Új privát üzeneted érkezett!

[img]http://www.

Adire,
Gondolok ma rád!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Adire!
Én is szorítok, hogy minden rendben legyen!

Pandi!
Minden renden lesza vérképpel, rendbe fogják hozni.
Nekem vizelet vizsgálatra kéne mennem, mert pár napja fáj a vesém, a doki szerint meg baci lehet a vizeletben (ez a múltkor is látszódott a vérképen, de akkor nem szólt róla semmit).
A vérképről a védőnő azt mondta, hogy a legtöbb nőnek van valami gond vele a terhesség során, de vitaminokkal, vagy más étrenddel helyre tudják hozni.

Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Adire, én is szorítok!

Na akkor én most nagyon örülhetek??? Mert az én vérképem teljesen jó. :) Remélem, így is marad!!! Nekem az egyetlen problémám, hogy rendelőkben mérve a vérnyomásom leginkább 160/100, legjobb esteben is 135/90. :shock: Otthon meg 115-120/65-70. :lol: :lol: :lol: Tegnap már mondtam, hogy ne is mérjék, úgyis 160! Most meg már főleg, hogy előre idegesít, hogy már megint mérik. :lol: :lol: :lol: De arik, mert mondták, ne foglalkozzak vele! Itthon szépen méregetem, és az teljesen rendben van.

Senki nem reagált a könyvkészítési kedvemre!!! Hülyeség????

meri
 
 

 
 

Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy úgy eltűntem! Valami mindig közbejött és nem volt időm írni. Hétfőtől pedig megérkezett hozzám is a kis vuk, és teljesen kikészít! Ha eszem valamit legtöbbször viszontlátom, aztán meg megint tök éhes vagyok! Ez a hülye meleg is kikészít, egész nap bent vagyunk, aztán késő délután irány a medence, hogy egy kicsit lehüljünk, bár már abban is tök meleg a víz!

Üdvözlöm az újakat, akikkel még nem találkoztam!

Drága Meri! Éppen most kaptam meg az sms-t. Aranyos vagy, hogy így aggódsz. A könyvkészítés tök jó dolog. Én a Bencénél egy határidőnaplóba írkáltam ha valami érdekes történt, és az uh képeket is odaragasztottam. Most tudom, hogy akkor melyik napon hánytam! :lol: Még azt is vezettem, hogy akkor mennyit fizettem ki a dokinak a terhegondozásért+szülésért. Most is vezetek egy ilyet, mert olyan jó a Bencéét is visszaolvasgatni, és tök elvagyok azzal, hogy annál a terhességemnél mikor milyen tüneteim voltak, és most milyenek vannak!

Adire! Sokat gondolok ma én is rád!!!!!

Egyébként kedden voltam én is a védőnőnél, megkaptam a kiskönyvemet. Amúgy meg tökre kiakadtam. Nálunk 3 védőnő van a településen, és körzetekre vannak osztva. Akihez én tartozom az a legrosszabb. Eddig se volt a szívemcsücske, most meg aztán pláne nem. Megtudtam, hogy nem régen tért vissza dolgozni, úgyanis öngyilkosságot kisérelt meg, mert elhagyta a férje. Beszedett egy csomó gyógyszert. Emberileg sajnálom, mert három gerekük van, igaz kettő már 13-15 éves, a harmadik 6, és a két nagyobb is ellenefordult. Szóval sajnálom az ilyet, de úgy gondolom, hogy talán nem egy ilyen embernek kellene a kismamáknak tanácsokat adnia. Na mindegy......

Na most megyek, mert az én izgő-mozgó örökké dumáló kisfiam nem bírja, hogy itt ülök a gép előtt és nem vele foglalkozom.
Vendég
 


Jól van, Ildi, megnyugodtam. :)

meri
 
 


Sziasztok!

Little!
Van egy tuti jó receptem próbáld ki:
Zott jogobella joghurt almás-fahéjas és be a fagyasztóba pár órára, hogy megfagyjon. Épp most próbáltam ki: ISTENI!!!!!
Hideg is meg finom is, meg nem hízlal úgy mint a fagyi.
Lehet, h. más joghurttal is jó, de ezzel nagyon finom. Az én háborgó gyomromra most segített. 8)

Én is tegnaptól lettem hivatalos kismama, szerencsére az én védőnőm egy fiatal szimpi kiscsaj, aki még a túlsúlyom miatt sem cikizett. CSak az a baj, hogy augusztustól kap a körzetünk egy másikat ismeretlenül.


Meri!
Szerintem jó dolog a könyvkészítés, lesz összehasonlítási alapod a köv. terhességnél, meg emléknek is szép.


Vera

Kép

Kép
nagy vera
 
 


Csajok, én nem naplót akarok írni, hanem babás képeskönyvet. Tudod, amit majd a gyerek lapozgathat, hogy itt még anya hasában voltam... Tehát nem magamnak... Így sem butaság? Sajna nekem ahhoz nincs türelmem, hogy naplót írjak...

meri
 
 


Sziasztok Lányok! :D
Szeretnék csatlakozni hozzátok! Egy ideje már olvasgatlak benneteket, jó kis csapat vagytok! :D Pandácskát már "ismerem" egy másik topikból!
Rólam röviden annyit, hogy lombikbébi eljárással sikerült a kisbabánk, egyébként ismeretlen eredetű volt? a meddőségem!
Olvastam a "súly témátokat", én pandushoz hasonlóan 163 cm vagyok, és 51 kg! Eddig elég jól viselem a terhességet, még szerencsére egyszer sem hánytam, időnként hányinger, de nem vészes!

Kép

Kép
donika
 
 


Meri:én írogatok, mikor megfogant a lánykám onnantól, róluk, hogy miket tudnak,milyen ügyesek, meg merre jártunk...mozi jegyet is beleragasztom, meg ilyenek, majd ha nagyok lesznek odaadom nekik!!!!! :lol: Bár mostanában egyre kevesebb időm van írni, de azért ráveszem magam, ha van egy szusszanásnyi szünetem. :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia Donika! Nem, szerintem az 51 kilóddal egyáltalán nem csatlakozhatsz! :lol: :lol: :lol: Jól van, bocsi, kicsit túl vagyok pörögve. :lol: :lol: :lol: Üdv a csapatban! :D

Szijjjja, Márti! Na pont ilyenre gondoltam!!!! :D

meri
 
 


Üdv itt Donika.

Meri:nekem még nem sikerült elolvasnom ezeket az írásaimat, mert ezek kis alakú vonalas, nem spirál vastag füzetek, ha jól tévedek összesen 3-at írtam eddig tele , de annyira jó beleolvasgatni.
Nekem sajna nem jó a kapcsolatom az anyámmal, de én nagyon tudnék ma örülni egy ilyen füzetnek, amiben leírja az érzéseit, hogy mit gondolt, mennyire nehéz volt!!!!!
Szerintem ez egy felkészítés is lesz a lányomnak az ő anyaságának a megélésére!!!!!
Nem akarok senkit rémisztgetni, de nekem nagyon nehéz volt mind2 szülésem után, gyermekágyi depresszióm volt, gyógyszert kellett szednem , elapasztották a tejet :? ...szóval ezt is leírtam nekik!!!!!Nyílt lapokkal játszom!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Meri drága!!!!Nagyon egy hullámhosszon lebegünk!!!!! :shock: :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, igen, nekem is feltűnt. :lol:

meri
 
 


Adire!!!!Szorítok ma nagyon!!!!

Tegnap kb1 kiló dinnyét megettem ha nem többet!!!!!Apukám hozott egy hatalmasat tök méretű görögöt, annak a negyedét simán benyomtam egész napra elosztva, a fiam is segített kicsit!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hello!

Lehet, hogy nem kell fiúnéven vitatkozni, párom azt álmodta, hogy 53cm-es 3900gr-os kislánya született :lol:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Látom nekem ma senki nem drukkolt eszetekbe se jutottam :?

Azért leírom mi volt a kombinált teszten:
Minden eredmény tökéletes lett a vérvétel és az uh is :lol: kicsit nagyobb a koránál Panda de ez csak jó :lol: kis ficánka annyira édes és gyönyörű még sírtam is :oops: :D Már 65 mm :lol:

Donika,
Örülök hogy itt vagy :lol:
Vendég
 


Bocsánat Lányok, hogy ide pofátlankodok!
Pandácska!
Azt Te csak hiszed, hogy senki nem drukkol Neked! Én biztosan és még jó néhány embert tudok, aki igen! Nagyon szuper híreket hoztál!!!!

Mindenkinek boldog babavárást kívánok!

Éva

Kép
balimama
 
 


Pandácska:nekem eszembe volt,hogy mész, gondoltam majd jelentkezel a jó hírekkel!!!!! :wink:
Én tudtam, hogy minden rendben lesz!!!!!! :lol:
Nagyon örülök neki :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!!
Bocsi, hogy nem írtam be semmit!!!!! :oops:
És micsoda mérete van!!!!Ez már igen! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Panda!
Nagyon szorítottunk érted!!!!
Légyszi kicsit bővebben írd le, mi volt! Milyen a hely, a dokik, stb. Tegyél fel képet is!!

Adire!
Izgulunk érted, mi volt? Hogy vagy?

Kép
Kép

Egészség legyen, a többit megvesszük!
mpatr
 
 


Pandácska
Ezek jó hírek... :lol: :lol: :lol: :lol:

Donika
Hányadik sikerült? Hova jártatok?
Mi is lombikoztunk...

Voltunk Debrecenben... annyira jó volt 2x150 km-t autózni :evil:
Kismóki vígan éli életét.. növekszik, szépen ver a szíve...
3 hét múlva kell legközelebb mennem... akkor ki is dobnak... egyre sűrgetőbb lesz az orvosválasztás...
Vendég
 


Lányok! :D
Köszönöm a fogadtatást!

Pandus!
Én a másik topikon drukkoltam neked még ma is! :lol: Biztos csodálatos volt látni, gondolom az az UH, szebben kiadja a kispandit!? Lehet, hogy kisfiú lesz, és már azért ilyen nagy? :P

Poppilau!
Budapestre jártam Nyíregyházáról, szóval a km bőven megvolt nálunk is, de szerencsére az első lombik sikerült, nagyon örülünk neki! :D
Én múlt héten, 8 hetesen voltam utoljára, akkor elköszöntem a dokinőmtől!
Te pontosan hol laksz? Olvastam, hogy még nem tudod, hol szeretnél szülni, pedig lassan el kellene dönteni! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Éva,
Nagyon kedves vagy :lol: jól esett hogy írtál nekem ide :lol:

Bmo, Poppi,
Köszönöm :D

Donika,
Írjál adatokat hogy a tábliba berakjalak! Amúgy nálunk ez érthető méret (baba) mert párom 198cm :wink:

Pati,
Bementünk kitöltöttünk egy papírt aztán felmentünk az emeletre ott levették a vért. Kicsit vártunk mehettünk az uh-ra nagyon rövid volt 3 perc az egész :( de nagy élmény :lol: kaptunk dvd-t róla meg kettő képet. Még várni kellett a vérvétel eredményére bementünk egy szobába és ott közölték hogy minden tökéletes lett :lol: 28 ezret fizettünk. Ja volt egy rövid 4D is ebben a 3 percben.

Pandababa oldalról a buksija( itt nézték a tarkóredő méretét):

Kép

És ez volt a 4D csak nem kaptunk színes képet:

Kép
Vendég
 


Donika
Gacsály...
Területi kórház Fehérgyarmat... na ott biztos, hogy nem...
Mátészalka, Nyíregyháza és Debrecen is esélyes...
Nekünk a 4. beültetés volt eredményes...

Pandababa gyönyörű :lol:
Vendég
 


Pandácska:tényleg nagyon szépséges már most!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :wink:

Lányok!!!!Minden elismerésem a lombikos bébik anyukáinak!!!!!
Komolyan!!!!

Poppilau:negyedik beültetés!!!! :shock: Nagyon ügyesek voltatok, hogy így kitartottatok!!!!Most megvan az eredmény!!!!! :wink:
De gondolomEGY ilyen procedúra sem leányálom!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Pandus! :D
Ez csodálatos, milyen szépen látszik a kezecskéje, lábikója, feje, minden, nem gondoltam volna, hogy ilyen szép képet tudnak készíteni 12 hetesen?!

Laura! :D
Lényeg, hogy sikerült, vigyázz nagyon magadra, és a picurkádra!
Én Nyíregyen fogok szülni! Nem tudom merre van Gacsály, pedig régen sokat jártam azon a területen!? :oops:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika
A román határnál... Zajta, Csengersima közelében...
Vendég
 


Sziasztok lányok!


Pandácska,

Nagyon örülök neki, hogy minden rendben van és nagyon is szurkoltunk neked. Egyébként ha visszaolvasod amiket írtunk ott szerintem megtalálod.Rám senki nem gondolt, de még le sem lett reagálva az, hogy voltam uh-n talán. Na de mindegy csak egy picit rosszul esett. Nem sajnáltatni akartam magam de szúrta a mellemet egy picit. AFP-re mikor mész? Most ezt ne vedd lecseszésnem kérlek. Csak rosszul esett. :) na légyszike! :)
Én augusztus 21.-én megyek AFP-re.

Bmo,

én látom mindenkinek a vonalzóját. tényleg neked van? Mert ha igen akkot a tiedet viszont nem látom. Vissza jelöltelek ám.

Meri,

egyáltalán nem hülyeség ez a napló. Sőt már a férjem is cseszeget, hogy kezdjem már el. Hát most megadtátok a végső löketet. Egyébként akartam is válaszolni neked erre, de már tényleg annyit írunk, hogy össze folyik. Bocsi.


Ma voltam strandolni Gárdonyban. Én ott viseltem el ezt a meleget.
És ti, hogy bírjátok?

hali

Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Sziasztok!

Csak gyors átfutásra volt időm... Szóval, ha magamból indulok ki... nagyon-nagyon sajnálom, ha valakit kihagyok drukkolásból, reagálásból stb. Ezért is írtam tegnap is, hogy nekem iszonyú szita az agyam mostanában.... Tényleg ne haragudjatok, ha így történik!!!! A másik meg, hogy sokan vagyunk és még nem túl régóta együtt (én legalábbis), ezáltal még nehezebben követem, mikor kivel mi történik, van úgy, hogy nem is annak reagálok, akinek kéne, összekeverem a neveket, ilyesmi... Szerintem a hátralévő 6-7-8 hónap alatt ebbe is bele fogunk rázódni.... Én annó egy másik topikban csináltam ám egy honlapot, ahol össze voltak gyűjtve a vonalzók, így mindig lehetett látni, ki hol tart (akkor is, ha már régen írt), volt névsor, hogy tudjuk, kihez nem szóltunk ;), és vezettünk naptárt, amibe jó előre beírtunk fontos dátumokat. Ez ugye hasolít a táblához, csak talán könnyebb frissíteni, és mindig kéznél van aktuálisan. Ha gondoljátok, esetleg be lehetne azt indítani újra. Várom a véleményeket! :D

meri
 
 


Apropó, mit szóltok a csini kis új vonalzómhoz? :D

meri
 
 


Vikci:láttam ám , hogy visszajelöltél!!!!! :lol:
Nekem 3 vonalzóm is van!!!!Egyet sem látsz?????? :shock:
Lehet,hogy a böngésződ miatt, a másik topikban volt olyan, hogy az egyik csajszinak a vonalzóját tök feketének láttuk egy páran, azt , hogy mennyi idős a gyerkőc nem, csak a figurát láttuk.És kiderült, hogy azért, mert mi más böngészőt használtunk!!!!

Meri:jó ötlet ez a honlap!!!!!!!!!!!! :wink:

Elhiszem ám , hogy rosszul esik az ha nem reagálunk, vagy nem írunk valamire, de még össze kell szoknunk szrintem is!!!!!! :roll: :oops:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Vicki,
Mivel nem volt benne a tábliban hogy mész uh-ra így nem lehet követni! Mindig mindet be kell oda rakni különben fejben nem fogja senki megjegyezni :wink: És én igenis reagáltam emlékezz vissza velem beszéltél arról is hogy egyáltalán jó időben mész-e :wink: Még az Afp-t nem tudom majd hívnom kell a saját dokimat valamikor!
Vendég
 


Poppi,
Drukk majd ha tudsz tegyél fel képet!!

Kép
Kép
Vendég
 


Poppi:én is gondolok rád ma!!!!!
Mit dolgozik a párod????24/48-ban?????

Én nem mondom meg mikor megyek UH-ra!!!! 8) De csak azért mert nem tudom pontosan, jövő héten hétfőn vagy szerdán vagy pénteken!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ti hányszor fogtok 4D-re menni és mikor??
Vendég
 


Sziasztok!

Örülök Pandi, hogy jók lettek az eredményeid! Egyébként szerintem mindenki szurkolt Neked, de nekem pl. ebben a melegben még a computerhez sincs kedvem odaülni!:-)

Ma lagziba megyünk, egyelőre nem úgy néz ki az idő, hogy 40°-nál kevesebb lesz... :? Valahogy csak kibírjuk.
Én nagyon nehezen viselem ezt a meleget, tegnap itthon voltunk a lányommal, a medencében pancsoltunk. Sokat nem segített, de az is valami.

Hétfőn kell hívnom a dokimat a 12 hetes UH miatt, remélem már szerdán mehetek, bár még csak 11+1 leszek. De mintha itt mondtátok volna, hogy a 11. héttől lehet menni. Csak mint ahogy már írtam, sosem tudom, hogy most akkor betöltöttem-e az adott hetet, vagy akkor kezdem. Na mindegy :)

Ma pl. én sem látom mindenki vonalzóját. Néhányat látok, néhányat nem.

Most mennem kell!

További szép napot mindenkinek.

Kata

Kata
Kép
Kép
Kép
katuci81
 
 


Katuci,
Amikor 11+1 vagy akkor már betöltötted a 11. hetet.
Vendég
 


Itt vagyok! :lol:
Köszönöm MINDENKINEK a drukkokat, segített, ugyanis NEM VOLT MŰTÉT!!!! :lol:
Történet (bocsi, ha hosszú lesz):
Csütörtökön este nagyon görcsölt hasam, aztán elkezdtem jobban vérezni. Na mondom mehetek be a kórházba, mentem fürödni és fürdés közben kijött belőlem valami kb. 4-5 cm-es gömb alakú valami. Nem vér volt, mert alig akart lemenni a lefolyón. (bocsi :oops: nem ér beájulni lányok!!!) Persze nagyon befostam, ilyet még soha nem láttam. Felhívtam a dokimat, aki azt mondta, hogy nyugodtan maradjak otthon, a megbeszéltek szerint menjek péntek reggel. Be is mentünk a párommal, ott egy 3 ágyas szobában helyeztek el. A másik 2 csajjal egy csomót dumáltunk, ugyanis valami gázos császáros szülés volt, úgyhogy az összes doki ott volt, ezért kb. csak 1/2 10 - 3/4 10 körül jött meg az orvosom (8 helyett). Az egyik lánynak szintén missed ab-ja volt, és hát szegénykém bekerült agonosz undok dokibácsi karjaiba, akitől én fostam. Mostmár tudom, hogy mind egy szóig igaz, amit a neten írtak róla, a csaj úgy jött vissza a vizsgálatról ahol feltette neki a méhtágítót, hogy ez egy vadállat és fel fogja jelenteni! Na gondolhatjátok.... Én mondtam, hogy köszönöm szépen, de én megvárom a saját dokimat! Jött is nemsokára és mondtam neki, hogy valami kijött belőlem este, úgyhogy átmentünk uh-ra mielött feltette volna a méhtágítót. És hát jól éreztem én, mert a petezsák távozott. Egy nagyon pici folyadék volt csak bent, meg a megvastagodott méhnyálkahártya, ami jó esetben a következő mensinél kilökődik. A dokim választás elé állított: vagy hagyjuk természetes módon ürülni vagy műtét. Mindkettőnek ugyanakkora a kockázata és a szövődményre az esélye, úgyhogy úgy döntöttünk, hogy nem lesz műtét. Utána megkérdeztem a dokimat, hogy Ő is így döntött volna e, és azt mondta, hogy igen, mert eléggé beavatkozásellenes, (csak ha muszáj) jobb ha a természet megoldja a dolgokat. Nagyon cuki volt a dokim, iszonyat segítőkész, mosolygott végig és tök jó kedve volt. Hamar lepapíroztunk, meg kaptam az Anti D-t és 11 körül mentünk is haza. Azóta nem voltam net közelben....
Jövő héten megyek vérvételre, ahol teljes vérképet néznek, meg a terhességi hormonokat (ebből álltólag meg tudják állapítani, hogy minden rendben van -e bent, vagy esetleg gáz lesz)

Pandi,
Hatalmas gratula a "töki" eredményekhez és hát valami iszonyat cuki a babód![/color

Délután visszaolvasok és reagálok, csak Pandi uh-ja komoly benyomást tett rám :lol:

Kép
[/url]



Adire
adire
 
 


Adire:dejódejódejó, hogy így alakult!!!!! :lol:
Remélem szépen kitisztul a szervezeted, pihiztek egyet és jöhet a pocaklakó!!!!! :wink:

Pandácska:én egyszer voltam a fiammal 4 D-n, most nem tervezem, akkor sem láttunk túl sok mindent , és én úgy tudom, hogy nem tesz nekik túl jót ez a sok macera(mármint a túl sok UH), szóval mi most lehet , hogy kihagyjuk.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Adrie!

Nagyon sokat gondoltam rád és látod én ebben bíztam,hogy így alakul.Már csak a nyaralás miatt is.Mert egy műtét után sajnos a strandolás nagyon rizikós lett volna,csak nem akartalak riogatni,mert ha kell az más.De ez így jó.És így várnotok sem kell,minden mehet tovább és jöhet a baba. :wink:

Pandi!

Nagyon szép ez a gyerek. :D Gondoltam ám rád is,csak nekem a munka mellett nem marad annyi időm írni,mint amennyi dolog jár a fejemben és szeretném megosztani veletek. :( De ez van.) Szuper,hogy túlvagy a 12. héten.Bűvös szám.Én is megyek hétfőn ide a Bolgárkerékbe UH-ra.Majd hozok képet is.Egyébként tényleg gyönyörően kivehető a kép.Milyen formás. :D Mondjuk azt nem nagyon értem,miért csak néhány percig UH-ozott a doki.Mert ugye maga ateszt 18 ezer és 10 ezer az UH .Én most csak az UH-ra megyek és azt mondták fél órás és + felveszik DVD-re stb...+ pénzért.Akkor a 3 perc karcsú.Persze a lényeg a diagnosztika és a szuper lelet,csak ez akkor sem reális így.Én nézni fogom az órám és kikényszerítem a fél órát. :lol:


Bmo!

Ha amiatt döntessz úgy,hogy nem mészD-re mert nem jó a babaának,attól ne tarts.Az UH egyáltalán nem árt a terhesség során.Akik pl terhesen kórházban vannak minden nap van UH,én pl az előzményeim mitt a terhesség elején minden héten kellett,hogy menjek UH-ra,de ez egyáltalán nem okoz gondot.Úgyhogy ha vágysz a 4d-re és megengedheted,akkor menj csak bátran. :wink:

LIttle!

Úgy eltüntél. :( Pedig te is nagyon sokszor eszembe jutsz.Jól vagy? Minden ok?Jelentkezz. :wink:

Az újakat én is üdvözlöm a csapatban.

Meri!

De jó,hogy ilyen szép nagy pocaklakód van.Gratulálok hozzá. :wink:

Akinek most nem írtam ők is fontosak ám,csak ezer a dolgom,de még jövök.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Anubias,
Hát ez az persze az eredmény a lényeg de azért ennyi pénzért talán nem 3 perces uh járt volna :? ezért kicsit keserű a szám íze mert azt hittem 10 perc lesz nem akartam annál többet csak hogy kicsit csodálhassuk főleg a párom mert ugye neki ez még nagyobb csoda. Lehet erőszakosabbnak kellett volna lennem csak annyira izgultam :roll: megyünk 2-3 hét múlva 4D-re hogy bepótoljuk persze nem ide. Dvd-t meg képet amúgy kaptunk.

Bmo,
Eddig hány uh-on voltatok?

Adire,
Nagyon örülök hogy nem volt műtét azért így hamarabb is lehet próbálkozni :D most egy picit megerősödik a méhed és jöhet az egészséges babád :D Ügyesen bírtad az egészet erős csaj vagy :wink:
Vendég
 


Pandácska!

Osztom a véleményed.Meg az már önmagában baj,ha nekünk kell erőszakoskodni,hogy jó pénzért megkapjuk ami jár. :roll: Majd számolj be a 4d-ről is.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Pandácska:én most megyek másodszorra UH-ra.
De megértelek téged is, hogy ennyit vártatok Pandababára, és nagyon kíváncsiak vagytok rá!!!!! :wink:
Én nem nagyon szeretem ezt a sok vizsgálgatást, de ez az én véleményem, a kötelezőekre elmegyek és kész!!!! :lol:

Anubias:köszi a nyugtatást, de nekem a sima UH is bőven elég!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!
Pandi, Bocsika igen te tényleg lereagáltad. nagyon jó érzés volt ugye, hogy ez a kis csoda ott van bennt. Nekem is ez volt az érzésem és megakartam osztani teljes mértékben mindenkivel. nagyon szépek a képek. Ez tényleg nem valami frankó, hogy 3 percig vettek csak fel. Tényleg és 4D-re hova szeretnél menni, mert vagy ti írtátok vagymásik topikban találtam egy összehasonlítást miszerint a 13.kerületben egész olcsón megcsinálják Kb. 5-6ezer Ft-al olcsóbban. van honlapjuk is. ha megtaláltam akkor majd bemásolom.

Tényleg és mikor érdemes erre a 4D-re elmenni? Vagy hányszor?

Bmo-nak nem látom a vonalzóját. Hm. ez van sajna.

mindenkinek üdv,


Vikci

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Megtaláltam ez a honlap címük ha valakit érdekel rajta vannak az árak is.:http://www.4dultrahang.com/launch.php

Kép
Kép
hornyakmate.freeblog.hu
vikci79
 
 


Vicki,
Mi kétszer akarunk 4D-re menni most valamikor és aztán a 25. hét környékén. Van egy hely a Moszkva tértől nem messze nővérem is ott volt és nagyon rendesek még ingyen csoki is van :lol: :lol: na majd oda megyek. Itt 10500 ft a vizsgálat kapsz dvd-t meg kettő színes képet is ez benne van az árban:

http://www.4dgenesis.hu/
Vendég
 


Adire!
Még új vagyok a topikon, tényleg nagyszerű, hogy úgymond simán ment, a műtététtől én is féltem volna, meg ha nem szükséges, ne "késeljenek"! :) Drukkolok, hogy amint letelik a kötelező szünet, sikerüljen a babuci! :D

Poppi!
Mi volt az UH-án? Várunk a hírekkel! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Pandi!

Ez tényleg kedvező árú,amit belinkeltél.Én is szeretnék majd legalább még 1* elmenni,de lehet,hogy egyszer a 20.héten és egyszer mondjuk a 28. körül.Akkor azt hiszem ezt mi is megnézzük.Amúgy nagyon eltérő,hol milyen a szolgáltatás.Én múlt héten telefonon érdeklődtem több helyen és azért választottam a bolgárkerék u-t,mert itt aki felvette a telefont értett ahoz,amivel a cég foglalkozik.De felhívtam egy olyat is,nem mondom meg a nevet :lol: ,ahol vagy a hely rémes,vagy az asziszten fogyatékos,de a következő beszélgetést folytattuk.Ilyen hamar jönne? Hát,végülis azt már meg tudjuk mondani,hogy terhes e.Erre én: Szerintem ezt bárki meg tudja mondani,mert látszik rajtam,továbbá egy raklap orvosi papírom,UH képem van róla,ugye nem gondolja komolyan,hogy 12000 Ft ért egy megerősítésre vágyom. :lol: Szóval ilyen is van.Ahol meg te voltál és én is megyek,ott készségesen elmagyarázta az aszisztens,hogy a 11-133 hét között érdemes először menni,és komplett genetikai szűrést végeznek,ami ebben az életkorban igen fontos...,megjegyzem én is ezért akarok menni,szóval azt is biztos megmondják terhes vagyok.-e :lol: Bocs,de én 1 hete ezen röhögök. :lol: :twisted: És ezek is megélnek a szolgltatásukból. :evil: Egyébként híztam fél kilót,úgyhogy meglett az eredménye,hogy már 4 napja egyáltalán nem hánytam. :wink: Azért ez megnyugtat,mert a baba egészséges fejlődése miatt azért úgy éreztem ideje elkezdeni kicsit gyarapodni.Nem vagyok annyira vékony amúgy sem,inkább normál az alkatom,de már 54 és fél kg vagyok.Védőnőhöz nem akaródzik elmenni. :oops: Ez tiszta ciki.A dokim le fog tolni.És az első vérvételre is csak hétfőn reggel megyek. :oops:

Puszi

Eszter

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


N de ennyi puszit. :lol: Ennyire meleg van? :lol: :lol:

Kép

Kép
anubias
 
 


Eszter,
Akkor most lehet hogy kiderül hogy babás vagy? :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Lányok!

Ki van fenn az iwiw-en.Ha gondoljátok jelöljetek be.Váradi Eszter néven találtok meg,szter becenévvel,mert ugye van egy pár ilyen nevű csaj,és az avatarképemen a kisfiam áll a tengerben bújárpipával a fején.Na ez elég bonyolúltnak tűnik,de jó volna látni is titeket ,úgyhogy aki akar,az jelöljön.Vagy ha nem találtok én is keresek,csak mondjátok kit milyen név alatt. :wink:

Puszi

ESzter

Kép

Kép
anubias
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: