Új privát üzeneted érkezett!

koszi pattogó :roll: , holnap felcsorizem a dokimat.....be nem megyek a korházba, mert csak feleslegesen bent fognának a szulésig, azt meg nem akarom :oops: :oops:
Persze ha rendszeressé válnának a fájások vagy ha erosebb lenne a barnázás, az megint más helyzet!!! Kulonben szerencsére a korház itt van tolunk 3 percnyire (500 m-re), úgyhogy ez azért menyugtató :wink:
ginuska
 
 


Sziasztok!

Bevallom, bármennyire is nem pörgött ma a topik visszaolvasni nem mindent volt lelkierőm, majd pótlom. Gyorsan azokra a hsz-ekre reagálok, amik nem hullottak ki szita agyamból.

Zizikém, üdv itt, érezd jól magad köztünk!

Tilli, de jó, hogy lánykád fejvégű, reméljük már nem forog!
Olvastam az új nevet, az első nekem is jobban tetszett, de az a lényeg, hogy Nektek tetszen.
Sógorodékkal kapcsolatban csak arra leszek kíváncsi, hogy fogják elérni, hogy balkezes legyen a gyerekük :?: :?: :!: :!: Majd oszd meg velünk, sikerült-e nekik
Tgyás: ha még érdekel, sikerült megtalálnom , milyen nyomtatványt kerestek Nálad. A színe valóban rózsaszín, a háziorvosnak kell kitölteni, gyakorlatilag ugyanaz mint a táppénzes papír, a "címe": Orvosi igazolás a keresőképtelen (terhességi) állományba vételről.

Monica, örülök, hogy rosszkedved múlóban! A takarítónős történetet sajnálom.

Tündér, jól vagy már?

Pattogóbolha, nagyon rendes lányaid vannak, hogy hagytak aludni (legalább délután)! Taknyolásuk elmúlt?

Lányok, a hasméretemmel fordított arányban van a szervezőképességem, így jövő szerdára sikerült ugyanarra az időpontra három programot is beszerveznem, így most kezdhetem átírányítani az utolsó kettőt.

Kép Kép Kép
datolya
 
 


Sziasztok!

Úgy látom sikerült egyszerre bagolynak és pacsirtának is lennem. A kefíres lángoshoz a tészta már bent keleget a hűtőben, így már csak a gulyáslevest kell megfőznöm (annyian írtátok, hogy kedvet kaptam, a lángos elé pont jó lesz).

Alvás , mostanában nem igazán megy, ha felkeéek pisilni nagyon nehezen vagy egyáltalán nem tudok visszaaludni.

Pisilés, háromszor, négyszer egy éjszaka (kezdek felzárkózni az élbolyhoz).

Kútvölgyisek, hallottátok? Tegnap hivatalosan is bejelentették, hogy megszűnik a kórházban a szülészet. A most ott gondozott kismamák még szülhetnek ott, de tavasszal véglegesen megszűnik.

Jó reggelt és szép napot Nektek!

Kép Kép Kép
datolya
 
 

 
 

Datolya, és Kútvölgyisek

Én is most olvastam. No comment: http://inforadio.hu/hir/belfold/hir-302648

Till,
Nagyon ügyes Lencsi!
Köszönöm :)
pocok001
 
 


Sziasztok!

Till,nagyon ügyes a lánykád,hogy így szót fogadott!

Monica,határozottan jobb a kedved!Nagyon helyes!
:)

Ginuska,majd írd meg mit mondott a dokid.

Visszaalvás:na ,az nekem sem megy.Márpedig felkelés nélkül sohasem úszom meg az éjszakákat.Vagy azért,mert Panni felsír,vagy azért mert csendben van egész éjszaka.Ilyenkor átmegyek,meglesem mi a helyzet,és betakargatom.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Nita :)

ez a felszereltség elég jól hangzik :)
a kettes nőin is szép a szülőszoba de semmi extrát - ilyeneket - nem láttam ...

Sziszkó :)

én Szilvaee-t értesítem, csak még nem írtam be.
És a 9 kb szerintem semmi!! ebből szülés után kb marad majd kettő :)

KKia :)
remélem mostmár aztán letudod a megfázást ...
Pihenj sokat!!!

Sztercsi :)
a terhestorna ilyen fárasztó??
Én azt hittem az nyugdíjas ... :shock:

Csibe :)

tegnap én is suliban ültem egész nap ... jól feldagadt a lábam :(
és természetsen megkaptuk mi is azezer kérdést ... mikor legutóbb voltam nem nagyon látszott még ...
Neked vizsgák mikor lesznek? És hogy tervezed?
Én végül nem halasztottam, bár lehet hülyeség volt.

Till :)

nagyon szuper hogy befordult Lencsi :)
jól a végére hagyta :)

Szilveaa :)
na már akartam kérdezni merre vagy..
És nem adnak most antibiotikumot csak majd szülésnél? ez fura...

Ginuska :)

háát épn nem értek hozzá, de ez a barna folyás nem túl jó ...
én azért megmutatnám magam, biztos ami tuti!!
úgysem fognak bent csak akkor, ha az tényleg szükséges.

Zizike :)
üdv köztünk :)

ma én is nyomi vagyok ... nem kapok levegőt - be van dugulva az orrom - és jó fáradtnak érzem magam pedig aludtam vagy 8 órát ...

Mindenkinek kitartás és jó hétvégét!

R

Kép
zsrit
 
 


Datolya, Pocok, én úgy tudom, hogy lesz szülészet, csak privát: két fullos alternatív szoba, meg pár sima, 2-3 ágyas... Gondolom majd nem kevés pénzért. Sajnálom nagyon, mert nekem továbbra is szimpi az osztály.

Kép
szilveeaa
 
 


Sziszkó, küldtem neked mailt :!:

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok! :P

Csak gyors bekukk, vendégeink jöttek, holnap este tudok csak jönni! :P

Addig is szép hétvégét, vigyázzatok Magatokra! :D

tillidian
 
 


Sziasztok!
Jelentem: nem vagyok normális.
Kitakarítottam az egész lakást, majd a fürdőszobát és a wc-t is végigsikáltam, majd nekiálltam ablakot pucolni, na és ebédet csinálni. Mókásan festhettem gigapocakkal az ablakban egy széken állva... Ja és közben babaholmikat is mostam.
A hasam beton kemény és teljesen kész vagyok...
Most fekvésre ítéltem magam :)
Látom Ti is szorgoskodtok, mert senki sem ír...
pocok001
 
 


Szilveeaa
Nekem is pozitív a Streptococcus :cry: És sajna, nem csak én kapok a szüléskor antibiotikumot, hanem a kicsi is, de inkább kapjon, minthogy baj legyen. Csak rossz érzés, hogy rögtön intenzíven kezdi :cry:

Nita, nálatok mi lesz az eljárás? Vagy nem jól emlékszem, hogy neked is pozitív lett?

Gina
Barnázás nem jó... remélem minden OK lesz! Nem lehet hogy a doki csinált vmit miközben vizsgált?

Till
Látod, már tudta a babó mi a dolga :lol:

Kútvölgyi
Én is úgy tudom, hogy nem szűnik meg a nőgyógyászat, csak éppen privatizálták....és januártól lesz fizetős....

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Pocok

Te nem vagy semmi :shock: Én már alig tudok közlekedni is, bár én is takarítottam valamit, de hogy ablakot mosni.....

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Őzike
Muszáj elfogalnom magam, különebn csak hülyeségeken agyalok, az pedig nagyon nem jó.
Viszont lehet, hogy a vasalát holnapra halasztom ;)
Különben is Ti egy héttel előrébb vagytok ám! A lépcsőzés már közel nem úgy megy, mint régen.
Streptococcus eredményem kedden lesz. Viszont felmerült bennem egy kérdés, ha az embernek negatív lesz a lelete, de szülésig elkapja, az hogy derül ki?! Szóval- ne kövezzetek meg érte- de szerintem jobb ha az ember kap antibiotikumot, és így nem a babának kell...
pocok001
 
 


Hello lányok!

Ma végre pörögtem a sok energiától, biztos ez a gyönyörű indián nyári nap tette :-) Nem azt mondták, hogy mától lehülés lesz? Erre napsütés, kellemes meleg és én tök jól éreztem magam. A fiúk járdát betonoztak a ház előtt, gyártottam vagy 40 db szendvicset, aztán buktát sütöttem (málnalekvár + dió) és borsólevest főztem, holnapra pedig bepácoltam a kacsacombokat.

Az uracskám jól elfáradt, most szunyókál, én pedig gyorsan visszaolvastalak benneteket.

Ginuska, nem csoda, hogy emlékszel a barátnőmre, én biztos nem akartam volna évfolyamtársnak, olyan kis stréber :wink: Illetve ő maximalistának hívja magát...a szakdolgozatát az én volt munkahelyemről írta, így sokat dolgoztunk együtt, de a végén már engem is kikészített a precizitásával :evil:


Szilveeaa, Pocok
- bennem is felmerült a kérdés, hogy mikor kéne elkezdeni szedni a homeo bogyókat...de hát optimisták vagyunk, arra készülünk, hogy Kristóf a nagykönyv szerint érkezik :? A vajúdás közben meg majd apára bízom az adagolást :roll:

Bár éppen ma beszélte meg a sógornőmékkel, hogy mostantól ne kapcsolják ki éjszaka a telefonjukat, mert ők lesznek a riadólánc első tagjai, ha esetleg ő az ország másik végében lenne :roll:
Ha az utolsó héten kétnaponta kell menni dokihoz, akkor biztosan nem fog tudni mindig eljönni velem :( Na nem baj, Kristóf okos pasi, ha azt akarja, hogy apa velünk legyen, akkor pont akkor kell kibújnia, amikor apa is éppen a környéken van :D

Moncsikánk,
örülünk, hogy újra formában vagy :D :D :D

Betty, az üdülő szigeteken mindig sok a robogós baleset, ahogy hallottam...akárhányszor voltam ilyen utazási irodás úton, mindig elmondták, hogy csak az béreljen robogót, aki rutinos és akinek van biztosítása...De azért tényleg szörnyű, hogy valaki elmegy nyaralni és soha többé nem tér haza...

A kutyanagyfiamnak hétfőn lesz az első szülinapja, azért kapott sógornőméktől egy plüss csörgés csirkét (vagy pulykát...)
:D
Kép


További jó pihit mindenkinek!

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!

Megint csak rohamtempóban jelentkezek... :oops: :oops:

Örülök, hogy mindenki hazajött a kórházból, remélem, szülésig már senkinek nem lesz hasonló kiruccanása! :D

Hétfőn voltunk doki bácsinál, akkor azt mondta 2,5 kg körül van a törpe, és amúgy minden OK. Azt hiszem, most már fellélegezhetünk...
Most hétfőn megint megyünk, megcsinálja a 36. hetes labort, meg kenetet vesz, aztán még a jövő hét vége fele megyünk egyszer CTG-re. Remélem, akkor még hazajöhetünk (azért viszek tatyót :wink: ), de a köv. héten már meglesz Kismackó! Kezdünk izgulni! :wink: :oops:

Jövő héten próbálok még jelentkezni, aztán majd küldöm az SMS-t Sziszkónak... :wink:

Folyamatosan drukkolok mindenkinek!
Minden hétvégén úgy nyitom meg a topicot, hogy vajon miről maradtam le... :lol:
Sokat gondolok rátok, vigyázzon mindenki magára és babára!

További szép hétvégét! 8)
Vendég
 


Pattogó majd meglátod........ha úgy alakúl hogy vannak bent csináltatok bizonyítékot ahogy kergetem ki!!!!!!!! :) :) :) :) :)

Őzike de nekem is pozitív lett.........kaptam rá hüvely krémet.....de most csütörtökön is megnézik ...

Kkia a 36.héttől kell szedni a homeós bogyókat.........nekem szülés közbe a szülésznőm fogja adagolni!!!!....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Judy
Két héten belül meglesz a pindurka? Nagyon izgalmas, de tuti minden OK lesz :D Drukkolok :!: :!:

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Nita
Milyen krémet kaptál rá? Én kaptam antibiotikumot, de azt mondta a doki ez nem is kellene, csak szüléskor mindenképp..

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


húúúúúú őzike már nem tudom a nevvét.....de ilyen adagolóval kellett felnyomni a hüvelybe a krémet....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Pocok, én egész délelőtt könyveket pakoltam... létra felső fokára fel és le... Megfordult a fejemben nekem is, hogy nem vagyok normális így a 37. hét környékén...

Őzike, látod én azt nem is tudom, hogy a bébi is kap-e antibiotikumot vagy csak én... Basszus. :roll:

Zsrit, azért nem adnak előbb, mert utána ugyanúgy visszajöhet pikk-pakk, aztán ugyanott vagyok, ahol a part szakad... Te amúgy milyen suliban ültél egész nap, te jó ég! Meg is őrülnék még valamit tanulnom kéne ezzel az agyi kapacitással, ami nekem most van! :shock:

Kkia, kutyafiú nagyon szép!

Judy, minden rendben lesz, meglátod! +++++++++++

Kép
szilveeaa
 
 


Nektek nem tombol pocaklakótok?
Kismanó egy pillanatra sem áll le.

Szilveeaa, akkor szerintem ketten osztozunk "az okos kismamák "címen :)
pocok001
 
 


csajok bocs - aki olvassa SOS kérdésem lenne

az erek a hasamon szinte sötétkékek lettek estére - a vénák szerintem - eddig is látszottak na de nem volt ilyen színe!!!!!!!!!!!

Ez nem gáz szerintetek?? beparáztam rajta

R

Kép
zsrit
 
 


Szerintem polcod fel a lábad és ha nem múlik akkor minimum hívd fel a dokidat!
pocok001
 
 


ja és ha fáj és feszít, akkor irány a kórház!!!!!
pocok001
 
 


Sziasztok!

köszi a kép dicsiket....!!! :wink:
pén-en voltunk ctg-n,minden ok,csak a Babám bealudt,ezért jött az aszisztens csaj és mondta,h bocs,de fel kell ébresztenie,megrángatta a hasamat két oldalról,na erre persze mindenki felébredne... majd 2 perc múlva megint visszaaludt a drágám... :roll: hát ez van...
doki mondta,h rövidül a méhszáj, c1000
ezt tudja vki,h mit jelent?

pén-en kell megint mennem ctg-re.
szülésznővel meg hétfőn beszélek,remélem szimpi lesz...

jaaaa....amúgy +12kg-nál járok.... :oops:
én nem tudom Ti hogy csináltátok ezt a +4-5 kg-okat?! :shock:

Annyira izgi,h igazából bármelyik nap kaphatjuk a hírt,h megérkezett a következő baba.....

Kép
jovana
 
 


Köszi a TB-s infókat!!! :wink:

Kép
jovana
 
 


Zsrit: én még nem láttam ilyet,de bnőm mesélte,h egyik ismerősénél az volt,h bedagadt a lába,keze,torzult a feje és elszíneződött a hasa,35. héten meg kellett szülni a babát,m mérgezést kapott...
nem tudom,h Nálad mi ez az elszíneződés,nem biztos,h ez is a mérgezés jele,de lehet....
lehet,h jó lenne ha látna egy doki,nem?

Kép
jovana
 
 


ilyen széke lesz kis kukisnak 2 héten belül......

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Bocsi,h.így bepofátlankodok közétek, csak tudatni szeretném veletek,h.megnyitottuk a bababoltunkat, ahol minden direkt a gyártótól származik, ezért mi vagyunk a legolcsóbbak.Utána is tudtok nézni...ha valaki szeretne bármit is rendelni tőlünk, a rendelkezésetekre állunk!Nézzetek be hozzánk! :wink:

http://atibababoltpelenkadiskont.hupont.hu/

Üdv.Timci

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Ma már teljesen jól voltam, barnázás elmúlt és gorcsolni sem gorcsolt a pocim, úgyhogy minden OK! :wink:
Szerencsére nem szulunk még ! :lol:

Ja és aki kérdezte, igen, a dokinal csutortokon a vizsgálat kozben kezdtem el vérezni, pedig nem szokott durván vizsgálni, megnézte , hogy mennyire tart a méhnyak, méhszáj.....

Vigyázzatok magatokra és kellemes maradék hétvégét!
ginuska
 
 


sziasztok

Pocok :)
csináltam amit mondtál, feltett lábbal fekvés ... szebb lett sokkal.

Igazából más tünetem nincs úgyhogy remélem semmi komoly.
Nem akarom hétvégén zaklatni a dokit ha nem életbevágó ... remélem nem az :)
holnap úgyis megyek ...

Jovana :)

én plusz 14-nél tartok és szintén nagyon irigyelem a 4-5 kg-t hízókat!!!
én nem tudok kevesebbet enni ... és már a 20. hétnél plusz 10 volt rajtam :(

Ettől is és amúgy is tök depis vagyok ... lehet a hormonok.
De most nem tök boldognak kellene lennem??
És valahogy mégsem ....


R

Kép
zsrit
 
 


Zsrit, örülök, hogy segített :) Vigyázz ám magatokra!!!!

Hízás: 7,5kg-nál tartunk, de bevallom őszintén rengetget eszem... Főleg az utóbbi pár hétben csak a szénhidrátot kívánom, fel is jött 4 hét alatt két kiló... Tartom továbbra is azt a véleményemet, hogy mindenki annyit hízik, amennyi kell a babának. Nem verseny ez :)
pocok001
 
 


Zsrit,
ne aggódj a kilók miatt! Szerintem mi mindannyian tok normál hízást produkálunk/tunk a várandósság alatt!!!!
En +15kg-nál tartok, de én még buszke is vagyok rá :oops: :oops:
Ugyanis korulottem +20-30 kg-okról hallok, úgyhogy ahhoz képest ez tiszta jó!
Mondjuk én már valószinuleg nem fogok tobbet hízni,mert így a végén egyre rosszabb az étvágyam és az utcsó 1-2 kg , ami feljott, az tuti a vizesedéstol van (plussz a baba :lol: ), mert eléggé bedagadtam térdig,meg a kezeim is az utóbbi 2 hétben!

Szóval ez miatt aztán tényleg ne legyél depis! :wink:

Akik +4-5 kg-t híztak, azoknál általában volt eleve súlyfelesleg (elnézést kérek érte lányok, akinek nem inge,ne vegye magára :oops: ), olyankor nem szokott az ember lánya sokat hízni plusszba , na meg persze azok, akiknek diétát kell tartaniuk!

remélem kicsit meg tudtalak vigasztalni ! :wink:

Az elszínezodéshez nem tudok hozzászólni, még nem tapasztaltam, mindenesetre pihenj sokat feltett lábakkal, én úgy alszom már egy jó ideje a vizesedés miatt, hogy a lábrésznél fel van emelve a rost az ágyunkban! Milyen jó, hogy annak idején ilyen ágyat vettunk!!! 8)

Szép napot!
ginuska
 
 


sziasztok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szia Nita!!!!!!!!!!!!!!! :)
pocok001
 
 


Sziasztok lányok!

Beírtam a babónk nevét a tabliba, most már végleges nekünk is :)
Két név között vacilláltunk sokáig, de aztán rájöttünk, hogy gyakorlatilag így hívjuk már hónapok óta, szóval eldőlt :)

chardonnay
 
 


Sziasztok Mamik!

Nagyon lelassultunk az utóbbi időben... Engem már annyira foglalkoztat a szülés gondolata, hogy tudat alatt is ott van, még ha mást is csinálok. Tegnap moziban voltunk - szuper volt a film ráadául, tök kikapcsol - és egyszer csak belémhasított a gondolat, hogy TE JÓ ÉG, KÉT HÉT MÚLVA SZÜLNI FOGOK!!!! Aztán csak ültem ott ilyen fejjel: :shock:

Zsrit, mit ijesztgetsz itt minket, hallod! :shock: Próbálj pihenni, (már amennyit lehet két örökmozgó kissrác mellett...). Az én lízingelt gyerekeim már kiskamaszok és nem igénylenek intezív foglalkozást, de még úgy is jobban elfáradok, mint ha csak ketten vagyunk. Amúgy kilókban én is tíz felett tartok, de ne aggódj van egy remek akupunktúrás dokim - három hét alatt minden feleslegtől meg lehet szabadulni... :lol: :lol:

Ginuska, klassz, hogy jobban vagy! Nekem is már alig van étvágyam, illetve ha van is, nem tudok már mennyiségeket megenni, mert egész egyszerűen nincs hely a bélésemben... :roll:

Nita, naon jó a kis szék!

Kép
szilveeaa
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszi a dicsiket így utólag is.

Olvasó üzemmódban voltam a napokban, mert annyira futotta.

Hát én ma nyomok pontosan 100 kg-ot. És én eleve 10 kiló plusszal indultam (62, helyett 72-ről, na jóóó a védőnő az első körben 75 kg-ot mért), úgyhogy nálam sajna nem jön be az, hogy plusz 4-5 kiló.
És én ettől lettem depi, mert olyan szinten nem tudok már rendesen mozogni, mert ugye alacsony is vagyok...szóval az idegeim szétfeszülnek néha... :? :x :oops:

Hát én tegnap dagadtam és kissé torznak láttam a fejemet, úgyhogy ma visszahozattam anyóséktól a vérnyomásmérőt, nehogy az a terhességi toxémia legyen.

Ma összepakoltam a kórházi cuccokat, de szerintem, október 6-ig biztos nem is kell hozzányúlnom.


Ja és azért szeretnék már a 38. hét környékén megszülni, mert a 37. héttől az orvosok által befejezettnek tekintett a terhesség (gondolom fejlődés szempontjából és akkor már csak kilókban gyarapodik a pici életem).

Na most léptem főzőcskézni!

Szép napot!

Hajni
hajnalocska
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek Apa tegnap egy ilyennel állított haza :lol: :lol: :

Kép

Annyira klassz :lol: Nekem eszembe se jutott volna, ilyet venni.

Alexem ma egész nap csuklik.

Szilveeaa :D
"Nem is mondtam, hogy a tenyésztésem pozitív lett, úgyhogy majd egyből belémnyomnak két adag antibiotikumot, amikor megyek szülni..."
:? :? :? :? :? :? :?

"Pocok, én egész délelőtt könyveket pakoltam... létra felső fokára fel és le... Megfordult a fejemben nekem is, hogy nem vagyok normális így a 37. hét környékén... "
:shock: :shock: és milyen igaz gondolat volt. :lol: ne tessék ilyeneket csinálni, ha csak nem akarod már magad mellett tudni Szonját. :roll: :lol:

Ginuska :D
Örülök, hogy jobban vagy. :lol:

Datolya :D
"Sógorodékkal kapcsolatban csak arra leszek kíváncsi, hogy fogják elérni, hogy balkezes legyen a gyerekük Majd oszd meg velünk, sikerült-e nekik"
erre én is kíváncsi leszek. :mrgreen: :mrgreen:

jah nem is mondtam, hogy nagyon tuti nevet választottatok, a Benedek nekem is tetszik,mert sok féleképpen lehet becézni. :wink:

Zanikó:D
"Monica,határozottan jobb a kedved!Nagyon helyes!"
8) 8)

Pocok :D
"Jelentem: nem vagyok normális."
ugyanazt tudom neked is mondani, mint Szilveeaanak. :lol:

Kkia :D
"Moncsikánk, örülünk, hogy újra formában vagy"
8) 8)

Kutyafijjúú télleg nagyon szép :wink:

Judy :D
Vigyázzatok magatokra, ha esetleg nem tudsz addig jönni, akkor ügyesek lesztek és ++++. :wink:

Jovana :D
Gyönyörű A Fédra birodalom télleg. :wink:

Nita :D
Nagyon szuper a pihenőszék. :wink:

Chardonnay :D
Gyönyörű nevet választottatok! :wink:

télleg

Anyukák,akik titkolják a baba nevét
Miután megszületik se, írhatjuk bele a nyilvános babatábliba? :roll: (mert elég hülyén fog kinézni a babatablóban is, hogy a képre az van ráírva h XY babája :oops: :roll: )

na puszii
Vendég
 


Sziasztok!
Bevallom őszintén, hogy nagyon lusta vagyok végigolvasni, úgyhogy inkább csak visszakapcsolódnék most. :oops: :oops: :D :D
Az elmúlt pár napban sokat pihentem, meg aludtam. Tegnapelőtt lementem apával a postára ( max.300m-re van tőlünk), és sikeresen térdre estem... Nagy baj nem történt, a bal térdemről lejött egy kicsit a máz ennyi. :roll: Ez azért van, mert a csípőmmel van valami gond, és nem mindig bírja el a súlyomat... Már februárban is jártam emiatt kivizsgálásokra, röntgen, uh, stb, de nem találtak semmit, csak valami baromi erős gyógyszert kaptam, amit viszont abbahagytam, mert megtudtuk hogy jön a baba. Szóval elég kellemetlen. 5 éves koromban volt egyszer csípőízület-gyulladásom, akkor 3 hetet feküdtem vele kórházba... :( Na jól van ennyit a nyavalygásról. :D
Tegnap volt ilyen babaexpó szerűség, oda elmentem a bátyámékkal. Vettem egy vastag takarót, egy bodyt, egy kis vékony pulcsit meg egy kabátkát. Ja, meg popsitörlőt vastagot, és jó illatút 72db-osat 300-ért ( ebből vettünk közösen egy kartonnal :oops: :oops: :lol: :lol: ).
Most eldugulok egy kicsit, tesz-veszelek stb, amíg megy a Forma1, és apa nem tud felügyelni rám olyan szigorúan. :lol: :lol:

Puszilok mindenkit!
bobóbaba
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, gyorsan, mert jönnek vendégeink -ismét- :)

Pénteken megnéztem a gmailt... hú mennyi csinos kismami van itt :wink:

Holnap megyünk CTG-re.. hát.. kissé tartok tőle, hogy hosszú sor lesz előttem. 8)
Délután meg uh-ra is kell mennem, mert elég korán elkezdett meszesedni a méhlepény. -A doki mondta két hete, hogy már II. fokban érett. Ami ugye nem feltétlen jelent jót. Diána sokat ficánkol , úgyhogy bízom benne, hogy jól érzi magát.

Olyan hülyén érzem magam, hogy nem tudok most többet írni és esetleg reagálni, de elhihetitek, hogy jövök és kérdezek és mesélek is sokat magunkról.

Szép vasárnap délutánt Nektek!
zizikém
 
 


Monica a tietek is nagyon szép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Bobó nálunk is a f1 a menő most....... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Vánszorog a netem és a púpom tele van vele... Ráadásul azonnal kaját kell főznöm... (azért csak most, mert jó későn keltünk)

A suliban kaptam egy csomó beadandót, de a felére még téma sincs, csak a határidő... Kértem egyéni tanrendet, aminek annyi az értelme, hogy nem muszáj bejárnom (bár a levelezőnek pont ez lenne az értelme, de igazából nem így van). Vizsgák majd januárban lesznek, addigra talán már összekapom magam tanulásilag...

Monica, jó kis székecske... Mi közösen elvetettük az ötletet, de majd meglátjuk, hogy végül kell-e.

Pocok, te pörögsz, ugye? Jöhetnél vasalni hozzám is... :D

Kkia, nagyon édi a kutya. Ezek a nagy kutyusok úgy imádják a kisbabákat. Képzelem majd a fejét, amikor hazaértek a babával... :D

Szilveeaa, csak semmi pánik... Majd ráérsz a szülőágyon pánikba esni! :lol:

Pattogó, ma anyu ajánlotta fel, hogy a héten eljön és segít pakolni, vasalni, ilyenek. A Tomi csak fetrengett a röhögéstől, mert olyan fejet vágtam... A lehető legdiplomatikusabban magyaráztam el neki, hogy "már alig van munka, éppen csak egy kicsit kell vasalnom..." És hogy csak látogatóba jöjjön majd és ha meglesz a baba, küldjön kaját... :lol: Tutira kiakadnék rajta, ha két napig itt lakna. A Tomit pedig megfenyegettem, hogy idehívom hétvégére az ő anyját... :lol: ez hatott... :lol:

Hízás, lövésem sincs, hogy mennyit híztam. De annyira sok nem lehet, mert mindeki azt mondja, hogy hátulról nem is látszik, szinte csak a pocakom van. :D Pedig étvágyam akad, de inkább csak keveset, viszont gyakran...

No, megyek, gyártok zöldséges rizst, rántott sajtot és salátát... :D

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Vcsibe,

ma kb 3 órán át vasaltam, remélem nem lesz több ilyen :)

Csajok,
jövő héten moziünnep :) Akinek kedve van! Már megvettem a jegyeket, mindennapra egy :) Apa megkérdezte, mi lesz, ha szülünk , erre mondtam neki, hogy ezeket pocaklakó max belülről nézheti meg ...

Bobóbaba,
Vigyázz magatokra! Ha ilyen problémád van, volt, nem kéne feküdnöd?

Monica26,
Apa nagyon szép széket vett Alexnek. Hinta +pihenőszék egyben, szupi :)

Szilveeaa
Tényleg ne izgulj, a babák mindent tudnak :) Mi alkalmazkodunk :)
pocok001
 
 


Csak dicsekedni jöttem. :D Megvarratm életem első táskáját. Vivinek természetesen. :D Sok hibája van, de a csajszinak tettszik. Majd jövök, csak Vivi lázas :( , Lara, meg haldoklik az éhhségtől.. :roll: :lol:

http://3.bp.blogspot.com/_4Nv3EXURZWc/S ... 9-crop.JPG

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


hello Lányok,

pénteken nekem is extra szar napom volt.
Alig bírtam elvánszorogni a dokihoz.
Ott viszont minden OK volt, nem is csinált vizsgálatot, csak UH-t.
BPD:93mm, HC:330mm, AC:335mm, FL:75mm.
Azt mondta, h jövő 7től heti egyszer ugorjak be és megnézi a méhszáj állapotát... :?: Na mondom, ezt inkább a szülésznőre bíznám, mert CTG-re úgyis kell menni. Mondta, h neki úgy is jó. Tehát akkor így lesz. Okt. 7-re még adott egy időpontot, bár 1-re vagyok kiírva. Komolyan nem óhajtok addig várni.

Tegnap esküvőn voltunk, tök jó volt :D
de asszem ez az uccsó eskövő 2in1. :D ezen a nyáron 4 sikerült!

Ginuska,
a barnázás atól lehet, h nyílik a méhszáj és ott megpattannak hajszálerek. Ha viszont élénk piros a vér, akkor egyből startolni kell, mert akkor a placentával lehet gond..

Amúgy a gyomrom sztem a torkomban van, max 2 falatot tudok enni. Utána pedig egy Rennie SOS. Ettől már tök kivagyok.

Kép
screen
 
 


Pattogó!

Granulálok! Szuper a táska! Simán elfogadnám :D :D

Kép
screen
 
 


Pattogó ha lesz időd én is rendelnék tőled ilyen táskát!!!!!!!!!!!
SZUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi lányok Kép Kép Kép
Ma nagyon kreatívak voltunk ám.. :lol: Tegnap találtam egy oldalt amit ajánlok minden gyerekes anyukának. :D http://csiribiri4.blogspot.com/
És ezeket a lányok kreálták a dédi névnapjára. :D Almafa.
Vivié: http://1.bp.blogspot.com/_4Nv3EXURZWc/S ... 1-Vivi.JPG
Laráé: http://4.bp.blogspot.com/_4Nv3EXURZWc/S ... 1-Lara.JPG

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Holnap remélem tudok reagálni, csak tegnap, meg ma káosz volt. Most is csak fél órát kaptam kimenőnek, míg lennt vannak a gyerekek a dédinél.

Puszi mindenkinek, és azért szeptember végéig tessék egyben maradni.. :roll: minimum. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: