Új privát üzeneted érkezett!

Im egy mai ruhás pocikép! :) (csak untatás képpen :)) )

Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Krisy:
Ez aranyos kérdés volt! Még csak most fog nőni IGAZÁN a pocid! :lol: :lol:

Felrakok 32 hetes pociképet.. :D :D (ez a barna naci a kedvencem, SOKKAL kisebbek benne a sonkáim,mint a csíkos nacimban :oops: :lol: :lol: )

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami hát növöget a pocakod! :)

A naci amúgy tényleg jól néz ki! :D

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Én is megpróbálok felrakni pocis képet, de nem valami jó mert apa még nem készített én meg elég béna vagyok.

Kép
Láttom nálatok is növöget. :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie First Birthday tickers
krisy79
 
 
 


Sziasztok!

Barbamami írtam a másik topikba ia hogy feltétlen beszélj még ma az orvosoddal ne várj. Irj majd hogy vagy és mi volt.

Kép
rena12
 
 


Krisy, szép poci! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Akíra
még egyben vagyunk... nem szülünk... :(
Amúgy úgy foglaltam szobát, hogy egy v. kétágyas legyen, vagyis társulhatsz :) ;)

Kivittük Mátét anyámékhoz Budaörsre... dugóba kerültünk, azt hittem útvonalat kell módosítani mert folyamatosan jöttek a keményedések. De anyáméknál elmúlt. Most hazafele utón megint szépen ismétlődtek - jók a utak, mit ne mondjak ...
Ha most itthon, nyugodt körülmények között is ugyanezt produkálnám, akkor tuti elindulnék a kórházba....

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


ja, és édesek a pocakok és lakóik ;) :)

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Dojika, akkor még nem jön Zsófi? :(

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Új vagyok itt, most regisztráltam. Ezennel szeretnék a 30 hetes körüli terhes kismamák táborához csatlakozni :D . Sokan vagytok ilyenek?
Vendég
 


Tim-csi, vagyunk egy páran! :)
Üdv itt! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Szia Timcsi! Üdv köztünk!
Sokan vagyunk 30körül,igen! Pontosan hány hetes vagy?
És debreceni? Eredetileg én is,és vágyom is haza sokszor...
Hol szülsz?

Kép
babzsák
 
 


Elizabeth, babzsák köszi az üdvözlést!
Babzsák nálam érdekes dolog az időpont számítás a kezdetek óta.
Mert a menstr. alapján 32 hetes leszek vasárnap és eszerint ápr. 22 a kiírás, a 2 hete készült 4D-s UH is ezt igazolta, de a terhesgondozós dokim szerint (aki legelőször UH csinált) 1.5 hét csúszás van, tehát május 2 az időpont.. Pont ugyanerről írtam Elizabethnek is. De az összes klinikai UH-on nagyobb méreteket mérnek, úgyhogy szerintem áprilisi kisfiúnk lesz, női megérzés:-)... Klinikán fogok szülni, bárcsak ott tartanánk már...:-)
Nektek nem okoz már nehézséget a nagy poci? Tudtok normálisan aludni?
Vendég
 


elizabeth25 írta:Dojika, akkor még nem jön Zsófi? :(


Még nem ...
Egyelőre !

Timcsi: Üdv. közöttünk !

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Dojka :cry:

Tim-csi, nalam is nagyon noi megerzes az amit a doki mondott, a majus kozepe, mar azelott az volt, mikor meg nem mentem ma uh/ra....mar hetek ota ez zeng a fejembe, hat majd kivancsi leszek.
Pocak, hat neha nehezsegeket okoz, foleg alvasnal :(. Sajnos mar eleg rosszul alszom, hat mi lesz kesobb? :(

Kép
elizabeth25
 
 


Barbamami
Már én is majdnem elhittem hogy 4et akarsz... :lol: ..szép az az autó,és belül is akkor nagyon jól van megoldva..gratulálok hozzá..még jó h fontos kívűlről ne viccelj... :lol:
sok sikert a ma estéhez neked :wink: ..alvás szempontjából értem.. :P,és remélem nem lesz semmiféle levegőbeszorulós izé megint..ja és a képhez..én azt hittem 3.babánál már óriás hasa lesz az embernek,de cáfoltad hálisten..tök jól nézel ki :lol: gratulálok

Timcsi
üdv köztünk..sokan vagyunk 30körül..már alig bírjuk kivárni a fennmaradó időt :? ..ja és az esti alvásról..sztem minden reggel valaki evvel indítja a topicot hogy mennyire nem megy..aztán kapcsolódnak a többiek...majd meglátod reggel..BÁRCSAK NE LENNE IGAZAM.. :lol: szóval nem vagy egyedül,don't worry..

Krisy
A te pocid hatalmasnak tűnik nekem!!! :o
sztem kislány lesz..nemtudom miért..

Eda
nekem azt mondta a szülésznő képzeljétek hogy állítólag ehhez vmi speckó orvos kell akinek engedélye van elvégezni..szóval nálunk a kórházban nem is mindig lehet kapni csak ha vmi orvos bennt van akinek engedélye van bekötni az EDAt..én mondjuk bírom a fájdalmat és ahogy már mondtam baromi kiváncsi vagyok..szóval én tuti anélkül szeretném..meg azt hiszem evvel nem nagyon lehet járkálni hisz a gerincbe megy..és úgy tudom annál jobb nincs ha vajúdás alatt járkálsz jössz-mész,csak ne feküdj!!szóval nemtudom..én anélkül szeretném..

Kép
nikky
 
 


Sch judit
Elfelejtettem írni neked..
szóval sajnálom az eredményt-bár nemigazán vagyok képben hogy ez mit is jelent??Miért csináltak ilyen hüvelyváladék-tesztet??vagy ezt mindenkinek csinálnak ilyen időben??
tudom milyen szar ez az érzés h mindig magadban próbálod keresni a hibát hogy mit ronthattál el..én is így voltam mikor megtudtam a méhlepényproblémám..nagyon nagyon rossz érzés,m én sem tudom mitől egyszerűen hamarabb meszesedik..és nemtudom mit csinálok vagy -tam rosszul...na de csak azt akartam írni hogy vannak dolgok amik így alakulnak függetlenül attól hogy Te mit teszel,m vmiért így reagálja le a terhességet a szervezeted..szóval ne magadat okold,ha te tudod h minden tőled telhetőt megtettél a babád és a saját egészségedért akkor nem lehet gond!!!Ez az én véleményem..szóval fel a fejjel és örülj inkább hogy lassan a kezedben tarthatod azt a kis egészséges csöppséget!!! :lol:

Na elteszem magam holnapra..jó éjt mindenkinek!! :D

Kép
nikky
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!
Hát nem tudom minek köszönhető, de ez a második éjszaka amikor aránylag jól alszom...ma is csak 4x voltam fenn az éjjel pisilni és csak reggelre fájdult meg a csípőm, nem az éjszaka közepén, ugyhogy azt hiszem szerencsém van két napja :D
Bár tegnap délután becsípődött a forgóm a derekam tájékán, ugyhogy ugy megyek mint egy csiga...
Nem tudjátok evvel mit lehet kezdeni?

nikky, mindenkinek megcsinálják ezt a hüvelyváladék tenyészetet a végén, amivel kiszűrik azt, hogy van-e valami olyan bacid, fertőzésed amivel árthatsz a babának amikor megszületik, ezért kell kezelni ilyenkor, hogy szülésre elmuljon, vagy ha nem múlik el, akkor a baba antibiotikumot kell, hogy kapjon amikor megszületik!

Fájdalomcsillapítás...hát nem tudom lányok, látom itt is megoszlanak a vélemények...én félek az EDA-tól, mert sok hátrányról hallottam, és igen ezt csak szakképzett doki csinálhatja, ugyhogy lehet az éppen nem is lesz ott amikor szül az ember, és akkor nincs EDA...
De nem is tudom, eddig én ugy voltam, hogy természetesen akarok, most elkezdtem gondolkozni, hogy kellene mégiscsak valami, de hát nem tudom, nagyon félek én az ilyenektől, mert egyik se veszélytelen!
Mi a véleményetek? :roll:

Tim-csi üdv közöttünk, csinálj vonalzót és akkor mi is látjuk, hogy pontosan hogyan állsz :)
Sok itt a 30 hét körüli kismama, és már valaki épp mondta multkor, hogy most nemsokára mi páran kiesünk innen, ugyhogy nehogy egyedül maradjanak, jó is ha jön sok olyan kismama aki még nem a finisbe van :wink:

Szépek a pociképek lányok, csak így tovább, növesszétek csak a dudort :) És, hogy lesz-e még nagyobb... :lol:
Most fog igazán megnőni :)
Hisza az utolsó pár hétbe duplázza meg a baba a súlyát, ugyhogy az nem marad láthatatlan kívűlről se...hamarosan könyebb lesz már tolatni mint előrefele menni :lol:

dojika, pedig már úgy drukkoltam neked! Na de nem baj, drukkolok én továbbra is neked, előbb vagy utóbb Zsófi is csak ugy gondolja, hogy kijön :)
Ebbe reménykedek, hogy Kirus is csak észbekap hamarosan, hogy neki itt a helye már közöttünk :lol:

krisy mi a gond a vonalzókkal? Nem is figyeltem, na majd mindjárt elküldöm ezt az üzit és akkor meglátom :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szerintem nekem jól működik...16 nap van hátra...bár remélem elírta és 16 perc van hátra, na de azt azért kétlem... :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Barbamami:Nekem is kb ekkora a pocim.Hát te sem vagy elhizva ahogy látom. :D

Tim-csi:Üdv itt!Én kedden töltöm a 32-ik hetet.Április 24-re vagyok kiirva.

Azt nekem is mindig mondták,hogy hamarabb lesz meg a baba mert nagyobb a koránál,előzőnél is ez volt,és egy héttel tovább maradt.
Azt ugyis a baba dönti el,hogy mikor jön ki. :)

Krisy79:Szerintem is hatalmas a pocakod.
Persze ez nem baj,de hogy birod?

Eda:Hát szerintem amit császárnál adnak annak nagyobb a kockázata.Itt annyi a fő hátrány,hogy nem érzed a tolofájásokat ugy,én is csak egy kis nyomást éreztem,és igy nehezebb nyomni.
Koncentrálni kell,és már megy is a dolog.
Hát sétálni tényleg nem lehet vele,de nem is kell.
Az ember akkor tágul könnyen,ha fájásnál az alhasat teljesen ellazitja,és nem befesziti a fájdalom hatására.
Az eda jó volt,mert olyan laza voltam..... :lol:
Hát de ezt majd mindenki ott látja,főleg aki nem szült nem tudhatja milyen a fájás?Meg egyébként is lehet,hogy két óra alatt meglesz simán.Drukkolok,hogy igy legyen!!!

akira:tetszett a mondás,16 nap vagy 16 perc.
Hát szoritok,hogy az utobbi legyen :lol:

Jó hétvégét mindenkinek!!!

Kép
dorcacs
 
 


Jó reggelt !

Én semmilyen fájdalomcsillapítást nem kértem, amikor a fiam szültem. És most se tervezem. Jól megvoltunk nélküle, ment minden. Amint látjátok túléltem :lol: Sőt, belevágtunk a kistesó-projektbe is... :lol: és néha már kacérkodom a gondolattal, hogy esetleg majd 3 gyerkőc lesz a végeredmény :wink:

Dorcacs
Amit írtál (Az ember akkor tágul könnyen,ha fájásnál az alhasat teljesen ellazitja,és nem befesziti a fájdalom hatására), az teljesen állja a helyét. De ezt érzéstelenítő nálkül is meg lehet csinálni, csak nagyon ott kell lenni fejben... Nekem ez vált be, minden fájást elengedtem, mondván, ennyivel is közelebb van Máté a kintléthez...
Utólag mondta is az orvosom, hogy ennyire koncentráltan szülni rég látott bárkit is...

Ki akartunk menni a Schöpfis tüntetésre :wink:
De a párom nem érzi valami jól magát :shock: Remélem nem lsz beteg... Szegénykém napok óta nem tud aludni rendesen, azt mondja, úgy érzi nem alhat, mert menni kell majd ... :roll:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Akíra :lol: :lol:

Én se bánnám, ha 12 nap helyett 12 perc lenne :lol:
Bár addig be se érünk a kórházba :roll:

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Na sziasztok:)

Hát igen, jó lenne a 16 perc, de ok, akkor érjünk be a korházba, legyen 16 óra :wink:

Az a legrosszabb ilyenkor, hogy bizonytalan az ember...mert ha valaki tutira mondaná, hogy mikor lesz a nagy nap szerintem fele ennyire aggódnék...akkor beletörődnék a dolgokba...

dojika, aludjon most egy kicsit, most nem lehet semmi gond, nappal könnyebb minden! Szóval szerintem aludjon...ha nem akar akkor meg altató az üdítőbe :D

Szóval szerintem győzd meg, hogy rosszabb ha nem alszik, akkor majd ott lesz rosszul a szülőszobán amikor szükséged lenne rá :)

Mi is ki akartunk menni a tüntetésre, de páromnak dolgoznia kell, én meg egyedül nem igen mennék ki...

Azt hiszem én maradok a fájdalomcsillapító nélküli variációnál...többen csinálták már meg nélküle mint vele, és a legtöbben túlélték :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra
Neked mennyit mozog mostanság Kiruci? És milyen mozgások ezek? Rugdosások, vagy "alkatrész" kinyomós?

berzkat
 
 


Hát kicsit aggódok, mert nem igen mozog...van hogy párat mocorog, de nem túl intenzíven...
Inkább csak egy két helyezkedős mozgás de alig észrevehető, meg este lefekvéskor egy két kinyomós...
De ez már nem a régi mozgékonysága...
Neked?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Nekem is inkább már csak kinyomós mozgása van, bár néha van rugdalódzás is.
Az tény hogy kevesebbet mocorog, de a helye is sokkal kevesebb rá. és mivel már beállt irányba kifele, bagyon nem is tud ugra-bugrálni... :lol:

Ez így normális, ne izguljatok...
Ha kicsit összébb görnyedsz, akkor rögtön jelez, nem, hogy nyomod ?

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Igen, ha ülök itt a gép elött és rátámaszkodok akkor szokott jelezni...
Ja és tegnap kérdeztem csak nem válaszolt senki...lehetséges, hogy kifordult a helyéről és most keresztbe fekszik? :roll: :shock:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Szerintem nincs annyi helye már hogy keresztbe forduljon...

Üdv. Dóra

Kép

Kép

Kép
dojika
 
 


Én remélem, de tök olyan, mintha keresztbe lenne:(
Hétfőn megyek a dokimhoz, kiváncsi leszek mitmond...csak tudod fura, mert két napja érzem ezt hogy keresztbe van fordulva, és azóta a szeméremcsontom se fáj és aludni is tudok...

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok! :D

Örömmel jelentem,hogy az éjszaka remekül aludtam!! :D :D Nem volt hátfájás,meg levegő-becsípődés.. Annak ellenére se,hogy tegnap nagytakarítást csináltam,2,5 órát sétáltam a gyerekekkel,hordtam be fát a kazánba,és megfőztem mára... (Kaptam is érte a páromtól :roll: ,de én már csak ilyen keljfeljancsi vagyok.. :oops: )
Azt hiszem-így utólag-,hogy az lehetett a baj,hogy túl finomra sikerült a töltött-sült túrós zsemle vacsira.. És sajnos mostmár csak keveset tudnék enni,mert egyszerűen NEM FÉR EL bennem.. De abból muszáj volt..megettem kettőt..

Kismamik,ti tudtátok,hogy elvileg minél többet a BAL OLDALON kellene feküdnünk az éjszaka?? Én nem tudtam,de most nagyon igyekszem. Állítólag ha ezen az oldalon fekszünk,akkor elősegítjük a lepény keringését,és így a baba jobb vérellátását,+ az emésztésünknek is jót tesz. Egy terhes infos oldalon olvastam..

Timcsi:
Közöttünk a kiírás szerint 2 nap van!! :D (én ápr. 20-ra vagyok kiírva)

Krisy:
Jó ég,neked valami ÓRIÁSI a pocid!!! És milyen kis kerek! Tök ari! :D

Dorcacs:
Nagyon köszi a bókot!!!!!! :D :D

Dojika:
3 gyerkőc!!! Igeeeeeeen! Hát csak hajrá!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Na, akkor most egy kicsit megnyugtattatok. Már én is aggódtam, de ha kicsit leülök és nyomódik, jelez nekem is. De a mozgások már nem intenzívek. Akíra, Szerintem nincs keresztben.Én is néha azt érzem hogy tele van vele az egész hasam, majdnem a hátamig, mert oldalt púposkodik. De szerintem az a lába. Vagy nem tudom mi.
Hétfőn kiváncsi vagyok it fog mondani a doki. remélem néz Uh-ot is, mert a 36. hét elején nézett utoljára. Meg persze áramlást is.

berzkat
 
 


Te is hétfőn mész?
Akko rizgi nap lesz mindkettőnknek :)
Hát én nagyon aggódok, de remélem nem lesz semmi baj...már csak az kellene, hogy itt utolsó pillanantba azt mondja, hogy császár mert elfordult...de egyébként tényleg olyan érzés, mintha mindenhol gyerek lenne...csak odalent nem kemény, hanem puha a hasam, mintha pont ott nem lenne...pedig hát ott kéne hogy legyen a fejecskéje :(

Barbamami örülök, hogy jobban vagy, és hogy jót aludtál :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra
Aludni azt én tudnék, ha nem kéne éjjel felkelnek a fiamhoz legalább egyszer. De most valahogy nekem sem fáj semmim, max ha sokáig fekszem egy helyben, érzem hogy elnyomódott odabenn valami, szóval nehezen váltok testhelyzetet.

Barbamami
Ezt a bal oldalon fekvést én is olvastam. Bár én amúgy is oldalt szoktam aludni, és szerencsére éppen bal oldalt többet. Csak azelőtt félhason aludtam, de ez már csak szimpla oldalt fekvés lett.... :(
Azért örülök hogy már jól vagy. Ezt a töltött zsömlét úgy csinálod hogy levágod a zsemle tetejét, kiszeded a belsejét, meglocsolog cukrozott tejjel, megtöltöd a jó kis ízesített túrótöltelékkel, ráteszed a tetejét és ráöntesz egy kis cukrostejfölt? Na és persze sütöd utánna? Ezt én is nagyon szeretem, és most meg is kívántam.... :oops: Lehet hogy este csinálok is, de én megpróbálok csak egyet enni....
Különben én is ilyen vagyok mint te. Felforgatnék mindent. De amíg csinálom nem is érzem hogy fáradt vagyok. De utánna már sajna igen.... Úgyhogy próbálom a mennyiséget csökkenteni. De én sem tudom kivárni míg valaki megcsinálja helyettem azt, amit én éppen kitaláltam.... :wink:

berzkat
 
 


Akíra
nekem sem kemény alul...... A feje nem itt van elől, hanem beljebb :lol:
Gondold el, ha ott éreznéd a fejét, még menni sem tudnál. Az ott már a szülőcsatorna. Ott csak a szülésnél van egy kis ideig a baba. Ha szegénynek ott kéne lennie, mire megszületne olyan formátlan fejecskéje lenne, hogy el sem hinnéd hogy ő a tiéd!!!!!!!!!!!!!!!!

Most lasanja-t főztem ebédre, már várom hogy hazajöjjön a férjem és ebédeljünk..... Aztán megyünk Pestre vásárolgatni. Még az utolsó simítások. Meg valószínű moziba is megyünk.megszeretném nézni az SOS szerelem filmet . Látta valaki?

berzkat
 
 


SZiasztok lányok!

Barbamami:
Ezt a bal oldalon fekvést én is olvastam,de az az érdekes,hogy én is így tudok a legjobban aludni,úgyhogy biztos van benne valami.

Akíra:
Látom a tegnapi hányinger+fájás csak vaklárma volt.Pedig izgultam,hogy vajon mi lehet veled.
Én csütörtökön megyek CTGre,de lehet,hogy UHra is be kéne menni.Ma nekem se mozog nagyon a kiscsaj.

Timcsi: Üdv!Mostmár 2 Timi is van :).

Lányok tényleg az utolsó hónapban nő legtöbbet a poci?Mert már így is nagy :? :shock: .

Na pussz
Kép

Timi
tftimi
 
 


Na jó, akkor megnyugszom, csak olyan nagyon féltem, hogy esetleg elforgolódott a csajszi és majd a végén csaszi lesz amit nagyon nem akarok!

Timi, aranyos vagy, de sajnos amit multkor meséltem az is ilyen volt...szerintem ez nálam a jóslófájásokkal együtt jön...fura a szervezetem:)
De rögtön írok ha van valami :)

Hát nekem elég sokat nőtt így a végére :) Persze ez is alkati kérdés szerintem :)

berzkat ez édes, el se hinném hogy ő az enyém :D
Ezt azért elképzeltem magamba... :lol:

Akkor hétfőig megnyugszom...aztán majd meglátjuk :wink:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Berzkat:
De jó,te is keljfeljancsi vagy!!!! :D :D
Igen,az az,csak én simán félbevágom..,és nem rakom vissza a tetejét,hanem azt is megtöltöm,és a tepsibe rakom.. És akkor locsolom meg tejföllel,ha kisült,+ fahéjas porcukor.. Brrrrrrrr,nagyon rossz.. :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!

Barbamami nagyon örülök hogy jól vagy gondoltam rátok. Elértük a 100 napot olyan jó!!! Ma jön a kiságy ha össze lesz rakva teszek fel képet lehet hogy még ma.

Kép
rena12
 
 


Sziasztok!

Barbamami!
Örülök hogy már jobban vagy és az éjszaka bírtál aludni! :)

Tim-csi!
Üdv köztünk!Ha van kedved mesélj magadról!

Sch.Judit!
Nagyon sajnálom hogy pozítiv lett az eredményed!
De hidd el ha megszületik a baba egész biztos nem lesz neki semmi baja!Úgy hogy próbálj meg megnyugodni!Most nem szabad idegeskedni, mert az nem tesz jót egyikötöknek sem!!

A pocakos képek aranyosak, mindenki nagyon széppóen gömbölyödik!
Majd este megkérem apát hogy csináljon friss pocis képet rólam és akkor teszek fel képet!


Mindenkinek kellemes hétvégét!!

Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok, apa összerakta a kiságyat, a kómód az még várat magára, meg még lesznek képek a falon...meg hát némi módosítás, de azért felteszek "pár" képet...remélem nem untatok vele senkit! :)

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Elizabet, látom már nagyon készülsz te is :)
Én is lefényképezgettem a kiságyat meg a babsarkot, majd holnap felteszem vagy hétfőn :)
De olyan jó érzés hogy már minden készen van és "csak" várni kell :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra, hát azért én még messze vagyok onnan, ahol te most vagy :), de azért készülünk, igen.... :)
Nagyon kiváncsi vagyok, nektek milyen lett.....úgyhogy ne felejtsd el lefényképezni és képet feltenni róla....
Amúgy nektek mi van a babasarokban? Nekünk a kiságy lesz, meg egy komód, amiben a babó ruhái lesznek....meg hát a falra kerül még egy-két kép....aztán még gondolom úgy is fog alakulni!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Először is köszönöm mindenkinek a bíztatást (bbetti, krisy 79, akíra, dicamama, macsek, nikky,...)! Remélem nem hagytam ki senkit, ha mégis, akkor bocsánat!

Macsek!
Ez a szokásos tenyésztés volt, csak itthon már a 32-33. héten megcsinálják. Erre azt mondta a szegedi dokim, hogy felesleges, mert ha +, akkor antibiotikummal kell kezelni, de az csak addig hatásos, amíg szedem (1 hét). Utána - mivel ez bélbaktérium vagy mifene - pár nap múlva visszajön. Csak úgy lehet tenni ellene, ha szüléskor kezelik. De mivel itthon már ilyen korán levették a kenetet és kiderült, hogy nem jó, a dokinak kezelnie kell, mert van egy pozitív leletem. Én most úgy érzem feleslegesen szedek akkor gyógyszert, mert ér is valamit, meg nem is.
Ja, AKTIL-t szedek 3x1-et.

Nikky!
Akíra már mindent pontosan megírt, úgyhogy nem írom le még egyszer. De nagyon köszönöm amiket írtál, nagyon jól esett!

Ma már egész jól aludtam én is. DE!!!Csak ne legyen szép a napom ma sem:
Reggel felhívott a védőnőm (aki egyébként aranyos csajszi és múlt héten nem dolgozott), hogy felhívták a kolléganői, hogy hétfőn feltétlenül menjek be toxoplazmás-vérvételre. Ugyanis visszahívtak. Eddig már 3x vették le a toxolazmát és minden alkalommal negatív volt. (Oké, van macskám már 6 éve, régen együtt aludtunk, fent volt a lakásban,amúgy meg kinti macska, de soha nem takarítottam macskakakit utána, stb.) Mostanában próbáltam vele kevesebbet foglalkozni, szigorú kézmosás, minden, erre meg valószínűleg a 4. vérvétel pozitív lett!!! Ja, és azóta van macskám állandóan, amióta megszülettem. Nekem elég hihetetlen, hogy most január közepe óta kaptam el a fertőzést.
Szóval hétfőn vérvétel. De ha ezt az eredményt is olyan gyorsan küldik, mint ahogy szokták (5 hét), akkorra pont hazajövünk a kórházból. Felhívtam a dokimat és mondta, hogy hétfőn hívjam mi is a pontos eredmény, de ha kell, akkor majd Szegeden leveszik a vért, mert ott gyorsan megvan. Amúgy meg ne izguljak, mert ez a koraterhességnél szokott bajt okozni, nem így a végén. (Hát én is ebben bízok!!!)
Mi lesz még, ami megtörténik ebben a pár hétben :?: :!:

Most már tiszta Parapiri vagyok én is! :D

sch.judit
 
 


ELIZABETH: GYÖNYÖRŰ A KISÁGYA DOMCSINAK .NAGYON TETSZIK!!!!!!!!!! ALIG VÁRJUK A TÖBBI KÉPET IS A BABASAROKRÓL :D :D :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Elizabeth nekem is nagyon tetszik a babasarok jól elrendeztétek. Várom a többi képet is majd. Remélem legkésőbb holnap én is fel tudom rakni. El vagyok keseredve már 8 kilót híztam eddig mi lesz még?!

Kép
rena12
 
 


Rena, ne légy elkeseredve, már én is annyinál tartok! :( Úgyhogy ez van!

Kép
elizabeth25
 
 


Rena,Dicamama:
Nagyon arik vagytok,olyan jól esik! Köszi!! :D :D Ja,és Rena:gratulálok a 100 naphoz!! :P :P Emlékszem,én is nemrég örültem a 100 napunknak,és már 55-nél tartunk.. :D

Elizabeth:
Látom,ti aztán készültök! :D Nagyon szép a kiságy! Azok ott az alsó polcon cumisüvegek? Miért kell ilyen sok?

Sch.Judit:
Én úgy tudom,hogy sok kismamának pozitív ez a hüvelyteszt,állítólag ez a gyógyszerezés szinte rutineljárás.. Viszont a toxoplazma nem valami jó hír. :? Én is azt olvastam,hogy a kora terhességben a legveszélyesebb,mert olyankor alakulnak a szervek. Ilyenkor max. koraszülést okozhat,dehát azért jobb,ha nincs. Ez az észvesztő leletfeldolgozási sebesség viszont eszméletlenül dühítő. Minimum másnapra meg kéne hogy legyen az eredmény..,az a legrosszabb,amikor az ember vár!! Hát,teljesen megértelek.. :?

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Hello Kismamik!

Nagyon szépek a pocakok!!! Nekem mostanában kifejezetten hiányzik..., mert akkor tudtam mitől vagyok nagy... :oops: és jó volt szűk cuccokat hordani. Most meg? na mindegy.

Tegnap 1 hónaposak voltunk. Egy kép rólaunk: Kép

Egy kép Vackorról a nagyfiúról, akit fürdés előtt belerángattunk ebbe a farmer naciba, amit úgy kell felvenni, mint a felnőtteknek. Na, hát nem tudom ki találta ki de ajándékba kaptuk és egyébként csinosak vagyunk benne... :wink:
Kép

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Zsana tündéri a kislegény! :)

Barbamami, az alsó polcon van két üveg...igen, a másik nagy, ami bevan csomizva, az mikroba cumisüveg sterilizáló! (ettől függetlenül abba is van két üveg)
Azért van ennyi, mert a Corában voltak a baba-mama hetek, és akkor volt akcióban a mama kezdőcsomag....amiben volt egy mikrosterilizáló, négy cumisüveg (2 150 ml, 2 250 ml), 40 db melltartóbetét és egy mellszívó! Úgyhogy arra le is csaptunk, még jó, mert alig volt belőlle! :(

Kép
elizabeth25
 
 


Felteszek néhány képet a kiságyról és pelenkázóról még sokminden hiányzik de lassacskán megveszünk mindent. Kép Kép Kép Kép

Kép
rena12
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: