Új privát üzeneted érkezett!

mennyit igyak a palástfű teából naponta????????????????
köszi a válaszokat!

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Csillagfény
egészségedre a hammákat :D

köszi lányok a tanácsokat. már mindegy :D krém rajta, máz rajta. nem nagyon ragadt bele, inkább csak annyira hogy ne lehessen szépen vékonyan (mint a zserbót) felszeletelni...
mindegy. majd megesszük a tepsiből :D fincsi lesz igy is.

Kép

Kép
timi1982
 
 


50-50%

...na akkor most megyek szépen hazafele. :-)
Megyek, mert sapkát kell vennem (vásárolnom), ugyanis nincs (mert utálom), de most muszály lesz, mert nem akarok megfázni, meg kihullatni a hajamat... :-)
Na, ezt jól megaszondtam...

puszi

szilvás76
 
 

 
 

így van Timi...az íze a lényeg :D
nem sértésként...de emléxel a chokito reklámra?
ronda és finom :D -ezt nem a sütidre értem....
:)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Szilvás
csini sapit vegyél!! :D remélem megtalálod álmaid sapiját! 8)

Kép

Kép
timi1982
 
 


50-50 % ezt hogy érted?

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


nyami... :-)
Csillag: napi 1-2 csészével. Egy csészébe kb 1 teáskanál füvet forrázz le, fedd be, hagyd kb 20 percig, majd szürd le. Én ízesítés nélkül ittam, nem egy "málnatea" :-) de a cél szentesíti az eszközt!
Na, most már tényleg megyek...

szilvás76
 
 


irtam páromnak is, hogy ezt a tepsiből fogjuk kikanalazni. azt mondta oké. őt nem zavarja, ha az ize jó :D
legalább nem kell kistányérokat mosogatni.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Jó vásárlást!!!!
Majd fotózd le ha tudod... :)
Kíváncsi vagyok rá...

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


az előző hozzászólásom teli volt félreütéssel, csak pontosítottam... :-)

szilvás76
 
 


köszi szilvás....az íze nem érdekel..mindent megiszok :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


ahhhhhhhhhham :D értem :D

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Timi, biztos fini lett, ha gondolod, csatlakozhatnék, viszek kanalat is :):):)

Úgy döntöttem, hogy holnap elmegyek dokihoz, jól vagyok, de azért felveszek majd egy maszkot. Biztosat akarok tudni.

Nagyon idegesítenek a szagok, akár a kajaszag is, nemcsak a dohányfüst v. ilyesmi. Amúgy a kedvencem két hete a sajtos piritós jó sok paradicsommal, ami jócskán meg van sózva, nomeg csípős uborkát eszek hozzá. Ettől valószínűleg nem fogok elhízni, bár kicsit egyhangú :)
Amúgy nem vagyok kívánós, hisztisebb sem, inkább csak hamar meghatódok. A férjem azt mondta, ha nem tudná, hogy baba lesz, észre sem venné rajtam, ez tök jólesett, remélem, hogy így is marad.

Ja, visszakaptam a kocsit... elvileg. De mivel a férjemén nincs téligumi és csúszkál rendesen, ezért ismételten NEM Én használom a saját autómat! Megöl az ideg! Nyertem, aztán mégsem nyertem...áááá... Holnap majd aztán elmegyek nőgyógyhoz, aztán elfelejtek két napig hazajönni, megveszek mindent, ami kimaradt a másfél hónap dekkolás miatt (nem kaja, mert az babakocsitávolságnyira is van :)). Valami szépet biztos magamnak is veszek :):):)

Tina, Szilvi, pihenjetek! Remélem, hogy jól vagytok!

Ha lefeküdtek a gyerekek, akkor még fellépek.

maccs01
 
 


sziasztok
elmentem egy dokihoz. egy dobogó szívű bébikét látni és vagy egy hematóma, vagy egy üres petezsák, ami miatt vérezgetek..
Most szigorú pihi, szombaton kontroll.
ami miatt egy picit ideges vagyok, hogy felírt egy gyógyit, vérzés megszüntető, erre rá van írva, hogy a terhesség első 3 hónapjában nem lehet szedni. szerintetek??

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Szivvi,akkor szigorú pihi!!! Hát ha nőgyógyász írta fel,akkor csak tudja lehet e szedni...de ha az megnyugtat,hívd fel(őt vagy ügyeletest...)

Maccs,a szagok engem is irritálnak,pl wc légfrissitő,ha megérzem krákogok öklendezek. Meg erősen érzem a többi szagot is.Hát ennyi tünet...(ma legszivesebben teszteltem volna...!! De lebeszéltem magam,tekintve hogy a mellem azért igencsak fájt reggel is,és áll.amíg a terhesség fennáll,ez a tünet is-jobban mondva,ha a terhesség megszűnik ez is megszűnik...na persze nincs ilyenről szó,csak olvastam)

Ne aggódjatok a félreütések miatt én folyamatosan mellé
gépelek,mielőtt elküldöm elolvasom de így is marad hiba... :shock:

Maccs,azt hiszem Te írtad a szívhang monitort? Megtetszett az ötlet,de azt hiszem ezt csak 20.héttől lehet használni,mintha hallottam volna ilyet...
Különben jobban vagy(tok)?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 



Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Köszi Évi! Én a Sz@rulvagyokskálán már csak 1,5. Ebből a szempontból a mai nap tuti. A terhesség fennáll, még akkor is, ha nem hánysz, ne hagyd magadnak bebeszélni! Hánytam én már akkor is, mikor nem voltam terhes, úgyhogy hihetetlen, mikor azt olvasom, hogy ez kell legyen a terhességi fő-fő tünet, tiszta cirkusz néhány fórum.
Szívhang monitorra 12. hetet írtak. Nos, megveszem, kipróbálom - majd 12. hétben - és elmesélem mi volt. Mondjuk próbáltam Enikőnél fonendoszkóppal (most biztos helytelenül írom), tehát én egy büdös kukkot nem hallottam a gyerekből, pénzkidobás volt. Erről a gépről jókat írnak. Az angelsounds honlapján van egy csomó ajánlás kórházaktól, mind elolvastam. Google-ban biztos találsz tapasztalatokat, csak párat olvastam el tegnap este, hát, majd hiszem, ha HALLOM :)

Szivvi
Ez most meglepő volt. Védőnéni, akit felhívhatsz gyógyszer ügyben? Keress rá a neten, hátha valaki írt a szedéséről hasonló állapotban. sokat pihenj!

maccs01
 
 


Evi!
Itt 5.990,- + postaköltség, kb. megáll 7000-ből, miközben újonnan 9.990,-. Ráadásul, mire betöltöd a 12. hetet, kb. lejár az általában 1év garancia... Ha 4000-ért lett volna, azt mondanám vedd meg! Most nem.

maccs01
 
 


Szivvi. Írj pü-t Ircsinek, hátha tud segíteni, vagy ha ráér holnapig, megkérdem éndokim, ha megírod a gyógyszer nevét. De nem akarom, hogy kockáztass az esetleges késlekedéssel, azaz, hogy későn kezded szedni, szóval találj ki valamit.

maccs01
 
 


Szivvi. Írj pü-t Ircsinek, hátha tud segíteni, vagy ha ráér holnapig, megkérdem éndokim, ha megírod a gyógyszer nevét. De nem akarom, hogy kockáztass az esetleges késlekedéssel, azaz, hogy későn kezded szedni, szóval találj ki valamit.

maccs01
 
 


Szivvi,remélem döntésre jutottál és minden rendben veled...nyugi,felszívódik a haematoma,baba marad!!! Veled vagyunk.

Maccs,hát van benne valami...várok míg lesz olcsóbbér' :)

Rocky zseniálisan elbújik a konyhában,amikor lebukik hogy kiszökött-ilyenkor nincs gond,mer'senkise lássa Rockyt :)
Kép
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Hehe, édes macsek! Ha ő nem lát, őt sem látják, tisztára mint a babafelfogás :)

maccs01
 
 


sziasztok!

macsek nagyon cukker!

hmm... de jó is volt, mikor még Bakelit is itt lakott... persze igy is jó, mert van egy tünemény kisfiam :D
ez enyém meg az egereit hozta vissza. mint a kutya a botot :D
édes volt nagyon. eldobtuk és hozta vissza hogy dobjuk el megint.

nah nekem is szurkál kicsit a hasam alja. már le is feküdtem. kicsit még nézelődök a neten, aztán alszok.
remélem holnapra elmulik.

Kép

Kép
timi1982
 
 


Szivvi
szerintem a doki tudja mit és miért irt fel...
én beszedném.
(hisz azért mentél el te is hozzá, hogy megnyugodj. ez olyan mintha felülbírálnád a döntését amit hozott, a tudását kérdőjeleznéd meg...)
persze nem mondom hogy tuti jól tette, de azért mentél el hogy "segítsen".
szóval ilyen alapon én beszedném amit adott...

már bocsi, hogy leirtam a véleményem, de igy gondolom. remélem nincs harag belőle...

Kép

Kép
timi1982
 
 


leesett már a hó... ezt az egyet utálom benne, hogy most itt a ház mögött ami van ut (keveset használt, kis mellékút a főútról) randalíroznak és "csapatnak" a suhancok :D
én nem mondom hogy nem jó dolog, mi is csináltuk, de nem lakott területen, ahol azért gyalogosok járnak...
és ráadásul az előbb láttuk, hogy az egyik autó mögé szánkót kötöttek, amin ül is valaki...
mi van ha fékeznie kell??? vagy megcsúszik a körforgalomba? ráadásul nem is 20-szal autókáznak. simán mentek 45-50-nel...

Kép

Kép
timi1982
 
 


Timi nálunk a Jancsi az egérvisszahozós cica :D
Na jó éjt mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Mindenkinek köszi!!
Már mér lenne harag, azért kérdezem meg a véleményeteket, mert érdekel!

Amúgy bevettem. bizti tudja mit csinál!
jóéjt

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Sziasztok!
Vigyázzatok magatokra!
Mi nagyokat csavargunk, isszuk a finom forralt bort.

Tüdőembólia
Derült égből villámcsapás. Legtöbbször semmi előjele nincs!

Kép
Chloe 2010.07.02.
Lia&Oliver 2012.11.20
Adam 2014.06.26
lombikbaba
 
 


Jó reggelt
Hű de rossz álmom volt,dőlt belőlem a vér és kétségbeesve rohangáltam Pécs utcáin keresni egy magán nőgyógyászt aki megmondja mi ez :shock: ehh.

Remélem mindenki jobban van.Ircsi,jó pihenést. Ha jól tudom holnap mész UH-ra,nem?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Evi te még álmodban is parázol... ne tedd, ezzel többet ártasz a babának!
Próbálj kicsit lazábban...
;-)

Kinyílt az amarilliszom:

Kép

Kép
xtina75
 
 


Xtina,nem direkt van :? bárcsak hétfő lenne már...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok csajok!!!!
Remélem mindenkivel minden rendben van!!!!
Visszaolvastam a dolgokat nyugi szivvi sok pihenés és minden rendben lesz.
Az álmokról annyit:
eddig irigyelt a párom hogy emléxem :) az álmaimra (99%ban) de most 3 napja nem tudom mit álmodtam éjjel...ez gáz... :( :)
Az én amariliszom télen gumó marad :(

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


Tudom... nekem meg ma derül ki, hogy egyáltalán ott van-e még a baba a keddi vérezgetés után... :( de nagyon bizakodom, mert csak akkor reggel volt, remélem, csak megpattant egy ér a méhfalon, ahogy nő. Mégis próbálok nyugodt lenni, mert az segít!
17:50-re megyek dokihoz...
Pihenj sokat, olvass, tévézz, ha van, nézz valami dvd-t...

Kép
xtina75
 
 


Xtina naná hogy ott van a baba. Drukkolunk.
Na megyek mert 11 re jön egy barátom addigra meg kell főzzek és ki kell porszívózzak :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Csillag, dehogy gáz, mindenki álmodik minden éjjel (Freud szerint), csak nem mindenki emlékszik rá.
Az én amarilliszom még a zacskójában elkezdett kihajtani, a konyha kövén... ez tegnapi fotó, ma reggel észrevettem, hogy még egy virága kinyílt, még van egy negyedik.
Egyébként ami nektek a kreativitás, az nekem a virágok, a kert:

Kép

Kép
xtina75
 
 


jó reggelt!

xtina
nagyon szép virágaid vannak. igaz az órájuk nem jól jár :D :D de azért kedvesek, hogy egy kis színt visznek ebbe a téli hangulatba :D

Csillagfény
mindenki, minden éjszaka álmodik. csak nem mindig emlékszik rá az ember. attól függ milyen mélyen alszik.

Hívtam a dokit :D Holnap megyek 10-11 körül hozzá papírért, amivel mehetek majd uh-ra. szerintem az is meg lesz holnap. Legutoljára 12.30-tól volt "terhesség megállapító uh". Nem tudom, most a fejetlenségben variáltak-e rajta.
Már várom :D

Kép

Kép
timi1982
 
 


csajok ezzel tisztában vagyok...de most már foszlányok sem rémlenek...ez a gáz...eddig mindig emlékeztem rá
de majd visszatér... :)

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


jah és még annyit: előző terhességem alatt én notesszal és post it-ekkel mentem minden hová. annyira zizi lettem, mindent elfelejtettem. 8)
azt mondták természetes, de azért ha kezdene kóros lenni, nem árt orvoshoz menni :roll:
nem tudom, lehet az enyém már kórosnak számított... :lol: :shock:

Kép

Kép
timi1982
 
 


Évi írtam privit neked....

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


most mértem a hőmet : 36.1 ez már normális? a 35.7 hez képest?

Kép
Geri és Kriszti
csillagfeny1976
Romonya
 
 


csillagfeny1976 írta:Évi írtam privit neked....
válasz ment

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


csillagfeny1976 írta:most mértem a hőmet : 36.1 ez már normális? a 35.7 hez képest?

igen normális :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok.

Nem túl jó egy nap ez.
Rosszul aludtam, kétszer is felébredtem, reggelre fájt a fejem, és a jobb oldalon alul szúrt a hasam. Amúgy "kösz jól vagyok". Nyűgös is vagyok, fáradt is vagyok, már megint lufinyi a hasam "segítsetek Vuknak, a kisrókának"...

Az agylágyulás nálam is "játszott", és máris kezdődik. :-)
Viszont ez a nyűglődés annyira nem volt jellemző az előző várandósságomnál. Vagy csak nem emlékszem rá ;-)

szilvás76
 
 


Szilvás én sem alszok jól.3kor felébredtem,4ig forogtam majd ettem egy joghurtot és ittam egy pohár tejet na akkor vissza tudtam aludni.De hogy mekkora vagyok(has)mint egy ház :?

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Amúgy sem vagyok vékony, és a hasam (gyomrom környéke) annyira pufi, hogy grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...
Az alhasam a terhesség után amúgy is "kelt-tészta" maradt, most meg itt fent...
Remélem, ez azért szűnni fog,és nem az első pár rámrakódott kiló.
Nem lenne jó már ennyit felszedni, mert a vége nem lesz jó!
(túlsúly: izületek, vérnyomás, vércukor...hmmm, fincsi dolgok...)

Mi a fenét csináljak?
Szerencsére most (még) nem vagyok éhes, talán a falhatnék-időszak elmúlt. Igyekszem nem gondolni rá, de ha jön a "roham", és nem eszem pár falatot, akkor jön az émelygés is... :-(

szilvás76
 
 


Ááááá, Csajok, én ma használhatatlan vagyok...

szilvás76
 
 


:lol: ne is mondd. Porszívózás közben(hajolgatás)azért felugrott párszor a gyomrom a torkomba...pedig már reggeliztem.Áh na majd ez az időszak is elmúlik. Én s e szeretnék sokat hízni,így is van rajtam van 10 kg. És mivel nem tornázok csak házimunka,úgy érzem magam mint egy ház...na majdcsak eljutok valakihez aki ad tanácsokat.(védőnő?..)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 


Sziasztok!

Lányok, ti miért mértek testhőt?

Szilvás, majd elmúlik :) MgB6agyra is nagy!

Tina, nagyon szép ez az amarillisz! Én nem vagyok nagy kertész... még. Szép ilyenkor főleg a virágod, mikor minden kopár.
Drukkolok a mai vizsgálatodhoz!

Én is ma megyek dokihoz, már be vagyok rekedve is... besz@rás. Megcsinálom a lábam, hogy egy légy is elcsússzon rajta és akkor a topon leszek. Tegnap akartam gyantázni, de a fájdalomhoz nem volt idegrendszerem. A terhességeimben az volt az egyik tuti, hogy ilyenkor alig nőtt vissza a legyantázott "termék". Viszooooont, a hasamom megjelentek pihe hosszú szálak a harmadik trimeszterben, amik aztán szülés után utáni három hónapban kihulltak, addig meg szedhettem azokat is. Akkor azért rámugrott a para, hogy yeti leszek... :oops:

maccs01
 
 


Egyébként nekem is a hasam jobb oldala nyom, nem is fordulok rá alváshoz, mert nagyon nem kényelmes, mikor felhúzom a jobb lábam, akkor fáj, úgyhogy nem is teszem :)

Nálam még biztos nem látnak szívhangot... sajnos.

A férjem ragaszkodik hozzá, hogy beoltassam magam a H1N1 ellen a 12. hét után... én még nem tudom. Már megkérdezte egy csomó szakértőnek mondott ismerősét és mindenki ezt mondja. Nameg, ha jönnek a hideg, aztán február végén az enyhülés, akkor újabb áldozatok lesznek és jönnek a mutálódott H1N1-féle újabb vírusok... A frász kerülget!

maccs01
 
 


Maccs,én nem mérem(azaz mértem mikor a férjem beteg volt,ill.mikor a napokban én voltam szarabbul,de egyébként nem)

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
evilany
 
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: