Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok Lányok!
újra itt, de most még nem igazán, mert egy sürgős munkát be kell fejeznem addig írjátok csak meg, milyen frissítések kerüljenek a táblázatba, jó?
tegnap este azért visszaolvastalak benneteket, és örülök, h Mindenki jól és (talán) egyben... ;)
na, majd később :D
:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Andi, mi szerdán megyünk a saját dokihoz Fehérváron, hétfőn vérvétel, toxo, ellenanyag.

Ne dolgozz annyit :wink:

Judit

jucicuki
 
 


Andi
26-án védőnéni
27-én doktorbácsi

Milyen volt a nyaralás, hogy bírtad???? Írj!!!
A munka meg megvár, én is így vagyok a portörléssel, olyan nehezen állok neki, pedig kellenne....

Kép
Kép
times
 
 

 
 

Sziasztok

Minden ok volt a dokibácsinál. Láttam Őket és úgy néz ki mnden ok. A trónörökös kicsit nagyobb, a kisasszony megfelel a 23 hétnek. Mivel én bizti császáros leszek az időpontot is leegyeztettük doki bácsival, így szept 20-ig tudunk netezni, mert utána kórház, ha addig semmi különleges nem történik és szept 24én szülünk. Nektek mit javasoltak a doki bácsik nyaralás terén, meddig mehettek? Országhatáron belül, vagy azon kívül is???

Tontica

Te jössz még haza?

Valaki mert már babaholmit venni?

Üdv, jó pihegést mindenkinek

snezsanett
 
 


Kép

Jó napot!!!
én már most izzadok. asszem, nyomok egy gyors zuhanyt!

szia itt, Zsani!! ezek szerint sikerült doikit találnod? nem próbáltad meg az én dokinénimet végül? és be szeretnél kerülni a táblázatba? csak mert az ugye kötelezettséggel jár, és állandó beszámolókkal! ;)

Times! portörlés? ááá, rendes, fizetős munka. azt meg muszáj megcsinálni. kell kelengyére a pénz! :D
a nyaralás nagyon frankó votl: jó idő, csendes hely, fincsi víz (elég fázós lettem így állapotosan :? ), jó kaja, nagyon jó pasi :oops: :oops: (totál szerelmes vagyok!), soksok alvás, tévéztünk is (itthon nincs, ugyebár..hihi), és az úszás is ment simán. vízibicajoztunk is és még pingpongozni is tudok (bér az asztal sarka felé nem mertem menni). tehát irtó jól bírtam. jobban, mint a gép előtt ülést :roll:

és holnap, képzeljétek, pont egy kisgyerekekkel/csecsemőkkel kapcsolatos konferenciára megyek tolmácsolni :) nagyon kíváncsi vagyok. hátha tanulhatok vmit a profi szakemberektől.

Kép
an°°di
 
 


Zsani, klassz, hogy minden ok!
Én már vettem pár apróságot és babaszoba is félig kész, az alsó albumban meg tudod nézni. Nem vagyok babonás, ha valami baj lesz, az biztos nem azért van, mert vettem pár rugdalózót. Különben is annyi helyen vizsgálták szegény Dorkámat, és sehol nem találtak semmit, szóval egészségesek vagyunk mindhárman és nem lesz semmi baj, és a 38. hétnél előbb nem szülünk.


Andi, örülök, hogy jól sikerült a nyaralás!
Ha hallasz valami érdekeset, majd meséld el.

Mi szombaton a Múzeumok éjszakájára készülünk, tavaly nagyon tetszett, remélem nem alszom el valahol, mert inkább ettől félek, mint a mászkálástól :lol:

Katával nem tudom mi van, nem válaszolt az sms-re

Szép napot Mindenkinek!

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Andi

nem váltottam, bár lehet hogy megbánom. Kifaggattam a profom, hogy mik a tervei velem és tetszett ahogy mindent elmondott, hogy most nem a befektetős taktika mellett voksolt, mint a kislányomnál. (minden apróság miatt pár nap Szegeden), azután alig tudtam magam hazakönyörögni. Most azt mondta, hogy szülés előtt csak pár nappal kell bemennem a tuti császár miatt. Ráadásul nála szülök, nem máshol, ha minden úgy történik, ahogy mi szeretnénk. Itt ismerem a nővérkéket és az összes dolgozót, x dokit akik ráadásul már általában ultrahangoztak is. Szóval mindenkit a takarítószemélyzeten kívül, mert ők cserélődtek. Jó egy olyan közegbe menni, ahol ismernek. Hol nyaraltatok???

Zsani 30 év október 14 (de mi szept 24et beszéltünk a proffal, betöltött 37 hét) 2 burok 2 lepény
ha fiú: 90% Dominik, ha lány: Laura vagy Dorina
holnap megyek cukorterheléses vérvizsgálatra
Szeged II-es kórház/Herceg prof.
1 tesó: Zsófia

Remélem az adatszolgáltatási kötelezettségemmel nem lesznek gondok

snezsanett
 
 


hehe, Zsani, nem lesz gond. bele is vezetem a következő frissítésbe :D
a Balatonnál voltunk. és sztem ez volt az utolsó nyaralásunk idén és 'kettesben'. ;)
sztem ne izgulj, h jól döntöttél-e. ha minden a doki mellett szól, és most normálisan viselkedik, akkor jó. a lényeg, h Te bízz benne, nem? és zstem az is klassz, ha ismered a többi ott dolgozót is. plusz biztonságérzetet nyújt.

na, megyek a wiwre és bejelölök innen mindenkit, akit csak megtalálok. ;)

Kép
an°°di
 
 


Sziaszok Lányok!

Húha, nem semmi ez a meleg és még mi jön a hét többi napján...

Andi!
Örülök, hogy jól telt a nyaralás.
Azért most is próbálj kicsit lazábban dolgozni! Csak módjával mindent!

Benszi!
Sajnálom ezt a fránya gerincproblémát. De amíg tudsz, addig járt a vizitornára. Legalább addig sem fáj a hátad.
A jóga egész jó volt. Volt benne egy kis intimtorna és relaxálás is.

Juci!
Szuper, hogy minden rendben volt a lánykákkal!

Hát nekem a véreredményem nem lett túl rózsás. Vasat kell szednem és képzeljétek magas a koleszterinszintem és a vérzsírszintem is. :? E két utóbbi a babákra talán nincs hatással, de soha nem gondoltam volna, hogy az én vékonyka testalkatommal ilyen problémáim lesznek... A háziorvos vastabit írt fel, a többi nyavalyámmal egyenlőre nem foglalkozott... :?

Vigyázzatok magatokra és hűsöljetek!

Puszi
Gica

Kép
gica1
 
 


Sziasztok!

Mi is elunk es virulunk csak nem nagyon voltam itthon mert allandoan megyunk valahova ha viszont itthon vagyok akkor vagy takaritani kell vagy gyereket pesztralni vagy pihizek mert nagyon hamar elfaradok. Itt is igazi kanikula van mar, 37 fok es mi lesz meg julius, augusztusban! :shock:

Andi tok jo hogy ilyen jol sikerult a nyaralas, meg eppen idoben mentetek mert ha megszuletnek, hat akkor jo par evig csak babazas lesz majd! Milyen szupi hogy ilyen szerelmes vagy! :D En mostanaban mar nem tudok a szerelemre gondolni mert annyi dolgom van! :lol: :lol: :lol:
Nalunk valtoztatas hogy: most penteken megyek 24 hetes uh-ra aztan 25-en vagyis hetfon vedonohoz.

Gica: ez nem is olyan rossz eredmeny, ne aggodj, sokmindenkinek magas a koleszterinszintje, igazabol eletmodvaltozast szoktak ajanlani de az uran is gyogyszert szed ra mert as nem hasznalt. A vas meg normalis, en is verszegeny vagyok.

Zsani miert lesz tuti csaszar? A lanyodnal is az volt? En is nagyon felek attol hogy befektetnek elobb mert nem tudom kire tudnam hagyni a fiamat, Apanak dolgoznia kell, nagyszulok meg irto messze vannak tolunk ugyhogy bizom benne hogy nem lesz semmi baj! Nem megyek mar haza es nem utazok terhesen mert volt benne reszem es tudom hogy milyen faraszto tud lenni, ja, es veszelyes is! Szoval en a helyedben nem mennek messzire! Gratula hogy minden ok a babakkal, mekkorak voltak?

Vicacica: Tok jo hogy ilyen optimista vagy, igy is kell es nana hogy minden ugy lesz ahogy irtad!!! :D Nagyon edi a szoba de eddig tenyleg fius, na, majd meglanyositjatok!!! :lol:

Tobbiektol bocsi de most mar irto faradt vagyok, megyek lepihienek egy kicsit.
Azert egy pocikep (a fejemet ne nezzetek! :wink: )
Kép
Hetvegen lent voltunk a parton:
Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Tök jó, hogy mindenki megvan és viszonylag jól :wink:

Gica, szerintem ne aggódj, szedd a vasat, az kell a babóknak, a többivel meg ne foglalkozz. Nem is hallottam még ilyenről, hogy vérzsír :oops: :oops: :oops:

Benszi!

Képzeld annyian nyaggattuk Erikát ( gyógytornász, hozzá járok terhestornára), hogy elintézte a babausziba, hogy ha összejövünk hatan, akkor indítanak egy bálnabalett csoportot :lol: és úgy néz ki, hogy megvagyunk annyian. Pénteken este hétkor már kezdünk is, alig várom.
Remélem ma a doki nem talál semmit, ami meggátolna abban, hogy mehessek :roll:

Tontica, holnapra már nálunk is 37 fokot mondanak :shock: helyes a pocid :wink:

Zsani, szerintem jó, hogy maradtál, ha ott érzed magad biztonságban.

Szép napot Mindenkinek!

Judit

jucicuki
 
 


Juci!
Ez nagyon klassz!Meglátod nagyon fogod élvezni!A vízben annyira könnyű vagy!
Andi!
Örülök,hogy jót pihiztetek!Tiszta volt a víz a Balcsiba?
Visszajelöltelek ám!
Tontica!
Szépen növesztgeted a pocakodat nem mondom!Helyes a fiad!
Gica!
Bálnabaletten is van intimtorna meg relax!
Kemény székrekedésed lesz a vastól!ÉN most gurulok le a patikába székletlazítóért,mert a szemem guvvad ki a helyéről!Nagyon rossz!Nyomják a belek a petefészkeimet a babákat,egyszerűen szétfeszül a hasam annyira bekeményedik és nem a babák miatt!Mert a megerőltetéses haskeményedés az más.
Zsanett!
Örülök,hogy minden ok veletek!

Húhhh,bejelentkeztem 4D-re!Mondták,hogy mindjárt itt a genetikai is,de mondtam,nem baj!Péntek 13-ra megyünk!Már alig várom!
"A" baba,ha a hasamra teszem a kezem nagyon ficereg!Pont a szülinapom előtt egy nappal éreztem először!Olyan volt,min egy bélmozgás,de rájöttem ez nem az!Belülről csiklandoznak!Kúva jó érzés!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Hogy bírjátok a meleget?

Juci, Benszi!
A meleg nektek nem gond, hiszen a vízibaletteztek mostmár mindketten... :)

Benszi!
Anyukám is mondta, hogy a vastól számíthatok szorulásra. :roll: Pedig eddig jól működtem etekintetben. A gyümik nem segítenek majd?
Már érzed a gyerkőcöket? Tök jó!!! Nemsokára Apa is érezni fogja őket! Az lesz majd csak az igazi!

Juci!
Vérzsírileg én sem vagyok képzett, a doki nem foglalkozott vele, de valahol hallottam, hogy az később a szívnek nem olyan jó. Az enyémnek, nem a babákénak szerencsére...

Tontica!
A part a tengerpartot jelenti? Közel van hozzátok? Az tök jó lehet!

Katáról semmi hír? Remélem még egyben vannak! Gondolom, ha előbújtak volna a srácok értesítettek volna, nem?

Megérkezett a szopipárnám! Már azon hentergek! Tök jó! :)

Puszi
Gica

Kép
gica1
 
 


Csajok!


MEGSZÜLETTEK TIMES IKREI!BÁLINT ÉS KRISTÓF MA HAJNALI 4 ÓRA 32-KOR ÉS 39-KOR 1990GR ÉS 2170GR-AL.KORASZÜLÖTT OSZTÁLYON VANNAK,DE MINDENKI JÓL VAN!


ennyit üzent!
majd még jövök!
Vendég
 


Gica!
a székrekedés szerintem egyéntől függ!Ha szedsz majd magne B6-ot 2X1-et mellé,akkor az helyre teszi és a pocakod sem fog keményedni,mert az alapból izomlazító!Se a gyümölcs koviubival és tejjel nem segített nekem!Sajna!
Ma is kimentem a strandra úszni meg napozni!Annyira gatyrohasztó idő van!
Én is akarok szopipárnát venni!
Vendég
 


Sziasztok. A Tímea nővére vagyok, Edina.
Ma kora reggel megszülettek a kicsi fiúk, róluk hoztam képeket nektek. Éjfél körül szivárgott a huginál a magzatvíz, felhívták a kórházat, ott mondták, inkább menjenek be, az a biztos. Kapott antibiotikumokat, de sajnos beindult a szülés. 4.32-kor megszületett a Bálint, 1990gr és 44cm, valmint 4.39-kor a Kristóf 2170gr és 44cm. Valami tüdősegítő oxigént kapnak, a Bálintnak sűrű volt a vére, de úgy néz ki, hogy helyre áll magától. Amint megindul a teje kiveheti őket szoptatni, talán 1 hetet kell bent lenni.
Kép
Ő a Kristóf.
Kép
Ő pedig a Bálint.

Holnap találkozok vele, majd még mesélek.

Kép
Kép
times
 
 


:shock: :shock: :shock:
:D :D :D
hát nagyon sok gratula Timesnek!!! szegény picik, h be vannak csövezve...
asszem, tényleg jobban figyelek ezentúl én is (így a 22ik héten még...vagy már...)

Gica, koleszterin, zsír nem jó hír, de nem izgulj ezen fölöslegesen. vasat én is szedek már egy hónapja. székrekedés ellen nekem egyedül a már korábban ajánlott zabpehely jött/jön be. mindenkinek ajánlom.

Tontica, pihenj sokat!!!

Judit! óvatosan a tornával azért! nem kell megőrülni!

Benszi, láttam ;)

na, én mára ennyi voltam, mert egy fárasztó nap van mögöttem.
holnap... esetleg...
jók legyetek!!!

:arrow:

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Hatalmas gratula Timinek :lol: :lol: :lol:
Sok boldogságot a fiúkhoz.

Jelentem akkor négy kisfiunk van, mert tegnap este 7:30-kor megszülettek Kata babái.
Csongor 2620g, Huba 2400g, mindketten jól vannak 10-es Apgarral.
Kata még "kalandosan".

Jó éjszakát mindenkinek!

Nálunk minden ok. Méhszáj zárt, mehetek úszni, lányok jól vannak.

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


:lol: :lol: még egy Huba! :lol: :lol: állat! és egy Csongor. és 10es Apgar. én is ilyet akarooook! ;)

Kép
an°°di
 
 


Kata!
Nagyon gratula,hogy eddig kihúztátok és ilyen szép nagyok meg egészségesek!

Timessel is beszéltem este és nagyon jól van!

Csajok!
Vettem székletlazító szirupot!a neve:LAEVOLAC Hát isteni volt végre!Próbáljátok ki!
Vendég
 


Sziasztok!

Micsoda hirek!!!

Times: GRATULALOK A FIUKHOZ!!! Nem is kicsikek es nagyon jo hogy csak 1 hetet kell bent lenni Veluk! Eljen, szuper! Varunk a beszamoloval a szulesrol!!! :D
Times novere koszonjuk hogy irtal es hogy raktal nekunk kepeket!!!

Kata Neked is SZIVBOL GRATULALOK A KET HATALMAS BABADHOZ!!! :D A Te beszamolodat is varjuk majd es sok-sok tejcsit!!!

Benszi en is szenvedtem szorulassal aztan szerencsere megoldodott magatol (nem tudom miert). :lol:

Andi: latod, masnak is tetszik a Huba nev! :D Nalunk mindenki az Alexrol akar lebeszelni de en nem hagyom magam! :lol:

Gica: igen, itt lakunk egy kopesre a tengerparttol ami jo is meg rossz is mert lemehetunk furodni amikor akarunk viszont dog meleg van majustol novemberig! :lol:

En tegnap olyan nem jol voltam, egesz nap fajt a hatam lent es a hasam alja is es nagyon meg voltam ijedve igy egesz nap agyban voltam mostanra ugy nez ki (kopp-kopp) elmult, remelem nem nyiltam semmit!!! Holnap kell mennem uh-ra majd szolok a dokinak hogy kukucskaljon mar be es nezze meg a mehszajamat!

Szerettem volna kepeket foltolteni Timesnek es Katanak de valamiert nem engedi, majd kesobb.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Na, most sikerult foltolteni a kepeket:
Timesnek es Katanak:
GRATULALOK!!!
Kép

Kép

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Sziasztok!

Gondoltam ide is benézek, Jucit és Benszit már látásból ismerem :lol:
Juci, megnéztem a legújabb pociképedet, hogy milyen szépen lapul már a köldököd :!: :lol: :wink: most már érzed rendesen a rúgásokat, nem?
én már úgy várom....

puszi mindenkinek

Móni

Kép
numato
 
 


Sziasztok!

Gratulálok mindkét anyukának. Nagyon szupi, hogy minden ok Veletek. Kitartás! Várjuk a beszámolókat és tessék néha benézni, ha időtök is úgy engedi. Nem elkóborolni más topicba!

Itt is rohadt meleg van, de talán estére már lehűlést mond.

Tontica

Tuti császáros leszek, hiszen kétoldali lágyéksérvem közül az egyiket műtötték (a másik még elhanyagolható volt akkoriban) még kicsi Zsófi születése előtt, de most diónyivá fejlődött. Zsóval szakadtal ki, be, előre, hátra + tele vagyok hüvelyi viszérrel. Van valakinek hasonló gondja? Nem egyszerű!

Szóval ez a helyzet velem, remélem mindenki jól tűri a nagy meleget! Igyátok le magatokat - vizzel!!!

snezsanett
 
 


Numa, hát igen, nőnek a csajok :lol: , meg én is :oops:
Van kommandó rendesen, ma is negyed hatkor keltettek a kis csibészek, először felébresztik egymást, aztán meg engem, de nem bánom, mert iszonyatos jó érzés.
Néha már kivülről is látszik, hogy valaki átszalad a másik oldalra.
Jó, hogy idetaláltál!


Tegnap Lilkó faros volt, Dorci meg haránt, remélem még forognak :shock: nem szeretnék császárt...
Bár amennyit mennek, szerintem 10 percenként változik
:wink:

Vigyázzatok Magatokra!

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok Lányok!

Times, Kata!

Hurrááááá!!!!!! Nagy-nagy gratula mindkettőtöknek!

Times!
Ti aztán jól megtréfáltatok minket! Katát vártuk, aztán megelőztetek! :) DE a lényeg, hogy ezek szerint jól vannak a fiúk!

Kata!
Ez igen! Szép nagy babák! Remélem Te is jól vagy, nemcsak a srácok!

Benszi!
MagneB6-ot már elég régóta szednem kell a haskeményedésem miatt :roll: , úgyhogy lehet, hogy az is közrejátszott, hogy eddig nem volt gond a nagydologgal. Remélem ezután sem lesz!
Örülök, hogy sikerült valamitől megkönnyebbülnöd! :wink:

Tontica!
Csak pihenj amikor tudsz! Bár gondolom a kisfiad nem mindig hagy.
Az Alex szép név, ne hagyd magad lebeszélni róla!

Andi!
Te is csak módjával a munkálkodást!
A vérrel pedig egyenlőre nem foglalkozom. Nyomom a vasat!

Juci!
Ezek szerint a csajok nagyon aktívak. Nem baj, hisz ez a dolguk. Ők csak edzzék magukat! Az anyukájuk viszont vigyázzon is magára! :wink:

Numa!
Üdv itt! Meglátod hamarosan neked is beindulnak a bébik!



Puszi
Gica

Kép
gica1
 
 


Zsanett!
Nem semmi amiket leírtál,nem irigyellek érte!
Gica!
Nekem a doki nem szerette volna ha szedem,így sunyiba nyomom a Magne B6-ot napi 1-et csak!
De ma eléggé keményedik a hasam!
Juci!
Tök jó lehet,hogy ennyire aktívak a csajok!
Vendég
 


Benszi, miért nem akarta a dokid, hogy szedd??? Nekem a szexet is úgy engedte meg tegnap, hogy a 3*1 MagneB6 megy :wink:

Hihetetlen érzés, ahogy mocorognak. Annyira nagyon vágytam már ezekre a babákra, a terhességre, de soha nem gondoltam volna, hogy ennyire szuper érzés :lol: :lol: :lol:
Eddig is beszélgettem velük, de sokkal jobb így, hogy már van valami "visszajelzés" is. Néha totál behullámzik a hasam, máskor meg egyik oldalon nagy dudor, a másikon meg semmi :D murisak.

Tontica, nekem is tetszik az Alex :lol:

Gica nem panaszkodom, kommandósok lesznek v. boxolók :lol:

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Numato: latom Te is ikreket varsz, szuper, csatlakozol kozenk? Irj egy kicsit Magatokrol! Milyen kapos lett a Huba nev! :D

Zsanett, ertem, hat nem jo hir hogy ennyi gond van de nyugi, a lenyeg az hogy egeszsegesek legyenek a babok nem az hogy hogyan szuletnek!!! A huvelyi viszer allitolag nagyon tud fajni, nekem nincs szerencsere de hallottam rola. Kitartas!!!
Amugy lehet nekem is csaszar lesz ki tudja, nekem nemi herpesz virusom van es sreptococus fertozesem (remelem igy irjak) es a babak fertozodhetnek huvelyi uton amikor szuletnek.

Jucicuki: nyugi, ilyenkor meg van helyuk forgolodni, ficankolni es allandoan valtoztatjak a helyuket, az enyemek is minden uh-on mashogy vannak, utoljara Alex fejjel lefele volt, Anna pedig keresztbe kasul. :D A szexet is ugy engedte meg a dokid hogy 3*1? :lol: :mrgreen: Az szep teljesitmeny! :lol A mocorgas tenyleg a legjobb a terhessegben, en is nagyon elvezem, nalunk mar Apa is erzi ha odadugom a pocim a hatahoz akkor a babak jo gyerekek modjara jol megrugdossak a Papit! :lol:

Gica: en is akarok szedni Magne B6-ot csak elfogyott es Mo-rol kell kuldetnem a nagymamammal, en a Magne B6 extrat kertem hogy kuldje, ebbol mennyit szedjek szerintetek naponta? Amugy tenyleg hatasos szorulas ellen, tapasztalatbol mondom! :wink:

Benszi miert nem szereti a doki ha Magne B6-ot szedsz? De furi!!!

Holnap megyek 24 hetes uh-ra, ilyenkor mit neznek?

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Juci!Tontica!
Adokim semmit nem szeet,ami nem természetes!Azt mondta ő egy liberális doki!Nem kell befeküdnöm se,ha nem muszály.Bármit tehetek ami jól esik!Ja és csak szigorúan 2naponta szedhetem az Elevitet!Aszonta,ha kell aszervezetnek,akkor majd kap,ha nem addig ott a gyümölcs és a zöldség,oszt jóccakát!Ő a saját feleségét sem engedte el magzatvíz vizsgálatra,pedig 38 volt,mikor szült!Rendben volt a 12.heti UH az AFP és a genetikai is,így azt mondta ne menjen!Saját anyuját csak nem veszélyezteti,meg gondolom konzultált más dokikkal is!Én hhiszek neki!Kétnaponta 1 Elevittel nem tudok WC-ni,képzeljétejk a napi 1-et!Brrrrr...



Numa!
Szia itt is!!!


Akkora vihar volt Érden,mint állat!Szomszéd fája kicsavarva feküdt az úton keresztbe!Éjjel tűzoltók szabdalták szét!
Annyira keményedett tegnap a hasam meg szúrkált a szeméremcsontnál!Nagyon beszartam!Mondjuk csinált már ilyet hidegfrontoknál!Nektek,nem?
Vendég
 


Juci!
Annyir klassz lehet ez a hullámzás!
Tontica
Nektek is jó lehet az apu rúgdosás!
Vendég
 


Lányok,
milyen az, amikor bekeményedik a has? És az mikortól fordul elő? Annyit hallok róla. Milyen érzés az?
lil
lili73
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma azért már jobb. A tegnapi vihar őrületes volt, bár nálunk csak nyekergette a fákat, de nem döntött semmit.

Benszi!
Remélem tegnap pihengettél. Haskeményedésre az a legjobb. Biztosan a front miatt volt ez. Nekem is jobban keményedett tegnap. De néha már nem tudom eldönteni, hogy keményedés-e vagy mindkét gyerkőc kipuposítja magát... :roll:
Jó fej lehet a dokid, hogy ennyire a természetes megoldások híve. Általában az enyém is úgy fogja fel, hogy a terhesség nem betegség, ezért ami jólesik, azt nyugodtan csinálhatja az ember állapotosan is, de a magneB6-ot azért javasolta és mellette az Elevit..

Tontica!
Én a "sima" magneB6-ot szedem. Nem tudom az extrából mennyit kell szedni. A "sima" max. adagja a papiros szerint 3x2 naponta. Lehet, hogy az extrából az 1x1 is tökéletes.
Nekem nincs 24. heti uh., csak 20. volt és 28. lesz, nem tudom, mit néznek :oops: , de gondolom, hogy szépen fejlődnek-e...

Lili!
A haskeményedés olyan, mintha jól befeszítenéd a hasizmod. és nem tudod benyomni a pocakod. Nem fáj (legalábbis nekem, de azt mondják másoknak sem), de veszélyes annyiból, hogyha túl sokat keményedik egy napon belül, beindulhat a szülés. Erre szoktak a dokik tudtommal pihenést javasolni és a magneB6 szedését, ami izomlazító.

Benszi, Juci!
Én nem vagyok fenn az iwiwen, ezért hallgatok mindig, amikor jelölgetésről esik szó.

Katáék hogy vannak? Túl van már a "kalandos"ságon?

Gica

Kép
gica1
 
 


Sziasztok!

Tontica, mire vagy kiváncsi? Tavaly augusztus 1-én kezdtünk a lombikot a Budai Meddőségiben, decemberben volt az első beültetésem, ami nem sikerült, márciusban a 2., amiből először 3 petezsák látszódott, (volt para :roll: :lol: )aztán a köv.uh-ra már "csak" 2 volt, és ők azóta is velem vannak :wink: :lol: :lol: 30 éves leszek jövő héten, és nagyon boldog, hogy vééégre kismama vagyok :lol: :!:
A Huba név nekünk már évek óta talonban van, a Dorkával együtt :lol:

Juci, annyira jó érzés lehet, ahogy mocorognak, ezek szerint 2-3 hét, és én is érzem :?: :wink: ilyen bélmozgásszerűeket szoktam néha érezni, csak még nem merem beleélni magam :wink:

puszi

Numa

Kép
numato
 
 


Sziasztok!

Most jovunk az uh-rol es Alex nagyon szepen fejlodik, mar tobb mint 600 g. lattuk a kis pofijat, gyonyoru majd megmutizom. Annaval valami nem stimmel, nem fejlodik rendesen, most kissebbnek mutatta a gep mint legutobb a 4D.-s, 425 g-nak merte a gep es masfel hete meg 445 g-nak, keves a magzatvize is, ket hettel van elmaradva a batyjatol. Megint befele forditotta az arcocskajat igy nem lathattuk, nagyon felek a legrosszabbtol, a dokit megkerdeztem hogy veszelyben van-e es azt mondta O ezt nem mondhatja igy ki de most nem tehetunk semmit csak varhatunk hogy fejlodjon es nojjon!
Bizom Isten joakarataban es imadkozom hogy ne legyen semmi baj, a lanyok szivosak es erosek!!!
Mindket baba harantfekveses volt most.
Sirva jottem ki a korhazbol, es azota sem tudom abbahagyni.

A kepeket Alexrol du. majd folteszem.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Jol elirtam, nem haratfekvesesek hanem farfekvesesek, tehat fejek font, labak lent.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Csajok!
Megjöttem!Úgynéz ki van egy zacsis bébink,de a másik annyira szégyenlős volt,hogy a hátát mutogatta!Sajna így képet nem csináltak,mert az egyik hátas bébi,a másikat meg a méhlepény takargatja!ezek a büdös kis drága kölkeim már most hyperaktívak!A doki teljesen ledöbbent,hogy olyan bukfenceket és szaltókat nyomtak,hogy nem igaz!Koruknak pont megfelelőek!Minden ok velük!Fej fej mellett vannak lefelé!Ezért érzem én ezeket a rúgkapákat,mert egy helyen osztják az igét a kis lábacskáikkal!
Ez nem volt 4D,inkább a hangyák háborújás UH!4D-vel csak a képek miatt próbálkoztunk,de nem tudtuk őket lekapni normálisan!Viszont este ronggyá nézzük majd a DVD-t róluk!
Vendég
 


Benszi: orulok hogy minden ok! Gratulalok a zacsishoz!!! Bar meg eleg korai, ugyes volt a doki ha mar most latta.

Ime a beigert fotoim Alexrol:
Itt a keze a szeme elott van:
Kép Kép
Kép Kép
Kép

Nekem megint baromira elkezdett fajni a hatam ugyhogy megyek es lefekszem, majd kesobb jovok.

KépKép
KépKép
tontica
 
 


Tontica!
Milyen gyönyörűen látszanak a vonásai Alexnek!
Sajnáloma kiscsajt,reméljük minden ok lesz vele!Próbálj beszélni vele!
Gica!
Ma már jobb a haskeményedés!Valószínű a front volt!
Numa!
Én olyat érzek,mintha egy kis lepkét vagy darazsat benn tartanál a markodban és ott vergődne benn!Olyan csiklandós és mozgós!Nagyon klassz!
Vendég
 


ziasztok!
na én mára annyira elfáradtam, h egész délután aludtam. egy telefonhívás ébresztett csak fel olyan f6 felé...

terheléses cukor: mennem kell kb 3 hét múva, és a humánus módszert alkalmazzák: egy zsömi és egy pohár tej reggelire (a doki külön rámszólt, h n egyek cukros buktát... mintha ugye...)

és nagyon megdicsértek a tolmácsoláson (ott voltam 3 napig melózni), és az is lehet, h akarattalanul "kigolyóztam" a haverom, aki eddig itt tolmácsolt. totál bejött nekik, h ilyen nyitott és érdeklődő vagyok ... és megmutatták, hogyan kell profin felvenni egy babát, és láttam a tuti olajozós-tisztítós és fürdetős módszert is, és inni adni és közben jelzéseket fejteni si tanultunk/-tam baromi érdekes volt, 10 cuki nővel a világ minden tájáról (Új-Zéland, El Salvador, Svájc, USA, Franciao., Holland, stb.)... és még pénzt is kapok érte.
szeretem a munkámat!
:D

Benszi, nagyon örülök, h minden okés! ;) én gravidát szedek, de csak mikor eszembe jut: tehát hetente kb olyan 2-3at... a zabpelhyet még mindig nem próbáltad, mi? a magneB6 szerintem sem árthat, bár én csak 2X1et szedek, de ha elfelejtem magammal vinni vhová, vagy elfogy, akkor sincs gond.
és zacsit látott? :shock: ilyen hamar...??? ha neked is Hubád lesz, besz*rok. komolyan. Kata azt mondta, h nem is ez lesz a neve. lenyúlta a nevemet :roll: hehe ;)

Tontica, ne izgulj! a fontos, h kényelemben legyél!!! próbálj meg nem gondolni arra, h mi lehet a legrosszabb, ami történhet...tudom, nagyon nehéz, de ne rágd rajta magad!!! ha Anna maradni akar, maradni fog! ha nem.. de erről még korai lenne beszélni...
mikor mész legközelebb vizsgálatra? ilyenkor nem sűrítik kicsit az uh-kat? :roll:

üdv az újaknak!!
Lili, ha nem tudod, milyen a haskeményedés, az csak jó ;)

frissítek egyet a táblán

Kép
an°°di
 
 


Kép

ja, még csak annyit, h az Alex nekem is nagyon bejön. Apukának nem...sajna. Tontica, ne hagyd magad!!!

ja, és Móni, ha bele szeretnél kerülni a táblázatba, csak írd meg az adatokat!
és légyszi, Csajok, ha vmi változás van, emeljétek már ki vhogy (vastaggal vagy színnel), mert kiesik a szemem, mire megtalálom :shock:
;)

na, mentem Apukázni
mindenki jó/l legyen ám!
sziasztok! :arrow:

Kép
an°°di
 
 


Sziasztok!

Gratula az ultrahangokhoz.

Tontica

Tiszta élethű a felvétel Alexről. Nagyon-nagyon-nagyon drukkolok Annának! Mikor mész legközelebb???

Haskeményedés nálam is előfordul, de ezeknél a frontoknál nem is csoda! És ilyen lesz az egész nyár előreláthatólag.

Csajok felköthetjük a gatyaszárat, hogy ezt átvészeljük.

Sziasztok!!!

snezsanett
 
 


Tontica, ne aggódj, tudom könnyű mondani, beszélgess velük sokat, nekem Dorkánál bejött.
Dorkát kértem, hogy legyen erős, gyógyuljon meg, Lilit pedig arra, hogy segítsen neki ebben. Lehet, hogy sokan butaságnak tartják, de szerintem ez is segített.
Pihenj sokat és mi majd izgulunk helyetted!

Bálnabalett csodaklassz volt, előttünk babaúszás, szóval láttam a kis vizimanókat is :lol:
Megyek jövő héten is.
Este meg a színházban voltunk, lányok nagyon élvezték a zenét :wink:

Szép napot, csak holnap jövök már!

Judit

jucicuki
 
 


ziasztok!

Helyzetjelentés a Szent Imre kórházból Laughing
A drága doktornő megengedte, hogy használjam a gépét, így legalább a netelvonási töneteim szűnnek egy kicsit. Huba és Csongor a bícsen, napoznak a szenteim, engem meg egyedülhagytak a csúnya fejőgéppel a szobámban. De lassan gyarapodnak, remélem, és otthon intézzük tovább ezt a néhány évig tartó nyaralást.

Puszilok mindenkit.
Új tickerst most nem csinálok, (Mert ugyem most még a 39 hétbe lennénk, de majd ha hazamegyünk.

Etetés után jön meg az ész:

Szóval Huba 2400 g-mal érkezett, Csongor 2620 g-mal.

http://velvet.hu/poronty/2007/06/21/hus ... _az_ikrek/

Ja és a fenti linken a gyerekek képe, meg ahogy apuka látta a dolgokat.

Kata
egok
 
 


Kata!

Örülök, hogy jelentkeztél!
Tündériek a gyerkőcök! Szívből gratulálok!
Ezek szerint császár lett a vége... De a lényeg, hogy egészségesek vagytok mindannyian! Meddig kell benn lennetek?
Várjuk majd az otthoni helyeztjelentést is! És számíthatsz rá, hogy ezer kérdéssel fogunk bombázni, amire aztán válaszolni is kell, ha lesz időd... :wink:

Gica

Kép
gica1
 
 


Kata, rendes a doktornénid :lol:

Édesek a srácok, remélem hamar otthon lesztek!

Puszi!

Judit

jucicuki
 
 


Sziasztok!

Gratulálok az újdonsült szülőknek, nagyon jó egészséget és sok-sok tejcit kívánok nekik!

Benszi, annyira jó érzés lehet, hogyhogy ilyen korán érzed már?Én is szeretném már, de még semmi.Múltkor egyszer kétszer volt olyan,mint a bélmozgás,de azóta nem érzek semmit.

Móni

Kép
numato
 
 


Nyugi Móni, attól is függ, hogy hol tapad a lepény, hogyan fekszenek, milyen erős a hasizmod...ez mindenkinél más. Fogod Te még érezni, hogy szétrúgják a házat :lol:

Times-ékról tud valaki valamit???? Tesója azt ígérte jön még :cry:

Szép napot!

Judit

jucicuki
 
 


Móni, aggodalomra semmi ok. a 17. héten én is csak egyszer-egyszer éreztem, h mozognak, és inkább olyan "buborékos" érzés volt, mint az, ami most. beindulnak ám! :D

én sem tudok semmit Timesről, de ahogy az angol mondja "no news is good news", azaz, ha nincs hír, az jó hír. én ehhez tartom magam!

Kata! édesek a kissrácok igazán!!! gratulálok és félve várom a szülés-sztorit (ha le akarod írni). de ugye természetesen jöttek? (ja, most látom, h Gica császért ír... el kellett volna olvasnom a szöveget is, mi? nem csak a képeket nézegetni :oops: ) és mennyire mások!! és az utolsó pillanatban mégis megváltoztattad a neveket? mindkét fiúcskát másképp hívják, mint amit a táblázatba írtunk végig...ez érdekes.
és tényleg soksok tejet és egészséget mindenkinek! bár két 10es Apgarral ez feleslegesnek tűnik ;)

Judit, Te is bálnabaletten? beengedtek még így is, h ilyen vékonka vagy? :D

Lányok! mi a helyzet a kiságyakkal? mindenki egyet vesz? nagyot?
és egy link a babakocsikhoz segítségképp: http://www.ikresek.hu/modules.php?name=FAQ&myfaq=yes&id_cat=8&categories=Iker+babakocsi

Kép
an°°di
 
 


Beengedtek :lol: nagyon szupi érzés a vízben :wink:

Mi kettőt veszünk kiságyból, kombit, mert később is kell aludni valamin nekik, így lesz majd saját kiságyuk és éjjeliszerkényük a pelenkázóból.

Judit

jucicuki
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: