Új privát üzeneted érkezett!

Legközelebb húzok fel valami védőszerelést. :P

Kép
bébé01
 
 


Mi sütőtök-csirkehúst eszünk ebédre, tízóraira meg alma, banán és keksz lesz.
kittina30
 
 


Apja vett neki áfonyás almát, ez valami új (nekünk legalább is).

Hát, kíváncsi leszek..

Kép
bébé01
 
 

 
 

Most elpályázok, készülök a sétára meg eszünk előtte. Majd később jövök még.

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Kicsit későn, de itt vagyok. Reggel gyorsba megjártuk a bankot. Utána csináltam krumplifőzeléket Mikunak. A tízórait már benyomta. Az egészet, 1 banán 1 avokádó.

Pupák és Máté evett már avokádót! Már ehetnek, és nagyon egészséges!!

Ja, és kibújt fölül a második fogunk!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
hene
 
 


Látom nem nagy itt a pörgés! Mindenki készül a 7végére??

KépKép
hene
 
 


Szép estét!

Ma is jó sokat csavarogtunk. Uzsira sütőtök-marhahúst ettünk, persze csempésztem bele egy kis maradék desszertet, így jobban csúszott.

Hene,
gratula a fogacskához. Avokádót még nem evett a gyerek, én nem szeretem, de majd megpróbáljuk!

Elbúcsúzom, lassan készülünk a fürdire, meg jön a Széf (párom benevezett minket is, szerintetek???).

Jó éjszakát nektek!

Kép
bébé01
 
 


Bébé, azt elfelejtettem mondani, hogy banánnal add neki, vagy olyan gyümivel, amit szeret. Én banánnal adom, így az egésznak banán íze van. Ma is megette az egészet. :lol:

KépKép
hene
 
 


Sziasztok!

Tényleg nem volt valami nagy pörgés ma. Mi jót csavarogtunk, voltunk bent apa munkahelyén, Máté nagyon jól bírta. Féltem, hogy sírva fog fakadni, ha többen körbeállják, de nem sírt, az látszott, hogy kicsit megszeppent, de eljátszott egy Chip magazinnal és egy egérrel.
Utána a barátnőméknél voltunk, ahol van két gyerkőc, a kislány 1 éves, a fiú 4 éves. Máté és a kislány egész jól elvoltak egymással, a fiam egyből vigyorgott a leányzóra, meg akarta simizni. Máté párszor sírva fakadt, amikor a kiscsaj kieresztette a hangját. A labdán összes is vesztek, végül a labda Máténál kötött ki, de a leányzó cserét ajánlott, belenyomott a fiam kezébe egy kockát, a labdát meg elvette. Hihetetlen, hogy mennyi esze van egy egy éves gyereknek, először hisztizett a labdáért, de az nem jött be, ezért kitalált mást, ez viszont nagyon jól bejött, mert Máté ráharapott a kockára. :-D Végül annyira összebarátzkoztak a fiatalok, hogy a leányzó odaadta a lakáskulcsukat a páromnak. :-D

Hene
Avokádót még mi sem próbáltuk, én sem szeretem pont az ízetlensége miatt, de majd Máténak veszek és banánnal, vagy más gyümölccsel biztos megeszi.
Gratulálok a fogacskához!

Bébé
Ez komoly, mentek a Széf-be? Majd szóljál, és akkor azt az adást megnézem.
Egészségére Pupunak a vacsihoz. Mi még marhahúst nem ettünk, de éppen gondoltam, hogy most már lehet kellene a csirkén és a pulykán kívül valami más húst is kipróbálni.
kittina30
 
 


Azt hiszem a gyermekem jól kiütötte magát a sok új élménytől, egyből benyomta a szunyát fürdés után. Remélem végigalussza az éjszakát.

Szép álmokat mindenkinek!
kittina30
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem, egész elfoglalt vagyok, meg apázunk. Sokat volt itthon, ilyenkor kevesebbet tudok jönni.

Ma is megyünk apa szüleihez, mert az apukájának szülinapja volt, jönnek vendégek is. Halászlé és grill kaják.

Szóval nem leszek.
Remélem az idő jó lesz, de ha már nem esik és legalább lesz +10 fok, akkor jó.

Mindenkinek nagyon szép hétvégét!
Vasárnap jelentkezem!

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Nagyon lóg az eső lába... Azért remélem, tízórai után egy séta belefér még. Fel kell adjam a milliós totó-lottó szelvényeimet. :)

Kittina,
még csak jelentkezett, biztos sokan vannak, lehet, be sem kerülünk.
szerintem a marhahúst kipróbálhatod nyugodtan, nagyon ízlett neki!

Hene,
jelentem, főzelék volt vacsira is, de a helyzet változatlan. Fél kettőkor éhen akart halni.

Szabi anyu,
merre vagy?

Nicike,
elvitted Lilikét végül?

Andi,
esőmentes, jó grillezést nektek!

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Andi ugyan nem olvasod, de csodaszép 7végét!!

Kitta, örülök, hogy ilyen jól sikerült a csavargós napotok!

Bébé, sajnálattal közlöm, hogy a milliós lottószelvényt én már feladtam a héten! :wink: :lol: :lol:
Főzi: a Gergő is csak azóta produkálja az éjszakai átalvást, mióta 1 evésre többet eszik, mint szokott. A barátnőmnek azt mondták, hogy a gyerek akkor fogja átaludni az éjszakát, ha egyszerre annyit tud enni, ami elég neki reggelig. És persze nincs más probléma, (betegség, fogzás, stb).

Mi ma megyünk anyósékhoz, apa dolgozik. Holnap tartunk családi napot hármasban, és várjuk a vendégeket, hozzák az esküvői meghívót!

Szép 7végét mindenkinek!

KépKép
hene
 
 


Sziasztok!

Jelentem, hozzánk tegnap beszökött a tavasz!!! :) Győrben voltam a munkahelyemen+ügyintézni és egy szál nadrágkosztümben sétálgattam a sétálóutcában, annyira jó volt! Utána délután kétszer is mentünk sétálni Brúnóval, végre bundazsák nélkül és ültetve! Nagyon élveztük mindketten. Most is süt a nap, megyünk is ki hamarosan, csak még nyögjük az éjszakát (én legalábbis) egy nagy bögre kávé mellett.

Tita! Szép a pocakod, örülök, hogy láttalak! 8)

Linda, Vicád haja a második fotón egész szőkésnek tűnik! Mi az igazság? Amúgy egyre kislányosabb, már nem annyira babás, nagyon aranyos.

Hene! Avokádót megfőzöd, vagy nyersen adod?

Kriszta! Mi is megyünk BCG újraoltásra, gyanítom, hogy rossz volt az aznapi oltóanyag.... :evil: Április 7-én kell mennünk, épp tegnap hívott a védőnő. Nektek van már időpont?

Szép 7végét Mindenkinek, legyetek sokat a jó levegőn!!!

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Sziasztok!

Andi
Nagyon szép hétvégét kívánok nektek!

Most jöttünk vissza a sétából, nagyon szépen süt a nap, csak a szél ne fújna annyira.

Zsuzsa
Engem is tegnap hívott védőnő időpont ügyben, és nekünk ápr. 6.-án kell mennünk, úgyhogy sajnos nem fogunk találkozni.

Az éjszakák hogy telnek? Mostanában Máté is sokat kel éjjel, mondjuk a mai éjszakát átaludta, igaz, hogy este 10-ig ötszer ébredt meg, de utána aludt 5-ig.

Én azt olvastam, hogy az avokádót nyersen érdemes adni, mert főzve kesernyés lesz az íze. Hene, te hogy adod?

Egy pár hete mi ültetve sétálunk, mert fektetve már nem bírta a gyermekem, így egész jól elvan a babakocsiban. Végre nem kellett ráadnom Mátéra az overállt, csak a kabátját, olyan jó lenne már, ha nem kellene beöltöztetni a babákat sétához.
kittina30
 
 


Banán és avokádó mindig nyersen! Pá!!!!

KépKép
hene
 
 


Sziasztok!

Nagy Judit vagyok, az SZTE JGYPK (Rekreációszervezés és egészségfejlesztés alapképzési szak – Életmódtanácsadó specializáció) utolsó éves hallgatója.
Segítségeteket szeretném kérni egy kérdőív kitöltéséhez, a szakdolgozatomhoz kellene, melyet az első gyermek születése utáni időszak nehézségei - témában írok.
Kérdéseim főleg a terhességre ill. a szülés utáni időszakra vonatkoznak.
A kapott információkat bizalmasan fogom kezelni, csak tudományos célokra (szakdolgozatom elkészítéséhez) használom fel.

Aki szívesen kitöltené, kérem írjon az e-mail címemre és elküldöm a kérdőívet. Nem sok időt vesz igénybe. Előre is nagyon köszönöm.

juditkecskemet@freemail.hu

Judit

Kép

Kép
juditkecskemet
 
 


sziasztok!

Látom mindenki apázik,és hétvégézik!

itt olyan gyönyörű idő van,hogy voltunk egy nagyot sétálni,és délután is megyünk!

Brúnó anyu igen már többen mondták hogy egész kislányos mostmár! Világos a haja,de nem egészen szőke! Nemtudom miért világosít ekkorát rajta a fényképező! Talán a vaku miatt!

Kép
linda24
 
 


Jó reggelt!

Hoztam pár képet! Tegnap jó idő lett volna, ha nem tombol a szél, ma meg lóg az eső lába... De a jókedvünk töretlen! Szép vasárnapot Mindenkinek! :)

Kép akt

Kép kacaj

Kép séró

Kép csak sportosan

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Jó reggelt!

Brúnóanyu, nagyon jók a képek! Az a ff nagyon tetszik. Imádom a ff képeket, én is szoktam csinálni elég sokat!

Linda, a lánykád, már igazi NŐ!!! :)

Mi megint nem aludtunk valami jól, de már ne idegsítem magam rajta. A tegnapi napja Mikunak maga volt a borzalom. Szinte egész nap a hátósómban volt, és ment a hiszti! De azért szeretem!! CSak nem tudom kitől örökölte! :wink:
Ja, és igen egy hónappal megint öregebbek lettünk.

KépKép
hene
 
 


Jó reggelt!

Hene
Boldog húfordulút Mikunak, így egy nappal később is!
Nálunk is hiszti volt tegnap szinte egész nap. Lehet, hogy volt valami a levegőben.

Zsuzsa
Nagyon jók a képek. Brúnó nagyon édes.

Képzeljétek, Máté tegnap egyedül felkapaszkodott a kiságyában, a rácsba kapaszkodva, de még elég bizonytalan, hamar eldől. :-D

Vettem neki Univer krumpli+paradicsomot, és ette. Ez volt az első olyan étel, amibe krumpli van, és nem bokákol tőle. Tegnap csak 3-4 kanállal adtam, mert ez volt az első paradicsomunk, de ma megetetem vele az egészet, remélem még ma is ízleni fog. Úgy látszik a paradicsom bejön.

Ti paradicsomot milyen formában adtok? A bolti paradicsom nem jó, mert nagyon éretlen és kemény, a paradicsomlében meg van tartósítószer.
kittina30
 
 


Nagyon tetszik Brúnó babakocsija, és a frizuja is. Én is nagyon szeretem a ff képeket.
kittina30
 
 


Hogy telt a hétvégétek?
kittina30
 
 


lll
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kittina30 2011.12.28 07:00-kor.
kittina30
 
 


Kitta, nekem nagymamám tett el paradicsomlét, azzal szoktam ízesíteni. Zöldséget még nem adtam neki, mert ez még "mű".

KépKép
hene
 
 


Kitta, nagyon jó a kép! Én is, jó?????

Kép

KépKép
hene
 
 


Jj, de jó kép. Miku nagyon édi.
Nagyi paradicsomlénk nekünk is van, de abban van tartósító. Merjek belőle adni? Tiétekben is van?
kittina30
 
 


Hát én ezt most meg nem mondom, hogy hogy teszi el nagyanyó!!!??? :shock:

KépKép
hene
 
 


Én nagyim szalicilt tesz a paradicsomlébe.
kittina30
 
 


Jó reggelt!

köszönjük a dicséreteket! :) látom, beindítottam a ff kép dömpinget, csak így tovább! Máté és Miku is nagyon édik, Miku kész férfi!

Mikunak utólag boldog hófordulót!

Kriszta, Máté nagyon ügyes, hogy már magától ül és áll! Brúnó még csak a térdelésig jut el, hiába, lehúzza a súlyos kis popija, no de majd idővel...

Ma salátafőzelékkel kísérletezem. Sima fejessalátát főzök és krumplival sűrítem. Így leírva borzadály, hát majd meglátjuk. Én adtam már Brúnónak paradicsomot főtt krumplival, bedobom forrásban lévő vízbe pár percre, lehúzom a héját és mag nélkül összemixelem a krumplival. Nem volt vmi nyerő, de nálunk a babadesszerten és a tejpépen kívül nem nagyon csúszik más.

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Jó reggelt!

köszönjük a dicséreteket! :) látom, beindítottam a ff kép dömpinget, csak így tovább! Máté és Miku is nagyon édik, Miku kész férfi!

Mikunak utólag boldog hófordulót!

Kriszta, Máté nagyon ügyes, hogy már magától ül és áll! Brúnó még csak a térdelésig jut el, hiába, lehúzza a súlyos kis popija, no de majd idővel...

Ma salátafőzelékkel kísérletezem. Sima fejessalátát főzök és krumplival sűrítem. Így leírva borzadály, hát majd meglátjuk. Én adtam már Brúnónak paradicsomot főtt krumplival, bedobom forrásban lévő vízbe pár percre, lehúzom a héját és mag nélkül összemixelem a krumplival. Nem volt vmi nyerő, de nálunk a babadesszerten és a tejpépen kívül nem nagyon csúszik más.

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Akkor Brúnó is finnyás. Az én fiam is az, csak az édes jön ben. :-D
kittina30
 
 


Na megyek hajat mosni, míg Miku alszik. Utána meg megyünk anyuékhoz! Majd még jövök!

KépKép
hene
 
 


Szép napot!

Fekete-Fehér Fickók nagyon-nagyon édesek!!!
Majd én is rakok egyet.

Hene,
Kispasidnak nagyon boldog hófordulót kívánunk!

Kittina,
Máté fiad nagyon ügyi! Enyém csak pörög-forog, meg növeszti a fogát... Ennyit tud.
Az üveges paradicsomos krumpli nálunk a legmenőbb! Sokáig csak azt volt hajlandó enni. Már én voltam ki tőle, amikor ötödik nap is csak azt ette meg.

Nálunk még ma is tart a hétvége, mindjárt jön anyós, meg apás is itthon van. Megyünk később csavargósba, apa akar valami fincsit főzni fiának.

Egyébként majd csak nyáron fogunk paradicsomos cuccot főzni Pupáknak, mert ezeknek tényleg semmi ízünk nincs. Üveges házi nekem is van, de abból még nem merek.

Oltásokhoz előre is drukk. Annyira örülök, hogy nekünk egy ideig nem kell ilyenre menni. Majd egyéves kor előtt kell az agyhártyagyulladás elleni szurit iratni meg kiváltani.

Kép
bébé01
 
 


Kicsit el vagyunk csúszva az óraátállás miatt, most van a déli szunya.
A felülés, felállás nálunk is elég ritkán jön össze, és nagyon küzd érte, hogy sikerüljön, még erősödnie kell egy kicsit.
kittina30
 
 


Hoztam egy videót Mikuról. Múlthéten készült.

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/e ... pD3Bxcyvmg

KépKép
hene
 
 


Jó reggelt!

Hene
Nagyon tuti a videó Mikuról, annyira cuki, ahogy kidugja a nyelvét. :-D Milyen ügyes, hogy ennyi idősen már így közelekedik.

Bébé
Tegnap mit főzött apa Pupunak?

Zsuzsa
Salátafőzelék ízlett Brúnónak?

Többiek merre vagytok?

Én ma kicselezem Mátét, almaszószos banános husit csinálok, és teszek bele egy karika krumplit is. Kíváncsi leszek, hogy megeszi-e. Tegnap nagyon ette az Univer paradicsomos krumpliját, igaz, hogy abba csak 3% krumpli van, és az állagán sem lehetett érezni, hogy krumpli lenne benne.

Az óraátállás miatt ma reggel fél 7-ig aludtunk. :-D Nem bánnám, ha így maradna, és nem kellene hajnali 5-kor kelni.
kittina30
 
 


Sziasztok!

Hene,
videó nagyon jó! Megnéztem a sóskaevőset is, én fiam is így brümmög. :lol:

Kittina,
végül csak alma-banán meg alma-krumplit csinált. Szerettünk volna több fajta zöldséget bevetni, de tegnap csak Lidl-ig jutottunk el, és ott olyan szinten volt ócska a felhozatal (vagy mi mentünk későn), hogy csak ezek voltak. De a héten úgyis nagyjából itthon lesz, megyünk máshova vásárolni.

Zsuzsa,
saláta bevált? :)

Egyébként egész jól aludtunk, annak ellenére, hogy délután úgy kifáradt, hogy 2,5 órát aludt (már mi ébresztettük fel). Este jól befőzizett (úgy látom, jobban csúszik neki, mint a pép), aztán az NCIS-t meg tudtuk nézni (most először, mióta megszületett)!

Kép
bébé01
 
 


Hene,
ezek szerint te sem lettél milliomos?

Húúúú, holnap magyar meccs! Drágámat csábítják a barátai, biztos kimegy, ha kap még jegyet! (Én is úúúúgy mennék, de kire hagyjam ezt a kiscsávót???)

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Bébé, sajna nem! :cry: :cry: :cry:

Voltunk reggel tanácsadáson. 9150g a fiam. Hosszát nem nézték. Kicsit kifaggattam a doki és védőnénit, mit ehet és mit nem.
Amúgy elég szar éjszakánk volt. A dokinő szerint a foga miatt sír fel ilyen keservesen. Ja és a 4. foga elég hegyes volt. Tegnap elkezdte csikorgatni, és le is tört a hegye! Komoly mi?

KépKép
hene
 
 


Sziasztok!

Hene
Mikunak is szép súlya van. Szegényke, akkor biztos a fogaival kínlódik ő is.
Én is tartok tőle, hogy egyszer letörik a foga, mert annyira erősen rág dolgokat, pl. a törlőkendős doboz szélét, ami elég rendesen csetteg. Már megfogadtam párszor, hogy eldugom, de valahogy mindig a kezébe kerül.

Nekünk egyre több sérülésünk van, mert valamibe mindig beüti magát, de gondolom lesz ez még rosszabb is. Most a lába lila és a feje egy kicsit nyúzott.

Mit mondott doki és védőnéni, hogy miket lehet és miket nem lehet enni?

Bébé
Nem tudjátok Puput valakire pl. nagyszülő rábízni. Akkor elmehetnétek mindketten.
kittina30
 
 


Nincs valami ötletetek, hogy a brokkolit hogyan és mivel adjam Máténak, hogy megegye?
Vettünk avokádót, de még elég zöld a külseje és kemény is, úgyhogy még egy kicsit várok vele, de aztán kipróbáljuk.
kittina30
 
 


Kitta, almával, banánnal??? Igazából nem tudom, mert Gergő megeszi simán!

Nálunk is vannak sérülések. S még csak most kezdődik a nehezebb rész. Mivel ugye elindult a drága. Egyre több lépést tesz meg egyedül, de mindig segrre csüccs a vége! :?

KépKép
hene
 
 


Szerintem is banánnal! Nekem szerintem azért nem ette meg múltkor, mert túl darabos volt neki...

Szerintetek kezdjek el aggódni, hogy a gyerek semmiféle késztetést nem érez, hogy felkapaszkodjon valahol? A kiságy nálunk nem játszik, mert eddig alig párszor aludt benne, így az kilőve. Lent a földön pedig pörög-forog, oldalaz, de nem nagyon megy rá arra, hogy feljebb jusson. Szerintetek erőltessem azt, hogy a hóna alatt fogja járassam? (persze nem sokat).

Kép
bébé01
 
 


Na most értem vissza gyerekezésből. Igazából mindent ehet, sőt azt mondta a dokinő, mivel nem eszi meg a tápszert lassan meg lehetne próbálni a 2/3-os tejet. 2,8-as zacskós tejet higítva. Eper, szeder, málna természetesen tilos, úgy mint a tojás fehérje.

KépKép
hene
 
 


Bébé, Pupák hány kiló?

KépKép
hene
 
 


Hene,
tíz felé közelít!

Kép
bébé01
 
 


Bébé, ne csodálkozz rajta. Nem azt mondom, hogy kövér Pupák, meg azt is bele kell kalkulálni, hogy milyen csontozatú. Nem biztos, hogy a lábai fel vannak készülve erre a súlyra. Barátnőm kisfia 3 héttel fiatalabb Gergőnél, és 7-8 hónaposan majdne 1 kg különbség volt köztük, és a kisfiú még csak nemrég kezdett el felállni. Több embertől hallottam hogy nem csinál semmit a gyerek, és több kg különbség volt köztük. Van aki ilyenkor ajánlja a babykompot. Én ugyan nem vagyok híve, de próbáljátok ki. És ne idegeskedj, semmiről nincs lekésve Pupák!!!! :D

KépKép
hene
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó volt a hétvégénk, nagyon büszke vagyok Mütyikémre!!! Olyan szépen viselkedett!!! Imádom!!

Kibújt az 5. fogacskája is!!! Igaz, még pici pontocska van ott, de már látom miért dől a szájából a nyál! Eddig nem nyáladzott ennyire!

Nagyon szépek a gyerekek!! Imádom nézegetni!
Mikunak mag a videó! Nagyon ügyes, nemhiába vőlegény! Legyen is ilyen erős, hogy meg tudja védeni Mütyikét!
:lol:

Teszek fel sapis képet:
Kép

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Mütyi Kép a mi csajunk!!!!!!

Egy ébredésünk volt éjszaka. Ugyan kicsit sokáig tartott a visszaalvás, de azért jónak mondható.

Többiek, tessék bejelentkezni.

Nicike, hogy van a kicsilányod???

KépKép
hene
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: