Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Úgy tűnik megúsztuk :)
2 napig nagyon rossz volt,a fejfájás és szédülés, de vitaminokon és kamillateán kívül nem használtam mást. Orrfolyás még mindíg tart, de azért már sokkal jobb. Mindenesetre nem kívánom nektek. Izgultam Panka miatt..
Köszi, hogy aggódtatok.
Közben a bababútor is megérkezett és az apukája össze is rakta :)
De még így is mennyi minden kell..hajaj. Ez egy vagyon, dehát ezt tudtuk :) Pedig sok mindent kapok és nem drágák amiket vettünk eddig..
Szép estét mindenkinek!
Betty

dhbetty
 
 


Jó reggelt!

dhbetty: Örülök, hogy jobban érzed magad! Ha tudsz, töltts fel képet a bababútorról, szívesen megnézném.

Mi tegnap megint autóztunk, és az utolsó 50 km-en azt hittem, hogy már nem bírom. Manó kiült teljesen a jobb oldalamra, és nyomott valami ideget. Nagyon fájt, és megmozgatni sem tudtam magam, hogy mocorogjon arrébb. Este színházban voltunk, ott pedig majd leszkadt a hátam. De nem baj, az egész bőven megéri Manófülüért.

nyafi: Uzsokiba vagy Brendonba menjünk tornázni? Mikor talizzunk és hol?
tn zsuzsi: Van kedved csatlakozni?

Kép
domin
 
 


Sziasztok!

Domin
Az biztos, hogy egy Manó mindent megér :wink:

Betty
Örülök, hogy jobban vagy!
..és Gratula a bútorhoz!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Szia Domin! Most olvastam az üzit! : (

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

nyafi: Hát lehetett volna annyi eszem, hogy sms-t küldök, na mindegy. Én holnap tuti megyek a Brendonba tornázni, mert a hátam kikészít.

Többiek?

Kép
domin
 
 


Hello lányok!

Képzeljétek! Voltam (ismét :D ) 4d-s ultrahangon! De hogy pórul jártam :( Kismackóm annyira nem szerette volna megmutogatni magát nekem, hogy bár eleinte a méhlepénybe fúrta az arcát, utána meg hirtelen befordult, sőt! még a kezét is a feje elé tette, nehogy oldalról lássam :( Ez még hagyján, még a kukit sem láttam most igazán, csupán a zacsiját! Ott szurkoltunk, hogy na na na valamit, de nem igazán.
Bár nem is ez a lényeg! Fejjel lefelé van a drágám most már vagy 8 hete ezek szerint, kb>. 1200 gramm, és hát mindene épségben van! És annak ellenére, hogy órási hasam van, teljesen átlagosnak tűnik. Ha így folytatja, akkor nem lesz több 3, 5 kg-nál.
A 4d Genesisbe mentem most anyukámékkal, és 3 hét múlva megyünk majd párom családjával a Kárpát utcásba. Most már bőven van hasonlítási alapom. A 4d-t tőletek hallottam, hogy mennyire jó. Tényleg, egy órát abszolút foglalkoztak velünk, mindent megnéztünk amit csak lehetett, még a sportolói múltam is előkerült, hogy ezért is erős a hasfalam. Viszont! A Kárpát utcásban ugyan ugyanennyiért csak 20-30 percet kapsz, mégis valahogy ott jobban megforgatták a képet, jobban láttam annó a babát. Mindkettőnek megvan a maga szépsége úgy látom. :)

Annyira kíváncsi voltam már rá! Ti nem vagytok azok? Úgy szeretném már puszilgatni meg látni ahogy "kijön belőlem", szóval teljesen odavagyok érte! :lol: Boldogsághormon rulez! :lol:

A készült képeket, ahol többnyire csak az ujjacskáit, tappancsát és egyéb testrészét látni, felteszem a képeink közé, ott megnézhetitek, ha érdekel titeket. 27 hetesek és 2 naposak vagyunk ma, úgyhogy még jócskán előttetek vagyunk!

Érdeklődnék is, hogy hogy vagytok? Fizikailag, ki mennyire izgul?

http://picasaweb.google.com/sz.beatrix
fcicus
 
 


Sziasztok!

Cicus
Ugye milyen jó a 4D Genesis? Nekem is bejött....
Sajnálom, hogy a pici nem mutatta meg magát.
Jók a képek, nagyon bujócskázik :P

Az izgulás...... én nagyon izgulok.... és félek egy kicsit... pedig tudom, hogy megéri,és túlélem :lol:


Ma voltunk Ancsával és Zsuzsival Szül. felkészítőn.
Megnyugtató volt egy kicsit, pedig a Szabolcsban volt , nem a MÁV-ban , ami sokkal jobb, szebb lesz...

ANCSA és ZSUZSI ezt olvastam :

Október 10-én, szerdán 18-kor folytatódik a Szülők iskolája.
Helyszín: (volt) MÁV II. em. Tanácsterem
Téma: az utolsó hetek, a szülés ( gátvédelem, császár, stb...), orvosok (kiknél lehet szülni).. és bemutatják a szülőszobákat és a PIC-et, ami a hónap végére elkészül.
Tartja: Dr. Vermes G.
....úgy örülök, hogy megtaláltam a hírt :lol:

Jó éjt!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


...de hétfőn hívom a nődokimat és megkérdezem, hogy tuti e a hír.

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!Jó reggelt!

Kia:De mi van ha beleéljük magunkat a gyönyörű szülőszobába,és nem is ott fogunk szülni?

Mit csinálunk 1/24-6-ig?Én már nem tudok a kettő között hazajönni,meg vissza.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Ancsa
Én arra gondoltam, hogy, ha ez igaz - akkor csak a MÁV-ba megyek...
A fődoki már csak jobban tudja, hogy mi is lesz...

Végül is - mindkét helyen a szülésről lesz szó...
..és jobb, ha meg is nézhetjük az új helyet.

Tényleg hosszú lenne - bő 2 órát várni, míg kezdődik a másik helyen.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Én is járok a szülésfelkészitő tanfolyamra már egy ideje.Sok okosságot mondanak. :)

Tegnap voltunk a nödokinál és a babóka már nekem is fejel lefelé helyezkedik el.Még mindig nagyobbacskák vagyunk mint a kiírt idöpont.De dokink mondta,hogy valószinü,hogy nem középidöben fogant és ezért idösebb pár hétel.Meg úgye az elötte való hónapban volt egy sikertelen lombikunk is ami még jobban bekavarhatot.De nem bánom. :wink:

Fciuc
K is szégyenlös a babókád.Meg nézttem a képeket.Szerintem igy is szépen lehet láttni rajta sok mindent. :D

Szerintem mi is mostanában megyünk még egy 4D-re.Azt mondják ilyenkor már kis formásak és sokkal jobb felvételeket lehet csinálni.Hát meglátjuk mi lesz belöle.

Üdv mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk 30 hetes uh-n. 1495 gramm Manócska, ami teljesen jó méret. :) Befordult a harántfekvésből - ezt éreztem is :shock: - , csak éppen rossz irányba, így most farosak vagyunk. Nem baj, még van idő, megpróbálom rábírni egy 180 fokos fordulatra. Drukkoljatok, hogy sikerüljön!

fcicus: Tényleg elég szégyenlős kisfiú, de a képek nagyon aranyosak így is. Mi már nem megyünk 4D-re, nehogy meglássuk a nemét.

fné kia: Lehet már tudni, hogy a Szabolcs vagy a Máv lesz a szülés helye?

nyafi: Hogy van a combod? Rájöttem időközben, hogy jövő hét szerdán szülésfelkészítő lesz az Uzsokiban. Jössz?

Kellemes pocakosodást!

Kép
domin
 
 


Meliz
Gtarula a jó fekvéshez!

Domin
Neked pedig drukk, remélem sikerül átfordulni...
A szülés talán a MÁV-ban lesz, de ezt majd biztosra jövőhét szerdán talán megtudjuk. Az utolsó infó, hogy novemberben költöznek.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Domin:Akkor mi egymásnak szurkolunk,hogy beforduljon rendesen.Az én babóm keresztbe fekszik.A doki igy mondta:(ehetetlen helyzetben)

Kia:Hát sajna én nem biztos,hogy innen elindulok olyan későn.Pont a legnagyobb csúcsba mennék,apa meg ötig dolgozik,de kocsival sem érnék be.Azért majd még meglátom,Ha nem mennék,faggasd ki a dokit alaposan.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok! Az én babóm eddig keresztben fekszik asszem, majd 15én kiderül biztosan. Domin! Tök nagy babád van már!!!! Azt hallottam, hogy farból megforduljon le kell térdelni, így lefele húzza a feje és sétálni is kell napi 1 órát.Térdelés közben lehet jól jön az ima is.

Kép
nyafi
 
 


Csajok..benéztem ide: 2007-ben fogok szülni- BABÁK-MAMÁK RECEPTJEI
Jó receptek vannak, azt hiszem éhes is vagyok :)
Mi hétfén megyünk uh-ra.
Vigyázzatok magatokra,
Betty

dhbetty
 
 


Hello Lányok!

Faros babáknak üzenem, hogy ússzatok egy keveset! Csak mellúszás! Egyszer befordul, utána már nem fog visszamenni, legalább is nekem már lassan 8 hete fejjel lefelé van. Éppen emiatt viszont az én pocim nem mászkál jobbra balra :( :lol:
fcicus
 
 


Sziasztok Kismamik!

Remélem nem felejtettetek el még minket!Nagyon rég jártunk itt mivel ugye én kaptam be egy bizonyos hasmenéses bacit...amit mára már kiirtottak a szervezetemből hála az égnek 1 hónap kellett hogy elmúljon....na de a lényeg , hogy nincs.Nagyon sokat fogytam az elmúlt egy hónapban mert ugye minden kijött amit ettem....szóval se fenekem, se mellem, se combom.....de Manóka hála az égnek jól van.Mi is a héten voltunk nőgyógyomnál és minden rendben vele szépen fejlődik....Ő szippantotta le rólam a fölös zsírpárnácskákat amit amúgy is kínkeservesen szedtem magamra a terhesség alatt....na de nem bánom....csak ő jól érezze magát!Most ezerrel megy a hízókúra....2 óránként evés :)A másik jó hír hogy a méhszájam sem nyílt tovább...pedig amikor a dokinál voltunk akkor is kő kemény volt a hasam meg is jegyezte hogy csodálkozik ilyen keményedés mellett nem nyílt tovább!Mondjuk meditációs gyakolatokat csinálok minden nap hogy maradjon is így :) Ezt a 2,5 hónapot még végig kell feküdnöm...Ígérem ritkán de megpróbálok bejelentekezni!
Manóka egyébként nálunk is már befordult fejjel lefelé már kb. egy hónapja...és nagyon sokat csuklik tök cuki :) Na de az csak jót tesz a rekeszizmainak :)
Nagyon örülök hogy mindenki jól van!

Puszi minden pocakosnak és pocaklakónak!
Vendég
 


Sziasztok!

Babák - szépen forduljatok meg, fejjel lefelé!

Ancsa
Majd sokat jegyzetelek szerdán :wink: Jön Apa is , ma beszéltem rá..

Betty
Remélem ettél valami finomat este!
Én is jó kis ihletet kapok mindig.. amiről beszélnek előttem - 1-2 nap múlva azt is eszek.. :lol:

Ancsa - most pl. főzeléket csinálok holnap :) Emléxel? Arról beszéltetek a Szabolcsban :wink:

Niki
Persze, hogy nem felejtettünk el!
Örülök, hogy már jól vagytok! ..és Jó étvágyat Nektek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Köszi az ötleteket a beforduláshoz! Az úszást sajnos nem merem kipróbálni, mert nagyon könnyen összeszedek fertőzéseket, pedig egyébként szeretek úszni. Egyelőre a lábamat 5 percig a mellkasomhoz húzom naponta többször, meg térdepelek, hátha ez bejön. Megy a drukk ancsának, nyafinak is a forduláshoz.
Ma nagyon fini volt az ebéd: tárkonyos raguleves, fasírt, krumplipüré, kapormártás.
Elképzelésem sincs, hogy télen milyen kabátot fogunk hordani. Nektek van ötletetek?
nicolete: Örülök, hogy jobban vagy, hajrá a hízókúrához és kitartást a fekvéshez.

Kép
domin
 
 


Sziasztok!

Kabát?
Remélem olyan ősz és tél lesz, mint tavaly és nem lesz hideg..
:roll: Én szerencsére nem vagyok fázós...

De tényleg ritka az olyan kabát, ami átéri a pocakot..

A jövőhéten ha minden igaz - kapok mellszívót és digit. mérleget Apa uncsitesójától :P
Így erre sem kell költeni - ha jók lesznek.

További szép vasárnapot!

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

A héten ide is elmegyünk - olcsó boltnak tűnik:
www.pelenka.com

Csüt-ön pedig UH. Végre megtudom, hogy mekkor lett már Manó :P

Zsuzsi merre vagy?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

A faros babálnak azt üzenem,hogy forduljanak meg.
Ma voltunk szülés felkészítö tanfolyamon és a dokim(ö tartotta za elöadást)érdekesség képen megjegyezte,hogy mostanában Kinában bevett szokás lett,hogy a faros babákat úgy probálják rá venni,hogy megforduljon,hogy egy plédet össze kell guritani hengerbe és naponta 2*15 percet kell háton rajta feküdni.Állitólag sokaknak segitet.Remélem nektek is ha kiprobáljátok.

Múlt héten voltam a védőnőnél és meglepödttem mert 1 hónap allatt csak 20dkg-ot hiztam.Igy eddig összesen 4.80kg.Remélem nem megyek 10kg fölé.De ha igen az sem lesz baj.Majd lemegy. :)
Nekünk már csdak a mellszívó és a babakocsi van hátra a két legdrágább dolog.A pelenkázószekrényünket most csinltatjuk.

Kia,
De jó neded,hogy kapsz ilyen jó kis segitségeket.Ennyivel is kevesebbet kell vásároljatok.Persze ha megfelel nektek amit hoznak. :wink:

Úgy néz ki,hogy okt. vége felé bejuttunk a szülöszobába nézelödni.Dokim bevissz minket ha éppen senki nem szül.
Mi lehet,hogy elmegyünk mégegyszer a 4D-re november elején.Még meglátjuk addig mi lesz.Ti tervezitek,hogy menjetek mégegyszer?

JÓ POCAKOSODÁST MINDENKINEK!

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Én is itt!

Meliz:Nekünk is csak ez a két dolog hiányzott,de mellszivót kaptam a barátnőmtől,úgyhogy azt nem, kell vennünk.Viszont a babakocsi,még mindig nem érkezett meg.Ha 26-ig nem jön,akkor 28-án veszünk a börzén.

Zsuzsi:Merre vagy?Mész holnap a Szabolcsba szülésfelkészitőre?

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Nekünk még jó pár dolog hiányzik. (pelenkázó, kád, légzésfigyi, stb.)
Most hétvégén neki indulunk, és megpróbáljuk beszerezni a nagyobb dolgokat.

meliz: Mi már nem megyünk 4D-re, mert akkor már látszana Baba neme, pedig szívesen megnézném még egyszer.

nyafi: Mi újság a vizsgákkal? Holnap jössz szülésfelkészítőre?

Kép
domin
 
 


Sziasztok!

Nem akartam eltünni csak nagyon sok mindent kell intézben, mert a férjem elutazott Németországba és most én viszem a dolgokat, ügyintézek, költöztetjük az irodát és sok helyre is kell mennem, meg pakolni....szóval nem untatlak benneteket részletekkel.

Ancsa: Csak a MÁVba megyek mert holnap kell összepakolnom az irodát így csak 6-ra érek majd oda.

Ma elkezdem a NAGY főzést, úgy tervezem hogy telipakolom a fagyasztót hogy a főzés ne legyen gond az első pár hétben.

Már nekünk is szinte minden megvan kivéve a gyerekszoba bútort, de azt csak a festés után vesszük meg, és a kórházi csomaghoz apróságok...szoptatós melltartó, homeos bogyók, betét...de ez már tényleg a lista vége. Lassan Himalája méretű a torony a babacuccokból amit a szoba egy sarkába építettem, már várom hogy átpakolhassam a kisszobába :)

Meliz:Mi már nem megyünk 4Dre, még ugyis lesz ultrahang kötelezően, szerintem az már elég lesz a baba kukucsra.

Most megyek lányok, de majd jövök.
Mindenkinek szép napot!!!!!!!!!!

puszi: Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Zsuzsi,Kia:Jegyzeteljetek,amit csak lehet,mert én nem biztos,hogy holnap tudok menni a Szabolcsba.Pl.a költözés téma nagyon érdekelne,ha tudnak rá válaszolni.

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Meliz
Már mi sem megyünk 4D-re, lassan úgyis itt a december :) Na meg az anyagiak...
Mi legfőképpen azért voltunk 4D-n, mert kiváncsiak voltunk rá... hogy néz ki, jól van-e, és tényleg fiú-e. A többit majd személyesen :wink:
Keveset híztál! Gratula!
A 10 kiló számomra is a határ :P

Ancsa
Jegyzetelünk sokat! ...a költözés biztos az egyik fő téma lesz.

Zsuszi
Csak lassan a pakolással és a munkával.... akkora pocakkal!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

December 04-re várjuk a babát és szeretnék segítséget kérni szülésznő ügyben a SOTE II-n.
Köszi.
Mága

Mága
mága
 
 


Sziasztok!
Két vizsga megvan, angolról még nincs hír az írásbeliről. Nem tom mit szöszölnek rajta. Igen megyek ma én is tornázni, majd találkozunk.

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Hát nem tudom,hogy mi is eltudunk-e menni a 4D-re mert annyira besürösödtek a programok,hogy néha úgy érzem sosem érek a végére.
Azt gondoltam,hogy minél közelebb vagyunk a szülés idöpontjához annál jobban ráérünk majd.Erre éppen forditva történek a dolgok.De hát legalább nem unatkozunk nem igaz?

Mága,
én sajna nem tudok segiteni mert vidéki vagyok.De biztosan van közöttünk aki ott szeretne szülni. :wink:

Gondolkoztam ezen a hízásos dolgon.Védőnőm mesélte,hogy volt aki a végén az utólsó hetekben szedet fel több mint 5 kg. :shock: Gondolom a vízesedés miatt.

Csajok volt már nektek is olyan szúró fájdalom ott lent?Tudjátok hol?...Tegnap egy kicsit megilyedtem mert olyan rendszeresen jött és ment a fájdalom.Gondolom attól is lehetet,hogy tegnap megint sok dolgom volt és nem tudtam piheni egy kicsit sem.Most kipihentem magam és úgy tünik,hogy elmúlt.De rendesen beparáztam. :?

Üdv. mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Szia Melíz!Szóval... Nyom egy ideget a tücsköd. Feküdj le és polcold fel a lábad, akkor elmászik arról a pontról.

Kép
nyafi
 
 


Kia,Zsuzsi:Merre vagytok?
Mi van veletek?

Kép

Kép
ancsa03
 
 


Sziasztok!

Mága
Sajna én sem tudok segíteni...

Nyafi
Gratulálok a két vizsgához!

Meliz
Nekem is fáj néha - de mintha a csontom fájna...
Minden nyúlik, tágul...


Ancsa
Itt vagyok......
Sajna eddig nem tudtam írni, mert sűrű volt a hét...

Szerdán voltunk 3 boltban.
A 4. ker-i jó hely, a Lehel téri nem az igazi - drága, nem olyanok az árúk, mint az interneten, a Csalogány u-i jó, tényleg olcsó hely és sokminden van.
Este MÁV Kh....
Bő egy órás előadás volt. A költözésről annyi, hogy papíron okt. 31-ig át kell adni a PIC-et és a szülőszobákat.
De azt mondták, hogy nov. közepe a biztos költözés...

Csüt-ön UH volt.
Minden rendben - még most is úgy fexik, ahogy eddig - fejvégű :)
Ismét picike. 1733 gramm volt. A doki szerint max 3 kg lesz - ennek örülök.

Ma voltunk ismét vásárolgatni.
Az Auchan-ban vettünk rugikat 800 ftért, pulcsikat 700-ért. Mától akciósak...
Aztán elnéztünk a Babyoutlet-be. Ott nagyon jó dolgok vannak.
Sok terméknek csak a csomagolása sérült, vagy már nem divat - és ezért akciós.
Vettünk 5500-ért kókusz matracot (ami a legolcsóbb helyen 10 lett volna), mellszívót, cumisüveget, rágókákat, pelenkázó táskát (eredeti ára 11 eft, most 2000 volt)...

Megvan mindenünk - már csak a gyógyszertári dolgok és a fürdető, babaolaj, stb kell....

Este megérkeztek a sógornőmék.
A hétvége nem lesz nyugis...
Holnap vidámpark,..stb.

Sziasztok!
Remélem mindenki jól van!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok! Megvettünk mindent, kivéve a babakocsit, de ki van nézve, csak azt az ősöktől kapjuk!!! Éljen éljen hurrrrrrrá. :lol: :lol: :lol: Most mostam, törpe cuccok száradnak mindenhol! Furi, hogy mindent csak 40C-on lehet mosni. :roll:

Kép
nyafi
 
 


Nyafi!

Ügyesek vagytok a vásárlással!

Mi vettünk olyan ruhákat is, amit csak 30 fokon lehet :?

Többiek?

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!

Vásárolgattunk a hétvégén, de még közel sincs meg minden, bár mi mindent ilyen ráérős módon csinálunk, szután a végére csak összejön. Manó nagyon fent van, jól nyomja is a bordáimat, meg a gyomromat, ráadásul az elmúlt napokban nagyon élvezte a mozgolódást.

fné kia: Köszi az outletes ötletet, mi is megvettük a matracot. :D Azt megkérdezhetem, hogy milyen mellszívót vásároltatok milyen áron? Talán anyukáméktól megkapom ajándékba.

Szerintetek melyik mellszívó a jobb, a kézi vagy az elektromos?

nyafi: A héten hétfőn és szerdán is vendégek lesznek nálunk délután, így sem tonára, sem szülésfelkészítőre nem tudok menni, bár tornázni lehet, hogy valamelyik délelőtt elmegyek. Szólj, ha van kedved. Írhatnál arról is, hogy milyen volt a brendonos papás-mamás szülésfelkészítő!

Már kevesebb, mint 60 nap!

Kép
domin
 
 


Domin

Nincs mit :)

Nem nézted ott a mellszívókat?

3 fajta volt. Mi a Canpol Babyes Premium - ot vettük 9000 helyett 8540 - ért. Hasonlóan néz ki, mint az Avent, csak olcsóbb, mert nem "nagy márkás".
Ez is cumisüveggé alakítható...
Nem akartam ennyit adni érte, de Apa meggyőzött. 14-et biztos nem adtam volna...

Én a kézi mellett tettem le a voksot, mert nem akarom az elektromos zümmögését hallgatni. Na meg nem is nagy a mellem , így szerintem ez elég lesz... ( Te szabályozod a gyorsaságot, az erőt.. )

Grat az 59 naphoz!
Nekem már 50 alatti :P Lassan itt a finis...

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Mellszívó!
Nekem medela van kézi. Azt mondták a kézi azért jobb, mert az elektromos nem szívja ki teljesen. Jó a héten az összes de. Csak szólj mikor...

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Végre én is tudok jönni....Sikerült az irodaköltöztetés, most már csak a szobafestés és a nagytakarítás van hátra:). A főzéssel is egész jól állok, csak egy kicsit még mindig náthás vagyok és így fáradékonyabb is. De az is lehet hogy ez már nem a náthával függ össze hanem azzal hogy egyre rosszabbak az éjszakák meg azért már nehezebben is mozgok.

Ti hogy vagytok ezzel?

Mellszívó: nekem Aventes van kézi, de ezt már tudjátok.
A héten kicsit pihizek és gyűjtöm az erőt a hétvégére a festéshez. Nekünk is szinte minden megvan. Kivéve a gyerekbútor de ezt csak a festés után vesszük meg.

Most megyek, mindenkinek szép napot!

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Zsuzsi
Pihengess és gyógyulgass!

Ez a mellszívó
Kép

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


A mozgás nekem is egyre nehezebb..
Most jól esik egy kicsit pihenni, sok volt a hétvégén a program.

Megyek... Szakácskodunk egy kicsit Apával... Ketten gyorsabb :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok
Remélem mindenki jó egészségben pocakosodik. Rég jártam erre.
Mi egy hete voltunk a nőgyógyászomnál, aki azt mondta minden rendben velünk, babókám már fejjel jó irányba fekszik, 40 cm, 1360 g kb. Ezek után szerdán hazautaztam Debrecenbe (sajnos tavaszig ez volt az utolsó :( ) és ott elmentem 4D-re, ahol közölték, hogy már 1. fokban érett a méhlepény, azaz gyorsan öregszik, kérdezte, hogy ezt az orvosom nem közölte-e..hát nem.
Igazából nem tudom miért nem mondta, vagy a másik csak túlbuzgó volt, de tény, hogy erre figyelni kell, mert emiatt koraszülött is lehet és ugye ha elöregedett nem táplálja megfelelően Pannát.
Tud erről valaki valamit?

Egyébként nekünk is nagyon sok minden megvan már, nagyon sok ruhácskát kaptam otthon. Mellszívót is, kézi.
Kádat kell még vennünk és nekem pár holmit a kórházba. A mostani baba magazinban van egy lista, hogy mit javasolnak megvásárolni a kelengyéhez.

Ti használtok öbítőt a babaruháknál? Olyan érzékeny a bőrük, nem tudom hogy mossam ki a ruhákat.

Vigyázzatok magatokra,
Betty

dhbetty
 
 


Sziasztok!

Köszi a mellszívóval kapcsolatos tanácsokat! Végül úgy döntöttünk, hogy csak akkor vesszük meg, ha meg lesz a baba. Akkor a férjem elszalad érte, és behozza a kórházba.

Elmentünk a Brendonba nézelődni. Olyan gyönyörű dolgokat lehet kapni, hogy az embernek a szeme-szája eláll.

nyafi: Szerdán van 11.00 órától kismamatorna, csütörtökön pedig 9.00 órától kismamajóga. Én lehet, hogy mindkettőt célba veszem. Mit szólsz hozzá?

fné kia: Hihetetlen, hogy már nincs 50 napod! Nem izgulsz?

Kép
domin
 
 


Sziasztok!

Nekünk szinte minden a Brendonból van mert árban és minöségben ott találtuk meg azt ami mind a kettönknek tetszik a férjemmel.Van törzsvásárlói kártyánk igy egy kicsit olcsóbb.A mellszivónk nekünk AVENT csak nekünk az elektomos van.Az elsö babánál kézi volt na akkor megfogadtam ha mégegyszer szülök csak elektromosat fogok használni.Rengeteg tejem volt.Remélem most is igy lesz. :wink:

Csajok.Lassan kezdödik a vissza számlálás. :D Én pár napja kezdtem el érzeni,hogy mennyire begyorsultak a napok.Már annyira várom,hogy találkozhasak a kis pocaklakónkal. :wink:

Pusz mindenkinek.

Kép
Kép
meliz
 
 


Betty

Remélem a méhlepénnyel minden rendben lesz. Először nézesd meg még 1x, hogy ne idegeskedjetek feleslegesen..
Most olvastam az elöregedéséről, nem jó dolog... meszesedik... de amíg a harmada működik, addig el tudja látni a magzatot. Beszélj a dokival , hogy lehet e tenni valamit, hogy ne öregedjen tovább.

Leírnám a honlap címét, csak a gépünk nem ír and jelet :?

Keress rá a Google-ban ( méhlepény elöregedés )- a Nők Lapja Cafe-ban szépen le van írva.

Szorítok!!! Biztos minden oké lesz!

Domin

De :shock: magyon izgulok... lassan itt a vége...
Nagyon rohannak a napok.
Most még élvezem a terhességet, bár a hátam fáj és mar a sav.
Izgulok, hogy mi lesz, ha már 3-an leszünk...
De tudom, nem vagyok ezzel egyedül. :P

Jó éjt Mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Betty!

Sztem semmi gond nincs az egyes elöregedéssel. Én még nem töltöttem be a 30. hetet, és nekem is talán egyes fokban van elöregedve. SEMMIT NEM JELENT!!!
Kájne pánik! Én is megkérdeztem, mert csupán annyit tudtam, hogy 3 szint van. Ha a méhlepényed a 3-as szintű elöregedést éri el, akkor elkezd majd leválni, és szülni fogsz, természetes módon, blabla. Minél "öregebb" a méhlepény, annál hamarabb jön ki a kismackó! :-)
Az 1-es elöregedési szint azt jelenti, hogy HELYENKÉNT EGY-EGY fehér pici foltocska látszik, (sztem nincs még egy mm sem), ami a meszesedésre utal. Nekem előbb írta meg a jelentést a nő, és én utána kérdeztem rá, mert dohányoztam rendesen mielőtt terhes lettem, és hát nem ment tűl könnyen a leszokás. Ezt csak azért írom, mert a dohányzás az egyik fő hozzásegítője a méhlepény elöregedésének.

Lányok!

Sziasztok, először is :)

Kinek van már óriási karácsonyi hangulata és szaloncukor evési hajlama? :lol: Csak nekem? Csak nem... :)
Már egy hete azt várom, hogy legyen hó, meg fenyőfánk, amit díszithetek, és utána a kisbaba, amit betehetek alá. :)
Még mindig december 29-re saccolják a babát, de csütörtökön megyek dokihoz, majd rákérdezek.

Hogy vagyytok?
Puszi mindenkinek!
fcicus
 
 


bocs az előbb béna voltam...


Mamik
Nyitok egy új topikot ahova szeretném összegyűjteni a véleményeket tapasztalatokat, hogy hova érdemes költözni Budapest környékére... hol milyen lehetőségek vannak? Milyen az iskola óvoda?

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 21&start=0


Itt a topik gondoltam, jobb ha egy helyen van és minnél több embert meg tudok kérdezni...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ok Domin! Holnap megyünk!
Lányok! Nem tudja valaki, hogy jó ez a méret? 1400-1600gr között van a baba, ma mérték...

Kép
nyafi
 
 


Nyafi:Nekem tegnap mértek 1500g-ot,és azt mondta a doki,hogy teljesen jó.

Kép

Kép
ancsa03
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: