Új privát üzeneted érkezett!

Brúnóanyu, Linda?????????????????

KépKép
hene
 
 


Sziasztok!

Andi
Mütyi Viki nagyon szépséges!

Szuper, hogy jól telt a hétvégétek.

Bébé
Szerintem egyáltalán nem baj, hogy Pupu még nem kapaszkodik fel, ráér még. Tényleg nem könnyű ekkora súlyt cipelni. Mi még csak 8,3 kilók vagyunk, de ezzel is nagyon küzdünk.

Mi nagyon jól aludtunk, este fél 7-től aludt reggel fél 7-ig, úgy, hogy egyszer ébredt fél 5-kor, akkor szopi és vissza is aludt. Úgyhogy most extra sokat aludt, csak azt nem értem akkor, hogy most miért ennyire nyűgös. Megyek is, próbálkozom az altatással.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat, akkor nem aggódok. :D

Mi egész jól aludtunk, bár mire hajlandó volt elaludni volt már 11 óra is.

Andi,
Mütyi nagyon cukker! Micsoda fogsora van már!

olyan borús az idő, pedig délután készülünk csavargósba.

Most megyek, mert tízórai tájm van.

Kép
bébé01
 
 

 
 

Mindenki a jó levegőn?

Mi nagyot csavarogtunk, utána bevágott egy jó adag főzeléket ebédre, aztán meg majdnem 3 órát aludt... :shock:
Jó lesz az éjszakánk, már látom.

Megyek, mert mindjárt kezd a meccs. Apa sem ment, mert tegnap du. már nem volt jegy.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Bocs a betolakodásért, azok olvassák tovább, akik szeretik a természetet, a kirándulást, és szívesen járják / járnák az erdőt kisbabával is.

Készítettem egy kirándulós-babakocsis honlapot, ahol összegyűjtöttem azokat a túrákat, amik babakocsival bejárhatóak. Vannak könnyű, bármilyen kocsival megtehető utak, és nehezebb, csak sportbabakocsival teljesíthető kirándulások is.

www.kirandulababa.turistautak.hu

Remélem sokaknak hasznos lesz a honlap.
Nagyon várom a ti útvonalaitokat is, hogy még több túralehetőség közül lehessen választani. Ha valakinek van kedve küldeni útvonalat, vagy töltse ki a honlapon található táblázatot, vagy csak írja le pontosan, hogy merre járt, és én elkészítem a túraleírást.

Kirándulós fórumot is nyitottam, mert a honlapon még nincs ilyen:
Társalgó - Programok, ajánlatok - "KIRÁNDUL A BABA" - babával kirándulók fóruma

Itt a tavasz, jó túrázást kíván a KIRANDULABABA!
Kép

sushy
 
 


Jó reggelt!

Mi is sokat voltunk tegnap a levegőn, nagyon szép idő volt, remélem ma is az lesz. Máté nem annyira élvezte, elég nyügi volt egész nap, éjszaka is kétszer ébredt. Remélem ma jobb napunk lesz.
kittina30
 
 


Reggelt!

Tegnap mi is sokat voltunk kinn. Anyuék kertes házban laknak, így mi mást is csinálhat az ember, mint ismerkedik a kutyákkal, cicákkal, pipikkel!!! :lol:
Ja és vettünk tegnap cipőt Mikunak. Csak úgy szalad benne. Olyan édes volt. Meg szandit is kapott. Mindkettőt anyukámtól kapta! :D

KépKép
hene
 
 


Szép napot!

Kicsi lustim még csak most ébredt fel. Egész jó éjszakánk volt annak ellenére, hogy tegnap du. sokat aludt. Mondjuk húztuk is az időt este az altatással, megnéztük együtt a meccset és utána ment lefeküdni.

Hene,
nekünk is vannak cipőink. Egyelőre csak örököltek, de ha majd megáll a saját lábán, akkor veszünk neki sajátot is.

Kép
bébé01
 
 


Jól bírja Pupu este. Az én gyerekem bármennyit is alszik napközben este 6-ra már olyan nyügi, hogy nem lehet vele bírni, úgyhogy mi fél 7-kor legkésőbb fürdünk, és utána alszunk.

Nagyon édes lehet Gergő az új kiscipőiben, majd kérünk képet.

Nekünk is van egy pár kiscipőnk, de ugye mi még nem tudunk benne tipegni.

Tegnap Máté mindenféle kapaszkodás nélkül, hasizomból felült a pelenkázón. Az öltözés, pelenkacsere kész küzdelemmé vált, nem akar elfeküdni, fel akar ülni, ha meg felült, akkor fel akar állni. Szóval semmi sem jó. A tegnap esti pancsi is kész katasztrófa volt, egyfolytában felállt a kádban, persz úgy, hogy apja fogta a hóna alatt. Ha visszaültettük, akkor egyből megint felállt.
És a gyerekem, mintha azt mondaná, hogy "nem, nem". :-D
kittina30
 
 


Nem semmi Máté! El tudom képzelni a fürdést :D

Enyém gyerek is mondja, hogy nem. De tud a fejével is nemet inteni. Persze külön-külön. Meg mondja, mama, baba.

Kép
bébé01
 
 


Hú, de ügyes Pupu. Máté még csak a nemet mondja, ami értelmes, mást nem. Ő is integet a fejével nemet, ő is külön. Az biztos, hogy Máté azt hallja legtöbbször, hogy "nem". Meg az apát szoktam neki sokszor mondani, de az még nem ragadt rá.
Olyat szoktunk játszani, hogy hol a lámpa, szekrény, micimackó, ezeket már felismeri, tudja, hogy merre kell nézni.
kittina30
 
 


Most megyek, szolgálom hercegem. Kiülünk egy kicsit levegőzni, nagyon jó az idő!

Kép
bébé01
 
 


Kitta, erre gondolsz??

Kép

KépKép
hene
 
 


Valami ilyesmire gondltam. :-D Csak gondolom Gergő már elég stabilan megáll. Máté még nagyon instabil. :-)
kittina30
 
 


Igen, elég stabil. De vettem a kád aljába csúszásgátlót. Kicsit biztonságosabb!

KépKép
hene
 
 


Végre itt az igazi tavasz. Voltunk kint délelőtt, sétáltunk is egy kicsit, utána meg az udvaron hintáztunk. Szerintem túlöltöztettem Mátét. Kiskabátot adtam rá, meg meleg sapit, de a sapka túlzás volt, csak az a baj, hogy az összes átmeneti sapi kicsi, vennem kell sapit. Olyan nehéz ilyenkor kitalálni, hogy mit adjak rá, lehet, hogy a kabát helyett már egy vastagabb pulcsi is elég lenne.

Ebédre finomfőzeléket ettünk, egész jól ette. Lehet, hogy kezdi kinőni a finnyásságot, csak el ne kiabáljam. :-D
kittina30
 
 


Sziasztok!

Megyek aludni, csak bekukkantottam.

Én nagyon hiányolom Nikit! Mi van velük?? Meg Lilikével?
Na remélem holnap tudok Vele beszélni! Ha olvasol, akkor holnap úgy néz ki leszek!

Csajok! Jól tettétek, hogy sétáltatok! Nagyon jó a levegőn, már én is alig vártam. De félek, hogy rögtön nyár lesz, nem lesz tavasz! Azért ez így nincs jól!

Na mindenkinek nagyon szép éjszakát!!

(Kv szagot érzek. Ki kávézik ilyenkor??? :shock: )

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Nikit én is hiányolom. Nem írt arról, hogy végül elvitte-e Lilit orvoshoz.

WaSzabi is régen jelentkezett!

Boldog hófordulót Brúnónak és Mátémnak! Már mi is 8 hónaposak vagyunk, olyan gyorsan elment az idő.

Mi nagyon jól aludtunk, Máté este 7-től aludt reggel 7-ig, egyszer ébredt 5-kor, de vissza is aludt egyből.
kittina30
 
 


Kitti!
Máténak boldog 8-at!!

Tényleg nagyon gyorsan megy az idő. Nemsokára 1 évesek lesznek..

Tök jó, hogy ilyen jól alszik a fiad! Mütyiről ezt nem lehet elmondani... Mindegy, így úgysem marad. Ez nyugtat :lol:

Többiek is ritkán jönnek. Mondom én...

sz.andi
 
 


Köszi Andi!

Mátém sem mindig alszik jól, szerencsére ez most egy ilyen hét, hogy jól alszik.

Megvolt a délelőtti fél óra alvás, a hülye telefon felkeltette. :evil: Már megfogadtam párszor, hogy kikapcsolom, de mindig elfelejtem.
kittina30
 
 


Helló Lányok!

Andi,Kitti köszönöm a hiányolást,jól esett! Puszi Nektek!

Nem vittem másik dokihoz,ahoz a dokihoz vittem.
Cukra rendben van,viszont fehérje volt a vizeletében,így kontroll labor.Ma lesz kész az eredmény.Ha ebben is van akkor bekell utaljon az I.-es számú gyermek klinikára :cry:

Ezenkívűl,3 napja azt csinálja,h kaja közben,baba kocsiba,kiságyban...Mindenhol hátra feszítí magát és kiabál,nem sír,hanem szó szerint kiabál,de idegből.Nálatok előfordult ilyen?

nicike
 
 


Sziasztok!

Hú szegény Lili, remélem minden rendben lesz, és nem kell kórházba menni!
Máté is szokott idegesen kiabálni, de ez nálunk nem korlátozódik az evésre, és nem szokta magát hátra feszíteni. Lehet, hogy Lilinek a pocakja fáj?

Többiek merre vagytok?

Voltunk kint az udvaron délelőtt, nagyon szép idő van.
kittina30
 
 


Ma nem volt valami nagy forgalom.

Az én gyerekem már alszik.

Jó éjszakát és jó hétvégét mindenkinek!
kittina30
 
 


sziasztok!

Csak gyors bekukk és köszöntés!

Máténak nagyon-nagyon boldog hófordulót!!!!!!

Ma nagy pörgésben voltunk, a hétvége is hasonló.

Nicike, remélem, hogy nem lesz kórház!!!!!!

Legyetek jók!!!!!!

Kép
bébé01
 
 


Jó reggelt!

Remélem, jól telt a hétvége!

Hene,
Miku merre koptatta a cipőjét? :) (Megint nem lettem milliomos... :? )

Kittina,
a kis akrobata milyen mutatványokat csinált hétvégén? :)
Múltkor írtad a finomfőzeléket. Azt is turmixolod? Illetve rántással csinálod?

Enyém gyerek megint finnyás. Hétvégén sem ette meg az apja gyártotta kajákat, csak ha gyümivel bekevertem. De ha megérzett egy nagyobb darabot, köpte is kifelé.

Mi nagytakarítottunk, gyerekem meg minta gyerek volt végig.
Képzeljétek, kaptunk egy utazóágyat, kitettük az udvarra, bele a gyereket és nem üvöltött! A benti ágyában meg mindig. Nagyon tetszett neki. Egész délután kint volt, benne pörgött. Ennek hatására akkorát aludt éjszaka, hogy csak na. :D

Nicike,
egyébként az én fiam nem csinálja azt, amit írtál. Nem tudom, miért lehet. Mi lett az eredmény? Mire utalhat a fehérje?

Kép
bébé01
 
 


Jó reggelt!

Nekünk semmi különös nem volt a hétvégén. Sokat voltunk az udvaron, Máté arcán látszik is, lett egy kis színe.

A finomfőzelék Univer üveges volt. Én még mindent turmixolok Máténak, nem is enné meg máshogy. Igazi rántást még sosem csináltam neki, egy kanál rizs vagy kukoricalisztet szoktam az ételébe tenni.

Az én gyerekem is finnyás továbbra is, mi is mindent gyümölccsel vagy sütőtökkel eszünk. Vettem neki Univer burgonyafőzeléket, nem volt oda érte, de azért megette úgy, hogy almaszósszal kevertem össze. Ma paradicsomos krumplit eszünk. Annak viszont örülök, hogy a krumplit már sokkal jobban eszi, mint korábban.

Szuper, hogy Pupu ilyen jól elvolt kint az udvaron az utazóágyban. Biztos így sokkal több érdekes látnivaló volt, mint a lakásban.

Irigy vagyok a nagytakarításra, nálunk is elférne. A héten muszáj is lesz valamit csinálni, a függönyöket kell leszedni, és kimosni, nagyon utálatos meló.

Vettem tápszert Máténak, és képzeljétek megissza, csak meg akartam kóstoltatni vele, gondoltam úgysem kell, de itta. Úgyhogy néha lehet neki azt is adni.

Nicike
Mi van veletek?
Az jutott eszembe, hogy Máté akkor kiabált méregből nagyon sokat, amikor jött a foga. El is vittük orvoshoz, mert féltem, hogy esetleg a füle, vagy a torka miatt csinálja, de nem talált nála semmit az orvos, aztán nem sokkal azután kibújt az első fog.

Ma megyünk BCG oltásra, remélem nem lesz utána nagyon nyügi.
kittina30
 
 


Jaj, megy a drukk az oltáshoz! Remélem, jól viseli majd!

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Szombaton anyóséknál volt Gergő, mi meg vásárolni voltunk apával. Ajtókat vettünk a lakásba. A 7végén fogjuk betenni őket. Ezek annak idején anyagi okokból lemaradtak!
Vasárnak délelőtt itthon, meghozák a barátnőmék az esküvői meghívójukat, utána mentümk anyuékhoz!

Egy kép a cipősről!

Kép

Most pedig megyünk készülődni, irány anukámék!

KépKép
hene
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan benéztem, már megyek is ablakokat pucolni, abban a fél órában, amíg Máté alszik.

Gergő nagyon édin tipeg az új tipegőkben.

A tegnapi oltást Máté egész jól viselte, csak a szúrás után sírdogált, de csak egy kicsit.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Hene, köszi a hiányolás! Gergő nagyon ügyesen tolja a babakocsit, lassan jöhetne a kistesó, hogy legyen kit tologatnia, nem? :)

Kriszta! Örülök, hogy Máté jól viselte az oltást! Mi ma voltunk, szerencsére Brúnó is csak addig pityergett, amíg szúrták, rosszabbra számítottam.

Gondolom, mindenki a jó levegőn van vagy húsvéti nagytakarít, én is azt csinálom, csak ilyenkor benn altatom Brúnót, de már hamarosan kel és megyünk ki.

Jók legyetek!

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy Brúnó is jól viselte az oltást.

Mi is bent aludtunk ma, így tudtam takarítani. A nagyszoba ablakait lemostam, függönyök is tiszták. Mindjárt megyünk játszótérre, remélem most már jobban élvezi fiatalúr a hintázást, mint a múltkor. Ma megkóstoltuk a sóskát, hát, nagyon utálta. Mondjuk én is, túl savanyú lett. Hiába, nem vagyok valami jó a konyhában, meg aztán én a sóskát nem szeretem, nem is tudtam megállapítani, hogy ez akkor most jó-e vagy nem. Legközelebb több cukrot teszek bele, most csak egy kiskanállal tettem, és rizzsel adtam neki.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Máté és Brúnó is igazi hős, hogy ilyen jól viselték az oltást! :D

Kitta, én így vagyok a spenóttal. Még szerencse, hogy a párom szerei, és ő megkóstolta. Azt mondta finom, Gergő is ette, mint a gép!

Nálam nincs nagytakarítás, mert pénteken kerítést csinálunk anyuéknál, ott is alszik Gergő, szombaton meg tesszük be a lakásban az ajtókat a fürdőszobára, wc-re, és a kamrára.

Amúgy ahogy tehetjük, mi is megyünk anyuékhoz, szinte egész nap kinn van az udvaron. Kutyák, macskák, pipik, kell ennél több???

KépKép
hene
 
 


Jó reggelt Csavargók!

Mi is tegnap egész nap csavarogtunk, ma sem lesz ez másként. Most reggelizett a drága, még emészt, addig gondoltam gyorsan írok nektek.

Annyira szép idők vannak mostanság, hogy vétek a gép előtt ülni.

Hene,
Kiscipős nagyon menő! sok sikert a nyílászárózáshoz!

Kittina,
mi még nem ettünk sóskát. Egyik nap evett tökfőzeléket, egész jól fogyasztotta. Tegnap meg rizst evett almával, pipihusival. Ma még akármi is lehet.

Örülök, hogy babák jól viselték az oltást! Nem volt este láz?

Nicike,
mi újság?

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Hene
Jó munkát a nyílászárókhoz.

Bébé
Szerencsére nem volt lázas Máté az oltástól. Mondjuk azt mondták, hogy ettől nem lázasodhat be. Szerencsére nyügi sem volt, csak a szokásos mértékben.

Mátém alszik, ha felkelt kimegyünk az udvarra hintázni, és kutyákat nézni. Imádja nézni a kutyusokat és a cicákat, jókat nevet nekik. Tegnap voltunk a játszótéren, nagyon tetszett a hinta, de nem akart beleülni, állt benne, és két kézzel fogta a láncot. A másik hintának a lánca is kellett volna, de szerencsére csak két keze van. :-D

Nicike, Andi, Viki, WaSzabi?
kittina30
 
 


Hétvégi fotó
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2011.12.28 06:59-kor.
kittina30
 
 


Sziasztok!!

Olyan jó idő van mostanában, ez látszik a fórumon is! Kinek van kedve itthon ülni?? :lol:

Köszi a hiányolást Kitti! Jól esett!
Máté nagyon ügyesen ül már! Nagyon szép fickó!

A vőlegényünket pedig már szinte meg sem kell említeni. Jó ízlésünk van, na!! :lol: :lol:

Niki! Mi a helyzet? Hogy vagytok?? Ugye nem lett kórház?? Nem nagyon vagyok mostanában, de jó lenne dumálni majd!!

Mi jól vagyunk, bár Mütyikém éjszakánként elég nyűgös. Felsír egy csomószor. Kibújt az 5. foga, már szépen látszik, lehet jön a 6. is?? Nem tudom, de nagyon fárasztó, mikor éjszaka nem alszik!

Egyébként mászik feláll, menne, egy tündér!! Nagyon imádom. Olyan kis ügyes, értelmes.
Viszont most már nyűgös, sztem álmos, úgyhogy megyek is!!

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Andi
Köszönjük a dícséretet! Mütyiről is kérünk képet!
Szegény Mütyi, biztos a foga miatt sírdogál éjszaka. Milyen sok foga van már.
Nagyon ügyi, hogy mászik, és menni akar. Biztos hamarosan el is fog indulni.

Tegnap voltunk Tescoban Mátéval, igazi férfi, nem nagyon bírta a bevásárlást. Egy darabig elvolt a babakocsiban, aztán át kellett ültetni a bevásárlókocsiba, ott egész jól elvolt.

Sajnos rájött, hogy a cumit ki is lehet köpni, és akkor meg tud enni bármit. Eddig úgy szoktam a kezébe adni olyan dolgokat, amiket nem akartam, hogy bevegyen a szájába, hogy cumit tettem a szájába. Pár napja már a cumit kiköpi, és veszi a szájába, amit nem kellene.

Nagyon szép idő van, tiszta nyár, tavasz nem nagyon volt. Be kell szereznem babanaptejet és nyári rucikat Máténak sürgősen.

Ma megyünk fogorvoshoz apával mindketten, rászántuk magunkat végre, meg aztán ez jó lehetőség az üdülési csekk elköltésére.

Nicike hogy vagytok? Ugye nem kellett kórházba menni?

Ti hogy álltok a kilókkal? Én nem túl jól, vagyis inkább túl jól. De tegnap örömmel tapasztaltam, hogy a nyári nacim rámjön, ez is valami, de azért még kb. 10 kilótól meg kell szabadulnom.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Kittina,
Máté nagyon vagesz. :) Pupáknak is van baseball sapkája.

Tényleg nagyon jó idő van, nem nagyon vagyunk gép közelében.

Fiam mostanában nagyon nyomja a babapiskótát! Szereti, csak felügyelni kell, nehogy megfulladjon tőle.

Kilók:
hagyjuk :evil:
Az úszógumi megmaradt. Nyári ruháim nem jönnek fel rám. Csak a kismama ruhák. :D Abban meg azért így ciki mászkálni. Nyáron megyünk strandra is a gyerekkel, szép leszek.

Kép
bébé01
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bébé01 2010.02.26 11:15-kor.

Kép
bébé01
 
 


Nagyon cuki Pupu, ügyesen eszi a piskótát. Mi még a piskótát nem próbáltuk, csak a babakekszet, ami nem nagyon nyerő, meg a kenyérhéjat, amit imád.

Nem tudom mi van ma a gyerekemmel, de sehol sem jó neki. Most hoztuk be az udvarról, mert nem lehetett elaltatni, ittbent szerencsére egy jó nagy hiszti után elaludt. Én meg nem tudom megszárítani a hajamat, mert nem akarom, hogy felkeljen a hajszárító hangjára.

Idáig én is a terhesfarmeromba jártam, de az már nagyon meleg. Nekem nem úszógumim van, hanem úgy nézek ki, mint aki még mindig terhes, meg is szokták kérdezni, hogy jön-e a kistesó. :evil: Az esti torna, és a diétás vacsora remélem hatni fog.
kittina30
 
 


Zsuzsa
Hogy vagytok? Még mindig sokat kel Brúnó éjszaka?
kittina30
 
 


Megyek, és nagyon halkan elmosogatok.
kittina30
 
 


Húúú, itt leszakadt az ég. Be is jöttünk.

Mi még a kenyérhéjat nem próbáltuk.

Kép
bébé01
 
 


sziasztok!

Hú jó kevesen vagytok itt, látszik tényleg hogy jó idők vannak! gondolom mindenki kint, és persze a babók is pörögnek már ezerrel, úgyhogy már nem könnyű jönni!

Képek nagyon édesek!

Ha esetleg már nem jönnék, mindenkinek kellemese húsvéti ünnepeket kívánok!

Kép
Kép

Kép
linda24
 
 


Sziasztok!

Én is csak gyorsan kellemes ünnepeket szeretnék kívánni minden Mamának és Babának!

(Ti fiaitok mennek locsolkodni? Enyém megy!)

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Hát igen, mindenki napozik, kirándul, vagy mint én a kertben dolgozik. Mi ma kerítésalapot csináltunk anyuéknál. Most van a pihenés időszaka, Gergő anyunál alszik, hogy holnap reggel ébredés után egyből neki tudjunk állni azt ajtó projectnek.

Linda, jó hogy benéztél, gyere többet! :D

Bébé, kenyérhéj nálunk nagyon megy. A kilókkal pedig ne is törődj. Nemsokára jönnek a gyümölcs hegyek, és akkor lehet fogyni. Én is ezt várom már. Igaz én már fogjuk rá, meg vagyok elégedve magammal. Még 5 kg-tól kellene megszabadulnom. Ha az sikerülne bombázó lennék! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon aranyos Pupu! Pusszancs neki!

Kitta, Gergő is be van indulva, az alvás nálunk is csak sírás után jön össze. Ezt teszi a napsütés és a jó levegő!!!

Andi, Mütyikénknek kitartást a fogacskákhoz, puszika Neki is!!

Brúnóanyu, Nicike, ha többre nem is de egy gyors helyzetjelentésre ugorjatok be légyszike!!!!!!!!

És mindenkitől képet szeretnél látni ha lehet!! 8)

Ja, kb 4-5 napja esténként Miku egyedül alszik el. Nincs ringatás. Van helyette két cumi. Egy a szájba, egy a kézbe. Negyed óra szöszmötölés után pedig alszik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én hoztam kettőt!

Kép Kép

KépKép
hene
 
 


Bébé, enyém nem, még úgysem érti, meg hát apa sem egy locsolkodós fajta!

KépKép
hene
 
 


Bébé
Máté sem megy locsolni, Hene által említett okok miatt.

Hene
Gergő nagyon cuki. Jó munkát az ajtókhoz.

Nici, Zsuzsa
Tényleg írjatok pár sort!

Én is kellemes húsvéti ünnepeket kívánok!
kittina30
 
 


Kép
kittina30
 
 


Helló Csajok!

köszönjük a hiányolást!Puszi Nektek!
Képek édesek.Gergő kis fogai,zabáljam meg.Mütyikének szuper pasija van :)
Bébé,nagyon cuki Pupák ahogy majszolja a piskotát.
Nálunk Lili öklendezik a kenyérhéjtól.Multkor az ölemben volt,anyukám meg hozott neki kifli csücsköt,ahogy meglátta kb:fujjolt,és rázta a hideg :D
Darabos kaját akartam neki adni(nincs foga :D ),azt az öklendezést,azt mondta a védő nő adhatom neki,mert nem olyan ínyük van mint akinek kihulott a foga,hanem tudnak vele rágni.Azt hittem ott fog meg fulladni szegénykém.
A kontroll vizeletben nem volt fehérje hála Istennek.De utánna megint fogyott.Sík ideg lettem,de Márti megnyugtatott.
Végülis jó kedvű,meg virgonc,lehet csak lemozogja.Most elkezdett hízni,de csak azért mert megint 3szor eszünk tápszert és 2szer főzeléket.Szerintetek igy jó?
Megvolt a tavaszi nagytakarítás.Úgyhogy hulla vagyok.Napi 3 szor megyünk sétálni,mert követeli.Multkor már leültem vele egy padnál,nem hazudok,40 percen keresztül ültem,mert már nem bírtam felállni:D

Kiló:Én jól állok velük.Kb,mint Mav,tegnap 46 kiló voltam a 171 centimhez :S
Elkéne mennem laborba nekem is,de a védőnő azt mondta van olyan mikor a kezdő súlytól is alább megy az anyuka 5-6 kilóval és ez normális.Én 48-al kezdtem.Akkor ez még talán bele fér.

Kitta:Humanának van 2-es banános tápszere.Lili nyeli szépen :D

Szép hétvégét nektek.Remélem már többször tudok jönni.
Képeket hétfőn teszek.
Puszi!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nicike 2009.04.11 09:14-kor.

nicike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: