Új privát üzeneted érkezett!

SZiasztok! Látom mindenkinek van jobb dolga ma! :lol: Sebaj, majd hétfőn újra beindulunk! :lol:

Teó - Nekem szigorúan feküdnöm kellett, mert az ikerterhességemből az egyik elhalt és föl kellett szívódnia. Meg volt is már egy vetélésem nemrég. Egyébként a legutóbbi uh-on látszott hogy már 90%-ig felszívódott az összeesett petezsák, és nem is vérezgettem ezzel a terhességgel úgyhogy azt mondta a doki, hogy továbbra is pihenő üzemmódban legyek, de kicsiket sétálgatni fölkelhetek. Hát, amennyire lehet, igyekszem betartani mert nagyon szeretnénk ezt a babut. Egyébként problémamentes terhességgel érzi azt az ember hogy mennyit mozoghat. Persze ugrálni és cipekedni tilos, és a nyújtóztodást se nagyon javasolják.
Vendég
 


Ami ne szomizz! Nemsokára gömbölyödünk!! :lol: És még nyomorultabbul fogjuk érezni magunkat, amikor már mozogni se bírunk a hasunktól!!! :lol: :lol: Vigasztalásból mindigis jó voltam! Én is nyomi voltam ma és kicsit hányingerem is van, de lementünk a barinőmmel csicseregni a világ legjobb cukijába és ettem fincsi túrótortát! És hoztam haza dobost, ha esetleg megint depibe esnék... :P Apu pedig halászlevet főzött és istenkirály lett, szóval kajaügyileg ma rendkívül el voltunk kényeztetve. Mindenkinek jó pihit továbbra is! Ami FELAFEJJEL! KISBABÁNK LESZ!!!! Juppijéééé! :wink:
Vendég
 


Szia Anha

Néztem a hozzászólásodat és érdekesen írsz. Azért meg lehet érteni.
Gondolom, nem magyar anyanyelvű vagy.megírnád, hogy milyen?
Kőszi, én másik topicban szoktam írni, de benézek időnként máshova is.
Ja, és gratula a babádhoz :)
Vendég
 

 
 

Szia Melus

Egyszerüen pocsék a helyesirásom ill a laptop bilentyüzete Angol nyelvü de ha zavar szoljatok nem irok BOCSI :oops:
anha
 
 


Sziasztok kismamik!

Képzeljétek most jöttünk meg az ismerősöméktől,elhoztuk a kiságyat,hogy ne nálluk foglalja a helyet! :lol:
Nagyjából összeraktuk,nagyon szuper,később heverővé alakítható!
Eddig méricskéltem,nagyjából elterveztük,hogy mi hová kerüljön majd a kis pirinnyó baba szobájában!
Jaj,már úgy várom! :lol:

Anha! Mi szívesen olvassuk továbbra is amit írsz,teljessen érthető!
Le ne lépj! :lol:

Wera! Köszi a bíztatást,depinek már nyoma sincs!
Túrótorta nekem is jól jött volna!
Használd ki még ezt a kis lehetőséget és érezd jól magad otthon! :lol:

Többiek?

Kép


Kép
ibm
 
 


Szia Anha,

Nincs semmi gond, csak érdeklődtem, nehogy megsértődj nekem irgum-burgum :)

kellemes estét
Vendég
 


sziasztok!
anha:
ugyan már,senki nem mondta hogy ne írj-egyébként a férjem meg pont fordítva van,a Flex-ben angol nyekvű billentyűzeten dolgozik,így ő meg itthon van gondban,mert ez meg magyar billentyűzet :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Jó reggelt csajszik :D

Henka

Tiszta szivből garatulálok, nektek.
Olvastalak,probléma mentes terhességet kivánok.
Vigyázz magatokra.
És a hányinger,nagyon is jó jel a terhességben,akkor a babának nincs semmi baja,ha az anyának hányingere van.
:lol:
Vérnyomásod remélem rendeződni fog.

Ha van kedved akkor gyere át néha a "mi" topicunkba is írni.

puszi
Edina


Többieknek is boldog pocakosodást kivánok


:wink:
[/b]

Kép

Kép
edinka
 
 


szép jó reggelt mindenkinek :D
úgy látom majd csak holnap indulunk be, mikor nincsennek az emberek :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


kike: jó korán kelsz még hétvégén is :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Bizony ám,kicsi Fiam korán kelő:5 órakor már kiabál,akkor még ráveszem hogy feküdjön vissza,de fél hat,hatkor már kelünk is :)
De már megszoktam,aztán meg majd ha oviba megy úgyis megváltozik az alvási ritmusa :)
De azt hozzá kell tennem hogy olyan fél éves kora óta du:4-től reggel hatig aludt egyfolyában,azta mostanság kicsit változott öt órától reggel ötig-mindenki meglepődik hogyan tud ennyit aludni-szerintem az is hozzájárult hogy nagy baba volt,meg még most is nagy :D Alig múlott két éves,mikor már azt kérdezték hogy ovodás-e.Szóval ez az én kisfiam :D
A Vercsi nagyon rossz alvó volt,és hasfákós,a Kristi meg csak evett,büfizett semmi erőfeszítés nélkül,kicsit játszott és már durmolt is :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ma nagyon nem jó a gyomrom :( ha nem eszek az a baj,ha eszek az,és folyton büfögök :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


nekem ma még étvágyam sincs :( , valahol ez is fura, máskor ilyenkor már falok :)
bár itthon sincs rendben semmi, tiszta ideg is vagyok :cry:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Csajok?Tudnátok nekem segíteni?
Fiacskámnak nemsokára szülinapja lessz és mivel imádja a vonatokat,gondoltam vonatos tortája lessz,de mivel csináltatni túl drága lenne,így a nővérem csinál neki,ő nagyon ügyes ilyensütéses kérdésben,csak az a gondunk hogy nem igazán találunk ilyen vonatos tortát képpel az interneten?
Ha tudtok ilyet léci rakjátok be ide a címet :wink: előre is köszönöm :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Szilvi:
Mi a gond nálatok?Ha gondolod nyugodtan írd le :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


aranyos vagy, szívesen le is írnám :cry: , jól esne, de nem akarom a szennyest kiteregetni, mert nem csak mi olvassuk ezt a fórumot...
de aranyos vagy, köszönöm :)

Kép
Kép
h. szilvi
 
 



Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Persze ,megértem,bocsi a tolakodásért.

Köszi szépen,pont ilyeneket kerestem :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!Remélem mindenki jól van !Nekem egésznapos hányingerem van,nem tudom mit ennék,csak az biztos hogy ami van azt nem!!!Mondjuk vettem egy kis franciakrémest a cukiban,szerintem az le fog csúszni.

Kike:egyébként én is sokat büfizek! :lol:

KépKép
henka76
 
 


Szaisztok lányok!
Én is cska benézek kicsit, hogy mi a helyzet, déelőtt mi sokáig lustiztunk, aztán meg elment az idő, mert gyapjastetvesek a kaktuszaink és egyenként át kellett törölgetni, ami nem egyszerű, mert egyrészt szúrnak. másrészt sokan vannak.
Büfi nálam is van, meg a puffadás is bejött, tegnapelőtt este hasamat megmértem, meg reggel is, több, mint 3 centivel lett kevesebb reggelre.
Kike, nagyon ügyes a nővéred, ha ilyen tortákat tud csinálni!
Nagyon nekem se kell, ami itthon van, de az emlegetett túrótorta, dobos meg franciakrémes kezdett el járni most erősen agyamban, lehet férjemnek lesz egy útja a cukiba.

Kép
teó
 
 


kike: aranyos vagy, és nem volt tolakodó :) csak ezt a vonatosat találtam, ha jó és megcsináljátok fényképezd le hagy lássuk mi is milyen lestt :D de ha nem ezt csinálja meg akkor is :)
mi ma mamámnál kajáltunk, de majdnem visszajött, ilyen még nem volt :shock:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Persze hogy lefényképezem nektek :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok Kismamik!

Remélem jól vagytok,mi most jöttünk meg a vacsiból.
Vasárnap mindig itthon ebédelünk és Anyóséknál vacsizunk!
Finom volt.
Hányinger megvan egész nap.
Odaraktam a húslevest ma,de az utolsó májat már a páromnak kellett lemosni,majdnem kiraktam a............!
Egyébként biztos tombolnak a hormonjaim,mert ma valahogy nagyon sebezhető vagyok!
Nagyon könnyen meg tudtak sérteni,konkrétan 2X fakadtam sírva a semmin! :cry:
Aztán volt 1-2 beszólásom,amit ahogy kimondtam rájöttem,hogy nem kellett volna!
Hát mostmár mindeggy!
Szóval összességében nem volt olyan szörnyű napom,de azért remélem a holnapi jobb lesz!

Puszi nektek és szép álmokat!
Holnap tali!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Hát, hazaértünk a fővárosba, olyan volt mint ha 2 napig utaztunk volna, közben meg csak 4,5 óra volt. Nem volt fűtés a vonaton uh eléggé kiakadtam. Bár visszatérítettek 400 Ft-ot a jegy árából, de én a fűtésnek jobban örültem volna... :?
Nekem is volt ma hányingerem, most meg szédülök, mint aki most szállt le a ringlispirről! Nagyon szar! Ettem nemrég egy jégkrémet, remélem nem attól. Aaaajjj, tegnap este láttam egy hülye filmet ahol terhes nők szalmonellás fagyitól vetéltek el és én, aki totális fagyifüggő, most jó nagy parában vagyok! :evil: Jó, tudom, csak egy hülye film volt. Nem is értem miért kell nekem ilyeneket néznem!!! :?: Egyébként ha a páromon múlna, megállás nélkül vér folyna a képernyőn... :)

Kike - várjuk a vonatos tortát! Most hogy így írtad, eszembe jutott, hogy az öcsémnek volt dínós, versenyautós, micimackós meg nem is tudom még milyen csodatortája! :lol:

Büfi + pufi nekem is folyton van. Reggel nem is látszik hogy terhes vagyok, de délutánra le se tudom tagadni, úgy felpuffadok. Elég vicces... :? Remélem azért ez javul majd valamicskét, nem lesz végig ilyen!

Jóéjt mindenkinek! Gondolom holnaptól jobban beindul a kis csapat, ahogy a férjecskék lelépnek dolgozni! :lol: Pussssz
Vendég
 


ibm: a hangulatom neklem is ilyen volt ma, azzal a különbséggel, hogy még hozzá tettem akinek nem tetszik el is mehet :) szóval még komolyan is gondoltam

holnap lesz a teszt, úgyhogy én csak később jövök, azért reggel beköszönök majd :D
jó éjt mindenkinek!!

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!Jó reggelt minden kismaminak!
Szilvi:Teszthez megy a drukk :wink:

Vera:nem semmi hogy nem volt fűtés a vonaton,feldughatják maguknak a négyszáz forintot-fűtenének inkább :?

A tortára még egy kicsit várnotok kell,mivel dec.23-án született a Kristi,és úgy beszéltük meg a Nővéremmel hogy 25-én megyünk hozzájuk,ha az idő engedi,és akkor tartjuk.Sose felejtem el azt a karácsonyt,mikor született a Fiacskám :D Életem legszebb karácsonya volt,csak azt sajnáltam hogy nem lehetek a Lányommal,bár előtte egy héttel megtartottuk a karácsonyt :lol: Na jó,ennyit a nosztalgiázásból,most a jelenben élünk :)

Szóval képet mindenképpen hozom majd :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


jó reggelt :D
kike egyre korábban :D
van ötletetek hogy mit csinálhatnék a lánykámmal?
amióta tudja hogy tesója lesz, meg jani ideköltözött nem lehet vele bírni, a legrosszabb az hogy aludni se tudunk tőle :( kitalál dolgokat, hogy most ettől fél, most emettől, közben meg kinevet bennünket, féltékeny arra már rájöttünk, próbáltuk szép szóval, kedvesen, veszekedve, zsarolva...stb...de sehogy se ment :( lassan már alig alszunk éjszaka :(
van valakinek ötlete mit lehetne vele csinálni??

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok koránkelők! :D

Kike - az tényleg jó karácsony lehetett! Hozott egy babát a jézuska! :D

Szilvi - hát, nehéz dolog, főleg hogy már nem is olyan kicsi a lányod! Szerintem meg fog barátkozni a gondolattal, beszélgess vele sokat, hogy érezze hogy ő attól még ugyanolyan fontos marad neked, mint volt eddig. Fontos hogy te mindig maradj higgadt, akkor is ha nehéz! Ne hagyd felidegesítani magad. Át kell vészelni a hisztis időszakot valahogy :?. Remélem nem fog sokáig tartani!
Vendég
 


Tudom hogy még elég korai, de vannak már neveitek talonban a babáknak? Kíváncsian várom, hogy ki mit adna a csöppjének! :D Nálunk Balázs ha fiú és Lili vagy Nóra ha lány, ezt még le kell harcolnunk! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Több hasonló témájú topikot olvasgattam, végül benneteket választottalak. Csatlakozhatok?
Ha minden igaz, épp nyár közepére (július 20.) várom második babánkat, most 6+2 hetes vagyok.
A gyerekek között a korkülönbség 3 és fél év lesz, ennél kevesebbet terveztünk, illetve úgy kezdtük el a második babaprojektet, hogy belefért volna kisebb korkülönbség is.
Nagyon boldogok vagyunk, de azért aggódunk is egy kicsit, mert az elmúlt két hétben minden nyavalya elkapott, ami a család környékén járt: hasmenés, nátha... mondtam is a páromnak, hogy a kicsi jó eséllyel pályázik a Para Zita névre, amilyen szépen elszívta a vitaminkészletemet :lol: most már szedem az elevitet.

A mellfeszülésen és a pocaknövésen kívül eddig semmi más tünetem nincs, a fiammal sem volt. Kopp-kopp...

Ma készülök orvoshoz. Nem akartam még, mert a fiammal is majdnem ennyi idősen mentem el a dokihoz, és alig látszott még valami az uh-n, de jövő héten egy hétre elutazunk külföldre, és jó lenne tudni addig is, hogy minden rendben.

Munka terén épp függőben vagyok: most készültem állást keresni, mert rég lejárt a határozott idejű szerződésem, és januártól, amikor lejár a gyes, munkanélkülire kellene mennem. De most elgondolkodtam, mert hát kismamákat nem nagyon szeretnek felvenni a cégek, és ha az interjún nem is kerülne szóba, még a próbaidő alatt biztosan kiderülne a pocakosodásom. Szóval még dilemmázom, hogy belevágjak-e a munkába, vagy húzzam ki nagyon kevés pénzzel még 3 évig...

Képzeljétek, most húztam fel a redőnyt, és kellemes meglepetés ért: süt a nap!!! :D :D

Szép napot nektek!
bondi
 
 


Szia bondi!Gratula a babóhoz :D
Üdv köztünk,jó hogy minket választottál :D
Vigyázz magadra-magatokra a külföldi úton :wink:
Majd mesélj,mi volt a dokinál.
Hasonló cipőban járok én is:Dec.23-al jár le a gyes,és ugye így munkanélküli lessz belőle,mert bizony egy kismamát senki nem vesz fel szívesen,vagy sehogy se-csak azt remélem hogy a munkanélküli segély lehetőleg lessz annyi,mint a gyes. :)

szilvi:hát sajna nem tudok mit mondani :? A féltékenység nagy úr :?

wera:
mi még nem gondolkodtunk neveken,de az biztos hogy két neve lessz,ha végre eljutunk odáig :) A Lányomnak is kettő van,meg a Fiamnak is.Veronika Krisztina Kristóf Dániel

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok Kismamik!

Szia Bondi! Üdv. a csapatban és gratula a babádhoz!
És nagyon örülök,hogy mi voltunk a nyerők! :lol:

Csajok! Azért erre büszkék lehetünk ám! :lol:

Bondi! Szerintem ha van rá lehetőséged mostmár ne állj munkába.
Én is meglepődtem mikor felhúztam a redőnyt és láttam,hogy süt a nap,bár nagyon hamar be is borult. :cry:

Kike! Azthiszem ennél szebb karácsonyi ajándék nem létezik,csakhát a kórházban kell tölteni az ünnepeket! De megérte! Az a lényeg!

Szilvi! Szorítunk a teszthez. Sajnálom ami a kislányoddal történik,de érthető a reakciója,hisz ha jól értelmeztem eddig ő volt neked egyedül,most meg hirtelen a párod,akit szeretgetsz és mindent együtt csináltok,meg még egy kicsi baba is!
Adjatok neki időt,kell neki,hogy feldolgozza!
Nekem a nővérem kisfia olyan mintha az enyém lenne,de tényleg,le sem tudom írni,hogy milyen kapcsolatban vagyunk,egyszerűen imádjuk egymást! Mikor megmondtam neki teljessen letört és azt mondta: JAJ NE! Szörnyű volt! Aztán teltek a hetek,beszélgettünk,néztünk babás könyveket,megnéztük az ő babás képeit,az ő régi ruháit,hogy majd milyen jó lesz az én kisbabámnak.Meg,hogy nagyon jó lesz,mert ő már nagy (8 éves) és mindenben fog tudni segíteni.Mondtam,hogy majd etetheti,viheti babakocsival sétálni,ha nagyobb lesz tudnak együtt játszani és majd ő megtudja védeni a nagyobbaktól.
Ezeket nagyon díjjazta,mosolygott és azt mondta: Jó,de pelenkázni nem fogom! :lol: Szóval nálunk bejött,persze nem biztos,hogy ezek másnál is célba találnak. Kérdezni nem szokott róla,de az uh képet mindig megnézi meg elmondom,hogy most mekkora,mostmár örül neki csak azon aggódott,hogy akkor nekem meddig kell kórházban lennem! Mondtam,hogy csak 2-3 nap de bejöhet meglátogatni!

Wera! Mi is néztünk már neveket,bár én mondtam,hogy még változhat,de párom szerint nem fog! Ha lány:Nina, ha fiú: Roni.
Nekem tetszett még a Míra,Hanna,Zília,fiúból az Ármin.
2 éve Liliána lett volna a miénk és akkor mindig azt mondtuk,hogy ha egyszer lesz egy lányunk az lesz a neve,mert a párom régen úgy hívott,hogy Lilike és ezt olyan jól tudta mondani! :lol:
De a 2 év alatt annyi Lilike lett körülöttünk,hogy így lemondtunk róla. Egyébként még mindig tetszik,szerintem a Lili nagyon szép! :lol:
Na most aztán húzzatok bele,gyerünk írni!
Ki mikor megy dokihoz?
Én dec. 4. genetikai uh.

Kép


Kép
ibm
 
 


Én vagy holnap vérvételre,vagy szerdán,még nem tudom,majd meglátjuk.Aztán szerdán a dokihoz :D Plussz ha a Vercsi nem gyógyul meg akkor szerdán vissza kell vinni a dokihoz,meg a kristit is kéne tanácsadásra vinni,de még beteg,úgyhogy az elmarad. Aztán jön az ovis mikulásünnepély.Aztán valamikor dec. elején el kell mennem a munkaügyre,és ha minden igaz még karácsony előtt a 12 hetes UH-ra.Szóval sűrű év vége lessz. :D
Januárban pedig kezdődik az ovi a Kristinek :)
Néha azt se tudom hol áll a fejem,félek hogy valamit elfelejtek :oops:

Már elmosogattam,mostmár csak főzni kéne valamit,de mit?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nekem szerencsére ilyenkor vasárnapról mindig marad ebédre való,csam majd ki kell sütnöm húst!
Beraktam egy adag mosást,olyan jól fúj a szél,kifogom teregetni a teraszra és majd csak este hozom be.
Én holnapra terveztem a védőnőt,mert azt mondta 4-5 hetente kell menni,de láttam kiírva,hogy jön ki egy doki és rákszűrést fognak ott csinálni! Marha jó,hogy pont kedden,úgyhogy szerintem nem lesz holnap,jővő héten meg nem tudok menni mert akkor megyek a genetikára és nem érek haza! Hát max. akkor 6 hét fog eltellni!
Ma le kéne mennem még a körzetihez du. lezáratni a táppénzes papíromat,mert holnapra ígértem a csajoknak,hogy bemegyek és azt vinnem kell leadni,hogy kapjak majd pénzt!
Jövő héten genetikai+kontrollra is kell mennem egyik nap,utánna levő hétre beakazunk jelentkezni 4 d-re. Mindig van valami,de nem baj!
Többiek?

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Kike, ibm, köszönöm a kedves fogadtatást!
Igen, vegyétek bóknak, hogy benneteket választottalak, kedves sorstársak :lol:

Kike, örülök, hogy van egy "sorstársam". Engem igazából nyomaszt ez az anyagilag, társadalmilag hátrányos helyzet, de a baba mindennél fontosabb, és majd rábeszélem a férjemet, hogy menjen el karriercápának jó sok pénzért :wink:
A gyerekem is januárban készül oviba, ebben is sorstársak vagyunk

Ez a féltékenység-téma engem is érdekel, kíváncsi vagyok, miket meséltek még róla. A fiam kicsit hisztisebb mostanában, több figyelmet követel, de ez lehet szimplán a dackorszak is...

Majd visszaolvasgatok még, és lassan-lassan én is belefolyok a témákba.

Egy kérdés: elmesélnétek, hogy kell vonalzót csinálni? Olvastam már, de mire odajutottam volna, elfelejtettem.... ez lenne a terhességi amnézia? :wink:
Köszi!
bondi
 
 


Hali!

Üdv a csapatban Bondi! :wink:

Én majd a hét 2. felében hívom a dokit időpontért a genetikaira. Talán sikerül nekem is egy 4-dikét kicsikarnom! :D A vonalzó szerint akkor már a 13. hétben leszek. Fura, de azt hittem ilyenkorra már nyugodtabb lehetek... hát nem. Bár ha a hányingert nézzük, nincs okom aggódni :?
Úgy döntöttem védőnőhöz csak a genetikai után megyek, Végh doki azt mondta ráér akkor is.
Hű, jó hogy írtad a táppénzes papírt, nekem is ma kéne lemennem érte a körzetihez + bevinni a melóba. Francba! Úgy nincs kedvem! Nekem nem mondta se a doki, se a melóban, hogy azt havonta ki kell kérnem és le kell adnom, így nem tudtam időben vinni. Jófejek voltak a m.helyemen, múlt hét hétfőn hívtak telefonon hogy sürgősen vigyem be. Persze akkor érkeztünk vidékre, 1 hétre. Életemben nem voltam még táppénzen, honnan a francból kellett vna tudom. Na mind1, így jártam.
Vendég
 


Kike - nem csak 1 sorstársad van!! :D Én a nyáron váltottam melóhelyet, 6 hónapos határozott idejű szerződéssel vettek fel. Ebből csak 3-at dolgoztam le, úgyhogy nekem is szépen meg fog szűnni mire meglesz a baba. Jó pipa is vagyok miatta, de hát ez van...
Vendég
 


Ja, nem Kikét, hanem Bondit akartam írni, de végülis mindegy, sorstársaim! :lol:
Vendég
 


A babafalva.hu-n tudsz vonalzót csinálni (vagy bármelyik címen, amit a vonalzók alján látsz). Ha megvan, küldenek az e-mail-ben egy címet, ahol elérhető, ezt kell itt a profilodban az aláírás részhez beilleszteni. A babafalvás-nál a 2. címet kell beilleszteni, asszem. Sok sikert :D
Vendég
 


Wera!

Olvastad a privit?

Kép


Kép
ibm
 
 


Naná! Válaszoltam is! Nem ment át???
Vendég
 


ok, látom hogy te is! :D Arra még nem írtam, mert átvert a rendszer! Azt írja "nincs privid"! :lol:
Vendég
 


Ment a válasz! :)
Úgy látszik még nem indult be a hétközbeni pörgés kicsi klubbunkban! :D Ma láthatóan én unatkozom a legjobban! :roll: :lol: Azért remélem délután már lesz "forgalom"!
Vendég
 


Megvan!
Mindjárt nézem is!

Kép


Kép
ibm
 
 


Wera! Privi!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

wera, köszi a vonalzót, majd most kiderül, sikerült-e megcsinálnom.

Munka-ügyben, látom, nagyon nem vagyok egyedül. Hétvégén olvastam, hogy az eu-ban törekednek arra, hogy a munkavállaló nőket semmilyen diszkrimináció ne érhesse, hát, ezek szerint messze vagyunk Európától... de nem baj, mire a karrierlédik családalapításra adják a fejünket, nekünk már készen lesz a családunk, és mehetünk dolgozni :) legalábbis igyekszem optimista lenni.

Most megyek gyerekfeneket tisztítani.

Sziasztok!

Kép
Kép
bondi
 
 


Szép jó napot csajok!Most fejeztem be a varrást, 2 db nadrágba kellett bevarrnom a húzózárat.A sógornőm már régóta várta de most megcsináltam neki.

Bondi:Isten hozott minálunk,problémamentes babavárást kívánok neked is.Vigyázz magatokra jöv.héten külföldön ne nagyon fáraszd ki magad.Ha nem vagyok túl kiváncsi miért mentek?

Wera:remélem nem kaptál el valami nyavalyát a vonaton a hideg miatt!Szerintem én már egyszer írtam milyen neveket szeretnék de akkor mégegyszer:ha kislány lesz FANNI,ha kisfiú ÁDÁM

Szilvi:egy nagy kalappal a teszthez!!!

Tehát szerdán megyek uh-ra.Most már biztosan beindult a kicsi szivecske!! :lol: Képzeljétek azt álmodtam hogy szoptatom a kisbabámat,olyan jó érzés volt.

Tegnap mondta a sógornőm hogy hiányzok a vevőknek a kisboltban ahol dolgoztam.Aranyosak ugye?Biztosan kedveltek!

Mindenkinek szép napot.Itt süt a nap de marha nagy szél fúj.

KépKép
henka76
 
 


Sziasztok!

Már többetektől hallottam,hogy álmában szoptatta a kisbabáját,mostmár utánnanézek mit jelent!
Bár biztos azt írják,hogy önmagáért beszél!
Itt is hasonló az idő,de benntről jó!
Hú,kinyitottam 1 db ablakot a fürdőben,úgy csapkodja az ajtót a szél,mi lesz ha rendesen nekiállok szellőztetni!
Asszem hamar kiszellőzik a lakás!

Kép


Kép
ibm
 
 


Henka! Érdekes! Én is azt álmodtam vmelyik nap! Írtam is! Annyira király volt! :D Jól vagy egyébként? Azóta rendben a vérnyomid? REmélem igen!

Bondi - jók lettek a vonalzók! Ügyi vagy! :D Ottó babával milyen volt a terhesség? És a szülés? Melyik országba utaztok? Viszitek a csöppséget is?
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Remélem mindenkinek jól, hányingermentesen telt a hétvége. Még nem volt időm mindent visszaolvasni, de igyekszem pótolni :D

Ibm, én is nagyon sértődékeny vagyok és hamar felkapom a vizet olyanon is, amin nem szoktam... :shock:

Kike, biztosan klassz lesz a torta! :-))

Szilvi, remélem minden jól alakul a teszten... Drukkolok!

Wera, nekünk eddig csak fiúnév ötletünk van, mivel az Uram szeretné, ha az ő nevét kapná :) Ferenc lesz, ha kisfiú, lánynéven is gondolkodtunk, de még nem sikerült megegyezni :lol: Bár annyira nem is erőltetem még a témát, babonából. Különben is először dőljön el a neme :lol:

Kike, az tuti, h. egy baba a legeslegszebb ajándék, gondolkodtunk róla, h. csak akkor mondjuk meg a családnak, de elvetettem, mert már így is alig bírom magamban tartani :-D

Üdv Bondi, gratulálok a picihez :D Mi volt az orvosnál? Reggel sajnos még nem volt ilyen szép idő, mint most, egészen barátságtalanul esett, mikor jöttem munkába :( Egyetértek Ibm-mel, ha van rá lehetőség, már én sem állnék munkába, inkább pihenj és élvezd a pocakosodást :lol:

Ibm, én dec. 3-án megyek UH kontrollra, remélem már dobogó szívet látunk majd :lol: Ma megyek védőnőhöz, holnap reggel vérvétel. Brrrr, tudom ciki, de nagyon félek a vérvételtől :oops:

Henka, vérnyomi hogy van?
sipiné
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: