Új privát üzeneted érkezett!

Meme, tunder vagy!
A rakorr kaposztaert nem vagyok oda, nalunk ne letezik a karalabe, igy ez is kilove, grizem nincs itthon, halat meg nem eszek...
Igaz de konnyu eset vagyok????
Lehet en is tejbrrizs.......de nem kivanom az edeset...magam sem tudom mit ennek, az a gaz.
Nalad fo a rizs?
pocaklako
 
 


Picilakó:
Akkor Apa Magyaro.-on van?? De én ezt nem értem. Ő olasz nem? Akkor miért ő jön Magyaro-ra?? Bocsi, ha indiszkrét:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


De gaz, egy csomot elutottem, mar mint a betuket, de azert erted remelem... :lol: :lol: :lol:
Na megyek kotoraszni meg szetnezek a hutoben, hatha valami elcsabit...
pocaklako
 
 

 
 

értem persze, én is néha csak írok, aztán nem olvasom vissza, és egy csomó betű más, vagy hiányzik:)
Én meg megyek, kavarom a rizst, nehogy adakozmáljon.

Ja! Spagetti, pizza, tortellini? Na? Valamelyik? ezek sósak! Vagy egyél sajtostésztát tejföllel:) Nekem tegnap az volt a tuti:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hmeme 2009.11.25 20:09-kor.

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Igen, o olasz. Ugy volt, hogy egyutt megyunk haza, de en nem mehettem. Ajandekpultjaink vannak a karacsonyi vasarben es aruert ment haza, meg vitt a rokonoknak egy kis kariajandekot.
Majus ota nem voltam otthon es mar naon vagyok.
A dokineni azt mondta, hogy ha vege lesz az elso trimeszternek akkor ha minden okes lesz, haza enged. Meg mindenkepp mielott babo megszuletik szeretnek haza menni. :)
pocaklako
 
 


Lányok lányok :lol: :lol: :lol:
kaja hegyek:))
én holnap sűrü galuskás borsó levest csinálok,teljesen be vagyok rá indulva :wink: :wink: a második nem tudom még mi lesz,valami főzeléket kellene már csinálnom a fiam miatt :oops: :oops:

Pocak
jó lehetett látni a kalimpáló uradat,hihetetlen ez a csúcs tecnika :wink: :wink:

többiek hol bujkálnak?????

bibar
 
 


ááá! Így már értem!
Nem kerestek eladót? Szívesen vállalnám. És Valahogy Olaszo-gal is kibékülnék. Igaz, nem beszélem a nyelvet, de a férjem perfekt német:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Bibar!
Én nem szeretem a borsót.. :?

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Kész a tejberízsem:) Kicsit híg lett, de fini:)
Poci:
Kitaláltad már mit eszel?:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme!

Gratula!!Végre te is megnyugodhatsz!!

Sztem ezekkel a szép méretekkel nem kellett volna téged múltkor visszaminősíteni..sztem ez már egy 8 hetes babuci :wink:

Pocaklakó!

Pihi ezerrel!!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Meme, nyarra mindenkeppen keresunk valakit, az en helyemre. :lol: De szerintem Te sem fogsz raerni :lol: :lol: :lol:
Bibar...borso leves..nagyon szeressuk..jo sok csipetkevel meg tejfollel, csinalok is ha Apa haza jon. Na nem azert mert o annyira szeretni, hanem mert hozza a jo kis magyar tejfolt otthonrol :lol: :lol: :lol: Meg a szalocukrokat...nyami..meg a turorudit..kulon listaval inditottam utnak
Normalis hozzavalok nelkul a borsolevest el sem kezdem, mert csak egy igazi csalodas lenne.

Na csajok, ma este vegul a sajtos franciapiritos mellett voksoltam gyumiteaval. Ma annyi sok sz....rt ettem, hogy csak na, majd egy liter kolanak is az aljara neztem, soha nem szerettem a coca-colat. :lol: :lol:
Mondtam is Apanak tiszta apja gyereke: sok coca-cola meg sajtburger..
Alapbol meg nagyon salatas vagyok..na azt meg vegkepp nem kivanom most..zold leveleket meg ilyesmit... :lol: :lol: :lol:
pocaklako
 
 


Meme: persze, mar meg is emesztettem.
Ugy ejfel korul meg lehet megehezem...mint tegnap ejjel, de tul almos voltam, hogy kimenjek :lol: :lol: :lol:

Ti megfigyeltetek az emesztes milyen gyors lett, egy pillanat alatt eltunik bennem a kaja :P
pocaklako
 
 


Meme: latod Panni is azt mondja, hogy szerinte is 8 hetes vagy. Mikor volt az utolso messiasod elso napja?
pocaklako
 
 


Panny:
Köszi!
Én már nem tudom, hogy hány hetes vagyok. Majd 2 hét múlvára kisírtam még egy UH-t, a 12. heti előtt, aztán akkor majd tisztázom a dokival, hogy akkor most hány hetes is..??

Poci
Apa ráér:) Jó pénzért....( csak viccelek!)
Én is ha megyek apáért, bemegyünk a tacskóba egy üveg kóláért. Ma, hogy délután ittam...annyira kívánom...Apa jól le is cseszett, hogy az nem egészséges, de hatottam a lelkére, hogy egy pohárka naponta, nem árt. Ha már nem Kávéztam soha, most már cigizni sem cigizem, és a teába (amit útálok), több a koffein, mint a kólában:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


szept 30, de nem biztos, hogy 28 napos volt a ciklusom:(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Meme: ertettem a viccet :lol:
De figyelj mar, a gyumiteaban is van koffein? (speciel ez a milford citromos-cseresznyes)
En azert a reggeli cappuccinomrol nem mondok le, az nalam mar szinte szertartas, vedd el mindenem, de a cappuccinomhoz ne nyulj. Az orvos azt mondta a napi egy belefer,

Csajszik elkoszonok, menek lassan alukalni. Reggel majd irok, jo ejszakat mindenkinek es szep almokat!

Remeljuk nem hamburgerekrol meg ilyenekrol fogunk almodni.
pocaklako
 
 


Meme, akkor 8 hetes vagy, mert nekem valahogy szept. 27. kornyeke volt., es nekem sem 28 napos pontosan.
Na jo ejt meg egyszer
pocaklako
 
 


Akkor meggyőztetek:) kijavítom a vonalzóm:)
Poci:
Azt nem tudom, hogy a gyümiteában van e. De a zöld, meg a fekete teában van bőven.
Jó éjt neked! Akkor holnap találkozunk!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!

Kezdenek elviselhetőbb napjaim lenni, úgyhogy próbálok visszakapcsolódni. AZ elmúlt 2 oldalt visszaolvastam, tovább sajnos nem jutottam.

Kri: borzalmasan sajnálom ami történt, mielőbbi felépülést, és kivánom, hogy minél hamarabb beköltözzön az a pocaklakó, aki 9 hónapig odabent is marad!

Bibar: sajna anyum elég messze lakik, de múlt hét csütörtökön annyira rosszul voltam, hogy szédelegtem meg ájulás határon voltam, hogy kértem, hogy jöjjön, mert nem merek egyedül itthon maradni a gyerekkel, a férjemnek meg muszáj volt bemennie. Szerencsére ilyen azóta nem volt.

Éva28: üdv itt!

Panny: örülök, hogy minden rendben, mennek a drukkok a jövő heti szivhanghoz!

Meme: örülök, a jó hireidnek, nagyon helyes pocaklakód van :D Fehéres folyásom nekem is van, állitólag normális.

Antekrit: látom, téged is kedvelnek a rókakomák, nekem is van egy egész csapat, főleg este kitartás! Mennek a drukkok holnapra!

Barbus: Emmának utólag is Boldog Névnapot! Nálam is van ilyen, egész nap a kaják járnak az eszemben, hogy mit is ennék, aztán ha ránézek valamire, vagy megérzem a szagát már nem kell. Nekem egyébként a hideg almalé jön be, meg a ropi.

Pocaklakó: nekem a fiammal ilyen volt a terhességem. Hol barnázgattam, egyszer-kétszer pecsétlő vérzésem is volt, aztán a 9. hét után elmúlt. A gyerkőc meg itt van és egészséges. Kitartás és pihenj! Jah, nekem a múlt héten volt 15,6mm-es a babám, a dokim UH gépe szerint az 7+6nak felelt meg a méretei alapján ( a hasi UH-n csak 10mm-esnek látszott, azt csak 7+1nek irta) ;)
Egyébként azt mondta a dokim, hogy nincs értelme ilyenkor parázni a méretein, nagyon sok múlik azon, hogy jó szöügből kapják-e le a bébit :)

Emi: üdv itt!

Manorka: Neked is drukk holnapra!

Köszönöm a hiányolást, meg vagyok, csak napközben nem mindig jutok el idáig, ilyenkor este meg elég rosszul vagyok, úgyhogy általában próbálok minél hamarabb ledőlni. De már csak néhány hét és elmúlik ez az állapot :D Jah, amit én kiló számra tudnék enni az a Pöttyös Túró Rudi. Én is hambit akarok, nem ér ennyit beszélni róla! :D:D Nálunk holnap tojásos nokedli lesz, plusz csemege uborka.

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Meme
de jó hogy felugrott a heted :lol: :lol:

Fókamoka
jaj az nem jó,nekem közel vannak a szüleim,olyan jó hogy bármi van csak 15 perc és itt vannak :oops: örülök hogy kezdenek jobb napjaid lenni :oops:

Manorka
drukk hegyek :lol: :lol:

Lányok kólával ovatosan,nagyon nem jó :oops: :oops: én egyszer direkt ittam Olivér uh ja elött mert azt mondták attól felpörög,elöttem meg mindig aludt,na hát ne tudjátok meg mit csinált szegény,még az uh-ás sem tudta megnézni annyira ficánkolt,kérdezte is miért én meg szégyelltem magam,szegényt annyira felpörgettem :oops: :oops: szóval tényleg keveset igyatok :oops: :oops: egy pohárka napi nem árt,ne vegyétek okoskodásnak csak nekem akkor szörnyű volt látni :oops: :oops:

Pocak
ma megy az urad ugye? :wink: :wink: gyorsan elment és eheted a hazai finomságokat.
uristen turó rudi nélkül én meghalnék,olyan fura hogy sok helyen nincs ez a népszerű csemege :wink:

bibar
 
 


Sziasztok Csajok!

Jo reggelt mindenkinek!
Fokamoka: koszi, hogy leirtad, hogy nalad mi volt. Remelem nalam is mar hamarosan megszunik ez a barnazas, pirosozas, barnazas-tema.
Fokamoka, orulok, hogy kezdesz helyre jonni, majd csak elmulik mar mindenkinel ez a kritikus idoszak.
Eszre vettem en is, hogy a pisiingerek mintha csokkennenek, mar nem kell ejszaka 3 x felkelnem, max. 1 x vagy 2 x.
Bibar: Igen ma jon haza Apa, mar elindult, valamikor ejszaka er haza.
Tudod nekem is nagyon nehez volt megszokni, hogy nincs turo rudi itt, es az hogy nem is talaltam valami hasonlo jo dolgot, ami at vette volna a helyet. Sokszor kivanhatnek olyan dolgokat amit keptelenseg itt beszerezni, igy ezt valahogy kontrollalni tudom, csak olyan dolgokra faj a fogam, amit be is tudok szerezni. Az oszintet megszolva, mar most csorog a nyalam, tudva azt, hogy uton van a jo kis turo rudi.

Lanyok, nincs valami jo tippetek szekrekedes ellen? Egyre jobban megkinoz a dolog. :roll: :roll: :roll:
pocaklako
 
 


Sziasztok!

Meme! Jaj de szuper hírek!!!! :D Nagyon örülök, hogy kicsit egyébként is megnyugodtatok és jobb a hangulat! Csak így tovább :wink:

Nem ér ennyit kajáról beszélni! Én zöldbab levesre vágyom... Bár a hambi is jöhet :lol:

Fókamóka! Örülök, hogy jobban vagy! Az este nekem is pocsék, néha szarabb mint a reggel :cry: Kipróbáltam a felkelés előtt egy falat kekszet taktikát, de csak hamarabb hánytam mint egyébként :evil: Kész vagyok ettől a non-stop hányingertől...

Judit, nekem is székrekedésem van :? Próbálok visszatérni az Aktíviára, nekem az a tuti "szer", csak mostanában nem kívántam az édeset :? Engem a napi1 egyébként helyre tesz :wink:

Na, a 2 nap irodából 3 lett... Kész vagyok, úgy elfáradtam, hogy ihaj... Tegnap este már du 6tól csak feküdni volt erőm, el is aludtam kb Emmával egyidőben :oops: Sebaj, ma bepótlom és pihizek ezerrel :wink:

Barbi

Kép

Kép
barbuss
 
 


Judit, aszaltszilva? Lekvár? Én nekem a magnerott tabletta nagyon használ ellene.

Nálam is a délután 4-től kezdődnek a nagyon rosszul létek.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Sziasztok!

Nos az én babavárós történetem hosszadalmas kicsit. :)
Eddig 2 vetélésem volt 6-7 hetes terhesen, illetve 5-6 hetesen a második babónál.
A vetélések okaiként ezidáig sárgatestelégtelenséget mutattak csak ki, illetve a mostani fogantatásom körül derült ki, hogy inzulinrezisztenciám van. A magas inzulin ugyanis vetélést okozhat.
Most is rendületlenül kell szednem sárgatesthormont (Duphastont, és Utrogestan kúpot), mivel néha-néha vérezgetek, barnázgatok.
Az IR miatt Meforált szedek, s oda kell figyelnem, hogy mit eszek.
Szimpi volt lányok a hamburgeres ötlet...viszont én nem ehetek. :(

A korábbi terhességeimnél életjelenséget még nem tudtak kimutatni, viszont most legutóbb már láttam picurkám szívdobogását. :)
Legutóbb 7 hetesen és 6 naposan voltam vizsgálaton, akkor volt 16 mm-es ülőtávolságú babu.
Legközelebb dec.1-jén kell mennem UH-ra, már alig várom!!! :roll:
Most egyszerre 2 dokihoz is járok, egyrészt a nőgyógyászomhoz, másrészt egy endokrinológus-nőgyógyászhoz, aki ért az inzulin-problémákhoz is.
Tegnap nála jártam, s megvizsgált kézzel (UH nem volt sajna).
Mindent rendben talált, viszont ma reggeltől barnázgatok ismét.
Lehet a vizsgálattól? Remélem.
A sima nődokim szerint a sárgatesthormon mellékhatása lehet a vérezgetés, barnázgatás. Mindenesetre akkor is aggasztó! :shock:
Terhességi tüneteim:
- enyhe mellfeszülés (hol erősebb, hol elmúlik)
- émelygés, kisrókázás (akár napjában többször)
- savasodás
- egyszer-egyszer székrekedés

Pocaklakó: A székrekedés kapcsán semmiképp ne erőlködj, inkább kérdezd meg a dokid, hogy milyen gyogyit tanácsol rá.
Saját tapasztalat, mert egy ilyen probléma másnapján élénkpiros vérzést tapasztaltam...ami elmúlt.
Pihenj!!! Pihenj!!! Ééééés Pihenj!

Emi

Emi



email4
Budapest
 
 


Sziasztok!

Jó híreket hoztam!!! Kezdem a tegnappal, mert lehet semmi sem véletlen :lol: Miután annyit hambiztatok, én is bevágtam egyet + ettem hozzá külön csalamádét.
Így lehet, hogy annak köszönhető, de van egy 14.06mm-es szépséges Babócám. Van ebben a hamburgerben valami, nem gondoljátok? :lol: Szóval végre már az én dokim is látta, hogy minden rendben, mert ugye ő még csak az üres petezsákot látta 2 hete és akkor beszélt mindeféle balgaságot a vetélésről.... majd utána mentem el egy másik dokihoz, aki viszont megnyugtatott.
De hál'Istennek ott dobog a pici szíve és rendben van minden. 7+4-et mondott a méretek alapján, így az nagyjából reális is.
A hányingerre a Magne B6-ot ajánlotta, mondtam neki, hogy köszi, de az Nórinál nem segített, mert csak rosszabbul voltam.
Innentől fogva mehetek a védőnőhöz a kiskönyvért.
Csak éljem túl ezeket a hányingeres, émelygős, rosszullétes napokat.

Délután majd még megpróbálok jönni az UH-os képpel.

Manorka

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Manorka, én nálam sem hatott LIdinél a MagneB6 így most is abbahagytam, helyette a Magnerott tablettát szedem, igaz ebben nincs B6 dehát amiben meg van az meg nem használ.

Én már 5. héttől enyhénbarnázgatok, hiába szedem a Duphastont, de jó lenne már ha elmúlna.

Ma megyünk uh-ra de már kezem-lábam remeg mit fog mondani a doki.

Délután meg Lidi megkapja a H1N1-et, bár már lehet túlesett rajta nemrég, dehát mostmár nem lehet tudni és jövőhét utáni hétfőn meg megy oviba.

Tegnap írtatok kajáról, én meg Big Macet kívántam, meg sültkrumplit ketchuppal.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Antekirt: megy a drukk, ne aggódj, rendben lesz minden! Majd gyere utána mesélni, ha tudsz!

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Sziasztok!

Egyre biztosabb vagyok benne, hogy a 12 hetes UH előtt biztos ami biztos én is megeszek néhány hambucit :D

Pocaklakó: én a székrekedést eddig szerencsére megúsztam, úh psszolom a kérdést. Mikorra ér oda a Túró Rudid? :D

Barbuss: a keksztől én is rosszul vagyok, nekem a ropi jött be végülis. De elhiszem, hogy kikészit a folyamatos hányinger, amióta van néhány viszonylag jó órám sokkal jobban ki vagyok békülve a világgal.

Emi: a kézzel vizsgálattól simán lehet kis vérezgetés, illetve nekem is mondták, amikor Utrogestant szedtem, hogy okozhat az is vérzést. Ki tartás és drukk, hogy minden rendben legyen, a december 1-je nincs is olyan messze :)

Manorka: örülök, hogy minden rendben!

Antekrit: mennek a drukkok, mikorra mész?

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Tényleg egyébként ha jobban belegondolok, a múlt heti UH előtt én is megettem a Mekiben egy sajtburgert :D:D:D

Kép

Kép

Kép
fókamóka
 
 


Sziasztok csajok,
koszi a nátha-leszívós tanácsokat :-) már jobban vagyunk,
én székrekedésre aloe verás lottyot /gél-t/ szoktam inni /foreverliving-eset/ abból is a Berry nectart, csak ajánlani tudom, persze most az elso trimeszterben csokkentett adagokban, 1-2 kanállal szoktam bevenni, de amúgy meg mindenre jó, rengeteg vitamin meg tápanyag van benne. Nekem bevált...
Ami érdekes, mióta pocakos vagyok, nem tudom megenni a McDonaldsos kaját, amit azelott imádtam!!! szoval a hamburger nálam nem jott be, inkább a PARADICSOMLEVES :D meg a majonézes saláták! kicsit nehéz kaja, de ez van, ja és a húsleves... nyami.
Most mennem kell, ja és az UH-s kép amit tegnap felraktatok, gyonyoru, gratula :D
eva28
 
 


Manorka
szuper hirek :lol: :lol: de jó neked,irigy birigy vagyok :wink:

Antekirt
jaj neked is drukk,minden rndben lesz,szép nagy babák csücsülnek a pocakokban :lol:

jaj nekem még olyan messze van a hétfő,annyira várom már :oops: :oops:

Pocak
már a rudikat majszolgatod?? :lol: :lol:

bibar
 
 


Sziasztok!!

Antekirt
Mennek a drukkok 1000-rel!Mikorra mész? Mikor jössz a jó hírekkel??:)

Manorka!!
Gratula!! Olyan jó hogy lassan majdnem mindenki túl van az első nagy parán!

Egyre inkább kezdem én is úgy gondolni, hogy a 8 hét az nagyon reális! Inkább, mint a 7. Mert ha Manorkáék 14,06 mm-eaek, és 7+4...akkor mi a 16,3mm-rel reálisabbak vagyunk a 8 hétre.

Aki ért hozzá! Vagy sejti a megoldást, áruljátok már el nekem, hogy amit az UH gép kiír terhességi időnek, azt ő találja ki méretek alapján, vagy a doki ír be hozzá adatot. Sajna nem szoktam látni, hogy mit mahinál a doki, mert mindig a lábam között van:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Ja! Ma hazafelé vettem 2 gyrost!:) Az egyik beturtam rögtön, amikor hazaértem (sacc negyed órája), de lehet a másikat is felszippantom mindjárt!:) Aztán meg nyögök nagyokat. De torkos vagyok most nagyon. Meg még langyi kicsit.:) Ja...és vettem hozzá coca colát:) Úgyhogy ma megint azok az érzésnek!:) De valahogy ezek a kaják után sosem sztrájkol a gyerek...nincs émelygés, meg rosszullét:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Kb másfél óra múlva leszünk dokinál. Remeg a gyomrom.

Meme, a méret az sokat változik hol gyorsabban hol lassabban nő a baba és főleg a 12. heti uh ad pontos dátumot. Addig előre is mehetsz és vissza is minősíthetnek, de a doki már nagyjából sejti a fogantatás dátumát.

Kép

Kép
antekirt
 
 


Bibar! Elmegy hamar az a pár nap, meglátod! Mi egyébként egyidősek vagyunk :D Azaz ma a gép azt mondta, hogy 7+4-nél tartok és a vonalzódból látom, hogy Te is. Hétfőn mikor mész?

Jó kis hambuci csapat jött itt össze :) Júliusban majd hambucik fognak kipotyogni :D

Nálunk ma paprikás krumpli volt az ebéd, sok-sok csalamádéval :)
Ki mit evett ma? Nincs ötletem már, hogy mit kellene főzni.

Meme, megpróbálok feltölteni egy doksit, amiben benne vannak a CRL-ek, azaz ülőmagassága a Babócának. Persze mindenki másnak is szól, akit érdekel. De egy nagyon fontosat meg kell, hogy jegyezzek, ezek átlag értékek! Tehát ha ettől eltérő, az nem jelent gondot, hiszen minden Babó más-más fejlődési ütemben nő. TEHÁT ÁTLAG!!
Szóval Meme, 8.hétnek felelnek meg a Babóca méretei.

Csak doksit nem tudok csatolni, így bemásolom az elejét.
Az 1.,3.,5., oszlopban vannak a terhességi idők (hét,nap), mellette a hozzátartozó CRL (mm-ben), a 2.,4.,6. oszlopban.

5.2 1 8.3 20 11.4 52
5.3 2 8.4 21 11.5 55
5.4 3 8.5 22 11.6 56
5.5 3 8.6 22 12.0 57
5.6 4 9.0 23 12.1 58
6.0 4 9.1 24 12.2 60
6.1 5 9.2 26 12.3 61
6.2 6 9.3 27 12.4 63
6.3 7 9.4 28 12.5 64
6.4 8 9.5 29 12.6 65
6.5 9 9.6 31 13.0 68
6.6 10 10.0 34 13.1 70
7.0 11 10.1 36 13.2 72
7.1 11 10.2 37 13.3 74
7.2 12 10.3 38 13.4 76
7.3 12 10.4 39 13.5 77
7.4 13 10.5 39 13.6 80
7.5 14 10.6 40 14.0 81
7.6 15 11.0 44 14.1 84
8.0 17 11.1 45 14.2 85
8.1 18 11.2 47 14.3 86
8.2 19 11.3 48 14.4 87

Egyelőre ez az eleje. De aki szeretné ezt a táblázatot, annak szívesen átküldöm mailben, csak írjatok privátot e-mail címmel.

Manorka

ui: mindjárt mégegyszer jövök a mai UH-os képekkel. Nem sikerült annyira jól már megint lefényképezni, de valami látszik belőle.

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Bocsi, próbálkozom, hátha nézhető formában is meg tudom jeleníteni :?

De nem sikerül :(

Viszont találtam egy linket, ahol ugyanez van fent:
http://www.hotdog.hu/magazin/magazin_ar ... _id=466880

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Antekirt: Még egy óra! Drukkkkk!:)

Manorka!
Köszi a táblázatot!

Bocsi, ha már az idegeitekre megyek, csak nem mindegy, hogy még 4 hét vagy 5 hét, mire 12 hetes leszek:) Remélem megértetek! Ha 4, akkor karácsonyi ajándék lesz, ha 5 hét, akkor szilveszteri:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


na, akkor mára még egy kis UH-os kép és akkor eldugulok, mert már megint én töltöm ki az oldalt a sok-sok írásommal, de Meméhez hasonlóan nálam is ömlenek a mondatok időnként.

Kép 2009.11.26. - 7+4 nap, CRL 14.06

Kép közeli kép

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Manorka várjuk a képet:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Manorka
Gyorsabb voltál!
Nagyon szép a te kis óriásod is!:) Gratula hozzá!:)

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Köszi Meme!
És amit az előbb írtál, hogy "az idegeinkre mész", ilyenekre ne is gondolj, mert nem így van. Persze, hogy nem mindegy az az 1 hét. És hát ezért vagyunk itt egymásnak, hogy ha valami kérdés, kétség, bú, bánat, öröm és miegymás van, akkor azt megvitassuk. Nem? DE!

Manorka

Kép

Kép
Flóra/Zoé Baba érkezik

doki: ápr.12.
4D UH: ápr. 30. - uhhhh, de soká
manorka
 
 


Mqanorka
gyönyörűséges :lol: :lol: köszi hogy felraktad a táblicskut,nagyon jó :wink: hétfőn 6 ra megyek,ugyhogy majd csak 8 körül jövök a hirekkel :wink:

Meme
az igen 2 gyros,nyami :lol: :lol: most én ugranék át hozzátok,bár gondolom már csak a hült helye van :lol: :lol:

én holnapra rendeltem anyósomtól csirkepörköltet nokedlivel és tejfölös majonézes ubisalival,atyaég nem tudom hogy fogom kibirni holnap este 6 ig,akkor érkezik :oops: annyira be vagyok rá indulva :lol: :lol:

Antekirt
várunk :wink: :wink:

Panny
hogy vagy??gyerekek lefoglalnak gondolom :wink:

Pocak
hazaért már Apuci a rudival?? :lol: :lol:

bibar
 
 


Sziasztok Csajok!

Annyit irtatok...szepek a babos kepek, es gratula az uh-osoknak. Ne haragudjatok, csak nagyon szuken irok, mert iszonyu szarul vagyok. Babo del ota probalkozik az ebed visszadobasaval, eddig mar parszor majdnem sikerult neki :cry:
Ez lenne az elso alkalom, hogy jon igazan a roka. De ez a kisroka meg rosszabb.
Apa nem jott meg, majd este 11 fele jon, de asszem ma nem lesz rudi majszolas.
puszi mindenkinek
pocaklako
 
 


Bibar
annak már a hűlt helye sincs meg...de nagyon jól esett, csak a gyerek nem csípte a hagymát benne....azt az előbb visszaküldte. Megfigyeltem, hogy egész nap semmi bajom, de ha apa elmegy melózni, onnantól kezdve rosszul vagyok, émelygek, álmos vagyok....Apa azt mondta, biztos azért, mert érzi a gyerek, hogy nincs itthon, és hiányzik neki:)

Poci:
Sajnálom hogy ennyire rosszul vagy! Jobbulást!
Ha hazaért apa, hátha te is jobban leszel! Kitartás!!

Antekirt:
Mizujs? mi volt a dokinál?? Merre jársz a jó hírekkel?? Na meg a csodaszép UH képpel??:) Várunk nagyon!

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sehol senki? :(

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


Sziasztok!Juliusban szülök én is ha minden igaz!Jöhetek?:)
Vendég
 


Most nézem nincs vonalzóm!
Mindjárt csinálok!:)
Ha jöhetek persze!? :lol:
Vendég
 


remélem mostmár van vonalzóm!
Vendég
 


Szia Kitudja!
Üdv a csapatban!:) Gratula a babyhez! UH volt már?

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 


na jó éjt csajok!:)
Pápá

Meme

Kép
hmeme
Németország
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: