Új privát üzeneted érkezett!

Te jo eg... 26 kg a bogyotol.... Jajajajjjj... Szegenyke.
En Femodent szedtem, es nem valtozott a sulyom utana. Szerencsere.

Nezd meg a vonalzom :wink:

Es csinalj te is

www.tickerfactory.hu vagy
www.lilypie.com

Nem tudtam, h. ennyire jotekony a hatasa a cuccnak, mi rendszeresen csak a tubusos aloe gelt hasznaljuk mindenre, meg az inyemet is kentem vele pl. foghuzas utan, meg persze leegesnel, leforrazasnal stb.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Remelem most sikerul a vonalzo :oops:
Kép
bogar
 
 


Sziasztok Csajok!
Koszi minden kedves szot, Levente neveben is :)!

Ujaknak udv!

Korena,
Megneztem a pocakod, nagyon helyes! A tobbi lany nem akar kepet feltenni magarol?

Nanett,
Meg nem fejeztuk be a pakolast teljesen, tudod hogy van ez ha az ember uj helyre koltozik, sokaig tologatja ide-oda a dolgokat, mire megtalalja a vegleges helyuket. Orulok, hogy jobban vagy mar, radfer a kikapcsolodas Korfun. Ha minden igaz par nap es mar indultok is, igaz? Na es sokat mocorog mar a kismano?

Lili,
Koszi a jokivansagokat! Nem akarlak piszkalni a vonalzoval, latom mar eleged van belole, de ha megszakadok sem emlekszem hanyadik heten vagy! Neha ird oda a hozzaszolasodhoz, jo?

Bogar,
Eleg fura, hogy nem engedik be az apakat az uh-ra. En nem jarnek ilyen helyre az biztos. Nehezen tudom elkepzelni hogy lenne ilyen korhazi szabaly, ha megis van, akkor az eleg gaz.

Benita,
Akkor elkezdodott nalatok az oszi orulet... remelem jol fogsz kijonni a dologbol!

Osine,
Remelem ezuttal rendben lesz majd minden. Nehanyan itt pontosan tudjuk, hogy mit erzel most, nem konnyu aggodas nelkul megelni az elso 3 honapot, plane ha az ember mar elvesztett egy vagy tobb babat. Amit fizikailag erzel, az szerintem normalis, nalam is igy volt.

Betti,
Sok sikert a dietahoz!

Benkoka,
Legypiszok?!? Komolyan ezt a szot hasznalta? Hat nem tudom, lehet hogy nekem nagy a szam, de en ezt nem tudtam volna szo nelkul hagyni. Ha ilyet mondana a dokim, hat egy eletre elvagna magat... es termeszetesen mas doki utan neznek. Amugy az is huzos, hogy nem ad kepet. Nekem mindig adtak eddig kepet, kernem sem kellett. Az elejen meg az erett tuszomrol is kaptam kepet. Igazan nagy orom nezegetni ezeket a kepeket, kisilabizalni a paroddal, hogy mit lattok eppen, nem ertem miert akar megfosztani ettol. Neki ez nem kerulne semmibe. Hallottam mar olyan velemenyt doktiol, hogy nem akarja hogy a kismamak a 12. het elott nagyon beleeljek magukat a gyermekvarasba, hiszen akkor meg semmi sem biztos, igy nem szivesen adnak kepet sem. Nem tudom, lehet hogy ez valakinek bejon, de en ugy voltam/vagyok vele, hogy mert ne elhetnem at az elso 3 honapot teljesen? Miert kene "elhitetnem" magammal, hogy nem varok gyereket? Ne is oruljek? Nezegetni akarom a babamat, ha van erre lehetoseg es kesz. Ha meg valami balul ut ki, akkor nem ez az arva kep fogja tonkretenni a lelkivilagomat, hanem maga a tragedia. Mondom ezt ugy, hogy mar atestem ezen. + kulon elmeny egymas melle tenni az uh kepepet, hiszen mindegyik annyira mas! Es mindegyik a te babad!!!
4d-re szerintem ilyenkor meg felesleges menni, megteszi a sima 2D-s uh is. Szerintem sosem keso orvost valtani.

Katya,
Csatlakozom Vittehez, egyel sok nyers zoldseget, meg persze mindenhogyan elkeszitve is :) !

Luisa,
Miert kell 3 hetet varni az AFP eredmenyere? Vagy ez mindenhol igy van?

Andi,
Nem semmi a dokid! Az egyik baratnom babajanak a fejen egy cisztat talaltak, de arra szamitottak hogy fel fog szivodni, merthogy altalaban ez tortenik. Ha nem lenne sok uh a terhesseg alatt, a kismamak nem is tudnanak ezekrol. Szoval nekik 2 het alatt felszivodott. Na de nalatok ez nem fordulhatott elo egy ejszaka alatt! Mit lathatott ez az ember? Hogyan diagnosztizal? Hetfon ott az odema, kedden meg mar nincs? Nem irigylem azt a napot toled, de remelem most mar megnyugodtal. Gratulalok a kisfiadhoz! Jol latszik mindene a kepen, nem is kell magyarazni! Most mar egyebknet kezdem elveszteni a fonalat, hogy ki kit var... :oops:

En most a 22 heten sikeresen felszedtem a 3. kilomat. Olyan hihetetlen, hogy csak harom, mert idonkent debellanak latom magam a tukorben. De azert nem olyan rossz a tukorbe nezni, a parom meg is jegyezte a minap, hogy milyen kis hiu lettem, mert akarhol megyek el tukor vagy kirakatuveg elott, mindig jol megnezem benne a pocakom :) . De en annyira elvezem hogy no es hogy ennyire latszik hogy babat varok! Tegnap meg vettunk egy kis elektronikus kutyut, egy Prenatal Heartbeat Monitort. Ez tulajdonkeppen olyan mint egy sztetoszkop, tehat nem ultrahanggal mukodik, henem csak egyszeruen felerositi a hangokat. A pocakhoz kell erinteni, es maris lehet kagylozni, hogy mi folyik odabent. Igy hallhatoak a csuklasok, rugasok, a szivhang, stb. Ket fulhallgato van hozza, nehogy apuci lemaradjon valamirol, igy tegnap este nagy hallgatozasba kezdtunk :) es nagyon elveztuk. A kissrac idebent egyebkent meg nem all, sot ami mostanaban uj, az az hogy a mehem hol az egyik hol a masik oldalara telepszik, igy a hasam feloldalas. Eleg viccesen nez ki, es az erzes sem utolso.

Na puszi mindenkinek, vigyazzatok a pocakokra :D!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 

 
 

Sziasztok!!
Koszontjuk az ujakat (na nem mintha en olyan nagy "oreg" lennek itt :wink: )

Osine ! Elkepzelni sem tudom mit eltel at,e NAGGGYYYYYYYYYYON szurkolok (unk) hogy minden ok legyen. Sot! hulyeseg Minden ok LESZ!!!! :) :) :)

Andi! Hat nem semmi... Az a baj, hogy annyi ilyen hulyeseget hall az ember a dokik el-/beszolasairol, hogy mar a hatamon felall a szor...
Kicsit en is meg vagyok zavarodva egy baratnommel ugyanahhoz a dokihoz jarunk, neki azt mondta hogy szedjen vitamint nekem azt mondta tok folosleges egyek sok gyumit... Most akkor mi van??? Azert szedem az Elevitet es meg megbeszelemn a vedonovel, hogy o mit javasol. Persze ez hozza sem foghato a Te esetedhez, de azert furcsa.

Ozi! Meg nem tudom biztosan ezt a beengedik Apat vagy nem dologt, de egyelore ezt hallottam. Azert persze megprobaljuk szerdan aztan ha nem akkor elmegyunk egy olyan helyre ahol O is bejohet.

Jo ejszakat mindenkinek
Bogar
bogar
 
 


Vonalzoteszt :oops:
bogar
 
 


Na remelem most sikerul, bocsi, hogy ilyen bena vagyok...
:oops: :oops: :oops:

url=http://www.TickerFactory.com/]
Kép
[/url]
bogar
 
 


Bogar,

Ne foglalkozz vele, a lenyeg az eredmeny, nagyon cuki vonalzod van!!!

Ilyet meg en sem hallottam, h. nem engedik be a kispapit UH-ra... eleg gaz... Nalam mindenhol ott volt. Ilyen tilto rendelet tuti nincsen, ez csak a doki "jo"indulatan mulik...

En rengeteg gyumit es zoldseget eszek, de sajna most annyi vitaminra stb-re van szukseg, h. lehetetlenseg mindent taplalekbol potolni. A zoldseg es gyumi taperteke, vitamintartalma megint mas kerdes. En inkabb a helyes taplalkozas + vitamin hive vagyok.

Ozi,
Mennyibe kerul egy ilyen szerkentyu? Biztos nagyon jo lehet hallani a babot otthon...
Es amugy nagyon sajnallak a felszedett 3. kg miatt a 22. heten... :roll: Nekem mar most van ennyi, de makomra csak a hasamon latszik. Masreszt jol eszek, tehat valszeg babonak van ra szuksege.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Vitte,
$20 volt az ara, vagyis kicsit tobb mint 4000 Ft. Europaban tobb helyen is forgalmazzak, de azt nem tudom, hogy Ausztriaban lehet-e kapni. Mindenesetre itt a neve, hatha erdekel: BébéSounds® Prenatal Heart Listener® .

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Őzi

Neked nem szokott keményedni a hasad?
Most a neten olvastam sokféle rémhírt, köztük azt is, hogy lehet koraszülés jele és gyógyszert kell rá szedni. Igazából pontosan kellene tudnom is mi az a keményedés. Gondolom olyasmi, mikor feszül vagy megpuffad a hasad.
Ezt jó értelmesen írtam le csak megint idegelem magam valamin.

Más valaki esetleg?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Betti,
De szokott! Viszont nem mindegy, hogy milyen idokozonkent kemenyedik a pocak es meddig tart. Ne ijedj meg, kerdezd meg a dokidat, meseld el neki pontosan mit erzel es szinte biztos, hogy meg fog nyugtatni. En mostanaban miota igy meglodult a pocakom, ugy erzem majd szetszakadnak a hasizmaim. De ez is normalis, csak korabban azt hittem, hogy ez szep fokozatosan tortenik, pedig ebben is lathato valamifele ciklikussag. Nincs ket egyforma nap, van amikor (bar ez hulyen hangzik) "jobban" no a hasam. A neten is sok anyagot talalsz arrol, hogy mi a normalis haskemenyedes, keress ra! (itt a babaneten is van rola szo)

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!

Még egy pár nap, és utazhatunk! Köszi a jókívánságokat. Már nagyon izgatott vagyok. Emellett, hogy ne unatkozzunk, elkezdtünk pakolni is. Mi a házban még csak egy szobában a földszinten lakunk, a tetőtér nincs még kész. De hogy jön a baba, most már nem férünk el, így elhatároztuk, hogy elkezdjük csinálni a többit is. Legalábbis egy szobát befejezünk fenn, az biztos. De a leendő lépcsőfeljárót pakolóhelynek használtuk, innen hordtuk ki most a sok ruhát, könyvet, szekrényt... Meg pakoltunk az útra is, persze. Szóval, jól elfáradtam a hétvégén. De ez izgalmas fáradtság. Ha visszajöttünk, akkor kezdődik a nagy meló, persze nem nekem.


Őzi! Most már vannak fogalmaim arról, mekkora meló lehetett nektek a költözés. Köszi, most tényleg jól érzem magam (lekopogom). Hát, én már elértem a 3 kg-ot a múlt héten, de a dokim megdicsért, szerinte ez nem sok. Félő, hogy a nyaralás nem a fogyókúráról fog szólni, gondolom, fel fog jönni egy pár kiló. :D

Kátya! Én még most is sokszor fáradt vagyok. Szerintem ez ezzel jár, legalábbis nálam biztos.

Benkoka! Tényleg nagyon durva a dokid szerintem is. Én biztos másikat keresnék, főleg, hogy még ennyire az elején vagy.

Osine! Nagyon sajnálom az előzményeket. Sajnos én is tudom, mit jelent ez. Reménykedjünk, hogy most minden rendben lesz. Légy nyugodt és próbálj csak előre nézni!

Most megyek melózni, mert sajnos zárás van nálunk, unatkozni nem lehet. Szép napot mindenkinek!

KépKép
nanett
 
 


Szép jó reggelt! Micsoda forgalom! Üdv az újjaknak!

Renáta: Hát én már nem is tudom, mi újat mondhaténk a dokid légypiszkos megjegyzésére. Hát hogy fog viselkedni, amikor éppen a világra hozod a kisbabádat, és hogy fogja lereagálni, azt a sok aggodalmat, ami megfogalmazódik majd benned, mint minden normális kismamában? Majd legyintget minden problémádra? Én is csak azt tudom mondani, hogy VÁLTS!!!!

Vitte: Sajnálom a falafelt :cry: Azért kipróbálom én is, mert nagyon érdekel milyen izű. Természetesen csicseri borsót még nem vettem, de ami késik az nem múlik... :lol:

Andi: Örülök, hogy semmi baj nem lett a végére, na de azt a napot senkinek nem kívánom, amit te átéltél. Szegénykém. A kisfiad naaaaagyon édes! Remélem több ilyen fals rémhírt nem kapsz. Sőt semmilyen rossz hírt.

bbeti: Miért akarták elvenni a babádat a 23 héten? Jesszusom. Elmeséled? Doki témában elmondom, hogy itt Tatabányán az a hír járja, hogy ide a kórházba dolgozni csak az jön, akit máshova nem vettek fel. Szóval nem a nagy agyakat. Nem véletlenül nem járok itt dokihoz....

bogár: Nagyon aranyos a vonalzód!

Naaaa ma megyek UH-ra és megnézem az én kis izgő-mozgómat, hogy mi van a lába között. Annyira izgatott vagyok, hogy éjjel alig aludtam.

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Sziasztok Lányok!

Megpróbálok visszaolvasni.
Osine, Kátya és Reni!
Üdv. titeket a brancsban, és gratulálok a pocaklakóhoz! :)
Aki szorongással küszködik, annak üzenem - bár nekem nincs babám - hogy én ugyanúgy éreztem annak idején. (Akkor mégsem vagyok hülye..... :shock: ) mindig azt hittem, h. csak én vagyok ilyen lökött.
Osine
Megértem, h. izgulsz. Az kiderült, hogy mi okozta a többszöri vetélést? Mert úgy könnyebb lenne továbbmenni, nyilván van oka, muszály megelőzni az újabbat. Szorítok neked, hogy rendben legyen minden, és boldogan éld meg a 9 hónapot! :)

Reni
Sztem is felháborító egy ilyen viselkedés attól az orvostól, akitől a legtöbbet vársz és akiben szinte a legjobban kell bíznod. FÉLRE VELE!!! Még nem késő, de annyit megér neked, hogy nyugodtan hordd a babát. Én ugyan nem éltem meg a 12. hetet anno, de kb. 8 uh-m volt, és abból 6 képem maradt!!!! Nekem ő is az enyém volt, akármekkora is volt, és akárminek is tűnt.... és most is megvan belőle 1 emlékben!
Ja, és az Aloe sztem nem mellékes. Majd lehet, hogy a tanácsodat fogom kérni.

Bogyiék
Gratu a negatív eredményért, a többivel sem lesz gond.

Vitte
Kösz a kérdést, főnököt azért váltottunk, mert nyugdíjba ment. De tudod, nagyon furcsa az új helyzet, mert 17 évet lehúzott nálunk, most meg az egyik napról a másikra eltűnik. Hihetetlen, és kissé megviselt minket. Az új főnök pedig csak egy másik kollégánk lett, csak úgy a semmiből :shock: :evil: ..... Elfogadhatatlan, cinikus és komikus egyben!

Őzi
"őszi őrület"? - ha ennek nevezed, hát legyen!!! Jól esik, hogy a fejedben tartod :)
Irtó jó lehet az a készülék, én már hallottam ilyenről. Nekem is tetszene, csak arra vigyázz, h. nehogy túlzásba vidd a hallgatózást, és minden apró jelre odafigyeljél, később meg minden apró jel miatt aggódjál!

Luisa
Látom, te is gondolsz rám, puszi érte. :)

Lányok!
Most már tényleg egyedül vagyok köztetek, akinek még nincs babója. És olyan jól esik, hogy mégis ugyanúgy irogathatok nektek, és olvashatlak benneteket, mintha babás lennék én is. Nagy-nagy ölelés érte MINDENKINEK!

Kár, hogy nem láttam a pocis képeket rólatok, valahogy nem tudom megnyitni. Segítene valaki? Szeretném látni én is!

Figyu, csajok!
Egy kérdésem lenne nekem is, bár lehet, h. hülyeség, ne szidjatok meg érte!
A múltkor voltam ugye a dokinál, a ciklus 8. napján. Vizsgált-vizsgált, és egyszercsak kérdezi tőlem, h. nem vagyok-e terhes, mert úgy néz ki a méhszáj és az egész méhem, meg olyan furcsa az állaga is, olyan puha, és a színe is olyan, mint aki terhes. :shock: :shock: ....én meg csak feküdtem, mint egy hülye, mondtam: nem lehet, most voltam beteg..... Erre ő: jó, akkor biztos nem, de fura nekem".
Na most sz-tetek mi van lányok? Olyan jól esett, feldobódtam tőle, de végül is ez még bármi lehet......
Egy sima vizsgálatkor nem mond ilyet a doki csak úgy, nem?????

Benita
benita
 
 


Benita,

Nekem meg sosem mondtak ilyet elotte dokinal... Mindenesetre GYANUUUUUUUUS a dolog :D Nem hiaba szorit erted mindenki!!! :D Nagyon kivanom neked!!!!

Nanett, vigyazzatok magatokra es jo utat!

Korena,
Irj, amint tudsz vmit !!!!! En holnap megyek es most nezem, h. elmeletileg meg nem lenne most UH, de tuti kerek, mert NEM BIROM TOVABB BABALATVANY NELKUL :cry: :cry: :cry:
Ez a leghosszabb honap volt, amit vha ateltem :D

Tegnap ota tulvagyok az elso majdnem ajulos rosszulleten... :( Remelem nem lesz tobbszor. A pocikam is fajt eleg rendesen, es szerintem nyomott a baba, mert valtozo helyen volt kemeny a hasam, mintha a kis testet ereztem volna... Szerintetek lehet?
Ferjem is erezte. Es mindig maszott el...

Ozi,
az nem veszes, azt hittem dragabb az ilyesmi. Engem csak visszatart, amit Benita irt, h. lehet, hogy meg tobbet agyalnek rajta. Nem tudom.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!
Hát nem semmi mekkora lett a forgalom! Nagyon örülök, hogy ennyien vagyunk, és csupa jó fej!

Annyi mindenről volt szó az elmúlt 3 napban, hogy nem is tudom, mire reagáljak.
Akinek még nálam kisebb a babója (de jó, hogy már itt tartok, hogy ilyen is van) mondom, hogy nekem is görcsölt a hasam kb. 12. hétig. Úgy vettem észre akkor, ha megerőltettem magam. (persze vigyázok, csak mivel túlmozgó vagyok, néha az is sok, amiről nem is gondonám)

A dokit tényleg érdemes alaposan megválasztani, nekem 5 évig nem is volt nőgyógyászom egy "kellemes kis vizsgálatot követően", de szeretncsére többek ajánlására most végre elégedett vagyok. Én sem kaptam kiskönyvet a 12. hétig, és nem is küldtek semmiféle vizsgálatra, de azért alaposan megvizsgálta a picúrt és képet is kaptam.

Én személy szerint a természetes vitaminokra és ásványi anyagokra szavazok. A szintetikusak egyébként nem is nagyon szívódnak fel. Vannak ilyen táplálékkiegészítők is, ha a napi bevitelhez még szüksége, pl. Sunrider, és sok jót hallottam az Aloe termékekről. (ezt még én sem próbáltam, de szándékozom)

Később még jelentkezem, mert sajnos dolgoznom kell. - hihetelen, hogy mióta babát várok, mennyire nincs kedvem hozzá-

És íme a vonalzóm: (most látom, hogy már van ugyan ilyen, bocsi, majd később lecserélem, egyelőre örülök, hogy végre elkészült)

Puszi, szép napot mindenkinek
Lili

Kép
Kép
34372
 
 


Jaj benita! Milyen jó lenne!!!!!! Sajnos én nem vagyok orvos, nem tudom ez mit jelent, csak azért írok, hogy szorítok neked!!!!

vitte: Pihenjél sokat. És persze, hogy lehet! A férjem is érzi, amikor bukfencezik a Picurkánk, Össze-vissza, hol itt, hol ott mutatkozik meg. Olyan mint egy virgonc kis halacska... :lol:

Lili: Nem vagy egyedül azzal, hogy nincs kedved dolgozni, mióta babát vársz...itt vagyok én is.... nem tudok másra gondolni, csak a babámra, és folyton itt lavírozok.... :lol:

Ja és lányok : AFP EREDMÉNYEIM: 49.8, AFP átlag: 35,8 MOM: 1,2
Naaaaaa kár volt ennyire izgulnom. Fél hatra megyek UH-ra szerintem bármikor végezzek is, felteszem a képet, és lehet fogadásokat kötni a nemére :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Korena
A 12. héten 3.4 lett a tarkóredő, ami sok, elküldtek amnióra, mert biztosan beteg a baba jelszóval. Hát gondolhatod miken mentem keresztül. Az amniót a 19. héten csinálták, addig bizonytalanság, és idegbaj. Közben az Istenhegyin csináltak a 20. héten genetikai uh-t, ott semmit nem találtak, ami kóros lenne, még az orrmagasságát is megmérettem (6 mm) volt, mert 4 mm alatt Down kórra utal. Elmentem az amnio eredményért a Baross utcába, ott csináltak uh-t a 23.héten (4 hét a várakozási idő, ha baj van 2 héten belül hívnak) és azt mondták, hogy még mindig látszik a redő 6mm átmérőjű, de erre is rá kellett kérdeznem, mert ott súgdoloztak, nekem nem mondtak semmit a dokik. Utánna a genetikus orvos mondta, hogy mivel még látszik a redő, biztosan szívbeteg, de az uh-n nem láttak bajt. Ha nem szívbeteg, akkor lehet még egyéb ritka szindrómája, de, hogy mi azt nem mondta meg. Ezek után közölte, hogy ha már az 5. lenne és nem ilyen nehezen jött volna össze akkor ugye értem, hogy mit kellene tenni? Ő elvetetné, de akárhogy erőlködik is nem tudja ráfogni, hogy beteg illetve az amnio eredménye teljesen jó.
Szerinted mit éreztem ezek után? Kellett vagy 2-3 óra, hogy felfogjam utánna kezdtem el ku.... anyázni. Nagyon fel voltam háborodva. 13-án megyek uh-ra, mert addig szabin az egyetlen doki a Barossban, aki ezt ott csinálja.

Nekem ezek után rettentően elegem van az orvosokból és vizsgálatokból, ezért is tudok annyira felháborodni, ha egy hülye dokiról hallok.
Még ide tartozik, hogy most pénteken voltam a nődokimnál, aki szerint gyönyörű a szívhangja és csak legyintett mikor mondtam, hogy miért kell uh. mégiscsak.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok!
Ma voltam UH-n, hála mindent rendben talált a doki, 10,6cm a feje búbjától a popójáig, ja és látott vmit a lába között :), de azt mondta ne vegyem azért biztosra, hogy kisfiú :), apucival elhatároztuk, hogy senkinek sem mondjuk meg a nemét, persze Ti sorstársaim kivételek vagytok. Sjana fotót nem kaptam, akkor a volt a forgalom a dokinál, mert 2 hétig szabin volt, ma volt először, 18.-án megyek genetikai UH-ra. Hát igen ennyi idő, amíg megtudom az AFP-t, de azt mondték, hogy a jövőhéten érdeklődjek, próba csersznye.

Jaj sok rosszat hallottunk az orvosokról, vizsgálatokról, hát Betti te megjártad a hadakútját, de bízom benne, hogy minden rendben van, nagyon drukkolok a következő UH-n bizti már jó eredményeket mondanak.

Benita:
csuda jó hír lenne, na még 2 hét és megtudod :)

Korena:
van hír az UH-ról?

Vitte:
már jobban vagy? a vérnyomásoddal mi újság? nem alacsony?

Nanett:
jó utat!!!!

Őzi:
3 kg, az jól mahgzik, én megint visszább mentem, nincs mindig étvágyam, most kb 1 kg-nál tartok...

Andusz:
cuki a babó!!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok lányok!

Gondolkodom az orvosváltáson.Találtam egy OPS nevű nőgyógyászati és ultrahang rendelőt pesten a déli pu.-tól nem messze,inkább moszkva tér.Persze fizetős,de majd megérdeklődöm,hogy milyenek az árak.

Akit érdekel az Aloe,annak megpróbálok segíteni.Én nem csinálom,de ismerek embereket akiktől tudok rendelni.

Remélem nem lesz baj a babummal,már nagyon várom,hogy túl legyek a 12. héten.Egyenlőre semmi jele,hogy baj lenne,nem fáj a hasam,hányingerem is ritka,meg szépen nől.5 hetesen még csak a petezsák látszott,7 hetesen pedig már több mint egy centi volt.
Alig várom,hogy 14.-én lássam megint.
Vendég
 


Jaj, lányok

Ti gondoljátok, hogy lehet ott babóca? De akkor ez nagyon ritka eset, nem? Na mindegy, ezt a gondolatot egyenlőre félreteszem. Mindenesetre nagyon örültem a reagálásoknak, éreztem belőlük az örömötöket. Cukik vagytok, köszönöm. :) Igen, majd két hét múlva kiderül.

Vitte
Eddig nekem sem mondott sosem ilyet a doki, pedig volt már úgy, h. közvetlen a mensi után mentem hozzá.................. :shock: Érdekes! Azóta is többször játszom a gondolattal.
Vigyázz magadra, a rosszullétekkel, nehogy elájuljál és elessél!!!

Betti
Igazán sajnálom, amit veled művelnek. De mégis mit akarnak? Miért bántanak mindig? Nagyon izgulok érted és a babáért, és szorítok, hogy rendben találjanak mindent. :P

Luisa
Gratulálok az ifjú "trónörökös"-höz! :P :D :P
Istenem, hogy megy az idő! Emlékszem, mikor bejelentkeztél először, hogy pár hetes terhes vagy, meg ezer kérdéssel........... - most meg tessék, lassan félidős vagy!!! ÉS A TÖBBIEK IS!

Benita
benita
 
 


bbeti: Rettenet amin végigmész, nagyon sajnálom, gondolom az egész terhességed rettegés és remény. Én szívből drukkolok, hogy minden a legnagyobb rendben menjen. Magzatvíz vizsgálatot nem csináltak? Ez a sugdolózás dolog is szemét dolog. Egyszer volt a tv-ben egy nő, aki olyan kislányt hozott a világra, akinek mind a két keze csonka volt. Láttak valamit az UH.-n (ráadásul valamennyi UH.-n) de mégsem szóltak neki, csak sugdolóztak... hát ettől fel áll a hátamon a szőr.

luisa: Nagy nagy gratula!!! Nagyon aranyos vagy, hogy megosztottad ezt a hírt velünk a "sorstársaiddal" gondolom most a föld felett lebegsz 5 cm-rel! Veled örülünk!!! :lol:

Renáta: Teljsen megértjük az aggodalmaidat, de nyugodtan beszélj a kétségeidről, meg örömeidről. Én az elején végignyüszítettem az első trimesztert, hogy jaj milesz, megmarad-e stb. és mindenki nagyon aranyos volt, bíztatott, velem érzett, mert hát mindenki aggódig a magzatáért, és ez így van jól

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Tök jó, hogy többesszámban írok.... :lol: de gondolom mindenki ezt gondolja ....

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Korena, nem ma voltál UH-n? Eredmény? Amúgy köszi Benita, Korena, arik vagytok :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


luisa fél hatra megyek Uh-ra nnnnnnnaaaaaaaaaagyoooooooooon messssssssssssssze van :cry:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Benita,
Ahogy néztem a vonalzódat tényleg nekem is olyan érzésem volt, hogy nemsokára már másképp fog kinézni. Persze ez csak megérzés, és olyan jó lenne.... :lol:
Betti,
Én is sokat gondolok rád, mert nagyon nehéz lehet neked, a sok vizsgálgatás miatt. (meg amiket mondanak) Úgy tudom, hogy tarkóredőt azért néznek, mert utalhat betegségre, gondolom ezért küldtek további vizsgálatra, de ha azon rendben találtak mindent, akkor nem értem a továbbiakat. Remélem, hogy a következő vizsgálaton már ténylegesen megnyugtatnak. (persze teljesen csak akkor nyugszunk meg, ha látjuk a megszületett egészséges babónkat)
Luisa,
Gratulálok, ha láttak ott valamit, akkor tuti fiú, különben nem mondták volna. :) Nevet választottatok már?
Korena,
Tényleg írd meg rögtön, hogy mi volt, bár én csak holnap reggel jövök újra, de jó lenne ezzel kezdeni a napot..... :D
Vitte
Vigyázz magadra, nem lehet, hogy túlterheled magad? Tudom, hülyén hangzik, de nekem is van úgy, hogy a napi megszokott dolgok egyszercsak soknak bizonyulnak! Szóval a pihenést tudom javasolni.. Ja igen kipróbáltam a falafell fasírtot és nagyon fini volt. Kicsit túl is ettem magam tegnap...
Benkoka,
szerintem legjobb olyan orvost választani, aki valamelyik ismerősödnek már bevált. Persze tudom, ilyenkor nehéz... főleg ha nem akarod még az ismerősökkel tudatni...
Osine
próbáltam visszaolvasni ebben a rovatban, hogy mi történhetett veled, de semmit sem találtam... Nem akarom erőltetni, csak, ha szívesen megosztod velem/velünk elolvasnám...

Képzeljétek, ma mondtam meg a munkahelyemen, hogy babát várok. Legnagyobb meglepetésemre mindenki (a főnökömet is beleértve) nagyon örült, és gratuláltak. Várakozásom ellenére tök jó fejek, és kedvesek. (méghozzá őszinteséget éreztem a megnyilvánulásukból) :D :D :D

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok!

Először is, nagyon köszönöm válaszaitokat, igazán megnyugtató volt olvasni, hogy mindenki hasonló cipőben császkál az elején.

Én szeptember 18-án megyek ultrahangra, azt mondták a kórházban, hogy hüvelyi lesz, gondolom azért, mert még fiatal a terhesség (ha jól számolom, addigra a 9. hétben járok - tényleg, hogy kell pontosan számolni a heteket?).

Most majd jól kerítek magamnak egy háziorvost, mert az még nincs, de mivel a nőgyógyásztól még csak az ultrahangos beutalóm van, nem is igazán tudom bizonyítani neki a terhességet. De mindegy is, majd a szeptember 18-i ultrahang után. :lol:

És mivel a nőgyógyász nem írt fel vitamint, veszek Elevitet, legtöbben azt írtátok, hogy ezt szeditek. Na meg persze folsavat is, bár sok banánt eszem, abban állítólag sok van, de biztosan nem elég.

És képzeljétek, vannak napok, amikor szinte végig émelygek, enyhe hányingerrel küzdök, aztán vannak jobb napok, amikor nem annyira, de az mindig igaz, hogy bő egy hete jóformán semmilyen kaja nem esik igazán jól. De nem bánom. :D

És sajna úgy látom, magaska a vérnyomásom (mostmár mérem naponta 3X), amire azt mondta a nőgyógyászom, hogy azonnal táppénz, ha 140/90 fölé megy. Eddig csak egyszer ment e fölé, sokszor teljesen normális a vérnyomásom, de eléggé ingadozik. Majd elmondom a végeredményt.

Bocsánat, hogy Rátok öntöttem mindent, de tudom, itt aztán értő fülek hallgatnak, illetve szemek olvasnak. :)

Sziasztok!
Kátya

Ui. lesz majd vonalzóm is :roll:
kincsimano
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a jókívánságokat, remélem már minden rendben lesz. Csak azért írtam ennyit, mert az orvosok tényleg kiborítóak. Persze mindig van kivétel.

Luisa
Gratula a babához, fiút szeretnétek vagy mindegy?

Benita szurkolok, hogy legyen baba, az nagyon klassz lehet, ha spontán összejön.

Korena csináltak magzatvízvizsgálatot, az az amniocentézis, és az jó lett, 99%, hogy makkegészséges. Ezért nem értette a nődokim sem, hogy miért kínlódnak még velem.
Írj mi volt az uh-n.

Vitte nagyon vigyázz magadra! Nem kellene vérnyomást méretned? Nehogy eless és úgy üsd meg magd, hogy baj legyen!

Nanett jó utat, nagyon irigyellek, hogy arra a gyönyörű helyre mész, én is szeretnék majd még kijutni oda de mostanában ez nem fog menni. Vigyázz majd a hegyekkel, meg a gyaloglással, mert nekem ez tette be a kiskaput a nyaraláskor bedagadt a lábam rendesen.

Kép
Kép
bbeti
 
 


sziasztok,

Betti:
hát titkon fiút szeretnénk, főleg a férjem, nekem mindegy, csak tudjátok egészséges legyen!

Kátya:
9 hetesen már bizti látszik az UH-n és akkor a nőgyógyi ad egy igazolást. Az émelygés nekem is kb így volt..., én bizonyos kajáktól nagyon megundorodtam, pl. a rántott dolgokat most sem birom még megenni. Nekem a dokim csak Elevitet javasolt, azt mondta egyenlőre elég, de folyamatosan nézik a vérképet, és ha úgy látja szükséges más is, azt mondja majd ad...
A vérnyomással vigyázz, mert veszélyeztetett terhes lehetsz, ha magas, és akkor tényleg pihit javasolnak, de szerintem ha valaki megteheti, az nyugodtan menjen betegállományban, csak használ a babónak...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Kipróbálom, működik-e a vonlazó. És nem értem a hetek számolását, szerintem én mindjárt 8 hetes leszek, a vonalzó szerint csak a 7. héthez közeledek....
kincsimano
 
 


No, még egyszer. :D

Kátya
kincsimano
 
 


Remélem, utoljára. :)

Kátya
kincsimano
 
 


LUISAM,

SZIVBOL ORULOK!!!! Kistokos, hmmm?!
:D

Korena, Lili,
Hat nekem marha munka undorom van... raadasul atepites van epp a mi emeletunkon, ma epp betont vertek... szegeny babo, bizti megremult...

Katya,
Sikerult a vonalzo! :lol:

Betti, Lili, Luisa,
Edesek vagytok, es tuti igazatok van, sajna eleg lenne a mindennapi munka itthon... hatha holnap jol kipanaszkodom magam es kiir...
Inkabb magasabb volt a multkor a vernyomas, kivancsi vagyok, holnap mennyi lesz.

Lili,
Ugyi vagy a falafellel, ha neked sikerult, akkor vmit jol elbenazhattam.... :roll:

Hogy az istenbe nem lattak meg rajtad hamarabb, hogy csak most montad meg :?: :?: :?:
15 hetesen meg nem latszik? Nalam mar 10 hetesen latszott a pocim!!!!!!!

Benita,
ezzel a gondolattal ebredj es ezzel kelj, tudod, vizualizald a kepet! Es ket het mulva .... :D

Renata,
Nekem is pont igy volt, 5 hetesen petezsak, 7 hetesen mar szivhang es minden OK. Keson ero tipusok :roll: Ne aggodj, behozza, az en babom mar most nagyobb, mint a kora 8)

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Helló Lányok!

Igazán sokat írtatok azóta mióta nem voltam. Mi ma érkeztünk meg Siófokról, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Kellett ez a kis kikapcsolódás... :wink: Visszafogott pezsgőzés mellett megünnepeltük a házassági évfordulónkat.
Elkezdtem visszaolvasni és örömmel látom, hogy vannak újabb csatlakozók! Üdv Nektek!
Azt is örömmel olvasom, hogy mindenki jól van.

Őzi!
Hol lehet ilyen kütyüt kapni? (mármint amiről írtál, hogy felerősíti a hangogak) Szerinted Bp-n lehet kapni valahol?

Korena!

Örülök, hogy jó lett az AFP eredményed. Én is végig izgultam... :wink:
Írj az UH-ról hogy mi volt! Megmutatta a lába közét?

Luisa!

Nekem 1 hetet mondtak az AFP eredményére, de a papírom már a vérvétel után 2 nappal megvolt. Szerintem inkább későbbi időt adnak meg. Szerintem érdeklődj telefonon. Addig is szurkolok, de ahogy olvasom az UH-n rendben volt minden, úgyhogy biztos rendben van minden. :wink:

bbetti!

Remélem sikerül a diétád. Ja és persze azt is, hogy végre vége lesz a rossz dolgoknak körülötted és nem rémísztenek halálra a dokik!

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Benita!

Nagyon drukkolok Neked, hogy jók legyenek a megérzéseid. (meg a mieink is!) :D

Üdv: Zsana

KépKép
Kép
r. zsana
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom az összes munkaundoros Kismamihoz! Annyi hülyeséget kell csinálnom napközben, ráadásl én ügyfelekkel is tartom a kapcsolatot, képzelhetitek....

Benkoka,
ez a légypiszok engem is felháborított!! Nekem nagyon az elején kiderült a terhességem, és az első UH-n már azt mondta a dokim, hogy egy gyönyörű gyereket lát, pedig még csak egy kis petezsák volt. Szóval szerintem is válts, és mielőtt otthagyod ne hagyd szó nélkül a stílusát.

Andi,
sajnálom, hogy ilyen fölösleges tortúrán kellett keresztülmenned. Egyébként azt olvastam valahol hogy egy terhesség minimum egy paráztatás az orvosok részéről, mintha kötelező lenne. Nekünk nem gyerekkel kapcsolatosan volt ilyen élményünk. Anyukámat diagnosztizálták halálos betegséggel, majd 1 hét múlva közölték, hogy bocs tévedtünk, mégis "megmarad a kedves Mama". Szóval nekem is tele van ahócipőm az egésszel. Azt a pofátlanságot, hogy bevezetik a vizitdíjat januártól, már nem is tudom hogy minősítsem!

Őzi,
hol lehet beszerezni azt a szupi hallgatózót?

Benita,
annyira szurkolok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!! Már csak 2 hét és remélem mindannyian együtt örömködhetünk!!!

Vitte,
nekem is volt ilyen rosszullétem, éppen vásárolni voltunk, és olyan rosszul lettem, hogy egy kiállított balkonszettbe ültem bele, de nem érdekelt. Azt tanácsolták, hogy legyen nálam szőlőcukor, és ha érzem, hogy szédelgek, akkor egyek egyet, és ez bejön. Nem szoktad mérni a vérnyomásod otthon?

Lili,
miattam ne cseréld le a vonalzód, nagyon cuki!!

Luisa,
gratulálok a kis trónörököshöz, bízzunk benne, hogy nem lesz belőle királylány útközben!!!!!! :wink:

Bbeti,
ne foglalkozz a hülye orvosokkal, biztos vagyok benne, hogy minden rendben lesz!!

Korena,
már nagyon várom a hírt!!!!

Bocsi, hogy ennyit írtam, cserébe csatolok egy képet a pocimról.

:lol:

Puszi mindenkinek! Bogyiék
Kép Bogyiék poci 17. hét

Kép
bogyiék
 
 


Sziasztok!
Hátha valakit érdekel!
Vízi foglalkozások kismamáknak
Ha várandós vagy és szeretnél felkészülni a szülésre, amely felejthetetlen élmény lehet számodra és a babád számára is, gyere el egy AquaNatal foglalkozásra! A vízben végzett gyakorlatok nagyon jó hatással vannak a várandós mamák szervezetére:
 kíméli a gerincet és az izületeket
 Csökkenti az ödémát
 Kapcsolatot teremthetsz a babáddal
 Szüléshez nélkülözhetetlen légzési és relaxációs technikákat sajátíthatsz el
 Szülés után tested hamarabb visszanyeri rugalmasságát
Várlak az AquaNatal foglalkozásain, ahol megtapasztalhatod a női kör energiáját, valamint, hogy minden nő különleges, tökéletes, és erős. Helyszín:
X. ker. Előd utca 1. szeptember 12-én kezdődik 17:00-tól egy alkalom: 1800 ft. Az első alkalom féláron.
XIII.ker. Gogol utca 5-9. (Kleopátra ház) október 2-án kezdődik 12:00-tól egy alkalom: 2200 ft az első alkalom 1200 ft.
Jelentlezhetsz: 06 70 316 93 18
agica@aquanatal.com
tik-tak
 
 


Sziasztok!

Nagyon cuckik vagytok, hogy velünk örültök a kis kukisnak, hát tegnap a férjem is kiugrott a bőréből, pedig még minden lehet, még, ahogy Bogyiék írja, átalakul puncissá... :) De az sem baj!

Vitte:
drukkolok a mai naphoz, hogy írjanak ki, remélem ott is olyan egyszerű, mint nálunk, de gondolom a cégnek sem jó, hogy sokszor nem vagy, így mindenkinek jobb lenne, de főleg a Babónak és Neked. Amúgy gondolom UH-d is lesz, várjuk az eredményeket!!!!


Bogyiék:
nagyon csini vagy, szép gömbölyű a pocid, ahogy itt a pocis fotókból látom mindenki nádszál :), OK ahogy igértem a genetikai után én is felteszek egy pocis fotót :)

Korena:
UH eredményt várunk!!! :)

Kátya:
ha az utolsó mensid első napját állítottad be, akkor jónak kell lenni a vonalzódnak, azt jelölted be?

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Luisa, az előző vonalzóhoz a születés időpontját kellett megadni, most kipróbálok egy másikat, itt az utolsó menz. első napját kellett megadni, a végeredmény ugyanaz. :D

Csak valóban nem értem, hogy miért nem a 8. héthez közeledek, miért csak a 7. héthez, ha az uccsó menzim első napja júl. 19. Valaki tudja? Köszönöm!

Kátya
kincsimano
 
 


Ezek szerint az első hét tulképp a 0. hét, a betöltött heteket kell számolni, úgy kijön. :roll:

Kátya
kincsimano
 
 


Lili: Örülök, hogy zökkenő mentes volt a baba bejelentése, velem is hasonló történt. Féltem, hogy mit mondanak, de minden oké.

Kátya: megkérdika az utolsó mensi első napját, így betájolnak, de majd az első ultrahang lesz a mérvadó. Ha a mérete, fejlettsége alapján megállapított hét szerint kell ezentúl majd a vérvételekre menni, és számolgatni. A vérnyomásod nem semmi! Nagyon vigyázz! Máskor is ilyen magas? Nekem 90/65, hát nem fogok agyvérzést kapni, nekem mindig ilyen "mély" :lol:

bbeti: Hát ezek után én sem értem minek ez a felhajtás, csak megkeserítik ezt a szép babavárós időszakot. :x

bogyiék: Nagyon szép pocid van, és milyen jó karcsú vagy! Biztosan büszke vagy a hasadra! :lol:

Na és a hír: Kisfiút várok!!!!!!!!! Szép nagy kukit láttam tegnap!
Egyértelmű volt, az arcát nem mutatta meg, bezzek a kukit azt igen... nagy nőcsábász lesz :lol: :lol: :lol:
Lánykám is bent volt, férjem is, és mindannyian fülig érő szájjal bámultuk a királyfit. Sajnos kép nem készült, mert hason feküdt, arcal lefelé, és még a kezével is takarta a pofiját. Próbálok azért egyértelmű bizonyítékot fényképezni nekteka tv-ről, mert dvd készült. Az eredményeim kitűnőek, a babám egészséges. Kell ennél több öröm? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
[/url]
korena73
 
 


Korena,
Gratulalok a kisfiuhoz! Milyen sok fiucska lesz a topikban!!!

Benita,
Mennek a drukkok!

Lili,
Vegre van vonalzod! Igy mar konnyebb lesz :) !

Luisa,
Gratula a fiacsakadhoz! Tudjatok mar mi lesz a neve?

Zsana, Bogyiek,
Sajnos nem tudom otthon hol lehet kapni, utanna kellene nezni a neten...

Bogyiek,
Csuda helyes a pocid! Vegre valaki tett fel kepet megint!

Katya,
Jo a vonalzod ne aggodj! A utolso mensid elso napja a 0. het 0. napja. Igy jon ki mara a 6 + 6. Vagyis most a hetedik heten vagy, de ez meg nem betoltott het, de holnap mar az lesz. Ez a honapokkal is igy van, ha mar betoltotted a harmadik honapot, akkor mar a negyedig honapban vagy, viszont ez nem jelenti azt, hogy negy honapos terhes lennel, az majd csak akkor leszel, ha betoltotted a negyediket... :D .

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!
Korena gratula a fiúcskához. Mi lesz a neve?

Bogyiek tényleg klaszz a pocakod, már látszik rendesen és tényleg tök jó vékony vagy.

Van megint egy történetem, de elég hosszú lesz.
Ma voltam fogászati ellenőrzésen, gócvizsgálaton. A nődokim mondta, hogy menjek el mert ha ott van gennyes góc, akkor az lefertőzhet a babához. Egy kis faluban lakunk és Ráckevéhez tartozunk mert ott van egy sztk. rendelő, ahol minden van olyan mint egy kórház. Elmentem ma Ráckevére a fogászatra. Ki volt írva, hogy kell időpontot kérni, de ha fáj a fogad és nincs időpontos, akkor behívnak. Előttem ketten voltam, utánna bemehettem. A doki egy öreg fickó volt, odaadtam a kiskönyvet a nővérnek, beültem a székbe. A nővér meglátta benne, hogy nem Ráckevén lakom, erre a doki: akkor miért nem oda megyek orvoshoz. Mondom erre, hogy azért mert ott fél éve a doki belefúrt a nyelvem mellett a számba a fogászati fúrójával, fél év után kiesett a tömésem is és úgy gondoltam, hogy itt jobb ellátásban részesülök. Erre a doki, én akkor is odatartozok, menjek oda, ide különben is időpontot kell kérni, és így más az ellátási díjam.
Főleg, hogy a kiskönyvvel ingyenes a fogászati ellátás. Látta, hogy van lyukas fogam és fogkövem is de nem foglalkozott velem, hanem ennyi volt, menjek ahhoz a henteshez, gócaim szerencsére nincsenek. Vizsgálat közben úgy remegett a keze, hogy majdnem kiverte a többi fogam is. Mivel volt kiskönyvem megkérdezte: "Mé maga terhes?" Végül is 25 hetesen még nem látszik a nőkön semmi.
Aki előttem volt bement, hogy valami nem stimmel a fogával annak az öreg nőnek minden érzéstelenítés nélkül benyúlt és kihúzta a fogát, utána adott neki érzéstelenítőt, majd 5 perc múlva visszahívta köszörülésre, de a nő szólt, hogy még csak a nyelve oldala zsibbadt el.
Én kész voltam rendesen. Még egy hülye orvos.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Betti,

hat lehet nem mennek egyikhez sem a helyedben, inkabb utazok 1 orat vagy kettot, de ilyen kokany nem nyul a szajamba... Jobban jartal, h. nem csinalt semmit...

Korena,
Gratula!!!!!!!!!!!
Hat, az az igazsag, h. csatlakozom a futyis kismamik taboraba !!!!!!!!
95 %ay eselye, de mivel kukist ereztem az elejetol kezdve, ketlem, h. eltunik neki utkozben :D
Minden meretunk rendben, lattunk mindent, hatalmas mar a kis "Babszemunk" :D Azt hiszem uj nev kell :D

Nem kaptunk most kepet, nem baj, az a lenyeg, h. minden OK.

DE, nem irtak ki, szerintuk minden OK. Na varjatok csak...

Ja es atirtak a szul. datumot, mert nagyobb babo es igy febr. 10-re irt ki.
Atallitom a vonalzomat.

Bogyi, cuki a poci!!!!! Lassan en is teszek fel, mar igergetem 1 ideje...

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Vitte,
Komolyan?!?! Gartulalok!!! Ez dontoen egy fius anyukas topik lesz, en mar latom... :)

Kedvet kaptam, hogy csinaljak egy tablazatot magunknak, olyasmit mint amiket a szomszedos topikokban is vannak. Na de elobb tudni szeretnem, hogy van-e ra igeny...
Szoval mit gondoltok?

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


:D Koszi Ozi!!!! :D

Milyen tablazat ???? En nem igazan lattam.

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm a kedves szavakat a pocimra, nagyon jól esett!! :D

Korena, már tűkön ültem, hogy mi lehet Veled, hogy ilyen sokáig nem írsz. Mondtam tegnap a férjemnek, hogy biztosan megírod, és hogy mennyire izgatott vagyok, már azt hittem, hogy történt valami... GRATULÁLOK!!!!!

Vitte, Neked is nagyon örülök!! Úgy látom nő a fütykösösek tábora. :lol:

bbeti, sajnálom, hogy ilyen hülye kezébe kerültél! Tudod már, hogy hova mész át, ahol rendesen el tudnak látni?

Őzi, köszi a tippet, megnézem a neten.

Hétfőn megyünk 4D-re már nagyon-nagyon várom, akkor én is megtudom, hogy mi rejtőzik a lábak között! Legalábbis remélem..

Az AFP eredményéről szerintetek mikor lehet érdeklődni? A dokim elment szabira, ő nem tud segíteni. 28-án voltam. Köszi!

Kép
bogyiék
 
 


Ja, és Őzi szerintem szuper lenne a táblázat!!

Kép
bogyiék
 
 


Vitte,
Benne lenne ki mikorra van kiirva, kit var, hany hetes, esetleg mi a baba neve, ilyesmi... tablazatos lebontasban.

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok Lányok!

Bár én még nem vagyok terhes, csak most kezdünk próbálkozni a héten, de lehetek olyan optimista, hogy csatlakozzak hozzátok?

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Szia Ildi,

Ha optimistak koze szeretnel kerulni, akkor isten hozott!!!! :-)
Ez igen, jol csinaljatok, en is ilyen kicsi korkulonbseget szeretnek!!!!

Ozi,
Igen, benne vagyok, jo otlet!

Tehat: Vitte /febr. 10/ 17+2/Noe

KépKép
KépKép
vitte
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: