Új privát üzeneted érkezett!

A fenébe írtam egy jó hosszút, vmit megnyomtam véletlen, és eltűnt :twisted:

Lotion! Hatalmas gratiula a hatalmas babákhoz!!! :D Tejed beindult?

Csíkok: sajna tényleg alkati dolog, a kötőszövet erősségétől függ, mint a visszerek, és sajna ezt még erősíteni se lehet. Hasplasztikát akkor érdemes csinálni, ha a két jhosszanti hasizom van szétcsúszva, ezt tudtommal tényleg állja a tb, de csak akkor érdemes, ha már nem szeretnél több lurkót!
Csíkok:régebben 1x érdeklődtem a Kolossy téren a High-care centrumban, vmi vákuumos izével össze tudják húzni, télen érdemes csináltatni, mert állítólag sokáig piros a helye, és nem szeret napozni.
Érdemes még megkérdeznia lézert, pl a Bécsi Úti Bársony Klinikán, arról elég jókat hallani, tesóm most ott lézereztette a hajszál visszereit. Abbey! Neked mindkettő elég közel esik, sztem egy sétát és érdeklődést megér. Kis idő múlva én is meg fogom ejteni. Eddig nem panaszkodhatok, 1-1 csíkkal megúsztam, most még nem tudom mi marad vissza. egyelőre a hasam egy nagy, üres zacsi :lol: lötyögnek benne a szervek. A súlyomra nem panaszkodhatok, a párom szeritn le vagyok fogyva, de sajna az izomból ment le, lehet majd tornázni rendesen! Jó lenne, ha most így utoljára nem szúrna ki velem a testem, eddig mindig egész jól visszaállt, persze az évek múlása és a terhességek száma nyilván nem használ! :cry:

Torna: először mindenképp a gátat kell visszaerősíteni, ha túl korán kezdesz komoly hasizomgyakorlatokba, akkor megsüllyedhet minden, amíg a gát nem tart eléggé. A Kriston tök jó, és sztem gyerekágyas torna is van a könyvben!

Tej: ha fokozatosan kezdesz mozogni, és már beállt a tejtermelés, akkor nem apad el. Én az első szüllésem után még visszaálltam sportolni, januárban szültem, májusban volt az első versenyem, 10 km, rajt előtt megszoptattam Ábelt, beérkezés után újra :lol:

Nektek a visszereitkek mit csináltak? Nekem most volt egy nagyon ronda, már az ekőző terhességnél kijött, de visszament, mosz előbb jött ki, és nagyon csúnya csomós votl, gondoltam is, h ha ez így marad, akkor műtét lesz belőle, de most egész jól visszament egy hét alatt! :D :D

Hát ennyit a testi nyomorokról, amik persze vannak, de legalább nem feleslegben. És ha megnézed az idősebb nőket, pl usziban, nem igaz, h aki nem szült, annak nem romlott az alakja, de a gyerekek hogy tönkre teszik!!!
claire
 
 


Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, mert egy kicsit magam alatt vagyok. Este 10 óta fent vagyunk a férjemmel, egyetlen percet sem sikerült aludnunk. A délután még jól telt, de a kisfiam végigsírta az egész éjszakát, a lányom most kezdte el reggel. Tejem még nincs, így tápszert kapnak. Hogyan lehet megnyugtatni a keservesen síró babákat, ha már mindent kipróbáltunk? Kaptak tápszert, vizet, egy ágyba tettük őket, pelust cseréltem, dajkáltuk őket és semmi.
lotion
 
 


Szia! Enyémek is nyüglődtek hajnalban, végül az ölemben szopispárnán aludtak el, félte, ha leteszem őket újra kezdik, így én lecsúsztam félig ülő helyzetig a párna alá, és úgy szundítottam, ölemben a két gyerekkel :lol: . De ez gondolom nem vigasztal!

Próbálod azért mellre tenni? Mennyire megy? Sokat lendítene, ha beindulna a tej, mert az nemcsak tápi, hanem odabújás is!

Fontos még, hogy hogy sírnak. Illetve sajnos vannak "nehéz" babák, csak ne hidd, hogy Ti vagytok rossz szülők, mert még nem jöttetek rá, hogy ő miért sír. Rajtatok sem alszik el???

Gondolom ez nem sokat segített, de hátha elindít vmi gondolatot: Claire
claire
 
 

 
 

Lotion
szeretettel gratulálok! Szép méretek :) És mi lett a nevük, ha nem titok?
Az első éjszaka nálunk is brutál volt, Olivér egész éjszaka a karomban volt, szorosan öleltem, csak úgy aludt. Sztem minden fura nekik, de majd megszokják, mindennap jobb lesz! (én is ezt mantrázom :) )Én a héten itt bent a házban is beleraktam őket a bébkocsiba és toligáltam.
Fejned kéne, hogy beinduljon a tej minél előbb!

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Lotion!
Az első éjszakák nekem is nagyon nehezek voltak velük, de utána jobb lesz. Fejés-szoptatás mindenképpen kéne, ha szeretnéd, hogy beinduljon a tej, ha nincs időd/energiád kínlódni vele, akkor meg ne edd magad miatta. egy babával is nagyn nehéz, kettővel még inkább...
vovanda
 
 


Lotion, mondanám, hogy olvasd vissza a bejegyzéseket (de nyílván nem fogod, én se olvasnám), én is mit összeszenvedtem az első napokban. Pokoli nehéz. Én is javaslom, amit Szivvi írt, tedd be a babakocsiba, és toligáld, az nálunk is bevált. Meg a cicizés, az valóban megnyugtatja őket. Ha nem is jön tej próbáld ki.
Melyik kórházban szültél?

Nálunk is megy ám a nyüglődés rendesen. Ez az idő nagyon megviseli őket is. Már 3 napja nem aludtam én sem 4-5 óránál többet(persze nem egyszerre).

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Jaaa, meg még vm. Lehet melegük van. Mibe öltözteted őket? Olyankor szoktak folyton sírni, ha melegük van. Ők még nem izzadnak, nehezen vezetik le a hőt. Enyimek is volt, hogy megállás nélkül bömböltek, levetkőztettem őket pellusra, és nyugi lett. Meg ebben a melegben elég csak egy pellust rájuk dobni, takaró sem kell.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Lehet, h tényleg melegük van, bár én még újszülöttekre azért egy vékony réteget ráadnék, pont azért mert a hőszabályozásuk még nem OK. szegények, tényleg szenvednek, szopizás után csak úgy gyöngyözik az orrukon az izzadság. :)
Én igazán nem szoktam csak anyatejet adni, de mostmár arra vetemedtem, h adtam nekik egy kis babavizet, egyrészt, mert a dokinéni mondta, h múljon a sárgaságuk, másrészt, mert azt hiszem nem árt ebben a párás , kellemetlen melegben!
És kitarás!
Claire
claire
 
 


Valami lehet a levegőben. Esztim egész délután üvöltött, mint a fába szorult féreg. Se szopizni nem akart, se víz nem kellett neki, a ringatás sem használt. Aztán adtunk neki tejet cumisüvegből, úgy hogy kanapén feküdt, na úgy már megitta. Majdnem biztos vagyok benne, hogy melege volt. Nem tudom nálatok milyen az idő, de nálunk a lakásban egész konkrétan meg lehet főni. Voltunk kint Hidegkúton, ott olyan jó idő volt. hazajöttünk, itt meg a levegő sem mozog. Nem bírom én már ezt, nem csodálom, hogy a picik is nyüglődnek.
Most főztem nekik egy kis kamilla teát, múltkor nagyon imádták.

Claire, honnan tudom, hogy elég erős a gát a tornához?

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Hogy kb úgy szuperál, mint előtte, meg tudod csinálni az összes gyakorlatot, nem fáj, nem húz, nem esik igazán nehezedre. Normálisan bírsz köhögni, tüsszögni, és gyógyultnak , erősnek ézed a gátmetszés helyét is, ha volt, pisilés közben el tudod állítani a csurgást (bocs, de ilyenekből :oops: ). Lehet, h ez nemvolt gond szülés után sem, nemtom milyen állapotban voltál. Ja, és persze ha már összebújtok, közben is OK.
És hasizmozás közben is érdemes ügyelni, h a gátizmok össze legyenek húzva, h ne odaterhelj. Ja, és persze hasizomnál fontos, h a gerincedet ne terheld, inkább kisebbet emelkedj, de a derekad maradjon a talajon.
Én a többi után, amikor már jó erőben voltam, akkor Callanetics-eztem, persze nagyon gyér szintről indulva. MOst is ezt tervezem, de azt hiszem odébb lesz, különben sem tudom, mikortól és mennyire lehet terhelni egy császár után a hasat. Most ugye a gátat könnyebb lesz rendbetenni, ott inkább csak a terhesség alatti súly cipelés árthatott.

Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Lányok, köszi mindenkinek!
Nagyon nem ide szántam a blogot, csak a másik fórumon az aláírásomban van és nem szedtem ki, mikor ide írtam!
Nem gondoltam, hogy majd jól elolvassátok...

Macs miatt írok!
Bent vannak, azonnal kapott 2 tüdő érlelő szurit és most kezdődnek igazán a kivizsgálások!
Doki nem nyugtatta agyon, de szerencsére szuper csaj Macsek, így nagyon jól áll a dolgokhoz!
Beszél a Picikkel, hogy maradjanak még sokáig!
Nagyon drukkolunk neki, hogy legalább 1,5-2 hónapot még bent legyenek a kicsik!
Ha lesznek hírek, mindenképpen megírom nektek is!

Addigis jó poci növesztést és babázást Nektek :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Eszter!
Nagyon szorítunk Macsnak. Doki mit mondott (jöhet priviben is, ha nem akarsz riogatni).
vovanda
 
 


Ma délután megyek Macsekhoz, ott majd részletesebben kivesézzük a dolgot.
Egyelőre annyi volt, hogy - természetesen - hétvégén nem igen történt semmi.
Vettek vért, annak még várják az eredményét.
A steroidot megkapta a tüdőérleléshez amint beért.
Doki megmondta neki kerek perec, hogy nyilvánvalóan koraszülés lesz. Persze nem mindegy, hogy mikor!!!!
Doki szerint ne azt várja, hogy kiderül a probléma, kap egy gyógyszert és attól hipp-hopp visszaáll a magzatvíz mennyisége, ...stb.
Valószínű ennél összetettebb, de mindent megtesznek és amint jönnek a vizsgálati eredmények, leülnek és megbeszélik, hogy hogyan tovább!
Az a legveszélyesebb ebben a helyzetben, hogy ha tovább nő a víz, akkor szétrepedhez a burok és megindul a szülés... ennek nem szabad megtörténnie!!!!!!
A szülésig tuti bent kell maradnia!
A héten megint lesz UH, aztán majd összehasonlítják a múlt csütörtökivel!!!!

Ma jól kifaggatom és utána hozom nektek a híreket!

Megígértem neki, hogy közvetítek ide is, a másik fórumba is, és majd viszem neki kinyomtatva ezt és a másik fórum termését is :D
Legalább nem marad le a történésekről és azzal is jobban telik az idő :)

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Macs
megagigadrukkkok!!

Nálunk megaszar iccaka :( Lili benyalt egy fasza fosós-hányós vírust..2-től 10 percenként okizott :cry: 5-kor ügyelet, szuri, de még utána is hányott, sőt fosott is...most már talán jobb, rem nem kell kórházba vinni....
Törpök csehül állnak a kakával, úgyhogy asszem felmondok :roll:

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Eszter!
Enyém doki azt mondta: 29-30. hétig bírjuk ki 3in1. Nagyon szorítunk Macseknak!

Szivvi!
Mancsot rázhatunk. Balu hány, az ikreknek megy a hasa. Beutalót megkaptuk, ha nagyon szar lenne a helyzet. :?
vovanda
 
 


Hú, mindenkinek kitarást és jobbulást!!
Lehet, h hülyeség, de ha ennyire fenyegetően sok a magzatvíz, nem lehet leszívni belőle, úgy, mint a mintavételnél? Vagy úgyis újra termelődik?? Nem értek hozzá, de ma már annyi trükköt tudnak, jó lenne vmi segítség! :oops:
Eszter! ködzi, h drukkjainakt közvetíted, hátha ez is lendít vmit!
Claire
claire
 
 


Sziasztok!

Elnézést kérek a betolakodásért, én a 2009-es ikres fórumba írogatok és csak azt szeretném kérdezni, hogy van-e köztetek vegyes párossal rendelkező kismami, akit érdekelne télire Brendonos nagyon jó állapotú bundazsák + dzseki (az nem Brendon), teljesen egyformák rózsaszín és világoskék színben.
Ha igen, priviben szívesen küldök képeket is.
Még egyszer elnézést és további szép napot mindenkinek!

Móni

Kép
lpemoni
 
 


Claire, tökre erre gondoltam én is, hogy vajon miért nem lehet leszívni belőle. Hanyadik héten van Macs?

Eszter, és akkor most a szülésig az se derül ki, hogy a babák egészségesek-e vagy sem?

huuu lányok, mi van itt? Van vm vírus? Jobbulást a gyerkőcöknek, nektek meg kitartást.

Nálunk kivételesen nyugi volt éjjel. Alukáltunk szépen 1-től 5-ig :D Aztán fél6tól 8ig. Most is nyugi van, fél3 óta alszanak. Én meg durván fél év után először takarítottam ki :) aki azt mondja, h a porszívózás nem fizikai munka, az hazudik.

Köszi Claire, sztem lassan elkezdek hasizmozni. Végülis már 1 hónapja csinálom a kriston tornát, elég jól megy már. Felfújom a fitt ballom is, azon tudtommal kíméletesebb tornázni.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Magzatvíz: le lehet szívni, de mivel folyamatosan termelődik, ezért egy idő után újból előáll a probléma. Meg maga a szívás is beindíthatja a szülést.

Horror napunk volt, Balu dugig Daedalonetta kúppal (hármat kapott)+B6 injekcióval, remélem, megússzuk a kórházat.
vovanda
 
 


Móni! Köszönjük a lehetőséget! C
claire
 
 


sziasztok!
íme néhány kép rólunk:1. indulunk szülni :)
Kép

2.Friss porontyok és a büszke Apa
Kép

3. Két naposan
claire
 
 


3. két naposan Kép

4. hazatérés
Kép

5. Itthon, kb 1 hetesen
Kép

Üdv: Claire
claire
 
 


Claire!
De édesek!
Gratulálunk!!!! Nagytesók mit szólnak?
vovanda
 
 


claire,
nagyon jó ez a képsorozat, nagyon cukik a picurkák.
Sosem fogom megérteni, hogy férnek el odabent ekkora babák...pedig mostanában ilyen szép súllyal születik csomó ikerpár.
Úgy megnézném az enyémeket is odabent de nem UH-n, hanem ha lehetne oldalról vagy elölről, tudod úgy átvilágítva. :oops: :lol:
Nagyon várom már én is, hogy ilyen képeket tudjak mutatni...remélem minden rendben lesz velünk is.

vovanda, szivvi,
nagyon sajnálom a betegséget, honnan nyalták ezeket be? Ovi???

eszter,
ezek szerint nem túl vígasztalóak az orvosok?! Ez is olyan genya dolog, nem azt mondom, hogy hazudjanak, de egy kismama olyan érzékeny és akkor még le is nyomják a sok rémülettel.
Remélem nem lesz semmi gond.
Azt hittem, hogy azt akarják kideríteni, hogy mitől van a sok magzatvíz, nem az, hogy koraszülés veszély van...ez meglepett!!!
Még azért nagyon tartsa bent a törpéket!!!
Bent dekkolni a kórházba, háááát kitartást neki és sok erőt hozzá!!


Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Köszi!
azon én is szoktam filózni, h hogy férnek el, de a párom szerint jó kompaktra össze vannak csomagolva :lol:

Nagytesók? Folyton felkapdosnák meg simiznék őket, kicsit nehezen fogják, h nem mozgós játékbabák. de egyébként aranyosak, még a leganyásabb sem reklamál, ha nem tudok vele foglalkozni. Meg igyekszem is, az előbb kettő szopott, az egyik naggyal meg olvasónaplót írtunk, képzelhetitek! :)

szilvi! csak pozitívan, hiszen semmi ok sincs rá, hogy bármi gond legyen, persze tudom, a semmin is tudunk parázni, szerencsére az én párom jól kezeli a paráimat :D

Claire
claire
 
 


Silver!
Most nincs ovi, valahol összeszedték.

Claire!
Én hárommal is azt kívánom sokszor, hogy osztódással szaporodjak. :D
vovanda
 
 


Egy anya, akinek két keze van, az testi fogyatékos :lol: :lol:
És mit szóljon egy ikres!?
Claire
claire
 
 


claire,
nem mondom, hogy könnyű helyzetben van, de az biztos, hogy az ikres rutin neked már segítségedre van, mondjuk, hogy ketten szopnak...és még tudsz segíteni egy másik gyerkőcnek is...

Tudom, próbálok pozitív lenni, meg ahogy telik az idő egyre nyugodtabb vagyok, hisz egyre kisebb talán az esélye bármilyen bajnak. A paráimat nekem is a férjem kezeli, irtó türelme van hozzám!


Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


vovanda,
ilyenkor ez rajtatok is keresztül megy vagy nem feltétlen kapjátok el a gyerekektől?

Szilvi

Kép

Kép
silverlion
 
 


Sziasztok!

A másik fórumos hsz-emet írom be ide nektek...
Vittem Macsnak a kinyomtatott fórumozásotokat, majd ha gépet kap, akkor biztosan ír nektek is :)

Macs jelentés:

JÓL VANNAK!!!!!
Nem nagyon dekkoltam nála sokáig, mert voltak éppen látogatóik, és nem akartam elpofátlankodni a rokonságtól az időt!
gyönyörű csudaédes pocija van!
És szerencsére már nem érzi azt a feszítést a hasijában, amit korábban, mikor sok volt a víz!
Csütörtökön informálódok legközelebb, mert aznap lesz neki UH ismét!
De tényleg azt mondja, hogy csak az a pocsék, hogy aggódik a picikért, és hogy a kórházban uncsi az élet.
Hiányzik neki az otthoni lét, de a picikért természetesen mindent!

Nagy a szigor a látogatások kapcsán, mindenkit kidobnak a látogatási időn kívül, így a család épphogy felváltva tudja látogatni.
De kinyomtattam neki mindent, és majd biztosan reagál rá, hogy mikor lehetne bekukkantani hozzá!
Megmondom őszintén, nem nagyon tettem fel mind az ezer kérdést, mert azt úgyis elolvassa ma, holnap és majd ír választ. csak az ő helyzetükről faggattam, és hogy mit mondanak a dokik!
A férjét majd megkéri, hogy vigye be neki a laptopot egy napra és akkor majd megírja a választ a kérdésekre! Addig pedig visszaolvas és már konkrét stratégiával állhat neki a hozzászólásoknak


pusz

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Köszi! Kiváncsian várjuk a fejleményeket és bízunk a szervezetében, h helyreállítja az egyensúlyt. a magzatvíz mennyisége változik a terhesség alatt, lehet túlszaladt egy kicsit, de hátha visszaáll.
Melyik kórházban van? Lehet, h már írtátok, csak elkerülte a figyelmemet!

Szilvi! Igazán nincs okom panaszra, a férjem is itthon van a héten, a gyerekeknek még tart a szünet, anyósom főz nekünk, a kicsik szopiznak, alszanak, meg persze nyögnek kicsit, de az hozzá tartozik. Én meg amúgy is hajlamos vagyok több dolgot csinálni egyszerre, ilyenkor legalább jól jön.

Claire
claire
 
 


Silver!
Én hajlamos vagyok elkapni, pasim a hányst eddig mindig megúszta, szóval abszolút lutri.

Eszter!
Köszi a híreket, reméljük a legjobbakat!
vovanda
 
 


Claire, helyesek a képek nagyon. :)

Silver, ne aggódj, szépen haladsz előre, minden rendben lesz :) Olyan gyorsan eltelik még ez a maradék idő.

Voltunk ma csípőszűrésen. Másfél órát vártunk, pedig csak 4 baba volt előttünk. De mivel nincs külön gyerek rendelés, felváltva ment be egy baba és egy felnőtt. Minden rendben a picikkel. :)
Claire, ti is ide a vörösvárira jöttök majd?

Claire, Macs a Sote I.-en van, ha jól emlékszem.

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Nem, mi a Budai GyKórházba, még nem kértem időpontot, de lassan fogok, mert állítólag hosszú a várakozás.

Vovanda! egy kis Unicum?? :wink:
claire
claire
 
 


Claire!
Isten ments, fél kortytól berúgnék (olcsó lány :D). Soha nem iszom. Meg hasmenésre nem tudom, használ -e, kész van a gyomrom, éhes vagyok, enni viszont nem merek.
vovanda
 
 


De ez tényleg gyógyszer (kanalas orvosságok közül is vannak olyanok, ami alkoholos!). Alkohol, keserűfüvek, :arrow: gyorsan felszívódik, és fertőtlenít, gyógyít. Én is ilyen okból tartok itthon.
Hasmenés :arrow: reszeltalma, rizs, párolt srépa. Gyerekeknek van ilyen répás-rizsnyákos cucc, a patikában lehet kapni. Meg nálunk még a banános-répás-almás KUBU szokott bejönni.
Jobbulást! Claire
claire
 
 


Megerősítem Claire-t, én is ezért tartok unicumot. De még az underberg is jó, meg hát nekem a jó kis saját páleszunk is használ. Férjem nyalt be vm hányóst 3 hete, ivott rá egy páleszt, többet nem is hányt.
Állítólag a sós cola is használ, bár én azt soha nem mertem kipróbálni. De a banán az köt, uh az biztos jó. Meg hát egy jó csirke vagy marhahús leves.

Jobbulást!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Sziasztok!

Macs hírek:

Jól vannak továbbra is!

NAGYON KÖSZÖNI MINDENKINEK A SOK DRUKKOT, POZITÍV ENERGIÁT! NAGYON ÖRÜL NEKI ÉS JÓL ESIK, HOGY ENNYIEN IZGULUNK ÉRTÜK ÉS DRUKKOLUNK NEKIK

Ma beszélt egy dokival, és nagyon bíztató dolgokat mondott az orvos!
Találtak valami kis bacit a tenyésztésben és kapott rá antibiotikumot, de a hasa továbbra sem feszít már, ami szintén szuper hír! Akár végig is hordhatja a babákat
Holnap UH és ha minden nagyon rendben van, még az is lehetséges, hogy haza mehet majd hamarosan! Szigorú fekvésre ítélve ugyan, de legalább otthon a férjével várhatják tovább a Piciket

Úgyhogy továbbra is hatalmas drukk áradat nekik

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Eszter! Továbbra is köszi, és még sok ilyen jó hírt szeretnénk. ha nincs besózva, akkor valóban feküdhet otthon is, de fő, h biztonságban legyenek a picik!

Abbey! sós kóla, brrrr :roll: . Viszont kólát, kikavart szénsavval a mi gyerekdokinénik is javasolt már, amikor nagyon hánytak, és én is azt ittam most terhesség alatt, védőnői és orvosi javaslatra, amikor már semmi nem maradt meg bennem.

Claire
claire
 
 


Eszter, nagyszerű híreket hoztál. :) Reméljük a legjobbakat továbbra is.

Hát igen Claire, ezért nem próbáltam én sem. Nekem a postspinális fejfájásra javasoltak colát.

Elkezdtük átszoktatni a piciket a 6 órás fürcsire és vacsira. Egyelőre még nehezen alszanak el utána, de az éjjeli evés így kimarad (remélem). Tegnap egész jól működött. Lilla 10kor, Eszti éjfélkor evett utána 4kor mindketten.
Ma viszont nagyon nyugtalanak. Csomót pukiznak, vm lehet a pocijukkal. :(

abbey

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Macs hírek:

"A" babánál normál lett a víz mennyisége :)
"B" babánál még mindig sok, de már nyomoznak utána,hogy mi lehet az oka!
Ma a dokik visszanézik az eddigi eredményeket, hogy hogyan lehetett hogy a vegyespárost két fiúnak nézték az amnion!!!
Keringésük rendben és jól vannak :D
A doki úgy nyugtázta, hogy "jó hír, haladunk!!!" :D És Macs ma töltötte be a 26. hetet :)
Szuppppper :D

csak így tovább Macs! :D

eszter82
Budapest
 
 
 
 


Sziasztok!
Eszter és Macs!
Reméljük meglelik az okát, vagy ha nem, akkor sem biztos hogy kóros, több olyan ismerősöm van, aki uszit rendezett a szülőszobából, de sok takarításon kívül ez semmi gondot nem jelentett. Mellesleg most nálunk is csak folyt a víz rendületlenül, és utána mondta a doki, h hát igen, elég sok volt!

A mintavételnél nem lehet, h 2x vettek uabból a burokból?? Hol csinálták neki?

Abbey! Ja, velem is itattak kólát, kávét, ez utóbbit sosem iszom, de most gyógyászati céllal kénytelen vagyok. Ez a koffein miatt van. Azt mondják régen beletették az infuzioba, de most nem, h miért, az nem derüt ki :(

Enyémek tegnap nyüglődtek így, és rremélem marad is a múltidő!

Claire
claire
 
 


Eszter!
Megy Macsnak a drukk továbbra is. A párom volt feleségénél is folyamatosan több volt a magzatvíz, amikor a lányukat várta, de ott sem volt a bébivel semmi gáz.

Abbey!
Nálunk is a fürdésnek lett először fix helye a napirendben, utána jött szép fokozatosan a többi. Arra esetleg számíthatsz, hogy ha megszokják az időpontot, előtte 1-2 órával már nyugtalankodni fognak, várni fogják a pancsot.
vovanda
 
 


Egyelőre működik. Tegnap is egész jó éjjel volt. Végülis éjfélkor ettek, uttána fél6kor. Eszti nyüszögött, kapott repetát 1kor, utána már durmolt.
Ma is durmolnak. Férjem megígérte, h fent marad, éjfélkor etet, de már húzza a lóbőrt... ő minden éjjel szépen aluszkál, haragszom is rá, hogy ennyire képtelen. Reggel még aludhatna is bármeddig, nekem meg kelni kell...

Amúgy gondolkodtam, h tulképp miért használunk itt nicknevet? Amúgy engem Nórinak hívnak.

Jó éjt!!!

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Abbey!
Rólam még a Porontyon is tudják, ki vagyok, pedig az ottani nickemnek köze nincs a valódi nevemhez. Engem tényleg vandának hívnak. :D
vovanda
 
 


Sziasztok!
Nálunk a fürdés egyelőre nem nagy élvezet, Jonatán még hagyján, de noémi visít, ez tök fura nekem, eddig egyik gyerekem sem csinálta, legfeljebb 1-2x, aztán már élvezte!

Engem is igaziból Klárának hívnak, csak abból 1000 van a neten, azt már nem lehetett választani. Gimiben meg franciát tanultunk, és sokan szólítottak Claire-nek. Na, meg így meg is tudom jegyezni :lol: :lol:

Vanda! Te vagy a második Vanda, akit ismerek, a másik egy kislány, volt egyetimi és sulitársam lánya, akinek iker bátyjai vannak, meg egy egyes szülött öcsije, nagyon jófej talpra esett kiscsaj! :)

claire
claire
 
 


Porontyon is szoktál kommentelni? Milyen nicken? Én ott csak csendes olvasó vagyok. :)
Én se Klárát se Vandát nem ismerek :)

Enyimek már a kórházban is imádtak fürödni. Sokszor már nagyon sírnak fürcsi előtt, mert éhesek, de a kádban rögtön csönd lesz.

Eszti nagyon sír, sztem a hasa :( Nem tudom mit kezdjek vele. Elfogyott az espumisanunk.

Tegnap este elkezdtem vérezni :( Nem tudom, hogy megjött-e vagy a gyógyszertől van. Még nincs 2 hónapja, hogy szültem, és csak szoptatok, megjöhetett?

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 


Megjöhetett, van akinek ilyen hamar megjön. Mondjuk nekem egy évig nem volt szülések után, meg állítólag amíg éjjel is szponak, addig nem, de azért 1000 ellen példa van! MIlyen gyóygszi? Más fájdalmad, tüneted nincs? A 6 hetesen minden rendben volt?

Én Nórit is ismerek, most 3 jut eszembe, mindkét naygfiamnak van Nóri nevű osztályttársa, barátja, meg én jártam edzésre egy Nórival, aki 3 leány gyermekkel rendelkező családanya azóta. :)

Ma az enyémek is nyüglődnek, össze-vissza szopnak, elalszanak, amint leteszem őket, felébred vmelyik és nyög. Én isa pocakjukra gyanakszom, kell vegyek esput, meg talán cumit, tegnap úgy aludtak el, h az én ujjamat szopogatták :)

Tényleg, Te hogy eteted őket, együtt vagy külön?

Claire
claire
 
 


Abbey!
Luci vagyok. :D Pasim nickjét bitorlom, ő ott nem szokott írni. Mostanában általában csak az OFFig jutok.
És bocsi, én maradok a nickeknél, ebből a szempontból javíthatatlan vagyok. Akit ismerek személyesen, azok még a telefonomban is nicknévvel vannak elmentve. :D
vovanda
 
 


elvileg minden rendben volt a 6hetesen, megnézett uh-val is. Cerazette-t írt fel, azt kezdtem el szedni. A spirált nem mertem, de valószínű inkább áttérek arra. Egyelőre még nem akarom abbahagyni a tablettát, mert más tünetem nincsen. A pocim sem fáj, semmi. Mondjuk sztem nem volt peteérésem, általában megérzem, de most semmit nem éreztem, uh inkább a hormonokra gondolok. Kicsit bánom, hogy elkezdtem, de megmondom őszintén, miután kifizettem 8500 ft-ot, gondoltam nem dobom ki. Anno, amikor elkezdtem szedni 6 éve fog.gátlót, akkor is az első 3 hóban össze-vissza véreztem. Aztán beállt, és 3 évig múködött, utána abba kellett hagyjam.

Nálam is ugyanez megy. Eszik, bealszik, semmire nem ébred fel, berakom ágyba, kipattan a szeme. Lillus még mindig nyüszög, ide hallom.
Én külöm szoptatom őket, nem ment az egyszerre. Egyedül egyáltalán, segítséggel még úgy ahogy. De mivel napközben úgyis egyedül vagyok, az egymás után maradt.
Neked megy egyszerre?

Nóri

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
abbey
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: