Új privát üzeneted érkezett!

Őzi :)
De jó!! Képet nem kaptál? Vigyázz magatokra! :)

Vio :)
Szerintem a babát még nem látni, csak a szikhólyagot. A fertin van uh-s képgaléria, ott nézegettem én is, hogy mi látszik ilyenkor. Minjárt megkeresem és beírom a címet...

Anita :)
Drukk ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Én holnap megyek uh-re fél 9-kor. Kicsit (nagyon) izgulok.
megmutatom, mekkor a hasam. Nem tudom behúzni! Mi lesz később :lol:

Kép
Vendég
 



Köszönöm lányok a drukkokat. Azt hiszem mára befejezem, elég fáradt vagyok, majd reggel jövök.
Jó éjt mindenkinek!!!!
Anita
péknéanita
 
 

 
 

Sziasztok! Fáradtságról jut eszembe... én is jobban elfáradok már, még jó, hogy a kislányom hagy aludni reggel! De pár napja este már annyira ki vagyok ütve, pedig eddig nem voltam ilyenkor még hulla!
Gyugyi! Hogy mi lesz később??? Hááát... végre nem kell behúzni a hasat...-legalábbis nekem...
Ez a kép, amit feltettem, nem jó, mert semmi nem látszik belőle Próbálok másikat. Ja, az uh-s link, esetleg lehet itt lapozni is? Nem tudom, hogy kell. Félek, hogy az uh-n azt mondják, jöjjek vissza később! Na mindegy, akkor legalább következő héten is mehetek!
Na elteszem magam holnapra!
Jó éjt nektek!
Vio 4+2
vio
 
 


Vio :) Lapozás: Next Page (lent keresd) :)
Vendég
 


Jó reggelt!

Mensi még sehol!!!! :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
A hőm 36,8 ismét !!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Jaj, de izgulok már!!!!!!!! :oops: :oops: :oops: :oops:
Anita
péknéanita
 
 


Anita :)
Csak így tovább!!!!!!!! :D

Indulok uh-ra. A torkomban dobog a szívem....
Vendég
 


Gyugyi!!! Ne izgulj-mondom én, aki meg holnap megyek uh-ra és izgulok :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Várjuk a beszámolót! Egyébként én csak attól félek, hogy azt mondják, nem látszik még semmi... de hátha nem így lesz! Az biztos látszik, hogy a méhem meg van nagyobbodva.
Anita!!!!!! Jajj, de izgalmas... legutóbb is mérted a hődet? Összehasonlítottad már azzal? Én meg annyira megijedtem, mert hajnalban megmértem a hőmet és 36,4 volt!!! Aztán rájöttem, hogy előtte órákat úgy aludtam, hogy hanyatt voltam és a karom meg fent a fejem felett.... és így még jó, hogy nem olyan volt a hőm. Ilyenek is számítanak.. Cuki ez a szalag, megpróbálkozom én is vele...
Vio
vio
 
 


Az előző hónapban nem mértem mindennap, így nincs hasonlítási alapom.
De most nagyon bízom :) :) :) :) :) :)

Gyugyi: Szorítok, hogy minden rendben legyen! De biztos az lesz, ne izgulj, már biztos látod a babát te is.

Anita
péknéanita
 
 


Bocsánat,hogy igy bepofátlankodok közétek :oops:
Én igazából a Cicmerákot keresem,és kérem Tőle,hogy tegyen nekem is fel egy ilyen "ábrát" ami jelöli,hogy mikor mekkora a baba :D Elküldenéd nekem a 2006 a mi évünkhöz?Tudod:9 hetes vagyok!!Köszi,millió puszi :!: :D

Kép
bea27
 
 


HAHÓ ???? Hol vagytok????? :shock: :shock: :shock: :shock:
péknéanita
 
 


Ancsa!
Csak így tovább!!! A te örömöd a miénk is :) Mikor is lesz a teszt?

Gyugyi, Vio
Biztos nem lesz semmi gond. :wink: Sok sikert az uh-hoz, jó hírrel gyertek ám vissza + képpel!!!! Kiváncsi vagyok rájuk.

Benita
benita
 
 


Hát csütörtök a nagy nap! Remélem.... + lesz!!! :D
Anita
péknéanita
 
 


Őzi
Szép ez a babaméret, jó neked.
Köszi a drukkot. A nadrág nekem is szorított, már a 5. héten. (van akinek 3 hónaposan sem)

Vio
Nekem a dokim csak a 6. hétnél uh-oz (hüvelyi). Előtte még inkább csak a szikhólyag látszik, annyira apró a kis lény. Esetleg a szívverése lüktet, de kevés az ilyen korai jel. Reméljük, vigyázni fog rád.

Anita
2 nap és eldől(het), ugye? Közben visszaolvastam a tegnap estit. A hasfájás elmúlhat közben, attól nem kell megriadni, a mellek fájdalma inkább jobb jel. 8) :wink: :wink:

Benita (cn: 17)
benita
 
 


Köszi a bíztatást. Az tényleg nagyon fájnak, már mint a cickóim, azért ennyire nem szoktak érzékenyek lenni. Remélem ez elég jel a babához. Ja és a hőm. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Anita
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Ozi!
Meg mindig nem jott meg a mail! :evil: Megprobalom ujra elkuldneni de egy masik cimemre es ha megvan szolok!
Hogy vagy?

Gyugyi! Mi volt az uhangon????

Nekem a hom meg mindig 36.6 reggel! A hetvegen kene megjonnie! Lehet hogy hulyen hangzik de azert orulnek ha megjonne mert akkor lenne meg a 3 ciklus a mutet utan! Tegnap volt 3 honapja hogy mutottek :(

Tobbi kismama hogy van? Es azok akik csak lesznek?

Anita DRUKKOLOK!!!!!!!!!!! :lol: :lol:


Udv

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Gyugyi,
De, most is kaptam kepet, de nem a legjobb minosegu, lefotozva felismerhetetlen, skennerem meg nincs :(
Mi volt az UH-n? Meselj!!!

Anita,
Csak nem? Drukk-drukk-drukk! :D

Pa!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Őzi! Nincs makro funkció a gépeden? Biztos van, azzal tuti sikerül, én is azzal csináltam, pedig nekem elég szar gépem van. Próbáld csak meg.

Anita! Izgi!!!!!! Hajrá!

Gyugyi! Mikor jössz már! Mesélj már! Képet! Képet!

Cic
cicmerák
 
 


Na jo megcsinaltam :D , de mint mondtam nem tul eles... Felteszem az elso es a masodik UH kepet is.

Hol vagy mar Gyugyi?

Elso:

Kép

Masodik:

Kép

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Hát megjöttem...
Nincs jó hírem. :(
Nem találták a babát UH-n. Ijedtemben megcsináltam a maradék tesztemet, azonnal két csík látszott.Nem értem.... :cry:
Pénteken megyek kontrollra.


Kép
Vendég
 


Gyugyi,
Mit mondott a doki, miert lehet ez? Nem lehet, hogy fiatalabb a terhesseged, mint ahogy gondolod? Ne haragudj ha hulyeseget kerdezek, csak nem ertem hogy lehet ez... Ne keseredj el!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Gyugyi! Nem megijedni! Valószínűleg csak később ágyazódott be. Hüvelyit csinált a dokid? És sokáig kereste? Méh állapotát nézte kézzel, hogy felpuhult-e? Figyelj, ez baromi sok hcg lehet, nagyon erős a csíkod! Ha nem fáj erősen a hasad, nem szédülsz, nem vérzel, akkor nincs gond, ott lesz, csak még pici.

Őzi! Na látod, hogy sikerült, és tök jól látszik !
cicmerák
 
 


Gyugyi!
Tenyleg igaza van Civmeráknak! Nagyon fiatal lehet a terheseg nem hiaba mondjak hogy varni kell max 2 hetet az elmarad terheseg utan mert akkor lehet latni mar a babot! Es hidd el ott van csak nagyon kis Mano meg es a teszted meg baromi eros!!!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Őzi :)
Az UH-s nő azt mondta, vagy nagyon pici még, vagy méhenkívüli. :(
A dokim annyit mondott, hogy "nyugi".
Vendég
 


Ozi!

Hatalmas babatok van :D

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Köszi a bíztatást... :? :)
Vendég
 


Gyugyi,
Hat engem meggyoztek a lanyok, biztos csak olyan iciri-piciri a babad, hogy nem latszik. Egy het mulva, mar biztos megnyugodhatsz! Nyugi!!!

Cic, Cirku,
Koszi!!! :D

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Jajj, Gyugyi... most annyira elkedődtem, hogy mindjárt el sem megyek uh-ra... ha a Tied pici, akkor mit szóljak én?!?!?!
Gyugyi, Te most 5+1 vagy, ugye? Őzinek 5+5 naposan volt 3 mm, lehet, hogy tényleg nagyon pici... jajj, nekem is ezt fogják mondani... de akkor miért uh-znak ilyen korán, valakinek látszik és valakinek nem? Dehát az sem látszik, ha valakinek a méhe meg van nagyobbodva? Nem értek hozzá...
Vio
vio
 
 


Kép
öő...asszem, valamit elrontottam.....
vio
 
 


Ez eddig ok, de miért nem jelöli a hetet?!?!?!
vio
 
 


Vio :)
Nem tudom, miért kellett ilyen korán mennem. Csak felzaklattam magam. :oops:
Neked mért kell már most menned?
Vendég
 


Kép
vio
 
 


Gyugyi, nekem a barnázás miatt... de még aznap elmúlt, azóta semmi. Fúj, gyerekek, kb 10 perce folyamatosan hányingerem van! Ez nem ér, reggel szokás!!!
vio
 
 


Sziasztok!!! Konkrétan azt nem értem, hogy az én szalagom miért nem írja ki, 4. hét 3. nap, stb. ..
Képzeljétek, úgy beijedtem... megmértem a hőmet, és látom, 36,1! Jesszusom... aztán jobban megnéztem, és 36,7 volt! Így jár, aki félhomályban bámulja az eredményt! :shock:
Na felkészülök a "nem látunk semmit" -reakcióra az uh-n. De nem ijedek meg.
Anita, mai hőd??? Mi a helyzet???? Ha ma sem, akkor holnap teszt!!! Egyébként most néztem a fertility calendarban, hogy nekem még csak a 19. dpon, azaz a 34. ciklusnapon, tehát holnap utánra írja, hogy teszteljek!!! És egy héttel előbb csináltam, úgyhogy határozottan korán teszteltél Te is..
Vio
vio
 
 


Kép
..öő... hogy én mekkora marha vagyok... nem írtam be, hogy 2007.... azért adott lehetetlen számokat... most már jó helyen sétál a katicám! :lol:
vio
 
 


Gyugyi, akkor elvileg pont egy hét van köztünk!
És akkor ezt a szalagot minden nap kell csinálni, vagy magától mászik a katica???
vio
 
 


Sziasztok!
Jó reggelt ! :D

Nem bírtam ki és reggel teszteltem a Tescos Lilyvel 25mlUl/ml.
Halvánka, de pozitív szabadszemmel jól látható, csak nem olyan erős mint a teszt csík. A párommal vetetek ma gyógyszertárit és pénteken a biztonság kedvéért megismétlem... :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Vio: Nagyon örülök. Szerintem nekem a 15. dpom van. Akkor még lehet ez is korán volt! De mindegy a vonal látszik a hőm nekem is 36,7 volt reggel!

Anita
péknéanita
 
 


TUTTAMTUTTAMTUTTAM!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :P :P :P :P :P :P :P :P :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Dejóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!! Volt egy olyan halvány sejtésem, hogy ma már nem bírsz magaddal és megcsinálod!!! Akkor 2 nap van köztünk!! Ugye? Illetve szerintem a 18. dpo van ma nekem, a ferti meg azt írja, a 17. mindegy, az uh meg egy harmadik variációt mond majd, a doki pedig egy negyediket. A baba pedig szintén egy másik napot választ majd, ha születik! Lényeg, hogy ott van!!!!! Szupeeeer!!! Gondoltam én, hogy Neked is ott van, habár megértem, hogy rossz volt az egy csík! Kép???
Vio
vio
 
 


Sajnos nem tudom feltenni, mert a fogadott lányom ma ment Ausztriába kirándulni és csak péntek este jön haza a gépet persze magával vitte. Így csak szombaton vagy vasárnap tudom feltenni legkorábban. De ígérem felteszem a hétvégén.

Nagyon örülök..... Ja és te ne izgulj, ha még ma nem látszik semmi, mint Gyugyinál, mert ha olyan régi a UH gép még nem fog látszani, majd két hét múlva... Én úgy tervezem, hogy 8-án megyek dokihoz, akkor van magánrendelése és akkor már túllépem a 6. hetet.

Jaj, de boldog vagyok. Csak két nap lesz közöttünk. Jövő év január vége. Mégegy vízöntő baba. A fiam is az. Ő február 18.- i.
Anita (30cn) vagy ?(4+1)?

Hogy kell ilyen vonalzót csinálni?
péknéanita
 
 


Gyugyi
Nagyon sajna, de ne félj, rendben lesz minden. Csak azt tudom neked is írni, mint Vionak, 6. hét körül látszik inkább, előtte csak üres szikhólyag van!!! Erre az egy hétre erősen szorítunk neked, gondolom nem könnyű kivárni. A doki is mondta, hogy nyugi, (mondjuk neki tudnia kellett volna, hogy uh-nak még korai). Biztos nagyon szégyenlős :) !

Vio
Neked mindenképp menned kell, legfeljebb hasit csinát (ha van esze :shock: ) ott is látszik a baj, amit nem kívánok. De jobb megelőzni, ne félj!
Úgy látom, már nagyon rá vagy "kattanva" az egészre, ez nem baj ám! Ne izgulj annyira, mert már attól vagy rosszul. :lol:

Ancsa
Ha ez a teszt is pozitív, csak van valami? Gyerünk!!!!!

Őzi
Cuki a drága, jó felvétel, mit akarsz? Boldog lehetsz!

Cirkuszka
Hasonlóan éreztem én is -bánnám is meg nem is- megértelek. Aztán mikor megjött, egyik szemem sírt, a másik nevetett. Majd legközelebb összejön - fogd így fel! A barátnőm mindig azt mondja, neked legalább összejöhet (mert nekik nem, az sz-rabb). Sovány vigasz tudom, de így lehet előre nézni. :roll:

Benita
benita
 
 


Benita!

Nem jott meg meg :?
De ma nem birtam a kv meginni! :shock:

Anita hatalmas GRATULA :!: :!: :!: :!: :!:
Ott mar van Vki a pocidban :D

Tobbek hogy vannak :?:

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Én is szeretnék egy vonalzót hogy kell? segítsetek!!!
péknéanita
 
 


Szia Anita!

Nagyon örülök hogy +-at teszteltél! nagyon drukkoltam neked, Te tényleg megérdemled!
Remélem a pénteki erősebb lesz, és nem lesz gond a babával sem!

Puszi:

Zsu
zsuzska80
Szombathely
 
 


Köszi Zsu!

Nálatok van már valami jó hír? Nem nagyon olvaslak benneteket már, sok az új! És volt 1-2 emberke aki már egy kicsit átlépte nálam a jó izlés határát. Azért nem megyek oda! De Brenivel szoktam itt találkozni, ő róla tudok néhány dolgot, rólad viszont nem. Mi a helyzet? Ha van kedved ide is írhatsz!

Anita
péknéanita
 
 


én csak vagyok.Nekem a Clostil nem segített, most volt a 2. clostilos hónapom. de semmi. sajna...most megkezdődnek a vizsgálatok.

Most telefonált a barátnőm nekik elsőre sikerült, nekeik is nagyon örülök. remélem nekem is összejön, de sajna egyre kevesebb esélyt látok....:-(
zsuzska80
Szombathely
 
 


Anita
Még valamikor Cic írta le hogy kell vonalzózni, megkerestem neked:

Van a www.tickerfactory.com

itt rögtön ki lehet választani, hogy mlyen szalag legyen, menstruációs, terhes, stb.
Rákattintani, pl pregnancy, kiválasztani egy szalagot, next, majd egy jelölőfigurát, next, ezután beírni a szülés időpontját, alulra a mai dátumot, időt, next. Majd kimásolni a bbcode alatt lévő linket, ami így kezdődik, hogy [img]http://tickers.... stb .

Babaneten profil, és itt az aláírásba bemásolni.

Ugyanígy működik a www.baby-gaga.com kiválasztani a tickerst, azon belül a pregnancy, beírni a szülés idejét, kiválasztani azt a vonalzót ami tetszik, megnyomni a yes, i now... feliratot, majd a bbcode alatti linket bemásolni az aláírásba.

Hasonló oldal még a www.lilypie.com is.

Itt aztán válogathatsz kedvedre.

Cic bocs! :? Egyébként nálad mi újság? Nődögéltek?

Zsu
Üdv. a csapatban, remélem hamarosan te is kétcsíkossal büszkélkedhetsz. Nekem is neg. lett nemrég :x , nem vagy egyedül!!!

Benita
benita
 
 


Nagyon sajnálom. Remélem azért nektek is hamarosan összejön. Azt hallottam, hogy 4 hónapig van hatása a clostilnak. Nem tudom nyomon követted-e, de nekem is ez volt az első Clostilos hónapom. Sajnos nálam se maradt meg előtte a baba. Remélem, ez érett egészséges babóca lesz. Folsavat szedek, így talán nem lesz rendellenesség se.
Drukkolok neked, remélem mi hamarabb neked is sikerül a baba.
Hova jársz vizsgálatokra Veszprémbe? Vagy oda ahol laksz?
Tőlünk átment hozzátok egy doki elég jó orvos volt itt, nem tudom az okát, miért, lehet ismered Dr. Halász valaki. A keresztneve most nem jut eszembe.
Anita
péknéanita
 
 


hallottam róla de nem tudom ki ő! majd megkersem...jó szerinted?? egyébként majd Győrbe járunk nem Veszprémbe.

de neked nagyon örülök.

Benita! Köszi a jó fogadtatást, de nem szándékozok maradni, mert már az agyamra megy ez a dolog...lassan belehülyülök... szóval inkább olvasgatlak benneteket.

köszi még egyszer!

Puszi!
zsuzska80
Szombathely
 
 


Próba![url=http://lilypie.com]Kép[
péknéanita
 
 


Na mégegyszer!

Anita
Kép
péknéanita
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: