pocakomról :)

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Mai fotó: (sikerült nagyon hülye fejet vágni, de úgysem az a lényeg :))

[img][img]http://kepkezelo.com/images/vbxlo3wmfnt3qes2znxm.jpg[/img][/img]

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


addisz: Ez tényleg szép pocak. Nekem 16 hetesen volt ekkora pocakom. Most a harmadik babóval biztosan hamarabb látszani fog majd. :D

A homeos bogyót kipróbálom!

luli: De jó, hogy olvasod a blogomat :D És örülök a hozzászólásodnak is. Ma megyek dokihoz, és kérek beutalót toxoplazma szűrésre, és folytatom majd a bejegyzést a tapasztalatokról. Hát a lányom megnyerte magának az alom takarítást. Kicsit nehéz, mert én imádom a macsakákat. Néha simítok rajta egyet és rohanok kezet mosni :) Úgy olvastam 16. hét után kell nagyon vigyázni, de én az elejétől vigyázok azért. Ennek a 16. hétnek még jobban utánanézek.

Ma megyek 10.30.-ra UH-ra, 12-re nőgyogyi, úgyhogy valamikor délután jövök majd a hírekkel, esetleg képpel....
korenka
Szár
 
 


Sziasztok csajok,

Addisz: nagyon szép a pocakod,

Gabi: gratula a párodhoz, nagy előre lépés, tud valamit ez a doktor bácsi :lol: :lol:

korenka: nagyon várom, hogy a mai vizsgálati eredményekről beszámolja, siess vissza a géphez. Nagyon szorítok értetek.

Én is eltűntem, mert mert nekem is megjött a az émelygés után a hányás. Sajnos én könnyen hányok, úgyhogy a hétvégén nem nagyon mertünk elmenni otthonról reggel meg késő délután. Bármi be ment az rögtön ki is jött. Tegnap ráadásul vendégségben mindez, de jó nagy volt a ház, így nem buktam le a barátnőim előtt, mert még mindig nem hirdetjük a dolgot. Remélem jobb lesz hamarosan, bár nagyon rendes pocaklakó, mert úgy reggel 9-10 között abbahagyja, és délután 6-ig nem is kezdi újra, így dolgozni simán tudok. :lol:
Viszont az unokahúgom pelusától konkrétan rosszul lettem, így le kell csajok borulnom a nagyságotok előtt, hogy ebben az állapotban még képesek vagytok, naponta többször akár, pelenkát cserélni. 8)

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


bebe: Anno a fiammal 4 hónapig minden reggel rókát kergettem... remélem most máshogyan lesz. A lányommal ennyire durva nem volt, ott is volt émelygés, de nem hánytam... az álltalános fáradság nálam még várat magára... de gondolom eljön az is....

Képzeljétek nagy felfedezést tettem ma. Az arcradíromnak citromos illata van, és amikor használtam tök jól éreztem magam tőle. Erre gyorsan elővettem az indiai citromfű olajat és azzal párologtatok. Lányok!!!! Ez a varázsszer. Egyből magamhoz tértem, és sokkal de sokkal jobban vagyok. A rendelőbe is viszek magammal zsepire fogok csepegtetni, így szaglászom majd. Akinek van kedve próbálja ki!!! :D
korenka
Szár
 
 


korenka: még itt az irodában is találtam 8) , már gyújtom is a gyertyát a párologtató alatt, és nagyon várom a hatást, mert mindjárt be kell ülnöm egy értekezletre, és még nem jött el a napközbeni megváltó időszak. :x

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


bebe:Kitartás!!!!! Majd meséld el, hogy neked is hozott-e enyhülést! :)
korenka
Szár
 
 


egyenlőre csak azt érzem, hogy finom az illata :lol: :lol:

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


bebe: szívjad csak ! :D:D:D
korenka
Szár
 
 


korenka: ez tényleg jó. :lol: :lol: hazafelé, betárazok a patikában, mert az üveg aljából könyörögtem ki az utolsó pár cseppet, de most remekül érzem magam. NAGYON KÖSZIIIIIIIIIIIIIIIIIII :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


korenka: ez tényleg jó. :lol: :lol: hazafelé, betárazok a patikában, mert az üveg aljából könyörögtem ki az utolsó pár cseppet, de most remekül érzem magam. NAGYON KÖSZIIIIIIIIIIIIIIIIIII :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Sziasztok!

Korenka
Nagyon jól ráéreztél erre a citromfű dologra!!! Rákerestem a neten és több helyen is kifejezetten ajánlották várandósoknak a rosszullétek enyhítésére. Találtam egy oldalt, ahol csokorba szedték a terhesség alatt alkalmazható illóolajokat, mindennél van magyarázat, hogy mire jó:
http://www.primavera-life.hu/?page=prodlist&open=256
Várjuk majd a beszámolót az ultrahangról!

Én már annyira jól vagyok, hogy kifejezetten aggasztanak a tünet nélküli napok :roll: Tudom, hülyén hangzik, de amíg nem mozog a babó, addig nincs semmi visszajelzésem odabentről. Remélem hamarabb elkezdem majd érezni, mint Lucát.

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Itt vagyok újra.
Várom a beszámolókat, képeket én is.
Henó! Azt hiszem, még nem is gratuláltam a szívecskéhez.
Ja, és köszönöm a lányaim bókjait.
Lehet, hogy én is veszek itromfű-olajat.
Valóban, a pelus szaga kissé irritál engem is, dehát ez van...muszáj kicserélni időnként.
Lehet, hogy a gyerekkel is itatok citromfű-olajat, és akkor más szaga lesz a pelusnak :lol:
Nem nagyon van mit írnom, nálunk nem történt semmi.
Inkább reagálok akkor: Gabi!Nagyon örülök, hogy a férjed ilyen kedvezően változott.Csak így tovább.Biztos vagyok benne én is, hogy ez csak a kezdet.Mire meglesz a babó, mintaapa válik belőle.És addig még rengeteg idő van.Na, ezt most elküldöm, és visszalapozok, majd írom tovább.

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Korenka! Megnyitottam a blogodat, ha végzek a reagálásokkal, olvasom (ha Léda is úgy akarja)
Várom a beszámolódat, drukkolok nagyon!!!

Munkahely. Nekem könnyű dolgom van, itthon vagyok, ugye. Egy munkatársamnak mondtam, őbenne megbízok. Majd a 17-ei UH után tervezek szólni nekik azért. Az adókedvezmény miatt mindenképpen kell majd!Ti se felejtsétek el, hogy a 91. naptól már jár!!(Lehet, hogy már írta valaki, akkor elnézést)

Egyébként nálunk ez a babó most nem jön rosszkor, még, ha nem is terveztük:Lédát így nem kell 2 évesen családi napközibe adni, és a 3 gyerek után jelentős adókedvezményünk lesz.Férjem igénybe is tud venni belőle sokat szerencsére.(Sajnálom azokat, akiknek ez a rendszer nem kedvez, hisz igazából a jobban keresőket támogatja csak sajnos…).Így aztán még azon is elgondolkodtam, hogy maradok a 3. gyerek 3 éves koráig.

Pestre járunk be dolgozni, ami napi 2 óra utazás, de igazán jó munkahelyem van, kicsit sajnálom,hogy sokáig meg kell válnom most tőle. De majd egyszer….

Beeka!Természetes, hogy nem gondolkodsz az abortusz-témán. Miért is kéne?
Tőlem is megkérdezte a doki, hogy azért megtartjuk, ugye?(mondtam én is neki, hogy nem igazán terveuóztük). Mondtam, hogy persze, elfér…Egyetértett.

Megértem a másik variációt is. Talán jobban, mint a másik , korábbi megosztó témát.Nem is részletezem, ez nem érint most úgysem itt senkit.

Bebe!:nagyon jó lenne, ha működne a 4 órás melo, vagy a távmunka. Nekem is fő problémám egyébként .Szívesen dolgoznék itthonról , a lánykám mellett sok szabadidőm van. Jó gyerek nagyon, napirendbe beleférne. Remélem, egyszer majd megoldódik ez a kérdés. Sajna, hogy gyerekcipőben jár ez nálunk.Mint sok más egyéb is…Rókica menjen el!!

Korybon! Tb-s vagyok, irulok-pirulok, de nem tudom, mennyit fogsz kapni. Azt viszont én is úgy gondolom, hogy az előző évet nézik. Nem a szülésig, hanem jan.-tól dec.-ig. Esetleg belenézek a témádba , ha gondolod, de 100%-os tanácsot nem tudok majd mondani. Az tuti, hogy a gyes nem számít bele .Az a jöv. számít, ami után vonnak EB-járulékot. Még a saját esetemben is hívtam a kolléganőmet, mert ez a gyed-be szülés elég bonyolult az én esetemben is.

Gabi! Róka-koma elkerült, de pénteken nagyon szarul voltam, azóta nem, én is néha belegondolok, hogy nncs tünet-van tünet, de az elsőnél pl. semmit nem éreztem, mégis itt van. Szóval:megvagyok tünetek nélkül is .Pisilni ezerszer járok (aggódom a cukrom miatt, mert annak is lehet a tünte).Férjem javasolta, hogy egy pelenkát kössek fel, nem kell annyit járkálnom…

Bogme! Gyed-em detto, mint Neked.

Luli! szomorú, hogy ilyen orvosok is vannak.Az Isten mentsen meg tőlük mindegyikünket…

Csillagfény! Gratu a csemetékhez.Jó, ha néha megerősítesz bennünket, hogy 3 gyerekkel is elbírunk majd…

GG: Te dolgozol a kisfiad mellett?Bölcsibe jár?vagy valaki vigyáz rá?Gyere majd az UH-val!

Addisz!:Lehet, hogy veszek Magne B6-ot.Én nem szedtem eddig…Talán a nagynál igen..Nem is voltam rosszul. Igaz, most sem vészes. Szép poci. Nekem csak a hájam van…Nagylányom már mondta, hogy látszik valami. Nem-nem, tévedés, csak a fölös kilók…8 hetesen azért még nem látszik.

Hú, végigértem, asszem.Ha valaki –valami kimaradt, bocsánat.Jövök majd még, most ezt elküldöm.Velem van tele a fórum…

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni hozzátok. Már egy ideje olvaslak titeket, de még nem mertem csatlakozni, most vettem a bátorságot.
Ma töltöttem be a 8. hetet.
Nagyon rosszul viselem az egész napos émelygést, hányást. Szombat-vasárnap infúziót kaptam annyira legyengültem, mivel semmi nem maradt meg bennem.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Csatlakozott: 2010.12.09.
Üzenetek: 493


HozzászólásElküldve: 2011 Január 10 Hétfő - 10:21 Hozzászólás az előzmény idézésével Hozzászólás szerkesztése/törlése
Vagyok! UH-n semmi. 13 mm petezsák és ennyi. Megnézte hason, azonnal mondta, hogy semmit nem lát Megnézte hüvelyin a helyzet ugyan az.... bakker.... most bőgök. Apa itt okoskodik nekem, mert megint azt hiszi, hogy nőgyogyász diplomája van. Mindjárt megölöm..... jövő héten megyek újra. Mondta a doki, hogy 8 hetesen már virítania kéne a monitoron. Köszi... megnyugtattál. Kérdeztem nem kéne rosszul lennem? Azt mondta nem feltétlenül, és ha vérzek az sem gáz.... Shocked Hát néztem nagyot. 1mm-ert fejlődött 1 hét alatt a petezsák.... lehet hogy gáz van....
korenka
Szár
 
 


Korenka, nagyon sajnálom, hogy nem látott semmit a doki. Dokid nem mondott valami konkrétabbat?

Kép

Kép
antekirt
 
 


Korenka: borzasztóan sajnálom!! :shock: :shock:
Ez sajnos nem hangzik túl jól,amit a doki mondott... :( :( :(
Vendég
 


kértem időpontot az Istengegyi útra péntek délután megyek... hátha addigra lesz valami... A doki nem nagyon törte össze magát, hogy mondjon valamit. Én kérdezgettem. Egyébként ismerem ez egy pénzéhes beképzelt doki, aki ráadásul nem épp a legokosabb (vagy jól titkolja) . Egyszer voltam nála magánban, de nem mentem többet akkor sem tudott válaszolni a kérdéseimre... de mondjuk ettől a ténytől még nem érzem jobban magam.... jaj lányok... :cry:
korenka
Szár
 
 


Táblázat próba

[/img]Kép

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


Addisz: én: 29 év,XVI.ker.,testvér még nincs,Uzsoki kórház :)
Vendég
 


Sziasztok!

Korenka
Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Remélhetőleg az Istenhegyiben ennél közlékenyebb és empatikusabb lesz az orvos. Komolyan, az ilyennek nincsen lelki világa! Ne törj össze, csak pozitívan, még minden rendbe jöhet!

Antekirt
Isten hozott köztünk, gratulálok a babához! Ha van kedved bekerülni a táblázatunkba, akkor írd meg légyszíves az adataidat.

Lányok
Nagy nehezen, de sikerült megcsinálnom Ági segítségével a táblázatot. Most nem volt időm visszaolvasni és visszalapozni, ezért kérek mindenkit, hogy írja meg a hiányzó adatait. Aki esetleg kimaradt belőle, attól elnézést kérek, tényleg nem volt most lehetőségem bogarászni!

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


antekirt:Közben nem is üdvözöltelek. Mesélj kicsit magadról!
korenka
Szár
 
 


korenka: nagyon sajnálom. Sajnos pontosan tudom, hogy most mit érzel, és légyszíves ne add föl, mert egy jó uh géppel és egy orvossal aki látni akarja a lényeg, aki Téged támogat, csupa jó hír lesz pénteken.

Addig meg ketten nyavalygunk. Én gondoltam, hogy egy hetet Te nyavalyogtál, ma Te megnyugszol és akkor most jövök én, de így legalább együtt vagyunk, úgy sokkal hatékonyabb és izgalmasabb.
:wink:

antekirt: üdv a csapatban,

addisz: fantasztikus vagy a táblázattal:

bebe, 35 (ugye ha májusban töltöm a 36-t akkor , még maradhatok 35, léci :cry: ), Budakalász, Áron 8 éves, szt István, dr. Csermely Gyula, 08.23.

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Korenka nem is tudom mit írhatnék magamról. Még félve írok mert tavaly volt egy pocakosságom ami nem sült el valami fényesen a 12. héten. Szóval még nem nagyon merem beleélni magam.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Bebe, én is az Istvánban szülnék. Sőt, ahogy látom 1 nap választ el minket. :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


antekirt: ezzel sajnos nem vagy itt se egyedül, ezért írunk suttogva 8) , és közben nem éljük bele magunkat (annyira)

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


antrekit: kinél?

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


dr. Hetényi Gábornál, ő volt Lidinél is a dokim.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Antekirt: biztosan szörnyű lehetett,de akár csak tőmondatban megírod,mi történt? Nem muszáj,és ne haragudj,hogy megkérdezem...!
Vendég
 


antekirt: Tök érdekes "elméletben" egy idős a pocakunk, és én hamarabb szülök mint te :D:D:D Érdekes a vonalzóm.... bebével sem stimmelek... mindenesetre, ha szeretnél írni az előző terhességedről azt is szívesen meghallgatjuk. Mi magunk is szívesen könnyebülünk meg itt a sorstársaink elött.....

bebe:Akkor nyavajogjunk együt!!! :)
korenka
Szár
 
 


nem ismerem, mint ahogy másokat se az Istvánban :lol: , de én szerettem ott szülni, mást már nem annyira, de azzal most nem foglalkozunk, csak előre és pozitívan. :wink:

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Lányok,
alakul a táblázat, feltöltöttem, amit eddig írtatok. A nevekhez lehet már most tippeket írni, ha esetleg valaki tudja, hogy mi lesz kislány/kisfiú esetén.

Bebe,
maradhatsz 35 :wink:

Addisz

KépKép

KépKép
addisz
Budapest III. kerület
 
 


kisbeeka: nem haragszom.Történetem úgy kezdődik, hogy bármennyire is hihetetlenül hangzik, de megálmodtam tavaly, hogy babás leszek, két hét múlva tényleg pocis lettem, majd pár nap múlva mikor már tuti volt a pocakosságom megálmodtam, hogy elfog menni a baba. Sajnos elkezdtem barnázni és kb a 9. hétig barnáztam, majd megszűnt és folyton azt éreztem, hogy nem stimmel valami, múlnak a tüneteim nem ezeket kéne érezzem. De mindig megnyugtattak az uh-kon, hogy nincs semmi baj. Majd a 11. hét 5. nap este elkezdtem vérezni, és másnap elment a baba. Szóval valamilyen szinten felvoltam készülve, de fájni fájt így féltem belevágni újra, mert nem tudtam, a szervezetem miként van felkészülve. Mondjuk tavaly nem terveztük, de idén igen :-) ahogy éreztem, hogy a szervezetem dolgozik. Így november második felében a lányzónk naponta kérésére,kérdésére, hogy mikor lesz neki tesója, úgy döntöttünk, hogy jöhet és jött is. :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


Addisz, kislány- Lilián fiú név nincs mert lányzó lesz. :-)

Kép

Kép
antekirt
 
 


korenka: tessék rendbe rakni azt a vonalzót, mert most már tuti, hogy a Tiedben van a hiba. Nem nézhetünk még 7 hónapig egy hibás vonalzót. :shock: :shock: :shock: :shock:

utána jöhet a nyavalygás :P :P :P :P :P

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


addisz: : köszönöm, én még nem merem magam a nevekbe bele élni. :oops:

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


bebe, hát nekem panaszom nem nagyon van 3 ágyasban voltam. Remélem most sem lesz másként. :-)
Mikor mész legközelebb uh-ra?

Kép

Kép
antekirt
 
 


antekirt: én 5 ágyasban voltam, régi szülőszobásban és hatalmas élmény volt. Nővérek, orvosok, szobatársak ok.

A vetélés az más volt, de a hajnali csapat ott is nagyon kitett magáért. De ezzel most nem foglalkozunk, mert ez egy emelettel ugye lejjebb is van.

Ja és jövő kedden megyek uh-ra remélem addigra már rendben leszünk méretügyileg, mert múlt héten azt mondta, hogy nagyon pici. Te mikor mész?

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Antekirt: köszi,hogy megírtad!
Akkor ezek szerint volt előjele... Ettől függetlenül ez persze borzalmas lehetett!

Most viszont minden tökéletes lesz,csak pozitívan kell hozzáállni :)


Addisz: akkor az én babám mellé odaírhatod,hogy Maja. Fiú nevet még nme választottuk ki első babához,de úgy hiszem nem is lesz rá szükség ;)
Vendég
 


kisbeeka: ez nagyon szép név

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Bebe: mekkora volt a babád,amire azt mondták,hogy pici?
Vendég
 


Bebe: köszi! :)
(Sajnos a másik,amit kitaláltunk még évekkel ezelőtt,azóta tömeges lett,ez a Lili...)
Vendég
 


kisbeeka: nem tudom, pont ezt beszélgettük múlt héten itt is, hogy annyira izgultam, hogy minden rendben legyen, hogy csak azt figyeltem, hogy pulzál-e a szíve. A vetélés ugye nem ennél a dokimnál volt, így ő most csak rám figyelt, hogy megnyugtasson, de a lényeg, hogy én 7 hetesnek számoltam (nov 16-én kezdődött a vérzésem), dec 21-én teszteltem (az volt az 5. hét), ő meg mégse kérdezte a vérzés időpontját, csak a gép/kép alapján mondta, hogy 5 hetes. Ez úgy pont két héttel kevesebb. És persze nincsen se képem, se leletem, így most megy a para. Abban bízom, hogy én se vagyok egy égi meszelő, nem is nagyon bírok enni, mondjuk a baba elszedi amire szüksége van és el is tudja, van honnan :lol: És anno Áronnal is folyton azt mondta, hogy picurka. Aztán 57 cm-rel és 3360 g-al született .

Bebe

Kép
Kép
Kép
bebe29
 
 


Bebe: mikor épp 6 hetesen nézték nekem,3 mm-es volt,és olvastam,hogy másoknak akkor volt 4-5 mm,és a könyvem is ezt írta.
7 nappal rá 12 mm-es lett!!

Az meg már több volt,mint másoké,úgyhogy gyorsan beérte magát :)

most 9 hetesen 24,9 mm,amit nem tudtam,hogy jó vagy nem,de azt mondta a doki,hogy eszerint is épp 9 hetesnek felel meg :D

Azt hiszem,míg az ember el nem jut a szülés várható időpontjáig,addig mindig akad valami,ami miatt lehet aggódni :)
Vendég
 


Korenka: nagyon sajnálom, hogy a dokid nem látott szinte semmit! Azért is írom, hogy szinte, mert még ne add fel a reményt!!! Pénteken még minden megváltozhat! Nagyon drukkolok!!!

Antekirt: gratula a babóhoz! Neked is drukkolok, hogy most minden rendben menjen!

Addisz: szuper ez a táblázat! Azt hiszem, én csak pénteken írnám meg az adatokat, mert egyelőre még eléggé hihetetlen, hogy van egy pocaklakóm.
Szép pocak! Hihetetlen, hogy máris ekkora! Nekem csak egy nagy adag hájam van, nem igazán sikerült még ledolgoznom a szülés óta, ráadásul épp’ akkor lendültem bele a tornázásba, hasizmozásba, amikor kiderült a kincs, úgyhogy most várok vele, míg a doki azt nem mondja, minden ok.

Korenka, Bebe: egységben az erő! Pénteken szívhangokra ugrálunk örömünkben!!!

Brigi: jó, hogy írtad ezt a 91 napos dolgot, férjem nem igazán van képben…
Ez a GYED alatt szülés után mennyi jár téma engem is érdekelne…

Kép
Kép
luli82
Budapest XIV. kerület
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: