Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Én egy másik topikon létezem, de remélem nem baj, hogy kérnék egy kis segítséget!?

A fiaim részt vesznek egy babaversenyen és szeretném ha szavaznátok rájuk. Persz, csak ha nincs más ismerős, aki ezen részt vesz.

Az alábbi linken lehet szavazni:

http://www.delmagyar.hu/jatek/nicsak-ki ... how_vote=1

Köszönettel!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Zsanimano, en a 2011. januari babasoktol vagyok, de be szoktam ide is nezni, mert ide kezdtem irni.

Tegnap en is barnaztam. Az az igazsag, hogy kb egy hete kezdodott nagyon keves sargas folyassal, de a tegnapi se nem keves, se nem sarga volt, hanem ket jokora adag es egyenesen barna.
Bementunk a korhazba (Belgiumban elunk), ahol a vernyomasomon kivul semmit nem neztek (a dokim nem volt bent) es azt mondtak, amig nem ver, nem kell aggodni.
Nekem szept-ben volt mar egy vetelesem, akkor is barnazassal kezdodott, de korabban (4. het). Egyik nap barna plecsni a bugyin, masik nap mar vereztem.
Most szerencsere a tegnap deli barna ota semmi.
Egyebkent a veteles miatt Utrogestant szedek a kezdetektol, azt mondta az apolono, attol is lehet, mert a huvelynyalkahartya es a mehszaj sokkal erzekenyebb ilyenkor. Lehet szextol is. Biztonsag kedveert mostantol napi 3 Utro-t kell hasznalnom, es jovo penteken nez meg a doki.

Menj el mindenkepp, azt tanacsolom. Engem igazabol egy uh-val tudtak volna megnyugtatni... Hatha te latnad a babat es megnyugodnal. Es sokat pihenj!!! Ha tudsz, fekudj par napig.
Vendég
 


Sziasztok, köszönöm a válaszokatÉn is gy Gondoltam, hogy egy 10 ezer jó összeg, ha meg még bejönn hozzám megnézz akkor emelem az összeget!!!!!!!!!!!
Az éjszakáim azok kegyetlen szarok...
Hát jól sejtettem a páromat rosszabbul érintette...De megbeszéltünk változtatunk az életünkön.Anyóssal is beszéltem, mert ő megkiborult, hogy nem mondta el a fia neki...pedig tegnep már csak ő hiányzot nekem, azt elmagyarztam neki, hogy akkor akartuk elmondani Kedden a szívhang miatt, de nem értette meg és végül szerintem megsértődve ment haza...De leszarom...
Hát várom, hogy túl legyek!!!!!!
Örülök, hogy van egy kuytám, mert most mintha érzzné, hogy valami nem okés, és tök cukin búji hozzám, és a párom is.
Lesz ez jobb is :)
Kellemes Hétvégét!!!!!!!!!!!!!
csip-csip18
 
 

 
 

Jó reggelt mindenkinek!!!

Zsanimanó: mizújs veled? jobban vagy?

csip-csip: anyósok?! nekem ne is mondd! én tegnap jól összevesztem a párommal miatta,úgyhogy most látni se akarom jó darabig!!! Jól megcsinálta köztünk a balhét! :-( Remélem,a kicsimnek nem esett baja!!!!!!!!!!!!!!
Különben sem szokás egy jó darabig elmondani a babócát,amíg teljesen nem biztos minden!!!

Remélem mindenki jól van!!! :-) Pihizzetek sokat!!!!!!!!

Cicus

Kép
cicus78
 
 


t.katinka: Én is puffadok már az elejétől kezdve. Estére nekem is nagyobb a hasam,reggelre lelaposodik. :)

Zsanimanó: Szerintem,ha nem görcsölsz és nem vér,akkor nem lesz gond,bár jobb félni,mint megilyedni és én biztos felhívnám a dokimat.

Csip-csip: Én is kb 10-20 ezret adnék,attól függ milyen az anyagi helyzeted és hogy áll hozzád a doki. A kutyák igen is érzik,ha gond van és nagyon jó lelki nyugtatók,sresszoldók. Nem csak a kutyák,hanem a cicák is. Simogatásukkal a vérnyomás is lejebb megy. Ezt tudományossan igazolták és én tapasztalatbol is mondom,hogy engem már "gyógyított " meg a cicám. :) Pánik beteg voltam,de hál isten nem volt súlyos,csak a sok stressz az érettségi miatt hozta ki belőlem. Gyógyszert nem szedtem rá,mert a cicám 1-2 hét alatt helyrehozott. Ott feküdt mellettem és teljesen megnyugtatott a dorombolása és a puha szőrének a simogatása. :) Kívánom,hogy téged is "gyógyítson" meg a kutyusod és a párod!

Én nagyon jóban vagyok az anyóssal (hál isten). Sokszor engem véd a fia helyett :) Én nem tudtam volna elképzelni,hogy nem mondjuk meg neki,már az elején. De a párom ki sem bírta volna. Ha én megmondom az édesanyámnak,akkor a páromnak is joga van megmondani az ő édesanyjának, hisz a baba mindkettőnk vére. :) És hát ők a legközelebbi családtagok,nem idegenek és barátok. Persze ez csak az én véleményem és én tényleg szerencsés vagyok anyós ügyileg. :)

Én egész jól vagyok mostanában,alig érzek hányingert,bár a melleim vagyis csak a jobb mellem jobban fáj. :( A mellek végig fájni fognak? Vagy ez is alkat függő?

Én egész jól vagyok

Kép
bei
 
 


Reggelt!

Tegnap nálunk is itt volt anyós,ő az egyetlena nagyszülők közül aki Pesten van.Hozott pár üveg kaját a gyerkőcnek és nekünk sült csirkét!Szóval én se panaszkodom!Hála a jó istennek nálunk senki nem kotyog bele a dolgokba,lehet csak nem mernek :lol: :lol: Elég nagy a szánk az urammal,és mindig egy követ fújunk,szóval nem lenne esélyük! :lol: :lol:

Zsanimanó!
Hogy vagy?Beszéltél dokival?Mit mondott?

Bei!
Nálam a mellfeszülés az elején volt,de nem volt olyan vészes.Most a 2.gyerkőcnél sokkal jobban feszülnek,de remélem nem tart sokáig.Bár utána ahogy elkezdenek nőni mégjobban az se vmi kellemes!

Cicus!
Én anyós miatt nem veszekednék az urammal!Nem vele kell együtt ékni,szóval innentől csak le kell szarni!

annus11
 
 


sziasztok,

zsanimanó, nekem is voltak barnázásaim, én azért felhívnám a helyedben a dokimat ha még ma is barnázol..

csip: én is kb 10-20 E között mondanám az összeget...

mi a szülőknek 7 hetesen mondtuk el először..aztán a rokonság nagy része majd csak mostanság fogja megtudni, miután már elértük a bűvös 12. hetet.:) jövő hétvégén utazunk haza, már nagyon várom..:)
az én anyósom nem is rossz, de nem is jó.. jó a kapcsolatunk, mert egy ország választ el minket, és van köztünk 330 km..így ritkán találkozunk :)

a rosszulléteket tekintve tegnap megörültem, mert már 4 napja nem hánytam..de persze tegnap megjelent egy picit a róka.. rájöttem a babám nem szereti a kolbászt, azt mindig visszaküldi. :D

valaki kérdezte mit tanulok: közgázt a PSZF-en. és sajnos kezdődik a vizsgaidőszak, így el kell kezdenem tanulni...

ma megyünk Brendonba délután, veszünk biztonsági övhöz magzatvédő övet, mert sokat utazunk. :)
már a pocim is látszódik egy picit, lassan kis árulkodó. :)
kellemes napot mindenkinek!

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!

Cicus!
Anyós nem ér annyit! :evil: Mi a párommal mindenkit a helyén kezelünk, így emiatt sosem veszekszünk. Pedig az enyém sem egyszerű...

Annus!
Téged irigylünk az anyósod miatt!

Bei!
Én eddig mindig hason aludtam, de már most nem tudok. :( Nem mintha akkora lenne a hasam, a melleim rendkívül érzékenyek. Ráadásul a doki bácsi talált egy csomót is benne, azt mondta a hormonváltozások miatt valószínűleg megzavarodott a kötőszövet. Elküldött mell uh-ra - remélem, nem lesz semmi komoly.

Hene!
Együtt érzek veled - én az utolsó szakvizsgámra készülök. Mérsékelt eredményességgel. :( Gyakorlatilag tengeribeteg vagyok folyamatosan, s így nehézkes koncentrálni.

Övterelőről annyit, hogy sok bababoltban láttam, hogy bizonyos kaucióért lehet kölcsönözni, s ha visszaviszed, akkor levásárolhatod. :)

Lányok!
Másnak nem "késik" a picibabás vonalzója? Mert az enyém egy nappal kevesebbet mutat... :shock:

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok

Hat a rokatol nem szabadultam meg, sott tegnap este ketszer is megtalalt.
Es holnap vendegsegbe megyunk a parom kollegaihoz vacsorara!!!
Gondolhatjatok, hogy aggodok. Ma vettem 100mg-os B6-ot, majd egyet beveszek elotte.
Most nyillalik is nagyon a bal oldalam, meg lesugarzik a csontomba!!!! Ott lent.. Nektek szokott ilyen lenni?
A parocskam hozott egy grillcsirket ebedre!!! Nyami, megyek, csinalok hozza egy kis kukoricas rizst, mert most azt kivanom.
Mellesleg 2 ora hossza alatt vasarol be a szomszed boltban....
Jo hetveget!!!!
arvalany
 
 


Arvalany, kukoricas rizs :). Ez csaladi hagyomany lehet nalatok :). (Amugy en is szeretem nagyon.)
Vendég
 


Katica! csip-csip! nagyon sajnálom, ami Veletek Történt! Kívánom, hogy mielőbb jelentkezzen az új kis élet! Sok-sok erőt Nektek!

Henne! Mit tanulsz? Örülök, hogy rendben lezajlottak a vizsgálatok!

Ani! Ki az orvosod Szfváron? És is abba a kórházba járok, bár nem szfvári vagyok. És igen, a kombinált teszt ott ingyen van!

Cicus! Nekem egyszer egy ismerősöm azt mondta, hogy terhesen az a dolgod, hogy a babád érdekében minden bántást, támadást lerázz magadról! Próbálj ne törődni az anyóssal! ti szeretitek egymást apával, babát vártok, a többi gyakorlatilag lényegtelen!!!!

Zsanimanó! Én hívnám az orvost! Várunk, hogy mi újság!
blúmi
 
 


katinkababa! Te mit tanulsz? nem irigyellek érte, hogy már így a terhesség elején strapálod magad a tanulással... Nem jár stresszel?
blúmi
 
 


Sziasztok!
Csak most tudtam jönni, eddig főzőcskézés volt.
Jól esik, hogy ennyire figyeltek rám :) . Ma nem barnáztam szerencsére, de tegnap nagyon pocsékul voltam. Hányinger, fejfájás, hasfájás, szúrkálás. Ma lekopogom, reggeli hányinger óta semmi!
Ma már 8 hetesek és egy naposak vagyunk! Remélem még legalább 32 hetem hátra van! Szedem a Duphastont, a Rutascorbint és a Béres Magne B6-ot becsülettel! Délutánonként szunyálok és este is korán fekszem. Kímélő programon vagyok!
Nektek hányinger mennyire vészes, mert tegnap előtt rettenetes volt. Már fogytam is 2 kilót mondjuk nem látszik. Egyébként sajnos aszthmás és allergiás is vagyok és már gyerek korom óta hormont szedek ezért 70kilóra sikerült dagadnom így 26 évesen. :cry:
Tehát engem még a fulladás is nehezít. Van aki köztetek allergiás és aszthmás? Mit javasolt a pulmonológusotok? Puszi mindenkinek! Jobbulást és sok pihenést, mert ebben a rossz időben úgysem lehet mást csinálni!
zsanimanó
 
 


Blúmi!
Ez az utolsó szakvizsgám - büntetőjogból. :)
Már beadtam a jelentkezésem, még mielőtt babás lettem, így már mindenképp túl szeretnék lenni rajta. :)
Igazából nyárra terveztük a baba-dolgot, aztán úgy voltunk, hogy végül is már nincs akadálya, s minden ismerősünknél hosszú hónapokba, évekbe tartott, hogy összejöjjön.
Nekünk ez volt az első próbálkozós hónap... :oops: :lol:

Árvalány!
Irigyellek a grillcsirkéért. :? Én főzeléken élek. :) :) :) Na jó, volt egy csőben sült zöldség is. Husit sajna nem tudok enni - mondtam is a páromnak, hogy ne lepődjön meg, ha legközelebb a réten talál... :lol: :lol: :lol:

Zsanimanó!
Örülök, hogy jobban vagy. Hányinger ... hát a délelőttjeim borzalmasak. :evil:

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok lányok.én ma egész jól voltam rem leszek is,végre ettem dinnyét nagyon kivántam már olyan jó volt.nem irigylem azokat akik vizsgára készülnek nem lehet könnyű :cry:most meg füstölt tarját nagyon jó volt :lol: :lol: Zsanimanó nem lehet neked sem könnyű,jobbulást :?
t katinka
 
 


Sziasztok!

Madiani, feltétele a tábliba kerülésnek annyi, hogy priviben elküldöd nekem az adataidat és én már be is tettelek :D

-j- el is felejtettem írni, hogy én is pcos vok :D

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én teljesen szét vagyok esve. Az idő az valami szörnyű itt nálunk, a fiam kivesz az észből, az apósom az őrületbe kerget....és még sorolhatnám.. még szerencse hogy anyósom messze lakik és ritkán látom :twisted:
Kedden megyek dokihoz ha minden igaz, és össze tudom hozni úgy a dolgokat. Már nagyon várom, hogy vajon mit fog látni, para ezerrel a sok rossz hírtől :(
Ja igen és egyébként tényleg fura, hogy mennyire különböznek a kórházak és orvosok és védőnők... Nálunk ha én azt akarom akkor mindenhéten mehetek uh.-ra, vagy védőnénihez. Ott pl. már kétszer voltam. Na de mind1 is.
Fogalmam sincs hogy mit is szerettem volna még írni mert az agyam nem akar működni, így is elég összefüggéstelen a szövegem ahogy vissza olvastam, de nézzétek el nekem. :roll: Csak azt tudnám, hogy fogok így levizsgázni??? :D:D :shock:

Szép estét mindenkinek!

tyche
 
 
 


ja igen és én is megirigyeltem a vonalzót bocsii :roll:

tyche
 
 
 


Sziasztok!

Csip-csip....csak miattad írok pár sort most. Nagyon sajnálom hogy elment a baba :( annyira drukkoltam neked.
Tudom milyen fájó dolog ez, az ember úgy beleéli magát...aztán meg... :cry:
Mi anno 3 hónapot vártunk és a 4. hónapban már terhes lettem :D
Van doki aki csak egy hónapot ír elő "pihinek", de biztos nem kell 6 hónapot várni. Gyorsan regenerálódsz.
Próbálj megnyugodni! Pihengess és ne add fel! Sok sikert, és gyere írj magadról ha van kedved! :)

Kicsit elfoglalt hétvégém van, bocsi ha nem tudok jönni, azért olvaslak titeket. :wink:

Vigyázzatok magatokra, pussz!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Reggelt!

Hát ez az eső...nem hiányzott nekem se.Ráadásul Iza taknyos lett,az apja is....de szinte egyszerre,nem tudom ki kitől kapta el :lol: Nem mintha számítana!Szegénynek könnyezik a szeme is,picit köhög a taknyitól és folyik az orra.Éjszaka viszont jól telt,egyszer keltünk mert köhögött,de vissza is aludt,be se kellett mennem hozzá.

Én meg passzívon vagyok az egyetemen...azt is intéznem kéne,nem tudom meddig lehetek passzívon....

Mindenkinek kellemes vasárnapot!!!Lehetőleg eső menteset(erre nem sok esély van felénk... :evil: )

annus11
 
 


tyche!
hihetetlen, hogy mennyien vagyunk pcos-esek :o :!: (bár, nekem meggyőződésem, hogy nem az volt a gondom)
és hihetetlen, hogy mennyien várjuk decemberre a babát :)
más fórumokon is simán összejöttünk 3-4-en :)

kicsit irigykedem az egyetemistákra/főiskolásokra... annyira bírnék még tanulni :roll:
gondolkodtam is, hogy kellene vmit nézni még decemberig :)

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


oh... paraszt :!:
szép napot!

hogy ez már megint elmaradt :oops:

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok,
Lovaszkata köszönöm, hogy írtál nekem...
Hát holnap kell befeküdni, nem mondom, hogy jó, de már legyek túl rajta, úgy fogom fel, mintha ez megsemm történt volna és inkább azt nézzem, hogy ez még lehet jobb is hisz 7 évig szedtem a fogit s a 4 hónapban estem teherbe...Lehet ez jót tesz most velem, egy kis tisztitó kúra...
Tudtok valami olyan vitamint ajánlani amit utána jó szedni???
Esetleg a Barátcserje???Vagy valamit???
Én csak C vitamint szedtem no meg Folsavat és lehet hiányzott onnan még valami...De most erősödni szertnék és kellene elötte valamit szednem...
Köszönöm
csip-csip18
 
 


Szép jó reggelt!

Hogy mennyire szép, más kérdés - ömlik az eső. :(
És a mai délelőtt megint nem az enyém... Eddig még nem látogatott meg a rókakoma, de most nem sok híja volt.... :cry:

-j-!
Hidd el, annyira nem nagy élmény most tanulni. Lehet, később az, de amikor azon gondolkozol, hogy most a WC-re szaladj, vagy elaludj... Hát nem tudom, én szenvedek rendesen. Úgyhogy szorítsatok egy jó bizottságért csütörtökön. :)

Csip-csip!
Drukkolok, hogy minden rendben menjen, s mielőbb túllégy ezen a dolgon, és mielőbb lakója legyen a pocidnak. :) A folsav biztosan nem fog ártani.

Nekem a dokim még most sem javasolt terhesvitamint. Azt mondta, hogy a folsav és a magne-B6 normális táplálkozás mellett elég.

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a sok tanácsot,már lenyugodtam,nem akarok ezzel foglalkozni! Igazatok van,csak a baba és nehogy már ezen veszekedjek a férjemmel!! :evil:
Azért akinek szupi anyósa van,irigylem!!! :wink:

tyche: látod,én is így kibuktam,ahogy Te... De most tényleg sokkal de
sokkal érzékenyebbek vagyunk!!! Ráadásul a 4 éves lányom nekem is megvadult! :shock: Biztos a front...

katinkababa: gondolok rád csütörtökön majd a vizsgád miatt és drukkolok,hogy sikerüljön!!! De biztos úgy lesz!!! :)

csip-csip: természetesen az a biztos,ha a dokid tanácsát kéred ki,hogy milyen vitamint szedjél,hogy felerősödj. Én mindenesetre ajánlom az Elevitet! A másik,hogy tényleg hamar rendbe jössz testileg és sztem sem kell 6 hónapot várni! 2 hónap a regenerálódás. Utána...mindent bele!!! :lol: :lol: :lol:

Üdv. mindenkinek!

Cicus

Kép
cicus78
 
 


Csip-csip...örülök hogy kicsit megnyugodtál. :) Szerintem elég a folsav meg esetleg a kismama vitamin 2 naponta.
Hidd el más oka van az ilyesminek. nem is szabad az okokat keresni.Van amelyik baba rosszul tapad meg és van hogy lelki probléma esetleg stressz váltja ki a vetélést.De általában a szervezet okos és akkor történik vetélés ha az embrio nem egészséges,hibás ezt hívják természetes szelekciónak,kilökődésnek :wink: Még a védőnőm mondta annó.
Szóval majd a következő baba bizos rendben lesz! Velem is megtörtént pedig egészséges és fiatal"voltam" :wink: és vigyáztam magamra, vitaminokat szedtem...stb.
De jó ha a párod is szed vitamint a fogantatás elötti időben, és igyatok sok mentes ásványvizet egyetek sok sok e vitamin tartalmú táplálékot(pl. magvak, mogyoró, dió, mandula) az segíti a sejt osztódást. :D
SOK SIKERT a KÖVETKEZŐ BABÓHOZ!

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok

CSIP_CSIP: a 6 honap varakozas csak ram vonatkozott (nagyveteles), ne aggodj, nalad eleg lesz 1-2 is!!!
SZerintem, ha ugyis babara keszulsz, szedj rendes magzatvedot (gravida, femibion, elevit stb) Azokban benne van a folsav is, es minden vitamin es asvanyi anyag, amire szuksegetek lehet!!!)

Na most megyunk a vendegsegbe, drukkoljatok, hogy nehogy roka legyen, majd indulas elott beveszem a B6-ot.

tovabbi jo hetveget mindenkinek!!!
arvalany
 
 


Sziasztok!

Kicsit összekapartam magam, szóval röviden rólunk: a lényeg annyi, hogy a babánk nagyon beteg, valószínű a 20. hétig meghalna még méhen belül, ha valami csoda folytán ki tudnám hordani, akkor születése utána halna meg :cry: Sajnos ez csak a 12. heti genetikai UH-n derült ki.

Így sajnos kedden műtenek :cry:
Vendég
 


Drága Pandi!

Nem is tudom, mit mondjak. Szerintem erre nincsenek megfelelő szavak. Mindenesetre adjon neked erőt a két édes pici lányod. :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


sziasztok,

panndi: olvastam, hogy mi történt veletek egy másik topikban. teljesen le vagyok sújtva, nagyon sajnálom! Kívánok Neked mihamarabbi gyógyulást, és hogy a két pici lányod, adjon Neked nagyon sok erőt!

Kép
Lilypie Pregnancy tickers
henne
 
 


Sziasztok!
Csak kapkodom a fejem mennyi minden történt Veletek!Nagyon nagyon sajnálom amin most keresztül mentek.Én is biztosan kiborulnék.De egy biztos!A sírás segít és beszéljétek ki magatokból a dolgot.Ne foglalkozzatok semmivel és senkivel!Csakis magatokkal!És nagyon sok erőt küldök nektek!!!!!!Kitartás és ne szomorkodjatok sokáig!Bár én csak tanácsot tudok adni.Gondolom ilyen helyzetben én sem tudnám mit csináljak!

hadedit82
 
 


Köszi lányok, aranyosak vagytok!

A helyzetet nehezítette, hogy bár minden orvos egyértelműen amellett volt, hogy a terhességet meg kell szakítani, a döntést mégis csak nekünk kellett meghozni. És hiába tudom az eszemmel, hogy ha várnánk, csak az időt húznánk, és sokkal rosszabb lenne megszülni a halott babát 6 hét múlva, akkor is nehéz, és akkor is nagyon fáj :cry:
Vendég
 


Sziasztok.Panndi sajnálom ami veled történt,de a 2kicsi lányod biztos sok erőt adnak neked.sok erőt és beszéld ki magadból a fájdalmat ne zárkózz be igy valamivel könnyebb lesz hiszen nem a te hibád.Elég szar idő van tegnap délután óta esik a kicsikém is el kezdett taknyolni remélem hogy nem lesz beteg nagyon.Van olyan köztetek akinek a gyereke immunhiányos vagyis az IGA-ja0-ás,a kicsikém ilyen de ahhoz képest nem beteges csak ha ilyen esős az idő de akkor is nem mindig és valaki azt mondta hogy csak egyszer összeomlik a vérkeringése de szerintem ez csak hüjeség vagyis remélem :x :evil:
t katinka
 
 


Sziasztok!

Útálom ezt a fos időt!

Cicus, remélem én anyósom nem változik meg.

Zsanimanó, sztem is hívd a dokid.

-j- dehogy baj :)

Bei, érdekes dolog ez a cici, nekem se előzöleg se most se fáj. Viszont szopinál annál inkább, szerencsére nem végig.

Henne, én nagyon szerettem a magzatvédő övet. Használtan vettem és fiam óta már 2 kismaminak segített (kölcsönadtam)

Katinkababa, drukk a ciciUh-hoz.

Én simán tudok még hason aludni (szerncsére).

Blúmi, csak nem megyei :D Schwarczinger Zsoltánl és Bognár Beánál (szülésznő) fogok szülni, de a 34 hétig Heczel Sándorhoz járok tanácsadásra és Schwarczihoz a Csnk-ba a kötelező Uh-ra. Tudom nem egyszerű, de privibe szívesen megírom miért is van így (nem akarm a többieket fárasztani). Te kihez jársz?

Hányinger, nálam már 1 hete nincs de elötte iszonyú volt. Remélem ez a hirtelen abamaradás nem bajt jelent.

Tyche, nagyon köszönöm küldöm az adatokat. A vonalzóért meg nem kell bocsánatot kérned :)

Mindenkit irigylek aki tanul. Hát én most egy darabig bizti nem akarok (februárba vizsgáztam)

Csip-csip most 9. ciklusba sikerült a kistesó barátcserje, cickafark, málnalevél és palástfű tea segítségével. Elötte 8 hónapig szedtem bőszen a vitamint (elevit) plusz folsavat és e-vitamint (a nyálkahártya vastagításra). Szóval nekem szimplán nem volt most elég a vitamin. Első baba 5 ciklusba sikerült kizárólag elevit, e-vitamin és folsav "segítségével". Igaz az elsőnél még 2 petefészkem volt a másodiknál már csak 1, egy ciszta miatt.
Magne B6-ot csak a terheség közepétől szedtem de csak a keményedések és a lábgörcsök miatt.

Panndi, jajjj nagyon sajnálom :(

madiani
 
 


PANDI! Nagyon - nagyon sajnálom,ami veletek történt!! Ez annyira szörnyű lehet. Meghozni egy döntést,amit tudod,hogy jó döntés és ezt kell tenni,de nagyon nehéz lehet és szívszorító! Adjanak sok erőt a gyermekeid!!!! :cry:

Kép
bei
 
 


Panndi ez hihetetlenül nehéz lehetett! Kívánok sok erőt neked!

Csip-csip Te is csak előre nézz! Túl leszel rajta!

KépKép
KépKép

Bogi, Csanád és Szabina
boglarkabiro
 
 


panndi!
rettenetesen sajnálom :(

youlcsi, Muki anyuja
-j-
Baja
 
 


Sziasztok!

Panndi: Ilyen helyzetben szinte nem lehet helyes döntést hozni, hiszen most úgy érezheted, hogy mi van, ha mégsem lenne a babával semmi baj... és mi van akkor, ha mégis?! Én csak azt tudom neked megírni, hogy milyen érzés egy 21 hetes babát megszülni. Vetéltem már az első 12 hétben is és utána is. Nem lehet a kettőt összehasonlítani. Sem fizikailag, sem érzelmileg. Úgyhogy, ha több orvos is azt mondja, hogy nem egészséges a baba, akkor a lelki oldala is sokkal könnyebb most, az egészségügyi részéről nem is beszélve. Isten kísérje utadat jövő héten! Sok erőt kívánok Neked!

Csip-Csip: Nagy vetéléseknél jó betartani a 6 hónapot. Egyébként 2 menstruáció és újból indulhat a gyermekgyártás :)! Biztosan sikerülni fog, csak nem kell túl parázni!

Én még mindig hányok, pedig holnap már a 12. hetet töltöm... Mindent kijön. És utálok már felkelni minden nap 5.20-kor. A fiam éjjelente ébreszt 2-3 alkalommal és érzem, hogy fáradok. No mindegy, nem panaszkodom. Mindenkinek megvan a maga keresztje :)!

Jó hetet nektek jövő hétre. Minden olvaslak Titeket, csak írni nem nagyon merek, mert a két vetélés után nehéz elhinni, hogy megint tartozhatok valahová.

Puszi!
titokbaba
 
 


Panndi!

El sem hittem mikor olvastam, hogy mi történt!
Nagyon-nagyon sajnálom! Részvétem!

Lányok!
Miért nem tudjuk egészségesen kihordani, bajmentesen a babákat? Miért történik ennyi szörnyűség??

Hát ezek után az ember félve mer bármit is csinálni és tenni.
Vigyázzatok magatokra, és próbáljunk pozitív dolgokra gondolni! ( ami negyon nehéz)!
Puszi
zsanimanó
 
 


Panndi!
Remélem h hamar megtalálod a vigaszt a következő babában!!!!Holnapra mennek a drukkok,gyorsan túl leszel rajta,én is aznap este már otthon voltam!Férjed hogy viseli?Biztos ő is nagyon vágyott erre a babára.



Nagyon remélem h ez a csúnya idő most már befejeződik,ki se mentünk 2 napja...kezdem unni a 4 falat!A frontokat se bírom,Iza se bírja.És ráadásnak még taknyos is lett! :roll: Mára már picit jobban van szerencsére!


Én meg valószínű szerdán megyek dokihoz,jövőhéten kéne mennem,de nem leszek a városban.utána meg már a 12.heti uh jön.

Többiek?Hogy vagytok?Megy ma vki dokihoz?

annus11
 
 


Sziasztok...

Ma haza engedtek de már felvettek, mint beteg, este 6 ra kell vissza mennem, és akkor megkapom a tágítot és holnap fognak müteni és vagy este vagy Szerdán engednek ki...
csip-csip18
 
 


csip-csip, kitartást Neked is!
Vendég
 


Csip-csip!
Szorítok érted, hogy minden rendben legyen - s mielőbb jó hírrel térhess vissza hozzánk.

Annus!
A szomszéd kissrác is nehezen viseli a bezártságot... ennek hangot is ad. Rendszeresen a bejárati ajtón landol a műanyag kismotorral. :evil:

Ha már az orvost kérdezted: nekem elvileg a 12. héten lenne jelenésem a nőgyógyinál is - meg akkor lenne az uh is. A 12. heti uh-t pontosan mikortól meddig lehet megcsinálni, hogy pontos eredményt adjon? Ugyanis a dokim azt mondta, hogy jelenleg - mivel épp átszervezik a terhesgondozást a kórházban - nem tudja megmondani, hogy arra mikor és kihez mehetek, de majd a következő talink alkalmával tájékoztat. Szóval egyelőre kicsit káosz. :) :) :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Kata!
Kb olyan 2 hetes intervallum van rá,vki itt írta is a múltkor h mettől meddig.Talán a 12-14 hét között lehet menni.
Akkor az még 4 hét neked!Előtte csak telefonon beszélsz a dokival h kihez tudsz menni?Én nem is a kórházba megyek,hanem a kombinált teszttel kötöm össze.Így ott meglesz a 12.heti uh is+4D+vérvétel+mozizás+DVDn az egész :lol:

annus11
 
 


Sziasztok!

csip-csip
sok erőt neked, kívánom, hogy gyorsan gyógyuljanak a lelki sebek.

panndi, ez annyira szörnyű, nem is tudom mit mondjak :( Öcsémék kisbabájánál is találtak valamit ami nem stimmel, pont ma vannak amniocentézisen. Téged oda nem küldtek?

Rólunk annyi, hogy honlap megyünk uh-ra....

Szél és esőmentes napot mindenkinek![/b]

tyche
 
 
 


tyche, sajnos nálunk egyértelmű a diagnózis :cry:
Vendég
 


Annus!
Mivel a 12. héten esedékes a látogatás az orvosnál, s kedden, ill. csütörtökön van magánrendelése, ahová járok, úgy gondoltam, keddre kérek időpontot, s remélem, akkor már meg tudja mondani.
Eddig ugyanis ő csinált genetikai uh-ot - és az egyik legjobb a városban - ezért én örülnék, ha ez nem változna és hozzá tudnék bemenni a kórházba. Különösen azért, mert ugye én más városba járok, s így meg tudnám vele beszélni, hogy lehetőleg délután menjek, mert hát ha minden vizsgálatra szabit kell kivennem, az annyira nem jó. Jó lenne ugyanis nyáron pihenni egy kicsit. :)

Tyche!
Drukk a holnapi uh-hoz! :)

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Csip-csip sok erőt kivánok neked holnapra :( Drukk a holnapi uh-oknak olyan jó nektek hogy láthatjátok a kis csodát :lol: :lol: :lol: .Itt nagyon rossz az idő Kinga se birja már a 4 falat ugy néz kiegész héten ilyen esős hideg idő lesz. :evil:
t katinka
 
 


Panndi! Nagyon együttérzek Veled! És elképzelhetetlenül nehéz lehetett dönteni! Abból viszont, amit az orvos mondott, az derül ki, hogy gyakorlatilag a "kevésbé" rosszat választottátok - ha lehet ilyet egyáltalán mondani. (volt részem sajnos abban, ami Rátok várt volna, ha nem így döntötök... Mindenképpen fájdalmas, de azt hiszem, az elején talán jobban megkímél Téged is, a családot is, és a következő terhességnél sem mindegy, hogy mennyire borzalmas az emlék, amit a háta mögött hagy az ember.) Rengeteg erőt kívánok Neked, és meríts erőt a lányokból!

Csip-csip! Gondolok Rád! És kívánom, hogy mielőbb túllegyél a nehezén!!!

Katinkababa! Akkor mi kollégák vagyunk. Jujj, a bünti nálam már nagyon nehezen ment, pedig nem is voltam terhes... Terhesen szakvizsgázni a szememben hőstett!!! Szorítok egy nagyon rendes bizottságért!

Ani! Én Dr. Orosz Andráshoz járok. És igen, megyei: dújv. Tényleg kicsit komplikált Nálad az orvos dolog. Szívesen olvasom, ha leírod, miért. És érdekelne a szülésznő táma is. Hogyan "kell" szülésznőt fogadni? Volt ismerősöd, aki ajánlotta? Ha úgy alakul, azt hiszem, majd választok szülésznőt. Nagyon sokat számít(ott volna).
blúmi
 
 


Blúmi!
Köszi, az azt hiszem rám fog férni... :) :) :) Az a kellemetlen, hogy még nem nyilvánvaló - ahhoz hogy humánusan kezeljenek :) :) :) - a tüneteket meg csak te érezted.

Én ezt a szülésznős dolgot úgy tervezem, hogy megkérdezem a dokit, hogy ő kit ajánl, kivel dolgozik szívesen együtt. Aztán megnézem magamnak az illetőt :lol:

Kata
Lilypie First Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
katinkababa
Eger
 
 


Kata!
ja értem,akkor ez így jó!Hamar elrepül az a pár hét!!!És akkor rögtön 2szer is meglesheted a picúrt! :wink:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: