Új privát üzeneted érkezett!

Suzy

De jó, akkor tudtál pihizni/kikapcsolódni a hétvégén!
Én is annyira örültem a jó időnek! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Örülök, hogy jól telt a hétvégétek nektek is :wink:
a mai uh-hoz szorítunk és várunk a hírekkel, ez lesz most a genetikai uh :?:

Képzeljétek kaptam anyuéktól, Tesókáméktól egy nagyon szép arany medált kövekkel díszítve :!: :wink: nagyon örültem neki, mert már régóta szerettem volna, de sehol nem láttam valami kis szépséges egyszerű darabot :!: :wink:

Az árvíz helyzet egyszerűen borzasztó, én sokat gondolok az ottani emberekre, nem is tudom, hogy lehet azt feldolgozni, ha valaki elveszíti a házát :shock: :!: és még mindig nincs vége :!: :roll: nálunk a Tisza is jól áll most már nagyon :shock: és még mondanak esőt is csak ne holnapra :!: :!: :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Na látom mindenkinek jól telt a hétvége :lol:

Vivi!
Uh után gyere mesélj!Druukolok,hogy minden oké legyen és megmutassa mi van a lába között.

Hát igen az arány kicsit felborult!Eddig a lányok a befutók.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 

 
 

Igen, a genetikai UH lesz.
Tudom, h a múlt héten kellett volna, de az elején még nem volt biztos, h meglesznek az eredmények, utána meg már nem kaptam időpontot a hétvége felé...
De nem baj! Annál nagyobb az izgalom! :) :D :) :D
Remélem megmutatja magát! És kiderül, h javítok, vagy rontok az arányon! :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Gabi, Suzy

Köszönöm! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi!
Teljesen jó időbe mész,én 18+3-on voltam.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Vivi!
Van valami megérzésed?

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Vivi
Igen, pihentem sokat és már jobban vagyok, tudom, hogy kellett a jó idő is, mert már kezdtem egy kicsit szarul lenni :!: :roll: meg ugye apácska is otthon volt egész hétvégén, jövőhéttől elmegy pestre 2 hétre na azt nem várom :!:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi
18-20 hét között van a genetikai uh :arrow: teljesen jó időben mész :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi! Minden rendben lesz.....
Itt a genetikai uh miert 20-22. het kozott van???

Lilypie - Personal pictureLilypie Second Birthday tickers
nomi77
 
 


Noémi
Nem tudom :!: :roll:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Olyan aranyosak vagytok csajok! :) Köszönöm! :D

Gabi
A megérzésem az, h kisfiúnk lesz, de szerintem a nap legboldogabb embere akkor is én leszek, ha kiderül, h kiscsaj! :D :) :D Csak akkor újra álmodom a szobát rózsaszínbe! :)
De majd jót mosolyogtok rajtam legalább. :) :D :)

Nomi
Nem tudom...
Lehet, h azért, mert akkor nagyobb már a baba és jobban látszik minden?
A 4D-t is inkább a 20. héttől mondják, mert akkor már cuki a picur! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Suzy
Szegényem! 2hét? Az hosszú nagyon! :(
De talán a torkod teljesen rendbe jön a jó időbe! :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Vivi
Nincs mit köszönni, ez természetes :!: :wink:
igen hosszú, de nem vagyok végül is egyedül, meg amúgy is sokat vagyunk magunk a pocaklakóval :!: :roll: legalább apácska vágya teljesül (reméljük :!: :wink: ), mert motoros rendőr akar lenni már nagyon régóta és most teljesülhet a nagy vágya :!: :roll: :lol:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Vivi!
Hát nekem lány volt a megérzésem és tessék kukisunk van :lol:

Suzy!
2 hét? :shock: Akkor drukkolunk,hogy ez a vágya is teljesüljön!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szió!

Köszönöm a dicséreteiteket, nagyon jól esik....már nem csak a napsugárka melenget.... :oops: :lol:
/neeeeem pipilteeeem beee/ :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jaj, 1 óra múlva indulok, szedem össze a két barátnőmet...
Petrusom: kozmetikus....hogy szép sminkem legyen...
Szonjusom: fodrász....hogy szép hajam legyen....

Na, szóval ma Én leszek.....a középpontban pár órára,annyira nem szeretem, de vmit vmiért....

Huhha, mennyi minden történt a hétvégén mindenkivel.....és az UH!!!!De jó....
Igen, az arányok...de ezen nem csodálkozom, mert a dokim is azt mondta rengeteg kislánya legy idén.....

Gabi!
Féltheted a fiúcskát a sok csini csajtól...majd jól szétszedik!!!!
Hihihihi! :lol:

Suzy!
Kutyi is melléd feküdt...egyem a szivét!!!!!Az enyém már nagyon érzi, hogy készülődik vmi....mindig megszaglássza a pocimat....de amióta terhes vagyok....nem barátkozik velem nagyon....kicsit féltékeny már...hát kiesik a pixisből egy időre és remélem megszokja majd a Babát!!!
Apa Pesten lesz?2 hétig!!! Hajajjjj!Az nem jó....
De legalább tényleg addig rendbe jön a torkod...már ideje lenne, szegénykém!
Nekem is estére keményedik a pocim....és képzeld/képzeljétek....a hétvégén a lábam is bedagadt egy picit...amit eddig nem tapasztaltam..... :? :shock: :( :)

Vivi!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
UH!!!!JUhhéééjjjjj!
Tessék ám bejelentkezni utána!!!!!
Kék vagy rózsaszin...oly mindegy!!!!
De azért várjatok még a szinezéssel egy picit...nehogy megtréfáljon Benneteket a picurka!!!!!

Nomi!
Jó időben van az az Uh! Nyugi!
És sztem ahány ország annyi protokoll a 9 hónapra........
Tényleg hány fok van Cipruson?
Itt most nagggyon jó idő lesz.....
Háromnegyedes naci+rövidujjús idő.....és papuuucs!!!Végre....komolyan olyan jólesik szabadon hagyni a lábaimat....
:wink: :lol: :D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi!
Aztán ügyesen a pózolással! :wink:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


:lol: Gabiiiiiiiiii! :lol:
Olyat fogok PÓZOLNI...... :? :shock: :shock:
Apa sokkot kap ha meglátja.......... :wink: :oops: :wink: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok CSajok!

Gondoltam, benézek, bár most nem igazán tudok mit hozzászólni a témához.

Az árvíz tényleg borzasztó. Tegnap volt a Naplóban ilyen szavazós kérdés, hogy "Ön odaadná e fizetése egy részét az árvízkárosultaknak?" Meglepődtem a válaszon, hogy vmi 90 5 mondta, h odaadná. Hát, ez sztem nem igaz. Sztem a többség nem adná oda, de ez csak az én véleményem. Azaz, jobban meg kellett volna fogalmazni a kérdést, mert pl egyszeri 10-20 ezer ftot én is adtam volna, de pl 3-4 hónapon keresztüli 30 ezret pl nem.

Orsi, hajrá a fotózáshoz, én biztosan nem merném bevállalni. :)

Üdv az új klubtagognak is! :)))

Kép
presario
 
 


Gabi
köszi, de valóban nagyon szeretné és Én is örülnék az örömének :!: :wink:

Orsi
Majd kérünk szépen mi is képeket priviben :!: :wink: biztosan apácska oda lesz a gyönyörtől :roll: :lol:
lehet, hogy a kutyus érez valamit, mert nem szokott ennyire hozzánk odafeküdni pedig nagyon bújós fajta :!: :wink: beagle :!:
nektek milyen kutyátok van :?: vigyázok vele, hogy ne nagyon szeretgessem, simogassam lehet, hogy ezt hiányolja :!: :roll:
Biztosan a meleg is közrejátszott a láb dagadásodnál :!: :roll:

Andi
Mikor mész CTG-re :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Kutyáról jut eszembe: kicsit be vagyok ijedve, mert a hétvégén elmentem a snacimmal kozmetikushoz, ahol megnyírták...aztan eszembe jutott a toxoplazma! Vagy mifene! :?

Kép
presario
 
 


Orsi
Tuti jók lesznek a képek! :D
Majd azt is meséld el, h a párod meddig nem tudott megszólalni mikor meglátta őket! :) :wink:

Anna
Én úgy tudtam, h csak a macska terjeszti a toxoplazmát. Tehát macskaalmot nem szabad takarítani és macsekokkal nem szabad játszani...

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Szaisztok!

Kösönöm a fogadtatást. :D
Kicsit mesélek magamról és az én kis leendő családomról.
24 éves vagyok 6 éve vagyok együtt a férjemmel. Első látásra szerelem :P
Budapesten élünk közös kis lakásunkban. Negyedik próbára jött össze a csemete. Most viszont nagy az öröm.

És a doki nem is hagyhatnám ki, hogy ne meséljek róla.
Egy tündér volt, azt mondta, hogy minden rendben van normális minden, viszont jövő hét csütörtökön már hallani fogom a kicsi magzatom szívhangját is. Alig várom. :D

Ki hol fogja világra hozni a csöppjét?

Puszi
viki8
 
 


Nekem van cicám, abszolút szobacica. Én mióta megvan nem takarítottam az almot most még elővigyázatos vagyok.
Szerintetek baj ha van cica? Valakinél van?
viki8
 
 


Haliii!

Viszatértem!
Fotózás megvolt...arcomon vakolat...hajam kökemény....fúhaaa...vakarhatom ki magamat belőlük...
Deeee...nagggyon jól ment a fotózás..az elején feszengetem rendesen...no...de aztán olyan képek lettek Csajjok!!
Tyűűű...
3 hét múlva lesznek készen...mert el van havazva picit a fotós , sok az esküvő!!

Anna!
Dehogynem!!!Tudod, úgy vagyok vele én is, hogy jójó..készülnek itthon a pocakfotók...de profi fotós is örökitse meg, mert elteszem emlékbe a Kicsikének...persze az ihon készült "szarokat" is!!!
De ebből csinálunk egy albumot...azaz elkezdjük...IGY indult cimmel... :wink: :lol:
Toxoplazma: Macskák székletében élő egysejtű baci.....ha bekerül terhesen a szervezetedbe a magzatnak elég sok súlyos baja lehet..a méhlepényen simán átjut! Vizfejűség, súlyos lép és máj nagyobbodás, mentális retardáció stb....szóval jobb, ha a macsekokat elkerüljük, de a kutymókkal nincs gond, főleg ha rendszeresen féregtelenitve vannak és oltásaikat megkapják!

Suzy!
Kutymóm tuti érzi!!Nekem törpetacsim van, Fifi kutya. :)
Imádom..egy igazi eleven, sértődékeny, mafla, kis kurvincaaaa!!!
Lehet a meleg lesz a bűnös....majd jobban odafigyelek rá!!!!
Többet polcolom a lábam....

Vivi!
Hát persze, hogy megirom milyen volt a reakció.....
És ha majd meglesznek teszek fel Nektek belőle, hátha Ti is kedvet kaptok majd egy ilyen fotósorozathoz!
Sztem megéri....
:wink: :D

Viki!
Gratulálok Neked!
Igen....a szivhang, istenem amikor előszőr láttam, ahogy dobog a szivecskéja és tána a hang....bőgtem, mint a kisgyerekek!
Doki választás naon fontos dolog!!!
Én a II. számún fogok szülni, ahogy már irtam. Várom már a pillanatot...

De van itt egy Kismamink, aki nemsokára Babázhat!!!!Igaz? :wink:
Van vagy 34 napja hátra!!! :P :shock: :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Sziasztok,

köszönöm, hogy felvételre kerültem :)
23 éves vagyok, férjemmel áprilisban házasodtunk. Emesét nem terveztük, de ő úgy döntött, hogy most jön, hát ez van :) Nagyon örülünk neki és egy nagy-nagy ajándéknak tartjuk.
Szept. 28-ra vagyok kiírva, most fejezzük be a 24. hetet. Én az elejétől fogva mondtam, hogy lány lesz, és már január óta Emesézzük, hát lány is lett, nem mert fiú lenni :)
17. kerületben lakunk, és a Bajcsyban fogok szülni, magánrendelésre járok egy dokihoz, aki ott külsős. De amúgy is csak jókat hallottam a Bajcsyról.

Viki,
szerintem a cica nem baj, főleg, ha nem is került ki az utcára. Ne takarítsd mondjuk az almot, meg hát a vérvételen úgyis kiderül, lehet, hogy már át is estél a toxo-n.

Vivi,
kíváncsian várom én is az uh eredményét :)

Én holnap életemben először terhestornára megyek... :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
noemiolah-nagy
 
 


Viki!
Sztem nem baj, ha van macsek, de csökkentsd a vele való érintkezést és az alomhoz abszolúte ne nyúljál!!!!!
Vagy tudod mit!
Ha legközelebb mész az orvosodhoz, akkor emlitsd már meg neki, hogy Cicával élsz egy fedél alatt!
Kérdezd meg, hogy baj-e?
Oks? :? :)

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Noémi!
Gratulálok Neked is Emeséhez!!!!
Majdnem egy idősek vagyunk....
Nekem is egyértelmű volt, hg kislány van a pocakomban!!!Nem is volt kérdés...
Doki: És kiváncsiak a nemére?
Én: Persze, de tudom, hogy kislányka!
Doki, nagyokat passogva, hatásszünetet tartva:.......khm....hát..hát...de honnan tudja Anyuka!Valóban kislányuk lesz!

Szóval....Dalma elviekben szeptember 24.-én érkezik..de most kaptam nemrég egy új időpontot...szeptember 19....Hm...:-)

Terhestorna, az a tuiiii! Én már nyomom egy ideje itthon....Rubint Rékával, annyira nem kedvelem a hölgyet, de a terhesprogramját jónak tartom!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Köszönöm a javaslatokat.

Orsi: Én is a 2sz.-n készülődöm. A dokim Dr. Takács György, egy tündér, tapasztalt és nagyon profi.
meg fogom kérdezni a dokit a cicusról :D :!:
viki8
 
 


KISFIÚNK LESZ!!!!! :D :D :D :D :D :D
Egyértelműen látszott a fütyije! De amúgyis: én tudtam! :) :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


14,25 cm és 239g :D
És minden adat rendben, azt mondta a doki. :)

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


További szép napot csajok!

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Helló!

Vivi!
Végre még egy fiú!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Viki!
Én is azt mondom,hogy az alomhoz ne nyúlj!

Orsi!
3 hetet kell várnunk?De kár,pedig nagyon kíváncsi vagyok én is.

Noémi!
Jaj én is úgy járnék terhestornára,de annyira lusta vagyok :oops:


Újaknak-rólam!
31 éves vagyok,2 és fél éve vagyok a férjemmel,de 15 éve ismerem.2 év (?) próbálkozás után lombikkal jött össze a baba.
Csepelen lakunk és mindketten cukrászok vagyunk,bár én most nem dolgozom.
A János-kórházban fogok szülni,október 29-re vagyok kiírva.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cukigabi 2010.07.24 07:30-kor.

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Megjött az új vonalzóm! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Vivi!
Gratulaaaaaaaaaaa, egy újabb TÖKÖS!!!!!!!
Hurráááá! :lol: :D
Most akkor hogy állunk????
Mármint:
Lány:?
Fiú:?
Hm? Ki számolta össze?
:D

Gabi!
Nyugi, elsőkézből mutatom majd meg őket Nektek!!!!!
:wink: :lol:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Gabi!
Nagyon jó az új vonalzód!!!!
Honnan vetted???? :wink:

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi!
Kattints a vonalzómra!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Azt hiszem 3:2 a lányok javára! :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Gabi!
Köszönöm szépen!
:wink: :P

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Jó reggelt csajok!

Gabi
Már ketten erősítjük a fiúk táborát! :D
Nagyon tetszik az új vonalzód! Én is elgondolkodtam egy kis "fiúsításon", mert a jelenlegi még elég semleges.

Orsi
Olyan soká? :(

Én is gondolkodtam rajta, h lassan keresek egy torna csoportot...
Nem tudom ti h vagytok vele, de kezd nagyon fájni a hátam, és hátha jót tenne neki...

Írok én is rövid bemutatkozást, mert csatlakoztatok páran újak:

25 éves vagyok. 7éve vagyunk együtt a férjemmel, de csak múlt augusztusba házasodtunk össze. Mérnök vagyok, Vácon lakunk, és valószínű itt is fogok szülni. November 3.-ra vagyok kiírva, és tegnap óta már elég biztosra tudom, h kisfiúnk lesz! :D
Mi egy picit későbbre terveztük a babát, de valóságos csodaként berobbant az életünkbe! :) Nagyon boldogok vagyunk, h jön és türelmetlenül várjuk, h megérkezzen. :D
Jaj, a lényeget kihagytam: Barnabás (Barni) lesz a neve! :D

Vivi

KépKép

KépKép
wivianne
 
 


Jó reggelt!

Vivi!
Jaj a Barnabás nekem is nagyon tettszik,de apa nem rajongott érte,pedig nagyon meggyőzően magyaráztam,hogy milyen jó,mert amíg gyerek addig lehet Barninak hívni,aztán mikor már komoly férfi akkor Barna v. Barnabás.Szóval szép nevet választottatok!

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Szép jó reggelt Kismamik :!:

Anna
Elsősorban macskáknál írják az elővigyázatosságot a toxoplasmosis ellne, de érdemes a kutyiknál is vigyázni :!:
Hogy haladtok az esküvői készületekkel :?:

Viki
Nagyon örülök, hogy sikerült ilyen gyorsan a babó :!: :wink: ez aztán az igazi nagy öröm :lol:
Nagyon vigyázz a macskával, mert tényleg nagyon veszélyes dolog az a toxoplazma, almot főleg ne takarítsd :!: :!: :!: nálunk is van cica, de Én egyáltalán nem érintkezem vele, mondjuk mi kertes házban lakunk :!: :roll: fő az elővigyázatosság :!: kutyus is van, mindkettő féregtelenítve van egyébként, de akkor sem érintkezem velük :!:

N Noémi
Akkor még egy kislány, de jó :lol: Emese szép név :wink:

Vivi
Jajj, de jó, örülök a kis kukisnak :!: :lol: mennyi lett az AFP-d :?:

Gabi
Nagyon szépséges az új vonalzód, igazi kisfiús, Rolandos :!: :lol:

És akkor Rólam:
32 éves vagyok, Szegeden élünk a férjemmel, eddig kettecskén immár 11 éve, de 2010.március 19-e óta egy kis pocaklakóval bővült a családunk, akit nagyom várunk szeretetben, békességben :wink:
Nálunk 3 évet kellett várni a babóra, sok mindenen túl vagyunk, küzdöttünk és eljött a mi időnk is, 3 sikertelen inszemináció után nem adtuk fel és egyre jobban azon voltunk, hogy sikerülnie kell nekünk spontán úton is, és a csoda baba úton van felénk... :D
8 éve laborasszisztens vagyok, szeretem a munkám, ha minden jól megy és minden jól alakul augusztusig fogok dolgozni :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Jó reggelt!

Hát, Lányok, én minden reggel csak kapkodom a fejem, annyi mindent írtok. :? :) Na, látom, kezdenek feljönni a fiúk is, én még nem tudom, gondolom, majd nászút után talán látni lehet majd. :)

Magamról az újaknak :) : 25 éves vagyok, Budapesten lakom a vőlegényemmel, majdnem két éve vagyunk együtt, júni 26án lesz az esküvő. :) Babót jövőre terveztük volna, de mivel párszor buli után nem védekeztünk :D (furin fogalmaztam meg, de hát ez történt :P), idén lett belőle. :), így most előrébb tartunk. Párom 33 éves, és minden adott ahhoz, hogy babázzunk. :) Egyébként, ha lány lesz, én is Emesét tervezek. :)

Orsi, köszi a felvilágosítást! ;P Vannak már képek...??? :D

Gabi: 15 éve vagy a férjeddel, és 2,5 éve hazasodtatok össze, vagy pedig 15 éve ismered, de egy darabig nem is voltatok együtt?

Kép
presario
 
 


Na most nálam is eljött az idő, hogy új melltartókat vegyek, mert már kiesik a cickó tartóból :roll: :lol: eddig 80/B-t hordtam, nem is tudom, hogy mekkorát vegyek :!: :?:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Nekem most kellett a 75 B helyett 80 B-t vennem. :)

Kép
presario
 
 


Presa!
Osztálytársam volt a vendéglátó suliba, suli után 5 évig nem találkoztunk,aztán egy munkahelyre kerültünk,de még akkor se jöttünk össze csak 2 és fél éve.Tavaly szeptemberben házasodtunk össze. :lol:

Kép
cukigabi
Budapest
 
 


Jóó reggelt!

Huhhu, pörögtök rendesen!

Fényképek, sajna csak 3 hét múlva.....soka dolga a fotós barátomnak és persze inkább azokat a dolgokat részesitse előnyben amiből bevétele is származik...merthát ez ugyi ajándék Nekem....és a Páromnak!Igy türelemmel várom őket!

Most indulok a védőnőhöz, meg a házidokihoz a táppénzes papirért...dög meleg lesz Csajok! Vigyázzatok és igyatok sokat!!!

Akkor Én is irok magamról/magunról, ha mindenki megtette:
29 éves vagyok, 2 évvel ezelőtt elváltam a volt férjemtől és utána berobbant az életemba a NAGY szerelem...de Mi is ismertük egymást már 2001 óta, de Apácska sokat volt külföldön igy nem tarthattuk túl szorosan a baráti kapcsolatot!
De aztóta együtt vagyunk és pörög ezeller az életünk...behoztuk az elherdált éveket...Dalmát terveztük....de álmomban sem gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan össze is jön....októberben elhatároztuk, hogy Babót szeretnénk...és januárban már a szivem alatt volt...!
Én Mentálhigiénés vezetőként dolgoztam egy Pszichiátriai és fogyatékos Otthonban, de egy jó darabig Szakmai vezetőként is szerepem volt...Február óta táppénzen vagyok. Igy tartottuk jónak Apával.
Jelenleg ingázás folyik...Pest-Sopron-Bécs....de alapvetően Pesten/Csepel/ lakunk.
Ha van kérdése esetleg az újaknak szivesen válaszolok!

Na Drágáim! Felkerekedek!
Orvos-Védőnéni-Posta-Gyógyszertár az uticél!!!
Valakinek valami valahonnan???? :lol: :wink: :D
Pusszantás!

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Cicifix:
Én 75/B-ről indultam....most 80/C....De váltanom kell ismét...nagyobbra!
:wink: /Apa örömére!/

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 


Orsi
Akkor nem fogsz unatkozni azt hiszem :roll: :wink: már reggel elég jó idő volt :!:

Én délután fodrászhoz megyek :!: :wink:

Suzy és Ádám

KépKép
suzy78
 
 


Suzy!

Az a progi sem rossz!!!!!
Hmm.... egy kis fejmasszázzsal egybekötve... :lol: :shock: :D

KépKép
Kép Kép
"Ha van még valami tiszta ezen az elveszett világon, azt máshol nem találom...csak a Lányom szemében látom!"
schorsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: