Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tud valaki valamit Zsókuciékról? Hogy van a kislányka? Sokat gondolok rájuk!

Petra:
Én az előző babámnál, meg most sem hallottam erről a hátonalvásos problémáról. Csak annyit tudok hozzászólni, hogy én mindig oldalt alszom el. Általában jobboldalra fordulva. Az érdekes viszont az, hogy terhesen mindig arra ébredek, hogy hanyatt fekszem és a lábaim felhúzva. Ez most is és a Johannánál is így volt. Tiszta röhejes, hogy szülési pozícióban ébredek. (pedig császárosok vagyunk). Szóval szerintem egész éjszaka így alhatok, és eddig nem volt belőle probléma.

Szép hétvégét mindenkinek, és küldjünk sok pozitív energiát Emesének!

Kép


Kép
skat
 
 


Sziasztok,,most ment el a barátnőm meg a párja, fullra kész lett a babarész a hálóban, nagyon jó lett, szerintem, már csak képek hiányoznak a falról, azt a párom majd felfúrja. Majd csinálok képeket és rakok fel! Nagyon boldog vagyok! :))

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

A terheléses vércukorról – én innen “okosodtam” :D

"Minden kismamát szűrni kell a terhesség 24. és 28. hete között, amely egy éhgyomori és egy terheléses vércukorszint-megállapításból áll. Az éhgyomori értékek terhességi cukorbetegségben általában megfelelőek, azonban a terheléses értékek magasak. A WHO (Egészségügyi Világszervezet) ajánlása szerint akkor beszélünk terhességi cukorbetegségről, ha a terhelés 120. percében mért érték 7,8 mmol/l vagy annál magasabb. "

Az alvás: én terhességem előtt a bal oldalamon tudtam a legjobban elaludni (egyébként bárhogy, bármikor :)), most viszont áttértem a jobb oldalra, ezt érzem a legkényelmesebbnek... Háton fekve a legrosszabb, akkor rendszeresen keményedek éjjel.

Skat, háton fekve én sem tudok kinyújtózni, olyankor majd' leszakad a hasam. Gondolom a méhet tartó szalagok nyúlása miatt...

Hajnalka, csak meg ne bosszulja később a noszogatásokat :D Egyébként én is nyugtalan vagyok, ha nem érzem őt rendszeresen.

Elizabeth, várjuk a képeket :)

üdv:
Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 

 
 

Ime a képek:

Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönök Elizabeth nagyon ari a babasarok, holnap én is teszek fel képet.

Kép
rena10
 
 


Drága Mindenki,

Hazajöttem.
Nem is tudom hol kezdjem. Csak sírni és persze reménykedni tudunk.

Talán azzal kezdeném, hogy NAGYON KÖSZÖNÜNK MINDENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Soha nem hittem volna, hogy „idegen” emberekben ennyi jó van, mint Bennetek! Már az is fantasztikus volt, hogy a bent létem alatt kb. 60-70 sms-t küldtetek, nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!!!! Rengeteget segített, erőt adtatok, nem akármennyit.

Balwin drága,

neked külön köszönet, hogy beszáltál az utalványba. Hihetetlen amit tettetek értünk. Nem tudjuk szavakba foglalni, hogy mit jelent ez nekünk. KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drága kislányunk nincs túl jól. Nem olvastam vissza, nem tudom mit tudtok. De ami tegnap/ma történt: a tegnapi koponya UH szerint súlyos, mindkét féltekét érintő agyvérzése van. Hogy ez felszívódik, vagy sem a jövő zenéje. Ami baj, hogy éjszaka picit még rávérzett, így sajnos sokat görcsöl is, és nem pisil a katéter, és a sok vízhajtó ellenére sem. Ez sajnos ödémát okoz nála, ami eddig is volt, de még jobban fokozódik, és a nyomástól elképzelhető, hogy újabb vérzés léphet fel a buksiban, ami sajnos akár végzetes is lehet. A pisilés a nagyon éretlen veséje miatt van, sajnos nem tud még megfelelően működni. Nagyon borzalmas reggelünk-délelőttünk volt, végigzokogtuk… de rájöttünk, hogy amíg 1% esélye is van, addig nem adjuk fel. Hiszen a szülei vagyunk. És rettenetesen szeretjük a drága pici lánykánkat. A doktornő szerint nagyon erős, hogy egyáltalán él, hiszen rengeteg baja van szegénykénknek. A nagyfokú éretlenség, a fertőzés, gyenge még a szíve – keringési problémái vannak, a veséje, az agyvérzés, a tüdeje… nem is sorolom. Leírni is borzalmas. A PIC-en kűzdenek érte, nagyon hálásak vagyunk érte. Tudjuk, hogy a lehető legjobb helyen van. Legalábbis a pocimon kívül.
Nagyon nehéz ezt anyaként, illetve apaként átélni. Nem is tudom, honnan van még néha erőnk. Az idegösszeomlás szélén lavírozunk. Nem élünk, zombik lettünk. Néha picit erősebbek vagyunk, néha teljesen összeomlunk. Alig tudunk enni, ha eszünk, hasmenésünk van az idegtől. Zozó gyomra kész. Nagyon-nagyon félünk…
Ami egy kisebb csoda: beindulni látszik a tejcim. Csoda, mert ennyi könny után ritka. Remélem, hogy tudom majd adni a kislányunknak – még, ha addig heteknek – hónapoknak is kell eltelniük. Csodában bízunk, imádkozunk, drukkolunk.
Ma megérinthettük Emesét. Annyira jó volt és egyben félelmetes is. Selymes kis hajacskája van és a kisujjam utolsó „perce” nagyságú a kézfeje. Imádom minden kis porcikáját. A fülecskéje, a lábujjai tisztára, mint Zozóé… Annyira szeretem. Jobban mindennél, jobban az életemnél.
Reménykedünk. Kérlek, továbbra is nagyon drukkoljatok!

Köszönjük.

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Zsókuci!

Én leginkább miattatok járok ide fel, minden nap olvasom, mi van, és sokat gondolok rátok! Én csak kicsiben érezhetem át szerencsére, ami veletek van, hónapok óta fellépő vérezgetések ijesztgetnek, és mindig beszélek a babucimhoz, hogy maradjon kicsit bent, még nőnie kell. Gondolom, ti is annyit beszéltek Emeséhez, amennyit csak tudtok. Szorítok, hogy a kislány legyen erős, hogy ezeket a bajokat átvészelje, és hogy végre a javulás jelei mutatkozzanak!!! Van egy barátnőm Új-Zélandon, sokszor szomorú, és fáj, hogy nem tudok mellette lenni. Kicsit veletek is így érzem magam, Így azt adom, amit ilyenkor a barátnőmnek szoktam adni: Küldök egy hatalmas ölelést mindnyájatoknak!

Márti

Kép
horpika
 
 


Zsókuci, millió drukk továbbra is!

Kép
elizabeth25
 
 


Kedves Zsókuci, ne hozz zavarba...
Végigkönnyeztem a soraidat...továbbra is nagyon szorítok a kis Emeséért, és értetek is!
Szeretnék megemlíteni egy kislányt, aki sokszor szerepelt már a médiában, Salomnak hívják, és 56 dekával született 2001-ben. Ma már egészséges, barna fürtös eleven leányzó. Ő is erős kis emberpalánta volt, akárcsak a ti Emese lánykátok! Nem szabad feladni (egy szülő nem is tudja), ő érzi, hogy milyen nagyon szeretitek, szüksége van rátok.

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Zsókuci:
A hideg futkos a hatamon, ahogy olvaslak. Nagyon nagyon szurkolunk a ferjecskemmel a pici lanyotoknak! Remelem... ah nem is tudom mit irjak... Annyira szeretnek neked erot adni, de ilyenkor nem is tudom mi adhat erot azon kivul az erzesen kivul, ami benned van, hogy anyakent kuzdesz a lanyod eleteert.

baratodildi
 
 


Sziasztok,

Emese továbbra sincs jól. Még mindig nem pisilt, és ez nagy baj... :cry: :cry: Nagyon le van gyengülve, alacsony a kis pulzusa is, és továbbra is görcsölget. Bevittem Neki egy kis plüss macit, ami remélem erőt ad neki, és segíti a pisilésben is... Este visszük neki az MP3-at is.

Légyszi extrán drukkoljatok, hogy pisiljen. Ez most a legfontosabb...
Köszönjük. És persze az eddigieket is.

Sziasztok.

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Szia Zsókuci!


Ugy örültem az előző jobb hireknek. Nagyon sajnálom hogy ilyen sok mindennel kell megküzdenie annak csöppségnek. El sem tudom képzelni milyen pici lehet. szörnyű lehet nektek ezt átélni.

Sokszor türelmetlen vagyok mikor telik már le a terhesség,és mikor tarthatom a kezemben. De mem véletlenül 40 hétig tart.

Sok kitartást Nektek ,Emesének erőt és minél hamarabb egészséget kivánok. Kitartás pici lány!!! Tudod a lányok soha nem adják fel és az Anyák sem!!!

Sok puszi: Rita ,Fanni

Kép
bóbita3
 
 


Sziasztok!

Zsókuci minden nap nagyon szorítok értetek és várom a / jó/ híreket. Emese nagyon erős nem lesz baj meglátjátok. Örülök hogy te jól vagy és le a kalappal erős vagy az biztos Emese büszke lehet anyukájára.

Teszek fel pár képet. Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
rena10
 
 


Sírástól írni se tudok! Millió drukk a kis Emeséért!!

bánóczi hajnalka
 
 


Rena, nagyon aranyosak a képek! :) A forgót hol vettétek és mennyiért, nagyon jól néz ki! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Zsókuci!

Nagyon-nagyon szoritok én is nektek!!!
Nagyon sok erőt és kitartást és Emesének sok pisit!

Kép
dorcacs
 
 


zsokuci:
Extra drukk a pisiert!

rena:
Nagyon tetszenek a kis figurak. :lol:

baratodildi
 
 


A forgót egy kis bababoltban vettük 5000 ft volt zenél csörög és az alján tükör van este meg világít de azt a funkciót ki lehet kapcsolni.
Csajok méri valaki a haskörfogatát? Az enyém most 95 cm. Teszek fel friss pocis képet. Kép Kép

Kép
rena10
 
 


Sziasztok!

Zsókuci!
Nagyon szorítok Nektek továbbra is!!! Komolyan nem tudom, hogy lehet elviselni, ami most veletek történik. (Nekem volt egy vetélésem 1,5 éve, az is szörnyű volt, de a Ti helyzetetek teljesen más). Nagyon erősek vagytok, Emese pedig küzd, élni akar, ez biztos (ahogy írtad, a doki is mondta) és ez nagyon sokat számít. Mi is külön drukkolunk a pisinek!!!
Szonjám, mióta látta Emeséről a képet, azóta amikor bebújik a kis sátrába azt hajtogatja, hogy az az Ő inkubátora. El sem hiszem, hogy ennyire megmaradt benne.
Remélem jó hírekkel jössz legközelebb!

Elizabeth!
Most láttam, hogy óbudai vagy :) Imádom, ott nőttem fel. A babasarok pedig tényleg édes, már csak pár hét és beköltözik a kis lakója is! Belegondoltál már?

Rena!
Ti is Micimackóban "nyomjátok"? A mi gyerekszobánk is Micis, még a lányomnak festettük, majd vmikor csinálok róla képet.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Ja! Rena!
A forgó tényleg nagyon jó és az ára is milyen baráti :)
Ha bp-i a bolt, megírnád (akár priviben) az elérhetőségét?!

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Rena, engem is erdekelne a bolt cime...ha nem nagy baj, hogy itt lecsapunk ra :shock: :(

Szonibaba, hat, hogy most kesz a babaresz :), igen, egyre tobbet jar az eszembe...foleg, hogy jonnek a frontok, es neha olyan erzesem van, hogy mindjart megszulok! :oops:

Kép
elizabeth25
 
 


Ja es en is imadom Obudat! :) Ti most merre laktok?

Kép
elizabeth25
 
 


Zsókuci, pisikéért még sosem szorítottam, most alaposan bepótolom. Gigadrukk, hogy piciEmese tudjon végre pisilni! Neked és párodnak pedig még több erőt, és kitartást kívánok. Sajnos csak kívánni tudok :(

Elizabeth, Rena, nagyon szép a babasarkotok/szobátok! Nekem várnom kell húsvét utánig a bababútorozkodással, pedig nagyon rendezkednék már...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


A forgót ezen a honlapon lehet megrendelni: www.babynova.hu
23 oldal.

Kép
rena10
 
 


Sziasztok!!!

En is ide szoktam irogatni csak egy masik topicba,de mivel mi is junius vegere varjuk a kisfiunkat sokszor benezek ide,es olvasgatlak Titeket!

Zsokuci,
olvastam a kislanyotok tortenetet.
Megkonnyezem minden sorodat,es sok erot kivanok Nektek!
A Joisten segiteni fog,erot adni nektek es Emesenek!
Pisilni fog,tudom!!!!!!!!!Imadkozom erte,ertetek!
Nektek nagyon nagy szerepetek van az o eletben es ezt o tudja,erzi am.Ezert nem szabad elkeserednetek!!!!!!!!!!!!
Nagyon erosnek kell lennetek es optimistanak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Amint van hired Emeserol,irj!!Varjuk a hireket nagyon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Veletek vagyunk lelekben!!!!!!!!!!!

Millio oleles

Kép

Kép
arwen07
 
 


Rena!
Köszi.

Elizabeth!
Most a XII. ker.-ben lakunk. Itt is jó, de én jobban szeretem a "szülőföldem".

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Sziasztok.
Csak bekukkoltam egy perce.
Zsokuci... Nagy drukk a pisihez, nagyon drukkolok nektek es hogy a pici leanyka minel hamarabb jobban legyen. Millio puszi nektek, es is a nap minden perceben ratok gondolok... pinter

Kép
pinter
 
 


Sziasztok!

ZSÓKUCI! Hát én sem tudok nagyon mit írni a soraid után, úgy szeretnék már valami igazán jó hírt hallani tőletek! Rengeteget gondolok rátok, és továbbra is imádkozunk Emeséért! Nagyon sok erőt küldünk neki! És szorítunk a pisiért! Ő nagyon harcol, az biztos, ti is tartsatok ki és símogassátok őt amennyit csak lehet. Sok puszi nektek! KITARTÁS!

Kép


Kép
skat
 
 


Sziasztok,

Ma délelőtt 10 óra körül Emese elment...

Sajnos az éjszaka folyamán egyszer már újra kellett éleszteni, de minden próbálkozás ellenére nem tudták feltornázni a pulzusát csak 60-70-ig.
Kb. ¾ 10-re értünk be. Akkor már csak egyet-kettőt dobbant a szívecskéje percenként. Megvárt minket. Ölünkben tarthattuk, adhattunk neki puszit, megsimogathattuk. Utoljára.
10 óra körül a kicsi lánykánk nem bírta tovább. Nagyon erős volt, hogy eddig is bírta. Büszkék vagyunk rá. Sosem fogjuk elfelejteni.
A fájdalmunk leírhatatlan.

Még egyszer köszönjük a rengeteg erőt, energiát, imát, amit adtatok, nagyon sokat jelentett nekünk.

Ígérem, nem tűnök el, fogok jelentkezni, bár lehet, hogy legtöbbször csak olvasó üzemmódban.
Szeretlek Benneteket.

Köszönjük.
Zsóka és Zozó

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Drága Zsókuci!

Fogadjátok öszinte részvétem! Sok erőt és kitartást Kivánok!
Nem tudok mást irni, csak folynak a könnyeim.... :cry: :cry: :cry:

Isten Veled Emese angyalka... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Zsókuci őszinte részvétem!!! Nagyon sok kitartás nektek együttérzünk veletek. Kérlek gyere továbbra is " maradj velünk", ha bármibe tudunk segíteni szóljatok. Igazából szóhoz se jutok a döbbenettöl.

Kép
rena10
 
 


Sziasztok!

Zsókuci!
Fogadd őszinte részvétemet!!!
Sok erőt kivánok nektek,hogy sikerüljön feldolgozni ezt a hatalmas veszteséget!!!

Kép
dorcacs
 
 


Zsókuci!
El sem hiszed mennyien szorítottunk Emesének!
Nem is tudom mit kívánjak! Ez a világ legkegyetlenebb dolga!
Legalább elbúcsúzhattatok Tőle! Érezhette, hogy mellette vagytok!
Talán azt kívánom, hogy megnyugodjon a lelketek, hogy képesek legyetek ezt túlélni!

Éva

Kép
balimama
 
 


Ezt találtam, remélem nem haragszotok érte:

"Miért sirattok?
Hisz Isten arca volt,
mely símogatón,
hívón rám hajolt.

És én mentem...
S most fényözönben élek
És nem vagyok más
Csupán tisztult lélek.

Sziromhullás volt...
Árnyékom lehullt...
A szemetek hát könnybe
miért borult?

Ha emlegettek: köztetek leszek.
Ha imádkoztok: veletek vagyok.
Ha rám gondoltok, mosolyogjatok.
Emlékem így áldás lesz rajtatok."
Vendég
 


Zsókuci, nehéz ilyenkor szavakat találni! :(
Nagyon sok erőt és kitartást kívánok nektek!

Őszinte részvétem! :cry:

Kép
elizabeth25
 
 


Zsókuci!
El sem tudom mondani, mennyire sajnálom. Férjem is kivan az egész miatt, amin átmentek, itt sírunk mindketten. Tudom ez ilyenkor nem segít, de együttérzünk veletek. Persze el sem lehet képzelni, hogy min mentek keresztül...nem is tudok mit írni, ne haragudj.

Kép
Kép
Kép
szonibaba
 
 


Zsokuci!

Annyira sajnalom....erre nincsenek szavak...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Fogadd oszinte reszvetem!
Sok erot kivanok Nektek!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
arwen07
 
 


Csak felnéztem, miújság...most sírok és nem tudok semmit mondani azon a közhelyen kívűl, hogy annyira SAJNÁLOM!!!!!!

Kép
Kép
petra78
 
 


Drága Zsókuci, mi is szeretünk benneteket! Úgy szeretnék valami vígasztalót, felejtőt írni. De nem tudok. Nem lehet még... :cry: Majd az idő megoldja, amit senki más nem tud. De kívánom, hogy együtt úrrá tudjatok lenni a gyászon.
Őszinte részvétem :cry:
És ha egy mód van rá, legyél velünk néha - nem csak olvasó üzemmódban.
Ölel: Judit

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Zsókuci,Zozó!

Sziasztok!A májusi topicból vagyok.Napok óta csak rajtatok jár az eszem.Már rengeteget sirtam,kérlek,ti ne tegyétek. Sajnos a drága picike Emesének igy talán a legjobb,nincsenek fájdalmai,utolsó pillanataiban pedig veletek lehetett.(alig látok irni a könnyektől)Annyira nagyon drukkoltunk.Soha-soha nem felejtelek el titeket.
Remélem a nagy fájdalom nem emészt fel titeket teljesen,s mielőbb újabb örömök elé nézhettek,mert bár feldolgozni sosem sikerül,azért talán egy tesóban újabb értelmat kaphat életetek.Imádjátok egymást,ez most a legfontosabb.ÉN IS IMÁDLAK TITEKET!!!!!!!millió puszi....

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Zsókuci!

Fogadd részvétemet! Nagyon sokat gondoltam a kis Emesére a napokban, még meg is róttak miatta, hogy nekem ilyesmivel nem lenne szabad foglalkoznom! De szorítottam nagyon én is, mégis, miután az agyvérzést olvastam, valahogy éreztem, hogy ma nem fogok jó híreket hallani. Mégis reménykedtem, hátha... Sok erőt kívánok nektek, erőt hogy el tudjátok őt engedni lélekben is, és erőt ahhoz, hogy megszülethessen majd a kis Emese testvére épségben, egészségben! Tudom, korai még ezt emlegetni, de nekem nagy örömömre szólgálna, ha az ereneda@citromail.hu címre egyszer azt írnátok, hogy megszületett! Tudom, ezt a kisbabát sosem felejtitek el, én is meg fogom őrizni az emlékezetemben.

Millió puszi!

Márti

Kép
horpika
 
 


Zsókuci,

Az előttem szólók már mindent leírtak amit ilyenkor egyáltalán mondani lehet!
Borzasztóan sajnálom, hogy bármennyire erős volt, nem volt sajnos elég, hogy veletek maradjon!
Nagyon sok erőt kívánok neketek ennek a tragédiának a feldolgozásához!
Kis Emesét pedig sose feledjük, szívünkben él tovább!
mónika
manóci
 
 


Zsókuci,

őszinte részvétem Nektek, megdöbbenve olvastam, hogy mi történt.....ez hihetetlen, nem is térek magamhoz azóta!!!!

babafalva.hu vonalzó
wizsuzsi
 
 


Zsokuci... nagyon nehez ilyenkor barmit is mondani, valahogy feleslegesnek es uresnek erzek minden szot ami az eszembe jut, mar harmadszor torlom ki amit irtam...
Tudod en hiszek a halal utani eletben, es az en vallasom azt tanitja, hogy ha elvesztjuk itt a foldon a gyermekunket, akkor az elkovetkezo eletben lesz majd arra lehetosegunk, hogy felneveljuk ot... ebben bizom, de azt biztosan tudom es hiszem, hogy talalkoztok majd meg vele.
Vigyazzatok magatokra...
Etus

zetus8
 
 


Sziasztok lanyok.
Kerlek segitsetek, mert nagyon ketsegbe vagyok esve...
Tegnap nagyon kellett pisilnem, de nem volt sehol wc a kozelben, kb. 15 perc volt mire talaltunk, akkor mar alig birtam menni, majdnem sirva fakadtam, annyira fajt... Nem sokkal ezutan eszrevettem, hogy jobb oldalt a lagyek reszen kijott egy kisebb dio-nagysagu akarmi, olyan mintha egy kituremkedett izom lenne vagy vmi hasonlo, azota is ott van... Szerintetek ez mi lehet? Lagyekserv? Ha igen, mit tudok vele csinalni? Meg ket hetig kinn vagyunk Amerikaban, orvoshoz se tudok elmenni... :( Szerintetek egy lagyekserv mennyire komoly? Vagy ne foglalkozzak vele hatha elmulik??

zetus8
 
 


Sziasztok.
Zsokuci. Fogadd oszinte reszvetemet... bocsi nem jutok szohoz..
Nagyon sajnalom..
puszi majd jelentkezem .. pinter :( :(

Kép
pinter
 
 


Kedves Zetus!
Ha lágyéksérv, akkor két hétig nem fog történni vele semmi!
Egyébként is csak akkor operálják, ha nagy és kizáródásra kell gondolni.
Ha nem piros, lila és nem fáj, akkor nem kell aggódnod!
Szerintem nagyon valószínű, hogy inkább egy nyirokcsomó, amit akár a terhesség is okozhat. Ne aggódj 2 hét alatt semmi baj nem fog történni!
Csak érezd magad jól Amerikában! Az is természetes, hogy fájt a teli hólyag, hiszen rajta felszik a babád!

Éva

Kép
balimama
 
 


Még mindig nehéz megszólalni....remélem Zsókuci, hogy azért velünk maradsz, és ránk nézel néha egy-egy beszélgetés erejéig...Kérlek, ne tűnj el közülünk!!!!!A kicsi angyalkátokra mindig emlékezni fogok!

Kép
Kép
petra78
 
 


Most nem a legalkalmasabb talán de szeretném feltenni a képet, amit apa a 27.hét elején csinált...ha már megcsinálta.

Kép növünk...

Kép
Kép
petra78
 
 


Sziasztok Lányok!

Már rég nem írtam hozzátok. Hallottam, mi történt Zsokuciékkal és emiatt...
Nagyon megrendítöö Emese története, még nem is tudtam magamhoz térni.... Fantasztikus, hogy milyen eröösek vagytok, még akkor is, ha ezt nem mindig érzitek így. Emese a szivetekben fog élni mindig, mint egy kis angyal...
molkata
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: