Új privát üzeneted érkezett!

Franci!
:D :D :D :D reggel úgy éreztem, hogy elromlott ez a gyerek. Éjjel is sírt keservesen, szerintem a hasa fájt neki, bekajált rendesen. Reggel sem hozta a formáját, pedig fél 7-10 között aludni szokott. Reggel aludt vagy 20 percet. aztán 10-kor kimentem vele sétálni, boltba, s kajáért, most azóta alszik. 1 óra múlva ismét sétálunk, s fél 3-kor megyünk tesókért oviba.

Meglátod neked is sikerülni fog, s ahogy Angie is mondta, lehet duplán. (még a végén beléd beszéljük a kettőt :lol: :lol: :lol: )

Nagyon édes dumája van Gergőnek, szívesen találkoznék vele élőben is. na meg persze veled is. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Teri!
Remélem sikerül megszabadulnotok ettől a gyerektől.

Sucer!
Már régen írtál? Jól vagytok? Ilang szeret suliba járni? Olivér jó kisfiú????

Kri!
Holnap kiderül nálatok is, ki lakik bent. Én kislányra tippelek. :wink: :wink: :wink: szép neveket választottatok.

Tegnap vettem 3 pár fülbevalót, kettőt nekünk, egyet uncsitesónak. Nálunk Rékának azért kellett, mert majálison az egyik elveszett, azóta felemásba volt, hogy ne hegedjen be a helye.
Hamarosan Szonjának is bele lövetem.

Panndi!
Lányoknak jobbulást.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Van születéstörténetem, csak mindig elfelejtem.

Már vasárnap este 10 perces fájásaim voltak 1-1,5 órán keresztül, aztán elaludtam, s reggelre a fájások is elmúltak. aztán napközben éreztem, hogy este már tuti mennünk kell. Este megint jelentkeztek a fájások, össze-vissza. Apának telefonáltam, hogy igyekezzen haza. Amíg hazaért megfürdettem a gyerekeket, megágyaztam, s mintha a fájások is elmúltak volna. Ha ültem, akkor éreztem, hogy jönnek, de rendszer még nem volt benne. Este az Alkonyt második részét kezdtük el nézni, de én olyan álmos voltam, hogy nem bírtam, s elmentem aludni. Éjfél előtt ébredtem, akkor kezdtem figyelgetni, hogy hány percenként jönnek. 10 percesek voltak. Vártam 1 órát, s apát felébresztettem, hogy lehet, hogy hamarosan be kéne mennünk. Aztán anyunak szóltam, hogy jöjjön át, mert indulnunk kell. Éjjel 3/4 2 volt, mire elindultunk a kórházba. Talán emlékeztek, hogy írtam, hogy pont az a doki lesz ügyeletben, akit nem szeretek. szóval mikor bementünk a kórházba, már 7 percenként jöttek a fájások. Felraktak nst-re, fél órátrajt voltam, majd a doki, aki egyébként a főorvos!! megvizsgált, bő 1 ujjnyi. Én többre gondoltam. Szülésznő mondta, hogy még nem hívják a dokimat, majd később. S szóljak, ha erősődnek a fájások. Akkor újból elkezdtük nézni apával, s 2-3 percenként jöttek. Szülésznő megint nst-re rakott, mondta, hogy kb. fél órát legyek rajt, majd felmegyünk a szülőszobára. Kérdeztem a szülésznőt, hogy megvizsgál-e, vagy repeszt-e burkot, s mondta, hogy majd ha jön a saját dokim, akkor lesz majd megnézve, mennyire vagyok kitágulva, s ő repeszt burkot.
2-3 percet voltam csak a gépen, mert mondtam neki, hogy nekem pisilnem kell, vegyen le. Levett, alig értem oda a wc-re, pedig nem kellett sokat megtennem, már szinte 1 perces fájások jöttek. Igazából nem is kellett pisilnem, csak a hólyagomat nyomta. Akkor mondta a szülésznő, hogy menjünk fel inkább a szülőszobára. Ekkor volt 3.55. Felfeküdtem az ágyra, 2 fájás után elment a magzatvizem. Szülésznő gyorsan telefonált a főorvosnak, jöjjön gyorsan, mert mindjárt szülök. Jött még egy fájás, s mondtam, hogy nekem nyomnom kell. Szülésznő mondta apának, hogy hívja a 122-et, hogy ha a doki nem jön fel, akkor a csecsemős is legyen ott, nem akarja egyedül levezetni a szülést. aztán nyomtam, s megszületett Szonja, szülésznő kezébe. Főorvos pont akkor ért oda.
Saját dokimat nem tudom mikor riasztották, de ő is lekéste a szülést. Csak a méhlepény leválásnál érkezett meg. Picit repedtem, 1 centit, 2 öltéssel varrt össze.
Utólag a videót visszanézve, a főorvoson még gumikesztyű sem volt, a szülésznő fogta meg Szonját, ahogy kijött. Még mondta is a szülésznő, hogy ez aztán tényleg gyors volt.
Hasamra tették, gyors bekukk a lába közé, hogy tényleg lány-e, aztán már vitte is a csecsemős.

Apának nem sokat sikerült kamerázni, de az megvan, ahogy kibújik belőlem. Gyerekek legalább 10-szer végignézték, s mondták, hogy anya puncijából bújt ki Szonja.

Így harmadikra, ez volt a leggyorsabb, de szerintem előbb is meglett volna, ha burkot repesztenek. Meg egyben ez volt a legfájdalmasabb is.

Érdekességek:
- mindhárom gyereknél, ugyanabban a szobában, s ugyanazon az ágyon feküdtem

- lányokat 5 napot hordtam túl,

-mindkét lány kedden született, s szombaton jöhettem velük haza

- mindhárom éjjel-hajnalban született
( Levente 04.35, Réka 00.20, Szonja 04.05)

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Sziasztok!

Annamari, ez tényleg gyors volt, nagyon igyekezett kifelé Szonja. :D Gratulálok, nagyon ügyesek voltatok! :D
Mindig elfelejtem, a striáimat azért nem láttad, mert nem oldalt vannak, hanem köldök fölött közvetlenül, és a hasam alján pár csík.

Teri, én is drukkolok, elhúzhatna már tőletek melegebb éghajlatra. :evil:

Franci, szerintem is 2 lesz. :wink:

Panndi, naná hogy álmos és fáradt vagy, pihenj, amennyit csak tudsz!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 

 
 

Csajok!
Ti megdumcsiztátok Gergővel ezt a dupla tesó dolgot??????
Nem biztos, hogy jó vége lesz. Két bömbike? Gergő lehet majd fogja a kistáskáját és a nyusziját és átköltözik a nagyihoz.

Annamari!
Lehet csak be kéne olajozni és nem is nyikorogna tovább. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Viccet félre. Szegény Szonját pici poci bántja.
Kaphatnánk képet a fülbevalókról. Aztán majd kérünk olyat is amikor már a csajokon van.
Ez tényleg gyors szülés volt. Szint kirepült ez a leányzó!
Az összegzésed meglepő.
franci
 
 


Annamari, ez tényleg gyors volt, jók ezek a gyors szülések :)

Összegzés is tetszik :)

Nekem mindkét lány kedden született, és Réka baba műtétje is kedden volt. Illetve a mostani babát kivéve, mindhármat egy csütörtöki napon tudtam meg, aznap teszteltem :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Annamari! Tényleg gyors szülésed volt! De ha kicsit késve, de ott volt a dokid. Azért adtál neki munkát, nehogy már megússza...

Ma bent volt egy nő a szakértői bizottságtóé h megnézze h mit művel óra közben a kölök. A végén megkérdezte h ez korrekciós osztálye-e, m több nem ide való gyerek van az osztályban...

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Sziasztok!

Annamari, ez tényleg jó gyors volt :lol: :lol: :lol:
Én is már nagyon kíváncsi vagyok a picur nemére, remélem ma megmutatja magát :D

Franci, hát a sulit most tolják, nem nagyon akar menni :cry:

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Panndi!
Olvastalak a 60. oldalon. Az első sorból rájöttem ki írta.
Nehezen de feldolgoztad. Nagyon ügyes vagy.
Megcsodáltam a lányaid képeit az iwiwen, egyre szebbek és édesebbek.

Teri!
Tegnap este eszembe jutottál, mikor hallottam hogy valamelyik suliba sokkolót vittek be. Nálunk ilyen szóba se jött.
Más gyerek is olyan mint az a kis elvetemült. Katasztrófa. Mit csinálnak most velük? Átteszik őket máshova? Vagy jó magyar szokás szerint nem foglalkoznak vele, vagy erre osztályra testálják a korrekciós osztály?

Kri!
Sajnálom a sulit. Nehezen bírsz tanulni?
Mi is kíváncsiak vagyunk a baba nemére.
franci
 
 


Sziasztok,

Annamari,
nagyon szép és gyors szülésed volt, még jó, hogy nem a wc-ben bújt ki Szonja. Azért bírom a dokikat, hogy jól van ráérünk még, aztán majdnem elhagyja anyuka a babát a folyosón. A lényeg, hogy jól vagytok és gyönyörűek a gyerekek!

Sajnos nem tudok visszaolvasni. ne haragudjatok.
Egy kis segítséget kérnék, hátha valakit érdekel, érint:

A családban van eladó és kiadó lakás, amit föltennék ide (is), hátha vkinek az ismeretségi körében keresnek lakást, akár megvételre, akár albérletnek.

Eladó Bp. VII. kerületében egy 28 nm-es lakás, bővebben itt:
http://www.expressz.hu/secure/showAdver ... 45&cid=346

Kiadó lakás, szintén a VII. kerületben, bővebben itt:
http://www.expressz.hu/secure/showAdver ... 92&cid=346

Érdeklődni nálam lehet, priviben elküldöm az elérhetőségeimet.

Köszi előre is, bocs, hogy most csak ennyi!
Szép napot!

Ui: tényleg Angiért izgulhatunk már? Mikorra várják Gombóckát?

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sucer, Angie kisfia már megszületett :wink:

Kép

Ha valami nem stimmel írjátok meg légyszike.

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri,
köszi!! Azta és mikor? Nem volt még korai? Minden rendben velük?
Sajnos nem tudok visszaolvasni :( :( .

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


bocsi, látom, hogy mikor, azt akartam kérdezni, hogy hanyadik héten.... bocsi :oops: :oops:

és jól vannak?

Üdv,
Sucer
Kép
Kép
sucer
 
 


Sajnos korai volt 35. hétre jött, mint a bátyja. Minden rendben velük, ha vissza tudnál olvasni képek is vannak fent róluk.

Ti jól vagytok?

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Kri!
Egy évet öregedtem. Már 32 vagyok.... :(
franci
 
 


Angie!

De írtál nekem sms-t!! :wink:

Panndi!

Pihizz sokat!

Boni!

Nem csak aznap ér ...szóval sztem így is van esély a babucira :wink:

Látom sokan csodálkoztok h kibírom a szülésig és enm tudom meg addig a picikénk nemét...Olikánál én se bírtam volna ki...most valahogy olyan égi nyugalom van rajtam....teljesen,totálisan minegy hogy ki lakik odabennt...ezért döntöttünk úgy hogy legyen addig meglepi :wink:
Egyébként valaki írta a ruhatárat...hát lány ruhatár nincs egy darab se...de már több barátnőm felajánlotta hogy azonnal tud ruhatárat adni :wink: ...kék,sárga,fehér rucikat meg a srácok ruhadarabjaiból is tudok addig válogatni.

Annamari!

Tényleg gyors szülés volt.....akkor jöhet majd a 4.is :lol: :lol: :lol:

Egyébként nekem is ez a tendencia...a 3.volt a legfájdalamasabb és nekem sajan a leghosszabb is...szép remények... és nekem is mindhárman éjjel-hajnalban születtek(Márk:00.07,Krizsi:02.30,Olika:03.15).Én Márkot a kiírt napon szültem,Krizsit 2 nappal előbb,Olikát meg 2 nappal később.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok!

Hát nem volt egyértelmű, de a doki azt mondta mintha fiú lenne. Ő is csak egy pillanatra vélt látni valamit a lábai között mert egyfolytában mocorgót csöppöm :).Úgy hogy majd a 18-20. hét közötti uh fogja eldönteni.

Szép estét mindenkinek!

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Mi sajnos még mindig betegen... Sajna nekem ma el kellett mennem dokihoz valami gyógyszerért, mert tegnap éjszaka annyira rosszul voltam hogy csak na. Majdnem megfulladtam... Így most sajna antibiotikumot szedek, és nagyon lelkiismeretfurdalásom van, de ez van.
Lilla jobban van szerencsére.

Nem nagyon tudtam visszaolvasni, szó szerint alig látok már ilyenkor...

kri: a kis akrobata! Reméljük a következő uh-n megmutatja magát a picurkád!!!

Annamari: ez valóban nagyon gyors szülés volt! Még jó, hogy időben indultatok!

Bocs de most csak ennyi, megyek köhögni...

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Lilla!
Robituszin!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: vigyázz magatokra, s jobbulást nektek!!!!

Kri!
a kis izgő-mozgó, nem sokára megmutatja 100%-ra is magát.
Táblába beírhatod, 2010. 10.05. a születés dátuma, 3200 g és 50 cm. Köszi!!!!!

Panni!
Előbb megvárom, hogy mit mondasz, milyen 4-gyel. :lol: :lol: :lol: :lol:
Látom te is éjjel szeretsz szülni. azt mondják, ki mikor készült, akkor bújik ki. :lol: :lol: :lol: :lol:

Franci!
Azta, ha így öregedsz, mindjárt utolérsz. :lol: :lol: :lol: :lol:

Sucer!
Majd te is dobhatnál gyerekekről képet!!!!

Teri!
Én nekem is te jutottál eszembe, a tegnapi híradóban mikor mutatták a sokkolót.

Panndi!
Réka lett volna... gondolom, ha lány lenne, nem szeretnéd ezt a nevet, vagy mégis???

Igen, csajok, gyors szülés volt. Aki előtte áll, ugyanilyen gyorsat kívánok!!!!!!

Moti, Maryka!
Veletek mi van????

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


gyorsan dobok pár képet, a kismanómról:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari, nagyon szépek! :)
Nem, Réka babánk már nem leszm, az a név foglalt...

lillanyuci, jobbulást!

Nekem olyan hányingerem van ma reggel, hogy ihajj... és már csak öt nap a dokiig :)

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Jó reggelt!

Panndi,
én úgy örültem a két csíkodnak, mintha legalább a sajátom lenne...
hányingerhez kitartás, az jó, ha van, akkor minden oké...

Angyalka, Annamari,
de szépek vagytok...

Évi,
meglátod milyen jó lesz fiús anyukának is lenni...

Panni,
nálam Borónál volt ilyen hatalmas nyugalom, ha a szülőszobán tudtam volna meg sem érdekel...ő is Gabi cuccaiban nyomul, mondják is mindig, milyen szép kisfiú, én csak mosolygok...

Teri,
én már szétcsaptam volna a gyereket...bár tudom, hogy nem lehet...de van egy határ, enyémet már átlépte...

Franci,
bírom Gergő dumáját...

Kri,
na...szép kilátások, izgő-mozgó sajtkukac...nevekkel hogy álltok?

SZilvi,
ügyesek vagytok, csak így tovább...

Moti,
én is úgy táncolnék egyet...nálunk is mindkettő nagy zabagép...
és persze Boró már jön-megy...egy-egy pillanatra meg is áll egyedül, egész nap a kutyát terrorizálja mindkettő...van program...

Boni,
hát a kicsi Zsigi hova tűnt??? Az utolsó képeken már egy fiatalember mosolygott...annyira megnőtt...olyan kis helyes, komoly, nagyfiús...

Beze,
nálatok minden oké? Befordulás???

Nálunk házazás ezerrel...ma befejezik a burkolást, jövő héten festünk, aztán remélem lassan költözünk...már a fűtés megy, a kályhákba minden nap befűtünk...már nagyon várjuk, hogy ott legyünk, tegnap egész délután levelet égettünk, füvet nyírtunk...az udvar kész, ma kezdjük a gyümölcsöst...ha tudok, jövök-ígérem!

Puszi mindenkinek, főleg akit kifelejtettem...danyu
danyuci
 
 


Panni!
Teljen megértem ezt a nyugalmadat. Mindegy ki van bent, a lényeg hogy van.

Kri!
3-4 hetet kell várnunk hogy megtudjuk fiú e vagy lány????? Hogy bírom én azt ki???? Sehogy!!! :lol:
Még lehet elmúlik az a valami. :wink:

Évi!
Jobbulást! Az antibiotikumok már nem ártanak a babának. Fontosabb hogy meggyógyulj.

Danyu!
Nagyon szépen haladtok a házzal.

Annamari!
Ha ilyen édes képeket raksz fel Szonjáról, akkor magam megyek érte, nem is kell küldened. :lol: :lol: :lol:
Tündéri gyönyörűség.
franci
 
 


danyu, köszi :) Örülök, hogy jelentkeztél!

Franci, Te hogy vagy?

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


Panni: na szóval LH: H,K halványabb,mint a controll.előtte egy nappal az erős fájdogálás, Szerda nem volt 2.csík.Kedden voltunk együtt,mert után a már vendégünk jött a tojásfehérje pedig csak csütörtökön volt..na ? én eddig a tojcsira hagyatkoztam..

tegnap megint megnéztem ,mert a tojcsi nem maradt abba... megint lett egy halvány csíkom.. :roll: még jó,hogy apa itthon :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.10.31 12:55-kor.
Vendég
 


Sziasztok!

Annamari, gyönyörű!!!!! :D

Danyu, de jó, nemsokára költöztök, örülök nektek! :D

Köszönöm kérdésed, hétfő óta enyhén görcsölgetek, jól sejtettem, a méhszájam megrövidült, a külső nyitva van 2 ujjnyira, ráadásul Marci még mindig harántban van, ami a dokim szerint nem tipikus. Hát nem örültem, sőt, kezdek kicsit kétségbeesni, annyira nem akarok császárt! :( Egyébként minden rendben, szépen fejlődik a kis kukis, a mai uh 2200 grammra becsülte.

Panndi, ezek nagyon biztató jelek! :D

Franci, Boni, mennek a drukkok ezerrel!!!

lillanyuci, jobbulást nektek, küldöm a gyógypuszikat!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gyógykívánságokat! Lillus megint 1 fokkal jobban van, én ezt nem mondhatom el magamról. Képzeljétek, az éjszaka a legrosszabb. Tegnap sikerült 2, azaz két órát aludnom... Olyan köhögési rohamok jöttek rám, hogy majdnem há.tam. Szegény Lilla is felébredt, pedig külön szobában van. Átjött, próbált odabújni hozzám, és annyira sajnált ... Majd meg zabbantottam.
Holnap elmennek kettesben az apukájával a nagyiékhoz meg a féltesókhoz, így egyedül leszek a hétvégén. Először nem akartam, hogy menjen Lilla is, de már annyira várja a látogatást, hogy nincs szívem itthon tartani magammal. Úgy volt, hogy mindhárman megyünk, de én így nem merem bevállalni. Ráadásul ott egy szobában tudunk aludni mindnyájan, ezáltal - vagyis általam - se férjem, se lányom nem tudna aludni, így én inkább maradok.
Azt hiszem, át sem öltözöm a pizsomából...

boni: igen, a doki is ezt mondta, hogy többet ártok mint használok. Így most megy az antibigyó.
Jobbulást Zsigusznak. (Még mindig zugolvasok "nálatok")!

danyuci: örülök, hogy jelentkeztél! Szépen haladtok! Ha lesz majd időd-kedved, rakj képeket nekünk!

panndi: mikor dokira vár az ember, olllan nehezen megy az idő!
Hányinger jó jel - bizonyos értelemben :D :D :D

Annamari: nagyon szép ez a kislány! Mégegyszer gratula!

franci: csatlakozom panndihoz, Te hogy vagy?

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


beze: köszönjük a gyógypuszikat!
Ne keseredj el, még befordulhat Marci baba, nem?
Olyanról is hallottam már, hogy közvetlen szülés előtt fordult be a baba. Reméljük a legjobbakat!
Nekem mindenképpen császár lesz, ráadásul altatásban...

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


csajszik fiúsanyuk nem venne valaki karira játékdarut?ZSigike azt kap. távirányítós jó minőségű, JCB darút , bolti ára 6-8e ft..így 3200ért hozzá lehet jutni ptk együtt .,csomagolássérült, de hibátlan! ha közösen vesszük meg. ez garantált jó minőség, tesóm kisfia is 2 évesen kapta, még most is játszik vele, 50-110cmoig állítható a magassága,
ű
a tescoban is van de az nem etz a minőség, most 2990ért.

itt a kép:

http://cgi.ebay.co.uk/BNIB-JCB-Remote-C ... linkin_id={linkin_id}&mt_id=777&kw=ciao
Vendég
 


Boni,
engem lehet, hogy érdekelne...meddig kell megmondani? hogy jut el hozzám? mikor jöttök legközelebb haza?
Egy ismerősöm ajánlott Borónak kinőtt lányruhákat, ők pestiek...
esetleg elhoznátok azokat is??? persze térítés ellenében, nem a két szép szememért :lol: :lol: :lol:
danyuci
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk. Tanulok ezerrel, kedden zh :shock:

Én kedden megyek afp-re, remélem minden rendben lesz. Viszont sajnos nyitott a külső méhszájam, kicsit meg is ijedtem emiatt. Most szedem a magne B6-ot, próbálok pihenni amennyit csak lehet, bár egy 2 éves mellett ez nem egyszerű :lol: .

Kép

Kri

Kép
Kép
kri29
 
 


Sziasztok!

Sajnos nekem pihenés és fekvés ezerrel tegnap elkezdtem picit vérezni. Egyelőre nem sok, de azt mondta a dokim, pihenjek, pihenjek, pihenjek,..

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


panndi napi 3*2 magne b6 is sokat segit..+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++esetleg korty vörösborocska..

kri +++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Kri, Panndi, nem lesz semmi gond, mert nem lehet!!! Drukkolok nagyon!!!!!!++++++++++

Kri, zh-hoz egy jó nagy kalappal!

lillanyuci, hogy vagytok? De, még befordulhat, de a hely és az idő is rohamosan fogy... :(
A császárod miért altatásban lesz?

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
beze
Szekszárd
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

panndi: nem lesz semmi gond, pihenj sokat! Nekem is 3x2 magne b6-ot ajánlottak, esetleg próbáld ki!

kri: hát nem egyszerű a pihenés egy két éves mellett, az biztos! Azért próbáld meg! Mennek a pozitív energiák a zh-hoz is!!!

beze: köszönjük, jobban vagyunk. Lilla holnap már megy bölcsibe, én még köhögök, de javulgatok!
Hajrá befordulás!!!
Császár: van egy myomám, ami növekszik az albérlőmmel együtt, és már nagyon nagy, ki kell venni. Együtt a kettőt...

Évi

Kép
Kép
lillanyuci
 
 


Sziasztok!

Kismamik:
Pihenjetek sokat. Olyan rossz ezeket olvasni. Tudom nehéz megoldani a picurok mellett. Vigyázzatok magatokra.

Panndi!
Hogy is vagyok???? Ha a férjem kicsit kedvesebb lenne, talán jobban. Nagyon sok ez a két év, úgy látom neki még inkább.
Holnap mész a dokihoz? Jól emlékszem? Nagyon drukkolok!

Boni!
Drukk!!!!
Én már nem veszek ilyen nagy játékot a gyerekemnek. Így se férünk el.

Beze!
Milyen szép nagy már Marci.

Évi!
Milyen volt a pizsamás hétvége?

Kri!
Zh-hoz és az AFP-hez drukk!

Angie!
Zugolvastam a novemberibe. Nekünk is volt bejelzett a légzésfigyelő. Mi amire rájöttünk, hogy teljesen összetoltuk a lapokat. Az első éjszakán végig csipogott. Apa őrködött én meg aludtam.
Nagyon picike volt Gergő, mikor nehezebb lett már nem csipogott be, csak ha lemászott róla. :lol:
franci
 
 


Kri!
Én is drukkolok a sikeres zh-hoz!!!!!!

Panndi!
++++++++++++++++ dokinál voltál???

Panni!
Milyen kocsitok van, ahova 4 gyereket be lehet ültetni????

Beze!
Nagyon szép méretei vannak Marci ( tudom, nem ám Matyi :lol: :lol: :lol: :lol: ) babának. Te meg vigyázz magadra, feküdj, amenyit csak tudsz.
Van valaki, aki segít neked Lexi körül, míg apa dolgozik???

Franci!
a kis zúgolvasó :lol: :lol: :lol: :lol:
Jól vagy? Gergőnek újabb aranyköpése???? :D :D :D :D

Évi!
Sajnálom, hogy altatásban lesz a császár. :( :( :( Neked továbbra is pihi, hogy mielőbb kilábalj a köhögésből!!!

Köszönöm a képdicséreteket!!!!

Hétvégén hajvágás volt. Először Leventét kopaszítottam meg, majd apát, s végül Rékát is sikerült rábeszélnem. Először kb. 5 centit vágtam a hajából, majd mondta, hogy nyugodtam nehet több is. Így lett fülég érő kleopátra haja.

Moti, Maryka!
Ti együtt bandásztok???? Tessék nekünk is mesélni!!!!!!

Boni!
Mi is nézegettük a tesco-ba ezt a darut, mert tavasszal unokatesóméknál ilyennel játszott Levente, de sajna mi is kinőttünk ebből. De Zsiga biztos örülni fog neki.

Angie!
Ti, hogy vagytok??? Szilárd még nem féltékeny???
Én most veszem észre Rékán, hogy néha furán viselkedik. Mindenen nyafog, nem tetszik neki semmi. Sőt apás lett. Sír, s mondja, hogy hiányzik apa. Hát elég jól elkényeztette, az már biztos. Eddig próbáltam önállóságra nevelni, ami többnyire sikerült, most meg apával akar mindent csinálni.

Danyu!
Hamarosan készen lesz a palotátok. Végre be lehet lakni. Majd dobhatsz képeket a házról!!!!

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Holnap megyünk dokihoz, nagyon izgulunk...

A mi kocsinkba öt gyerek fér :wink:

KépKép

KépKép

Kép
panndi
 
 


és milyen kocsitok van??? Ki is használjátok majd a helyet??? :wink: :wink: :D :D

még mindig vérzel? rendben lesz minden. drukk Kép Kép Kép Kép Kép

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


A héten nincsenek oviba. Levente óvónője "kedvesen" megkért, hogy a héten ne vigyem őket, mert többen jelezték, hogy iskolás tesók végett, mások sem viszik.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Ó ez nem a tescos :) ez egy jobb minőség JCB :) mint a nagy hihi.. és az elején 50 cm magasra építhető..és a gyerekkel együtt nő majd :)

a mi autónk is nagycsaládos :cry: :lol:
panndi remélem jól vagy! ++++++++

Kri?++++++++++++++

nekem tegnap és tegnapelőtt volt pozitiv az Lh tesztem... kiváncsi vagyok használ e PAnni és Angie köpködése :wink: :lol:
Vendég
 


ja és Unokaöcsém 7 éves és még minidg játszik vele :oops: nekik kinnt az udvaron, sőt a bátyja is.. fát szállítanak vele stb... :lol:
Vendég
 


hahó,

olvasóban jelen én is, csak válaszolni nincs időm soha, meg zombi vagyok.
se éjjelem, se nappalom.Sebi kb. 2 hete nem alszik éjjel, fél óránként, óránként ébred.Boldi meg nappal tombol, állandóan bántani akarja Sebit, üti, vágja, rúgja, ha alkalma van rá.elég fáradt vagyok, de ez legyen a legnagyobb baj, majd csak jobb lesz.
voltunk most 4 napot wellnessezni 2 baráti családdal, összesen 9 gyerekkel, olyan jó volt.
bocs, reagálni már nincs agyam, de amint lesz, fogok.

Marykáék Szlovákiában vannak, múlt héten meg betegek voltak. :cry: Kép Röjtökmuzsaj

KépKépKépKép
moti
 
 


Annamari,

Szonjáról gyönyörűek a képek.

KépKépKépKép
moti
 
 


Moti!
A fáradság nem látszik rajtad , nagyon szép anyuka vagy :D és a fiaid is imádni valoak :)
Boldin lehet, hogy most jon ki a féltékenység? Es Sebike meg fogzik , gondolom :( Anyukád azért jár seg&teni?

Mi most Szlovákiában vagyunk, eddig rohantunk ide-oda, de holnap alvás idoben jovok dumcsizni, mert már nagyon hiányzik.

Annamari!
Csunya vagyok :oops: de nagyon irigy mirigy a Te szépséges Szonja babádra :) Egy kis tundérke!

Kri,Panndy!
Drukkjaim mennek ezerrel :)

Most mennem kell altatni, mert már túlporog és annal nehezebb lesz
Jo éjt mindenkinek

Boni!
Neked is :wink: mennek :) :D

Kép
Kép
maryka
 
 


Maryka,

irígykedjünk együtt.)mármint a kislányokra.
csütörtökön ott volt megint a zenebölcsiben a kedvenc kis Annánk.olyan gyönyörűséges.)

KépKépKépKép
moti
 
 


Sziasztok!

Most csak gyors bekukk, Petra is, én is tök náthásan, anyóséknál voltunk, holnap mennem kell be a suliba ügyelni, majd ott lesz időm visszaolvasni.

Teri

KépKépKép
pruci
 
 


Moti!
Köszi szépen.
Sajnálom az éjszakákat, lehet, hogy Boldinak a fogacskái akarnak jönni??? Sebi meg nappal rosszalkodik? :? :? tudsz azért pihenni?
Hol voltatok wellneszelni? Fiúk jól bírták?
Hogy tudtad apát rávenni, hogy lefényképezzen benneteket??? :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon jó a kép, annyira egyformának tűnnek a fiúk, nagyon szépek vagytok rajta, s te még mindig nagyon csinos vagy. Valakire úgy emlékeztet az arcod. :? :? gondolkodtok harmadik babán???

Maryka!
Neked is köszönöm, de nem vagy csúnya. :lol: :lol: emlékszem mikor Levente született, csak lányos anyukákkal találkoztam, irigy voltam én is rájuk. :lol: :lol: :lol:
Érezzétek jól magatokat Szlovákiában!!!

Teri!
Jobbulást nektek!!!!
Nálunk is tök sokat tüszög Szonja, de nem folyik az orra. A két nagyobb is köhög, tüszög, de nem vészes.

Délután megyünk a védő nénihez méreszkedni, kíváncsi leszek, mennyit hízott.

Franci!
Ma jó éjszakánk volt, úgyhogy NEM ADOM SZONJÁT!!! :lol: :lol: :lol:
Tegnap este Réka 8-kor aludt, Szonja Fél 9-kor, Levente 3/4 9-kor, mikor apa hazaért 9 után, már majdnem én is aludtam. Éjjel 1-kor keltünk, meg reggel 6-kor. De akkor Réka is felkelt, s felébresztette Szonját, mikor vissza akart aludni szopi után.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 


Annamari!
Milyen kedves egy óvónő! Szerencsére nálunk rendesen van ovi. Viszont az utcán látszik, hogy kevesebben vannak. Tegnap Gergő meg is jegyezte délután, hogy mért csak mi vagyunk az utcán? Szegénykém a zsivajhoz van hozzászokva.

Boni!
Szerintem jól megköpködték.

Moti!
Milyen szép anyuka vagy! A fiaid is gyönyörűek.
Egy egész bölcsis csoportot vitettek wellnessezni? A másik 2 családra jutott 7 gyerek???

Teri!
Jobbulást!
A sulihoz kitartást, és jó olvasást.

Kri!
Hogy sikerült a zh?

Panndi!
Nagyon drukkolok!!!!!!!

Többiek??????
franci
 
 


Annamari!
3 gyerek mellett többet alszol mint én. :(
franci
 
 


Franci!
Miből gondolod, hogy többet alszok??? :lol: :lol: :lol: muszáj volt ilyen korán lefeküdnöm, mert én is tök fáradt vagyok.
Meg most egyedül vagyok hárommal, szóval fárasztó.
És megint egy laptető Franciskánknak. :lol: :lol: :lol: ténylge, Franciska vagy? bocsi, ha most így lefranciskáztalak. :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:
Akkor ezek szerint nálatok is kevesebb a gyerek.

Annamari
Kép
Kép
Kép
Kép
nmarya
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?