Új privát üzeneted érkezett!

Ja nekem az előző és egyetlen terhességemnél semmi ilyen nem volt. Bár most műtött a méhem úgyhogy nem ugyanolyan.
Na 1-2 nap és kiderül mi van már.
Vendég
 


Krisz,
Remélem hogy igazam lesz nagyon jó lenne!
Vendég
 


Kép görbe

Zora
Kép
zora7
 
 

 
 

Sziasztok Csajok! Szörnyű napom volt ma, elviselhetetlen hangulatban voltam. sajnos ez a hozzászólásomon is meglátszott, így nem nyáltol, hanem vértől csöpögött. :lol: :oops: Ne keressétek vissza kérlek, kicsit szégyelem! Kedves mindenki, nagyon örülök Nektek, jó kis csapat verődött össze, végre netem is van , erre senki nem ír! Szánjatok meg néhány sorral!

Zora
Kép
zora7
 
 


Hogy csináljátok, hogy a vonalzó minden hsz-nál megjelenik?

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora,
Mindenkinek lehet rossz napja! Az oldal tetején van egy olyan, hogy segédletek ott a nyílra katt. Utánna meg a profil szóra katt. Ha bejön akkor lesz egy olyan hogy profil információ és azon belül Aláírás. Oda bemásolod ezt a kódot vagy micsodát és utánna az oldal alján katt az elküldre.

Megkaptuk a 3. Gynevac szurit már csak kettő van belőle :D
Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!
Én is itt vagyok.
Zora! Miért volt rosz a mai napod?
A vonalzód számát másold be a profilba az aláírásodhoz! Amikor pedig nekünk pötyögsz, alul kérd az aláírás hozzáadását!
Vendég
 


Szia Panda! Milyen szurit? Kérlek, írj róla bővebben! Zöldfül vagyok.
Vendég
 


Mororo,
www.gynevac.hu ezen az oldalon minden infót megtalálsz. Lényegében megszünteti a gyulladásokat (az olyanokat is amit nem veszünk észre) és ez által sokaknak segített teherbe esni. Akkor is jó ha sok fertőzése van az embernek mert ez kikezeli és véd ellenük.
Vendég
 


Semmi okom nem volt rá, de rossz kedvem volt. Nyüglődök a munkahelyemen, kicsit untat az egész, úgy terveztem, hogy hipp-hopp összejön a baba és utána már csak lóbálom a lábam. Most kicsit rámtört, hogy ez mennyire másképp alakult......Néha attól félek, nekem más van kijelölve, ehhez az álomhoz meg csak én ragaszkodom görcsösen.

Zora
Kép
zora7
 
 


Panda! Éppen akartam javasolni, hogy ne mondd meg Mo-nak, mert még az ügyeleti díjat is kifizeti a patikában, csakhogy még ma beadhassa magának! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként én is gondoltam rá, hogy beadatom magamnak, mert az utóbbi időben többször volt tisztázatlan eredetű folyásom.

Zora
Kép
zora7
 
 


Krisz! Most látom a hő zuhanását... :cry:

Éva! No, akkor jüjjön az életem darabkája, amit még nem mondtam el: Nem lovalom bele magam ebbe a babás görcsölésbe. Sajnos nem ismertek. Azért poénkodok ennyit, mert nagyon lelkis lennék. Minden gyógyszeres próbálkozás után kicsit meghalnék, ha nem jönne össze a baba. Idáig még egyelőre azt sem tudtam, hogy milyen jeleket kell figyelnem magamon. Nem foglalkoztam a hőmmel, nem figyelgettem a testem jelzéseit. Ez a december volt igazán tudományos, aminek a végét ismeritek. Millió napos ciklus, erős vérzés. De nem ez a jellemző. Hosszú ideig koplaltam, 0 kalóriás diétákat csináltam, hetente elájultam. A szüleimre sokszor ráhoztam a frász, és úgy volt, hogy már orvos kell a problémáimhoz. A szervezetemet kellően kifárasztottam, kimerítettem. Mikor legutóbb a dokihoz rohantam a hosszú vérzésem miatt UH-on megvizsgált. Minden rendben volt. Azt mondta, hogy lehet babám, de egy profil beleférne, ha szeretném. Most jött el a dilemma......
Úgy döntöttem, hogy egy kis időt hagyok magunknak a term. úthoz, minden gyógyszeres nyenyere nélkül. Aztán, ha nem jön össze így, akkor irány a doki!!! Köszönöm az aggódást, kedvesek vagytok, de nem a szuriktól félek annyira, hanem a hormonos mindenfélétől.
Vendég
 


És olyanoknak is segít akik többször elvetéltek. Persze nem mindenkinek de sokan számoltak be pozitív hatásról.
Vendég
 


Mo! Mikor koplaltál? Vagy most is? Mert az teljesen más megvilágításba helyezi a dolgokat..

Zora
Kép
zora7
 
 


Mi az, vény nélkül is lehet kapni?! :lol: :lol:
Mert akkor holnap irány a gyógyszertár. Van is itthon egy kicsit tintás fecskendőm a tintapatronhoz. Talán az is megteszi.... és holnap már be is adhatom magamnak :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


A babanet kezdő oldalán van olyan hogy a Te történeted! És ott a Mindenkinek van remény című történetet olvassátok el! Nagyon jó!

Mororo,
Doki írja fel 5 szuri izomba és a párodnak is érdemes beadatni. Amúgy megkérdezhetem hogy miért koplaltál? Mert ez nehezítheti a teherbe esést...
Vendég
 


Évekig koplaltam. Már nem. Kb.: 5 éve hagytam abba. Nem volt betegség....anorexia, bulimia meg hasonlók... egyszerűen nem ettem. Főiskolás dili volt, és jó volt csinosnak lenni. Bezzeg, ma már..... :oops: 8) Jó vagyok én így is. Imád a férjem, ez a lényeg!!!!!!
Vendég
 


Köszi Panda! Utánanézek.

Zora hol marad a vonalzód? Boldogulsz vele?
Vendég
 


Kép görbe

Zora
Kép
zora7
 
 


Hát nem megy. Mára feladom. Majd holnap jövök.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Ennek a vonalzónak van egy száma. Amit ide bemásoltál.
Ezt a számot át kell másolnod a profilodhoz az aláírás részhez. (Ha idáig eljutottál, innentől már gyerekjáték.)
Vendég
 


Helló Lányok!

Na tegnap este eldöntöttem veszek tesztet ma reggel, de már nem kell, mert tuti, hogy megjött. :cry: Szóval, ha elmúlik megyek dokibácsihoz.

Mo! Remélem nem haragudtál meg, hogy mindenki orvoshoz akar küldeni. Egyébként nem vagy egyedül azzal, hogy félsz a sikertelenségtől. Hidd el én is félek, hogy most mi a fene van velem, miért nem sikerül.
Pont úgy képzeltem, mint Zora, hogy elkezdjük a projektet és rögtön sikerül. Persze nem így lett. És ez nagyon elkeserít.

Zora!
Belépsz a babanetre, lap tetejen 2. legordulo hülyeseg "Segedletek"-et legörgeted, ott van a "Profil". Megnyilik, lap közepe tajan "Profil Informacio", ennek a vége fele "Alairas". Ide beirhatod a neved és ide másolod be azt a kódot, amit a Fertiből-rol kimasoltal. Ne felejts el a vegen az "Elküldre" klikkelni, különben nem ért az egész semmit.

Többiek hol vagytok?

Ági! Te hol szültél?
Vendég
 


Krisztinka, sajnálom, hogy megjött a miki :( - ilyenkor azt szokták mondani, hogy újabb hónap, újabb lehetőségekkel - de tudom, hogy ez most úgy sem vigasztal..... elmondom majd 5 nap múlva :wink:

Mo, nem vagy semmi! meg tudsz lepni.... de azért jó, hogy igy kiirtad magadból.... Azt gondoltam, hogy a poénkodással valamit palástolni akarsz - azt hiszem, egyszer rá is kérdeztem....

Én most még beszúrom a görbém, és várlak titeket:

Kép

még jövök
puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Velem annyi,hogy még mindig 36,9 a hőm, már három napja. Folyamatosan azt érzem, hogy vérzek és rohangálok a WC-re, de szerencsére semmi. Mondjuk ma biztos nem fogok még mert elég magasan van a hőm. Hol azt érzem, hogy más a mellem, hol azt hogy gyakrabban járok pisilni. Kezdek begolyózni, mikor van egy-két normálisabb percem akkor rájövök, hogy az egészet csak bemesélem magamnak. Ilyen korán még semmilyen tűnetnek nem kellene lennie még akkor sem ha terhes lennék.
Ma van apának a szülinapja, olyan jó lett volna neki egy + tesztet adni ajándékba de nem merek még csinálni.

Krisztinka
Jobban vagy már? Vagy kezdesz beletőrödni? Én mindig a MÁV-ban voltam akármi volt. És Te?

Pandácska
Mi van veled, annyira drukkolok? Én is sokat hallottam már erről a szuriról és mindenki csak jókat mondott. Ha esetleg neked most sikerülne akkor nem lenne baj, hogy pont most kaptad?

Zora
Ma jó kedved van?

Balaimama
Felment már a hőd?

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ildikó
Neked volt már pé-ed?

Itt a görbém:
1172654226.8.xls

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ági! Én Kistarcsán szültem.
Egyébként én is éreztem már a cicifájást meg ilyenek.
Ma reggel már fájdogál a hasam, de nincs olyan nagy görcsöm, mint szokott lenni így az elején. De reggel iszonyúan rosszul voltam, olyan hányingerem volt, hogy majd meg vesztem. Na de elmúlt.
Sajnos , ha agyonkesergem magam, akkor sem lesz jobb. Szóval próbálok túllépni a dolgon. Aztán majd a dokibácsi megmondja mi is a helyzet.

Ildikó! Nem túl magas a hőd. Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle!!!!
Na most megyek mert van egy kupac vasalni valóm és Manó is alszik.

pusza
Vendég
 


Ági, én drukkolok neked - én ilyen magas hő mellett, biztos nem birnám ilyen ügyesen teszt nélkül.....

Krisz, éppen ezért, mert ilyen alacsony a hőm, nem reménykedek :( - pedig annyira szeretném már túltudni ezt az időszakot...

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ági,
Nem lenne baj sőt azt mondják hogy sok esetben megelőzi a vetélést! Aranyos volt amit leírtál :D majd utólag kap a párod ajándékba egy pozitív tesztet :wink:
Vendég
 


Gyorsan, mert dolgozom. Ági! Szerintem babás vagy!
Ildi! Úgy tűnik, most lesz a pé. Nincs már rossz kedvem, délután jövök.
Krisz! Fel a fejjel, meglátod, jövő hónapban együtt örülünk a többi topic-beli kismamival! :lol: :lol:

Zora
Kép
zora7
 
 


Ildi! nekem is volt ilyen, a vírusfertőzés miatt eltolódott a ciklusod. Holnaptól emelkedni fog sztem.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora, ha ez igy van, akkor mindenképp úszik ez a hónap, mert a párom nincs itthon :( - igy elmarad az összebújás.....

KépKépKép
ildiko74
 
 


Zora, gondolkoztam azon, hogy most lesz a pé-m, és nem nagyon hiszem.... akkor van pé., ha azelött 6 napig alacsonyabb a hő, mint a repedés utáni minimum 3 nap. Ez nálam azt jelentené, hogy holnaptól 36,8 kellene legyen 3 napig a hőm, ami még soha nem volt, amióta mérem a hőmet....
A vizszintes vonal ebben a hónapban még igy is magasabban van, mint az előző hónapokban....
Lényegében most már teljesen mind1, mert tenni úgy sem tudok semmit :(

Pandácska, neked is szurkolok ám!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok Lányok!

Követem ám az eseményeket, de írni csak akkor tudok, ha ebéd után elaludt a kisfiam.
Viszont valaki írt privit! A Babanet sajnos nem engedi megnyitni, úgyhogy írjatok az email címemre!

Éva

Kép
balimama
 
 


Közben láthatóvá tettem az emalil címem!

Éva

Kép
balimama
 
 


Jaj lányok, nem tudok már senkinek sem írni. Úgy szeretném már tudni, hogy mi van. Azért vagyok ám ilyen erős mert nincs itthon teszt ha lenne már rég megcsináltam volna. Most mentem el apa tortájáért a cukiba és az a gyógyszertár mellett van de nem mentem be. A másik topicba olvastam Titit és neki már látszik halványan a másik volnal. Ilyenkor legszívesebben én is elfutnék venni egyet és azonnal megcsinálnám. Vele is pont az van mint velem. Neki is lecsökken és volt egy kis barnás dolog és azóta megemelkedett.

Ha ez a hónap nem sikerül akkor már mindegy lesz, hogy lány vagy fiú és kétnaponta együtt leszünk. Ez az egy alkalom nagyon ki lett centizve.

Krisztinka
Akkor te már rendesen vérzel?

Ildikó
Köszi a drukkot! Mikor utazott el a párod és mikor jön haza? Már biztos nem fogtok találkozni a pé. alatt?

Zora
Bárcsak igazad lenne. Örülök, hogy megjavult a kedved!

Pandácska
Nem válaszoltál, mi van veled?

Ági

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ági!
Nekem tök egyértelműnek tűnik a görbéd!
Szerintem legyél bátor és csináj egy tesztet! Aztrán örüljünk, hogy végre valaki megkezdte a zebrásodást!
Tudod, hogy a barnázás simán jelenthet beágyazódást és az hőeséssel is járhat. Minden terhesség más és más. Ezt is ki kell próbálni egyszer!

Mo!
Ezt most nem értem. 5 év telt el! Ugye most nem attól tartasz, hogy most kell fizetnek a fiiatalkori hibáidért?! Néhány ciklus elegendő szokott lenni a dolgok rendeződéséhez.
Én úgy gondolom, hogy ha már tudod mi a probléma és értem ez alatt a lelkedben lévőket is, akkor érdemes gondolkodni, hogyan tovább. Hidd el Mo mindannyian hibáztunk már! Én történetesen ennél sokkal nagyobbat is.
Megértem, amit a gyógyszerekkel kapcsolatban írtál.Én is félek attól, hogy minden hónapban új gyógyszer és lassan kimerülnek lehetőségek. Akkor mi lesz?
Persze nekem könnyű, mert vannak már gyermekeim, azt hiszem túl tudnám tenni magam azon, hogy már nem lesz több, de ezen még nem akarok gondolkodni!
Csak, hogy tudd szeretünk, akkor is ha Te nem szereted magad!

Zora!
Már annyira hiányzol! Nem számít milyen a hangultod. Ezen mindannyian keresztül megyünk, csak nem egyformán éljük meg!
Megfigyeltem, hogy a ciklus elején mindenki lógatja az orrát, a peteérés után tele reményekkel, boldogan jövünk, aztán kezdődik az izgalom.
Belegondoltam, hogy a férjemnek mit kell elviselnie...
Persze ő már nem lepődik meg semmit. Elég sokat beszélgetünk arról, hogy mi játszódik le ilyenkor egy nőben és, hogy akár milyen hihetetlen is egy férfi egész élete alatt nem megy keresztül olyan hormonális változásokon, mint egy nő egy hónap alatt.

Krisztinka!
Ne lógasd az orrod! Új hónap, új lehetőség! Remélem partnerre találsz az orvosodban a kivizsgálás szempontjából!
Nyugodtan vágj bele! Olyan kicsi még a kisfiad, ilyenkor még jól emlékszik a szervezet a terhességre, hidd el gyorsan jön majd a baba!

Ildikó!
Írtam Neked a másik topikba is!
Kedves görbefelelősünk felteszem Neked a mai görbém:
Kép

Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok!
Hol vagytok?

Éva
Azért a pénteket még megvárnám. Különben én is észrevettem, hogy aki a ciklus elején van az sokkal nyugodtabb és nem írogat annyit.

Különben teljesen igazad van. Én is nagyon szeretnék babát de ez teljesen más mint akinek nincs egyáltalán. Mert ilyenkor azért bennem van ha nem jön össze azért már van. Szóval szerintem nem lehet összehasonlítani az elsőt az X. gyerekkel.

Kép
[/url]
ági2
 
 


Ém itt vagyok! Annyira nincs kedvem vasalni, meg főzni se. Lehet eldőlök egy kicsit.
Ja így a ciklus elején lenyugodik az ember. Egyébként nem dühítene annyira az egész, ha nem ilyen borzasztó hosszúak lennének a ciklusaim. Más kétszer menstruál még én egyszer.
Na kíváncsi vagyok mit mond rá a dokibácsim, ha elmegyek!

Ági! Jó lenne, ha már elkezdenéd a sort ebben a topikban!!!
Irtóra várom, hogy tesztelj!

Aztán sorba jöhet mindenki!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Éva! Látom tartjátok szigorúan a két naponta ungabungát!!!
HAjrááááááááá!
Vendég
 


Sziasztok! Mutatom a hőmet:

Kép
Vendég
 


Sziasztok! Én is szedem már Mo Maca Vibéjét! Az az igazság, hogy az utóbbi hetekben semmilyen vágy nincs bennem, és remélem ez az életerő kapszula segít majd, mert így baba sem lesz... :oops: :oops: .Ciki, de ez a gondom.

Zora
Kép
zora7
 
 


Hoppá Édesem, már megint egyszerre! Ez egy babás görbe lesz szerintem hamarosan! Ha azok az x-ek AZT jelentik, akkor én nagy szarban leszek, azt hiszem. :lol: :lol: :lol: Sebaj, majd a Maca :oops: :oops:

Zora
Kép
zora7
 
 


Ildikó! Szóval egy cipőben járunk?! Előfordul nálatok is, hogy néhány napig nincs otthon a férjed? Vagy csak félreértettem valamit. :roll:

Ági! nagyon megy a drukkk+++++++++

Éva! Nagyon kedves vagy!!! Köszönöm. Egy kis időt még adok magunknak és meglátom majd, hogy utána mi lesz.

Krisz! Nem is tudok mit írni. Szívből sajnálom :cry:
Vendég
 


Mo! Úgy irigyellek! Ha így folytatod, hétfőn már tesztelhetsz. csak maradjon fent ez a szép hő.

Zora
Kép
zora7
 
 


Szia Zora! Örülök, hogy itt vagy!! Mi az, már te is szeded??? :lol: :lol: Mondjuk, nem az enyémet, mert az már mind elfogyott. Volt is egy kis gondom miatta a gyógyszertárban. Nem kaptam utánpótlást.
Vettem helyette PreMens-t. Szerinted, ha nem jönne össze a baba, akkor szedhetem azt is tovább?

Nem tudom. Mostanában olyan bizonytalan vagyok..... vagy mégsem??!! :lol: :lol:
Vendég
 


A Pre Mens nagyon jó, szerintem annak köszönhetem a gyors ovulációt a vetélés után. Csak azért nem szedem, mert azt hallottam, csökkenti a vágyat és az enyémet már nem lehet tovább csökkenteni. A Te gondodra biztosan jó, de csak a ciklus első felében szedd, mert terhesség alatt nem ajánlott. Egyébként a hőd alakulása elárulja majd a hormonszintedet Figyelek..

Zora
Kép
zora7
 
 


Mo! Meg tudod mondani, hogy tapasztaltál-e tojásfehérjeszerű váladékot és pontosan mikor?

Zora
Kép
zora7
 
 


He-he! Néznétek egy nagyot, ha babás lennék... :lol: :lol: :lol: :lol:
A legbetojibb csaj majd elmondja nektek, hogy milyen volt a szülés, meg a mindenféle vizsgálat......kunc-kunc. :lol: :lol:
Vendég
 


Nem tudod elképzelni, hogy mennyire szeretném ezt Neked!

Zora
Kép
zora7
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: