Új privát üzeneted érkezett!

Szia Pankimanki!

Üdv. és gratulálok Neked!!

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Üdv a csapatba Pankimanki!Gratula bébihez! :) :) :) :)


Buci nagyon gratula!Boldogság van! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) : :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)


Csajok!Nemsokára megjön férj,és utazunk haza,ott meg nincs internet,kedden meg megyek dokihoz!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!Ugyhogy szoritsatok!Remélem minden rendben lesz. :shock: Addigis kitartás mindenkinek.És sok szerencsét aki 24.-én megy ultra hangra.nem tudom mikor jövök,remélem szerdán már irhatom a beszámolot!Mindenki vigyázzon magatokra :) :) :) :) !
Pusszantó
Vendég
 


buci, gratulálok a dobogó szívű csodádhoz! :)

Pankimanki szia, üdv itt :) Hát nemsemmi korlülönbség lesz :shock: :D

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 

 
 

Mi így nézünk most ki. :oops: :D

Kép

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


buci:
gratulálok a kis aprósághoz! :D

Csöppke:
hú tényleg szép pocakod van már, nem csodálom hogy kiszúrták a boldban! :lol:

Moni:
kellemes hétvégét! Várunk szerdán a hírekkel.

Kép

Kép
éca
 
 


na már írni sem tudok, szóval boltban :oops:

Kép

Kép
éca
 
 


köszi mindenkinek a gratulációt, megpróbálok feltenni egy képet remélem sikerült összetömöríteni.
Jó éjt mindenkinek!
Kép

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Csöppke: szép a pocakod nagyon, már nagyon jól látszik! :D

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Sziasztok!
Buci,ezen az UH tényleg szabály szerüen látszik aminek látszani kell.Nem csak egy pont....Nagyon tökéletes a kép.Ilyen jót ilyen korai terhességről még nem is láttam. :D
Csöppke,jó nagy a hasad nekem 5 hónaposan szokott ilyen lenni.
Most laposabb mint alapból.
Mindenkinek jó regglt
Vendég
 


köszi bárány, nekem is nagyon tetszik a kép, teljesen odáig vagyok tőle.... Hátha még láttad volna hogy pulzált a kis szíve. Annyira cuki az én kis babszemkém... :D :D :D
Ja és a képet a mobilommal csináltam, lefényképeztem a monitort és úgy lett ilyen.

ma reggel hamar felkeltem, nem tudtam aludni. Nagyon ég a gyomrom, nem is aludtam túl jól. Ettem pár babapiskótát és már jobb egy fokkal.

Többiek ébresztő!! :lol:

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Jó reggelt!

buci, tényleg nagyon jó lett a kép! Tök szépen látszik a szikhólyag is, és a baba is édes ahogy ott lapul mellette! :)

bárány, nekem a kisfiammal kb a 12. héten volt ekkora a hasam, most úgy 3 héttel előbb látszik :) Végülis mindegy, számítottam rá hogy most is hatalmas hasam lesz. Csak ússzam meg repedés nélkül...

Szépséges napot mindenkinek!

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!

Az újaknak:
Kép

Buci! nagyon szép a kisbabád! Tiszta anyja! :lol:

Csöppke! nekem is el kezdet kidomborodni a hasam alja, de én idáig azt hittem, hogy híztam. :roll: Lehet, hogy nálam is már a babó miatt van?

Nem leszek a hétvégén, elutazunk Debrecenbe. Mindenkinek jó pihenést, pocaknövesztést, vuk-mentes hétvégét!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

buci: Annyira örülök, hogy dobog a szívecskéje. :D és hogy már a 6. hét elején lehetett ezt hallani :D :D A képről nem is beszélve :D

csöppke: szép pocid van :D

coca: nyugi, vagy szerencsés vagy, hogy elkerül a rókakoma vagy hamarosan kopogtat :D

OFF

Borzalmas csütörtöki éjszakám volt. Este hat körül a nyakam begörcsölt és teljesen lesugárzott a jobb vesémig. A fájdalom csak fokozódott, ezért elmentünk az ügyeletre. Ott említettem, hogy lehetséges, hogy babát várok, ezért nem mertek mit kezdeni velem, át a sürgősségire. Na ott aztán kívül, belül megvizsgáltak, EKG, nyomogatás, kopogtatás, hallgatás, stb. Hogy a vetélést kizárják (holott nekem egyértelműen a hátam fájt és a vesém), át a nőgyógyászati ügyeletre (ez kb. este 11 körül volt). Na örültem is, hogy legalább talán látnak már valamit. Sajnos még semmit sem lehetett látni, de a méhnyálkahártyám 15 mm és a belső elhelyezkedések is terhességre utalnak. :D Jövőhét szerdán már látható lesz, ha van ott valaki. Szóval vissza a sürgősségire, ott vérvétel, infúzió (Nospa, Algopiryn) stb. Közben már mire visszaértünk, elmúlt a görcs. Kérdeztem is, hogy muszáj ez az infúzió? Igen. :evil: Közben rám jött a pisilhetnék :oops: , de már nagyon görcsöltem (pedig előtte voltam félórája), nem lehet kimenni a WC-re, hozza az ágytálat. :shock: Kikönyörögtem, hogy a férjem vagy valaki jöjjön velem a klotyóra, félkézzel elvégzem a dolgom és közben nem fogom behajlítani a jobb kezem, nehogy szétpukkanjon a vénám. Az ápoló megkegyelmezett, elkísért. Közben meglett a véreredményem is. Magas lett a fehérvérsejt. Ajaj, lehet, hogy vakbélgyulladás. Át a radiológiára UH-ra (ez kb. hajnali egykor volt). Ott aztán mindent találtak. Vesekövet, homokot, sok cisztát (a legnagyobb 4 cm-es). Kész voltam teljesen. Visszamentünk a sürgősségire, ott megnyugtatott a doki, hogy a ciszta az nem ciszta, hanem a petefészkem (a stimulálástól egy kicsit megnőtt). Viszont a vesekő az biztos. És a magas fehérvérsejt a stimulálástól lehet. Frankó. Haza viszont nem engedtek, benntartottak reggelig. :evil:
A lényeg a lényeg, semmi gond nincs és a zárójelentésem elég furán néz ki, merthogy a sürgősségi leleteken még hátfájás, vesetájéki fájdalom szerepel, a zárójelentésemen már alhasi, hasi fájdalom (holott az egyáltalán nem fájt). Egy kicsit aggódok, hogy ez a sok (nőgyógyászaton hüvelyi és hasi, a radiológián megint hasi) UH és infúzió nem e okozott valamit.

ON

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilvi sajnálom, hogy így jártál, hiányoltalak is egész tegnap.
Szerintem ne aggódj a vizsgálatok miatt, nem lesz semmi baja a babónak. A lényeg, hogy túl vagy rajta és már volt jele a babának :wink: Tegnap én megkérdeztem a dokitól, hogy bevettem Algopirint a fejgörcsömre és azt mondta nyugodtan lehet, nem lesz semmi baj. Úgyhogy tényleg ne aggódj!! :wink:

Pihenj sokat, ne nagyon pörögj azért....

Hát csajok a Vuk család az előbb engem is meglátogatott (most először). Mindent kiadtam magamból, amit ma reggel nagy nehezen megettem...

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


montana írta:Csöppke! nekem is el kezdet kidomborodni a hasam alja, de én idáig azt hittem, hogy híztam. :roll: Lehet, hogy nálam is már a babó miatt van?


montana, hát, nem tudom. Második babánál már sokkal könnyebben nyúlnak a méhszalagok, mert már nem tartanak annyira szorosan, mint az elsőnél, ezért látszik jóval haramabb. Én érzem a méhemet, mármint a körvonalát, ha megkeményedik a hasam, szal eléggé elöl van már. De persze nekem is bejátszik a puffadás is valszeg. Lehet, hogy neked is inkább ez utóbbi van még. :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Szilvi, uhh :( Nemsemmi amiken keresztülmentél :shock: A lényeg, hogy már jobban vagy! Reméljük nem lesz mostmár semmi gond! Mivel mondtad, hogy baba van a pocakban, biztos csak olyasmiket végeztek, amit lehet.
Vigyázz Magatokra!

Mennyi vagy most? Mármint hetes :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Köszi a biztatást, egy kicsit megnyugodtam :D

csöppke: még picikék vagyunk :D Ma vagyok pont az 5. hétben.

Ja és még a nődoki azt is mondta, hogy látott egy icipici pöttyöt, de inkább nem mond semmit, majd a szerdai uh-on látszania kell úgy is, ha baba :D

buci: sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy. Étvágyad azért van?

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Szilvi:
nem semmi amin keresztül mentél az éjszaka! De nyugi szerintem is minden rendben lesz a babával!
Egyet nem értek a vonalzódat, mit jelent, hogy 5 hónap és 3 míg jön a nyuszi?

buci:
tényleg nagyon kis édes a babód, nagyon szépen látszódik!

Kép

Kép
éca
 
 


Jön a húsvét :D Komolyan.

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!


Napk óta olvasgatlak benneteket és most már én is szeretnék csatlakozni hozzátok! A kalkulátor szerint június 11-i babán lesz :) szóval azt hiszem jó helyen járok!
Mindenkinek üdv,

Melus

Melus

Kép
melus79
 
 


Csöppke! Ha alapból lapos és kockás a hasizmod, akkor naná, hogy kiszúrták máris. Nagyon kis helyes!

Buci! Nagyon jó a kép, szépen kivehető a picibuci.

Bárány! Nem ér lapos hasakról beszélni! A dagik irigykednek :wink: :lol:

Szilva! Semmi baj nem lesz. Nekem is volt tegnap egy kicsi vesegörcsöcském, de már gigaadag (kb. 400 mg) magnéiumra elmúlt. És az jól meg is pisiltet. Nekem bevált.

Kép
zölddisznó
 
 


Most két hétig nem leszek, tanulok az államvizsgára, sajnos így netközelben sem leszek, de ha van valami hír, jövök. :D

Sziasztok!

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


melus üdv itt :)

zölddisznó, hát kockás éppenm nem volt :lol: de a szopi miatt sikerült jól lefogynom, úgyhogy nem volt poci. :)

Szilva, jó tanulást, és drukk! :)

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!
Zöldi,én azt írtam,hogy laposabb mint alapból...de azt nem mondtam,hogy milyen az alap :D :D :D :D :D :D :D
Vendég
 


Éppen ma tűztem ki a célt,hogy jó lenne csak 12-14 kilót hízni,d ez csak álom,az utóbbi 45-höz képest...
Vendég
 


Bárány! 45? vazze!

Kép
zölddisznó
 
 


Szilva
Nem semmi...
UH nem hiszem, hogy gondot okoz...

Melus
Üdv...

Nekem ma el kellett mennem a kedvenc doktoromhoz... kicsit vérezgetek...
UH szerint 2. Tónika távozik... most pihi ezerrel, Utro megemelt adagban, hogy a másfél centis, dobogó szívű tesójával ne történjen baj...
Vendég
 


Sziasztok.

Látom jól sokasodtatok. Ennek örülök. Mi eléveltük a babót mert nem jött össze. Így mikor nektek már 3hósak lesznek a babáitok akkor fogunk gyúrni mi rá. :lol: :lol: :lol:
Dugiba titeket is foglak olvasni mert kivi vagyok hogy kivel mi történik, történt.

Szeretném felhívni a figyelmeteket a mai tv2-őn 20.10-kor kezdődő A CÉG-A CIA regénye című filmre mert ebben statisztált a nagy fiam. Ez 3 részes film és foggalmam sincsen hogy melyikben fogják adni. De az volt a szerepük hogy egy buszról szálltak le és egy asztalhoz mentek szutykosan bemondani a nevüket.
Volt még sok más jelenet is de ezt mondta csak el nekem.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera! Majd lessük Istvánt a filmben.

Giga! Én is barnázok, úgyhogy többnyire vízszintesben vagyok. Az én utro adagomat már nem lehet növelni - 3*2 - úgyhogy csak a pihi marad. Szurkoljunk egymásnak! :lol: ...de szerintem nem lesz baj. Dokim szerint ez stimuláltaknál előfordul.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt mindenkinek,Pankimami,most vettem észre,hogy itt vagy pedig azóta már olvastam :D
Vendég
 


Szép napot mindenkinek!

Remélem jól vagytok? Nekem a tegnapi rókás nap után a mai elég tűrhető eddig.
Többiek? Hol vagytok?
Mizujs?

Melus79: üdv köztünk. Elvileg én jún 10, de volt olyan kalkulátor ahol 11, úgyhogy mi egyszerre haladunk. Mesélj magadról!

Kép

Kép

köv.UH:március 23.
buci79
 
 


Jó reggelt!

Barnázás elmúlt hála a Nagyszakállúnak.
Hányinger még nincs, de úgy döntöttem ráér még egy pár hetet! :wink:

Giga! Hogy vagy? Drukkolok, hogy rendben menjen minden!

Szépséges vasárnapot!

Kép
zölddisznó
 
 


Szép napot mindenkinek!

Én még mindig fekszem... vérzés (nem barnázás) még tart... bár már nem olyan erős, mint eddig... remélhetőleg szerdám még látjuk dobogó szívű Tónikát...
Vendég
 


Dobogó szívű Tónika biztos jól van, csak egy kicsit most szomorú, hogy a kistesója majd később érkezik.
Örülök, hogy anyukája már jobban van. Feküdj, amennyit tudsz!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Eddig másik topikba írtam,de remélem nem sokára ide tartozom :D :D már,ha megengeditek a csatlakozást.
Olvasgatlak benneteket a kezdettől fogva,így azt gondolom képben vagyok.1-2 ismerőst is véltem felfedezni(Orsi,Gabi,)

Mindenkinek nagyon boldog pocakos hónapokat kívánok!! :D :D :D

Rólam aki még nem ismerne 29 éves vagyok van egy lassan 6 éves kislányom és nagyon bízok benne,hogy a kistestvére már a pocimban van.Harmadik napja késik,sajnos a tegnapi tesztem még nega lett ami nagyon elkeserített.A következő tesztet kedden vagy szerdán csinálom.Nagyon szeretném,ha az már zebrás lenne :wink: :wink:

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Szia Ibici, és drukk, hogy bezebrásodjon az a teszt ;)

Zöldi, örülök hogy véget ért a barázás!! :)

Gigi, pihenj sokat, vigyázz magatokra. Dobogó szívű Tónika pedig szupi erősen kapaszkodik :wink:

Csöppke, Domka(2006), Lóci (2008) és Sebi (2011) anyukája
www.csoppkeblog.hu
www.csoppkendo.hu
csöppke
 
 


Sziasztok!

Én hét hetes terhes vagyok. Június 7-re várom az első babámat. Elég aggodalmaskodó vagyok, amin nem segít, hogy elég sokat fájdogál a hasam, meg puffadok.

Kiváncsi lennék, nektek is sokat fáj-e, és hogy milyen jellegű a fájás?

Tök jó olyanokkal beszélni, akik ugyanazt élik át, mint én:)))

ui.:
hogy kell vonalzót csinálni?

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


csöppke!
Köszi a drukkot :wink: :wink:

bogi!
Bármelyikünk vonalzójára klikkelsz és ott tudsz csinálni vonalzót,ha kész a profilba az aláíráshoz kell bemásolnod.

Kép
Kép
a.ibici
 
 


Sziasztok!
Bogi,nekem sokat fáj a hasam,nem görcsöl hanem úgy feszül a méhem,főleg ha sokat megyek.De szinte egész nap érzem.Próbálok nem idegeskedni rajta,hiszen ha valami gáz van akkor inkább most menjen, ne 12 hét után amikor már megvisli az ember lelkét,persze most is ,de mégse annyira....
Egyébként minden terhességemnél fájdogált a hasam 12 hét után már kaptam magne B6-ot is.Na attól jobb lett.
Majd szerintem most is kérek,meg hüvelygolyót is,na azt ne kérdezzétek,hogy mi mert a patikában gyárják,csak azt tudom,hogy mindíg végig használnom kelett,az utolsó 2 hétben meg, változtatta az összetételét.
Vendég
 


Szia Bárány!! Irtam neked az elöbb privát üzit. De épp itt olvaslak most.
Valaki nem tudna nekem csinálni egy szép vonalzot?
oszman777
 
 


Sziasztok!
Oszman,most olvastam a privit,nekem terhességi tüntem nincs semmi csak a fentebb emlitett....
Szerintem majd késöbb lesz,bár eggyikkel sem volt.
Orvoshoz majd szerdán mgyek,(24.-én),de tök fölösleges mert ő sosem csinál egyből UH ot,egy sima vizsg meg minek...na mindegy.
Szerintem majd pár hét múlva fog visszarendelni UH-ra.

Sajnos a vonalzóhoz nem értek,már én is kértem segítséget,ehez a kettőhöz,a harmadikat majd kb 8-10 hét múlva szeretném kirakni,remélem majd segít valaki.
Vendég
 


Sziasztok Kismamik! :D
Csatlakozhatok hozzátok? :roll:
Némó

Kép
[/url]
némó
 
 


Perszeeee :D
Vendég
 


Köszönöm a megnyugtató válaszokat! Remélem, hogy tényleg csak a szokásos fájások ezek. ma is egész nap olyan volt, mintha egy labda lenne a hasamban: fel van fujódva és nehéznek érzem.

De nem akarok folíton ezzel foglalkozni. A lényeg, hogy csütörtökön voltam UH-n és 6,2 mm-es a babám, akinek ver a szíve!!!

Bogi

Bogcsa
Kép

Kép
d. bogi
 
 


Sziasztok Kismamik!

Tegnap és ma pozitívat teszteltem. :lol:
Az urammal több mint egy éve szeretnénk már kisbabát, 4 hónapja vezetem a hőgörbét. Volt hormonvizsgálatom, progeszeteron szintem alacsonyabb volt a kelleténél és prolaktin pedig enyhén magasabb.
Duphasztont írt fel a nőgyógyászom, ez volt az első gyógyszeres hónapom, és láss csodát ezek szerint ez volt a megfelelő orvosság! :)
31 éves leszek a napokban. A kis 4 hetes pötty az első gyerek. :) Napokban lesz a szülinapom, szóval nekem ezek a zebrás teszt csodálatos születésnapi ajádnék. :)
Szerdán megyek UH-ra, nagyon izgulok, hogy minden rendben lesz-e. Ferti szerint június végére várható a baba (júni 23).

Gigaboszi,
felteszel kérlek a lista legvégére? :-)

Bogi,
ne aggódj! Nekem is sokat fájdogál a pocakom, olyan enyhe mensis jellegű fájdogálás ez. Ja és még a cicim is nagyon érzékeny lett.

Én szívesen segítek vonalzó ügyben. Csak szóljatok ha nem megy.
Igyekszem visszaolvasni, hogy mi minden történt veletek.
További szép napot mindenkinek!

Némó

Kép
[/url]
némó
 
 


Hú, mennyit írtatok, míg én henyéltem!

Üdv az újonan csatlakozóknak!

Hasfájás/puffadás teljesen normális, ne aggódjatok. Sőt! De ha nagyon kellemetlen a magnézium szokott segíteni. Velünk, lombikosokkal már a beültetés óta szedeti a dokink. Magne B6-ot lehet kapni recept nélkül is a patikában, de nagyon jó a pezsgőtabletta is és még egy csomó magnéziumtartalmú italpor, stb. létezik a piacon.

Kép
zölddisznó
 
 


De jó ,nem én leszek az utolsó a táblázatban :D :D :D
Vendég
 


Üdv az újaknak!!!

Milyen jó, hogy szaporodik a társaság :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Pankimanki: Üdv a csapatban! :lol:

Gigi: Hogy vagy? Nagyon drukkolok nektek!!! Pihenj sokat és vigyázz magatokra! A táblázathoz beírnád kérlek a következő vizsgálatomat? (november 6.)

Buci: Gartulálok az UH-hoz, a felvétel egyszerűen szuper, jól látszik minden, örülök a boldogságotoknak! :lol: :lol: :lol:

Moni: Szép hétvégét, szorítok nektek 24.-én!!!

Csöppke: Már szépen látszik a pocid, én is nagyon várom már hogy növögessek! :lol: :lol: :lol:

Szilvi: Örülök, hogy már jobban vagy, szerintem se aggódj, biztosan nem csináltak olyan dolgot, ami árthat a babának, hiszen szóltál, hogy figyeljenek oda!

Melus: Üdv közöttünk és gratulálok!:lol: Jó tanulást!

Ibici: üdv közöttünk és szorítok, hogy pozitív legyen a teszted! :lol:

Bogcsa: Üdv itt, gratulálok az UH-hoz! Nekem is sokat fájdogált a hasam, mintha menszesz görcshöz hasonló lenne, de mégsem ugyanaz, nekem a doki azt mondta a beágyazódás és a méh változása miatt van, ne aggódj, ez természetes. Én is első babás kismama vagyok és persze ebből adódóan aggódós, mivel minden új, de a többiek nagyon aranyosak és segítőkészek, úgyhogy ne izgulj és kérdezz bátran! :lol:

Némó: Üdv itt és gratulálok! Ez tényleg csodás szülinapi ajándék! :lol: :lol: :lol:

Minden eddigi írást visszaolvastam és végre én is be tudok kukkantani mostmár napközben is, nem csak esténként!

Mi jól vagyunk, érdekes módon az émelygések nálam este felé vannak, ezt furcsállom kicsit. Éjszakánként elég furcsa és rossz álmaim vannak, pedig a baba előtt még csak nem is emlékeztem az álmaimra. Van valakinek ilyen problémája?

Mankabi

Manka

Kép

Kép
mankabi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: