Új privát üzeneted érkezett!

Encike!

Szilvásvárad nagyon jó! Mi is nemrég voltunk. Tettem is fel képet! :D Csak rajtunk kívül még nagyon sokan gondolták úgy, hogy jó hely! :?
Vendég
 


Végre enyém a laptető! :D :D :D :D :D

És tegnap majdnem rábeszéltem Apát egy gólyára kerti törpe helyett a Bricoban. (Nem mintha kerti törpét akarnánk... :roll: )
Vendég
 


Encike!

Mondtad már, hogy mekkorák a lányok, csak én felejtettem el? :oops: Ha igen bocsi! Ha nem: :?:

Rakhatnál fel vonalzót, és akkor könnyebb lenne az ilyen szita agyúakanak is mint én... :D :wink:
Vendég
 

 
 

Cath!
Dorina 5, Niki 2,5 éves.

Köszike a felvilágositást a beágyazodásrol, de igy hogy olvastam, beugrott, hogy multkor tényleg olvastam, amit feltettél. Köszike.

Ahogy számolgatok: 25.-én pé. Kb beágyazodás 2.a körül, mert akkortájt kezdödtek a rosszullétek. ÁÁÁ már csak beképzelem magamnak.De a hő 1.-jén lement majd 4.-én fel.

Most apciztam, még nincs menszike.
encike 2
 
 


Sziasztok!

Kislibus! Azért van benzines fűkaszánk, mert az volt a legdrágább :twisted: :twisted: és a párom szerint meg azért mert az egyik legjobb márka ami nekünk van Stihl! Szerinte azért! Na a helyzet az, hogy én baromira nem értek hozzá, de ők ilyet használnak a munkába és ezt szereti! Vacsi ulyonan az ára 250e-350e Ft között van. Ez is változó, de, hogy mitől függ ne kérdedz, mert nem igen értek hozzá!!!! :oops: :oops: :oops: Én csak kertészné vagyok mint Magdika a Barátok köztből!! :wink: :wink: :wink:

Cat! Látod nekem ilyen gondom nincs! Tiszta egyedi kerti butoraink vannak! Nagyon jók! Sajna képet nem tudok feltenni pedig bizti nagyon tetszene szinte majdnem mindenkinek! Eddig sokan kérték páromat csináljon nekik! :P

Encike! Nem biztos, hogy beképzeled csak magadnak! Lehet, hogy albérlőd van???? Tesztelj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++ Én nagyon szurkolok ám neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Mindenki eltűnt tegnap este óta?

Encike!

Képeket is teszel fel?
Piri? Teszt? :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Nócika!

Pedig szívesen megnézném az a bútort!
Vendég
 


Kislibus!

Hol vetettek házat? Új vagy használt? Kertes? Miért csak két hónap múlva tudtok költözni?
Vendég
 


Kislibus: Gratula az új otthonotokhoz:)

Nálunk ma végre elkezték a festők vakolnia házat. 2nap és nem jönnek többet munkésok:) :) Ennek nagyon örülök mert már épp elegem volt abból, hogy a kertben folyamatosan mászkálnak idegen pasik:(
Holnaptól a miénk a kert:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu tök jó hogy mindjárt csak tietek a ház :):):):)

Encike írt a másikban remélem nem sértődik meg de leírom megjött neki piri :(:( de teljesen le van tőrve szerintem majd jön ha összeszedte magát

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!
Nem voltinternetünk 3 napig!!!!!!!!!!!!!!!!újra kellet kötni. Majd jövök bővebben csak szólni akartam, h.minden rendben!

sziasztok

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Sziasztok!

Na, megint vagyok. Válaszolt a doki. Tudjátok a fogyókúra kontra baba ügyben, és ezt válaszolta:

Kedves Andrea!
A baráti tanácsok tévhiteken alapulnak. A normalizálódó testsúly irányába való elmozdulás csak pozitív irányban befolyásolja a teherbeesési képességet.
Üdvözlettel: dr. Fülöp István


A levelemben csak azt írtam, hogy 1-2 ismerős említette ezt a tényt és ezért érdekel! Senki ne vegye személyeskedésnek!!!

Majd jövök még!
Szép napot mindenkinek!!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Andy: A doki amit válaszolt az igaz. De ne felejtsük el, hogy minden ember más és más. Valakinél jó, ha csökken a testsúlya és valakinél nem. Egy biztos ha minden klappol akkor is a teherbe esési arány 30%. Szóval lehet valaki több kilóban a megengedettnél vagy soványabb az egész szerencse kérdése.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Jó Neked, hogy 2 nap és minden kész! :D
Mi fél éve költöztünk be, de még mindig lenne mit javítani és csinálni. Kert????????? Ahogy elnéztem a tegnapi árajánlatot, lehet hogy nem is lesz... :shock:

Nika!

Köszi a hírt, még ha nem is jó!

Asiye!

Örülök, hogy minden redben! Hogy vagy? Hányinger? Orvoshoz mikor mész legközelebb?

Andy!

Örülök, hogy a doki ezt válaszolta. :D Én nem vettem személyeskedésnek. :D :D :D

Lehet, hogy Beni most elaludt magától? Reggel hét előtt kelt. :shock: Apa ma siet haza és még elmegyünk kerti bútort nézni. :D
Vendég
 


Sziasztok!
Csináltam ma is egy Lh tesztet és nemhogy halványabb lett volna a teszt csík, inkább még erősebb lett!
Íme:
Kép
Ez már a 3. nap, hogy pozitív......

Kép
oriandy
 
 


Én sajnos az LH tesztekhez abszolút nem értek...
Vendég
 


Andy: Ez bizony pozítív hisz jó erős a második csik is:)

Catherine: Miért nem ti csináljátok a kertet? Mi az egészet saját magunk csináltuk és csináljuk. Nagyon szép let a gyepünk igaz sokat is gondozzuk. Csináltunkkerti tavat ami álomszép. van sziklakert azt is én találtam ki milyen legyen. És hidd el sokkal jobb érzés magadnak megcsinálni. Igy is sokba kerül de nem annyiba mintha egy kertész csinálná. 2Éve az anyósómék rendeltek kertészeket akik megcsinálták a kertet. Könnyű volt mert csak ültünk kint a kertben és 4 kertész sürgött forgott. De ne hogy azt hidd az övék szebb lett mint a miénk.


Asiy: Köszi, hogy írtál így nem izgulunk miattad:)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok

vagyok csak eddig sok volt a munka. :twisted:

Én se értek ezekhez Lh teszekhez, de biztos jó valamire :P

Hétvégén mondta férjem, hogy már nagyon unja a panelt + meleget és idén ha szakad akkor is kiköltözünk legfeljebb a csupasz lakásba :twisted: augusztusba tervezi a belső betonozást.

Gabi

Kép
Kép
minimano74
 
 


andy: akkor apára fel :):):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok szép estét mindenkinek!!!!

Andy! Egész gyors volt a doki, ahogy válaszolt! Szoval én nem is tudom, hogy mi a jó! Nekem is valaki ezt mondja valaki azt! Szoval szerintem nem tom! Meg azért mázd meg apácskát mindenképp még ma mert ilyen pozitiv tesztel nem lesaz nehéz dolgotok a ciklus végén!+++++++++++++++++

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Csucsu!

Az öntözőrendszert én nem nagyon vállalnám be... :roll: Nem értek hozzá, és szerinem garancia is csak akkor van rá, ha szakember szereli. De ez utóbbiban nem vagyok biztos.
Füvesítés? Nem merem. A növények ültetéséről nem is beszélve. Amikor tavasszal átültetem a virágaimat, akkor is mindig kipisztul kb a harmada. Nem vagyok egy nagy kertész. A férjem pedig állandóan dolgozik.
A földmunkákat megpróbáljuk elintézni másvalakivel, mert igazából az a nagy összeg amivel nem számoltunk...
Mindegy. Megvárunk még 2-3 ajánlatot, aztán lehet hogy mégis magunknak kell csinálni...

Gabi!

A ház nagyon jó! :D
Igaz biztosan azért gondolom így, mert kertes házban nőttem fel. De ha jobban belegondolok, edddigi életem felét kertes házban a másikat pedig kollégiumban vagy lakásban éltem le. Így aztán azt hiszem elég jó összehasonlítási alapom van. Én jobban szeretem a kertes házat. :D :D
Vendég
 


Cat! Én is csak nemrég költöztem kertes házba, de az tuti hogy nem mennék vissza semmi pénzért! Bezárva?? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Azt már nem! Itt magunk urai vagyunk senki nem szolhat bele mit mikor és, hogy hogyan csinálunk! Meg az hogy kint lehetünk egész nap a szabadban! Ez minden pénzt megér!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!

Most már én is megyek aludni...
Vendég
 


Jó éjt Cat!!! :D :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Jó reggelt!

Ma hajnalban fél öt krül felébredt Beni, és at kellett mennem hozzá aludni. És még így is felkelt hétkor... :(
Hova lett az én kisfiam, aki kilencig alszig? :?: :?: :?: :?: :?:

Ráadásul a hőm nem is akar lemenni. :( PÉt akarok!!!!!!!!!
Vendég
 


én meg olyan jót aludtam ma éjjel hogy hatkor mikor ébredtem a gyerek előtt keltem :):):):) és ki is aludtam magam :)

Cat: tuti lezs mindjárt péd++++++++++++++

én meg elkezdtem apával hogy két naponta vagyunk együtt vagyis tegnapelőtt voltunk meg már mondtam neki hogy mostntól kétnaponként :):):):) de még pém nincs :):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Jó neked, hogy kialudtad magad!

Én most olyat tettem, amire fél éve nem volt példa. :oops: Bekapcsoltam Beninek a tévét. De azt hiszem ennyi elég is lesz belőle, mert már fél órája nézi. :oops: :oops: :oops: (Bebe tv)

PÉ: Azt hiszem hogy jobb volt az édes tudatlanság. Most már nem csak a baba, hanem a pé miatt is stresszelek. Nem jól van ez így! :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Gyors bejelentkezés.... péntekig eltűntem, majd vizsga után jövök, addig vigyázzatok magatokra és sokat írni!!!!!

Puszika

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Catherine!
A kisfiad talán ezt a hülye össze-vissza időjárást érzi meg, nem???
Beni egyáltalán nem néz TV-t? Semmilyen mesét sem?
Hú... Dani minden reggel, mielött megyünk bölcsibe néz valamit. A sláger: Thomas a gőzmozdony, Verdák és mostanság a Némó nyomában. Mást ő sem nagyon szokott nézni, de ezeket rendszeresen. Na, persze, ha jó idő van, nem ülünk a TV elött, csak esős időben, vagy bölcsibeindulás elött.

A PÉ miatt most én is "srtesszelek", mert már 3 napja poz a tesztem (ma még nem csináltam), de még tojifehérjém van és a hőm is alacsony.... Én sem tudom, mi van!!!

Nócika!
Tegnap már nem volt akció apával, mert mint írtam, mi a kiscsajszir gyúrunk. :wink: Márpedig, ha most poz volt a tesztem, akkor mostanság lesz majd az ovu, és így lesz meg a 3-4 nap. Remélem sikerül is elcsípni! :wink: :roll:

Kép
oriandy
 
 


andy: tojásfehérje tuti pé.remélem akcióztatok apával :):):):)nem biztos hogy akkor lesz csak csajszi ha pár nappal pé előtt vagytok együtt de remélem igy is sikerül :):):):) most olvastam csak végig mit írtál :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!

Van egy másik fórum, ahova még írogatok, és ott a csajok már igen profik ebben, azonkívül tudományos alapja is van annak, hogy mikr sikerülhet nagyobb5-os arányban a kiscsajszi és mikor a fiúcska. természetesen "eltaktikázni" azért én sem szeretném a dolgokat, mert annyit talán nem is ér meg!!! Így megvárom, milyen lesz a mai tesztem, aztán meglátjuk mi a teendő. :wink: :wink: :lol: :lol:

Kép
oriandy
 
 


bocsi, az 5-ös helyett %-os arányt akartam írni! :oops: :roll:

Kép
oriandy
 
 


Kuzsanna: sok sikert a vizsgádhoz. Jó hírekkel gyere:)

Kép
csucsu05
 
 


Zsuzska!

Kitartást a tanuláshoz és sok sikert a vizsgához!

Andi!

Nem tudom mi zavarta meg Benit az alvásban. :roll: Most viszont pár percen belül elaludt mese után. :D Igaz, nem az ágyában, hanem mellettem a matracon... Lehet, hogy az az oka, hogy a két szomszéd gyerekkel egész délelőtt a felfújható medencében játszottak. A víz és a meleg kiszívta az erejüket. :wink:

Beni különben egyáltalán nem néz tévét. Amikor még a másik lakásban laktunk, akkor rossz idő esetén én is bekapcsoltam neki, mert ott nem volt a környéken gyerek ahova mehettünk volna, és így unatkozott néha. De azt vettük észre, hogy egyre gyakrabban akarta és egyre tovább nézni. Így teljesen letiltottuk. Pedig csak a Bebe tévét nézte. Néha még DVD-t is, de csak Süsüt, Pom-pomot, Vízipókot... Most semmi. Elég lesz majd, ha oviba megy, ott úgyis ismernie kell a menő meséket. :shock: Addig pedig a könyv marad meséléshez. :D


Mi is kislányt szeretnénk, így én is elolvastam a praktikákat erre vonatkozóan. És közbe eszembe jutott az is, hogy a hugomék két hétig minden nap együtt voltak pé környékén, és kislányuk lett. Szóval szerintem az jön aki akar. Maximum annyit szúrok el vele, hogy ha fiú akar jönni, akkor várakoztatom pár hónapot amíg bele nem unok a számolgatásba...
Vendég
 


Andi!

Ha jó a vonalzód, akkor szerintem ma kellene pédnek lenni! :D Kíváncsi vagyok a mai tesztre!
Vendég
 


Halihó!

Jöttem a mai Lh tesz eredményemmel: Még látszódik a teszt csík, de már halványodot.....

Kép

A nyákom is kezd újra krémessé válni, szóval talán alakul a dolog.
Most megyek suliba, majd este még benézek!
Pusz mindenkinek!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Sziasztok!

Röviden annyi volt, hogy beköttetük pénteken a T-home TV-t,így a telefon vonalon keresztül jön egyszerre a tv, az enternet és a telefon. Csak itt a 16.kerben még nem rendesen fedett a vonal ehez és ha volt tv-akkor elment az enternet, vagy fordítva :evil: :evil: De talán mtól helyre áll a dolog.

Próbálok visszaolvasni és holnap reggel mindenkihez szólni pár jó szót! :lol: :lol: :lol: :lol:

Én holnaphoz egy hétremegyek a 8. heti uh-ra.
Rosszullétek vannak ezerrel és márkikészít!

Most mennem kell de próbálok majdvisszatérni ésképben lenni!! :lol: :lol:

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Elszállt minden, amit irtam... :evil:
kislibus
 
 


Cat! Használt házat vettünk, Erdőkertesen. Még kell rajta alakítani, a telek 785 nm. Igazán szupi majd akkor lesz, ha a változtatásokat is megcsináljuk, de abba csak jövőre kezdünk bele. Még köt a felmondási időm itt, ahol most dolgozom, és majd csak akkor tudok költözni, ha az letelt.
Ami a kertibútort illeti, nagyon szépeket láttam Monor melett, a 4-es útról, van egy kertibútor kereskedés. Majd ha itt lesz az ideje, arra gondoltam.
Benit szerintem is az időjárás viseli meg. Egy felmérés szerint minél kisebbek a gyerekek, annál érzékenyebben a frontokra.

Andy! Én lh-ztam, de nem sikerült eltalálni. Igaziból szerintem csak arra jó, hog ellenőrizd, van.e pé, vagy nincs. De elvileg az utolsó pozitiv lh utáni 48 órában van a pé. Valamikor.

Zsuzska! Most jó sokáig ehetjük a kefét ezekben az izgi időkben! De remélem jó hírekkel jössz! :D

Kép
kislibus
 
 


Asiye!

Rosszullétnek örülj! Az jót jelent! :D :wink:

Kislibus!

Még egyszer gratulálok a házhoz!
Biztosan nagyon jó lesz ott lakni végre. :D

Kertibútorral nem tudom mi lesz... Lehet, hogy most a kertet nem is csináltatjuk meg. Csak bevetjük mi fűmaggal.

Majd pár nap múlva tisztul a helyzet... :roll:
Vendég
 


Sziasztok! Szép estét mindenkinek!

Csak egy gyors bekukkra jöttem, mert nem vagyok valami jól, mert a barinömmel össze rugtuk a port és nincs kedvem semmihez!

Andy! Neked azért nagyon szirizok a kiscsajhoz!

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika!

Majd kibékülsz a barátnőddel! Emiatt ne emészd magad!

Végezetül mindenkinek jó éjszakát kívánok!
Vendég
 


Azért még egy pár kép a mai kánikuláról, ha nem zavar senkit.
Beni és a szomszéd kislány nagyon jól érezik magukat:
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Tegnap délután óta rettenetesen fáj a derekam...
A hőm még mindig a szokásos 36,7°C körüli... Hol van itt PÉ? :?: :?: :?:
Vendég
 


Sziasztok!

Catherine!
Szerintem vagy csúszik a PÉ-d vagy már túl vagy rajta.

Nekem így alakul:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/b ... 42400_.png

Kép
oriandy
 
 


Cath!
Vezeted valahová? Nem tudsz feltenni egy linket, hogy jobban lássam/lássuk hogy alakult eddig a ciklusod? Talán ki tudnánk silabizálni. Vagy a babatervezők oldalán van olyan lehetőség, hogy elküldöd a diagramodat és kielemzik. Esetleg??? Hátha ő okosabb..... :roll: :roll: :roll:

Kép
oriandy
 
 


Andy!

Itt a diagram:

http://www.fertilityfriend.com/home/2079f9

Ettől okosabb lett valaki?
Vendég
 


Catherine!
Ahogy nézem, a múlt hónapban is a 16. nap körül volt a peteérésed. Szerintem most is így van. És ha honap még feljebb megy a hőd, akkor már tuti a dolog!!!!

Kép
oriandy
 
 


Andy!

Remélem igazad van! Akkor van esély a babóra. :D
Bár még vár ránk a Jónás nap is! :D
Vendég
 


Sziasztok!

Azt sem tudom mit írjak, mert hiába olvasgatok vissza, ugy érzem hogy kilógok már innen. :cry: :cry:
Tessék!Pár napig nincs net és leáll az élet! :evil: Mármint nekem.
Szóval:

Cat:
Nézegettem én a görbédet de nem értek hozzá, csak ugy emlékszem mintha a mult hónapban teljesen mármilyen lett volna. Nem? Mármint, hogy sokkal nagyobb ingadozások voltak. a gyerekek nagyon aranyosak.
Szerintem százan és százan kapvsolják be a gyedrekeiknek néha a tévét. Emiatt nem legyen lelkifurdalásod, ne érezd már rosszul magad.
Én alap járaton a legártalmasabb hatásának azt gondolom hogy káros a szemnek. Mert hogy ha engedem nekik, akkor csak is olyat nézhetnek amiről tudom, hogy nem árt lelkileg.Pl:Thomas a gőzmozdony, Noddy, stb.Vagy ismeretterjesztő állatos filmek esküszöm a 3és fél ves fiam többet tud a fehér cápákról, az oroszlánokról meg zsiráfokkról mint egy felnőtt.
Mert én is szoktam fürdeni főzni, takarítani, stb. mikor nem tudok velük játszani. És sosem érzem hogy rossz anya lennék mert hagyom hogy megválogatott tv műsort megnézzenek. (persze nem több órát naponta, de minden nap, egy kicsit.


Ahogy látom a legtöbbeteknek mostanában van vagy volt pé-je :!: :!: :lol: Az jó :lol:
Szorítok!

Zsuzska!
Szorítok, hogy sikerüljenek a vizsgáid! :lol:

Nócika!

Márciusban nagyon összevesztem a barinőmmel, pedig évek óta jóban vagyunk és előtte nem volt ilyen. Nagyon megviselt engem is, de ma már minden rendben . Azt ajánlom addig ne is próbáljátok megbeszélni a dolgokat amíg le nem nyugodtatok, mert abból nagyobb balhé lehet!
Az idő segít!

Na! nekem ennyi volt az időm!!!!!!!!
Rohamra fel :lol: :lol:
Mennem kell ezerrel, majd folyt. köv.

Kép Kép Kép
asiye
 
 


Asiye!

Jó hogy újra vagy! Te közénk tartozol! Legalább valakinek már van baba a pocijában! Nehogy eltűnj!

A tévét én nem szeretem bekapcsolni. A gondosan megválogatott tévéműsorokkal nincs bajom, néha még jó is a gyerekeknek. Csak az a baj, hogy Beni pár nap alatt hozzászokik, és már követeli. Ezt pedig nem szeretném. Inkább használja a fantáziáját és találjon ki játékokat magának, vagy nézegessen képeskönyvet!

Persze erről is megváltozik majd a véleményem, ha terhes és álomkóros leszek... Tuti újra indul a tévézés. :oops: :(
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: