Új privát üzeneted érkezett!

Arte! Nálatok mi újság? Régen írtál! Van valami munka ügyben?? Babaügy folyamatban?? Tessék írni!! Mert most már harapok!! :D

Etna! Annyira csípész tekintete van a te Botikádnak!! Már most látom, hogy a fiam nyomdokaiba lép majd!! A fogzás nálatok aztán elég keményen folyik! Gondolom, hogy megilyedhettél, amikor vérzett a gyerek szája!! Én szerencsére ilyenre nem emlékszem.
NEm horror sztorit küldtél, hanem ez a sertés infuenze összeesküvés történet!! Jaj, istenem még a hátamon is futkos a hideg, ha belegondolok abba, hogy lehet benne igazság! Én szívem szerint nem adatnám be az oltásokat, de börtön vagy mi a szarság jár érte.... Nem rég elitéltek szülöket azért mert nem oltatták be a gyerekeiket. Csak már a büntetésre nem emlékszem, de ha jól tudom ez kiskoru veszélyeztetése, és ezt súlyosan büntetik.

Többen írtátok a c vitamin cseppeket. Ezt lehet recept nélkül kapni?? Mennyibe kóstál?? Fél éves babáknak mennyi kell belőle egy napra?? A Kornélkának Béres cseppet fogok majd adni és ha lehet, akkor a Flórának is. De a barátnőm ajánlott egy másik vitamint, ami szintén cseppes és c vitaminnal kombinált.

Szilvi! Mi újság hőmérő szinten?? Vmi változás?? Nagyon drukkolok!!

Grácus! Hogy vagy?? Mikor kell tesztelni, vagy mikor nem kellene megjönnie?? Ezt jól megfogalmaztam mi?! Nem tudom miért de hulla vagyok mostanában. Egyszerűen minden percben tudnék aludni!! Nekem ma kellett volna megjönnie. Erre ilyen hülye barnás izé van!! Utálom!!! Ha nem jön meg akkor apának csomozok!! :D:D:D Néztem az iwiwes képeidet! NAgyon aranyosak vagytok!! Ti mikor építkeztetek??

Remélem, hogy Suzi is jól van. És hogy az anyukája is!

Angyalom! Az előbb elmaradt, bocsi! Hogy van apósod?? Minden rendben??
Etnám! ÉS a te szüleid?? Apud cukra? Anyukádnál találtak valamit??

Most kicsinyítek nektek néhány képet és dobok fel. Látom a pancsis képek mennek! Nekünk is van néhány nagyon jól sikerült, mindjárt mutatom is!

Kiru! Hogy vagytok Ákossal?? Képzeld ma belefutottam a zsarukba! Hogy én hogyan szídtam őket ne tudd meg!! Bocsi az uradtól érte!! Nem voltam bekötve, és ereszkedtem szépen a lejtön 50 helyett 55-tel lakott területen, de ezért talán még nem büntetnek!! Ja és fényképeztek!! :D Legalább lesz egy érdekes képük rólam! Elég csunya arcot vágtam hozzá!! :D REmélem, ha idén nem, de jövőre eljöttök majd a bornapra. Elhiszem, hogy a 81-st nem kívánod még egyszer!! Én is azt tervezem, hogyha sikerül egyszer hozzátok eljutnom oroszlány- zámoly felé megyek majd. Azt az utat jól ismerem, mert a párom mamája zámolyon lakik. Ja, igen! Készülök ám, csak nem tudom, hogy mikor fog összejönni. Mindenképp tél előtt jó lenne. Annyira jó lenne újra látni benneteket!! :D

Na mostmár tényleg megyek zsugorítani képet! :D Puszantok mindenkit! Remélem, hogy a szita fejemmel senkit sem hagytam ki. Ha mégis akkor ezer bocs és száz anya medve!! SZiasztok!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Kép
Kornélka mint kisbéka

Kép
Anyával

Kép
Cinibaba

Kép
Ismét csiniben

Kép
Kishúszár

Kép
Lóvász fiú

Kép
Tesó fürdet :D

Kép
Ez tetszik :D

Kép
Nagyszemek
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Na hogy jár az aki nem ír rendszeresen? Úgy, hogy olvashat másfél órán keresztül és jegyzetelhet, hogy senki és semmi ne maradjon ki és kisregényt fog olvasni, amit meg Nektek kell elolvasni :D szóval szívás!!!!

Luca: tudom, hogy én ajánlottam neked ezt a tb tanácsadót, de igazából én sem értem. Szerintem nyugodtan kérdezz rá arra ami nem igazán világos. Szerintem aza a lényeg, hogy ha a fiad már betöltené a 3 évet amikor szülnéd a második babát akkor munkanéálkülin kellene lenned, hogy a biztosítoot jogviszonyod meglegyen, ha nem találnál melót. Ami sajna elég valószínű, mivel terhes nőket nem igazán szoktak felvenni.... A bocitejet mindenképp mindig forrald! De százszor többet ér, mint a boltban kapható tejnek nevezett mocskok....

Etna: ez a kiscsávó fenomenális! A felső képen olyan, mint egy kis vámpír! A lakásra még nincs vevő? Mi volt a dokinál?

Nofi: én ezeket a terhesvitaminokat hülyeségnek tartom. Valami mindegyikből hiányzik... Már összehasonlítottam egyszer! Én úgy gondolom, hogy ha az ember odafigyel az étkezésésre, akkor elég vitamin lesz a szervezetében. Máriabesnyő biztos sok energiát adott!

Suzi: látom most, hogy itthon van jobb elfoglaltságod is van, mint nekünk írni..... Remélem azért hamarosan jelentkezel!

Tina: gratulálok! Várjuk, hogy amint időd engedi jelentkezz és leírd a történetet. Remélem a férjed is ott volt!!

Grácus: kitartás, fel a fejjel!!

Lesza: miért kell ilyen hamar dolgoznod menni? Mennyit fogsz dolgozni egy héten? Hol dolgozol? Milyen nagy már ez a fiúcska!!!

Laar: meglett a fürdőbe a csempe? Most már te is dolgozhatsz a lakon :D Hogy értetted, hogy van e segítségünk? Tudod, mi amit lehet magunk csinálunk. Család, barátok segítenek. Főleg a két öcsém és így nem kell segédmunkás sem, amikor jönnek a szakemberek, mert ott vannak a fiúk, meg most már én is tudom hasznosítani magam. Ha lenne munkahelyem, akkor most biztos szabin lennék...

Angyal-Szilvi: én is használom a PG53-t. Nekem bejön eddig. ELvileg most a ciklus. hu-n vezetett ciklusaim alapján holnap lenne peteérésem. Majd kiderül. Ma nem mutatott páfrányos képet. Azt írja, hogy a használat előtt nem szabad inni meg enni, dohányozni egy órával, én erre mindig figyelek.

Daniella: legkésőbb Karácsonyra be szeretnénk költözni. A konyhabútort még nem tudom hol csináltatom. Két ajánlat között vacilálok, de majd azuram eldönteni, mert tényleg nem tudok dönteni. Hiába hasonlítgatom. Majd most valószínű pár ismerőst megkérdezünk, hogy melyik szakemberről mit hallottak.. . A burkolat elképzelések megvannak, most már nézelődünk is. Eddig csak én foglalkoztam vel, de mosst már az Isti is körbenéz, ha olyan helyen vagyunk. Ma van a 10. napom és október 5.-én nem jön meg :D

Petra: íme itt vagyok, csak, hoyg ne harapj :wink: mi folyamatosan rajt vagyunk a babaprojecten is, nem várjuk meg a telet :) Tényleg pár méterrel a Föld felett járok! De imádom ahogy alakulgat a házunk :D Na meg a szervezkedést is!!! Most, hoyg anyóséknál lakunk nem viszem túlzásba a szobánk takarítását, mert ez a rohadt por nálunk is ugyanúgy ott van másnapra és semmi látszatja nincs annak ha takarítok. Így ha rámjön csak akkor takarítok. De most annyit vagyok a háznál, hogy időm sem lenne... Munka az lenne, de nem megyek el dolgozni, megbeszéltük azurammal, hoyg inkább elvégzek a munkaügytől egy pénzügyis képzést, amit már régóta szeretnék amúgy is. Csak azt nem tudom, hogy a pénzügyi-számviteli ügyintézőt vagy a tb-és bérszámfejtőt válasszam. Szerintetek? A képeken nagyon édesek a gyerekek!!

Na mára ennyi, aki kimaradt attól bocsika!

Legyen jó mindenki és vigyázzon magára!!!

Pusszantás!!!

Kép
Kép
arte
 
 

 
 

Jó reggelt, csakszik!

Daniella, olyan édes Lexi. Már nem is tudom kire hasonlít mert inkább apját látom, de egyik fotón mosolyog és szemébe süt a nap (gondolom) és a szeme pont úgy beszűkül mint a tied. Szóval, valszeg mindkettőtökre hasonlít. Nagyon édes. A náthával kapcsolatban pedig szerintem hamar el fog múlni csak ez a láz ne lenne. Jobbulást kívánok neki.

Petra, nem semmi ez a Kornélka. Annyira édesen szunyál. Mekkora lova van...!?! Flóra nagyon édes. Milyen kis gömbőc lett és nagy. És milyen kis mosolygós. Nagyon cukorpofa. Azok a szemek....., csudi szépek.

Arte, nagyon jó hogy ilyen vidáman veszed az építkezés figurát. Nem csodálom, hiszen már látod az alagút végét. Azért nem igazán jók a peteéréses naptárak mert elméletileg a középtájt kéne hogy legyen, gyakorlatban pedig az is előfordulhat hogy a mensis napok közepette van peteérés. Ez így igaz ahogy írom mert egy másik fórumon is írta az egyik csaj hogy van egy törzs, valahol afrikában ahol a nők csak a mensizés alatt szeretkeznek és mégis szaporodnak. Ezt azért írta le mert volt egy csaj akinél valamelyik teszt azt mutatta hogy ugyanígy közben volt az érés de nem hitte el. Szóval, ezzel csak azt akarom mondani hogy tessék olcsón beszerezni a teszteket és sűrűn tesztelgetni, vagy azzal a mikroszkópossal nézegetni mert nem mindig úgy van ahogy a nagykönyvben van megírva. Persze lehetnek kivételek.

Csajok, tegnap olyan depis voltam hogy már a halálomat kívántam. Bőgtem egész délután. Ez az álom okozta-e vagy már előre megéreztem ezt az időt (most épp borús), nem tudom, de borzasztó volt. Most sem vagyok jól mert képzeljétek, Daniella és Petra reagálására is bőgtem. És aludni sem tudtam mert negyed hatkor megébredtem és egy órán keresztül próbáltam vissza aludni de nem sikerült. Ez pedig nem lesz elég és délután megint beájulok a melóban.
Gondolom hogy már nagyon felkészültem arra hogy most már kezdhetünk és nem igazán tudom feldolgozni hogy mégsem. Az éjjel is a dokiról álmodtam, szóval biztos hogy erről lehet szó. Azt nem tudom hogy a Győri Kaáli intézet tb-s vagy azt is fizetni kell. Luca, ha nagyon szépen megkérlek, megkérdeznéd azt az ismerősödet aki szintén oda járt? Jó lenne tudni mert addig nem is gondolkodok el azon hogy elinduljak-e.

Zsuzsa

Kép
vasikáé
Székesfehérvár
 
 


Sziasztok Csajok!

Petra ami a hőmet illeti, reménykedem. Beszúrom ide a görbém, ha valakit érdekel nézze meg. Aztán a véleményeket is várom.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 45600_.png

Annyira szépek ezek a gyerkőcök. Kornélka olyan szeretettel néz a Flórára, és olyan gyengéden bánik vele, hogy öröm nézni. Nagyon gratulálok hozzájuk.


Zsuzsa hasonló cipőben járunk. Tegnap mindenen felhúztam magam, tiszta idegzsába voltam. A férjem vigyorogva csak ennyit mondott, hogy reméli ez terhességi dili már, és nem kell idegorvoshoz vinnie. Szóval magam sem értem. Tegnap délután is megkönnyeztem egy műsort a tv-ben, ma reggel is. Sírhatnékom van nagyon. Nekem is volt rémálmom. Nem tudtam szoptatni a gyerekemet, hiába állt körülöttem a családom, csak az egyik mellemből jött a tej, az pedig nem volt elég. Ráadásul a halott bácsikámmal is álmodtam. Rémisztő.

Arte pedig én nem eszem, iszom a mikroszkóp használata előtt legalább 1,5 órával. Nem vagyok dohányos, tehát az is kilőve. Viszont tegnap délután kíváncsiságból elővettem, és páfrányokat láttam itt -ott. Pedig a hőgörbém alapján rég volt peteérésem. Ja a múlt hónaphoz képest a peteérés jóval később volt. Ott a 11. most a 15. napon. A szokásos fájdalom is akkor volt. Szóval amíg ovu tesztel nézegettem, hát persze hogy nem láttam semmit, mivel addigra elfogyott a 7 db, mire nálam a középidő bekövetkezett. Az előző ciklusokhoz viszonyítva kezdtem el használni. ( nem voltam hajlandó venni többet ebben a hónapban. Már bánom. ) A mikroszkóp meg számomra nem egyértelmű. Mindig láttam benne páfrányt, meg néhány amőbát, meg volt hogy semmit. Már a vizet is megnéztem, hogy néz ki benne. Abban sem láttam semmit. Szóval ki érti ezt??? Elég bonyolult eset vagyok, ugye????

Puszika!
szilvi09
 
 


Vasika!
Fel a fejjel, nem szabad így leereszteni, tudom könnyű mondani, mert nálam is vannak ilyen napok, de Te egy vidám csajszi vagy és mindig mindent pozitívan látsz, tehát tessék összeszedni magad és nem rossz dolgokra gondolni! Mindenképpen megkérdezem az ismerősöm, de nekem úgy mesélte, hogy tb támogatott az egész, csak mivel nekik nem sikerült beültetni sem (sőt sokszor még leszívatni sem), ezért fizették ki, hogy az ötszöri ingyenes próbálkozás ne ússzon el. Így pedig olyan volt, mintha ott sem lettek volna... remélem érted. De hagyhatták volna ezt is tb-re, csak akkor már esélyük sem lenne próbálkozni, mert letelt volna az öt alkalom. Érted? Kicsit bonyolultan írtam. Amúgy persze a gyógyszereket kell itt is fizetni, meg azzal indul, hogy x ezer ft az orvosi konzultáció, szóval azért itt is kell fizetni, de megkérdezem neked pontosan! Csak nehéz a csajt utolérni, mert ezer helyre jár (hastánc, jóga..stb) Puszi és tényleg fel a fejjel!

Daniella!
Remélem már jobban vagytok. Petrának lehet igaza van és a babauszin szedtétek össze ezt a nyavalyát. Én pontosan ezért nem mertem vinni Tamást, volt pár ismerősöm, akiknél a gyerek fülgyulladást kapott és egyértelműen mondta a doki, hogy attól van. Persze nem riogatni akarlak, nekem is nagyon tetszik a dolog, de ettől féltettem Tamást. Aztán meg nagyon soknak semmi baja tőle. Örülök, hogy ilyen kis vizicsibe Alexa, ez tök jó, pont mint nálunk Tamás, de igazából ránk ütött, mert imádunk fürcsizni mi is. mielőbbi gyógyulást! Puszi

Csajok most gyorsan mennem kell, mert ezer dolgom van, csak gondoltam Zsuzsának muszáj írnom, nem lehet ennyire depis! Puszi, majd még jövök! (itt is pocsék esős idő van :( )

Kép

Kép
luca81
 
 


Elfelejtettem kérdezni. A görbém alapján kellene valamit éreznem?? A hasam fájdogál néha, úgy érzem, mintha nagyobb lenne, és feszülne. ( de már lehet, hogy csak képzelődöm) a cicik viszont nem feszülnek, nem fájnak. ( Ez utóbbiak nekem soha nem fájnak, nem érzékenyek mielőtt megjönne sem.)

Köszike.
Puszi.
szilvi09
 
 


sziasztok lányok!

sajnos semmi időm boti megy, egész nap vezetni kell. ma voltam tejles vérképem, szerdától megszünt az inzulin rezisztencia vizsgálat a rendelőkben, csak kórházban lehet, tehát én a cirisben, ahol elfogadják az egészségkártyámat kell megcsináltatnom potom 6ezerért. megint cukrot kell innom és nézik a vércukrot, meg az inzulint. azzal indokolják, hogy veszélyes. kismamáknál nem az? mert terheléses cukor vizsgálat ugyanaz. na mindegy.
apukám a meforal nevü gyógyszert kapja, szintén ugyanez a baja, ettől fogyott. most akkor apám is pco-s :lol: cukra ok, anyumat elküdlték valami lehelet vizsgálatra, gastroenterológiára, ha az sem mutat ki semmit, akkor tükrözés. ja helikobakter a baci neve, állítólag az okoz savasodást.
köszönöm az érdeklődést a szüleim iránt.

nem olvastalak csak itt-ott titeket.

vasikáé!
te meg a sírás? anyukám, olyan idő van, hogy ne csodálkozz rajta. ha a vereczkey dokival álmodtál, akkor az nem lehetett olyan rossz,vasi tudja :lol: na de nem viccelek tovább, én pénteken megyek a cirisbe inzulin rezisztenciára, akkor ott kifaggatok mindenkit. figyu, a vass doki is nagyon jó, aki jött a cirisbe, azon nem gondolkodsz el? a biológus kati ott van, ő is nagyon jó, tudod, a leszívás alap dolog, a kati a fontos. beszélek vele, de a ciris számláján inkasszó van, a fizetéseket sem tudták kifizetni, szerintem most nagyon kell alakítaniuk, hogy újra induljon az üzlet, szerintem lejjebb viszik az árakat.
a győri kaály tb támogatott. tinkyb is nagyon gondolkodik róla, vedd fel vele a kapcsolatot. szerintem elsőnek a kaályt próbáld ki, de ne a pestit, mert ott szóba sem fognak veled állni, unokatesómat is elhajtották. (egyidős veled)

petrám!
cebion csepp napi 3-4 csepp kell, kb 4 hónapig elég és 900ft. ha beteg volt boit, hála istennek eddig 2x volt ilyen a 9 hónap alatt, akkor adtam neki 10 cseppet. 3 nap alatt meggyógyult, strandon is órákig volt a hideg vízbe, azt hittem, hogy mos baj lesz,de nem lett. szerencsére.

majd jövök..

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok!

Daniella, sajnallom, hogy Lexi belazasodott. Remelem mara mar jobban van. Nurofent adtal neki? NEm proballtal meg parologtatni? Azis segit kicsit. Ez az orrporszivo is nagyon nagy segitseg. Van tengervizes orrspray-d? Nekunk az bevallt orrdugulasra. Es az legalabb termeszetes. Mielobbi gyogyulast kivanok a kis draganak. Nagyon edesek vagytok eggyutt a kepeken. Milyen kis mosolygos angyalka. Koszonom neked az imadat. Hala Isttennek jol van aposom. Mar beszelt i vele a ferjem. Ma lehozzak az intenzivrol, ha jol lesz. Tegnap mar foztem neki teacskat. Azt ihatott. Puszillak titeket!

Luca, nagyon edeske lehet Tamas ahogy mondja. Eszter sem igazan szolit anyanak. Mert ugye nem hallja senkitol, csak ha neha anyukam mondja, hogy szolj anyanak, akkor. Most Eszter is bemakacsolt es ujra nm megy egyedul, csak ha fogjuk az egyik kezet. MOst nezi a meset az etetoben konyokolve, es magyarazza a tortenteket, eddig nm mesezett. De most valami baranyos megy, es ez tetszik neki. Orulok, hogy Tamasnak izlett a tej. MEglatod hogy megerositi a kis szervezetet. Tok ugyes, hogy igy dumallgat, egyszer csak azt vesszuk eszre hogy mondanak egy szavas mondatokat. Edesek nagyon. Puszika neki!

Petram, orulok, hogy Kornelka nem pisil be. Lehet, hogy mostmar kezdi szokni az ovit. BElerazodik lassan. Nagyon edesek a kepeken. Kornelka olyan edesen furdeti, es a kis Flora hogy elvezi. Latszik, hogy szeretik egymast. Biztosan boldogsaggal tolt el, ha igy latod oket. Hogy megy mar az ules Floranak? Vagy meg nm proballja? Igy utolag is Isten eltesse a fel eves szulinapjan:) ESzternek tortat hozott az apja ilyen idos koraban. Igaz szegeny nemis ertette, mire ez a ceco:P PUszi a huncutkaknak!

Zsuzsa, kerlek ne keseredj el. Bizzal abban, hogy a JoIsten megsegit teged ezen a nehez uton. Imadkozz, hogy erezd nem vagy egyedul. VAlaki mindig veled van, es tudja mi a jo neked. Ne gondolj tobbe ilyen butasagokra, hisz az elet ajandek. EGeszseges vagy es van ket gyonyoru egeszseges lanyod, akikert elni kell es erdemes, erre gondolj mikor nehez a kereszted. Fel a fejjel csajszi. Puszillak!

Arte drukkolok, hogy osszejojjon a kis pafrany:)

Szilvi, akkor mindnet bele:) Es hasznalljatok ki a kozepidot. DRukkolok!

Bocsi, ha valaki kimaradt. DE jol elhuzodott az iras, kozben Eszter reggelizett, annyit evett, hosz szerintem pocakja not. EGy nagy tanyer tejbegrizt. Mar feltem hogy rosszul lesz. De ugy latszik szereti, mint en:)

Aldott napot mindenkinek! Puszika!

Kép
Kép
a.angyal88
 
 


Petram, Azt meg elfelejtettem irni, hogy nagyon jo otletnek tartom, hogy tegyunk gyerekkori fotokat magunkrol, csak felo, hogy akkor ti is azt mondjatok, hogy Eszter egy az egyben apa, mert amugy mindenki azt mondja. Jah es en kerdeztem toled, hogy beszeltel e az ovonokkel. Gondoltam hatha ok latnak valamit. JAtszik a gyerekekkel? SZereti oket? Van kis baratja?

MOstmar tenyleg megyek. LEtt mosogatni valom a reggelibol, es meg en nemis ettem. Puszi nektek!

Kép
Kép
a.angyal88
 
 


Sziasztok!

Angyal köszi. Az ovum a görbém alapján pénteken volt. Remélem sikerült. Minden beleadtunk. Akcióztunk csütörtökön pénteken és szombaton is. Persze azóta is, csak ha összejött, akkor ezeken a napokon lehetett, hisz szombaton már a hőm felfelé ment, tehát megvolt a peteérés. Most már semmit nem tehetünk, csak várjuk a csodát nagyon.

Örülök, hogy jobban lett az apósod. Csak így tovább.

Puszi.
szilvi09
 
 


daniella!
nagyon édi alexa, tök jó, hogy jártok babauszira. én majd vizilabdázni akarom vinni botit, de ott csak 6 éves kór fölött foglalkoznak velük. csapó dudihoz vinném, nagyon ért a gyerekekhez. ő pl kifejezetten ellenzi a babaúszást, mivel 14 féle vegyszert lehet kimutatni minden vízből amit a babauszis vízbe tesznek, ők pont ezért nem ajánlják. azt mondta, hogy inkább zenebölcsibe vigyék őket, ott is mondókázhatnak. állítólag nem is tanulnak meg a babák úszni, csak hozzászoknak avízhez. de ez csak az ő véleménye, csak gondoltam leírom, hogy hátha ott lett beteg a kis drága. jobbulást kívánok neki!

arte!
mi is vámpírnak hívjuk, de már nagyon jön az első kettő is. remélem az építkezés mellett azért jut idő apára is. lakás nem kell senkinek, sajnos. pedig nem rossz.

szilvi!
megnéztem a görbéd, a mensi előtti állapot tökéletes, akkor kell leesnie ennyira a hőnek. de a peteérés nem egyértelmü nekem. én úgy tudom, hogy tartósan 37 fok körül kell lennie a hőnek nem? terhességnél alap tünet a 37fok fölött, biztosabb, mint a terhességi teszt, ha nem jön meg és hőemelkedés van, akkor tuti a baba. nem tudsz elmenni uhra valahova középidőben? az lenne a tuti, mert így csak találgatni lehet. peteéréskor annyira páfrányos a mikroszkóp, hogy azt nem lehet eltéveszteni. akkor csak páfrány van benne, ja és fél órával előtte elég nem enni és inni, fény felé kell tartani.
annyira szupi a kisbody. köszi szépen, követ használod?

lucám!
te annyira aranyos vagy, hogy mindig mindenkinek segítesz. szerintem a győri kaályba jó helyen lesz vasi, csak már szánná rá magát ,hogy menjen.te tuti szerencsét fogsz hozni neki. tamásom jól van? már nem beteg? anyud? tesódnak vannak már tünetei? üzenem neki, hogy nagyon boldog vagyok, hogy ő nem pcos. fura a sors, elment apukád és jön egy új kis élet, nincsenek véletlenek.

elaludt a drágám, megyek vasalni szokás szerint, faxom kivan, olvasni, filmet nézni akarok!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

petrám!
a haverom csoda, hogy elfér az ágyán attól a sok játéktól. annyira nagyfiú lett!! flóra tiszta anyja, tündéri.

swidi írt wiwen, ott volt anyukája, nem ért rá jönni, de azt ígérte, hogy gyakrabban jön már. reméljük.

angyalom!
örülök, hogy apósod felébredt, jól van? mikor jöttök ikeázni? gyönyörü a fürdőszobád is. raksz fel több képet a lakásról, had lopjak ötleteket.

rózsa, bibócska merre jártok?

lesza!
nagyon örülök, hogy jöttél, tündéri a kiskrapek. szerintem sem lesz semmi baj a hallásával, csak annyi minden más érdekli. azért otthon próbálgassátok. drukkolunk az eredményért. ugye rögtön megírod?sajnálom, hogy már bölcsibe kell vinned, én belehalnék. ezért olyan rideg emberek az északiak, korán mennek bölcsibe. :wink:

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


sziasztok!

Arte!
Arra, gondoltam, h nem adtok ki plusz pénzt ti sem segédmunkásra kőművesre stb.Me biztos nektek sem lenne annyi pénzetek, iszonyat lóvé ez a ház téma!
Igen, végre megvan a csempe, remélem szép lesz...a fürdőnk bézs lesz körbe, a kád és mögötte barna bézs virágos mintából két függőleges sorral.
Küldök képet.
Kép a sima barna, meg mellette a bézs virágos, meg a sima bézs

Na küldök pár fotót, ha van a akkor a tapétákról is..

Kép a hálót ilyennek képzeltük, de még lehet h változni fog

A wc-ben a happy day-nek a fehér és ez a trenza csempe lesz.

Kép a nappaliban az egyik fal ebből lesz, csak nem szürke hanem fekete mintákkal, a többire fehér dombor nyomatú arról sajna nincs kép..

Kép trenza


remélem nem kicsinyítettem agyon őket és látszanak

puszi

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Etna most letörtél nagyon. Ha most megjön, akkor mindenképpen elmegyek a dokimhoz, ebben biztos vagyok. Tudod a digitális hőmérőt használom első csipogásig, ( 1 perc ) ami állítólag kevés. Viszont ha már így kezdtem el, akkor ehhez tudok viszonyítani. A múlt hónapban is így csináltam. Itt a múlt havi görbém összehasonlításként:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 45600_.png

Viszont olvastam valahol, hogy a hőmérséklet mindenkinél egyedi. Az a lényeg, hogy fenn maradjon, és ne essen vissza. De most elbizonytalanodtam.

Puszika.
szilvi09
 
 


na, sikerült agyon kicsinyíteni néhányat uh elküldöm még 1x ezeket

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Kép Kép Kép

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


nappali, háló, wc..-a szék mögötti fal

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


laar!
tuti a dizájn (így magyarosan) nagyon szép lesz minden! kitartás.

szilvi!
ja ez már mindent megmagyaráz, digtális hőmérő szar! akkor viszont tuti az eredmény. tényleg szar, nem baj, ha ennyit mutat, akkor babás vagy. 37 fok közeli eredményt. de csak nem megjövés utáni ébredéses hővel! ne keseredj el, nem tudtam ,hogy digivel csinálod. petrám is így lett babás azt hiszem. ő is digizett és össze-vissza mutatott neki mindnet, azért is írta, hogy ne azzal csináld. drukkolok!

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Sziasztok Lányok...

Szilvi, megnéztem a vonalzódat, és sztem a ciklusod 15. napján volt peteérésed, és a 17.-en ovud. Ha továbbra is ilyen magas marad a hőd, az sikert jelenthet.
PG53-at én is használom, nekem is mindkét minta szokott lenni, vagy semmi, vagy amorf. A gyártó azt mondja, mivel az ösztrogénszint emelkedést mutatja, lehet, hogy azt jelzi nálad is a vegyes mintával. Én azt tapasztalom, hogy a ciklusom alatt többségében mindkét minta látszik, de az abszolút termékeny időszakban csak erősen páfrányok látszódhatnak. Nekem az előző ciklusban kb. 1-2 nappal csúsztunk le a babáról. Nem figyeltem eléggé. :-( De majd most. :-)

Arte, én több helyen azt olvastam, a reggeli első nyál v.nyákminta a legjobb az ovu mikroszkópnál, persze, napközben is lehet nézni, de reggel még tuti nem evett-ivott-szívott senki. :-)
Én így csinálom, minden nap nézem, vezetem, mikor mit látok, mellette hőmérőzök, teázom.

Nem tudom, ki kérdezte, most vagyok a ciklusom 11. napján. Elég változó még mindig a ciklushosszam, ezért nálam tuti nem jön be a középidő számolás, totál kiszámíthatatlan vagyok. :-) Ezért is nézem minden nap az ovumikit. Sztem érdemes is, mivel így biztosabban tudom, mi történik a ciklus alatt.
Anyuval csak szimpla bevásárlás volt, persze szerettem volna venni átmeneti időre valami futkározós cipőt is magamnak, de valahogy nem az én ízlésemnek megfelelőeket láttam, hát nem vettem. Majd talán hétvégén. :-)

Vasika, írtam neked, remélem hasznos lesz. :-) Ne keseredj el, nekem a legjobb tanács azt volt, engedd el, amire vágysz, és megkapod. Ha gondolod, gyújts egy gyertyát, engedd el a lángba a vágyadat, és ha tényleg el tudtad engedni, egy pici lélek el fog indulni Felétek, hogy Ti legyetek a szülei.

Petrám, annyira helyes Kornélod, és Flóra is. A képeken látszik, mennyire szereti a húgát. :-) Jó látni.

Daniellla, jobbulást Alexának, remélem ő is gyorsan meggyógyul, és ki tudod pihenni magad.

Angyalka, apósod hogy van? Továbbra is derűlátóak vagytok?

Most megyek, elkezdem átvenni médiaboxról dvd-re a filmeket, amiket felvettem. Már előre félek tőle, mert bitang sok. :-( :-)
Ja, és valamit még főznöm is kellene. Van egy regiment almám, (szedd magad akciós, szuper dolog), valami izgi, jópofa dolgot lenne jó kihozni belőle. :-)

Puszi mindenkinek: Nofi :-)
nofertiri
 
 


Sziasztok!

Akkor most jól elcsesztem? Én úgy gondoltam a 15. nap volt ( szombaton) az, amikor történnie kellett valaminek, hisz akkor kezdett emelkedni a hőm, és az azt jelenti, hogy a pete kiszabadult, és volt 24 óránk. De ha nem így van,akkor viszont rosszkor akcióztunk mindent bevetve a 8,10,12,14,15,16. nap??? Nem értem. Mindenki mást mond. A hőmérőzés állítólag csak utólagos infókat szolgál, azt olvastam a neten, hogy ha emelkedik a hő, az azt jelenti, hogy a pete már kiszabadult, és ennyi. ( Ezek alapján a 15. nap az nálam jó, és nem csesztem el.) Vajon akkor most melyik az oké? Az a baj, hogy a páfrányokat nem néztem akkor, mivel eléggé feldühített a sok semmit mutató kép. Most előveszem és megnézem.
A helyzet a következő az ovumiki alapján: amorf alakzatok, páfrányok vegyesen. Ez engem megőrjít.

Puszika.
szilvi09
 
 


Sziasztok Lánykák!!

Bakker milyen aktívak vagytok! Hát igen látszik, hogy szar idő van és így mindenki tud dobni néhány sort!!

Nofikám! Almából csinálhatsz kompotót pl császármorzsával. Én ezt nagyon szeretem, asszem holnap meg is csinálom magamnak az uram meg kap majd halat! Aztán csinálhatsz még máglya rakást is! Azt is szeretjük! én kérdeztem a ciklus napodat. Nálunk apánk megúszta, hogy csomót kössek a libidójára!! :D Estére hatalamas görcsök kiséretében elkezdtem vérezgetni. Nekem napra pontosan minden hónap 16-án érkezik miklóska. Szóval nálam teák nélkül helyre állt a rend. Remélem, hogy nektek is a páfrányok meghozzák a babát. Sajnálom, hogy nem kaptál magadnak cipőt. Én sem találok magamnak soha egy normális cipőt! Igaz nekem nem lehet sem magas sarkú, sem hegyes orrú, tehát a mostani divat cipők kilőve!! Inkább sport cipő párti vagyok!! Azt majd nem mindenhez fellehet venni (a kosztüm, és szoknya amúgy sem tartozik a ruhatáramba!).

Etnám! Azt nem írtad meg nekem, hogy az a csepp vénykötleles-e! Sajnálom, hogy fizetni kell a kivizsgálásért!! Ez tök szemétség! Nem azért fizetsz tb-t, hogy ez is benne legyen! Útálom ezt a helyzetet!! És ennél már csak rosszabb lesz! :P Örülök, hogy Boti leköti a figyelmed. Legalább nem agyalsz hülyeségeken. Jól csinálja a kicsike! :D Örülök, hogy apukád jobban van. Anyudat sajnálom, remélem, most már ki is derül valami hasznos dolog!!

Angyalom! az ovónők szerint minden rendben van. Játszik is és barátkozik is. Az ovónő is csodálkozott rajta, hogy ma reggelre újra bepisilt. Lehet, hogy túlságosan elfáradt és nem ébred fel akkor amikor érzi és becsurog.... Várom a babakori képeket!! :D

Arte! Szerencséd!! Nyugi nem harapok, de ez általában beválik! :D Ahogy Etna is írta tessék apát elkapni amikor csak lehet! :D:D Ha van már tetőtök akkor kérek képet!!

Szilvi! Nekem sem volt annyira magas a hőm. Kb. 36,8 és 37 között mozgott. A digitális hőmérő a szemétbe való!! Ahány annyiképp mérnek!! Drukkolok! Ja, igen. Ilyenkor általában a méhed érzed csak, a mell feszülés csak később kezdődik. Az émelygés is! Én a méhemet nagyon nehéznek éreztem és állandóan mensis görcseim voltak ezért teszteltem jóval később mint a mensim időpontja... Jók a jelek!! Várunk és izgulunk veled együtt!

Daniella! Hogy vagytok??

Képzeljétek! Az ovis csoportunkban találtak egy gyerkőcöt, akinek a hajában laknak élősködök... Ezt egy másik anyukától hallottam, nekem még nem említették. Hát kiváncsi leszek.

Na megyek gyorsan eszem valamit és neki látok az ebédnek!! Ma csirkemáj pöri lesz krumplival!

Jók legyetek! Majd jövők még!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Jaj, drága Zsuzsám! Ne haragudj! Majd nem kimaradtál!!
Ne tessék szomorkodni!! Ez a csunya idő hozta ki belőled, és az álmoknak semmi közük nincs hozzá!! Max annyi, hogy nagyon vágyakozol a baba iránt és V dokitól várod a csodát. És lehet, hogy a tudatalattid is felviditani akart! :D:D:D

Etnám! Nekem mindig elfelejtek a doki szekrényes beszólására reagálni!! Szerintem bejöttél a dokinak és egy kellemes időtöltés keretében gondolta, hogy akár együtt is fogyhatnátok! :D Gondolom, a szemeddel felfalt volna! :D:D:D
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok!

Petra már annyiszor megnéztem a Te görbédet, és láttam, hogy nem volt 37 fok fölötti hőd digitálissal. Ez ad némi reményt nekem. Viszont nekem is mensi szerű görcseim vannak, már a 15. naptól. Olyan fura a hasam. Feszül. Na de nem nyavalygok, még van 1 hetem, hogy megtudjam, vajon van-e lakóm. Drukkoljatok nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!

A hajban lévő élősködőkre nagyon oda kell figyelni, mert könnyen az egész családot megfertőzheti. Létezik egy szer, nem tudom a nevét, ami megelőzésre is jó. Én mindenképpen javaslom. Nekem a keresztlányom szenvedte el, de senkinek nem kívánom. Hosszú sűrű dús haja van. Ezek pedig nem nagy bogarak, tehát elég nehéz felismerni. ( Láttam a tv-ben egy reklámot pont ma arról a szerről, ami jó ellenük, és legalább 100x-os nagyításban mutatták a dögöket a gyerkőc fején. Ha ilyen nagyok lennének, akkor nem is lenne gond. )Nagy szenvedések fertőtlenítések árán tudták csak kiirtani. A strandon szedte össze a vízben. A sima hajmosás nem elegendő, mert nem pusztulnak el tőle. Egy állat naponta több ezer petét rak. El lehet képzelni. Nagyon nézd át a fiad fejecskéjét, mert egy szörnyű dolog. Az a szemét állatka a tiszta fejet szereti. A szutykos gyerek fejéből menekül, amikor kikelt. Szegénykém. Kívánom, hogy ne legyen benne részetek!!!!!!!!!

Puszika.
szilvi09
 
 


A babakori képeink az én drágámmal! Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mondotok!! :D

Angyalom! Megint szita a fejem!! Bocsi! Flóra még nem ücsörög. De nem erőltetem. Az ölemben szokott csücsükélni, de ha úgy teszem le, hogy üljön, akkor néhány másodperc után lecsúszik. Ha nem támasztom meg a kezemben is előre döl teljesen. Ha viszont az öleben van és én sem ülök teljesen, akkor néha felszokotta magát ülő helyzetbe erőlködni, de akkor sem tudja magát 1-2 másodpercnél tovább megtartani. Majd csak megerősödik annyira hogy menjen neki. Egyébként én nem bánom. Anno a Kornélkánál mindent nem erőltettünk, hanem sietettünk. Ugye ő már 8 hónaposan állt, és 10 hónaposan már ment, egy évesen pedig már teljesen stabilan ment egyedül. Majd küldök róla egy videót, ami 14 hónaposan készült róla. Flóránál kivárunk mindent. Szerintem a Kornélka ezért nem is tud biciklizni, mert kimaradt nála 1,5 2 éves korában a tricikli és egyből 2,5 évesen nagy pótkerekes bicót vettek neki anyósom és a férjecském.... Nem is érdekli... Na mindegy! Nála ez a helyzet!! Majd a Flóránál is alakulnak a dolgok!!


Kép
Én lennék babának
Kép
Én ismét
Kép
Az uram kicsinek
Kép Az uram ismét
wpetra
Pusztavám
 
 


Köszi Szilvi az infot! A védőnőnkkel most beszéltem, hogy mi a helyzet. Hát az én kicsi fiam meg ilyedt tőle és sírt, de aztán hamar megnyugtatta, még jó, hogy a védőnő teljesen képben van azzal, hogy ő ki fia borja, mivel a gimiben osztálytársam volt és sűrűn járunk is hozzá a Flórával és nyáron a Törpe is jött velünk.
A görbe és a hasfájás, feszülés adhat okot reménykedésre!! Szóval én nagyon drukkolok neked!! Egyél sok répát!! Az jó a megtapadáshoz!! :D
Puszi!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Jaj, kimaradt, hogy a kisgyerek akinél találták tegnap ma volt nála és a szer hatására mára már nincsenek meg neki. REmélem, hogy nem fertözödött meg senki sem. És ők sem olyan család akinél az ember számítana rá, valószinű, hogy ők is egy ilyen helyen kaphaták el mint amit te is mondtál!
wpetra
Pusztavám
 
 


Szilvi...

Ne keseredj el. Az a lényeg, hogy a pete kiszabadulása előtt leesik a hő 0,2-05 fokkal, majd az ovu alatt felmegy 0,4-0,7 fokkal. Ha sikeres volt az együttlét, fent marad a hő a nem várt mensi idejében is. (Bár volt már példa arra is, hogy fent maradt a hő, és nem lett baba) De nálad, ha minden ok, akkor össze is jöhetett.

Pusza: Nofi
nofertiri
 
 


Sziasztok!

Daniella sajnálom, hogy Alexa beteg lett jobulást neki!
A Harmanba küldtem el az önéltrajzomat na azt ne kérdezd, hogy mit csinálnak ott a szomszédasszony mondta, hogy lesz oda felvétel így írtam egyet és elküldtem hátha! :lol:

Tina gratulálok! :D

Petra A hétvége felé nem várom de meglehet, hogy csak jövő hét elején tesztelek csak! Mi 2 éve építkeztünk jó rég volt már! Köszi! Majd lesznek nemsokára új képek a házasági évfordulóról is! Aranyosak a gyerekek!

Tegnap volt a házasági évfordulónk kaptam a férjemtól egy nagyon szép csokrot kaptunk a szüleinktől tortát volt a tetején 3 tüzijáték gyertya! Volt finom vacsi meg pezsgő is! :lol: :lol:

Puszi!

Kép
grácus
 
 


Csajszik küldtem nektek a gmail-es címemről egy mailt légyszi nézzétek meg, hogy megérkezett-e! Köszöntem!! Pusza!!

Grácus! De jó neked! Én az 4.-re "csak" egy orchideat kaptam és azóta is igéri, hogy elvisz majd vacsizni.... DE még nem sikerült eljutnunk! :(
wpetra
Pusztavám
 
 


Daniella!
Jobbulást nektek..

Vasikáné..ne keseregj..csavarogj csinálj olyat ami feldob, amit szeretsz, hallgass olyan zenét amitől jobb kedved lesz.

Grácus!
Gratula az évfordulóhoz..a torta biztos fincsi volt..a csokor pedig gyönyörű..sok sok boldogságot nektek.

Petra!
Mekkorák már ezek a gyerkőcök, nagyon szépek..

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Petrám!
el is felejtettem írni reggel a képeket! Tündériek a gyerkőcök, mindig elcsodálkozom Kornélkán mekkorát nőtt. Paci imádó lett? Flóra is hatalmasat nőtt, szerintem Ő Rád hasonlít, Kornélka pedig totálisan apja. Szépek nagyon ezek a gyerekek, büszkék lehettek rájuk!
A bepisilésre én csak azt tudom írni, hogy unokatesóm is bepisil, de Ő kezdetektől fogva, soha nem volt olyan, hogy éjjel ne pisilne be és már 10 éves. Fél évenként kell vinni a nephrológushoz, szervi baja nincsen, hanem az agyalapi mirigy nem termeli azt a hormont (vagy nem tudom mit pontosan), ami az éjszakai pisilést szabályozza. Adnak rá egy sprayt neki, ebből kell az orrába fújatni este és akkor nem pisil be. Tényleg így van. Doktornő szokta őket vigasztalni, hogy még 14 évesek is járnak oda ezzel a problémával, sajna nem lehet megmondani mikorra növik el. De szerintem Kornélnál nem ez van (tök furi, mert az unokatesóm, akiről írtam, szintén Kornél), hiszen Ő már ügyesen kelt éjjel pisilni. Remélem rendeződik ez a gond.
Amit Etna írt Cebion cseppet, én is elkezdtem adni Tamásnak, lehet venni recept nélkül, mondjuk én 1100-ért vettem, lehet azóta drágult. De nagyon sokáig elég, én a Béres csepp mellé adom, abból reggel-este 5-5 cseppet kap, 10 kg felett lehet adni gyereknek (a Bérest) Szóval most tuningolom az immunrendszerét aranyomnak, jön ez a rohadt influenza, már előre tojok tőle, Győrben is tömeges megbetegedések vannak egy oviban... már nincs messze tőlünk.
Kiskori képet én is hozok, csak nekem itthon nincs is, minden anyunál van, majd délután hozok át, csak álljon meg ez a rohadt eső, mert már unom. Puszi

Etna!
Tesókámnál semmilyen tünet nincs, sem rosszullét, sem más. Már alig várjuk, hogy jövő héten menjünk a védőbe (elmegyünk majd vele Tamással), aztán ismét doki. igen, nagyon furi, amit írtál, mi is gondoltunk erre. Lehet apukám küldte ezt a kis embert közénk, hogy valamelyest pótolja Őt.
A babausziról már írtam reggel, tényleg sok betegséget össze lehet szedni, sőt az úszásoktatók sem ajánlják, mert később sokkal nehezebben tanul meg úszni az, akit hordtak babaúszásra. És tévedés, ha valaki azt hiszi, hogy 6-7-8 hós gyerekek itt megtanulnak úszni. Csak ismerkednek a vizzel, nem félnek tőle, stb... de úszni nem fognak egyedül. Később viszont hátrány lesz, ha tényleg - mondjuk ovis korban - úszni akarják tanítani. ÉN ezt hallottam, de mindezek ellenére én is vittem volna uszira Tamást, mert nagyon tetszik, de apa nem engedte pont a betegségek miatt. Puszi nektek is!

Arte, Szilvi!
Nektek nagyon-nagyon megy a drukk, most már tényleg kellenek új kismamik, mert már csak anyukák vagyunk! Sajna ebben a hőmérőzős, ovumikis, meg ovutesztes dologban nem tudok okosat mondani, nem értek hozzá. A görbét sem tudom hogy van, soha nem használtam egyiket sem, de a lányok már írtak okosságot, nekik több tapasztalatuk van! Puszi Nektek! És mindent bele ;)

Laar!
Nagyon tetszenek a képek, amiket feltettél, az a virág mintás csempe nagyon tuti. Szépek lesztek nagyon :)

Kiru!
Ákoska is milyen hatalmas lett! Tündéri a pancsizós képe, meg a másik is. Azóta is átalussza az éjszakákat? Tamásom is csinált ilyet néha, de aztán mindig visszaállt és kelt úgy, mint előtte :) Ügyes nagyon, ha már átalussza tényleg ennyi idős korában. Pussz nektek is!

Angyal!
Tamásom nem túlságosan aludt az elmúlt két éjjel. Nem tudom mi lehet vele, de én csak a bocitejre tudok gondolni. Lehet zavarja, mert néha mikor felveszem, morog a pocakja is. Éjjel kettőtől kezdve óránként kel.... ma este nem adok neki, aztán meglátom mi lesz. Persze meglehet, hogy a hátsó fogai jönnek. De nem engedi megnézni.
Neked is drukkolhatunk tesó ügyben? Hogy minél előbb összejöjjön? Rajta vagytok az ügyön, igaz? Puszi

Most megyek, Tamásom álmos, délelőtt fél órát aludt, felkeltette a postás, talán most sikerül többet szundizni, lefekszem vele én is, alig aludtunk éjjel. Úgyis depis idő van, dolgaimat már megcsinálta, úgyhogy szunya lesz :) Puszi és remélem holnap visszatér a napsütés!

Kép

Kép
luca81
 
 


Sziasztok!

Most csak gyors bekukk, vissza még nem olvastam.

Petra: Tündériek a gyerkőcök! Nagyon szép Kornélka és Flóra is! Kornélka olyan aranyos, ahogy azzal a plüssel alszik. :) És ahogy fürdeti Flórát.... :) Flórának milyen hosszú a hajacskája a feje tetején! Alexának olyan kis rövid mindenhol. :) Na de majdcsak megnől neki.

Kérdezted a C-vitamin cseppeket:

CEBION a neve. Az árát nem tudom, mert több mindennnel együtt vette anyum és nem engedte kifizetni.
30 ml. Nekünk most napi 1x 10 cseppet kell adni Lexinek 1 hétig.


Puszi!

Kép

Kép
daniellla
 
 


petrám nekem átjött, nagyon kis édi volt az edda számért meg+pont, imádjuk, norbi és én is.

ma nincs valami jó napom nekem, de hátha holnapra elmúlik. kicsit sok emberben csalódtam mostanában. többek között norbi családjából senki nem jött el a keresztelőre, a legjobb barátnőm durván átvágott anyagilag és még ki is beszél a hátam mögött. de hát már többször rá kellett jönnöm, hogy túl jóhiszemü vagyok. norbi család várná a pénzt az el nem adott lakásból, nem tudom mire fel, mikor az a norbié. na családot nem válogathat meg az ember. nagyon durva, hogy családi és baráti kapcsolatok mennek tönkre a pénz miatt. én nem hiszem el, hogy mindenki milyen rosszindulatú lesz, ha anyagiakról van szó. én eddig burokban éltem? :shock: sajnos az emberi hülyeséggel nehéz együttélni. na megyek, mert holnap "csak" 3xszúrnak meg, a ku..a inzulin r. miatt. ez is riasztó, hogy 33 évesen lehet, hogy gyógyszert kell szednem életem végéig. szóval ma én vagyok depis, biztos a hülye rák horoszkópom miatt vagyok mindenre túlérzékeny, igaz vasi, ezek a rákok már ilyenek! :wink:
na jóéjt nektek, holnap ha tudok jövök.

Kép[/url]
Kép[/url]
Kép
etna33
 
 


Etnám!
Mi van Veled?? Nehogy már Te is belépj a "depisek" táborába! Biztos a szar idő hozta ki. Elég brutál, amiket leírtál, és tudom mit érzel most. Én is csalódtam már kettő legjobb barátnőmben, tönkre is mentem bele lelkileg. Iszonyat lelkizős vagyok én is, és hetekig csak agyaltam miatta. Legutóbb a legjobb barátnőmnek nevezett csaj még ott volt a lagzinkon két éve, azóta se híre se hamva. Hogy mi baja lett, fogalmam nincs, én nem bántottam meg, de egyszerűen nem jelentkezik. Egy közös barátnőnk elmondta neki apukámat, egy sms-re sem méltatott...szóval ennyit róla. Nekem is nagyon tud fájni az ilyen, de százszor megfogadtam már, hogy nem fogom magam idegesíteni, de mégsem megy :( én már csak ilyen hülye maradok, de ezek szerint nem vagyok egyedül ezzel. Fel a fejjel Drága, remélem megoldódnak a gondjaid! Ott van Neked a drága Kisfiad, Norbi, szüleid, adnak ők elég erőt Neked! :) Puszi és jó éjt!

CSajok valami olyasmit hallottam a híradóban fél füllel, hogy ne adjunk a gyereknek tehéntejet, inkább tápszer, mert attól erősebb lesz az immunrendszere és jobban bírja, ha támad az influenza... mindjárt megnézem itt a neten, az rtl híradóban volt.
Nekem meg a jobb szemem belső sarka kezd begyulladni, hát ilyenem még sosem volt, de ha pislantok, tökre fáj és már meg is van duzzadva egy kicsit. Mi a fene jön még??? Na jó éjt csajok, holnap jövök.

Kép

Kép
luca81
 
 


meg is találtam, itt a video, remélem bejön, nézzétek meg!

http://www.rtlhirek.hu/video/70020

Kép

Kép
luca81
 
 


Szia Etna!

Tudom, h nem vigasztal, de az én kis családom is ilyen, minden hétvégén gyomorideggel megyek anyámékhoz, h éppen most ki szól be stb.Már örülök is neki, h nekilátuk a háznak, így nem tudunk majd lemenni.Tök féltékenyek a párom szüleire, mert ők többször látják a csajszit..mert persze többször jönnek is..de ez már nem lényeg..meg persze ők tök normálisak imádom őket..teljesen más világban élnek mint anyámék, ezért is inkább hozzájuk viszem a kicsit.Meg igazából, ők segítenek mindenben, mikor a lakást felújítottuk akkor a párom családtagjai segítettek, apám ide se dugta a képét..elég szégyen, már ég a pofám komolyan..a párom szülei, tesója vesz ki szabit, h tudjon segíteni, de ő még azt sem mondja, h majd ha nem dolgozik akkor jön..Anya ma mondta h okt 23 megy németbe dolgozni 3 hónap múlva jön csak haza, uh valszeg külön karácsonyozunk, biztos hiányozni, fog, meg mi is neki..de ez van, itthon már nem dolgozik 1 éve..
Azt mondta örül, h kimehet majd segít minket anyagilag, de már előre félek..ha vmit elfogadok egész életemben hallgathatom, h ők ezt adtak azt adtak uh inkább semmit sem fogadok el.Elég gááz így, de ez van.
Keresztanyám meg mindenbe belepofázik..őróla meg nem is beszélek már.

Szóval ennyit a rokonságomról.

Csajszi kitartás, a holnapi böködéshez.Hamar túl leszel rajta..

puszika

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Petrám még valami, aztán tényleg lépek:
nekem nem jött mail a gmail-es címedről. Hova küldted? Igazából én nem használom a gmail-t, csak azért van, ha nagyobb fáljt akarok küldeni. Most beléptem, de nem jött semmi, és freemailre sem.

Etnám!
El is felejtettem írni nektek a videokat, meg a nyaralásos képeket! (persze ezeket is most vettem észre, mivel nem lépegetek be oda) Nagyon tuti, tetszik a mail szövege: nincs hangja, mivel a fényképező nem veszi fel... aztán persze simán van hang is :) Édes nagyon Boti, ahogy homokozik, kúszik. Elájultam, mikor megláttam mennyi játékot vittetek. Nem semmi. Elhiszem, hogy kicsi volt az autó :) Na pussz, tényleg lépek, már elég belőlem :roll:

Kép

Kép
luca81
 
 


Sziasztok Csajok!

Ami igaz, az igaz. Családot nem választhat az ember. Minden családban van zűr, ahogy nézem. Hol kisebb, hol nagyobb. De inkább hagyjuk is.

Csajok nem akartalak titeket riogatni, ( nem vagyok anyuka ) de én a tehéntejről nem sok jót hallottam. Én tutira nem adnám a gyerekemnek még forralva sem. Igen úgy gondoljuk, hogy sokkal egészségesebb, mint a bolti vacak. Igen ebben van valami, csak éppen sokkal több benne az allergén anyag is. Tudni illik a tehén minden sz..t megeszik, sajnos. Ha tudtok kecsketejet adjatok a gyerkőcöknek, azt is forralva, mivel a kecske valami miatt nem eszi meg a káros füveket. (van esze) Én is azon nőttem fel, és amíg ittam, soha nem voltam még náthás sem.( Most meg nem bírom meginni.) Állítólag sokkal inkább támogatja az immunrendszerét a kicsinek. Ettől nem alakul ki semmi allergia (fűre.fára) később sem állítólag. Az anyatejhez áll közelebb. Igaz laktatóbb is, mivel zsíros. ( Ezért nem tudom meginni.)

Petra átjött, köszi. Nagyon tuti. A páromnak is tetszik.

Puszika
szilvi09
 
 


Etna!

Tudod a pénz megbolondítja az embereket. Mivel bankban dolgozom, hát elég hajmeresztő dolgokkal találkozunk nap mint nap. Főleg ha hagyaték tárgya a pénz. Rémes, hogy mit tud az egyes emberekből kihozni. Aki addig "kezesbárány" volt, egy megvadult tigris is megirigyelhetné a viselkedését, olyan agresszív lesz. Durva, de ez a valóság. És, hogy milyen leleményesek az emberek, arról ne is beszéljünk. Mindennel próbálkoznak. A férjemnek szoktam mondani, hogy nyissa ki a szemét, mivel ő is elég hiszékeny, de aztán rájön, hogy az élet már másképp működik. Most már sokkal óvatosabb, rájött, hogy a látszat néha csal. Sajnos az emberek gátlástalanul gázolnak át másokon, csak hogy elérjék, amit akarnak. ( Tisztelet a kivételnek.) Na de nem ragozom tovább.

Grácus nagyon boldog évfordulót nektek. Mi van veled???? Érzel már valamit???? Jaj, annyira izgulok, és drukkolok neked.

Puszi.
szilvi09
 
 


Sziasztok!

Etna: ne légy depis ez nem te vagy! Tudod az ember a családját tényleg nem válogathatja meg, de mindig azt kell nézni ki mondja a dolgokat. A pénz a mai világban sajnos nagy Úr és sokan nem tudják miket beszélnek, cselekednek ha pénzről van szó! Mindenkinek a családjában szerintem vannak gázos egyének, csak az ember nem beszél róla. Én meg mondjuk az ilyen rokonokkal nem foglalkozom, mert egyáltalán nem érdemlik meg azt, hogy az időm rájuk fecséreljem! Azuram nincs elhanyagolva:D teljesítem asszonyi kötelességem :wink: A képek alapján nagyon szuper a lakás, valaki már megvehetné, hogy tovább tudjatok lépni. Venni szeretnétek egy másikat vagy építkezni? Vagy már meg is van a másik? Kitartás! Majd lesz még rosszabb amikor a Boti már egyedül robog.... :wink:

Mindenkinek köszi a drukkot, remélem páfrányosodni is fogok rendesen, minden nap nyáladzok a mikire:D


Laar: mi mindenképpen építkezni akartunk és úgy vágtunk bele, hogy tudtuk a család segíteni fog (nem anyagilag). Azuram amúgy is olyan skót, hogy már skótszoknyát érdemel, de azt hiszem meg is kapja Karácsonyra :D Amúgy nagyon szupik a csempék :D

Petra: ha fent lesz a cserép, akkor mindenképp küldök képet mindenkinek! Ma az ácsok vannak meg a kőművesek. Ha holnap tudnak még jönni az ások, akkor vasrnap cserepezés, ha nem akkor meg majd kiderül. De jó lenne ha vasárnap cserepeznénk, mert jönnének 7főn a banktól, mert elfogyott a pénzünk. De szerencsénk van, mert baromi sok számlánk van, úgyhogy talán a végén könnyen leszünk. Az emilt magkaptam!

Tináról valaki valamit???

Pusszantás mindenkinek!!!

Kép
Kép
arte
 
 


Sziasztok!

Szilvi!
Egyetértek veled.
A beteges gyerkőcöknek a doki is szokta ajánlani a kecsketejet, mert erősíti az immunrendszert..persze az ilyeneket csak forralva.
Az egyik ismerősöméknek is a kislányuk nagyon beteges volt, és rendszeresen itattak vele kecsketejet, azóta ez megváltozott, most nagyon ritkán beteg.
Uh ezt mindenkinek tudom ajánlani.De gondolom ez is meg van határozva hogy mikortól iható a gyerkőc számára.
Én sem tom meginni,nagyon erős jellegzetes íze van, amit a kakaó sem nyom el, és az ebből készült túrót is kiszúrom, mondjuk én már a bocit sem tom meginni, pedig azon nőttem fel..ezek a buzi bolti tejek, agyon vizezve, már jobban ízlik, sajna.

pusszantás csajszik.

Kép
Kép
laar
Kozármisleny
 
 


Sziasztok!

Szilvi azért minden sz...t nem eszik meg csak amit adnak neki. :lol: 5 Évig dolgoztam tehenészeti telepen és mindig ugyan azt ették kukorica siló, ccm, szenáns, kukorica dara, és tejelő táp, répaszelet meg szénát aszem mást nem! Inkább a higénia miatt kell agódni, hogy milyen koszosak a tehén tőgyei ha nincs rendesen megtísztitva akkor van ám jó magas szomatikus sejtszám meg csíra!! :roll: Meg a gyógyszerezésre nagyon oda kell figyelni, hoy mikor kaptak gyógyszert és mikor jár le a hatóanyaga! Én a bolti tejet nem is tudom meginni még jó, hogy a férjem dolgozik és tud hozzni minden nap tejet!
Na de ennyit a tehenekről :lol: kicsit hiányzik a meló :cry: :lol:

Remélem mindenki jól van!

Én elégé dilemmázok nem tudom, hogy össze jött e a baba nagyon jó lenne viszont ha nem akkor még meglehet, hogy a kövi ciklusban még megpróbáljuk hátha össze jön inszem lenne! Most ezen gondolkodok és nem tudom, hogy mi lenne a jó! :cry:

Sok puszi!

Kép
grácus
 
 


Hát talám a melleim érzékenyek egy kicsit de hát ez nem jelent még semmit meg a hasam tegnap nagyon fájt mindtha késel szúrkálták volna! Nem tudom!

Kép
grácus
 
 


Grácus bocsi, hogy nem jól fejeztem ki magam, inkább akkor azt mondom, hogy minden allergénnel teli füvet megeszik, míg a kecske nem. Nem akarok veled vitatkozni, de sajna nem tudhatjuk, hogy az amit kap, az vajon mennyire volt agyon kezelve, permetezve. A higiéniáról inkább ne is beszéljünk. Persze tuti vannak olyan helyek ahol figyelnek erre.
Remélem az már a pocaklakó jelzése, hogy megérkezett!!! Drukkolok+++++++++++++++++++++++++++++++++

Laar hát én sem tudom meginni, csak a bolti tejet, bár tudom, hogy az már nem tej. A házi túrót, tejfölt illetve ezzel készült ételeket, legyen az bármi, szintén nem tudom megenni. Pedig jó lenne. Hiába akarják titkolni, ahogy a számhoz veszem, rögtön megérzem és nem tudom a számba venni. Nem tudnak becsapni vele. A sajtot azt viszont megeszem, de azt sem mindet. A kolléganőmék foglalkoznak vele, és azt nem tudom megenni, viszont van egy hely, ahol venni szoktunk, és azt minden gond nélkül. Kecskesajtot imádom, juhtúrót ( brindza )szintén, főleg sztrapacskának, de a töltött gomba is isteni tőle. Na de hagyjuk, mert éhes is lettem rögtön.

Csajok nem tudom, hogy valaki járt-e már azon az oldalon, ahol gyertyát lehet gyújtani akár élő, akár elhunyt személyért. Én most találtam rá, szerintem nagyon jó. Igaz, hogy a sok sírástól (nagyon megható versek vannak)a szemeim olyan vörösek, hogy az még.

Puszika.
szilvi09
 
 


Sziasztok Lányok...

Etnám, ne keseredj el. Meríts erőt a fiadból és a férjedből, és ne engedd, hogy a családtagok bosszantásai eljussanak hozzád.
Régen én is megtapasztaltam, ha barátnak adtam kölcsön, a végén én voltam a szemét, hogy visszakértem, ezért elhatároztam, hogy senkinek nem adok. Mióta ehhez tartom magam, ilyen téren nem csalódom.
Sajnos a pénz sokakat megbolondít, érzéketlenné, rideggé tesz, ezt - bármennyire rossz is - el kell tudni fogadni.

A kecsketejet allergiásoknak is szokták ajánlani. Ártani biztos nem árthat a babáknak sem.

Ma néztem a tv-ben reggel horoszkópot, mivel mérleg vagyok, nekem mától - azt mondták - nagyon jó lesz. :-) Amit a következő 1 hónapban teszek, kihatással lesz a kövi 1 évemre. Tehát nagyon össze kell szednünk magunkat apával, hogy az egy évemet a babavárás határozza meg. :-)

Petrám, rengeteg almám van, már csináltam kompótot, bundás almát, sült, sajttal töltött almát köretnek, ma azt hiszem nekiugrok egy kis almalekvárnak. Több ötletem nincs. :-) De a leki tuti finom lesz egy kis palacsintával és fahéjas porcukival. :-)

Puszi mindeninek: Nofi :-)
nofertiri
 
 


Szilvi...

Én is tegnap találtam meg azt az oldalt, tényleg szépek a versek, és rengeteg gyertya van.
nofertiri
 
 


Szilvi!
ÉN is ismerem azt az oldalt (www.gyertyagyujtas.hu) sokat nézegettem, mikor apukám meghalt. Aztán leszoktam róla, mert állandóan végigbőgtem az egészet, vannak pici babák, a szivem szakad meg értük. :(
Drukkolok továbbra is!

Kép

Kép
luca81
 
 


Luca!
Azért tévedtem erre az oldalra, hogy kérjem az angyalok segítségét, hogy a pocaklakó megfoganjon. Szóval nem szeretném minden napomat végigbőgni, ez ma elég volt. Nagyon szívfájdító, egy-egy történetet végigolvasva. A halál szörnyű dolog. Tehát látogatásaim, csak gyertyagyújtásra lesznek az angyalok javára. Remélem.
Köszi a drukkot, szükség van rá!!!!!!!

Puszika.
szilvi09
 
 


Sziasztok Lányok!

Etnám! Sajnálom, hogy ma te leszel a tűpárna, de reméljük, hogy csak ma kell kibírnod, és többé az életben nem kell menned ez miatt vérvételre! Nekem is elegem volt abból, hogy a terhesség alatt tűpárnát játszottam! Soha, de soha többé nem szeretném átélni!! Főleg, hogy még rosszul is lettem majdnem mindig. Én is imádom az Eddát! Mikor terhes voltam a Törpével sokat hallgattam, sőt még koncerten is voltam hatalmas pocakkal. Már akkor is élvezte az én kicsikém. Most is a hasonló zenéket kedveli. A jelenlegi kedvenc a Kárpátia Lesz még c. száma és az Altató.

Szilvi! Örülök, hogy átment! :D A gyertyás oldalt nem ismerem, de ha ennyire szívszaggató asszem nem is látogatom meg. Olyankor mindig rossz érzés tölt el ha gyerekek haláláról és egyébként is más haláláról olvasok... Szóval maradok még távol tőle. Talán majd, ha egyszer NeADJ ISTEN történik valami rossz....
Nagyon drukkolok neked, de ne agyalj butaságokon, csak is jó dolgokkal foglalkozz!! :D

Grácus! Szerintem jó esélyetek van a babára!! Tud nagyon szúrni, ha fészkalódik be a baba! Szóval, drukkolok ezerrel!!

Laar! Az én anyum sem egy egyszerű eset, de mit tegyek, ő az anyám!! Így kell elfogadnom. Én már elengedem a fülem mellett a hülyeségeit. Sokszor jön olyanokkal, hogy én tettem el neki valamit amit nem talál, aztán alig vagyok nála. Szóval totál nonszensz dolgokkal jön. Ezt az adok-kapok dolgot én is megkaptam már többször. De ki adjon, ha nem ő?? Egyébként anyósra ő is féltékeny. Összezárhatnánk őket, jól magukra ismerhetnének!! Mi is többet kapunk anyóstól mint a szüleimtől. Igaz nekem a nevelő apám mindig segített a háznál bármilyen munka volt. Ráadásul ő már túl van egy infraktuson is. Apámra nekem is az igaz mint a tiedre. Sőt tovább megyek. Azóta nem volt a házunknál amióta állnak a főfalak, és most már majdnem kész... A fiamat sem látta tavaly május óta, a Flórát pedig még egyáltalán nem látta! De én biztosan nem is viszem!! Ha őt nem érdekli akkor a gyerekeimet sem fogja ő érdekelni!! Szerencsére a féltesóim jöttek a keresztelőre is!! Na de a család az család! A barátok barátok. Bennük is lehet csalódni, de legalább ha ők nagyon megbántanak kizárhatod az életedből őket, a családot sajna nem...

Lucám! A freemailre írtam neked. Sajnálom, hogy nem ment át. Nem tudom, hogyan küldhetném el. SOKAktól jött vissza mailer üzi. Pedig tömörítettem is.... Tamás hogy van? Milyen volt az éjszaka??

Daniella! hogy vagytok?? Jobban van már a kicsi??

Nofi! Húha! Te aztán képben van alma receptekkel!! :D Jól hangzik az almalekvár és a palancsinta (ahogy a fiacskám mondja). Nem jársz véletlenül erre felénk!? Hozhatnál nekem!! :D:D A horoszkóp nagyon bíztató! Reméljük, hogy ügyesek lesztek Sadával és jön majd a minimanó is!!

A tehén tej témában csak annyit mondanék, hogy nálunk is van tehenészet. A házunk mellett van a legelő, ahol az állatok legelnek. Semmit nem vegyszereznek. Aztán mikor learatták a silot, akkor ráengedik a kukorica földekre is őket. Nem tudom máshol hogy müködik de itt nálunk valami zárt rendszeri fejés van. és állítólag a fejő helység levegőjével nem is érintkezik a lefejt tej. Hogy mennyire tiszta a cickójuk azt nem tudom, de én úgy láttam nem igen tudnak lefeküdni a mocsokba szegények. A tej pedig isteni finom. Rengeteg tápanyag és vitamin van benne. 3,6 vagy 3,8 as a zsírtaltalmúk és a fehérje tartalom is jó. Forralni nem szükséges, a zárt rendszer miatt. Tej autómatából hordom én is minden másnap haza a tejet. Volt itt az utcában egy ház, ahol szintén volt mindig tehén. NA annak a tejét én sem bírtam meginni, mindig éreztem rajta az istálló szagot, és még sok más egyebet. DE itt ebből a tejből szivesen iszok én is!! És a kelt tészta össze sem hasonlítható a bolti tejből készült tésztával!!
Egyébként azt tanácsolnám, ha nem akartok adni neki, vagy nem bíztok benne adjátok inkább a tápszert és csak másfél-két éves korában adjatok a gyereknek tejet. De akkor is előfordulhat az, hogy nem bírja a gyomra majd a tejet és beteg lesz tőle!
Én a Kornélkának bolti tejet adtam, nem az UHT-t hanem a sima pasztörözötett, szerencsére nem volt semmi baja tőle. Beteg sem volt, talán egy évbe egyszer, akkor is mindig valakitől elkapott valami hülye vírust(hányás, hasmenés), náthás volt néhányszor, de hamar túl volt rajta mindig.
Amióta ovódás már többször volt beteg....

Na megyek megnézem a darálthúsom kioldvadt-e már, aztán csinálom a milánóit apának.

Én is nagyon bágyadt és fáradt vagyok mostanság. És kaja után többször látok homályosan is. Remélem, hogy nem a cukor betegség kezd nálam kialakulni, mert akkor én abba belehalok!!!! Nem tudok süti nélkül élni!!!

puszi mindenkinek!!!
wpetra
Pusztavám
 
 


Sziasztok Csajszik!

Petra: Gyógyszertári illóolajat párologtatok Lexi szobájában, AETHEROL PER INHAL a neve. Pontosan nem tudom, mi van benne, de nagyon kellemes, kicsit mentholos illata van, tisztítja a légutakat. Mivel most nincs fűtés, forró vízbe csepegtetem, 1 l vízhez kell 10 csepp belőle.
A Cebion recept nélkül is kapható!
Lexi jobban van már valamivel, nincs láza szerencsére, de még elég náthás, köhécsel és sokat tüsszög, de azért javulóban van. Ma mentünk vissza a doktornénihez, sajnos a torka picit piros lett, azt mondta, ha megint lesz láz, akkor kap antibiotikumot, de reméljük, hogy nem kell.
Etna, Luca: Ezt nektek is írom, mert ti is kérdeztétek, hogy nem a babauszin kapta-e el Alexa a betegséget. Hát...szerintem nem, mert már előtte napokkal is náthás volt, de mondjuk nem annyira, hogy ezért lemondtam volna az úszást. Meg a doktornénink is mondta, hogy ez egy nátha vírus, ami benne van a levegőben, ez fertőzte meg Alexát. Persze, ha folyamatosan beteg lenne az uszi miatt, akkor azért nem vinném többször, de remélem, nem így lesz. Luca: Azt tudom, hogy a babaúszáson a babák nem tanulnak meg úszni, azt csak 3-4 éves kor körül lehet elkezdeni. Nem is ezért viszem Alexát, hanem csak a víz szeretete miatt, azért, hogy szokja és szeresse meg ezt a közeget. Játékos-énekes módszerrel történik a babauszi, a csemeték jól érzik magukat, kellemes időtöltés. Szóval, én csak emiatt gondoltam, hogy jó lenne járni. A betegségektől persze én is féltem őt, remélem, mostanában nem lesz benne több részünk. A búvár reflex lehet az egyetlen bibi, de azt meg 6 hós kora körül elnövi a legtöbb baba, ezért is nem akartam előbb vinni.
Petra: neked tényleg ennyire hihetetlenül pontos a mensid??? Minden hó 16-án? Nem semmi....Az enyém szülés előtt is full összevissza volt, főleg, mikor már nagyon akartuk a babát. Előtte egy darabig azért volt 30-32 napos is. Most szülés után megbetegedtem először 4 hónappal, de az csak 2 (!) napig tartott, aztán rá 40 (!) napra megjött megint. (szept. elején)Az már rendes mensinek tűnt, kb. 5 napig tartott. Görcs viszont egyeltalán nem volt szerencsére, pedig én szülés előtt nagyon görcsöltem mensikor. Mondjuk azt hallottam, hogy szülés után sok mindenkinél már nem jár olyan erős görcsökkel a mensi, mint előtte. Most a 16. napomon vagyok, de fogalmam sincs, hogy most ez középidő-e, milyen ciklusaim lesznek majd stb. Jó lenne azért, ha lenne egy kis rendszer benne, mert így sokkal nehezebb a teherbeesés is, na de ezért fogom használni majd legközelebb is az ovu tesztet!
Akartam írni neked, hogy a múltkori Tv-Macis e-mail, amit küldtél, az nagyon tetszett!!!! :D :D Nem semmi volt! Régen kaptam már ilyen mailt, amin ennyire nevettem, mindjárt tovább is küldtem 1-2 embernek.
Érdekes, hogy írtad tegnap, hogy rossz idő volt felétek, nálunk tegnap 100 ágra sütött a nap, hozzánk ma ért el az eső és a borult idő. :(
Hogy haladtok Flórával a hozzátápival? Miket kóstolt eddig? Alexa kapott reszelt alma levét és üveges alma-barack kajcsit, hááát...nem egyszerű, fintorog rájuk, olyan édes pofákat vág közbe, megzabálom, meg nem mindig nyitja ki a kis száját, na de majd szépen, lassan haladunk, azért sikerült már bele diktálnom jónéhány kanálkával.
Most megyek Lexit etetni, aztán folyt. köv.

Kép

Kép
daniellla
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?