Új privát üzeneted érkezett!

Ja, Viki tök jók ezek a babaruhák, már születéskor vagányak lehetnek :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Mi fogunk is rendelni. :D

Vigyázz a kutyussal. Én is megijjedtem reggel, amikor kiszálltama liftből és egy husky nézett velem farkasszemet, mert még nem láttam a póráza végén a gazdáját.

Az én Töpszlim is beindul lassan.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Üdv a svéd tavaszból! Ma is gyönyörűen süt a nap (bár reggelente még elég hideg van), 7-8 fok lehet. Sajnos a nyírfa nemsokára elkezd virágozni, arra nagyon allergiás vagyok, tavaly is szörnyű volt... De hát nincs mit tenni, felhívom a háziorvost és felíratok valamilyen gyógyszert.

És most próbálok nekiveselkedni az angol feladatoknak (levelezőn végzem a fősulit).

Szép délutánt!

Svedbaba

Kép
svedbaba
 
 

 
 

mia:nekem mar a 14.heten magas volt a cukrom, akkor kaptam egy tablazatot, hogy miben mennyi a szenhidrat.
Amit en be is tartottam, az a cukor teljes elhagyasa- na jo mez neha befigyel- es a kenyer es teszta visszafogasa, es mar ennyi eleg volt, hogy a hatar ala menjen, legalabbis mikor utoljara mertek. Nekem holnap lesz az ujabb vervetel, a 60 perces, kiderul.. Nem lepodnek meg magasabb lenne, mint lehet, mert mostansag sokminden szerepelt a napjaimban, aminek igazabol ellen kellett volna aalni.
Idegeskedni semmi kepp nem eri meg e miatt. Szerintem ha szinten tudod tartani, mar az is valami, amig nem no nincs nagy gond, foleg ha a szuls utan normal lesz. Akkor ez csak jelzes, hogy erdemes odafigyelni az eleted soran, mert konnyen kialakulhat a betegseg, foleg az idoskori.
Szerintem ne ess bele a meregetes, es szigoru tiltas hibajaba, en elso heten amikor ezt csinaltammajdnem megzakkantam. Ugy idegileg mint fizikalisan nagyon kimeritett. Azota nem meregetek, csak nem eszem barmit es mindent.
HAjra! Menni fog ! Tulajdonkepp meg nem olyan magas az erteked, hogy nagyon szigorunak kellene lenni magadhoz!
Csak optimistan!
Vendég
 


anyjuk: köszi :) te vagy az én állandó sorstársam :D már meséltem a páromnak is rólad..én nyugtatgatlak téged, te meg engem :D

voltam most dokinál a táppénz papírjaim miatt, ő is azt mondta a mit te, h nem olyan vészes, és ha odafigyelek, rendbehozhatom hamar.

kerestem a neten vmi jó táblázat félét, de nem találtam. neked nincs véletlenűl olyan, ami átküldhető emilben ;) ? azt megköszönném.

az igazság az, h Apu cukros volt, de neki a végén már csak tablettát kellett szednie, annyira kordában tartotta, bár az is igaz, h neki időskori cukra volt.. szóval tényleg kell erre vigyázni. nem beszélve a párom félvak nagyijáról, aki iszonyat cukros volt..szóval én 2oldalról vagyok támadva..de sebaj!! legyőzzük!! :D

köszi a bíztatást!
pusz
¤mia¤
Vendég
 


Viki!
Kiváncsi vagyok melyik minta nyeri el legjobban a tetszéseteket :) Vagány lesz a kis Lackó :)
Svedbaba! Tök jó hogy már ott is szupi az idő, az allergia tényleg elég rossz, én nyárfa allergiás vagyok! Reméljük kapsz vmi jó gyógyszert és nem szenvedsz majd annyit!

Hajrá mia, nem lesz semmi gáz!!!!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Mia!
Nekem van egy anyagom, hogy az egyes alapanyagok mennyi g szénhidrátot tartalamznak.
Szívesen elküldöm, ha dobsz priviben egy emil címet.

Pindi!
Választani elég nehéz, mert mindig jobbakra bukkantunk rá, ha aktuális lesz, majd felteszem.

Csajok!
Tescoban 7 db-os body szett 1899 Ft.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Svédbaba, vigyázz az allergiára való gyógyszerrel. Amennyire csak lehet, húzd. Bár tudom, könnyű mondani,amikor az ember elviselhetetlenül allergiás.... :cry:

A pénteki cukorterheléstől éni s parázom egy kicsit. az utóbbi időben csak édességet édességgel eszem. Más a savanyúságot zabálja, én pedig az édeset. Az előbb pl. benyomtam egy hatalmas kakaós tésztát, és már most tudom, hogy ahogy megírtam Nektek a sorokat, rohanok ki jégkrémért.... :oops: :oops: Nem tehetek róla, KÍVÁNOM.... :oops: :oops: de nagyon.............. :oops: :oops:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


nyugi kislány..ne beszéld be magadnak..azt mondják, h hajlam és korfüggő..én idén töltöm a 34-et, és az apukám és párom nagyanyja is cukros volt..szóval várható volt. mondjuk ez nem jelenti azt, h ne kellene vigyázni.. túlzásokba tényleg nem szabad esni.. én pl naponta megettem fél kiló epret cukorral.. :( meg is lett az eredménye..
és a fagyiért is ölni tudnék..még szerencse, h van a közelben vanilin cukrászda, ahol lehet kapni diabetikus fagyit.. tuti veszek holnap :D

amúgy nálam is az a gáz, h beindult az evés.. megpróbálok 3 óránként bekapni valamit, de elég nehéz így, h meg kell gondolni, h mit szabad.. majd jövhéten megnézetem megint a cukromat, remélem csak vaklárma lesz..

ti hogy álltok a babamozgásokkal? nekem van, h szabályszerűen fáj.. éjjel is rá kellett szólnom, h vegyen vissza.. az apja mondta is neki, h viselkedjen :)
pusz,
¤mia¤
Vendég
 


Sziasztok!

Kislány, ne aggódj, az, hogy sok édeset eszel nem feltétlenül befolyásolja a cukrodat, max. az éhgyomrit! Nekem is az volt magasabb, a terhelt alacsonyabb. Én mostanában jégkrémet ettem nagyon sokat (mint írtam is a csokifagyi :D ) vasárnap, a vérvétel előtti nap meg cukrászsütikét ettem, amúgy meg folyamatosan kakaózom, meg ilyesmi. és mégsem lett szörnyű az eredményem! De ha megnyugszol az segít. Ugyanis idegességtől is felmehet a cukor.

mia, nekem reggel jelezte a picuri, hogy anya most már jó lenne, ha méltóztatnál felkelni!
Hogy érted, hogy fáj? akkorákat rúg?
Nekem csak akkor, ha apja kopog neki, visszakopog, majd jó nagyot belémrúg :)

Viki! majd várom a babaruha képeket :) A Tesco hírdetést láttam :) és mérges is lettem, mert én másfél hete vettem 6 body-t ott fehér 1600-ért! Plusz ugye még amit megláttam, törcsi, meg rugi stb:)

Kép

Kép
pindimano
 
 


mia: a tablazatokat bescanneltetem parommal, es akkor at tudom kuldeni, ha megirod privatban az emilcimedet. NEm igerem, hogy ez ma meglesz, mert meg OBI ba megyunk, meg boltba.
Nekem sikerult elernem, hogy nem ugrottam ki a hat fole:) Tudom ezt annak rossz hallani, aki maga epp a legfalankabb idokben kell hogy dietazzon, de igazan buszke vagyok magamra, hogy ezt sikerult elernem mostanra. Nem hittemmert mint irtammostansag vigeckedtem picit. Azt hiszem ennyi amit tartani fogok tovabbra is:cukor elhagyasa, teszta, kenyer mersekelten, de nem fogok nemet mondani egy jegkremre pl, hanem cserebe aznap estere csak salit eszem. Este tudok leginkabb lemondani barmirol is. A kritikus ido pedig a delutan.Olyankor jobb itthon lennem, kulonben tuti elcsbulok valmire:)
A verkepem is jo, csak verszegeny vagyok, de nem veszesen!
Amugy szerintem ez tok jo, ha a sok felelmunkben, aggodalmunkban talalunk valkit, aki sorstars, mert valahogy a tudat, hogy nem vagy egyedul mar a panaszoddal sem, ez megnyugtat.
En ma is tiszta panikban voltam, mert delelott igen szarul voltam, mar beindultam, hogy nem varom meg a holnapot- holnap kell mennem a dokihoz- mar ma elmegyek.
de szerencsere mint ahogy a felhok elmentek, ugy tunt el a gorcs is:) A kicsibaba nagyon fronterzekeny, ez mar tobb izben bebizonyosodott, jo lesz ezzel szamolni a kesobbiekben is!
Sok sok kitartast a dietahoz! Csak pozitivan!( tudom mondani konnyu)
Vendég
 


anyjuk: óóó kösziii!! csak nyugi, küldöd amikor tudod.
igen, ez az állandó időváltozás tényleg nem a legjobb..nekem a fejem sajgott ma kicsit, de ezenkívűl, ma roppant energikus vagyok..nem is értem..a keményedéseim is változtak, feszűl kicsit a hasam, de már nem úgy mint anno..ezt ki lehet bírni. a vérszegénység a terhesség velejárója..lén is az vagyok, hiába szedem az elevitet, és próbálok vöröshúsokat enni. a görcsök milyenek? mert állítólag nekem is "görcseim" szoktak lenni, bár nekem ezek nem fájnak, csak iszonyat feszűl a hasam. neked fáj? én olyankor mindig lefekszem, bekapok egy nagy adag magnéziumot és próbálok kikapcsolni. iszonyat nehéz, mert közben rettegek, de most már jobban kezelem, sőt..
ma megettem életem első eperjét cukor nélkül :D egész jó !
próbálj meg a lehető legkevesebbet mászkálni és lépcsőzni. mert annak mindig megvan estére a következménye. szóval csak módjával. én inkább mindennapra kiosztok magamnak egy feladatot. így nem terhelem túl magam.

pindi: nem fáj úgy igazán, de olyan ijjesztő, amikor hirtelen akkorrát rúg belém..lehet, h inkább ez a jó szó rá.
Vendég
 


mia: a tanacs szuper, de a lepcsozes elkerulhetetlne, ha csak kiakarok jutni az utcara mar akkor is. Meg az aluljaroba lemenes....
MA is most megyek vedonohoz, aztan haza, ebed es doki, mert utana szabin lesz, meg 4 hete nem vizsgalt mar.
Szoval a pihi ugy 4ig ma is felejtos.
Amugy atlag napokon itthon vagyok uldogolek, fekve nem jo.
Nekem kemenyedes is van meg gorcs is. A kemenyedestol mar en sem ijedezem, mert tudom hogy par masodperc mulva vege lesz es jobb esetben egy ideig nem jon ujra. A gorcs az olyan mint a menstruacios gorcs, csak elesebb es nem osszefuggo allando fajdalom, hanem rovidebb eles. De mar volt olyan is hogy allando tompa. Na akkor menetme be az ugyeletre. HAt kivancsi vagyok ma mekkora szigoritast kapok a dokitol
Oszinten a cel, hogy ne kelljen befekudnom mar a korhazba, meg termeszetresen, hogy minel tovabb ki tudjam hordani a bebinket!
En az epret orok eletemben cokur nelkul edtem, es osztom jo cukor nelkul is:)

Szep napot!
Vendég
 


Jó reggelt!

Én itt csendben örülök, hogy az édesség iránti áhítat elkerül. A férjem simán több édességet eszik naponta ánlam (rudi, csokika, jégkrém). De nem is kívánom.

Bezzeg a kínait, a pizzát és a tészta ételeket napi szinten tudnám nyomni..... :oops:
20150601134430
 
 


Viki! A fiús kismamák általában a sósabbat, illetve tésztásabbat szeretik, én vagyok az egyetlen kivétel :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Vszínű igazad van. Igaz a terhelésses vukis vérvétel hetén rám is rám jött az édesség evészet, de vszínű csak a tudatalattim szórakozott velem.
20150601134430
 
 


na igen, édes bűn, amit nem szabad :) azért tök jó neked, hogy már elmúlt, nekem néha elég kínzó az édesség utáni vágy!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Ha nagyon rámjön az édesség iránti vágy, akkor iszom egy kényeztető capuccinot, vagy eszem egy kocka csokit. Aztán hamar elmúlik.

Ha sütök, akkor édesítőszerrel csinálom (pl. hétvégén a máglyarakást is), és abból nyugodtan falatozhattam.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is, nem tüntem el!! Svedbaba irt már nekem privit is (köszi a hiányolást). Eltűnésem oka az hogy itt vannak ezen a héten tesómék 4-en.... és ez eléggé kiveszi minden időmet és energiámat! Most is csak azért tudok itt lenni, mert ma a tengerhez mentek csak négyesben. (én eléggé ramatyul vagyok... torokfájás, nátha, orrdugulás, fejfájás) ugyhogy én inkább nem mentem. Próbálok pihenni, bár most hogy nincsenek itt most van egy kis időm takarításra meg egyéb dolgokra!

Kaptunk rengeteg cuccot tesóméktól.... majd ha elmentek akkor elkezdek mosni babaruhákat, meg kitakarítani és berendezni a gyerekszobát (most ők alszanak abban a szobában), és akkor majd csinálok képeket, és teszek fel ide is!

Itt ma gyönyörűen süt a nap...talán ide is ideérkezik a tavasz!!

d.dodó
 
 


Viki! Az édességeken kívül amibe cukor kell az nálam mind édesítő szeres megoldással van. Amúgy jó ötlet a cappucino főleg, hogy ma szétmegy a fejem, de biztos a fantasztikus idő miatt.
d.dodó! Hát nem irigyellek a vendégsereg miatt, bár nagyon jó, hogy ott vannak a tesódék, de mint írtad is eléggé elveszi minden energiádat! A náthából gyógyulást!!!! és várjuk a képeket!
Tök jó, hogy nálatok süt a nap! :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


Erdekes az edessegrol nekem sem olyan nagy gond elmondani. De en is ha sutok edesito szert hasznalok, es szerintem eszre sem venni, hogy nem cukorral van. Csokit egyaltalan nem eszem, mert a dietas nem izlik, igazit meg nem ad ferjuram, de azert nem is nagy baj. Ami bejon az a fagyi pedig nem vagyok egy fagyis tipus. No meg a kakaoscsiga:) Es minden ami turos. Most is epp retest keszulok csinalni.


A vedono semmit nem csinalt. Elbajolgott, babkelngyerol beszelt, pedig mar a java megvan, amugy meg a felfordulas kozepen minek bovitssem barmivel is, amikor sajat cuccunkat sme tudjuk hova rakni. Meg nem mert, kerdezte hany kg vagyok. ES mondta nagyon nincs megelegedve a verkepemmel. HAt nem tudom. A megjelolt referencia ertektol azert annyira nem ter el. Jo ok, verszegeny vagyok, de nem durvan. NA majd a doki....
HAmarosan mennem is kell:(


Este talan leszek de apa ma nem dolgozik, allasintejun van, es onnan mar 3 korul hazaer. Szoval lehet o lesz a gep elott.
BAr tok szupi, mert nem szol ram, hogy ennyit vagyok itt a babaneten. Sot orul neki, es mindig ha valmi kerdesem van, mondja nezd meg hatha fenn van, vagy kerdezz meg valakit:) Sot ismerosenek aki babat var ajanlotta az oldalt, hogy itt mindenre valaszt kaphathat.

MIndenkinek jo etvagyat a hamarosan esedekes ebedhez.
Igaz en meg nem foztem, de nem is tudom mit csinaljak:(
Kivag az uram, ha megint brokkoli leves lesz. Baa, lehet neki csinalok valami mast, en meg megint azt csinalok. Olyan leveses lettem, pedig azelott soha nem ettem levest, most meg minden nap csak azt tudnek enni.
Szoval azert csak vagyok kivanos, csak nem a szokasos kismamas dolgokat kivanom:)
Vendég
 


Sziasztok,
elnézést kérek, egy picit zavarnálak benneteket. Van egy eladó prémaxx hordozóm, egy kötős kengurum és egy hordozókendőm.
Itt olvashatók a részletek.

Kati
katicabogár
 
 


Pindi!
A capuccino mindig jó ötlet. Otthon finom tejcsivel készítem, és mindig totál beálmosodom utána.

Anyjuk!

Mit főztél végül? Nekem egy kis brokkoli kreméleves jöhet.
Védőnődre no comment.

Az enyém nagyon lelkiismeretes, de újat fogok kapni, mert ő előttem 1 hónappal szül majd.

Mi még nem vettünk semmit a picinek..... :oops:
20150601134430
 
 


Anyjuk! Drukk a dokihoz! A védőnő meg nemtudom mire kapja a fizuját, ez így elég gáz, hogy még csak meg sem mér. És tőled kérdezi a súlyodat, mikor minden mérleg mást mutat! Szuper, hogy a férjed pártolja az oldalt, szerintünk is szupi :D
Most hogy írtad a kakaós csigit eskü megkívántam :) Najó nem leszek falánk :)

Viki! Az nembaj, ha beálmosodsz, főleg ilyen időben! Én ma egész nap olyan vagyok mint akit fejbevertek, ráadásul a Picúr sem viseli jól ezt az össze-vissza időt, szal ma nem lesz suli asszem!
A vásárlást még tuti bepótoljátok, én sajna csak így lassanként tudom beszerezni a "hozzávalókat".

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Itt melóban ebéd után nagoyn beálmosodom. Mondom is a csajoknak, hogy 20 percre bebucizok az íróasztalon, aztán persze nem...

Mi vszínű 1ben veszünk meg mindent. Addig kikajtatom hol a legolcsóbb.

Hogy álltok a költözéssel?
20150601134430
 
 


Viki! A jópofa rugikat ki ne felejtsd :) Na igen, az ár se mindegy, mikor én múlthéten vettem ismét rucikat, a sapi 1500 forintos árán kiakadtam...
A költözés... hát ez egy érdekes dolog, lehet hogy még a babát sem oda visszük haza. Sajna megvan rá az esély, hogy nem készül el! Most hétvégén szerzi be a fővillanyszerelő az anyagot, és jövőhét hétvégén hajlandó csak jönni elkezdeni! nem tudom mi tart neki egy hétig! ja és tavaly júliusban kezdődött az egész, nevetséges, hogy még szinte sehol sem állunk. Mindenki mutogat a másikra, egymást feltartóztatják, amúgy meg mindenki ül a babérjain. a villanyszerelőnek már valamikor decemberben meg kellett volna csinálnia a dolgokat! ha belehúznának egy hónap alatt kész lenne, de sajna nem húznak. ja és akkor a lakhatási kiadásáról még nem is beszéltünk, ami szintúgy egy hónap. Na de csak lesz valahogy! NO STRESSZ!
Amúgy most felbuzdultam és capuccinot iszom. Még ebben is magnézium van :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


Bakker! Mennyire húzzák az időt! Gondolom a pénzt nektek bezzed időben kellett fizetnetek, azzal nem lehetett csúszni.... :evil:

1500 Ft egy sapiért nem is sok....
Én tuti megyek majd turizni, mert a barátnőim hihetetlen jó dolgokat fogtak ki, sok esetben vadi újat fillérekért.

Teszel majd fel képet a szerzeményekről?
20150601134430
 
 


Naná, a pénzkövetelés évszázados tehetség az ilyen naplopóknál, sajna!
Én is mennék turizni, de sajna itt a közelben egy turiról nem tudok, pedig láttam már én is szép darabokat onnan, másik topicokban. Erről jut eszembe, nekünk nincs táblázatunk, hogy ki mikorra van kiírva, meg f/l lesz a baba???

Teszek majd fel képeket igérem, csak még fotóznom kell :)

ÁÁÁÁ szét írtam a kezem. Vagy 10 oldalt írtam kézzel, el vagyok szokva tőle!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Itt is vannak :)
Kép Nos ezek a body-k a fehér a Tesco-s és 6db van belőle
Kép Rugikák a barack 56-os, a fehér 62-es

Kép tutyika és sapi

Kép

Kép
pindimano
 
 


Kép Ez az együttes a tutyihoz és a sapihoz van, ez az eredeti szín (Tesco-s)

Kép A türcsike

Kép Takaró és párnus

Hát ennyi, legalábbis textilből! Ja nem, mert van még 8db tetrapelusom is :)
Még van cumink és piás cumisüvegünk Avent mindkettő, ha gondolod erről is csinizek képeket

Kép

Kép
pindimano
 
 


Pindi!
Nagyon szépséges dolgokat vásároltál!!!!

Mot irigy mirigy vagyok, hogy mi még sehol nem tartunk.
20150601134430
 
 


Viki! Köszike :) Ohh nemsokára már nektek is meglesznek a dolgok, és még jobban is jársz, mert tényleg sok mindent meg tudsz venni egyszerre. Én ha akartam volna se tudtam volna mindent egyszerre, mert még nyári dolgok, mint pl napozó, nyári hálózsák vékonyabb rugik, nem nagyon vannak.
Így simán egy szigorú listát vezetek, hogy mi van meg, és még mi kell. Ha a piciny agyacskámra bíznám, tuti kimaradna a fele :D

Kép

Kép
pindimano
 
 


A listát ne is mond, nem tudok meglenni nélküle. Ha a boltba 3 dologért kell lemennem, már ahhoz is írok. Kihagyok ám eléggé...... :oops:

Babás listám nekem is van, babás barátnőimmel meg is versenyeztettem, hogy mi kell +ban, vagy mit vegyek le róla.
20150601134430
 
 


:) A barátnős is jó megoldás! én vagy 8 helyről szedegettem össze, és csináltam egy listát belőle :) de még mindig elég hiányosnak tartom :)

Kép

Kép
pindimano
 
 


A céges gépemen van rajta, holnap elküldöm neked szívesen bentről. ;)
20150601134430
 
 


azt nagyon szépen megköszönném!

Kép

Kép
pindimano
 
 


Elküldtem ;)
20150601134430
 
 


Hat igen a vedono gaz volt, a fo tema a babakelengye... Jo ok, en elhiszem van olyan anyukaja - mert eleg gaz kornyeken rendel- akinek ezt szajaba kell ragni, hogy ruha is kell egy babanak, meg ilyenek, de azert en nem erzem magam ebbe a kategoriaba tartozonak. MEg minek tarolgssak meg 2 honapig egy kiskadat a lakasban amikor furunk faragunk, es eleg megvenni mondjuk a 32 het utan. Na mindegy nem alltam le vele vitazni.
es delutan a terhesrendelesen kiderult hiztam:( A baba szivhangjat a doki megnezte, mondta is fizikalisan tovabbra is minden rendben a terhesseggel, igy csak akkor utal be korhazba ha en szeretnem. Hat nem szerettem , igy itthon vagyok!:)

Lista: en is irom, tobb helyrol kiirtam es osszehasonlitottam, de meg igy is van olyan dolog, amire eleinte kategorikusan kijelentettem nekunk nem lesz- pl forgo jarokahoz- mostanaban meg nezegetm oket, hogy talan megis kene.
En arrrol is listat vezetek kitol mit kapunk kolcson:), nehogy gubanc legyen kinek mit nem adtam vissza.
Ezzel a kolcsonkapassal csak az az egy gond van, hogy igy nincs indokom a vasarolgatasra:), pedig olyan gyonyoru dolgok vannak. Allando jelleggel korbe nezek azert a gyermekosztajon a boltokban, meg a bababoltokban. es persze van mikor nem tudok ellenallni. NA ilyenkor ugy kuszobolom ki a problemat, hogy a nagyobb mereteket nezegetem, es veszem meg:)abbol meg nincs sok minden, meg abbol mar tobb is kell.




Mindenkinek szep napot!
Aktivizalom magam, mert azert lightosan de muszaly valamit csinalnom, kulonben megzakkanok
Vendég
 


Anyjuk!
Mennyit híztál?

Nekem végre az uram töltött le terhes tornát, hétfőn el is kezdem (hétvégén a szülőknél nem akarok balettizni :D ), mert az ülő munka miatt nagyon fá a fenékcsontom.
20150601134430
 
 


Viki!

Köszike a listát, válaszoltam is :) Azért jó így összehasonlítani, na és megnyugtató, hogy nem a felesleges dolgokat írtam fel :)
Anyjuk! örülünk, hogy itthon vagy, és nem a kórházban! csak óvatosan a melóval!
A vásárolgatás akkor is gázos, ha mindent meg kell venni, mert plussz egy-egy-re szívesen elcsábulok én is! vagyis elcsábulnék, de hálisten mindig van velem valaki, aki vészhelyzetben visszatart :D
Nálunk most az a gáz, hogy beígértek egy csomó babaruhát, és nemrég derült ki, hogy hát mégsem én kapom, mert már elajándékozták! Kedves dolog, nem?!

Legyetek jók, és élvezzétek a jó időt!
pussz

Kép

Kép
pindimano
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok, hogy idepofátlankodok :oops: ha esetleg valakit érdekel van egy Avent kézi mellszivóm, 4 db tárolódobozzal,tetővel, teljes felszereléssel, 3 db játszócumival, 2 nagy cumisüveggel (még sterilizálva sem volt), 5 db 1-es, 2 db 2-es cumival. A cumik és a játszócumi 1X volt sterilizálva, a mellszivót kb 5X használtam. Ha esetleg érdekel valakit külön-külön is odaadom, az árát privibe megbeszéljük.
Örömteli babavárást, könnyü szülést és sok tejet kivánok mindenkinek!

drumka
 
 


Elnézést az OFF-ért, hátha érdekel Benneteket is:

Sheila Kitzinger (1929), a szüléssel foglalkozó, világhírű kultúrantropológus, aki 1992-ben a magyar szülő nők, születő gyerekek és a bábák szülés körüli helyzetének humanizálására első lépésként megrendezett, Nemzetközi konferencia a születésről című konferencia egyik díszvendége volt, most ismét Magyarországra látogat.

Két előadást tart, egy könyve jelenik meg, amelynek bemutatóján részt vesz, dedikál. Az előadások szinkrontolmácsolással zajlanak. Az április 7-i konferencia akkreditálása folyamatban van szülésznők, bábák, védőnők számára. A belépőjegyek a helyszínen válthatók meg.

2008. április 5. 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Könyvbemutató és dedikálás Libri Mammut Könyváruház, 1024 Budapest, Margit krt. 87-89.

2008. április 6. 16 30-tól 18 00:
Sheila Kitzinger: A szülés helyzete különböző kultúrákban Előadás és beszélgetés
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 1500 Ft

2008. április 7. 9 00-tól 16 30:
A háborítatlan szülésről – kultúrák közötti megközelítés A szülés árnyékában. Katarzis vagy krízis? Konferencia
Országos Széchényi Könyvtár, Budavári Palota „F" épület Belépődíj: 2500 Ft, illetve annak, aki pontszámot gyűjt, plusz 3000 Ft
További részletek a www.szules.hu oldalon.
judittka
 
 


viki: 5-6 kgot hiztam mindezt az elmult 5 hetben. Kicsit sok ugy gondolom. Osszessegeben ugyan nem de igy hogy ilyen rovid ido alatt igy igen.


pindimano: ez disznosag, hogy igertek, te szamolnal vele, aztan megsem. Szerencsere nalunk nem igy lesz, csak en m odtam mindenkinek, hogy meg nem hoznam el, mert ok eddig is tudtak hiva rakni, meg kibir par honapot, en meg ezt a keveset ami van is jobbrol balra teszem.
Igyekszem visszafogott lenni a munkalkodassal, de azert nem birom tetlenul nezni ahogy parom mindent megcsinal. MA is engedelyt kaptam tole egy kis fetesre. Jo ok, elenyeszo kis darabka, de legalabb nem erzem azt hogy kimaradtam belole. Utana kizavart, hogy ne szagoljam a festeket, meg nem is eroltessem meg magam. NAgyon szigoru velem! De en sem vagyok azert felelotlen, ha nincs itthon is odafigyelek mennyit es mit!



HAjfestesrol kinek mi a velemenye?
Inkabb ne, vagy igy a 26.het korul mar lehet? Nekem meg kinnIrorszagban azt mondta a doki hogy az utolso harmadig ne, aztan megkerdeztem a fodrasz is, mondta nyugodtan lehet.
Ugye a neten meg ezt is azt is lehet olvasni.
Eddig el is voltam ezzel a lenovosdivel, de igy hogy jon a tavasz, megujulas, stb, megint elkapott a hev, hogy be kene festeni!


Hu a Sparban eperakcio van, ennek koszonhetoen mar tul vagyok ma egy dobozkan. Es almabol is mar a masodik fogy. Inkabb eszem ezeket nehogy valami mast egyek:)

Szep napot mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Csajok, íme Hanna lányunk:

Kép

Kép

A súlya 754 gramm
A talpacskája 4 cm-es
A fejecskéje átmérője 6,28 cm.
A fejecskéje kerülete 22 cm
A pocakjának kerülete 21 cm
És KISLÁNY!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!!
Itt vagyok ismét! Tesómék ma hazamentek! Szóval holnaptól jöhet a takarítás, rendrakás. Tegnap már mostam egy adag babacuccot...... ha kitakarítottam a szobát, akkor majd elkezdem berendezni!
Majd képeket is csak akkor készítek, ha már valamennyire normalizálódik a helyzet!

Nem tudom minek köszönhető, de ma megint hánytam :( pedig a 17. hét óta nem volt ilyen! Hát remélem ez csak valami kósza gyomorrontás volt, és nem pedig a mindennapos hányinger akar visszatérni!

d.dodó
 
 


Dodó!!

HAsad nem megy???
Csak mert minden féle fránya vírus van mostanában, ami hasmenés-hányással, lázzal jár együtt. :cry: :cry:
Nagyon remélem, hogy nem ez a bajod!!!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislány!
hasam nem megy....meg hányni is csak egyszer hánytam, és azóta nincs semmi bajom egyenlőre.

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Anyjuk1:
Milyen szinű a hajad? Ha félsz a festéstől akkor ne az egészet festesd, hanem meliroztasd, apró sűrű tincsekkel. Az nem éri a fejbőrt és nem szivódik fel igy belőle semmi. Ha ügyes a fodrász akkor ez is nagyon szép lehet.

Üdv:
Titimke
titimke
 
 


titimke: a hajam barnas, de ahol meg van rajta festek voroses . Eleg gazul nez ki. A sajat hajszinnel nem is lenne gond, de az hogy a vegen meg ott van meg a festek az szerintem tok igenytelen. Levagatni annyira nem tudom, hogy csak a sajat szin maradjon, mert akkora ferjuram kivag( nala ez egy ilyen kitetel: nem vagathatom le a hajam fulig eronel rovidebbre, pedig hogy kedveltem a rovid hajat...)de hat szerencsere mas ilyen kitetel nincs, igy ezt betartom:)
A melirt amugy szivesen bevallalnam, de a meg le nem kopott festek miatt az sem lenne szep szerintem. Pedig tavaly nyaron is az volt, es nagyon szerettem!


No megint egy napnak vege!
Apa nincs, anyosekhoz kellett mennie, igy banatomban kipukkadasig telettem magam- szoval garantalt nem alvas joideig....

Jo ejt mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!
hoztam még is egy pár képet már előre!

Kép babakocsi

Kép ugyan az a babakocsi, csak a sport része

Kép kiskád

Kép kiságy (még a baldachin és a takaró nélkül)

Egyenlőre ennyi kép van!! :)

d.dodó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: