Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


Úgytűnik ,hogy egy kicsit javul az állapotom :? na de nem kiabálom el!

Mágika:Én borzasztóan együttérzzek veled a gyomorfájás miatt!Remélem Nálad is hamarossan javul a helyzet!

Én szerdán megyek dokihoz akkor leszek 8hetes 3 napos! :lol:
Mindenkinek aki rosszul van,jobbulást kívánok!
nicci
 
 


nicci!

Koszonom az egyutterzest.
Most talan egy picit jobb, de meg mindig nagyon faj, csak ma tudtam mar aludni.

Orulok, hogy te is javulsz.

Magi
Vendég
 


Sziasztok.
Ollyan de olyan hüle vagyok hogy csak na.
Reggel fél 6-kor a férjemet megijesztve felordítok az ágyban hogy CSESSZE MEG!!ÚÚÚRISTEN!!!!
Férjem felriadva jajj mi van, mi a gond?
Mondom neki hogy - a Bazsi ma nem mehet oviba mert én hülye elfelejtettem elmenni a körzetihez az egésségkönyvet kitöltettni!
És ez akkor fél 6-kor jutott eszembe. De azért bementünk bekukucskálni és szegénykém úúgy síírt pedig csak kukucs volt.
Szóóval holnaptól nekem kemény lecke lesz a lelkemnek

Lányok jó sokmindenkiről nem tudunk hogy mi van velük.
Összegyűjtöm és beírom akik már régen enm jelentkeztek.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 

 
 

Sziasztok!
Visszatértem, Tatán voltam pihenni az anyósommal és a sógornőmmel, meg a kislányával. Most mondtuk el nekik a jó hírt és sírtak a boldogságtól. Egész héten tömtek kajával és lám, nem is voltam rosszul, elmúlt a hányinger. Valószínűleg a stresszmentesség is hozzájárult, meg a finom házikoszt (töltött káposzta, rántott husi...stb.). Aztán mikor hazajöttem vasárnap már megint kedztem rosszul lenni, volt egy nagy rókakoma is. Szóval egyértelmű, hogy a tudat alatti stressz miatt van a szarullétem leginkább. Sógornőmtől is egy csomó mindent kérdeztem, mert ő másfél éve szült, úgyhogy még frissek az emlékei. Valószínűleg kiiratom magam házidokival néhűny hátre, amíg be nem töltöm a 13-14. hetet és el nem múlik végleg a hányós korszak. Jővő héten mi is utazunk Horvátországba egy hétre nyaralni, ami miatt én is egy kicsit parázok. De remélem minden rendben lesz.

Mindenkinek gratulálok az UH vizsgálatokhoz!!! Hajrá lányok!
Én az 5. héten voltam hüvelyi UH-n, akkor még csak nekem is azt állapították meg, hogy nem méhen kívüli a terhesség, és hogy a petezsák 9 mm-es. Azóta még nem voltam újra, majd a 12. héten kell mennem megint a dokim szerint. A terheskiskönyvet én is a védőnőtől kaptam, viszont nekem a vizelet vizsgálatom eredménye nem lett jó, úgyhogy emiatt kicsit félek, hogy mitől lehetnek rosszak az értékek. Lehet, valami gyullladás van valahol a szervezetemben... :( úgyhogy vissza kell mennem házidokihoz.
Vasárnap nekem is volt egy ici-pici barna folt, de semmi több. Pont aznap kellett volna megjönnie, úgyhogy biztos vagyok benne, hogy ez csak az utómensi volt, mivel semmi görcs, vagy fájdalom nem volt.

És tényleg jó, hogy itt veletek mindenről lehet beszélni, mert én sajnos azt tapasztalom, hogy a barátnőim nem nagyon értenek meg most, és inkább féltékenyek.....mondjuk ez szerencsére nem mindengyikre igaz, de előfordul. Meg hát amíg tényleg nem nagyon tudják a környezetemben, nem nagyon tudok kivel beszélni az élméynekről/érzésekről.
SZóval köszönöm nektek!
lei
 
 


csajszik én valahogy nem vagyok jol fáj a pocim :( lehet hogy tegnap nagyon csináltuk :? van egy csöp véresnyálkám bocs hogy igy irtam szerintetek attol van vagy meg eröltetem magam?

Kép
e.andrea
 
 


vagy lehet hogy felfáztam? :?

Kép
e.andrea
 
 


szöszenet: Te is aSzent Imrében akarsz szülni? És oda jársz dokihoz? A környéken laksz?

nicci: homeopátiás szerek nincsenek gyomorfekélyre?

Kérdés azokhoz, akiknek már van gyerekük: terhesség alatt mennyire volt intenzív a szexuális életetek? Úgy értem, mennyire kell visszafogni magunkat, vagy lehet mindent úgy, ahogy eddig?
lei
 
 


e.andrea írta:vagy lehet hogy felfáztam? :?


szia andi! Mi szombaton együtt voltunk párommal és vasárnap nekem is volt egy ici-pici rózsaszínnyák. De aztán semmi több. Mondjuk nekem tényleg akkor kellett volna megjönnie, de az is lehet, hogy a szex miatt volt......
lei
 
 


Kérdés azokhoz, akiknek már van gyerekük: terhesség alatt mennyire volt intenzív a szexuális életetek? Úgy értem, mennyire kell visszafogni magunkat, vagy lehet mindent úgy, ahogy eddig?[/quote]
szia Lei
nekem van már 2 gyerköcöm és én akkor ovatosabban csináltam vagy nem is nagyon csináltuk.
de most az uj páromal nagyon bele merültünk :oops:

Kép
e.andrea
 
 


Lei még egy kérdés hogy csináltad az idézetet?

Kép
e.andrea
 
 


Lei!

Az elso terhessegem alatt mindent ugy csinaltunk mint azelott.
Meg a szules elotti nap is volt.
Semmi nem volt.

Most mivel annyira rosszul vagyok, es hematomam is van es nem birom elviselni meg a ruha erinteset sem a boromon, szegeny uram magara maradt. :oops: :oops: :oops:
De azert megoldjuk ezt maskepp.
En kivanom nagyon, de mikor oda jutunk, hogy legyen, hozza er a boromhoz az uram, oldalam vagy hasam, vagy mellem rosszul leszek es mar nem is akarom.
Eleg gaz, de nem tudok mit tenni, megorulnek ha ennek ellenere csinalnank, de lehet, hogy meg a rokakoma is meglatogatna kozben.
Igy varom, hogy ez elmuljon. :oops: :oops: :oops:

Magi
Vendég
 


Amelyik hozzászólásra szeretnél reagálni, annak a hozzászólásnak a jobb felső sarkában van egy fehér gomb, benne az hogy idézet. Ha erre kattintasz, a Te hozzászólásodat azzal a hozzászólással fogja kezdeni, akiére reagálni szeretnél. Remélem érthetően magyaráztam :)
lei
 
 


Lei: mi úgy éltünk, mint előtte, de ez egyénre válogatja, nem mindenkinek tesz jót...persze így az elején még vigyázunk, de később rendesen... :lol:

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


magika: hát így érthető, hogy nem nagyon jó érzés, az érintés.
Én azt vettem észre magamon, hogy van amikor nagyon kívánom a sexet és van, amikor rosszul leszek, ha csak rágondolok. És ezek az állapotok váltakoznak folyamatosan. Szegény párom mondta is, hogy inkább én jelezzek, ha van ingerenciám, mert ő nem akar feleslegesen erőlködni/erőltetni. Én meg úgyis érzem, mikor akarom vagy nem. :)

Néha belenyilal a petefészkemnél egy szúrás érzés, de nagyon enyhén, ez szokásos? Nem fáj, csak úgy megérzem, amikor kicsit szúr. ez mi lehet?
lei
 
 


Ti szeretnétek kismama jógára, vagy tornára járni?
Én nagyon gondolkodom a kismama jógán, mert amúgy is rámférne a lazulás a sok stressz miatt. Viszont olyan igazi tornázós fitnesszes dologra azért nem mernék elmenni, ahol ugrabugrálni kell meg minden, de egy lájtos légzőtechnika tanulós jóga biztos jó lehet....szerintetek?
lei
 
 


Amúgy ma úgy jöttem be dolgozni, hogy elhatároztam már reggel, hogy nem fog érdekelni semmi, lekakkantok mindent és mindenkit itt bent a melóhlyen, és lám, nem vagyok rosszul, nincsen hányingerem, tök jól ebédeltem. Igaz közben elkezdtem szedni Elevitet is, mert többen tanácsolták, hogy hányinger ellen nagyon jó. Fene tudja, az is lehet, hogy így minden együtt hatott, de most jól vagyok, és ennek nagyon örülök :) már rámfért egy kis jobban lét ennyi hányás után :lol:
lei
 
 


Sziasztok!

Hát szerintem az elején nem árt az óvatosság,mármint sex ügyben.Amikor az elöző babát elvetéltem az ügyeletes orvos egyből azt kérdezte:Házas életett éltek?mert attól is beindulhat a vetélés.Mondtam neki ,hogy nem.Nálam más volt a gond!Szerintem a második trimeszterben már jobban lehet,és a harmadikban újra óvatossan!
nicci
 
 


Hát majd meglátom, mondjuk néhány hát múlva már túl leszek az első trimeszteren, és akkor gondolom már nem lehet olyan nagy baj belőle :wink:
lei
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok csak nem tudok minden nap jönni mert ma elkezdődött aaz ovi így a kisebbik fiam baromian uncsizik és vele kell foglalkozni még nem megyün k1/2 1-kor a Viktorért.

A múlt héten csütörtökön és pénteken egy-egy alkalommal rózsaszínű váladék jött kii belőlem és megijedtem ezért felhívtam a dokiimat aki azt mondta a terheséggel jár pihenjek sokat .
Szerintetek mitől lehetett?

Ha jól emlékszem Harivera csinálja a táblázatot leírom az adatokat.

Én az uh szerint április 20-ra vagyok kiírva és most szeppt. 20-án megyek uh-ra a cisztám miatt. 1. Női klinikán van a dokim a Baross utcánba dr. Fedáknál fogok szülni úgy mint az előző két fiamat.

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Szia!

Lei!

Én is az elevitet szedttem most egy pár napig de előtte Gravidát és a Gravidától nem voltamm állandóan éhess míg az elevittől pár napja hogy szedem állandóan eszek ígyá ma újra vettem gravidát. A fiúknál én is mindig Elevitet szedtem náluk ez az éhség nem jöttt úgy jó volt de most hát nemjó. De nekem sincs olyan nagyon hányingerem mióta szedem a vitaminokat.


Szia!

Kép
Kép
Kép
márti80
 
 


Vitamint érdemes szedni, mert mint már elhangzott, nem a baba lesz tőle nagy (és nincsenek is ilyen tendenciák), hanem nekeünk nem hullik ki a fogunk..

Tornára nagyon tudom ajánlani a Szentimrét, én is oda megyek, ahogy betöltöttem a 12. hetet, előző terhességemnél is oda jártam. Nagyon jó közösség, sokan vagyunk, ez részben abból adódik, hogy csak 200.-/alkalom, egy óra, nagyon jól átmozgat, utána pedig van egy óra előadás. Mindez keddenként fél5-fél6-ig, utána előadás. Apukás alkalom is van, ja és minden alkalommal elpróbáljuk a vajúdásos légzést, meg a kitolásost, ezért nekem szüléskor már nagyon rutinosan ment, nem stresszeltem előtte, hogy jaj, vajon mi lesz a szüléskor. Nagyon hasznos volt!!!!!

Ha valamelyikőtök jönne, szóljon, mert akkor legalább már ismerni fogok valakit.

Egyébként itt a link:

http://imreszul.neologik.hu/Main/Menu/Felk/Menu/Torna/

Kép
Attila 3 éves volt áprilisban
Andris 5 éves volt júliusban
klarka
 
 


lei írta:szöszenet: Te is aSzent Imrében akarsz szülni? És oda jársz dokihoz? A környéken laksz?

Igen, ott szeretnék. Itt lakom a XI. kerületben.
Te is itt laksz a környéken?

lei írta:Ti szeretnétek kismama jógára, vagy tornára járni?

Én szeretnék, majd ha a kritikus 12. héten túl vagyok .. addig nem nagyon merek ..
De terhes jógát a MOM parkban találtam, amiről csak jókat hallottam.

klarka írta:Tornára nagyon tudom ajánlani a Szentimrét, én is oda megyek, ahogy betöltöttem a 12. hetet, előző terhességemnél is oda jártam. Nagyon jó közösség, sokan vagyunk, ez részben abból adódik, hogy csak 200.-/alkalom, egy óra, nagyon jól átmozgat, utána pedig van egy óra előadás. Mindez keddenként fél5-fél6-ig, utána előadás.


Nah, engem ez is érdekel!! Mivel nagyon közel van, és nagyon barátinak tűnik az ár, és belőled már a tapasztalat beszél, szerintem én szívesen mennék!!!
Megnézem a linket.

Pont ma dobtak be egy Szent Imrés szórólapot. Nyílt nap lesz, talán 12-én .. és lesz XXI. századi szüléssel kapcsolatos előadás is. Arra is elnézek ;)

Mindenkinek szép napot! :) ;)

Kép
szösszenet
 
 


Sziasztok!

Mire visszaolvastam mindent elment a fél napom. :D

Szex: az első harmadban csak óvatosan csináltuk, a harmadik harmadban egyáltalán nem kívántam (úgyhogy ritkán).

Ma voltam védőnőnél, és megkaptam a kiskönyvem. :D Most mehetek vérvételre, aztán belgyógyászhoz. A 12. héten pedig tarkóredő mérés. Megkérdeztem a védőnőt, mit csináljak, hogy most ne hízzak sokat terhesség alatt, azt javasolta, ne egyek szénhidrátot. :(
Vendég
 


szöszenet: a Kelenföld városközpontnál lakom az Etel úton, a 9 emeletes panelekben. Neked amúgy van orvosod a Szent Imrében?

klarka: engem is érdekelne ez a Szentimrés torna, mivel nekem is nagyon közel van. meg is nézem a linket mindjárt.

moni: vagyis semmi kenyér, meg hasonlók? :(

márti: Én is állandóan éhes vagyok, szerintem az ELevittől lehet. Az előbb átugrottam a dokimhoz, mert itt van egy köpésre, és pont nem volt nála senki, így tudtunk beszélgetni kicsit. Ő nem ajánlja az ELevitet, szerinte nem kell feleslegesen vitaminokat szedni, csak folsavat és jódot. De végülis azt mondta, hogy az elevitben van folsav, úgyhogy akkor elég azt szednem, ha akarom. De ő nincs jó véleménnyel az ilyen vitaminokról. Mindegy, én úgy érzem, hogy használt, most jobban vagyok, és még ha placebo is, akkor sem árthat szerintem.
lei
 
 


klarka: nagyon jó ez a link a tornáról, tetszik, úgyhogy szerintem mindenképpen elkezdem majd a 12. hét után én is!!!
lei
 
 


:( :( nnemtudom mivan velem vézek

Kép
e.andrea
 
 


andi: mennyire? csak cseppekben, vagy nagyon? ÉS görcsöl is a hasad? Beszélj azonnal az orvosoddal, és próbálj meg időpontot kérni minél előbb!!! De ne pánikolj!!
lei
 
 


lehet egy darabig nem jövök :( sziasztok

Kép
e.andrea
 
 


lei írta:szösszenet: a Kelenföld városközpontnál lakom az Etel úton, a 9 emeletes panelekben. Neked amúgy van orvosod a Szent Imrében?.

Én pedig a Fegyvernek utcánál vagyok :) (közel)
Ott, az Etelén, laktunk albérletben majdnem egy évig ;) :)
Én most váltottam dokit, és a magándokimtól átjöttem a Fehérvári úti rendelőbe (választottam egy szimpatikus szakorvost) .. szerintem akik ott rendelnek, azok a Szent Imrébe tartoznak .. oda is küldött UH-ra ..
Én mindenképp ott szeretnék szülni, mert nagyon szépen megcsinálták, és csak jót hallottam róla .. és ha még a kerületben is lakom, ide tartozom .. nagyon adja magát.
Te kihez jársz?

Andi - Szaladj el dokihoz, mielőtt bepánikolsz! Nyugalom, lehet ártalmatlan dolog ;) Szorítunk!

Kép
szösszenet
 
 


Sösszenet, Ollem,

Igen ikrek.én 7 hetes és két napos voltam mikor megmondták.de én is rögtön láttam a monitoron.két pici gömböcskét(a kismanókat) :D
még senkinek nem voltak a családjában ikrek.nagy meglepetés volt. :shock:
Az az igazság, hogy örülünk neki nagyon, mert tényleg nem mindenkinek adatik meg, hogy két pici babója legyen, csak félek is kicsit, mert annyi rémsztorit lehet olvasni az ikerterhességekről.meg valószínűleg dolgozni sem fogok tudni már sokáig, mert igaz, h még csak 2 hónaposak, de nagyon fáradt vagyok mindig.meg nem akarok velük sokat idegeskedni, mert féltem őket :D minnél tovább legyenek csak a pocimban :lol:

szanet
 
 


Sösszenet, Ollem,

Igen ikrek.én 7 hetes és két napos voltam mikor megmondták.de én is rögtön láttam a monitoron.két pici gömböcskét(a kismanókat) :D
még senkinek nem voltak a családjában ikrek.nagy meglepetés volt. :shock:
Az az igazság, hogy örülünk neki nagyon, mert tényleg nem mindenkinek adatik meg, hogy két pici babója legyen, csak félek is kicsit, mert annyi rémsztorit lehet olvasni az ikerterhességekről.meg valószínűleg dolgozni sem fogok tudni már sokáig, mert igaz, h még csak 2 hónaposak, de nagyon fáradt vagyok mindig.meg nem akarok velük sokat idegeskedni, mert féltem őket :D minnél tovább legyenek csak a pocimban :lol:

szanet
 
 


andi: tényleg nem szabad pánikolni! Drukkolunk, hogy semmi baj ne legyen!

szanet: Húúú, azért ez nagy meglepetés lehetett, mikor kiderült, hogy ikrek lesznek. Azt lehet tudni, hogy egypetéjűek, vagy kettő?
vagy a két gömböcske egyéretelműen két petéjűre utal? ehhez nem értek.....
lei
 
 


szöszenet: Az én dokim régen a Margit kórházban volt, de onnan elbocsájtották, és most a magánrendelőjébe járok. De ő már nem vállal szülést, úgyhogy át fog adni egy régi tanítványának (Dr. Magenheim Rita), akit nicci is ismer, és aki a Szent Imrében van jelenleg, de tudtommal néhány hónap múlva átmegy az új Honvédkórházba. Szóval nem tudom mit évő legyek. Menjek-e a dokinővel át a Honvádba, vagy inkább eleve válasszak egy dokit látatlanul a Szent Imrében???? Olyan nehéz ez......

A vizeletvizsgálatom megint nem lett jó. Azt mondja az orvos, hogy sok benne a baktérium, meg a fehérje. Szóval vissza kell menni tenyésztésre küldeni mintát. Kicsit aggódom, hogy ez mitől lehet...... :(
lei
 
 


csajszikk sajnos nekem itt szerdán van itt helyben a dokim :( . de most pisiltem és most nincs semmi de akkor meg vér darabkák :( .szerintetek védönö holnap tud segiteni ebben vagy szerdán minden féleképen fel keresem a dokimat .nem fáj a hasam most.

Kép
e.andrea
 
 


andrea: szerdán mindenképpen menj dokihoz!!! De a védőnővel is beszélhetsz, hátha megnyugtat.
lei
 
 


mára búcsúzom, holnap jövök majd!

puszi nektek és pihenjetek sokat!
Én reggel megyek a dokihoz pisilni.... :(
lei
 
 


Sziasztok,

Ma voltam nődokinál. Csinált ultrahangot is. 8 hetes és 3 napos a Pocok és 1,92 cm. :) :) :)
Nálunk édesenyám családjában az volt a fura, ha valakinek nem ikrei születtek. (Anyu, húgának és öccsének is ikrei lettek természetes úton.) Én azért örülök, hogy nekem csak egy lesz. Egy baba is végtelenül nagy odafigyelést igényel, hát még egyszerre kettő. :) :)

Andi,

Szerintem mindenképpen beszélj a dokiddal.

Lei,

Az mire utal, ha sok a baktérium és a fehérje a vizeletben?

Vitamin ügyben egyetértek Klarkával. Ártani nem árt se a Babának se az anyának. Ráadásul folsavból komoly mennyiségre van szükség a terhesség alatt... Én már bánom, hogy nem azonnal kezdtem el szedni, amikor megtudtam, hogy terhes vagyok. (Hallgattam azokra az ismerősökre, akik azért nem szedték, mert féltek, hogy óriás bébit fognak szülni, ha szedik :( :( :( ) Aztán rájöttem, hogy kicsi a valószínűsége annak, hogy nekem nagy babám szülessen, tekintve, hogy így is alig vagyok 50 kiló. Ráadásul a családban mindenki 3 kiló környéki súllyal született.
Persze, ha valaki egészségesen táplálkozik, annak nyilván nincs vitaminra szüksége, én sajnos nem tartozom ebbe a kategóriába:(

Emi

Kép
emi29
 
 


Ja a legfontosabb témát nem is említettem. A szexet én sem kívánom. Sajnálom a páromat, de hát ez van :( Ha majd jobban leszek bepótoljuk :)

Emi

Kép[/url]
emi29
 
 


lei,
most jövök a dokitól, aki azt mondta, hogy a 10-12. héten lehet megmondani, h egypetéjűek-e vagysem .nagyon várom, hogy megtudjam!

szanet
 
 



Szex téma, hát én meg nagyon..... NIncs olyan nap, hogy ne szeretkeznénk :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Bencével nem volt kivel, Katával viszont sokszor voltunk együtt, ott én is hol kívántam, hol nem. A végén nagyon óvatosak voltunk, mert minden orgazmusnál begörcsölt a méhem. De szerintem kis odafigyeléssel nyugodtan :)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Én is Gravidát szedek, meg folsavat, meg hányinger ellen nekem jó a magne B6. Én még egyszer sem hánytam. Az éhség rám is rám szokott törni, de enni nem tudok sokat, mert hamar jól lakom. És egész nap sok a savam... :(
A barnázás szinte teljesen megszűnt... :)
A szexel mi is óvatosak vagyunk itt az elején, főleg mert sokáig barnáztam és én félek a vetéléstől, így nem tudok a szexre gondolni. :oops:

Kép
adri0422
 
 


Sziasztok!
Én eddig nagyon kívános voltam azon a téren. Viszont tegnap fájt, és egyáltalán nem kívántam, úgyhogy ez dugába dölt. Apjuk nagyon ari volt, azt mondta hogy csak úgy folytassuk, ha én is fel tudok engedni!

Andrea! Merre vagy? Mi van veled! Ha nagyon véreznél ne várd meg a holnapot, sipirc a kórházba!

Kép
mutyurka
 
 


lei írta:szöszenet: Az én dokim régen a Margit kórházban volt, de onnan elbocsájtották, és most a magánrendelőjébe járok. De ő már nem vállal szülést, úgyhogy át fog adni egy régi tanítványának (Dr. Magenheim Rita), akit nicci is ismer, és aki a Szent Imrében van jelenleg, de tudtommal néhány hónap múlva átmegy az új Honvédkórházba. Szóval nem tudom mit évő legyek. Menjek-e a dokinővel át a Honvádba, vagy inkább eleve válasszak egy dokit látatlanul a Szent Imrében???? Olyan nehéz ez......

Én is ugyanígy dilemmáztam, hogy mi legyen ..
Mert én meg Lovas Györgyihez jártam, akit szeretek, meg jó fej .. csak drága, és a Telkiben vezet le szülést vagyonokért.
Ezért nézelődtem neten a XI. kerületi szakorvosokról, hátha találok valakit .. és a cikkek, fórumos vélemények .. stb alapján kiválaszottam Amrein Attilát, és időpontot kértem hozzá. ... Izgultam, hogy milyen lesz, de nagyon pozitív volt az első alkalom, és nyugodtan megyek vissza legközelebb is.
Szerintem egy próbát megér a dokikeresés. Attól még nem kell megválnod a régitől, hogy bejelentkezel egy újhoz, és megnézed, milyen. Én is úgy voltam vele, ha nem szimpatikus, nem megyek többet hozzá.
A Szent Imre annyira jó állapotban van, hogy mindenképp ott szeretnék szülni - és nem fogok a magándoki miatt a város másik felére utazgatni, és egy számomra idegen környezetbe szülni.
Én ezek miatt döntöttem a váltás miatt.
Még te is az elején vagy, rágjátok meg pároddal, és biztos megszületik a jó döntés :)

Kép
szösszenet
 
 


:cry: :cry:
e.andrea
 
 


e.andrea

Mi van veled????

Mary
Kép

Kép

Június 25. van már kiskönyvem is!!!!
Július 20. doki vizsg+uh
ollem
 
 



Jo reggelt lanyok!

Hogy vagytok ma?

Andi!
:?: :?: :?: :?: :?: +++++++++++++++++++++

Nekem ugy tunik, hogy szunoben a rosszulletek.
Mar ket napja nincs reggel, csak delutan vagyok nagyon faradt es akkor van nemi rosszullet, de szerintem az csak a kimerultsegtol.

En nem szedek most semmilyen vitamint, eddig mgb6 es folsavat ettem, de mar azt sem.
Elozo terhessegemnel elevitet szedtem 3 honapig, hiztam is 30 kg-ot. Most nem szedem fogytam eddig 2 kt-ot.

Magi
Vendég
 


Helló Magi,

Örülök, hogy végre jobban vagy :) Biztosan nehéz a kisfiad mellett, mindenesetre próbálj meg minél többet pihenni.

Andi,

Lécci adj hírt magadról. Izgulunk értetek!

Csajszik,

Nekem a nődokim csak laborra és a védőnőhöz adott beutalót. Ez normális? A többi beutalót (pl: EKG) a védőnőtől fogom megkapni?
Tudja ezt valaki?

Kép
emi29
 
 


Emi!

En a beutalot a vedonotol kaptam es voltam vagy 6 honapos terhes mire megcsinaltattam, mert akkor is 8 honapig dolgoztam es nem volt idom elmenni.
Igy en eleg sokmindent keson csinaltattam meg.

Most is dolgozom es mindjart megyek angolra is, amit 9:30-ig tart.
NEm tudom, hogy fogom kibirni.

Magi
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: