Új privát üzeneted érkezett!

Köszönöm mindenkinek, nagyon aranyosak vagytok!
A titkos örökbefogadás azt jelenti, hogy az örökbeadó nem ismerheti az örökbefogadókat. Mi tudunk róla mindent, ő rólunk semmit. Azt hiszem ez így is van jól.
Ha nem haragszatok meg, akkor a másik topikból másolom be a folytatást, mert túl hosszú. (Fogamzát/Sikeres inszemináció topikba tettem fel egy képet nagy nehezen)

tücsökbogár
 
 


Folyt:
Augusztus 25-én hozhattuk haza, természetesen nem mehettünk be felöltöztetni, csak beadhattuk a ruhákat. Amikor kihozták, nagyon sírt a nyuszika, aztán ahogy elindult az autó elaludt és hazáig (jó egy órát) aludt, itthon aztán felébredt és égtelen sírással követelte a kaját, mert a kórházban szóltak, hogy bocs, de eddig nem etettük meg, biztosan éhes lesz. Hát az volt. Azt se nagyon tudtuk, hogy hogyan fogjuk meg, mit hogyan csináljunk, de szerintem nagyon türelmes volt velünk. Az első három hétben anyu is itt volt velünk, akkor ránk is fért a segítség, mert elég kemények voltak az éjszakák, sokat sírt a pöttöm, sokszor fájt a pocija. Anyósomék is jöttek minden másnap, mert ők hozták a tejszállítmányt, így néha egy kicsit túl sokan voltunk már. Aztán négy hetes volt a manó, amikor először anyuékat, majd a férjemet és anyósomékat is kiütötte egy vírus. Mindenki tartotta a távolságot és persze mindenki maszkot hordott, így én és Csabi megúsztuk. Viszont jó két hétig eltartott amíg mindenki meggyógyult és közben kiderült, hogy kettesben sokkal egyszerűbben mennek a dolgok. Persze anyósomék azóta is jönnek minden másnap, ami kicsit nehéz, mert abban a pillanatban kiveszi a kezemből a gyereket, de majd megszokom vagy...........
Persze az első hat hétben még voltak ilyen finomságok, hogy kijöttek a gyámhivatalból, meg a tegyesztől, hogy tényleg jól van-e a baba, meg hogy bánunk vele, aztán újra nyilatkoznunk kellett, hogy igen, még mindig szeretnénk ha a kisfiúnk lehetne - mindezért ismét utazhattunk 120 km-t, de a lényeg az volt hogy anyuka ne gondolja meg magát. Ugyanis a lemondó nyilatkozata után titkos örökbefogadás esetén hat hét áll rendelkezésére, hogy visszavonja azt. Csak úgy hozhattuk haza a babát, hogy aláírtuk, hogy ha az anya jelentkezik, akkor egyből visszaadjuk neki a picúrt. Hát nem tudom elképzelni, hogy mit tettem volna ha erre kerül sor, de nagyon rettegtem a telefonoktól abban a hat hétben.
Egyébként nagyon jól viselkedik a kölök, elég ritkán sírdogál, leginkább csak pocifájás miatt, de akkor egy kis torna segíteni szokott. Sokat nevet és nagyon sokféle hangot tud már kiadni. Ja, és úgy nő, hogy lassan már a második teljes ruhatércsere jön.
Bocs, én mondtam hogy hosszú. :oops:

tücsökbogár
 
 


 
 

Tücsi, megnéztem a másik topikban Csabikát. Olyan szép kisbaba, és látszik rajta, hogy elégedett. Nagyon nagyon jó helyre került. Veletek örülök! Nagyon sok boldogságot nektek!

Kép
wruska
 
 


Tücsi!

Én is megcsodáltam!!!Hát olyan mint egy kismanó!!!!!Nagyon szép kisfiú!!!!És azok a szemek!Olyan kis értelmesen néz :wink:

Akkor a titkos örökbefogadás csak az egyik félnek titkos,a lényeg h lemondott a babáról az anyuka h jobb sorsa legyen!Nem is dönthetett volna jobban!
Rokonsághoz meg sok kitartást!!!Nekem tuti nem lesz segítségem...ennyi bizti nem :wink:

annus11
 
 


Köszi lányok! - nem véletlenül hívjuk Manókának :lol: :lol: :lol:

Annus!
Bár az első pár hét biztosan nehezebb lesz segítség nélkül a kialvatlanság miatt, de utána lehet, hogy könnyebb lesz Maszatkának is és neked is.
Az elején mi is megbeszéltük anyósékkal, hogy köszönjük szépen a segítséget, szívesen elfogadjuk a háztartásban (mosogatás, takarítás stb.) de ez csak három napig tartott, mert akkor még nem merte megfogni a babát. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy én mosok, főzök, takarítok, neki meg az az első amint beteszi a lábát, hogy kiveszi a gyereket a kezemből. Ez nem is lenne baj, ha mondjuk két hetente találkoznánk, de minden másnap azért sok. Persze ha szólok tudom hogy meg fog sértődni, de lassacskán gyűlik bennem a feszültség, úgyhogy el fogunk jutni addig.

Wruska!
Most látom a vonalzódon, hogy hozzátok idén nem virgácsot hoz a télapó. :wink: Nagyon szép neve van a kisfiadnak!

tücsökbogár
 
 


Tücsi!

Bizti nagyon örülnek az unokának ők is!Amúgy mért mennek minden másnap?Heti 1-2 szer is elég lenne,nem?Próbáld ritkítani a látogatásokat!Csak úgy h azért ne bántsd meg őket!
Amúgy egy idő után bizti idegesítő lehet....később viszont nagy segítség lesz majd!Mert néha kell a kikapcsolódásA kompromisszum a lényeg!De azért mégis csak te vagy az anyja :wink: Rád van szüksége leginkább!!!Szerencsés baba h ennyien szeretik már most! :lol:

annus11
 
 


Tucsi - en is meglestem Csabi babat es tenyleg nagyon kis manos. :lol: Nagyon edi. :P
Igen ez a szulo es segitseg dolog nagyon ketoldalu. En nagyon orulnek, ha lenne segitsegem egy kicsit kozelebb, de ha a gyereket minden alkalommal kikapnak a kezembol, arra valoszinuleg hamar osszehuznam a szemoldokomet. :evil: Szerencsere naluk nagyon jo viszonyom van anyuval es anyosommal is es mar hozzaszoktak, hogy nem kontorfalazok, egybol kibokom ha valami nem tetszik. Erdekes modon ezt anyukam eloszor nehezebben viselte mint anyos. :roll:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Tücsi,
ismeretlenül is gratulálok!!!!!!!!!

Lányok ,
ezt találtam kutakodás közben :

"FOGAMZÁS TEAKEVERÉK"
barátcserje (kihagyható, ha tabletta formában szedjük)

- citromfű (jóízű)
- kamillavirág (gyulladáscsökkentő)
- körömvirág (gyulladáscsökkentő) egyenlő arányban elkeverve

- kiegészíthető ánizzsal, orbáncfűvel (mindkettő jótékony hatással van a női szervekre)

- cickafarkfű (1.)


- palástfű (2.)

Elkészítés: Mérj ki minden teafűből azonos mennyiséget, mondjuk 30 teáskanálnyit egy mély tálba. A cickafarkfű és a palástfű kivételével keverd jó alaposan össze a teafüveket. Oszd két részre. Az egyik részt a cickafarkkal (ezt kell a ciklus első felében inni), a másikat a palástfűvel (ciklus második felében) keverd össze. Reggelente forrázz le 3dl vízzel 2-3 teáskanálnyi keveréket. 8-10 percig hagyd állni, majd esetleg kevés mézzel ízesítve fogyaszd. Jó tudni, hogy a cukor és a citrom befolyásolják a gyógynövények hatását, így lehetőség szerint érdemes ízesítés nélkül inni.

Alkalmazás: reggelente 1-1 csészével kell inni a ciklus első felében (tehát a menstruáció első napjától kb. 2 hétig), a cickafarkasat, a peteérés után igyuk a palástfüveset.



Nekem a cickafark-palástfű keverék gyönyörűen meghozta a várt mensimet. Ezt is kipróbálom.

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers
[img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/e49f5b8951.png[/img:ba0f9b55a6][img:ba0f9b55a6]http://www.tickerclub.com/cache/dceb25d9d6.png[/img:ba0f9b55a6]
kanga0216
 
 


Tücsök!

Én is átkukkantottam...tényleg kis édi manó!!!!!!

És figyi,a nevét már ti adtátok neki?
És tényleg megpróbáltad a szoptaníttal szoptatni?!Csúcs vagy a szemembe az tuti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Tücsi: igen igen. Ha kibírja addig, akkor mikulásra érkezik a pici :lol: Ha nem, akkor addigra már itthon leszünk :lol: :lol:

Kép
wruska
 
 


Sziasztok!

Tücsök!

Ezer-millió gratula és minden ami jó. Nagyon megható a történetetek, és hál' istennek minden a lehető legjobban alakult Veletek.
A kisfiad nagyon gyönyörű!!!!! :D


Nekem sajna már megint megjött, 1 nappal korábban mint kellett volna. mára már el is múlt, úgyhogy hamarosan "kezdjük-folytatjuk" az uh-t, h kiderítsük mikor kell megint próbálkoznunk.
e-dyna
 
 


Panny!
Igen, megpróbáltam a szoptanítot és én nagyon bíztam abban, hogy attól majd be is indul a tejem, de sajnos nem így alakult. Ki tudja, talán majd még szükségem lesz rá később.
Nekem meg Te vagy a csúcs a szememben - három gyerkőc, szép család, rengeteg segítőkészség..... De már mi is a legjobb úton haladunk, hogy egyszer majd a nyomdokaidba léphessünk.

E-dyna!
Tudom, hogy ez nagyon kevés vígasz, de néha annak is örülni kell, ha nagyjából időben megjön, így itt a következő lehetőség.

tücsökbogár
 
 


Sziasztok

hát még jó,h átnéztem ide! :lol:

Tücsökbogár!
Gratulálok az örökbefogadáshoz! :lol:
Megnéztem és nagggyon édes baba!Olyan mintha már nagyfiú lenne! :lol: :lol:
Örülök,h boldog vagy!
Gyere a másikba is!
Vendég
 


Tücsök!

Nagyon édes vagy!! :wink:

És tényleg....most hogy tervezitek?Mikor lesz a következő örökbefogadás?Vagy próbáltok lombikot is még?

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny!

Áprilisban még megpróbálunk egy lombikot, hátha így jobban fog menni, hogy lelkileg nem olyan nagy a nyomás.
Tesóka örökbefogadására pedig egyből beadjuk a papírokat, amint kijön az értesítés hogy a jelenlegi alkalmassági határozatunk az örökbefogadás miatt érvényét vesztette.

tücsökbogár
 
 


Tücsök!

Tényleg van rá példa h a nagy lelki teher elmúltával az örökbefogadott babuci után sikerüla baba ...kivi leszek..akárhogy alakul,ha így-ha úgy de baba lesz és az csak jó lesz!!

Panni :wink:

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Csak bekukk mert nagy festésben, pakolásban és persze melette melóban vagyok....


Tücsi!
Nagyon szép a babátok!
merszi
 
 


Sziasztok!

Valószínűleg én lennék a szóban forgó szomszéd csaj és anyuka a 15 éves lányával egy személyben.
Nagyon megértem a gyermek utáni vágyatokat, hisz a gyermek egy csoda, semmihez sem fogható, és értelem egész életünkben.
Az elhangzottakra reagálva, illetve kifejtve csak annyit szeretnék megosztani veletek, hogy ha a túlaggódás arról szól, hogy a lányom nem dohányzik, a fiúk érdeklik, buliba nem jár mert Ő nem szeretne olyan társaságba menni, ahol 11-12 éves kortól tánc helyett négykézlábas részegre isszák magukat fiúk-lányok vegyesen, akkor vállalom, hogy kárt tettem a gyerekben. Nem próbálta még a marihuánát, viszont tudom az összes email címét és azonosítóját, és szabad bejárásom van. Sokszor választ engem társául az elfoglaltságaihoz, bár most már 16 éves. Biztos ez is rossz. Nincsenek kamasz évei, ezt is megkaptam. Az ivás, szipuzás, dohányzás, korai nemi élet szerintem nem az. Viszont a barátai elfogadják a hozzáállásomat, napi szinten járnak hozzánk, és az összes stiklijükről tudok a szüleikkel ellentétben!?? Azért ez elgondolkoztató. Idegen kamaszok többet árulnak el nekem??
Hogy mért fogadja el a véleményemet más szülőket ezzel halálra bosszantva?!!
Talán azért, mert amióta megszületett Ő az első és legfontosabb a világon. Soha nem kell várnia a sorára. Soha nem példálóztam Neki valótlan dolgokkal. Tudja, hogy én dohányoztam, és rosszul tanultam. Nincs képmutatás. Bár ezt sokan nem gondolják, mert minket nem így neveltek, de az őszinteség korlátlan mennyiségben őszinteséget, őszinte szeretetet nyújt. Én el nem tudnám képzelni, hogy már évek óta nem puszil meg a lányom.
Szóval innen kicsit másképp néznek ki a dolgok, és ha ez elrontásnak minősül, akkor vállalom. Egyébként zárszóra még annyit, hogy ma nem az a világ van, mint amikor mi gyerekek voltunk. Zárt világunkban az összes negatív személyiség megtalálható, akik nincsenek tekintettel semmire és senkire. Van mitől félteni a gyerekeket!
Ennek ellenére, ez nem ilyen súlyos téma, csak azt gondolom, hogy a vegyétek lazára figura, az nem a gyermekről szól.
Köszönöm, hogy meghallgattatok. Minden jót kívánok Nektek, sok örömmel és boldogsággal!

Sziasztok
Vendég
 


én69: ezt ide akartad írni? Mert sajnos én nem nagyon értem az összefüggést :oops:

Kép
wruska
 
 


E-dyna, Csige-bige: mi a helyzet? Mikor mentek dokihoz? Vannak eredmények? Mikor tesztelhettek? Írjatok, ha van időtök.

Kép
wruska
 
 


Igen. Reagálás a 60. oldalra, ami kicsit meglepő volt. Vagy mégsem. Túl szokványos. Sajnos.
Vendég
 


Megtaláltam. 2008 januári hozzászólás. Nem most volt.

Köszönöm, hogy segítettél nekem megérteni a te hozzászólásodat, mert amire reagáltál, nem ahhoz a témához kapcsolódik, amiről a topik szól, és annak ellenére sem emlékeztem erre, hogy már akkor is olvastam a hozzászólásokat, bár mivel nem én voltam az érintett, ez nem is csoda. Gondolom az újaknak pláne nehezebb lett volna megérteni az összefüggést a segítséged nélkül.

A jókívánságokat a többiek nevében is köszönöm, és neked is minden jót kívánok.

Kép
wruska
 
 


Wruska: köszi, megvagyok. Ma este megyek dokihoz, most előszőr az új orvoshoz, ugyanis dokit váltottam, de szerintem ezt már olvastad a másik topicban. Szerintem ma még sokmindent nem tud mondani, de legalább elküld hormonokra és megbeszéljük a későbbieket. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog mondani azért. Bízom benne, hogy ha még mindig nem álltak helyre a hormonok, akkor szépen be tudja állítani a gyógyszerekkel és mihamarabb babás leszek. Azért is lenne jó, ha helyretenné a szervezetemet, mert akkor nyugodtabban néznék elé a kismamaságnak, nem félnék annyira attól, hogy ismét megtörténhet a vetélés.
Holnap majd jelentkezem, akkor már többet tudok.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige

Drukk délutánra!
Írj,h mi volt!!! :lol:
Vendég
 


sziasztok!

Időm ugyan lett volna írni,csak kicsit nagy volt a nyomás rajatam. Múlt hét szerdán voltam uh-n, mindkét petefészkem tele volt apró tüszőkkel, ami persze nem baj, csak egy kicsit szokatlan.
A héten hétfőn volt a köv. uh., bal oldalt 6 mm+ sok kicsi apró, jobb oldalt pedig volt már egy 15 mm-es.
Kedden, azaz tegnap megint uh, hajnaltól annyire fájt a bal petefészkem, hogy azt hittem belehalok. Az uh eredménye.32 mm tüsző. Azt mondta a barátnőm (az uh-ás), ha megszűnik a fájdalom, az tüsző repedést jelent, és akkor este ,már lehet próbálkozni. HHHHÁÁÁTTT, próbálkoztunk. Ma reggel voltunkmegint vissza, minden redben van, szépen bevérzett, az ovuláció megtörtént. most pedig várunk, hogy meg fog-e jönni. :oops:
e-dyna
 
 


Remélem, hogy 3 hét múlva, (2 hét múlva kell megjönni, + 1 hetet kell várni), már csatlakozhatok az "élet a vetélés után babásai" közzé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
e-dyna
 
 


E-dyna: ez nagyon izgalmas!

Csige-bige: várjuk a híreket!

Mindkettőtöknek megy a drukk!

Kép

Kép
wruska
 
 


Sziasztok. Megjöttem a dokitól, szimpi volt az első benyomás, ami nekem számít.
Vittem neki minden leletemet, pontosan kikérdezett minden multbéli dologról. Megvizsgált, az alapján minden rendben van bent. Felírta ismét a clostit, három havit, napi két szemet és mivel most mult el a menzim, így még nem vagyok a hormonvizsgálattal elkésve, így ebben a hónapban mennem kell majd. Meg is írta a beutalót, 24. és 28. napra. Azért ilyen későre, mert nekem később van pém és hosszabb a ciklusom. Így látjuk majd a hormonokat és a pét is meg tudja mondani, hogy kb. mikor van. Ha megvannak az eredmények, akkor kell visszamennem hozzá. Az előző hormonvizsgálati eredményem sokat nem ér, mert nem a ciklus egy bizonyos napján csinálták, hanem csak egy adott időpontban amikor bejelentettek vérvételre és a doki azt mondta, hogy annak megvan a napja amikor el KELL végezni, mert akkor ér valamit. Azt mondta, hogy ne stresszeljek, nyugodjak meg. A vetélés pedig nagyon sajnálatos, de az köztudott, hogy a nők 30%-a elvetél a 12. héten belül. Ez annyira borzalmasan hangzik így és nem vigasztal, de most már úgy vagyok vele, hogy fel a fejjel és most majd sikerülni fog. Szóval most gyógyszer és hormonok és meglátjuk mi lesz, de legalább történik valami és bízom benne, hogy a vérvételből csupa jó dolog derül majd ki. Viszont képzeljétek, nem a soteII-n csinálják a vérvételt, mert újabban ott NEM csinálnak, ugyanis megszüntették az anyagi támogatást a klinikáknál rá. Így oda kell mennem, abba az sztk-ba ahova helyileg tartozom. Már meg is kérdeztem és megcsinálják ott, helyben. Azért ez felháborító egy kicsit szerintem, hogy egy ilyen nagy kórházban nem adnak ilyen jellegű vizsgálatra anyagi támogatást. Ez a magyar egészségügy.
Most egy kicsit megnyugodtam és ismét erőre kaptam. Bízom benne, hogy mihamarabb babásodunk.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige!

Sok sikert!!

E-dyna!

+++++++++++++++++++++++Megy a drukk++++

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Csige-bige

Hát ez tényleg elég felháborító.
Szégyen,h itt tartunk. :evil:
Pedig ez egy egyetemi kórház,ha itt nem lehet akkor hol máshol?
És itt csinálják a legtöbb viszgálatot,ide kerülnek a nehezebb esetek.

Annak viszont örülök,h meg voltál elégedve a dokival! :lol:
Jó kezekben vagy!

[quote] írta:Az előző hormonvizsgálati eredményem sokat nem ér, mert nem a ciklus egy bizonyos napján csinálták, hanem csak egy adott időpontban amikor bejelentettek vérvételre


Na erről beszéltem!
Annyire nem foglalkoznak ezzel a dokik máshol! :evil:
De most már minden jó lesz! :lol: :lol:
Örülök,h rátudtunk bszélni!
Vendég
 


Én is nagyon örülök neki Alziza, mert szinte teljesen megnyugodtam. Elmúlt az idegeskedés, feszültség és ismét új erővel látunk neki a dolognak.
Sőt nekem azt is figyelembe vette a doki, hogy hosszabb a ciklusom, így ennek megfelelően adta meg a napokat amikor le kell venni a vért. Tegnap már meg is kérdeztem a helyi sztk-ban, hogy csinálnak e ilyen jellegű vizsgálatot és azt mondta, hogy igen, menjek nyugodtan. Szóval így helyben meg tudom oldani úgy néz ki és nem kell fizetni érte.
Szóval most vérvétel, utána pedig az eredményekkel nyomás vissza a dokihoz. Egyébként nem mondta, hogy ne próbálkozzunk addig, szóval bizakodunk, hogy hátha babásan megyek majd vissza hozzá, mert ugye ilyen is van Vera :?: :lol: És a legfontosabb, hogy megnyugodjak, amit most úgy érzem sikerült.

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige

Örülök,h halad a dolog!

viszont én csak a saját példámból indulok,ki,így azt mondom,legalább egy vérvételt várj meg,h mi van!
Aztán a következőnél az eredmények alapján kérdezz rá a dokitól a próbálkozásra!

Én azért mondom ezt,mert azt gondolom,jobb félni,min megijedni!
És persze vannak kivételek akiknek sikerült,és nem is rémisztgetni akarlak,és azt is tudom,könnyen beszélek amikor azt mondom várj.
Vendég
 


Hát nem tudom, majd megbeszéljük a párommal.
Úgy tűnt nekem, hogy a doki nem látja annyira súlyosnak a helyzetet. Valamit jelölgetett a hormonvizsgálat lapján is. Egyébként tök érdekes dolgot mondott a cisztáról. Rákérdeztem, hogy nem kellene e uh-val követni a gyógyszer melett a ciklusomat nehogy lecisztásodjak. Erre azt mondta, hogy ne tartsak ettől, mert ha esetleg ciszta alakulna ki, akkor menzivel távozni fog. Ha pedig terhes lennék és ott a kicsi ciszta, akkor az is hormont termel eleinte és támogatja a terhességet, utána pedig felszínódik magától. Ezt még senkitől sem hallottam, viszont azért nem nyugtatott meg vele :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


Csige-bige!

én is nagyon örülök, hogy ilyen szépen rendeződnek a dolgaid, de szerintem sem kellene még próbálkoznotok, amíg nem tudsz valami biztosat.

Tudom jól, hogy mit érzel, mi is ebben a cipőben járunk. Mármint hogy szeretnénk minnél hamarabb babát! De szerintem is is igaza van Alzizának: "jobb félni, mint megijedni". Csak gondolj bele abba, mi lenne,ha megint elmenne a baba.... Netán pont -e miatt, hogy nem hallgattál a dokira.

Én igzazán nem akarok VÉSZMADÁR lenni, csak..... :cry:
e-dyna
 
 


Csige-bige

Anno mikor én szedtem a clostyt össze-vissza olvastam erről a neten,és "okosodtam".(későbba prof meg is kért,h ne nagyon olvasgassak inkább :wink: ).Akkor én is olvastam,h ciszta lehet meg ilyesmi.
Akkor azt modta,h ha netán lenne,azt a vérvételből ő észreveszi!
Úgyhogy nyugi!

Ami a várakozást illeti:nyilván persze te ill ti döntitek el!
Én azt tudom,h a harmadik vetélésem akkor volt,amikor elkezdtük már a vizsgálatokat.A prof nem mondta,h ne próbálkozzunk,merthát azt gondolta van annyi eszem! :roll: Nem volt!Így el is vetéltem
Utána azt mondta,h legközelebb csak akkor próbálkozhatunk,ha ő azt mondja!

Igazán nem vészmadárkodni akarok én sem,csak óvni szeretnélek attól amin én már átmentem.
Vendég
 


HAHÓ MINDENKI!!!!

Mi ez a nagy CSEND? :x
e-dyna
 
 


ANNUS! Ez Neked is szól!!!
e-dyna
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok,csak lementünk 4 napra Szolnokra,kicsit pihentünk.Aztán szépen telnek a hetek...alig várom h végre megmutassa a baba mi van a lába között! :lol:

Edyna!
Látom h 2 hét és kiderül h van e vki a pocidban!Drukkolok neked h mielöbb sikerüljön! :lol:

Csige!
Hát nehéz kérdés....nekünk is lehetett próbálkozni rögtön,bár nem jött össze a baba :lol: Viszont nálam más probléma volt...
Szerintem nyugodtan várhattok 1 hónapot!Legalább te is kicsit ellazulsz h nem kell pékor összpontosítani,na meg ha védekeztek,akkor "új" élményben lehet részetek :lol: Mikor nekünk még nem lehetett próbálkozni úgy éreztem magamat mint vmi fiatal fruska,jókat derültünk a férjemmel :wink: :lol:

annus11
 
 


Nekem azt mondta a doki, hogy próbálkozzunk és ne görcsöljek a dolgokon és ha elkezdem szedni a clostit, akkor is hajrá. Azt mondta, hogy nem biztos, hogy a vetélés a hormonok miatt volt. A hormonvizsgálat majd sokmindenre választ ad, minden esetre azt már modnta, hogy utrót kapok majd ha terhes leszek. Ja és azt is mondta, hogy ha minden rendben van a babával, akkor nem megy el csak úgy hipp-hopp, szóval nyugodjak meg. Én úgy láttam, hogy olyan lazán fogta fel a dolgokat. Azt viszont valóban nem kérdeztem meg konkrétan, hogy akkor próbálkozhatunk e, de utalt rá, hogy igen.

KépKép
csige-bige
 
 


Ja és a clostira annyit mondott, hogy ha nincs pém, akkor majd a gyógyszer csinál, ha pedig van, akkor pedig még rádob egy lapáttal. Szóval semmi olyat nem mondott, hogy ha esetleg rossz lesz hormonvizsgálat eredménye, akko majd gyógyszert kell szedni és nem lehet próbálkozni. Semmi, minden képp kezdjem el szedni a clostit és hajrá, de csak nyugodtan, semmi idegeskedés, hogy vajon ebben a hónapban sikerült e.

KépKép
csige-bige
 
 


Sziasztok!

Annus!

Na végre, hogy már lehet Rólatok is hallani vmit. Na jó bevallom, hogy azét olvasgatom a babások fórumát, de azért már hiányoztál!
Megnéztem ma blog-od, nagyon aranyos a Maszatkád! Na és az a videó.....
e-dyna
 
 


Csige-bige!

Örülök, hogy most már optimistán állsz hozzá a dolgokhoz. tudod, egy arany szabály van, semmit sem szabad akarni görcsösen, mert akkor az nem sikerül....

Tiszta szívemből kívánok Neked minél hamarabb egy POCAKLAKÓT!!!! :lol:
e-dyna
 
 


Sziasztok!

Azt hiszen valami velem nagyon, de nagyon nincs rendben. már második napja annyira szédülök, hogy mondhatni nincs egy tiszta pillanatom sem, amikor jól érzem magam. (vérnyomásom, vércukrom rendben!) Holnap megyek dokihoz,csináltatok egy alapos kivizsgálást. A férjem szentül meg van győződve, hogy "csak terhes" vagyok. Ami persze nem lehetetlen, de mivel csak 1 hetes lehetek ha vagyok egyáltalán, és szerintem az fizikai képtelenség, hogy "már" legyenek tünetek!
Na mindegy, majd holnap minden kiderül...
e-dyna
 
 


e-dyna - amit a szedulesrol irtal kisertetiesen hasonlit, ahhoz ahogy en ereztem, amikor most teherbe estem. Pont Amsterdamban voltunk egy barati parral es en sem igazan tudtam elkepzelni, hogy mi bajom van csak allandoan szedelegtem. Az elozo ket terhessegemnel nem volt semmi hasonlo. Amikor hazajottunk a kovetkezo reggel csinaltam tesztet es pozitiv lett. Kb. egy hettel elobb, mint ahogy egyebkent meg kellett volna jonnie...

Szoval remelem a ferjednek van igaza. :wink:

Hajni

KépKép
Kép
hajnski
 
 


Ma voltam dokinál, eddig minden rendben van, csinált egy ekg-t, minden tökéletes, a vérnyomásom 120/80, ami a legjobb, a vércukrom is jó. Teljes vizeletet néztek, az is jó, teljes vérkép, az is jó. Akkor meg mi a fene bajom van, ha minden jó?!
Már a végén mindent lehet mondani, csak azt nem , hogy szarul vagyok!! :D
e-dyna
 
 


Hajni!

Nekem jövő szerdán kellene megjönnie. Múlt hét kedden volt ovuláció, a héten kedd óta folyamatosan szédülök. Szerintem még a teszt ezt biztosan nem mutatná, ha lenne is valami. 1 hetes terhesség már képes ilyet csinálni?

Ja, a szédülést úgy értsd, hogy reggel+este a legrosszabb, ilyenkor erős hányingerrel jár, napközben úgy-ahogy elvagyok, de akkor sem túl jól, és éjszaka is sokszor arra ébredek fel, hogy annyira szédülök, hogy majd leesem az ágyról.
e-dyna
 
 


Edina!
A hétvégén már kimutatja a teszt!Ha a boltban veszel egyet vasárnap szerintem simán megcsinálhatod! :wink:

annus11
 
 


Edyna, Csige: mi a helyzet, csajok? Teszteltetek már? Mikor esedékes? Nincs vonalzótok és én elfelejtettem, hogy mit mondtatok, mikor lehet szurkolni a csíkokért.

Kép
wruska
 
 


Hát wruska nekem ilyen még soha nem volt, de a 14. napon volt pém szép folyással egybekötve. 14. napon annyira fájt a hasam, hogy majd megvesztem, és 15. napra semmi. Kedden voltam a 19. napon és délelőtt barnás maszatolásom volt, enyhe menzis görcsökkel. Azóta semmi. Tegnap alig tudtam ebédelni, egyszerűen a leves után (ami csak féladag volt) úgy éreztem hogy teljesen tele vagyok. Pedig én igazán nagy bélpoklós vagyok, mindent elpusztítok. A nyáron amikor terhes voltam, akkor volt az, hogy egyszerre csak negyed adag ebédet tudtam megenni. Ja és annyira kívánom a majonézes dolgokat. Már három napja azt eszem. Hát nem tudom. Igazából annyira nem reménykedem, mert akkor nem fog olyan nagy csalódás érni. Egyébként jövő hét csütörtökre várom a menzit. Elvileg vasárnap már kimutatná a teszt, van is otthon egy, de megpróbálok erős lenni és nem tesztelni. Nem tudom menni fog e :lol:

KépKép
csige-bige
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?