Új privát üzeneted érkezett!

Uxi, apa mire való? :lol: :lol: :lol: :lol: Én ma topon vagyok, mindent megcsináltam, nagyon finomat főztem, és csak pihengetek, amíg a gyerek alszik :lol:

Blogol még valaki Afrán, Heydien és Twisten kívül? Ilyenkor ráérnék olvasgatni :wink: :lol: :lol: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Helló Lányok!!

Na hoztam a képet a Babóról!! :D :D

Kép Babóka

Olyan szép nagy kerek lett a petezsák is.Kis gömböcke :D :D
editke28
 
 


Sziasztok Kismamák!

Twist!
GRATULÁLOK A PULZÁLÁSHOZ!!!

Dytt!
Kép Remélem ez gyönyörű kislányodnak is tetszeni fog! Nyugodt hugivárást neked!


Heydie!
Köszönet a tábláért! Még mindig nem végeztél a vizsgálatokkal? :shock:


Hékás!
Hová mentek nyaralni? Remélem nem valami meleg helyre :?
Teljesen igazad van! Az önkéntelen pocaksimi minden kismamát elárul :lol:

Uxi!
Szerintem eljött az ideje, hogy férjeddel komolyan elbeszélgess 1 mosogatógép beszerzéséről :wink:

Afra!
Én már megint hiányollak :)

Editke!
GYÖNYÖRŰ GÖMBÖCKÉD!

Holnap megyek UH-ra.

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 

 
 

Helló csajok!

Nálam a mellnagyobbodás, és az álmosság a tünet, semmi más! :-) Én hétfőn megyek dokihoz, de csak azért, hogy minél előbb kirjon táppénzre. Nála nincs uh, így be kell még utalnia, aztán tud csak kiírni. Szóval uh szerintem jövő hét vége, vagy június eleje.

Elmesélek valamit!!! :lol: Tegnap voltam egy "látónál"!! Képzeljétek, anélkül, hogy mondtam volna, "látta", hogy terhes vagyok, és azt is, hogy a bal oldalon van megtapadva, ami igaz, mert ott érzem sokszor! Tiszta izgi volt!!! És a jó hír az előzményeim után, hogy ő állítólag egészséges lesz, és normálisan ki fogom tudni hordani!!! Szóval biztos sokan nem hisztek benne, de engem megnyugtatott kicsit!!! :shock: :D
melike30
Győr
 
 


Editka, bocsi, lemaradt, hogy nagyon helyes a "zsákod"! :lol: Nonoka, holnap neked is lesz már képed, tök jó!
melike30
Győr
 
 


Melike!
3,5 éve várjuk ezt a babát. Én már mindenben hiszek. :wink:
Mi az, hogy állítólag egészséges lesz :twisted:
A mondat helyesen: EGÉSZSÉGES LESZ!!! :D

Nonóka
Kép
nonó-ka
 
 


Nonóka, bocsi, igazad van, tuti egészséges lesz!!!! :lol:
melike30
Győr
 
 


Olaszokhoz megyünk. Nem mondom, hogy könnyű lesz egy 1 évessel kint és egy 2 hónapossal bent :wink: :lol:

Editke! Szép a képed.

Nonóka, már lesz szívhang is? De izgi!!! Nekem akkor kellett volna UH-re menni, amikor nyaralok, ezért csak utána mehetek :cry: Pedig már úúúgy várom!

Tényleg, nem tudja valaki véletlenül, hogy meddig van hüvelyi UH és mikortól a hasi? Ha én megyek júni 8-án, 9 hetesen, akkor már hasi lesz?

Melike, én is jártam "látónál". vagy már nem is emlékszem, hogy hogy hívta magát. De így pár év távlatából visszagondolva, minden beigazolódott, amit mondott. 2-3 évre mondott csak előre, merthogy a többit sors befolyásolja, de 1000%-ig igaza lett. De miért gondoltad, hogy bármi gond lenne? Tökéletes terhesség, utána tökéletes gyerek :wink: :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Editke nagyon gyönyörű a babó, egy szépség! Gratula hozzá!:)))

Úgy tudom, hogy a 9. héten már hasi UH-nak kéne lennie, aszem.
Vendég
 


Igen Lányok, beszállok én is.EGÉSZSÉGES LESZ!!!!Így kell mondani is nem csak gondolni és fordítva. :wink:

Amúgy rendesen kivagyok a melegtől és úgy általában minden bajom van, de ha ránézek a kis Gömböckére egyből jó kedvem lesz.
Barnázgatás nagyon enyhén van,de szedem rá a bogyit meg az elevitet is mikor sikerül lenyelni, és próbálok pozitív lenni.++++++++
:D :D
editke28
 
 


Na erre az uh-ra én is kíváncsi lennék, mert nem kérdeztem meg.
Június 9.-én megyek legközelebb, és hát ha hasit csinálna akkor a férjem is bejönne.Hüvelyinél elég furának gondolom....
editke28
 
 


Sziasztok!

GRatulálok a szép UH-képekhez! :lol: :lol: :lol: :lol:


Én olyan palacsinta vagyok... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Ismerőseimnek még a 12. heti UH is hüvelyi volt
Vendég
 


Mandi!!

Mi a baj??Ugye nincs baj??Csak még nem hallottam ezt a palacsintás dolgot...
editke28
 
 


Sziasztok!

Húú, ma nagyon kemény napom volt. Kezdődött azzal, h alig bírtam aludni az éjjel, mert ezek a hülye sirályok itt ordibáltak az ablak alatt :evil: Reggel viszont korán keltünk, mert ma intéztük az egészségügyi kártyát...3-4 óra alatt le is rendeztük (de természetesen közben a fél maratont "lefutottuk"), gondolhatjátok, h kb, mint egy zombi, úgy jöttem-mentem...amint hazaértünk le is dobtam magam az ágyra, de elaludni ismét nem bírtam, mert brutál éhes voltam...felkeltem, ettem, majd aludtam néhány órát...még mindig elég kóma vagyok, de legalább leküldtem a Picúrnak egy jó kis gyrost (hús nélkül, mert most így kívánom)... :D

Editke! Nagyon szép a sztárfotó :D
Jajj, remélem a jövő héten már én is hozhatok valami hasonlót!
Nonó-ka! Köszi a hiányolást, nagyon aranyos vagy :D Hogy vagy? Pihizel sokat ugye?
Dytt! Isten hozott és gratulálok! A nagylányodhoz is...gyönyörűszép :D
Twist! Nem tudom, gratuláltam-e, de most megteszem (lehet, h ismét :P )
Gratulálok! Örülök, h minden rendben van odabent :)

afra.h
 
 


Guten Tag :D

Agyamra ment a sok német, a vizsgálatokon annyit pampogtak... :D vérkép és vércsoport megvolt, kedd-szerda körül lesz meg az eredmény. Reggel nagyon sz..rul voltam, nem ehettem ugye, borzasztó volt így zötykölődni, meg hát amúgy is...szerológiára nemtom mikor megyek...senki nem tudja, h ott mit csinálnak???
Itt is elég meleg van, de holnaptól jön újra a lehülés, szombatra is 19 fokot mondanak...nem bánom.

Editke - nagyon cuki a kép :)
Nekem is kellemetlen volt egy kicsit, h bent volt velem a párom a -hüvelyi- UH-n, Briginek írtam ezzel kapcsolatban előtte, h kicsit furcsa, h egy ismeretlen pasas "matat" bennem. De végülis nagyon jól kezeltük a helyzetet mindhárman :)

UH - én mintha azt olvastam vna, h a 12. hétig csinálnak hüvelyit, és onnantól kezdve hasi. Nem tudom, ez mindenhol így van-e, de gondolom h. azért sokban nem tér el...

Sztem nekem még mindig nem nőtt a hasam, viszont a melleim most kezdtek el fájni. Rendesen irritál a melltartó, akarok venni vmit holnap, mert ez így elég gáz...talán a pamut jobb lenne. Nem tudom...nálatok ilyesmi gond nincs?

Melike - én is hiszek az ilyen dolgokban, kicsit babonás is vagyok. Én is meglepődtem magamon, h ide már akkor beírtam, amikor még nem voltam biztos a dologban. De pl. a család többi részének, ill. az ismerősöknek csak a 12. heti vizsgálat után jelentjük be Bubcit...
És amúgy jól mondják a csajok, egészséges lesz a pici!!! :)

Hűűű, Brigi - Olaszország...imádom! Ott hova? :oops:

Most asszem ennyi maradt meg bennem...megint jó sokat írtatok, bár most későn is jöttem.

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Annyira le vagyok ma épülve. Ülök és nézek ki a fejemből. Amióta tudom a babát, most van a legmelegebb, biztos betesz ez is... :? kaját meg még annyira sem kívánok, mint eddig, melegben soha nem tudok enni. Félek, h ártani fogok vele a bébinek, de egész egyszerűen semmi nem megy le a torkomon :roll:

Afra - dejó, örülök, h megvan a kártya! UH akkor mikor lesz? :)

Nonó - tegnap a zsiráfra, amit betettél nekem akartam írni, h haláli :lol: :lol: köszi :wink: tudsz pihengetni?

Akiknél volt barnázás, minden okés??

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!

Most vagyok 8 hetes terhes, múlt héten voltam UH-n és már volt szívhang :D még szokom az érzést, de nagyon örülök!
Hétfőn voltam vérvételen és ekg-n, de a háziorvosi beutalóval a vércsoport és ellenanyag mérést nem végezték el :?
Volt már vki ilyenen, hova kell menni? Nem akarom, hogy mégegyszer megszúrjanak :( :( :(
bogaracska
 
 


Szia Bogaracska! Nekem volt már vércsoport és ellenanyag mérés. Labor, szóval sajna szúrni fognak. Nekem a nőgyógyász adott rá beutalót.

Hédi, most az olasz Adria van soron, Caorle. Mi városlátogatósak vagyunk, de egy 1 éves gyerekkel az lehetetlen. Azért Caorle, mert ott is van látnivaló, meg Velence is közel van, de mégis tengerpart :lol:

Nekem most nem gáz a melltartó, de Marcival vettem pár kismama-melltartót. Ilyenkor nem szokták javasolni a merevítős melltartót a tejcsatornák miatt, de amíg nem szorít, azt hordok :lol: Ha meg már szorít, előveszem a kismama-melltartókat. annyira mázlim volt, mert Londonban jártunk, és véletlenül betámolyogtunk egy hatalmas, többszintes áruházba. Mivel előtte 1 hónapon keresztül nem láttam Pesten jó melltartót, persze megnéztem. Árat nem is néztem, levettem 5 melltartót a polcról, mentem a kasszához. Mondja a kasszás, hogy húúú, de olcsó! Aztán láttam, hogy az 5 melltartóért fizettem kb 2500 Ft-ot, olyan akció volt. Rohantam is ki utána, nehogy rájöjjenek, hogy rosszul blokkoltak :lol:

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Azt olvastam, hogy az első hetekben, nem szabadna hízni, sőt van aki, fogy is, én mégis híztam már 1.5 kg-t :oops:
Émelygésem van szinte minden reggel, kb 1 hete, de ettől függetlenül tudok enni! Ti miket esztek, én még nem nagyon tudok egészségesen étkezni, sajnos lecsúszik a pizza is :shock:


Kép
bogaracska
 
 


Szia Bogaracska!!

Őszintén én még nem is tudtam hogy van baba, de úgy felpuffadtam, hogy vennem kellett új nagyobb nacit...Doki azt mondja, hogy normális.Azóta is óriási a hasam a régihez képest.Súlyt nem mérek , azt nem tudom.
Pizzát épp most sütök, szerintem nincs vele semmi baj, legalábbis én telerakom zöldségekkel... :D :D
editke28
 
 


Brigi - akkor elég jó kis üzletet csináltál :lol: :lol: én alapból merevítős-szivacsos melltartót hordok (nehogy vmi nagyon brutál pushup cuccot képzeljetek el :D), de most minden irritál. Vannak sima natúr melltartóim is, ilyen sportmelltartó-fíling, sztem kipróbálom, abban hátha szebb az élet!

Bogaracska - üdv itt és gratula a babához :) azt mondják, h nem szokás hízni az első trimeszterben a sok hányinger-hányás miatt, de nem baj, ha vkinél mégis van súlygyarapodás ;)

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Régen én csak és kizárólag push up melltartókat hordtam.Nem volt túl nagy mellem és imádom a kivágott felsőket.Aztán pár éve híztam kicsit, és szerencsére sok ment mellre :D :D
Elkezdtem rendes melltartót hordani, aztán már egy ideje csak sportmelltartót vagy topot veszek fel.Kivéve ha olyan a felsőm.Rászoktam a kényelemre... :D
Úgyhogy én tele vagyok most (még) kényelmes melltartókkal.
editke28
 
 


Editke - nekem sincs túl sok mellem, talán ezért lehet, h nem éreztem még eddig a mellfeszülést, mint tünetet...bár nem tudom, ez összefüggésben lehet-e a mérettel. Én sem ítélem el a kivágott felsőket, csak ha olyan igazi push up volt rajtam, akkor olyan nevetségesen nézett ki...nagyon természetellenes volt. Ezekkel a kisebb szivacsosokkal elvagyok, aztán remélem, a terhesség alatt nő egy kicsit :roll:

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


EDITKE28-akkor jó :lol: Nekem még nem volt szivem új ruhákat vennem, arra gondolok, hogy hamar kinövöm :oops:
Tudsz pizza tésztát sütni????Nehéz?

HEYDIE-köszi a gratulát :D Remélem azért nem hízok túl sokat!
bogaracska
 
 


Hol lehet viszonylag olcsó, de jó minőségű melltartót venni? mert nekem már 1 számot nőtt :roll: Olyan kényelmetlenek a régiek!
bogaracska
 
 


Ilyenkor tényleg a sportmelltartók a kényelmesek. Nekem is elő fog kerülni, de amíg lehet, hordom a megszokottakat :lol: Hogy hol lehet kapni olcsón, jót, azt sajna nem tudom.

Pizza??? Húúú, de rég ettem. Mikor fogyóztam, én is úgy ettem, hogy sok-sok zöldséggel pakoltam meg :lol:

Bogaracska, eljön majd az az idő, hogy muszáj lesz kismama-ruhákat felvenni. Mert max egy lepedőt tudsz majd magad köré tekerni, de télen azért az hideg lesz :wink:

Én eddig 1 kilót fogytam :? De majd elkezdek hízni is, remélem minél később. Marcival 13,5 kg-t híztam, most 10-ben maximalizáltam magamnak :lol: Hogy mit eszem? Sok-sok zöldséget, főzeléket, gyümölcsöt gyümölccsel, és minden nap lecsúszik legalább egy joghurt is. Hatásos volt a fogyókúra, mert leszoktatott a nassolásról. Ha nassolhatnékom van, akkor jön a joghurt vagy az alma

Brigi

Kép

Kép
hékás
 
 


Sziasztok lányok!

Húú de sok minden írtatok délután!

heydie: Szia! már azt hittem nem is jössz ma. Már kezdtem aggódni, de akkor ezek szerint minden rendben van. :) Én nem tudom sajna, hogy mit csinálnak szerológián.

bogaracska: Helló, üdv. köztünk és gratula a picihez.

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Sziasztok újra (madárfüttyöst inkább nem mondok, mert lassan felmegy a pumpa a sirályoktól...megint kezdik :evil: )

Bogaracska! Isten hozott és gratulálok!!!
Étkezésről csak annyit, h szerintem nem véletlenül van az, h a kismama bizonyos dolgokat kíván, más kajákra viszont rá se tud nézni. Bizonyosan a szervezete jelez neki, h most mire van szüksége. Van, aki csemegeubit eszik tejszínhabbal, van, aki csak a gyümölcsöt bírja megenni, s van, aki a pizzát, vagy a kakaós csigát. Szerintem ne aggódj, a baba jelez, ha valami nem tetszik neki :P

Hmm, látom sokan "áhítjuk" a teltebb kebleket :wink:

afra.h
 
 


Én ahhoz képest amit a védőnő mért hétfőn máris 1kg mínuszban vagyok, de ha visszagondolok, ezt a hetet végighánytam :? hát, majd csak múlik, aztán elkezdünk hízni...nekem a doki ránézésre azt mondta, h szte 10nél többet nem fogok felszedni, de talán még annyit se. Majd meglátjuk...anyu velem 8-at hízott, tesómmal 12-t, de mindkettőnk után simán visszafogyott. Bár egyébként nekem abszolút mindegy h. mennyi jön fel (jó, olyan nagyon sokat nyilván nem akarok), csak tényleg legyen egészséges...első baba, nem tudom, mire számíthatok, úh most ez az egy dolog lebeg a szemem előtt :)

Adrienne - aranyos vagy :) minden okés, csak kicsit lótifuti napom volt, aztán el is aludtam itthon (mostanában egyre többször fordul elő :roll:), meg amikor hazaértem, nem volt net (se tv, se telefon, valamit alkotott éppen a szolgáltató)...te hogy vagy? Nemsokára UH ;)

Afra - tegnap este óta csinálják a fesztivált a sirályok? De vajon mért? :shock:

Bubciles: júl. 29.
Kép
heydie
 
 


Sziasztok!

Annyian vagytok és bajban vagyok a nevekkel :)

Hízás
Szerintem én máris híztam..a hasam lényegesen nagyobb, a régi gatyák a pocakomon szorítottak, főleg amikor ültem...a melleim azok meg..hááááááááát a kislányom előtt alig voltak melleim..és a terhesség alatt hatalmasra nőttek, komolyan, a méretet le sem írom inkább..mint két dinnye..mindig azon röhögtünk, ha lesz még egy baba, akkor már a hátamra kell majd dobni a cickókat..és már most baromira fájnak és kezd duzzadni megint..
Nekem egyelőre ennyi tünet van..egyik terhességemnél sem voltam kívánós, se hányós, se rosszullétem nem volt...

Igazából tök mindegy mennyit hízik az ember, a lényeg, hogy úgyis lemegy majd...én 30 kg-ot híztam...(pedig diétáztam, terhességi cukorbetegségem volt), nem látszott rajtam, mert nagyon vékony voltam előtte..és rengeteg víz volt bennem..szülés után 5 kg híján mind le is ment egyből.

Érdekes, miért kell menni ilyen kora terhesen vérvételre? nekem az előző kettőnél sem kellett menni csak a 12. hét körül, és most sem küldtek.

Kép
dytt
 
 


heydie: Köszi kérdésedet én is jól vagyok, minden okés. Most így estére eléggé elfáradtam már, látszik hogy nem bírok annyit mint eddig. Nemrég voltam lent páromnak vacsit csinálni a konyhában, de alig vonszoltam magam. Mondta is, hogy látszik, hogy fáradt vagyok, meg hogy milyen fura neki, mert eddig terhelhető voltam, most meg már nehezebben bírom a dolgokat. Előbb elfáradok. :) Ráadásul nyomott a fejem, mintha felment volna a vérnyomásom és állítólag eléggé piros is volt az arcom. De most már jobban vagyok. :)

Igen, nemsokára UH, már nagyon várom! :) Remélem jövőhét hétfőn tényleg lesz már doki és megnéz, különben totál kiborulok. :)

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Sziasztok!

Hú, mennyit írtatok! :shock:
Mosogatógép: egyelőre nem lesz, szét kéne hozzá szedni az egész konyhát. Meg abba is át kell öblíteni először az edényeket, szóval van szaga. Ezt a pár hónapot kibírom. esténként úgyis a férjem mosogat, csak nap közben szoktam én.:wink:

Editke, gratula az uh-hoz! Én is várom már, hétfőn megyünk.

Nekem mindkét gyereknél a 12. heti uh még hüvelyi volt, annyira utálom. :? Bár a férjemet nem feszélyezte a dolog, most is jön.

Hízás: én most még nem híztam, de nem kevésről indulok. A fiammal rengeteget híztam, 23 kilót, az elején duphastont kellett szednem, amitől hipp-hopp felugrott 8 kiló (s nem is fogtam vissza magam evésileg :oops:) .Rajtam maradt 18 , amiből egy év alatt szépen ledolgoztam 10-et, aztán beköltözött a kistesó.
Most nagyon figyelek, meg járok tornára is (ahonnan ki lettem tiltva az első harmadban, de aztán ismét mehetek).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára uxi 2009.05.22 07:33-kor.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Beni belerakatta Emi csatjait a hajába :D .

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok, gratulálok mindenkinek a babóhoz. Én nem ide való vagyok, mert 16 hetes vagyok, de olvaslak titeket.
Editkétől szeretném megkérdetni hogy mikor volt ultrahangon mekkora volt a babája, mert méretet nem írt. Engem a méretek izgatnak mert szeretném pontosan kiszámolni, hogy mikor foganhatott a baba.
A másik kérdésem Twist-nek szeretném feltenni, hogy a lombik baba beültetés után ugyan olyan ütemben fejlődik-e mint a spontán fogant babák? Csak azért kérdezem, mert akkor ki tudnám számolni,hogy pontosan mikor fogant,mert sz-tem valamivel később mint ahogy az orvosom számolta.
Leírom neked a mért adatokat, hátha így többet tudsz segíteni.
5 hét 6 naposan: petezsák 10 mm
6 hét 6 naposan: CRL: 5mm szívpulzáció
12 hét 6 naposan: BPD: 19 mm, AC:66 mm, FL: 9mm
Előre is köszi a segítséget.
nevi3
 
 


Sziasztok!
Nonóka, ma mentél vagy mész UH-ra, mizu? Kaptál sztárképet a babáról! Mindent tudni akarunk!!!:)

Melike, az álmosság ismerős érzés, ma alig tudtam felkelni. Te is végigalszod a hétvégéket? Örülök, hogy a látó megnyugtatott! Boldog, gondtalan terhességet kívánok!

Hékás, na, körbekérdeztem, de a 9. héten még hüvelyi UH van. Pedig én is már a hasit szeretném. Az romantikusabb.

Editke, a meleg engem is megvisel, alig kapok levegőt és lassan tudom csak vonszolni magam az utcán. Nyáron 47 fokban nem tom, mi lesz. Nálatok otthon van klíma? Az én párom is bent volt a hüvelyi UH-on, nem volt gáz. Félhomály volt és csak a képernyőt nézte úgyis

Mandi, hogy vagy? A család már tudja nálatok?

Afra, a gyros nagyon fini lehetett! Imádom, csak a tejérzékenységem miatt (ami a terhesség óta van csak, azelőtt soha életemben) az öntet miatt nem ehetem meg. Ez nagy szívfájdalmam. Juj de jó, te már a 8. héten tartasz, de jó neked!:)

Heydie, gratula a vérvételekhez! Elhiszem, hogy éngyomorra rosszul voltál. Hát igen, pont az a baj a kismamiknál, hogyha nem esznek, akkor jön a hányinger. A melleimhez nem lehet hozzáérni, szélesebbek, nagyobbak lettek és a legnagyobb melltartóm is szorít már. Aszem kell egy 90-est is vennem. Látom, te 3-án mész UH-ra, én meg 4-én, közel az időpont.)

Bogaracska, gratula a 8. héthez! Ezek szerint ilyenkor vannak a nagy vérvételek? Akkor még van 1 hetem) Én sem szeretem a szurikat.

Hékás, de jó melltartó akció lehetett!:) A merevítőset tényleg nem ajánlják?
Vendég
 


Sziasztok

szépen gyarapodnak a topik fotók:-)

Szerencsére nálunk is minden rendben, teljesen emúlt a barnázásom :D
Holnap lesz ZSófi 2. szülinpaja, lesz kis kerti party, aztán elutazunk 5 napra Alsópáhokra barátainkkal, ahol szintén két kiscsaj van már nagyon várjuk.
majd jelentkezem ha megjöttünk, utána megyek én is UH-ra

Twist, gratula a szép nagy babóhoz, és a dobogó pici szívhez!
Editkének meg a petezsákhoz!

Dytt, csak vmi félreértés lehetett hogy véletlen lekisfiúzták a kislányod a csajok, annyira kislányos bájos arca :)

Hékás mi tavaly voltunk Caorle meleltt nyaralni, nagyon szuper volt, mondjuk egy egyéves örökmozgóval aki megette a fél homokos strandot azért voltak kalandjaink Zsófi ott tanult meg járni szinte egy hét allatt, ment a barátaink gyerekei után :)
Azonban sjana elfelejtetük hogy Velence telis de tele van híddal és babakocsiavl indultunk kirándulni, többet volt a kocsi a kezünkben mint a földön nem győztük hídra fel hídról le cipelni! Ha tudtok vigyetek vmilyen hordozót nehogy megszívjátok ti is...

Nálam csak hasi UH volt, soha nem csináltak hüvelyit... hasi UHn is szépen látszott a petezsák és később a dobogó szívecske is, persze gondolom ez az UH érzékenységétől is függ...


Én Zsófival 11 kilót híztam, és a szerencsére 0 maradt rajtam:-) Mondjuk nem vagyok egy nagy evős, és bár a csokit imádtam, a terhesség első négy hónapjában rá sem tudtam nézni... én is hiszek benne hogy a szervezet jelzi mire van szükség! Ritkán voltam kiívánós, amikor igen akkor a sült krumplit kívántam :D
A legnagyobb hiszti a terhességem alatt akkor volt amikor egyszer este 10 kor megkívántam és a párom nem menet el a Mekibe nekem sült krumpliért, mert már ivott egy pohár bort... tiszta depis lettem.. mert persze az otthon sütöttet meg nem akartam.. na ja a hormonok ha beindulnak :D de csak egyszer volt ilyen :D :oops:

nem tudom már ki írta, de én is úgy fel vagyok puffadva mint egy vemhes tehén :( Zsófival is ez volt és kb a 12 . hétig tartott...
pici76
 
 


Úgy látszik ahány ház annyi szokás, itt a 12. hét előtt semmiylen vizsgálat nincs.. mármint az UH-n kívül. ha a 12. heti UH egészséges jó ütemben fejlődő babát lát akkor kezdődik csak a vérvétel meg a többi tortúra..
pici76
 
 


Pici, én is fel vagyok puffadva. Azt hittem, hogy az utrótól van. Ezek szerint amúgy is ez az ábra, igaz?

Teszek fel pocakfotót, hogy nekem már milyen nagy. Pedig még látszania sem kéne.))))

Kép

Nevi, szióka, gratula a 16. héthez!!!!:-) Nem tudok sajnos a kérdésedre válaszolni, hogy milyen ütemben fejlődik a lombik baba. A barátnőmnek inszemis babája van, neki kisebb volt mint nekem ugyanazon a napon. De szerintem ugyanúgy fejlődik, mint a természetes úton fogant baba.
Nálunk a párom volt hatalmas baba, majdnem 5 kg-os. Lehet, hogy azért nagyobb az én babám is, hiszen az ő vére:))
Vendég
 


Sziasztok!

Ki hogy van ma? Remélem mindenki jól!

nonó-ka: Mi újság volt dokinál? Kiváncsian várjuk a beszámolót!! :)

pici76: Nagyon boldog születésnapot kívánok a kislányodnak! Jó utat Alsópáhokra és sok-sok pihenést kívánok! De jó nektek! Ja és tényleg véletlenül kisfiúztam le Dytt kislányát, még mindig szégyenlem magam miatta. :oops:

Én most a jégkrémet kívánom 2 napja. Mondtam is páromnak ma reggel, hogy ha ma vegyünk bevásárolni délután, mindenképpen vennünk kell valami jégkrémfélét. Már tegnap délben is körberodeóztam a munkahelyem környékét ebédszünetben, de sehol nem lehetett kapni jégkrémet. :( Érdekes mert egyébként szinte egyáltalán nem eszek jégkrémet.

A kajával viszont gondban vagyok, mert szinte egyáltalán semmit nem kívánok. Én nagyon szeretem a húst és a szalámikat, de mostanában hááát meg nem tudnám enni. tegnap este is vajas kiflit ettem vacsira. :)[/b]

Kép[/url]

Kép
adrienne29
 
 


Adrienn, és rosszul is vagy tőlük, ha eszel belőlük?

Én kívánom a husit, már csak azon élek és gyümiken. A gyümiket nagyon kívánom, minden fajtát, és gyümileveket. Ma banánnal kezdtem, aztán cseresznye hmm!
De ugye, a tejtermékektől cifrám lesz és nagy hasfájásom. Így a fini jégkrém is kizárva.
(de hétvégén, amikor nyugodtan rosszul lehetek, majd eszem tejszínes ételeket és joghurtot és jégkrémet is, csak azért is:)))
Vendég
 


sziasztok!

Nem baj ám hogy lekisfiúztátok a lányom :) van hogy talpig rózsaszínben van és copfosan és odajönnek megkérdezni, hogy ugye kisfiú???? :shock:

Meleg
Ááá nagyon vártam, de most alig bírom..a kislányommal meg ugye muszáj játszóterezni, oda el is kell jutni, tolom a babkocsiban és sétálgatunk is, a játszón meg ugye megy a rohangálás utána a kánikulában..totál kivagyok...

Ja és tiszta idegbeteg vagyok...ordítani tudnék... :twisted: csak úgy, azért mert kék az ég és nem zöld..szóval a semmire is ugrok :twisted:

twist
szép pocak...

Nekem a 12. héten volt először hasi uh..de előtte csak kétszer volt uh, először, amikor megtudtam terhes vagyok, aztán rá 2 hétre hogy van-e szívhang és a 12 hetesen már rendes uh, ott már volt mit látni a babán :) szép élmény!!!!!!!!!!!!!!!

ti mikor mondjátok el az ismerőseiteknek? Mert én már világgá kürtölném, egy páran tudják is..igazából nem értem miért kell a 12. hétig várni ezzel, az nem vízválasztó idő a terhességben...van aki már mindenkinek elmondta???

Kép
dytt
 
 


Dytt, de bolond emberek vannak, hogy rózsaszínben és copfosan is megkérdik, hogy ugye fiú:)))))))))))))))))

Én a családnak elmondtam, ez a férjemmel közös döntés volt. De lombiknál más, mert végigizgulják velem az egész kezelést és akkor már a tesztelés eredménye is érdekli őket, szurkolnak.)
A munkahelyen csak közeli ismerősöknek mondtam el, de mondom, tegnap kiszúrták mások is, látszik eléggé.
Ja, nálunk úgy volt a családban, és a munkahelyen is, hogy megvolt a szívhang és már akkor mertünk örülni. Tudom, még lehet baj, de ez mégis egy nagy vízválasztó volt:)))
Vendég
 


Dytt, én is idegbeteg vagyok és már mennék haza. Nagyon mehetnékem van. Elrohannék innen már a fenébe! És otthon szeretnék elterülni, mert az ülés nehezemre esik.
Vendég
 


twist
Kitartás-kitartás...nemsokára vége a mai melódnak és jön a hétvége...meddig dolgozol? És mit ha nem vagyok indiszkrét?

Kép
dytt
 
 


Dytt, már csak 3/4 óra van hátra. De nálunk egy perccel sem lehet korábban lelépni. Vannak akik direkt ezt figyelik.
Jövő héten otthon pihizhetek, sőt utána pünkösd hétfő jön és akkor sem kell dolgozni: ) Ezt már szeretem!
Vendég
 


Köszönöm Adrienn:-)

Twist, tényleg rndesen látszik már a pocakod :shock: azért biztos a hormonok is dobnak a puffadáson,

Hát igen elég nehéz itt ücsörögni és dolgozni.. amikor én is szívesebben durmolnék...

Én még csak pár barátomnak mondtam el hogy terhes vagyok, azoknak akikkel a bánatomat is megosztanám ha valami rossz történne .. - de nem fog :)
Családnak még nem mondtam el, mert halálra idegeskednék magukat... igyekszem a családi bejelentéssel várni a 8. hétig, vagy legalább a szívhanging :)
a melóhelyen meg a 12. hétig.
pici76
 
 


Nevi3, 12 hetesen CRL-t nem mértek?
Mert az lenne a leginformatívabb.

A lányom adataival szinte teljesen megegyezik a babád mérete. ( 5 hét 6 naposan petezsákot láttak, 6 hét 5 naposan a CRL 5,6 mm volt dobogó szívvel) Ő végül 40+2-re született. (fogmazás szerint 40+4-re, vagy 40+0-ra, nála nem tudtuk pontosan ,mert két együttlét volt.)
A fiamról nincsenek korai méretek, 8+2-nél 16 mm volt a CRL. Ő 40+5-re született. (fogamzás szerint 41+0-ra, tudtuk, mikor fogant, mert csak egyszer voltunk együtt) .

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Sziasztok lányok!Jó sokat irtatok...
Nekem is jégkrém mániám van...az édességet imádtam eddig most nem tudom megenni csak jégkrém jöhet.Viszont reggeli nélkül se bírom pedig eddig sose reggeliztem.Én 1kg-t híztam szeretném ha 10-nál több nem jönne fel...havi 1kg-ban kiegyeznék.
Szerintetek van összefüggés az ételek kívánása és a baba neme közt? :roll:
A szülés időpontját majd bediktálom a táblázatba csak még jövőhéten mondja meg a dr-nő.
Mindenkinek szép napot!!! :D
gyöngyi-30
 
 


Afra, én feladom, itt kínlódok ezzel a freebloggal, már regisztráltam is, mégsem enged be a meghívó alapján. :cry:
Küldenél még egy meghívót?
Megpróbálom explorer alatt, hátha csak a mozilla beállításai nem jók.

KépKépKépKépKép
uxi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: