Új privát üzeneted érkezett!

Claire: írtam privit. Közben megnéztem az autókat is, és tényleg tök jók, bár nehéz őket bizonyára kormányozni, de az úgyis a férjem dolga. Bár suliba ezzel vinném a lurkókat! De gondolom meg lehet tanulni. 2005-2006-os évjáratokat néztem, és árban kb úgy mozog mint a 7 személyes Renault Espace, Volkswagen Touran/Sharan. Tehát teljesen jó! Már csak az kell, hogy valaki elvigye a jelenlegi kocsinkat (na de ezt írtam priviben is).
Egyébként Citroen mennyire szervízigényes? Nekem a német autók állnak közel a szívemhez, és az Opel tetszik leginkább, bár nem is annyira néztem meg. Azt semmiképpen nem szeretném, ha nagyon sokat kellene rákölteni! Eddig mindig új autót vettünk, a suzuki volt az első használt, és baromira jó állaptú, de férj szerint vagy fel volt törve, vagy meg volt törve, mert az ajtó nem jól csukódi. Olyan gáz, hogy simán átverik az embert!

Kata
labkat
 
 


Kocsit venni nem egyszerű.... mi már túl vagyunk rajta, még tavaly lecseréltük a kocsinkat nagyobbra. Mi nagyon renault mellett vagyunk az volt clio, de már nyaralni alig tudunk vele elmenni, most meg egy megan-t vettünk 5-en bőven elférünk benne. Mikor vettük ki lett próbálva 3gyereküléssel :) nagyobbat is néztünk több személyeset de fogyasztás sem egy utolsó szempont nekünk így ez remélhetőleg jó választás volt. kopp-kopp :) Hozzáteszem a férjem 2m és én sem vagyok túl alacsony :)

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


sziasztok!

Egy gyors kérdésre jöttem, voltam dokinál igazából minden rendben a méhszáj megvan nagyon kicsit rövidülve, de szerintem a méhnyakra gondolt vagy nem tudom, de tuti ezt mondta megvan kicsit rövidülve, de mondta normális belefér. Viszont írt fel seduxent ha jól értettem akkor így mondta hogy a méhem nyugalomba legyen mert be is indulhat a szülés. Nekem volt endometriozisom és nem volt komplikáció mentes az eltávolítása és avval hozta összefüggésbe amit érzett a vizsgálatkor.
Seduxenből reggel felet este 1-et kell szednem, szerintetek? kinek volt ilyen?

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 

 
 

Labkat!
Köszi, megkaptam, válaszoltam, az idétlen rendszer eloőször nem jelezte , h elküldte, aztán asszem 3x is elment, bocs!
auitó: ahogy mi használjuk nem éri meg újat venni. 6 év alatt kb 50000 km-t tettünk bele. És az újnak az első évben kb fellére esik az értéke. Persze a használt az lutri, ez tény. Nekünk a mostani egy cég autója volt, szervíz könyvvel, stb, így viszonylag jónak tűnt.
Mérte: én is tartottam tőle, gondolhatod, egy suzuki után, de nagyon megszerettem, család szerint jobban vezetem mint azt. előnyei: magasan vagy az út fölött, jobban rálátsz. szervo kormányos, így könnyű irányítani. Belül magasabb, nagyobb alégtér, magasaknak különösen számít, no meg a sok kölyök zajgásánál is. ja, és kavésbé próbálnak lenyomni az útról. mint egy nőcit a kis autójával :lol: .
A parkolás persze nehezített, már a méret miatt, főként ha be kell mennem Pestre, a belvárosba.
Szervíz: drága, mi tulképpen azért is akarjuk lecserélni, mert mostmár magyon sokat kell rá költeni, és vizsgáztatni is gyakrabban kell. Állítólag az opel szervíze olcsóbb itthon. Nem vagyok márka elkötelezett, csak megbízható legyen :D .


Ancsu! Nekem mindig zárt volt és hosszú, UH-n meg is mutatta, azért adott nyugtatót gondolom, mert a görcs nyit, meg rövidít. Csak tudja, h ezt lehet-e és mennyit terhesen, de megértem a kételkedésed, én is igyekeztem terhesen minden gyógyszit elkerülni ()amúgy is :lol: ) Egy kis pihi, fekvés nem oldja ezt meg? Vagy magnézium, kalcium, ami görcsoldó?

claire
claire
 
 


Claire, igazából nem nagyon értem az egészet megmondom őszintén......
Mondtam, hogy keményedek, de nem minden nap, de van olyan is hogy óránként, szóval ki tudja mi ez? :roll:
Kérdeztem tőle hogy zárt-e a méhszáj mondta igen, de u.ezt mondta a védőnőnél a doki is az uh, de tegnap a sajátnál voltam. Lényeg, hogy méhszáj zárt, de mondta egyből utána hogy kicsit rövidebb, de gondolom a méhnyakra gondolt. A genetikushoz hétfőn megyek, az ő szava jelen estebn többet ér igaz ő csak uh-val vizsgál de egy gentikus az genetikus a nődoki meg nődoki, becsülöm és imádom a dokim, de mérésekben a genetikusban jobban bízom.
22hetesen voltam utoljára akkor azt mondta a genetikus ha a méhnyakat kihúzom legalább 28hétig akkor az nagyon jó, hát hétfőn lépek a 28.hétbe.

Én is úgy gondolom tudja mit ír fel, még hozzá is tette, hogy tudja nem fogok neki örülni, de muszáj. Nekem az endometriozis műtétem amit nem ő csinált az nem sikerült és avval hozta összefüggésbe mikor vizsgál és közben mondta ezt.

Több helyen megírtam ahol fent avgyok, hogy ki kapott már ilyet, néhol hülyének néztek :roll: :roll: és elmagyarázták mi is ez a gyógyszer, amivel én is tisztában vagyok :oops: hogy mi csak még nem hallottam ilyet hogy valaki kapott volna.

Folyamatos pihin vagyok szó szerint, semmit nem csinálok, eszek, tv, net meg játszom a lányommal ha itthon van az oviból az is ülve félig fekve. Ennél többet nem tudok már pihizni, feküdni. Főznöm, mosnom takarítanom nem kell, szó szerint nem csinálok semmit.
Amiket szedek:
7szem magnézium abból 5szem magnézium +citrit vagy mi
femibion 400
lazacolaj kapszula
és most a seduxen
ja és vas szirupot meg rágótablettát mert nagyon nem jó a vasam

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Hát tényleg nagyon figyelsz, esetleg még kálium és kalcium sem ártana, bár lehet, h h az a citrites izé az trikáli citrici, tehát káliumos.
Remélem orvosok nem olvassák, de a sógornőmnek akinek az 5 terhességéből 3nál volt ez a görcsölés :shock: , neki azt mondta a dokija, h igyon minden nap egy kis fehér bort :oops: . Persze fekvés meg magnézium neki is ment.

Claire
claire
 
 


ANCSUKA: volt csaj a kórházban akit a megrövidült méhszáj miatt fektette be a dokija. Aztán több hónapot bent töltött, mire kinyílt a méhszáj.

CLAIRE: köszi a kocsi infót. Most megint bele lendültem a keresésbe, aztán jól le is lombozódtam. Nem hiszem hogy el tudjuk adni a Skodát, pedig anno úgy gondoltuk, jó kocsi, tartja majd az árát. Rosszul gondoltuk. Most több rajta a hitel, mint amennyit ér. Szomorú, de igaz. Főleg az árfolyam miatt szívunk - de gondolom így vannak mások is :(
(amúgy olyan szép vagy, és a gyerekek is :))

Kata
labkat
 
 


CLAIRE: Most eszembe jutott még valami. A gyerkőcök, mármint a nagyobb ikerpár oviba egy csoportba jár? Nem tudom mennyire jó ez a jövőjük tekintetében, hogy esetleg a dominánsabb mindig megvédi a kevésbé erőset, és így háttérbe szorulhat, és hátránnyal indulhat az életben, ha felnőtté válásuk útján folyton támogatják egymást. Mit gondolsz erről?

Kata
labkat
 
 


Sziasztok! Jöttem egy kicsit nosztalgiázni :cry:

Dupla gratula minden ikres kismaminak!
:wink:
Puszika

Maccs
vörösmacska
 
 


Mezi, Zoli gratula a kisfiúkhoz!!!!!!! Először nekünk is két fiút jósoltak, aztán vegyespáros lett. :? Minden rendben lesz, majd megnőnek idekint. Legyen jó sok tejcsi! Balázsom is 1490g-al jött világra, aztán kb. 1 hónaposan haza is jöhetett 2100 grammal, most 4,5 hónapos és 6 kiló :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Maccs
vörösmacska
 
 


Sziasztok kedves kismamák!
Már rég kellett volna jelentkeznem, csak amíg az én drágám a két bébivel törődik, addig nekem minden időmet leköti a bútorok gyártása az új lakásba. Utólag is elnézést kérek tőletek.
Nah szóval. A kedvesem sebe olyan szépen gyógyult, hogy a szülés utáni hétvégén már alig látszott.
Egy kis hasmenéses bajt szedtek össze a fiúk, de szerencsére már mennek ki belőle. Az Olivér jelenleg 1580 g, míg az Ákos eléggé le van maradva az ő 1390 grammjával. Pedig már 5-10 ml-eket szopiznak ciciből is, de azért a szonda még marad egy darabig. Anyu is hol mérges, hol meg jó kedve van, attól függően, mennyire erőltetik meg magukat a bébik:) Szerencsére tejci van bőven (otthon már tele a fagyasztó :P). Sajna a kórházi karantén állítólag
el fog tartani egész március végéig, de ha minden jól megy azt már nem várják meg odabent.
Hát egyenlőre ennyi. Hamarosan újra jelentkezem. Akkor már képekkel ha minden jól megy :)
Sziasztok.
Zoli

Kép

Kép
mezi_84
 
 


Hurrá Zoli, kitartást nektek!

Maccs! de jó látni! hogy vagytok?

Kata! szívesen :D remélem azért dülőre juttok,. Nálunk most leült picit a dolog. Mi nem is bízunk benne, h hű mit kapnánk a kocsiért, de szerncsések vagyunk, mert az a semmi legalábbb a mienk, értsd, nincs rajta hitel :) .
Ikrek: azt hiszem ez örök vita és dilemma, érdemes olvasgatni róla, meg tapasztaltabbakat megkérdezni, de asszem mindig egyéni szempontok is vannak. az enyémek egy csopiba járnak, sőt, most suliba is egy osztályba mennek, szerencsére ha gond lesz, a párhuzamos osztály tantó nénije is jó... Persze hozzá tartozik, h az enyémek vegyes páros, így kevésbé konkurencia egymásnak, több külön barát, stb. Egyelőre a kislány bizonyos szempontból dominálja a kisfiút, illetve tényleg nagyobb, ő a nővére, de Ádám is elég erős személyiség, majd kiderül.

Claire
claire
 
 


apropó Kata! Honnan láttál minket? iwiw? KÖszi, a dicséretet. A gyerekek tényleg szépek :D de én egy elfogult anya vagyok, bocs!
C
claire
 
 


claire, a körülményekhez képest jól vagyunk, köszönöm. Nem tudom meddig követtétek az eseményeket... BOLDOGSÁG és TRAGÉDIA.... Azt tudom, hogy Eszter egy darabig közvetített, míg kórházban voltunk.... ha érdekel, átküldöm a blogom elérhetőségét.

Maccs
vörösmacska
 
 


Mozaikos az infóm, és érdekel, köszi ha megosztod.
Közben nem tudom mennyire jutott el hozzád, de Joni nagyon beteg volt, agyhártyagyula 7 hetesen, hát nem sokon múlt... Szóval akkor ki is estem egy ideig, meg ha jelen is voltam , akkor is... de neked minek magyarázzam, úgyis érted
Claire
claire
 
 


claire ment pü

Maccs
vörösmacska
 
 


Zsuzsko
NE hagyd el magad!!! Azt megérzik ők is!! Tudom könnyű innen beszélni, de muszáj erősnek lenned!!! Nagyon-nagyon sok erőt kívánok és szorítok értetek!!!!!!

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Mezi és Zoli
sokat gondolok rátok is! De jó, hogy már tudnak picit szopizni!!

Maccs
te jó ég, szomorúan nézem a vonalzót :( Őszinte együttérzésem!

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


ZOLI, MEZI: köszönjük a híreket. hasmarsot sajnálom :( kórházban sokszor elkerülhetetlen, de jó helyen voltatok, az a lényeg. Sajnos tényleg jobb az infuenzával vigyázni, komoly godnokat tud okozni, szóval nyugi. A tejcinek örülök, és nem baj ha tele a hűtő, ha túl sok, esetleg gondolkozzatok el azon, hogy eladjátok, tudom, több gondotok is van, de egy kis pénz mindig jól jön, és persze vannak babák, akik csak így juthatnak anyatejzeh!

ZSUZSKO: Jajj nagyon sajnálom! :( Remélem a legjobbakat!

VÖRÖSMACSKA: ha lehet tudni, mi lett KITTIVEL? De nem szeretnélek zaklatni, csak érdekel.

Sajnos anno én is megismerkedtem egy anyukával, akinek egypetéjű ikrei voltak, összekapcsolódott vérárammal, és túl korán megindult a szülés, és így nem tudtak segíteni, de azóta van egy gyönyörű kislánya. Valamint szintén a dokimnál volt egy valaki, akit szintén ilyen problémával külföldre küldött a dokink, hogy ott jobban tudnak segíteni. ZSUZSKO, nem tudom, mit hogy tehettek, de esetleg érdeklődjetek, hátha kint jobban tudnak segítnei, és garantálni tudják a nagyobb fiúcska életét!!!

Kata
labkat
 
 


Macs! Nagyon sajnálom, őszinte részvétem!

Abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


zsuzsko, itt is u. azt írom, sok-sok erőt kívánok neked .

Én már nem is merem a jó híreimet leírni, így egy kicsit várok vele...

Zoli, örülök, hogy babócák jól vannak és főleg hogy van Mezinek teje :)

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


ja és lányok pihenőszék után vadászok, ha esetleg van valakinek eladó akkor írjon :)

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Sziasztok!
Zsuzsko! Még a hideg is kirázott, nagyon aggódom értetek! Nem tudom a drukkoláson kívül mit tudunk tenni. De ha tudok bármit segíteni, megkérdezni, intézni, vagy mindegy, te tudod, akkor szólj. De komolyan.

Maccs! Köszi, válaszoltam. És gyönyörűen fejlődik az a kisfiú!
az előbb hallottam az epilepszia nap kapcsán beszélni a rádióban "kedvenc" neurodrnéniteket. Az a szomorú, h szakmailag, vagy inkább úgy mondom, h tudományosan tök jó, csak ez egy orvosnak kevés....

Ancsuka! Azért kiváncsiak vagyunk a jó hírekre is!

Claire
claire
 
 


Mezi & Zoli!

Örülök, hogy jól vannak a picik! 8)
Ügyesek vagytok! :wink: Légyszi-légyszi képet Róluk! :lol:

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Zsuzskó!

Bocs, hogy ismeretlenül írok Neked...
Sajnos tudom mit érzel, nálam 13 héttel ezelőtt történt hasonló...nekem az "A" babám az előző császármetszésem hegén tapadt meg, ahol nem jutott elég táplálékhoz, oxigénhez, vérhez...stb...
Sajnos 6 hetet voltam kórházban és az maga volt a pokol.
Bár az én babáim jóval kisebbek voltak mint most a Tiéd, de bármimet odaadtam volna, hogy mind a kettő egészségesen megszülethessen! Sajnos az "A" baba először csak 4 mm-rel, majd egyre többel kisebb lett, de még 2 hétig dobogott a szivecskéje (kórházba kerülésem óta). Aztán 10 hetesen már csak ott ült a testvérkéje mellett, és nem dobogott a szivecske :cry: Nagyon nehéz volt, most is potyognak a könnyeim...
Minden ultrahangon látom őt...mert ott maradt, nem szívódott fel, csak a burok lett szabálytalan amiben van/volt...
Nagyon rossz volt olvasni, hogy Máté baba nincs jól :cry: és úgy éreztem muszáj Neked írnom! Sajnálom nagyon, hogy semmit nem lehet tenni csak várni, várni, várni...borzasztó!
Nincsenek szavak, okosat írni nem tudok! Csupán kívánom, hogy Gyurkával minden rendben legyen! Neked erőt és kitartást!

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Zsuzskó!
hát ezt nagyon megkönnyeztem... De Te már sok nehéz helyzeten csodálatosan átküzdötted magad, és hittél bennük, és ők érezték ezt. Most is sikerülni fog. Nem lesz Gyurinak semmi baja!! Nekem kicsit korábban ugyan, de 12. hét körül halt meg az egyik ikrem, de Bence (a másik) itt csibészkedik körülöttem. Annyit izgultunk Veled ezekért az apróságokért, hogy nekem már ezt olyan rossz olvasni, mintha közeli rokonom lennél...

Maccs,
érdekes, mi is korábban már "váltottunk" üzit az amnios témában. Most visszamentem oda - és nem akarom elhinni, hogy ilyen bakit csináltak az amnion. Az Istenhegyin, vagy hol csinálták!? Komolyan, még azért kell áldást adni, hogy nem fordítva (Kitty eredményét duflázták volna - most mi lenne Balázskával...). Esetleg ha megadnád a blogod címét nekem is, hálás lennék...

Bogika éjfélig üvöltött, amikor már semmit sem tudtam vele kezdeni, gondoltam, update-elek, mi van a sorstársaimmal (komolyan egész hozzánőttem párotokhoz az elmúlt hónapokban), és beqqcskálok. De ez most szomorúra sikerült, rendesen megkönnyeztem a kettőtök helyzetét-történetét. az ember ilyenkor még jobban értékeli, micsoda csoda ez a két áldás, még ha tegnap éjjel is csak 3 órát aludtam is... (najó, részben munka is volt a dologban)

ezt idemásolom Nektek, nekem ez a zene mind a 6 babám babázós korszakának nagyon gyönyörűen visszaadta a mámor-hangulatát, most pedig ezt használom altatóként, ha semmi nem segít az üvoltésen, és ma Bogi egész szépen megnyugodott tőle (vele énekeltem).

http://www.youtube.com/watch?v=WHJ5NjNg ... k&index=13

Megvolt a CD de elveszett. Ha esetleg valaki tudja, honnan lehetne megszerezni a többi 6 számot, ami nincs rajta a youtube-on, hálás lennék!

Zsuzskó, kérlek, tájékoztass, nagyon-nagyon izgulunk, imádkozunk, és várjuk a híreket!!!!

zsebibabák
zsebibabak
 
 


Sziasztok!

Akkor a jó híreket megírom a rosszhoz :( :(
Hétfőn genetikusnál voltam
méretek:
BPD 73,4/70,7
HC 263,4/246,9
TAD 78,5/79
becsült súly:
1386/1273 100g kb. különbség :) az szerintem nagyon jó
Méhnyak 4cm

van még egy csomó adat, de egész nap írhatnám.
Azt mondta minden rendben van mind a két babával, jól fejlődnek, súly méret megfelelő. :)

Ancsu

Lilypie First Birthday tickers
ancsuka
 
 


Ancsu! ezek tényleg nagyon jó hírek, csak így tovább. Mondd nekik, h minél zovább maradjanak odabent, mert 1. ott a legjobb nekik, 2. kint is akkor lesz a legtutibb, ha kivárják bent az idejüket!
vigyázz magatokra! Claire :)
claire
 
 


Sziasztok!

Elnézést, hogy ismeretlenül írok, de megakadt a szemem, hogy Zsebi Friderika albumot keres.
Én innen töltöttem le mindkét albumát:
http://www.hotdog.hu/magazin/magazin_ar ... _id=785598

Remélem tudtam segíteni :D

[img:c5e3d55594]http://www.mamanet.hu/rulers/1539_13108.jpg[/img:c5e3d55594]
lexa28
Debrecen
 
 


Zsuzsko: most olvastam :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: . annyira, de annyira sajnálom!!! el sem tudom képzelni mennyire nehéz lehet most Neked, ezt ép ésszel felfogni nem nagyon lehet, Gyuri érdekében tarts ki! sokszor ölellek!!!!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Kedves Zsuzsko!

oszinte reszvetem - Matet en ismeretlenul is nagyon megkonnyeztem. De igenis Gyurit majd nemsokara a karodban tarthatod; es hidd el, semmi trauma nem lesz neki! Irtam, Bencenek is volt egy elhalt ikertestvere, igaz, par hettel korabban allt meg a szivecskeje, mint Matenak, de aztan csak azt nem lehet a fiamra mondangi, hogy valami trauma latszana rajta (egy hihetetlenul vidam es csibesz-edes kisfiu; egy vidamsag-gep).

Te eddig is csodalatosan es hihetetlenul pelda-adoan hittel bennuk es szeretted oket es atlendultel mindenen, ugyhogy most is igy fogtok eloremenni, csak orizzetek meg a kicsi Matetok emleket.

De sajnos azert abbol ki kell abranditsalak, hogyha kinnt lesz, akkor mar megoldodnak az aggodnivalok :wink: ... Ahogy az a doki Neked megmondta, innen tenyleg az elet mar csupa aggodas; es tenyleg kisgyerek=kis gond, nagygyerek=nagy gond! :wink: Igazabol szerintem az a szep ebben a anyasag-dologban, hogy az embernek van kiert aggodnia, van kirol gondoskodnia, kit apolnia, a sorsat egyengetni... es mostantol, Zsuzsko, ezekben bizony nincs megallas...

Arra kerlek, hogy maradj velunk, ebben a topikban, mar olyan csaladtag lettel... Ahogy Mate is a topic egyik foszereploje volt es marad is mindnyajunkban.

Lexa, koszonom a linket!!!!

Vica - magadrol is irj!!! Erted is nagyon aggodtunk par hete; de a hir hianya remelem, jo hir; tehat szepen huzzatok es novekednek a babak!!!? azota is sokat gondolok Rad, mi lehet Veled - TESSEK szepen irni magadrol es babaidrol is!!

Vica, Zsuzsko - mindketten olyan klasszul konnyeden elfogadtatok a cukor dolgot; engem mar a hatarerteken leves is nagyon elkeseritett, es azota is aggodom... Akkor nekem nagyon rossz volt, hogy ezt nem tudtam semmi hasonszoruvel megosztani; a cukros topic a babaneten kihalt.
zsebibabak
 
 


Zsuzsko

:cry: :cry: :cry: őszinte együttérzésem!

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Vicca
aszittem talán már babázol, azért nem írsz..miújs, akkor még egyben, remélhetőleg???

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Zsuzskó!

Őszinte részvétem! :cry: Erre nincsenek szavak! Nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:

Zsófi

Zsófi

Kép
Kép
Kép
zsófi:-)
 
 


Zsuzsko: sajnálom :cry: :cry: :cry: Remélem a másik csöppséggel minden rendben lesz.

Kata
labkat
 
 


ZsuzskÓ!
Folyamatosan olvasom a topicot, csak azért nem írtam, mert nem találok szavakat! Két napja Ti jártok a fejemben, pedig nem is ismerjük egymást. Nagyon bízom benne, h Gyurival minden rendben lesz. valahol benne lesz a tesó, de azért biztos fel tudjátok majd oldani benne ezt a traumát, és egy összetett személyiségű, mélyérzésű gyönyörű fiatok lesz!!!
Igyekszem pozitív energiákat küldeni feléd, h végig tudd csinálni!
claire
claire
 
 


Sziasztok kedves kismamák!
Engedjétek meg, hogy ezúttal egy apróbb történettel kezdjem.
Amikor jegyes oktatásra jártunk az én asszonykámmal, a pap megkérdezte: - És hány gyermeket akartok?
Nem igazán tudtunk rá válaszolni, ám ő megtette helyettünk:
- Jegyezzétek meg! Annyi gyermeket kell tervezni, amekkorát akartok, plusz egyet a Jóistennek.
Nagyon megmaradt bennem, de nem gondoltam, hogy számítani fog valamelyest is az életükben.
Hát ma kiderült, hogy a mi kis Ákos fiunk meg fog halni, ezért melót hátrahagyva, lóhalálában vágtattam fel Zalaegerszegre,
hogy el tudjak búcsúzni tőle. A baj az volt, hogy valamikor egy ér megpattant a kis pocakjában, épp az, amely a vért
szállította volna a vékonybelébe. Így egy nem túl hosszú folyamat során az elsorvadt. Így nem tudja megemészteni a kajcsit amit kap.
Pedig már hogy beleéltük magunkat a két picúrba....:(
Elhívtuk a papot is, keresztelje meg, hogy legalább olyan angyalkánk legyen, akinek neve is van. Aztán odafordultam hozzá:
-Tudja Atyám, remélem a Jóisten megelégszik ezzel az egy csöppséggel, ha már ilyen korán elviszi maga mellé!!!
Hát egyenlőre ennyi, ha már mindketten túltettük magunkat az eseményen, újra írni fogok.
Addig is abból kívánok mindannyiótoknak a legtöbbet, amiből sajna a kis Ákoskánknak kevés jutott. A lehető legtöbb egészséget mindannyiótoknak és gyermekeiteknek.
Zoli voltam

Kép

Kép
mezi_84
 
 


Zsuzskó :cry: :-( nagyon sajnálom :-( ! Fogadd részvétem és együttérzésem. :-( Nagyon drukkolok, hogy a Gyurika maradjon még jó sokáig odabent, min. 32. hétig és egészségesen jöjjön a világra! Nálunk is Kittike :cry: flow-jával volt gond, de ahogy revers lett, megcsászároztak 31. héten. Én is 2 hónapot lehúztam a Sote 1-en. Kitartás és pozitív gondolatok!

:cry: Jajj Istenem :-( ez egy rossz széria. Zoli, Mezi :cry: :-( Sajnálom! :cry: Én pontosan tudom mit éltek át. :-( Ennél szörnyűbb nincs, mint elveszíteni a gyermeket. :-( Nagyon sok erőt kívánok az elkövetkezendő időkhöz!
Kittikénk is csak 3 hónap élet jutott, az sem volt egyszerű neki. :-(
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára vörösmacska 2011.02.26 07:35-kor.

Maccs
vörösmacska
 
 


TEJOEG!!! Mezi, Zoli, nem is talalok szavakat.... Most a ferjem is elsirta magat Akos sorsan es a Ti sorsotokon.... Nem lehet, hogy tevednek...? Nem lehet ezt valahogy megoldani...?

sokat szeretnek irni, ami segit, ami erot es tamaszt ad, de erre nincsenek szavak.....

Imadkozunk Akosert.

Legyszives tajekoztassatok, bar tudom, nehez lesz. Csak mar annyira "hozzank tartoztok", hogy nagyon aggodunk. De a masik baba minden rendben lesz!

Zsebibabak
zsebibabak
 
 


Köszönöm. Holnap küldöm a blogom elérhetőségét, most csak telefonról jöttem.
Teljesen le vagyok döbbenve az előbbi rosszhírek hallatán. Jól megsirattam :-( mindkét picúrt. :-(

Maccs
vörösmacska
 
 


Zoli, Mezi! Lassan félek ide benézni. nekem is ez jutott eszembe, h nem tudnak ezen segíteni? Ma már olyan picúrokat is operálnak és ők olyan jól regenerálódnak....ha nem itthon, vhol kint...
Na jó, nem okoskodom, biztos megteszik amit lehet.
Mezi hogy van???
külön főhajtás Zoli, h ezt így tudod fogadni, és nem lázadsz!!!!
Sok erőt nektek és kitartást, imádkozunk értetek.
Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Régen jártam felétek,de most könnyezve ülök a gép előtt.

Zsuzskó!
Fogadd őszinte részvétemet!
Ahogy Zsebibabak is írt: te eddig is példaértékűen szeretted a gyermekeidet,hittél bennük és támogattad őket-Most is így lesz!De most Gyurkát rajtad kívül még Máté is segíti élete útján.Sírasd meg,majd engedd el Mátét.Kívánok neked sok-sok erőt az elkövetkező időszakhoz!

Mezi,Zoli!
Nem találok szavakat! Nagyon sajnálom!
Nekem is az jutott elsőre az eszembe,hogy tuti nem lehet segíteni?
Nagyon sok erőt kívánok nektek is következő napokhoz,hetekhez!!!!Remélem,hitetek átsegít majd benneteket ezen a fájdalmon is.

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


MEZI ÉS ZOLI: :cry: :cry: :cry: nem igazán tudok mit írni! Sajnálom!

Kata
labkat
 
 


Zsuzsko: nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: . nem is tudok mit írni!

Mezi & Zoli: ez a hír (is) arcul ütött most :cry: :cry: , nagyon sajnálom!

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


A "nagyon régi" ikresek közül találtam ide....
Itt bőgök, de nem tudok nektek mit mondani, Lányok. Az, hogy sajnálom, meglehetősen prózai... :cry:
vovanda
 
 


sziasztok,véletlenül néztem ide be egy hónapja, és azóta néha benézek,mert nem tudok szabadulni az itt leírtaktól.
A sajnálom és a döbbenet tényleg nagyon kevés, sok erőt és kitartást és hitet a szülőknek, és én is tudom milyen nehéz sajnos.
Éjszaka, mivel nyáron a mi pici babónkkal is a bélrendszerrel volt gond, eszembe jutott valami, de nem tudom hogy juttassam el az infót Meziéknek.Nem tudja valaki privátban elküldeni Meziék számát, ha még van egy kicsi esély, hátha bele lehet kapaszkodni,tudom, hogy az ottani orvosok is mindent megtesznek,mi is nagyon jó kezekben és nagyon jó helyen voltunk,hála Isten.
süni69
 
 


Zsuzsko, Mezi, Zoli: erre nincsenek szavak... őszinte részvétem, nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
nalla
 
 


Ha emlegettek, köztetek leszek,
De fáj, ha látom könnyetek.
Ha rám gondoltok, mosolyogjatok,
Emlékem így áldás lesz rajtatok.



:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Mezi és Zoli
nincsenek szavak, végtelenül sajnálom :cry:

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Süni! Sajnos nem tudom meziék számát, és a profiljukban email cím sincs. De nem lenne érdemes elküldeni nekik PÜ-ként? vagy ha olyan az infód, akkor azt, hogy hívjanak fel!!!!
Minden szalmaszálba bele kell ilyenkorkapaszkodni!!!
claire
claire
 
 


claire,
természetesen küldtem privit,de félek, azt most nem olvassák,megadtam a mobilszámomat is
süni69
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: