Új privát üzeneted érkezett!

Hali lányok!

Következő anyukánk Cuki lesz
kaptam tőle sms-t, hogy hajnalban elfolyt a magzatvíz. Kórházban vannak, nehezen tágul, kapott már EDÁT is. Szóval röviden ennyit írt, és hogy majd tájékoztat!!!!

Nagyon Gratulálok Büngyinek olyan jó neki!!!!
És milyen pici baba Heléna!!!

Ctg-n produkáltunk méhösszehúzódásokat rendesen, de a doki még azt mondta, hogy a méhszáj C3000 és ebből szerinte a héten nem lesz baba, hétfőre már kaptam is időpontot UHra meg CTGre.

Na megyek eszem egy zsömit, mert ma még nem ettem, hátha bennem marad!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Sziasztok!
Bocsánat a "betolakodásért". :oops:
Lehet még csatlakozni hozzátok?
Már elég régóta olvasgatom az oldalt,de nem is tudom miért nem írtam eddig!
Szóval ha nem haragszotok jönnék én is. :oops:

BÜNGYI:NAGY-NAGY GRATULA HELÉNÁHOZ!!!

ERIKA:NEKED IS GRATULÁLOK A FIADHOZ!

Kata
Vendég
 


Sziasztok!!!

GRATULÁLOK BÜNGYIKE!!! Jó egészéget és sok tejcit kívánok!

Hú micsoda nap!!! MEGY A DRUKK CUKIKA! Remélem hamar m egszületk a kislányod!

Hát beindultunk lányok!!!

Csilla



csim
 
 

 
 

Csilla: én nem kaptam semmit streptora, majd szülés alatt fogok antibiotikumot. A doki szerint felesleges, mert nem tudják kikizeleni max egy hétre, és utánna visszajön mire szülök.

Missi: mennyit híztál eddig? Szerintem nem sokat, én sem értem a dokidat!!!

Szia Bakta! Üdv Köztünk!!!!

1190718259.6744.xls

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Lányok, én ma teljesen fel vagyok dobódva! Cuki, menni fog, nagyon izgulok érted!!!!!!!!!!!

> Kép
evarga
 
 


Masika
Mondtad a dokidnak a hányást?Sztem nincs már egy hét hátra! :D

Cukinak drukk +++++++++++++++++++++++++++++++++++


Nahát mennyi baba van már!!!(és még nincs is október :D )

KépKép

KépKép
okr
 
 


Masi
Sajnálom, hogy ilyen rosszul indult a mai napod, de délután már biztos jobb lesz! Lilibaba jól van és ez a lényeg!!!!!!

> Kép
evarga
 
 


1190718361.0568.xls

itt van újra a táblánk!!!
Az előbb rosszul írtam be Heléna adatait.

Ma asszem tényleg csak pihenni fogok, meg vasalni egy kicsit. Takarítást mára nem vállalok!!!!!

ettem két zsömit, Lilicsek pedig nagyon beindult tőle. Megint ugrabugrál.

lepihenek egy kicsit, mindjárt jönnek tesómék, és majd megyünk a bricoba.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


TE JÓ ÉG,MEGINT KÉSZ A PSZICHÉM ITTBŐGÖK!!!!!

BÜNGYI:HATALMAS GRATULA NEKTEK!ISTEN HOZOTT HELÉNA!SOK BOLDOGSÁGOT ÉS TEJCIT,ÉS JÓ EGÉSZSÉGET NEKTEK!!!!!ÜGYESEK VOLTATOK!!!![/color] Kép


[color=red]CUKIKA:HÁT ELJÖTT A TI NAPOTOK IS,AMIT MÁR ANNYIRA VÁRTÁL!!!!!!MEGY A SOK ++++++++!!!!!ÜGYIK LEGYETEK,HAMAROSAN KEZEDBEN FOGHATOD PANKÁT!!!!!
Kép
geosel.klara
 
 


Evi: mondtam a hányást, de nem mondott rá semmit. Nem hiszem, hogy ez lehet a szülés jele, inkább lehet, hogy vmi rosszat ettem, vagy sokat vagy hirtelen, nem tudom. Mindenesetre remélem ez a két zsömi bennem marad, csinálok hozzá egy kis üres teát is.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Masika: Örülök, hogy nincs különösebben nagy oka a hányásnak, lehet, hogy akkor tényleg valami kóbor vírus vagy gyomorrontás. Jól kitart a méhszájad! Még a végén túlhordod Lilicseket. Bár látod, ha nyitva van, az sem jelent semmit, én vagyok rá az élő példa.

Cukika: Teljesen el vagyok ájulva! Hát mi történt? Ezért nem jelentkeztél te! :D
Nagyon drukkolok Nektek is, nagy kalappal, remélem te is ilyen ügyes leszel mint Büngyi!!! Tiszta szívemből kívánom neked is, hogy kibírható fájásaid legyenek. Bár olvasom, hogy kaptál EDA-t, talán azzal elviselhetőbb.

Milyen szép nap ez a mai!!!! :D :D :D

Hűha, ki lesz a következő?????

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


LÁNYOK ,HA MASI IS ELMEGY SZÜLNI KI INFORMÁL MAJD MINKET.HA GONDOLJÁTOK ÉN SZÍVESEN ÁTVESZEM MAJD ,ÉN ÚGYIS OKT VÉGÉN SZÜLÖK:-)TEL SZÁM:06202032215

BÁRMIKOR FELTESZEK BÁRMIT!!!!!NA PUSZA!




CUKI:HAJRÁ!!! Kép
geosel.klara
 
 


Bakta, ill. Kata. Isten hozott!!! Nemsokára te is szülsz!!! Látom kisfiad lesz! Gratulálok!

Szia Okr! Örülök, hogy jól vagytok! Kitartás, már neked sincs sok hátra! Az a 2-3 hét elszalad észre sem veszed! Onnantól meg már jöhet akármikor a szülés.

Holnaptól hidegfront és lehűlés. A doki szerint ilyenkor megugrik a szülések száma.

Na, lányok, holnap ki szeretne szülni???

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Klára: Valószínűleg én igénybe veszlek. Most, hogy Cukika így beelőzött, Masika is bármelyik nap szülhet, akkor majd én neked küldöm a SMS-t, engedelmeddel. Előre is köszi.

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Hali!

Klári: én mindenesetre elmentem a számodat :D
Bár tudom Vicsokét, Kalloniét, Cukiét. Ugyhogy remélem majd valaki lesz gépközelben.

Cuki most írt: sajnos egy órája még csak két újnyira volt kitágulva, fájásai már kevesebb mint két percesek, és már az EDA sem hat. Dokija szerint 3-4 óra körül lesz meg Pankababa!!!!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Gabi: én, én, én mármint szeretnék szülni!!!

De szerintem ebből túlhordás lesz, bár remélem a hidegfront megteszi majd a hatását.

na lelépek elugrunk a bricoba ajtót nézni, mégis csak szétszedjük az ajtó trapéz tetejét, így olcsóbb lesz, mert kész ajtót veszünk.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Mindíg elfelejtek vmit: Csilla, Sheepy nektek mikor jó a cukrászdás program? Én a héten már nem megyek sehová, szóval elvileg bármikor jó.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Oké Masika, én benne vagyok, remélem tényleg így is lesz, és a hideg megteszi hatását!

Óóó szegény Cukika, akkorneki is kijut a 10-12 órás vajúdásból, bár nem tudom mikor folyhatott el a magzatvize, meg mikor kezdődtek a fájásai. A kétperces fájások már nagyon brutálok szoktak lenni! Reméljük innentől hamar fog tágulni, és tényleg meglesz Panka nemsokára.

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Nemsokára el kell indulnunk a zenesuliba, majd csak fél hét körül érünk haza, de addig is szorítok Cukinak!
Biztosan nagy baba lesz a méreteiből ítélve!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Cuki! Neked is mennek a drukkok!+++++++++++++ :)
Micsoda nap a mai! Ha jól tudom, telihold van, igaz? Lehet, az is számít? ! :D :D

Kata, üdv itt!Köszi a gratulát! :)

E.

Lilypie First Birthday tickers
gerika
 
 


Cukiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :D neked is mennek a drukkok!!!
Vendég
 


Büngyi! Nagyon gratulálok Helénához, nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok nektek!!!

Cuki!!! Megy a drukk ezerrel!!!!

Húú, micsoda nap.. :shock: a hideg föl-le szánkázik rajtam... :roll:

Klári, én is lementem a számod...köszi :)
Evu, XI ker, őrmezőn lakom.. :wink:
Sheepy, jajj de jó, hogy valaki megérti balkezességem.. :lol: egyébként eszek és írok ballal, nagyon sok mindent jobb kézzel..de ezek szerint bal kézzel babázok... :D a férjemet átszoktatták gyerekkorában, ő pont a tükörképem, ő meg csak jobbal eszik és ír, a többit ballal...de a babát jobbal fogja.. :D hát, majdcsak belejövünk :wink:

Missi, micsoda kaladjaid voltak már megint a dokinál!! Szoritok neked az eredményekért!

Masi, kitartás!! én mindig úgy gondoltam, te leszel az első... :roll: de biztosan nem leszel utolsó...arra vagyunk itt egy páran..

Jajjj, úgy feldobódtam most a babáktól!!

okr és bakta, üdv nálunk :D

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Na közben nem mentem ma vissza,mert ugyis csak holnapra ígérték a laborosok az eredményt!Apa nem is tudott elvinni,én meg jol bealudtam :? ,szóval majd holnap reggel!!Ugy szeretném ha már nem kéne aggodnom!!!!! :cry: De mindig max csak egy hétig jut ki az örömből,utána ujra kitalál vmit... :?

CUKI!!!!Neked is nagyon szorítok!!! :) :)

Én is szeretnék már szülni!!Persze nekem azért jobb ha még bennt marad Samu 2-3 hétig legalább.....!!Olyan távolinak tűnik,pedig írtó hamar itt lesz ugyis!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Masi,igyál tonikot!! :) Kitudja??Hátha segít!! :wink: Én mindenesetre meg nem tudnám inni!! :wink: :lol:

Missfried
Kép
missfried
 
 


Ja amugy akarom kérdezni,hogy Büngyi méhszája egyébként nyitva volt már valamennyire??
És a doki sima vizsgálattal is érzi,azaz meg tudja állapitani hogy hogy fexik a baba??Mert ma vmi "kpf"macskakaparást írtak a kiskönyvembe,a "magzat fekvése"rovatba,miután ugye megvizsgált!Ez mit jelent szeríntetek??Talán koponyafekvés valami :lol: :lol: Lehet hülyeséget írok.. :roll:

Missfried
Kép
missfried
 
 


missi:koponyavégű fekvés!pont jó!
geosel.klara
 
 


Missi, igen, koponyafekvést jelent... :D ez tök jó..Ne aggódj, minden oké, Samu is jól érzi benn magát, ez a lényeg

amennyire tudom, nem volt nyitva büngyi...

A takaritást befejeztem, ragyognak az ablakok, csak ez a rohadt por... :evil: kész vagyok tőle..

Végül is nem lesz leves ma, rántott husi, rántott sajt, ubisali a menü. Bepanirozva, és mindjárt megcsinálom a salit is.
Hrr, ma még nem pihentem, leszakad a hátam, és a lábaim olyan pufik...a bokám is eltünt :shock:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Köszi csajok!!Legalább ez megnyugtató! :D :)
Látod Vicsok,az én dokim a "nemlétező"boka dagadásom is megtalálja!! :? :lol: Mit szólna akkor a tiedhez?? :) :roll:

Hmm,fincsi kajákat csinálsz!!Én asszem megint diéétázhatok ezerrel! :? Na nem mintha ma nem ettem volna....

Missfried
Kép
missfried
 
 


Sajna Cuki még nem jelentkezett, remélem azért minden Ok velük.

Ajtó: NINCS ilyen méretűt nem lehetkapni sehol. Pedig ez szabvány panel ajtó, na mindegy már nem is érdekel, kivagyok ettől.

Tonik: az miért jó, nagyon utálom?!

Vicsok: én ma semmit nem csináltam azon kívül, hogy a tegnapi maradék főzelékhez bepácoltam egy kis csirke felső combot, és majd Apának kisütöm vacsira. Szemezek a vasalóval, de annyira fáj a fejem, hogy nem nagyon akaródzik ez nekem. Lassan be is veszek egy algopirint, mert már órák óta zakatol a fejem, szerintem lesz vmi front.
Lilicsek pedig folyamatosan szórakoztat, az előbb fogócskáztunk. Imádom ezt a kis nyuszikát.

Apa telefonált, hogy ma később jön haza, mert az egyik kolléganőjének ma van a búcsúbulija, holnap utazik Londonba. Hát nem örültem neki, de ez van, megígérte, hogy azért siet haza. :cry:

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Masi,állítólag jó szülésbeindító!!Már elég sok emberkétől hallottam...!!

Samu is ficánkol!!bal oldalt dudor...vmi picike...vajon mi lehet az??Ugy szeretném látni :)

Missfried
Kép
missfried
 
 


Ennyit találtam róla Masi:"Tonik, a benne lévő kinin miatt puhitja a méhszájat" :) Meg a mellbimbo tekergetés is hasznos állítólag..,"serkenti az oxitocin termelést!!!!!!!!!" :)

Missfried
Kép
missfried
 
 


Sziasztok!

Masika, Sheepy nekem ezen héten bármelyik délután jó a cukizáshoz. Mehetnénk a Cziniel-be, ne persze nem azért, mert az van hozzám a legközelebb, hanem mert elég jó. Mit szóltok? Persze lehet, hogy Lilli baba már nem engedi el az Anukáját..:)

Ezzel a strepto dologgal az nem stimmel nekem, hogy ha most kikezelem és utána azonnal visszajöhet, ekkor tulképp mindenkinek kellene adni antibiotikumot a szülésnél. Mi a garancia arra, hogy valakinek a lelete a 36. héten negatív, akkor a szülésig nem kapja el valahonnan. Na mindegy nem értem, szedem a gyógyszert. Nem is értem honnan kaphattam el, hiszen annyira vigyázok a higéniás dolgokra, talán még túlzásba is viszem.

Jó lenne hallani valamit Cukikáról!!!

Sziasztok, Csilla



csim
 
 


hhiih, ha látná a bokám... :shock:

lassan lemegyek a védőnőhöz a filmvetítésre...apa most nem jön, szegény, biztos sokkot kapott a múltkor :D hihihihi

vigyázzatok magatokra..én a tonikot egy kis ginnel és citrommal szeretem csak... :D húú, de régen ittam, meg nem is fogok mostanság..

holnap jövök (ezt fenyegetésnek szántam) :wink:

Anikó
Kép
Kép
vicsok
 
 


Nézzétek mien két képet találtam :)

Kép Kép

Missfried
Kép
missfried
 
 


Sziasztok!

Büngyi: Nagy-nagy gratula nektek! Sok örömet, boldogságot, tejecskét és jó egészséget kívánok nektek! :lol:

Cuki: Mennek a drukkok neked is! :lol: Szorítunk nagyon! :lol:


Bakta: Üdv itt!

Missi: Ne aggódj, minden rendben lesz! (tudom, könnyű mondani :lol: ) Azért tényleg mindig történik veled valami! :)


Na ahogy kitettem itthonról a lábam, mindjárt elkezdtek pörögni az események! :lol:
Hivatalok: :evil:
Jól elfáradtam, de ez is megvan nagyjából! :lol: (Legalább egy kevés értelme volt a dolognak...)

Sziasztok!
Vendég
 


Na lassan lépek,főzök friss galuskát a krumplilevesbe,az jo lesz vacsira!Utána meg nézünk Simpsons mozifilmet! :) Én már megnéztem,csak apa nem :wink:

Missfried
Kép
missfried
 
 


Sziasztok!

elolvastam Büngyi blogját. nagyon megható és annyira örülök, hogy ilyen jól sikerült minden. hamarosan képeket is lehet majd látni a blogján. alig várom!
GRATULÁLOK BÜNGYI!

CUKI! NEKED IS NAGYON SZORÍTOK ÉS VÁRJUK AZ INFÓKAT!

Üdv,
Ági

Kép
agi29
 
 


Büngyi: GRATULA!!!!jó egészséget mindkettőtöknek!!!
cuki:++++++++++++++++++++++++++++mindent bele!!! :):):):)
voltam bőrgyógynál: azt mondta igen..ez tipikus stria-seb..szóval felírt kenőccsel moshatom csak, meg kenegetnem kell egy kis kutyulékkal. :)
megyünk másik házat nézni..
majd jövök este!

Kép
tidi
 
 


LÁNYOK:KÉPEK HELÉNÁRÓLA BLOGON!!!!!!!!ESZMÉLETLEN MILYEN SZÉP!!!!
geosel.klara
 
 


Bungyi nagyon orulok kis Helenanak, micsoda erzes lehet ez most neked !! majd ha raersz es mar otthon leszel, maj irj kerlek !! Gondolunk Ratok.
Amikor irtad az SMS-t kirazott a hideg, jajajaj lassan velunk is hasonlo fog tortenni. el sem hiszem

Cuki, akkor Te is szulsz !es majdnem amikor pont akartad , de joooo. minden jol alakul a vegen .

latom mi , a tobbiek meg egyben vagyunk, de most mar barmi tortenhet barmikor,,,,,:)
ki lesz a kovetkezo ?
Masi ????
bogyogyorgyi
 
 


Missi: mellbimbó tekergetés :D ez jó, majd kipróbálom este a fürdőkádba :D
Tonikot sajna utálom, ezért nem hiszem, hogy inni fogom

Cukiról sajnos még nincsenek hírek!!!

Csilla: én is ezért nem kezdtem el szedni, minek ha úgysem biztos hogy használ, és mivel a szülés alatt megfelelő dózisban kapod, a babának sem lehet baja. Hiába szeded be most a kórházban úgy is rákérdeznek, hogy volt-e strpetod és ha volt + leleted akkor is adni fogják az antibiotikumot.
Egyébként ez nem azon múlik, hogy ki mennyire higiénikus ( én is vigyázok mindíg), hanem minden 3. nő szervezetében jelenlévő baktérium, ami ilyenkor szülés előtt még intenzívebben jelen van a szervezetben.

Nekem a cuki program csütörtökön tök jó lenne délután és Ok a Cziniel is. Sheepy felveszlek akkor téged ha neked is jó.
Csilla: jó a csütörtök délután?

megyek eszem egy kis háztartási kekszet, aztán vasalok egy kicsit.

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


megneztem a kepeket, nagyon aranyos!!!!!!!! :wink:
Vendég
 


én is megnéztem a képeket gyönyörű Heléna baba!!!!

Kép
URL=http://www.glitteryourway.com]Kép[/URL]
masika
 
 


Nagyon szép képek készültek Helénáról! Nagyon szép baba!

Cukikával vajon mi lehet, miért nem jelentkeznek? Annyira izgulok miattuk. Azt hittem mire hazaérünk a suliból, már minden részlet itt lesz róluk.

Mellbimbó tekergetés, erről én is hallottam!
A Tonikot én is nagyon utálom!

Kép
Kép
Kép
gabi39
 
 


Hahó!


[/b]BÜNYIKE GRATULÁLLLOOOOOK!!!!!! ÁLOMSZÉP A KIS HELÉNA!!!

CUKINAK IS SZORÍTUUUUNK!!!! HAJRÁ CSAJOK!!


Vagyok csak fél 5 óta kb 20percesek a "fájások" és szinte egész nap keményedik a hasam. Beszéltem a dokival, azt mondta, ha 10 percenként jönnek, akkor telefonáljakés induljunk. De szerintem nem jutunk el ma még odáig! Mert én még nem vagyok felkészülve!!! :shock: Illetve, mert ezt a "fájást " még el lehet viselni, ez nem lehet AZ! Mindenki vigyázzon magára, később jövök!
Pussz
Vendég
 


HÚÚÚÚÚÚÚÚÚ,ADRI!!!!!
MI VAN ITT MA?












Kép
geosel.klara
 
 


Gyönyörű Heléna!!!! :) :) Grat mégegyszer Büngyi!!!
Reméljük holnap már Cuki-babyről is kapunk hírt...

Na Adri,a végén még nálad is szülés lesz?? :) :)

Missfried
Kép
missfried
 
 


Amugy Adri nekem is ilyen fájásaim voltak tegnap éjjel! :? Így 35 hetesen..!Volt is ijedelem képzelheted! :) Azért bízom benne h ez ma éjjel nem fordul elő!!Szép estét csajok mindenkinek!!

Missfried
Kép
missfried
 
 


Büngyi! Nagyon jók a képek, gratulálok a csöppséghez!!!!

Adri
Csak nyugodtan, ne aggódj, ha jönni kell a fájásnak, a tested tudni fogja! Azért szorítok!!!!!


Cuki- remélem, minden rendben, csak még ki kell pihenned a fáradalmakat!!!!

> Kép
evarga
 
 


Sziasztok!

Először is, Büngyi, óriási gratula, remélem hamar viszontlátunk majd Helénástul! A képek pedig nagyon-nagyon aranyosak :) :)!

Cuki, Neked is szorítunk!!!

Adri?!?!?!? Azért majd szólj be, ha van valami fejlemény :)!!

Sheepy, mi volt CTG-n és a szülésznővel?? Ha hosszú, akkor jöhet privátban is, de részletesen érdekel :)! A használati tárgyakat pedig, amiket írtál, amit lehet egyszer kifőzök majd szerintem (pl orrszívó), de ez még ráér... majd ha itthon leszünk. Pelenkázólapot egyszer áttöröltem olyan fertőtlenítős folyadékkal, gyanítom ezt nem fogom sokszor ismételni, lázmérő van sajátja, mérleget is áttörlöm max... stb... szóval csak úgy ímmel-ámmal :).

Masi, le a kalappal, hogy ilyen nyugodt és higgadt vagy! És várom az smst :)!

Evu, a tisztelet Neked is kijár, amiért még mindig hősiesen viseled a savakat... De nagyon örülök, hogy aludtál egy jót!! S majd Te is mesélj róla, hogy miket mondott Neked a védőnő, olyan jó sok mindent! A CTG-ről meg mesélj majd Te is, látom holnap vagy soros, én csak csütörtökön megyek. Hogy van ez a mézes-fokhagymás? Nekem való... :)

Zsozi, bocsánat a birsalma miatt... de nálunk teljesen tele vele a konyha, most is fő egy adag, ha eljössz érte, adok :)!

Gerika, mesélj babás dolgokat majd! Hogy milyen a napirend, egyáltalán van-e már valamiféle, hogy telnek az éjszakák, s mindezt ilyen átmeneti állapotok között... Mesélj!! (Ha van energiád és épp alszik az a jóképű fickó :).)

Szia Bakta, gyere bátran :)!

Gabi, a holnapi szülés lehetőségét egyelőre átadom az idősebbeknek... :wink: Jakab még csak maradjon nyugodtan a fenekén... vagy a fején méginkább.

Missi, szerintem akkor ma már ne is aggódj, ráérsz arra akkor is, ha már konkrétumokat tudsz... bár akkor meg már nem is kell, mert az már bizonyosság... szóval semmi para :)! Tényleg ne görcsölj ezeken, egyrészt a 130-as vérnyomás még NEM is vészes, másrészt micsoda dolog az, hogy csak egy hétig jut ki az örömből?!? Hát nem rajtunk múlik a hozzáállás :)??? De tényleg...

Vicsok, milyen volt a film?

És Tidi, a másik ház??

Bogyó, pedig tényleg mindjárt szülsz :wink: , hidd el :)!

Ja, egyébként... szöget ütött a fejembe... Ti hol tudtok ennyit teregetni + szárítani, ha mindennap mostok?? Nekem minimum 3 napig száradnak a cuccok és max egy tele adag mosás fér el...
kalloni
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: