Új privát üzeneted érkezett!

Hene,már akkor megakartam kérdezni de mindig elfelejtem,
Gergőnek ízlett a pöri tésztával?

nicike
 
 


Nah,nem jövök és tele írom itt az oldalt,de azt még elakartam mesélni:

Lilinek sütifalót hozott a nyuszi.Nagy örömmel oda adtuk neki,még dobozba volt,nem lehett vele bírni,morgott neki,meg minden :D
Erre kibontottuk,bekapcsoltuk és meg látta a villogó orrot,olyan sírásba kezdett,h alig lehetett megvígasztalni.Azóta is fél tőle :cry:
Meglátja görbül a szája :D

Llányok ti mit adtok a babára ha kviszitik?Már csak egy réteget?
Mindenki szerint túl öltöztetem a gyerek.
Alvásnál pl csak egy kistakaró van rajta itthon meg rövid ujjú body és vizes a feje alatt a lepedő :!: :?: :!:

nicike
 
 


Szép estét!

Nicike,
örülök, hogy benéztél, és hogy nincs Lilinek fehérje a pisiben!
Szerintem nem baj, hogy ennyiszer eszik tápszert. Az én fiam nagyon szereti, ha lehetne csak azt enné. Éjszaka kétszer biztos tápizik, annak ellenére, hogy vacsira főzeléket eszik. Valahogy nem tud jóllakni.

Gyümölcsöt adsz neki tízóraira? Főzikből többfajtát szeret?

Hene,
Miku fogas képe csúcs! A Maunika-sóba már ő sem mehetne, mert ahhoz már túl sok foga van! :D

Gondoltam, hogy te jól állsz a kilókkal. Ahol ennyi a munka (ajtó-ablak projekt, kertészkedés), ott nem lehet lazsálni. :)

Mi ma a Margitszigeten voltunk, nagyon jó volt. Picim nézte a babákat, meg a madarakat. Mindjárt hozok képeket is!

Kép
bébé01
 
 

 
 

Nicike,
nem csodálom, hogy megijedt a sütifalótól. Mi kb. 1 hónapja kaptunk egy sárga dinót, ami pörög meg zenél. Sikítva ordított! Azóta elem nélkül játszik vele. Majd egy pár hónap múlva újra próbáljuk.

Öltöztetés:
jó kérdés. Ma is sikerült túlöltöztetnem. De szerencsére vittem többféle ruhát, és sikerült eltalálni, hogy miben érzi jól magát.

Kép
bébé01
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bébé01 2010.02.26 11:13-kor.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Nicike, jó, hogy benéztél. Szerintem sem baj, hogy Lili ilyen sok tápszert eszik, állítólag 1 éves korig napi fél liter tápszer javasolt. Monjuk nekünk ennek a fele sincs meg, Máté csak napi 1-1,5 deci tápszert iszik meg.
Én hosszú naci, pulcsi, vagy póló összeállításban viszem ki Mátét, éjszaka meg hosszú ujjó rugiban alszik.

Hene
Gratulálok Gergő egyedül alvásához. Így tovább!

Bébé
Pupu nagyon édes, látom ő is tud már olvasni. :-D
kittina30
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a hiányolásokat! Tényleg állandóan kinn vagyunk, van úgy, hogy egész nap be sem kapcsolom a gépet.

Nagyon boldog Húsvétot minden Mamának és Babának (Régiek Nektek is, ha esetleg "zugolvastok"! :) )

Dobok egy sztárfotót, ez a mostani kedvencem.

Puszinyuszi! :) Kép Brúnó

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Gergő és Pupák is szuperédesek! Pupák zabálnivaló, ahogy újságot olvas!

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Sziasztok!

Gyerköcök annyira cukik! Mindegyik csodaszép!

Nici örülök hogy Lilinek nincs semmi baja! Szerintem is jó a tápszermennyiség, nálunk is Vivi még 3x eszik egy nap tápszert, reggel, délután, és este, tízoraira tejpépet kap, ebédre főzit, délután pedig gyümit! Így 6x eszik egy nap, de én mindig azt hiszem hogy kevés! De végül is hízik úgyhogy biztos elég neki! Nem követel többet! :lol:

Öltöztetés: Sajnos nekem is mindig sikerül túlöltöztetnem, már a barátnőim rámszoltak hogy miért adok rá ennyi ruhát, dehát mindig az van bennem hogy megfázik. És persze a sapi elengedhetetlen. De már azt is megkaptam hogy miért adok rá. Hiába az anyai ösztönöm ezt súgja, inkább minthogy huzatot kapjon a füle. Akár milyen jó idő van, csak kicsik még. És azért még nincs nyár!

Brúnó anyu ez a kép tényleg gyönyörű a kisfiadról! Nagyon el lett csípve! :wink:

Hene próbálok jönni ahogy tudok. Csakhát a másikon is néha olyan pörgés van, hogy próbálok lépést tartani, de sokszor lemaradok. De ha nem is írok ide, azért mindig olvaslak titeket! :oops: :wink:

Jó éjt mindenkinek, és sok sok locsolót holnapra, már aki szereti ha jól megöntözik! :lol: :lol:

Kép
linda24
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk az ajtók beszerelésén, festésén, és a NAGYtakarrításon is. A vége az lett, hogy 2 estét nem aludt itthon Miku, mert akkora kosz volt a lakásba, hogy nem mertem beengedni. Így pénteken anyuéknál, szombaton anyóséknál aludt. Én/mi hullára dolgoztuk magunkat, fáj mindenem. De nagyon jók lettek.

Gyerekek nagyon aranyosak, jók a képek!!

Öltöztetés: pelos, rövidujjú body, egy vékony hosszú ujjú, és nyári sapi, ami kötelező ebben az erős napsütésben. De a héten megyünk és veszünk ennak a fiúnak rövidnacit!!!

Nicike, ma pöri volt rizzsel, és ez is nagyon bejött Mikunak! Mostanában amúgy elég rosszul eszik. Viszont sokat iszik, ami nem hátrány. Ja és nem teát, hanem vizet, amit régebben nem akart meginni. De most igen!!!! :D

Most megyek, még benézek!

KépKép
hene
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenkinek jól telt a húsvét!

Zsuzsa
Nagyon jó lett Brúnóról ez a fotó, nagyon szép kisfiú.

Öltözetés
Szerintem én is túlöltöztetem sokszor Mátét, én is mindig attól félek, hogy megfázik. Az időjárást meg nem is lehet mindig kiszámítani, egyik percben meg lehet sülni, másik percben meg fúj a szél.

Hene
Jó sokat dolgoztatok, ügyesek vagytok! Biztos szép lett a végeredmény.
Rövidnacit már én is akartam venni, de nem kaptam, azt mondták, hogy még nincs, túl hamar jött a jó idő.
Húsvétra kapott Máté rövidujjó póló, rövidnaci és sportcipő összeállítást. Még nem próbáltuk fel, de szerintem a naci még nagy lesz.

Hétvégén mi is sokat voltunk az udvaron, voltunk családlátogatáson és játszótéren is. Máté mostanában sokszor elsírja magát, ha nem megszokott helyen vagyunk, vagy olyan jön hozzánk, akit nem sokszor lát.

Jó éjt mindenkinek! Kép
kittina30
 
 


Kitta, mi a Decathlonba megyünk ( http://www.decathlon.co.hu/HU/baby-fitness-12780285/ ) nézz körül itt.

KépKép
hene
 
 


Jó reggelt!

Köszi Hene a linket, megnéztem, tényleg vannak rövidnacik, és nagyon cukik.

Tegnap megkóstoltuk a tojássárgáját, mondjuk úgy, hogy főzelékbe tettem, így nem sokat érzett belőle, de nem lett tőle semmi baja. Majd legköezelebb natúrjoghurttal keverem össze, és akkor érezni fogja az ízét is.

Máté egyfolytában járni akar. Az apja mutatta meg neki úgy, hogy megfogta a két kezét, és egyből nekiállt tipegni, abba sem akarja hagyni. Lehet, hogy már jobb is lenne, ha járna, mert így meg egyfolytában cipelni kell, mindig megjutatja, hogy merre menjünk. Nagyon tudja érvényesíteni az akaratát. Nálunk még mindig az ajtónyitálás a legjobb játék, most meg felfedezte hozzá a kulcsozást is. Mászásba addig jutottunk, hogy négykézlábra áll, tegnap egy rövidet mászott, de aztán eldőlt.

Késztettünk egy csomó fényképet, majd teszek fel, csak még le kell tölteni gépre, és nálunk ez apa dolga, ehhez ragaszkodik.
kittina30
 
 


Képzeljétek, Máté a hétvégén elaludt magától napközben, igaz, hogy ez csak egyszer fordult elő, de akkor is örültem neki nagyon. Esténként gyakran elalszik magától cumival, de akkor már nagyon fáradt. Mostanában viszont az udvaron nem alszik el, sem kézben, sem babakocsiban, az a baj, hogy mindig meglát valami érdekeset.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat kaja meg öltöztetés ügyben.

Én is adok rá még sapit :oops: Hétvégén veszek neki valami kis kalapot...

Lili napi 400 mili tápot eszik kb és 400-450 főzeléket.
Főziből megeszi a spenótot,borsót ezeket csak banánnal keverve,zöld főzelék,brokkoli,krumpli,paradicsom,sütőtök...

Csirke májat már adtatok Ti? Hogy csináljátok meg?És mennyit adtok oda belőle?

Hene ügyesek vagytok h végeztetek.Lili is sokat iszik,ő vizezett gyümilét.De ebbe a nagy melegben remélem Ő is rászokik a vízre :lol:

nicike
 
 


Nicike
Csirke májat én még nem adtam, de már tervezem, hogy adni fogok. Én arra gondoltam, hogy a húslevesbe teszünk főni, és abból adok Máténak úgy, hogy valamivel - amit szeret - összeturmixolom.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Kitta, ti már nyugodtan ehetitek a levesből a májat. Azt hiszem olyan 6-7 hónapos volt Miku amikor először evett. De a mai napig csak heti 1 alkalommal kap.
Nálunk a nagy sláger most a kuki. Imádja rágcsálni. Mivel kukoricából van, így gluténmentes. Meg a kölesgolyót is szereti.

Ma voltunk dokinéninél, kapott krémet. Állítólag a mosószertől vannak rajta a kicsi kiütések. Hát majd meglátjuk mennyire használ.

Andi, merre jártok???

KépKép
hene
 
 


Itt vagyok Hene, csak szaladgálunk állandóan. Alig vagyunk itthon. Ha meg itthon vagyunk, akkor meg Vikizek, mert igényli a lelkem. De olyan jó, annyira okos már!! Annyi mindent tanul napról-napra! Ezt imádom, és minden percét élvezni szeretném.

Ezért itt sem voltam már ezer éve, remélem semmi gond senkivel!

Lilike is eszik rendesen??

Mi jól vagyunk, Viki áll!!! egyedül. Csak akkor, ha elfelejtkezik magáról, mert utána szép lassan leguggol és leül. Szegény fél még, de stabilan áll!
Na meg ha van a kezében játék, akkor a sétához elég az egyik kezét fogni!! Olyan jó!!

Utólag is nagyon boldog húsvéti ünnepeket, bár ezt tényleg nem most kellett volna.
Na haragudjatok! :oops:


Pupák nagyon művelődik!! Annyira ééédes!!

Brúnó is nagyon szép ott a takarórengetegben
:D

A vőlegényünkről nem is beszélek, Viki lassan megtanul járni egyedül és mehet utána! (Mondjuk remélem, hogy Miku fut majd Mütyi után...)

Megyek én aludni! Jó éjszakát!!

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Kicsit el voltunk tűnve, de mentségemre szóljon, jól telt a húsvét: csőtörésünk volt. Nem is részletezem.

Mindjárt olvasom, miket írtatok.

Kép
bébé01
 
 


Hene,
gratulálok a nyílászárózáshoz, nagyon ügyik vagytok!

Rajtatok felbuzdulva a gyerek kenyérhéjat rágcsált tegnap, bejött neki. Bár a piskótát jobban szereti. :) Meg apjával fagyizott, jégkrémezett, nagyon boldog volt.

És gratula az egyedül alváshoz is. Én fiam egyáltalán nem szereti a cumit, nem tudom azzal elaltatni. Tegnap apja rázta kézben, úgy aludt el.

Kittina,
Máté is ügyi, hogy már így teperne.

Mi is vettünk a gyereknek vékony sapkát. Meg kapott húsvétra csini kis pólókat (dinoszauruszosat, az most a menő nála) anyóstól, meg melegítőt másik rokontól. Na meg egy csomó csokinyuszit, tojást összelocsolkodott, majd valami sütibe beépítem.

Nicike,
mi sem ettünk még csirkemájat, állítólag nagyon keserű nekik, úgyhogy szerintem jó sok banán kell majd hozzá, hogy Pupák elfogyassza. :)

Zsuzsa,
Brúnó nagyon édes. Kire néz ezzel a szerelemnézéssel? Nálunk apjára szokott így nézni...


Egyébként a családlátogatós rész jól sikerült. Fiam hintázott és apjával trambulinozott. Azt annyira nem élvezte :roll:

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Andi
Nagyon ügyi Mütyi, hogy stabilan meg tud állni. Nemsokára szaladhatsz utána.

Bébé
Örülök, hogy a csőtörés ellenére azért jól telt a húsvét.

Nekünk jó rossz éjszakánk volt, háromszor ébredt fel Máté sírva. Álmos vagyok, elszoktam már az éjszakázástól.
kittina30
 
 


Hová tűntetek? Remélem mindenki jól van.

Máté alszik, reggel 5-kor keltünk, most aludt el ismét. Itt jó rossz idő van, kicsit az eső is esik.
kittina30
 
 


Megyek főzök Máténak. Megkóstoljuk a sóskát krumplival, de most nem én fogom ízesíteni, meg a biztonság kedvéért főzök csirkehúst almaszósszal, banánnal, azt biztos megeszi.
kittina30
 
 


Sziasztok!!

Kitti! Remélem ízleni fog Mátének a sóska! Nagyon egészséges! Én mondjuk imádom, de Viki is! :D

Mindenki eltűnt, mert jó idő van! Bár ma kicsit borongósabb.

Niki!! Mizujs??

Hene??

Megyek babázni! Sziasztok!

sz.andi
 
 


Hát, a sóska nem ízlett, nagyon utálta. Pedig most tényleg finom lett, felöntöttem egy kis tápszerrel, és gyümölcscukorral édesítettem, nem volt egyáltalán savanyú, inkább édes. Annyira utálta, hogy utána még az almaszószos banános húst sem akarta megenni, teljesen elment az étvágya, pedig átaludta a tízórait, reggel fél 7-kor evett utoljára. A sóska után egy órával aztán végül evett az almaszószos husiból 120 grammot.
Fél délelőtt főztem, romokban a konyha, tisztára megérte. :evil:
Leragadtunk a 6 hós kajáknál, azokból is nagyon kevés, amit megeszik, és semmi újdonságot nem akar elfogadni. A tojássárgája sem jött be natúrjoghurttal. A 8 hós bébiételekért sem rajong.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Élünk és virulunk! :D Így masszázs után pléne! Jólesett!!!! :lol:

Kitta, ma Miku is átaludta a 10órait, ebédre krumplipürét csináltam neki halacskával, de nem akarta enni. És egykicsit nyügi a lelkem, szerintem a borús idő miatt.
Én a tojásásrgáját főttvirslivel adtam. Megette.

Andi, gratula Mütyikéhez! Jó lesz, ha hamar megtanul stabilan állni és menni, mert Miku már szalad. Föl-le lavírozik a lakásban, és az utcán sem igen engedi, hogy fogjam a kezét. Ha igen, akkor is csak az egyiket. Kriminális a kispasi!

Hoztam egy képet a fáramászóról!

Kép

Többiek??????

KépKép
hene
 
 


Andi, nagyon sok boldog születésnapot kívánok!!!!!!!!!!!

KépKép
hene
 
 


Sziasztok!

Mi is vagyunk, csak sosem itthon. Csavargunk ezerrel, bár ma nagyon borús, esős az idő, úgyhogy csak vásárolni mentünk el.

Kittina,
mi is pont ma beszéltük, hogy leragadtunk a 4-6 hós kajáknál. Tegnap vegyeszöldség volt sonkával, köpte kifelé. Ma meg paradicsomos krumpli tésztával, azt is nyomta ki. Úgyhogy egyelőre maradunk a bevállt ízeknél. :?

Hene,
nem semmi Miku, hogy már egyedül közlekedik! Már előre félek, hogy mekkorákat fog esni! Nagyon jó kis sapija van Mikunak!

Andi,
boldog szülinapot! Hányadik? :)

Megyek főzni, de azért benézek még.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Andi
Boldog születésnapot!


Hene
Nagyon ügyi Gergő, hogy már egyedül tud közlekedni, jó hamar megtanulta.
Nagyon édes a sapis képen. Nekünk is van fán ülős képünk. :-D

Bébé
A mi fiaink hasonlóan finnyásak. Jó nektek, hogy ilyen sokat csavarogtok.

Itt is nagyon rossz az idő, bár most süt a nap, de lóg az eső lába.
kittina30
 
 


Sziasztok lánykák!

Remélem mindenki jól van mi is megvagyunk gondoltam felugrok most van 1-2 percem.

Dávid 11kg 85-89 cm-er között van, 20-as cipit hord,mindenevő
ISZIK ÜVEGBŐL :P és balhézik ha a kaja után nem kap a családéból mindent eszik a-z-ig persze tojást nem kap de minden mást mit megkíván igen.
2-szer alszik reggel és délután,amúgy meg megse áll.
8hósan választottam el mert állandóan cicizni akart,de már nem volt sok....Naponta 500beba3-at eszik reggel este,tea 1liter kb /nap 1000-1200gr kaja és csontin néz ki :lol: .

Bunyózik játszik, ja és JÁR egy hónapja

Assszzzem röviden ennyi.

Amúgy van 2 foga alul és folyamatosan hisztizik a többi ahogy bújik.Fürcsizni imád nagykádba teszzük hétvégén mert állandóan úsztatja a házat fürcsi néven :wink: de ez van.Most nyügi zsák korsztak a jellemző a foga miatt de majd túl éljük ( remélem)


Andi neked is most van a szülinapod?
Hát Isten éltessen Én 10-én léptem a 30-ok klubjába de lassan nézni fogok járókeretet :lol: :lol: (VICC volt)

Na bömbölde megint nyaggat mennem kell.

Öltöztetésre azt mondjuk mindíg egy réteggel legyen több babán mint mamán!
Puszi mindenkinek jók legyetek sziasztok

tappancs28
 
 


Nagyon szépen köszönöm a szülinapi kívánságokat!
29 vagyok, jövőre Tappancs nyomába lépek :lol: :lol: Gyorsan telik az idő...

Gergő jár??? De jó! Nemsokára sztem Mütyike is elindul! Ha elgondolkodik, vagy játszik valamivel akkor néha el akar lépni, de olyankor esik. :D De úgy imádom!!!

Tappancs! Dávic is jár? Ráadásul egy hónapja?? Haát ez szép! Képet kérünk szépen, egyébként meg örülök, hogy jöttél!

Kitti! Sajnálom,hogy nem eszi a sóskát. De próbáld meg pár nap múlva megint, hátha.

Bébé! Neked is köszi a kívánságot!!Puszi!

sz.andi
 
 


Este 22-től tudok gépezni akkor rakok képeket megíhérem addig Dávid nyüzsög és hisztizik :twisted: :roll:

tappancs28
 
 


Tappancs,
jó, hogy te is benéztél! Én is 10-én léptem, csak én a 31-esek klubjába.

Nagyon ügyes fiad van. Enyém gyerek Lusta Dick.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Tappancs
Jó, hogy jöttél. Nagyon ügyes a fiad, és szép nagy legényke. Nem semmi mennyiséget megeszik egy nap. Várjuk a képeket!

Akkor neked is, és Bébének is utólag is boldog szülinapot!

Én is a 31-be lépek idén nyáron. Én is, és apa is júliusiak vagyunk, Máté is júliusinak készült, de augusztusi lett belőle. :-D Máté volt a 30. szülinapomra az ajándékom.

Az én gyerekem is lépeget, de csak úgy, ha fogjuk a kezét, szerintem mi még messz vagyunk attól, hogy önállóan menjen.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Tappancs, Bébé utólag is boldog szülinapot!!!!!!!!

Enyém még messze, majd csak októbernem (34)
Nekem a pozitív teszt volt a szülinapi ajándékom, meg apának is, gyermek születése anyunak és a sógoromnak volt szülinapi ajéndék.

Tappancs, várom a képeket én is!

KépKép
hene
 
 


Itt vannak a gyerkőcök:


Nagy fiam 7 évesen és lánykám 4 évésen farsangolnak:

Kép


Kis csüntöm az én óriásom locsolásra készen:

Kép


Nagyokkal családi reggel indulás előtt:

Kép


Szülinapi ajándék +nyúl a maminál:

Kép

tappancs28
 
 


Bocsánat, hogy mostanra csúszott a kép,de este nem volt netem :x .Azért látszik milyen magas a kis hencegője :wink: a lányom 131cm,fiam 153,törpe magáért beszél :lol: :oops: :P .

További szép hétvégét :wink:

tappancs28
 
 


Bocsánat, hogy mostanra csúszott a kép,de este nem volt netem :x .Azért látszik milyen magas a kis hencegője :wink: a lányom 131cm,fiam 153,törpe magáért beszél :lol: :oops: :P .

További szép hétvégét :wink:

tappancs28
 
 


Sziasztok
Tappancs! Gyerekek nagyon szépek! Picúrka óriás! Hogy vagytok? Iskola, ovi?

Kép
dittke
 
 


Tappancs!!
Hú, tényleg milyen szép nagy Dávid! Jók a képek egyébként, szépek vagytok!

Niki! Hogy van Lilike??Te? Munka?

Hene! Majd teszel fel videót Mikuról?? Jó lenne látni! :oops: :D

Jaj Bébé! Nem válaszoltam 29. szülinapom volt. Öregszünk vazze. Jövőre már 30!!! :shock: :D :lol:

Szép hétvégét!!

sz.andi
 
 


Sziasztok

Mindenkinek előre is és utólag is Boldog szülinapot :wink:

Iskola szeptemberben kezdődik fiamnak így szülinapra(márc.8)megkapta a pókemberes táskát+tolltartót+sapit amt kb. fél éve kunyerál :lol:
Nem akar suliba menni,mert a " szerelmei" ott maradnak az oviba :P hát van egy két meny jelölt,húsvét hétfőn elindultunk locsolni 8-kor s 13.40-kor végre itthon voltunk....sokan vannak :roll:

Fanni egy örök hiwszti zsák kicsit csélcsap természete van mint a drága jó édes anyukájának.Ovónő szerint nehéz vele egy "parányit"._Hát mit is mopndjak IGAZA van :lol: .Én lányom és kos kell ennél több :twisted: ?

Dávid meg szétszedi a házat reggel 5.50 és este 20.0-között.Tör zúz ami belefér,---mindent levadászik kifigyel és megpróbál.Egy kis ördögöcske s persze bosszút áll helyből, ha valamiben megakadályozzák :wink:

tappancs28
 
 


Tappancs
Nagyon szépek a gyerekeid, Dávid tényleg nagyon nagyfiús.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2011.12.28 06:58-kor.
kittina30
 
 


Így járunk
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2011.12.28 06:58-kor.
kittina30
 
 


Húú! Kitti! Máté jaj, de aranyos!!! He-he! Neki is tetszik a hinta! :D Ügyesen jár!

sz.andi
 
 


Kitti
mekkora már Máté :) nagyon jó fej a hintán,látszik a rajongása.
Andi
Nektek is hatalmas és gyönyörű mosolygós a kis hercegnőtök.

Hát mamik szerintem büszke lehet mindenki a saját kis gézengúzára.Átfutottam vissza fele pár oldalt és gyönyörű apróságok ezek a baócák.

Babukám
Becsaptál jól azt hittem eltüntél de megtaláltalak :wink: nálatok is gyönyörű Szabika .....

mennem kell Dávidot altatni mert csak sztrájkol és visít mint egy malcvári az ágyban..... :oops:

tappancs28
 
 


Köszönjük a dícséreteket. Hinta is, mint minden más csak pár percig érdekes.

Andi
Tegnapra boldog névnapot. Nagyon egymás után van a szülinapod és a névnapod.

Tappancs
Jó altatást, ezek szerint Dávidot is altatni kell. Hogy alszik el? Ringatva?

Az én gyerekem alszik, 9-kor aludt el, fáradt volt, éjszaka nagyon rosszul aludt.
kittina30
 
 


Megjöttem 20perc fenékrázás után kifeküdt :twisted: alszik végre.... :wink: hát altatás napközben tea cumizás fenékrázás nálam,apánál ágybatétel visítás után kidőlés és alvás.Én nembírom hallgatni a hisztit, hisz még olyan pindur,mondjuk a derekam besz@rik mire kész vagyok de ez van.

tappancs28
 
 


egyedül vagyok? Akkor majd legközelebb puszka minden Mamának s no persze babának...


Úh tényleg Elioték jól vannak????
2 mondatban írjatok nekem légyszi mert nincs időm vissza olvasni részletesen

Köszönöm

tappancs28
 
 


Szép napot mindenkinek!

Köszönöm a szülinapos köszöntéseket, de úgy döntöttem, harminc fölött már nem számolom. :)

Andi,
neked boldog névnapot utólag!

Tappancs,
gyönyörűek a gyermekeid. Hú, három gyerek, látom nem unatkozol! :D Én is szeretnék még kettőt (mi is hárman vagyunk), de a mai világban... Hát nem tudom.

Kittina,
Máté nagyon szépen áll. A hintázós kép is vagány. Én is gondolkodom ilyen hintán, csak nem tudom, hova lehetne rakni.

Kérdés:
ti beadatjátok az agyhártyagyulladás elleni oltást? És mit érdemes még beadatni?

Na megyek sétálni.

Kép
bébé01
 
 


Szia bébé

Mi badattuk

Érdemes bárányhimlőt kérni
-kullancs elleni

ezek 1 éves kortól adhatók

mi voltunk bárányosok most sajnos a két nagy oltott volt,így lányom 3 pötty 4 nap, fiam 25 pötty 1 hét alatt gyógyult Dávidnak 100fölött volt, fején 20 forintos nagyságba gyűltek össze a hólyagok egy naggyá, iszonyú volt megélni verte a fejét falba ágyba stb, sírt, stb 3. nap kapott gyógyszert mert annyir ronda volt így 3,5 hétig gyógyult az utolsó seb kb 1.5 hó alatt esett le totál(fején elvakarta sérült felszakadt stb.)

tappancs28
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: