Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!

Vanda,szupi, hogy jó időt fogtatok ki,otthagyhattad volna a hányingert :lol:
Csiperke üdv itt, és gratula a pocakodhoz :lol:
Tessza,vigyi nagyon magatokra!!!!!!!!Bizti minden rendben lesz jövőhéten!!
Zazzy a melleim nekem is rettenetesen feszülnek és a bimbó körül nagyon érzékeny.Nekem szerencsére hányingerem nincs,csak kissé álomkóros vagyok:)És nagyon fáj a derekam,lehet ez már korral jár :lol: :lol: :lol:
Az egészségügy valóban sz.r,de vannak még rendes dokik.Én is egészségházban járok ,már 8 éve ugyanaz a dokim és nagyon rendes.Igaz kell mennem a magánrendelőjébe is,de tényleg meg vagyok elégedve vele.
Kisfiam hazajött a nyaralásból,tegnap el is mentünk megvenni az iskolai cuccokat.Hát az hittem sírva fakadok,mindent minimum 10 percig kerestünk,mert nem mindegy ám hogy miből milyet veszünk!!!!!!!!!!Egy A4-es papíron lista és csak azt és olyat ami azon szerepel.De mosolyogva láttam hogy az Ablakzsiráf még mindig kell,és még az eleje is olyan mint gyerekkoromban csak a színe más.
Kuklika nagyon jó időt és pihenést nektek!!!
A kisfiam nagyon örült a kistesónak,de mikor megmondtuk neki elkezdett vitatkozni,hogy nincs is baba a pocimba mert akkor nagy lenne a hasam!!!
Ma meg megkérdezte hány nap múlva lesz kistesó,mondtam még legalább 240 nap,rámnézett és azt mondta: de addigra már nagyon öreg leszel anya!!!Édi volt :lol:
Tényleg jó hogy kicsit hűvösebb van!Valahol azt olvastam hogy néha a kismamák izzadékonyabbak,mint általában.Hát lehet velem is az van,mert ha csak ülök egy helyben akkor is folyik rólam a víz.

Na lépek,mindenki vigyázzon a pocijára!!
Móni

Kép
moni3
 
 


Nem tudjátok miért nem változik az idő a vonalzómon???

Kép
moni3
 
 


Sziasztok! Szeretnék csatlakozni hozzátok. Sokat olvastalak Titeket, amióta poz lett a tesztem, de csak most kezdem el elhinni, hogy nem csalás nem ámítás, tényleg baba van a hasamban. 03.03-ára vagyok kiírva, és a Szent Imrében szeretnék szülni. Az orvost még keressük, mert elég nehéz augusztusban olyat találni, aki nincsen szabadságon és persze van még nála szabad hely jövő márciusra :D

Az utolsó uh-on, ami múlt héten volt, 2,5 cm-es volt, és mozgott is a baby, úgyhogy kitartás mindenkinek, aki még fiatalabb terhes, nagyon jó élmény lesz.

Üdv
becca79
 
 

 
 

Sziasztok!

Az ég megint gyönyörű kék, az fű meg pazar zöld. Elmentem egy msáik dokihoz. A baba jól be van ágyzódva, 4 mm. Ott van. Már csak ott is maradjon. 6 hetes. :lol: Most megyek pihizni.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Tessza,

nagyon örülök, hogy minden rendben, és gratulálok a 4 mm-es babához is!
Képzeld, hogy az én babám is 4 mm volt 6 hét 2 naposan :lol:
Pihenj sokat és minden rendben lesz!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Moni3,

az én vonalzóm is folyton megáll, úgyhogy újabban minden nap újra csinálom. Próbáltam hagyni egy hetet, hátha megjön az esze, de nem lett jó. :cry:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Tessza!
Annyira örülök neked, hogy el sem tudom mondani!Mostmár nyugi és pihi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
De most ezt nem értem, hogy most mit is láttatok???Nem a petezsákot szikhólyaggal?Lehet, én vagyok hülye! :lol:
Veled vagyok igazán egyidős, remélem szülni is egyszerre fogunk majd valamikor március végén! :wink:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Tessza nagyon szupi hír! Mekkora már a csöppség! Örülök, hogy minden rendben. :) Azért pihi!
becca79 üdv és gratula a babácskához! Én is Szent Imrés vagyok, én ugyanannál szülök akinél Botkát is. Nekem volt vele egy kis gáz (nem a dokival, Botkával), így a 36. hetet bent töltöttük. Elég sok orvost megismertem. Sztem nehéz mellényúlni, szinte kivétel nélkül nagyon rendesek. Csak hát szeretnének ők is mindenkit magánrendelésen látni ahhoz, hogy bemenjenek a szülésre. Ha tudok segíteni szólj csak!
moni3 nagyon édes lehetett a kisfiad! Olyan jófejek a gyerekek! Hogy fog csodálakozni ha megnősz majd! :lol: A suliban bizti mindig téma leszel. :lol:
Szép estét! Holnap sztem már nem leszek. Vigyázzatok a pocakokra! :wink:

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Zazzy, a doki csinált egy képet, és azon mutatta, hogy a feketeség a petezsák, és a feketeség szélén egy aprócska csík, az a babó. A lapomra meg azt írta, hogy 4 mm élő embrió!
Kép

Kép
Kép
tessza76
 
 


Az én vonalzóm sem változik. Nem is figyeltem. :shock:

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit, szívesen küldök képeket is!

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Szép napot Mindenkinek!

Tessza, annyira örülök, hogy minden rendben van. Helyesen tetted, hogy megkerestél mást is! Érezhető a soraidból, hogy mennyire felszabadultál. Azért pihizz sokat!!!

De jó Dojika, hogy te is jelentkeztél! Remélem most már jobban leszel és nem kerülget annyit róka koma.

Becca, üdv köztünk, neked is szívből gratula a kis pocaklakóhoz!! Szép nagy már a manócska! Bizony csodálatos élmény az uh-n látni a picikéket és ez egyre és egyre szebb lesz!!

Zazzy, én tudok hozni egy nagyon pozitív példát az állami kórház részről. Mondjuk előtte mi is megjártuk, mert le se izélták a problémánkat, amíg szerencsés módon rá nem találtunk a mi kis kedves doktorunkra. Ő vezeti a Meddőségi szakrendelést nálunk a kórházban és hihetetlen módon felkészült és eltökélt volt és mindig azt éreztette velünk, hogy nem vagyunk egyedül a problémánkkal és mindenre van megoldás. Ez a két megoldás immáron 2 éves. :wink: :D Soha nem fogadodd el egyetlen fillért sem, soha nem éreztük, hogy lekezel vagy nem figyel a problémánkra. Hihetetlen hálás vagyok neki és mérhetetlen tiszteletet érzek iránta. Ahogy te is írtad én is azt az elvesztegetett időt sajnálom, amit előtte másra pazaroltunk..... Szóval ki lehet fogni ilyet is!

Kukli, nagyon jó pihenést nektek, jó időtök lesz. Hova mentek?

Tegnap voltam a dokinál és újra kell szednem a régi gyógyszeremet a hormonpótlásra és szeptember közepén újra vérvétel, addigra már látszani fog, hogy elég-e az adag.

Húú, Moni3 nem lehetett egyszerű a vásárlás, eszméletlen mi mennyiséget kell mindenből összevásárolni a gyerekeknek. Édes volt a legénykéd a pocis megjegyzésével!!! Mi ma mondjuk el a picuroknak, kiváncsi vagyok a reakcióra......

Tegnap manókáim bealudtak lent a hintában. Domcsi totálisan, amikor kivette a párom még akkor sem ébredt fel, így hagytuk kicsit aludni, de hozzáteszem ez már este fél 6kor volt. Aztán amikor felébresztettük volt ám világ vége, vagy fél óra kellett hozzá míg magához tért, aztán mentünk ki a szomszéd gyerkőcökhöz és alig tudtam behozni őket. Imádnak kint lenni.

Tényleg nagyon eltűntek néhányan, mi lehet velük!!!???? Monka, Anna, Szöszke..... Gyertek és jelentkezzetek!!!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat.

Tencsi, már akartam kérdezni, a pocaklakód most spontán jött össze? Nagyon klasz dolog lehet ikreket nevelni. Eleinte nem volt túl fársztó? Addig jó, amig szeretnek levegőn lenni.

Zsebianya, sajna az én méreteim messze fölötte vannak a megadott paramétereknek. :roll:

Kuklika, jó nyaralást, és pazar időt!

Moni, nagyon jók ezek a gyerekszáj beszólások! Tegnap eset a híradóban egyik téma volt, hogy mennyit drágult a tanszer, tankönyv. Ahhoz képest, hogy nálunk idén 4,5% emelés volt, a 6-6,5 %-os tankönyv áremelése nekem soknak tűnik. A többiről ne is beszéljünk. Azt hiszem egyre több olyan esetről fogunk hallani, amikor a szülők kétségbeesett tettekre ragadtatják magukat. Persze azért a gyilkosság felháborít még így is. :twisted:

Becca, üdv köztünk. Egészséges, virgonc babát!

Zazzy, nekem sok jó tapasztalatom volt államiban. Legutóbb májusban vakbélműtétem volt, és a doki nagyon-nagyon rendes volt. Szinte már kezdetm gyanakodni, hogy akar valamit. Szóval vannak kivételek.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Tessza, igen, kismanóka spontán jött össze, úgyhogy igazi csodababáink vannak. Ikrecskéink azért, mert első beültetésre beköltöztek az életünkbe, most pedig kiscsibe a pocimban, hogy spontán jött össze.

Érdekes, mert eleinte abszolút nem volt semmi gond a gyerekkel, nem olyan nehéz, mint amennyire rémisztgetik az embert. Tényleg egy hatalmas csoda az ő világuk, fantasztikus érzés, hogy részese lehetek ennek. Elképesztő, hogy mennyire meghatározó nekik a pocakban töltött idő, hogy már ott mennyire közel vannak egymáshoz. Miután megszülettek, mindig keresték egymást, hogy megérinthessék egymást. Nagy kedvenc volt nekik a függönyös kukocskálós játék, a függöny volt olyan nekik mint anno a pociban az elválasztó hártya. Ha vmi miatt külön vannak, első kérdésük, hogy hol a Domi vagy hol a Viki?

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok Lányok!

Kukli írtad, hogy eltűntem...Igazából nem tűntem el, 2-3 naponként olvaslak benneteket, csak nem igazán írok, hisz nálam ugye, nem bizti még semmi...

Ahogy írtam, is az utolsó UH után a hematóma 1 cmvel kisebb lett és van szívhang is. Legközelebb 14 én megyrk UH-ra,hátha addigra teljesen felszívódik!
Nagyon szeretném.

Sajnos táppénzen vagyok, egész napkat fekszem, csak néha-néha egy-egy egészségügyi sétát teszek, meg óvatosan de rendezem a háztartást.

Az idő ólomlábakon jár....sokszor nagyon mélyre megyek, rossz kevű leszek stb.....de igyekszem, és remélem 14-én már pozitív hírekkel jövök!

Addig is mindenkinek szép babavárást!

Üdv,

Anna
7 + 6
anna**
 
 


Anna!

Nagyon örülök, hogy jelentkeztél és, hogy minden rendben van! Akkor csak pihizz és mindjárt itt van 14-e. Neked gondolom nagyon lassan megy az idő, de hidd el, hamar itt lesz.
Nagyon szorítunk érted és néha azért küldj egy-egy mondatot, hogy minden okés!!!!

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Anna, kitartást!

Olvashattad, nekem se teljesen gondtalan a babavárás. De bizakodni kell. Én miután eljöttem attól a dokitól, aki olyan sok-sok reménytelenséggel töltött el, először nagyon megzuhantam. Aztán úgy döntöttem, doki ide vagy oda, ott kell lennie a babónak, elbeszélgettem vele, és rá bíztam a dolgot. Mi nagyon-nagyon várjuk, remélem ő is kíváncsi ránk. Aznap este odagömbölyödtem férjemhez, és ő tegnap reggel azt mondta, hogy érzett rugásokat ám este a gyerkőctől, ami persze még nem lehet, de hinni muszáj! És persze a még nagyobb megnyugvásra elmentem egy másik dokihoz. Abban viszont igazad van, hogy az idő tényleg lassan telik.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Köszönöm, szépen!!

Mentálisan a legnehezebb, egyszerűen az őrület jeleit veszem észre magamon, egész nap 30 m2-en, iszonyatos melegben (nincs légkondink, és egész nap ide süt a nap, mert a lakás K-Ny tájolású.)

BKV-n sem utazgahtok a rázkódás miatt, különben szívesen kimennék legalább a Margit-szigetre. A férjem reggel megy, este jön, és én akkor is rossz kedvű vagyok, ő meg teljesen pozitív és segítőkész, persze én állandóan kötekszem és durcizok :-(

A barátaink, szüleink nem tudják, mert nem akarom, így még beszélni sincs kivel...de a köv. UH-ig nem szertném elmondani...

Időközben pedig 3 hét múlva költözünk, mert kész a házunk, ill.a vállakozó szept. 1re igérte, de persze semmi sem biztos, csak az hogy az albérletből aug. 31-el ki kell mennünk, szóval van min izgulni, és lenne mit csinálni, én pedig itthon fekszem...fejben nagyon nehéz...iszonyatosan....várni és várni.........


nah, de abbahagyom!!!

:-)
anna**
 
 


Sziasztok,

én is csatlakozom hozzátok :) Mi egy nappal az esküvőnk előtt tudtuk meg, hogy babánk lesz, úgyhogy már ő is részt vett a jeles napon és a nászútra is velünk jött. A nászút második hetében nagyon rosszul voltam és hihetetlen sokat aludtam, de a párom megértő volt :) Most már szerencsére elmúlt a hányinger, viszont állandóan éhesnek érzem magam :)

Múlt héten csütörtökön voltunk dokinál 11,5mm volt a Pocaklakó és gyönyörűen dobogott a szíve :)

Holnap reggel megyek védőnőhöz is, elvileg megkapom a kiskönyvemet :)


Üdv

Hajni
hgh
 
 


Sziasztok lányok!

Újra összeszedtem magam, hogy írjak nektek, bár nagyon nehezen!
Egyfolytában émelygek, az ágyból ki nem kelek már 3 hete! Ráadáusul fogytam 4 kg-ot, és már a róka is meglátogat min.naponta 1x.

Ma voltam a dokinál és UH-n. Minden rendben volt, dobogott a kis szívecskéje.......... Március 12-re vagyok kiírva. Tehát 9hetes vagyok!Holnap vérvétel és védőnő! Én is megkapom a csodás kiskönyvet!!!!!!

Nehezen de rávettem magam, hogy bemenjek a munkahelyemre is és elmondjam a nagy hírt! Hát......rosszabb mint amire számítottam! Tudtam, hogy a főnököm nem egy gyerekszerető, de azért ahogy viselkedett........ a sírást kezdtem el.
Ott kezdődött, hogy az irodába sem jött be, hogy szeretnék vele beszélni, mások előtt kellett elmondanom! Erre Ő kérdezte, hogy megírtam-e a felmondásomat???????
Gondolhatjátok....... mondtam újra, kismama vagyok! Ja, előbb nem lehetett volna elmondani???? és közben rámnézett és fintorgott!!!!!
Kijöttem és annyira ideges voltam, hogy remegtem és sírtam...... azért ilyet, hogy merészel még fintorogni is!!!! Szégyelheti magát!

Kép
milky
 
 


tessza ne aggodj minden rendben lesz veletek, sokat kell pihenni és nem szabad idegeskedni!

anna nyugi én is ugyanígy vagyok napról napra egyedül a négy fal között, ki sem tudok mozdulni
Reménykedem hogy ez a rosszullét hamar elmúlik és élvezhetjük mi is a kismamák boldog percit, óráit, napjait!

Vigyázzatok magatokra!!

Üdv.

Kép
milky
 
 


Milky, remélem mihamarabb jobban leszel. Mennek a drukkok. A főnököt meg leszarni nagyívben! :evil: Ahogy a kineziológusom mondaná: ő csak a saját problémáit vetiti rád. Egyik füleden be, a másikon ki. Határozott idejű a szerződésed? Ha nem, akkor táppénzről még ő sem rúghat ki. Volt egy ismerősöm, aki sajnos azért kényszerült táppénzen lenni, mert a főnöke hasonlóan reagált. Most a baba a legfontosabb. Gratulálok az UH-hoz.

Anna, ha beszélgetni akarsz, gyere ide közénk. És bár mondani könnyebb, de próbálj pozitívan állni a dolgokhoz. A nehezebb kezdet is van valamiért. Talán, hogy még fontosabbá váljon a picur. Vagy hogy még csodálatosabb legyen, amikor majd a kezünkben tartjuk.

Szia Hgh! Üdv köztünk. Gratula a pocaklakóhoz. Hány hetesnek felel meg ez a méret?

Kép
Kép
tessza76
 
 


Szia Tessza,

8 hetes és 4 napos a babóca. Kalkulátor szerint március 14-én fog születni :)

Hajni

hgh
 
 


Sziasztok!

Ma kicsit aluszékony vagyok :lol:
Anna,kitartás és pozitív hozzáállás,bizti minden okés lesz.Mondani tudom hogy könnyű, de az egyedüllétet megértem.Nekem is nagyon rossz volt mikor a fiammal terhes voltam ,akkor költöztünk vidékre és nem ismertem senkit,egész nap egyedül,rettenetes volt.
A költözés egy kész tortúra,együttérzek :wink:
Hajni üdv köztünk és gratula a pocaklakódhoz :lol: :lol: :lol:
Milky a főnököd egy kretén!!!!!!!!Ne is foglalkozz vele!!!
Most három nap meló jön egymás után,nem tudom hogy fogom bírni.
Úgyhogy vasárnapig jók legyetek!!!!
Móni

Kép
moni3
 
 


Milky!
Nem is tudom, mit mondjak erre.Iszonyú!
Tartok tőle, hogy én is valami hasonlóra számíthatok.Már júniusban a fejemhez vágta, hogy tudja, hogy "gyesre hajtok" :shock: , mindezt úgy, hogy őszintén elmondtam neki, hogy gondok vannak a baba összehozásával, örülök, ha valaha sikerül, nemhogy gyesre hajtsak! :evil: Nagyon rosszul esett, de nem reagáltam semmit, most biztos nem fogom tűrni, hogy bunkó legyen, és tutira első percben lelépek táppénzre, és majd leshet, hogy honnan talál másik tanárt a helyemre egyik napról a másikra!

Anna!
Kitartás!Drukkolok!

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit, szívesen küldök képeket is!
Kép Kép Kép Kép Kép

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Sziasztok!

Jaj, annyira gyorsan itt volt a reggel, pedig úgy aludtam volna még...... Este megind sokáig fent voltam, fürdőt és wc-t takarítottam, mert napközben a gyerekek mellett nem tudom, mindenbe belemásznak. A hétvégék most kilőve, mert szinte mindig megyünk vhova. Ez van! :wink:

Milky, iszonyúan sajnálom, hogy ilyen bunkó ember a főnököd, de te egy percig se érezd rosszul magad, saját magát minősítette, szánalomra méltó vagy talán arra sem...... Amúgy meg nem rughat ki, védve vagy! Remélem a rosszulléteid enyhülnek majd és csak a szépségeit fogod látni és érezni hamarosan! Gratula a kis manóhoz, most ő a legfontosabb!! Olyan jó lesz majd ha a kiskönyvedet is megkapod, engem legalábbis iszonyat jó érzéssel töltött el.

Moni nem irigyellek a sok munka miatt és pláne, hogy ilyen hosszú és fárasztó, de már nem sokat kell így kibírnod. Akkor végülis a kisfiad hazajött a mamától?

Hajni, üdv köztünk és gratula a babócához. Mikorra vagy kiírva, nem csinálsz vonalzót és akkor képben leszünk veled is.

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Bocsi, Hajni most látom, hogy van már vonalzód, bocsi, nem vagyok magamnál teljesen!!!! :oops: :D

Kép
Kép
Kép
tencsi
 
 


Sziasztok,

Tencsi, Móni, köszi szépen! Tegnap kicsit megszenvedtem a vonalzóval, mert sehogy sem akarta valahogy kitenni, de a második hozzászólásra már sikerült :)

Ma voltam védőnőnél, megkaptam a kiskönyvet :) Nagyon jó érzés volt, férjem is tök büszke!!

Most majd a laborral futhatok egy kört, mert a bp-i háziorvosom azt mondta, hogy ő nem írhatja fel a laborokat, menjek el a helyi terhesgondozóba. Viszont mivel már nem ott lakom, ezért én nem oda szeretnék járni, úgyhogy bonyolódik a helyzet. Most megpróbálok ott találni egy háziorvost, ahol lakom, hátha ő felírja az összes laborvizsgálatot. Védőnő azt mondta, hogy lehet, hogy ott rögtön le is veszik és nem is kell bemenni laborba. Azért nem lenne mindegy.

Milky, tényleg nagy bunkó a főnököd!!! De ne idegeskedj, sokkal fontosabb, hogy a babócád jól legyen :)

Anna, állj pozitívan a dolgokhoz. Tök izgi időszak jön, baba, új házikó!!! Az a pár kis kellemetlenség eltörpül ezekhez képest :lol:


Hajni

hgh
 
 


Sziasztok!

Hajni üdv. közöttünk!Képzeld én is márc.14-re vagyok kiírva :wink:

Mi is szerencsésen hazaértünk a nyaralásról...nagyon jó volt....érdekes ott én sem voltam rosszul...na de itthon újra rámtör néhaaa.....és ez állandó álomkór....szinte mindig alszom Rékával.......de volt hogy azon vettem észre magam hogy vekszem mellette a szőnyegen ő játszik én meg már elkezdtem valamit álmodni......hát eléggé megrémültem amikor felébredtem....mert az én lányom egy örökmozgó....és....most éli felfedező korszakát :roll: Ezért is tudok csak ritkán jönni mert ha ébren van mint most is akkor itt áll a lábamnál és nem hagyja hogy gépeljek....ha meg alszik akkor én is....az este az pedig azuraméééé :D

Na megyek is ez csak egy gyors helyzetjelentés lett de az én kisasszonyom nem hagy :D

Mindenki vigyázzon magára és a pocaklakójára!!!!

Ha tudok ígérem jövök gyakrabban!

Üdv.:
Niki
Vendég
 


Hajni!
Ezek szerint úgy van, hogy oda kell járni terhesgondozásra, ahol laksz?Mert nekem pl.a háziorvosom nem a lakóhelyemen van, ettől terhesgondozásra még ide kell járnom vajon?

Kép
Kép
zazzy
 
 


Szia Hajni!

Én most először dokinál a helyi nőgyógyászaton voltam. Ott beijesztettek rendesen. Aztán másnap elmentem máshova, de szintén szakorvosi rendelőbe, ahol megnyugatattak, és már rögtön írták is a beutalót a vérvételre, vizeletre, meg hogy hova kell még mennem. Szóval arra akarok kilyukadni, hogy nekem nem helyi terhesgondozó adta a beutalót. A másik vetülete meg az egésznek az, hogy ettől -hogy beutalókat is írtak- sokkal inkább megnyugtattak, hisz teljes értékű kismamaként kezeltek. Most már csak az a problémám, hogy a helyi írt ki táppénzre, de tuti nem akarok oda járni többet. Szóval még hétfőn elmegyek, aztán valahogy megpróbálom átverekedni magam egy másik dokihoz.

Niki, örülök, hogy jól telt a nyaralás. Szerintem lehet valami a pihentető közegben, hogy a nyaralás alatt kevésbé jelentkeznek a rosszulétek.

Kép
Kép
tessza76
 
 


Sziasztok!!

Csak egy gyors bekukk,utána irány a munka :?
Úgy tűnik mindenhol máshogy működik ,én elmentem a nőgyógyászomhoz,hogy terhes vagyok és miután megvizsgált már adta is a papírokat hogy milyen vizsgálatokra kell elmennem és ha megvannak, a leletekkel kell mennem a helyi védőnőhöz.Mert az én dokim is Pesten van,az nem probléma,de nálunk mindenkinek a lakóhely szerint kell védőnőhöz járni.Mert emlékezetem szerint kis híján sűrűbben láttam mint a dokit,főleg a szülés után gyakran kell majd vinni hozzá a törpéket és akkor nem túl jó ha messze van.
Tencsi,a kisfiam hazajött múlthét szombaton,már nagyon hiányzott.
Niki én is álomkóros vagyok ez igazán a melóhelyen rossz,de itthon én is mindig alszom.

Szép napot mindenkinek :lol:
Móni

Kép
moni3
 
 


Sziasztok!

Anna:tessék nem izgulni!Nálunk is hasonló a helyzet!Amiben most lakunk már eladtuk-szept 15ig ki kell költözni!Van egy másik lakás amit talán nemsokára eladunk és van egy ház amit már lefoglalóztunk de fel akarunk újjítani...És,hogy a köztes időt hol töltjük bizonytalan..És nekem van még egy 17 hónapos porontyom is!Nagyon nehéz időszak ez mindenkinek!

Nálunk így működik:kórház-ahol megállapítják,hogy terhes vagy!
Területi védőnőnél való jelentkezés,ő ad beutalókat,de csak részben,mert a háziorvoshoz is kellett menni a laboros beutalókért..
Hétfőn megyek:vér,vizelet,kenetvétel,ultrahang...

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok.Szégyenlem hogy igy eltüntem :oops: de mint többen tudjátok elég döcögősen indultak a dolgaink az elején.Azóta hála isten rendben van a baba is és pont korának megfelelő csak bujkált eleinte.9hetesek vagyunk,március12-re kiirva. Aranyosak voltatok hogy betettetek a táblába is,veszprémben fogok szülni,2fiam van12 és 2évesek lesznek. Neve még nincs a kistesónak.Neharagudjatok hogy nemirok személy szerint senkinek de sajnos nincs annyi időm,otthon meg nincs net.Viszont mindenkinek sok boldogságot kivánok és kevesebb rosszullétet mint pl nekem mert én megint iszonyatos heteken megyek keresztül.Valahol számitottam rá mivel mind a kettővel rosszulvoltam,de reménykedtem hátha meguszom,de nem,sőt még rosszabb,enni se nagyon tudok mert semmi nemjó,nemsegit a b6 sem.vannak napok mikor valamennyire tűrhető,de többségben azok a napok vannak mikor egész nap awc kagylót látogatom. Még jó hogy a nagyfiam elég sokmindenben segit most a szünetben és szórakoztatja a picit.Nézzétek el nekem hogy ilyen ritkán jelentkezem,talán ha jobblessz majd a helyzet többet tudok jönni,addig is figyelemmel kisérem a történéseket. Mindenkinek minden jót kivánok!üdv:Dóri
tiszy
 
 


Sziasztok, bocs, hogy betörök a topicotokba, de hátha érdekel valakit pár dolog, amire nincs szükségem

eladó:

-chicco go kenguru 5500 Ft (eredeti ár: 7200 Ft)

- baközelben rugalmas kendő M-es bézs 5500 Ft (eredeti ár: 6200 Ft)

Suttogó titkai 1. 1800 Ft (eredeti ár: 2400 Ft)

A suttogó mindent megold 2300 Ft (eredeti ár: 2800 Ft)

A könyveket nem olvastam, a kengurut egyszer használtam, a kendőt pedig kb 10 szer, de ez ér a legtöbbet sztem:)
írj privit, ha érdekel.

köszi

zsófi

lolka_zs
 
 


Sziasztok!
Nyaralni voltunk a Kis-Balatonnál, ezért nem jelentkeztem, de minden visszaolvasok és jövök még! A táblázatot módosítom és feveszem az újakat is!
Mindenkinek kitartás és drukkok!
Velünk minden rendben, 22mm-es dobogó szívű egészséges embrió volt az utolsó ultrahangképen, épp 9 hetes. Mostanra betöltöttük a 10. hetet is :) Leletek rendben, még a vérvételből hiányzik 2-3 dolog, ami hosszabb idő, de hétfőn hívom a dokit, akkorra azok is biztos megvannak! Én utána megyek kiskönyvért...
Szép hétvégét és pihizzetek sokat!
M
monka76
 
 


Sziasztok kismamik!
Bocsánat, hogy betolakodtam közétek, de van néhány szép téli kismamáknak való holmim! Mikor terhes lettem 55 kiló és 168 cm voltam, tehát a ruhák 36-38-asok! Egy kertész farmer(Mamma mia, eredeti ár 12.000ft), egy Esprit farmerszoknya(eredeti ára 17.000ft), egy babaházas barma kockás térdnadrág(eredeti ára 8.000ft), egy C&A-s fekete sportosabb 3/4-es naci(eredeti ára 5000ft), és egy fekete 3/4-es ujjú hosszú tunika, szintén C&A-s(eredeti ára 4000ft). Az összest odaadom 20.000 ft-ért. Ha valakit érdekel írjon privit! Kép Kép Kép Kép Kép

zsebianya
Kép
Kép Kép
zsebianya
 
 


Sziasztok!
Először is új babaerszény, nekem is van, itt rendelhető, ha esetleg tényleg érdekel vkit, bár sztem még korai. http://www.babakozelben.hu/bolt/bolt_erszeny.htm
Lehet rontom a boltot, de vegyetek csak újat olcsóbban. :)
Megjöttünk a nyárból. Rácáfolok a többiekre. Én igazán szabi alatt lettem rosszul. Fáradt vagyok, émelygek, még fel is ébredek rá. Éhes vagyok, de semmi nem kell. Falatokat eszem aztán meg tartom vissza. :( De mindegy. Ez csak jele a mi örömünknek. :) Amúgy klassz volt minden. JAh és 4 csajból kiderült 3-an vagyunk állapotosak. :) Szval a mostani 2 gyerkőből jövő nyárra 5 lesz a bandában. :D
Monka nem tudtam, hogy nyaralsz. Örülök, hogy itt vagy! :)
Anna kitartás. Többiek már mindent leírtak. :) Gyere és néha fecsegj kicsit, bizti jobb lesz. Várunk bármikor van is hozzá kedved.
Üdv Hajni, kellemes babavárást!
Vicuska sűrű hétfő lesz! Majd mesélj. Én si megyek dokihoz, ott uh. Meg remélem meglesz a kalamajkás vérvételem eredménye, és még a fiammal is menünk szurira. Mi is pörgünk majd. :)
Milky a főnöködre nem si mondanék semmit. Sztem attól a naptól nem mennék, mikor ezt teszi. Basszus már az felháborító, hogy nem hallgat meg 4szemközt! :x Zazzy remélem azért te +-an fogsz csalódni. Bár ahogy mesélted..... :( Milyen emberek vannak. :o
Na lépek. Apa hoz nekem egy kis sós sütit, hátha az megy és marad is, Botka meg a délutáni szunyájából nemsoká ébred. Addig ledőlök.
Szép hétvégét, kitartás akiknek kötelező pihi van!

Kép

Kép

Kép
kuklika
Budapest VIII. kerület
 
 


Kuklika!
A ropi egész jó, nekem bevált.
Én is egyre többször és erősebben émelygek.Tegnap is lefeküdtünk este, azt vártam, mikor kell rohannom, aztán mégse... :roll:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha lehet.
Én ma vagyok 8+3, kicsit érdekes kezdetekkel, mert a baba valamilyen késői pé-ből sikeredett, úgyhogy nekem még volt egy menzeszem utána, így az utolsó menzeszt csak kalkuláltuk a baba méretei alapján. Még mielőtt tudtam volna, hogy baba lesz, voltam fogröntgenen, néhány hektó lidocaint is kaptam, meg érettségiztettem is, amit minden nap jól megünnepeltünk. Úgyhogy érdekesen indult, de itt nem is lett vége.
Szóval úgy tudtam meg, hogy babás vagyok, hogy magas volt a hőm, sehogyse akart lemenni, és hát ellőttem egy tesztet (utána még jónéhányat) a 13. ciklusnapon (akkor még azt hittem...), és szinte leugrott a tesztcsík, olyan erős lett!
Sajnos elkezdtem vérezgetni is, ami nagyon megijesztett, mert tavasszal estem túl egy vetélésen, erre írt is fel a nődokim Duphastont, 3X2-t kell szednem a 12. hétig. Volt egy nagyobb ijedelmem, amikor reggel vérben fürödve ébredtem, be is mentem a kórházba, hogy hát akkor ez ennyi volt, de szerencsére a bébi tényleg túlélő, élt és dobogott.
Láttam, hogy több tanár is van köztetek, én is az vagyok, de a doktornőm tanácsára nem megyek vissza dolgozni, végig táppénzen leszek. Ez egy szakközépiskola, nem is a legjobb hírű, és a tavaszi vetélésem is az általam szervezett ballagás előtti nap következett be, úgyhogy én inkább nem kockáztatok...
Szeretnék táblába is kerülni, ha lehet, úgyhogy összegzem:
Nemlajos, 32 éves, március 20, Szent István, tesó nincs, név még nincs (ha valamit kihagytam, szóljatok, elég régen volt fenn a táblátok).
Remélem, szívesen fogadtok majd!:)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Nemlajos!
Üdv itt köztünk!
Nem semmi a történeted!Én eddig úgy gondoltam, az enyém is túlélő baba, de a tiéd aztán pláne! :wink:
Nyilván elsősorban óvatosság miatt nem is mész már vissza, de azért irigyellek egy picit. Én is szívesen maradnék itthon, de nem valószínű, hogy 1 hét alatt találnának valakit helyettem(valószínűleg 19-én beszélek az igazgatóval), pedig sokkal rosszabb lesz szerintem tanév közben eljönni, az osztályomat különösen nagyon sajnálom. :cry: Mégcsak most lesznek hetedikesek.Szívesen elballagtattam volna őket, de azért reménykedtem, hogy annál azért hamarabb összejön a baba. :wink:

Kép
Kép
zazzy
 
 


Sziasztok!!

Üdv a pocakosok között Nemlajos!!
Monka és milyen volt a Kis-Balcsin???Jó időt fogtatok ki :lol:
Mi jövőhét pénteken akartunk menni ,de csütörtökig kánikulát mond,utána erős lehűlést :cry: Úgyhogy azt hiszem lőttek a "nyaralásnak" :cry:
Szerdán megyek UH-ra már alig várom mi lesz!!!
Ma egész nap feküdtem annyira kimerültem ettől a 3 nap maratoni melótól.Holnap még megyek aztán 10 nap szabiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!
Na ,lépek utánajárok elsőszülöttemnek :lol:
Móni

Kép
moni3
 
 


Moni!
Én is megyek szerdán! :wink: Délután fél ötre.

Kép
Kép
zazzy
 
 


zazzy, még nálam sem tudják, én is csak 19-ei héten akarok szólni, és hidd el, helyettem sem lesz egyszerű mást találni (főleg, hogy para, hogy mi van, ha netalántán valami oknál fogva mégis visszamennék - ne legyen így, de ugye sose lehet tudni), de én is szeptember elején kerültem oda más helyére, és idén is lesz jónéhány kollégám, aki dobbant. Ez az igazgató dolga, nem a te problémád.
Az osztály megint más tészta. Én a sajátommal nem vagyok túl jóban, huszonévesek és semmi tisztelet többségükben, még azt hiszik, hogy megszerzik az érettségit és övék lesz a világ, persze én vagyok az életét elrontó, lenézni való pedagógus... szóval ez a társaság nagyban megkönnyítette a döntésemet. Pedig ők most érettségiznek, de talán nagyobb esélyük is lesz egy új tanárral...
Hja, és mk-vez. is vagyok, úgyhogy hidd el, mindenki pótolható!:)
A baba mindenek előtt!!!:)

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok lányok!

Én is csatlakoznék. :) Úgy látom, Nemlajossal nagyon együtt haladunk, mi most vagyunk 8+2-k. :)
Nálunk első baba lesz, főnöknek majd a 25-i héten mondom meg, mivel akkor jön vissza szabiról. :)

Mindenkinek jó pocinövesztgetést! :)

Masut
masut
 
 


Szia masut! Tényleg jól egymás mellett fut az életünk:)
Te a főnöknek a babát mondod meg, vagy Te is táppénzre mész?

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 


Sziasztok,

ismét előkerültem. Nekem azt mondták, hogy védőnőhöz tényleges tartózkodási hely szerint célszerű menni, mivel a védőnőhöz elég gyakran kell menni, ill. ő gyakran jön majd. Ezért mentem oda, ahol most lakom. Az én nődokim nem írta fel a laborokat, csak egy beutalót a háziorvoshoz, hogy ő mikre utaljon ő be. Mindenesetre azóta megoldódott, mert átjelentkeztem oda háziorvoshoz, ahol ténylegesen lakom, ott rögtön csináltak EKG-t, ma reggel pedig a háziorvoshoz kellett mennem vérvételre, nem is kellett kórházba vagy más laborba bemenni sorbaülni. És szerdára már meg is lesz az eredmény. :)

Masut, Nemlajos, üdv nektek :)

Hajni

hgh
 
 


Sziasztok!

Az újjaknak üdvözlet!

Én ma voltam mindenféle vizsgálaton:vér,vizelet,uh és kenet!Holnap megyek az eredményekért!Remélem minden rendben!

KépKép
vicuska
 
 


Hú, orvossal, védőnővel én is bajban leszek, mert háziorvosom a szülői háznál van, 200 km-re, bejelentett lakcímem itt Pesten nincs, és 4 hónap múlva költözünk az új lakásunkba, addig szívesen ki is húznám (ahol most lakunk, onnan az is nagyon messze van), szóval remélem, hogy a védőnő fogad itt, az albi környékén, bejelentett cím nélkül is, és hogy otthonról is el tudom intézni a táppénzt...

Ilda, Döme, Bercel, Huba és Borsa

Kép

Kép

Kép

Kép
nemlajos
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: