Új privát üzeneted érkezett!

hja,és négykézlábra álltunk :lol:

nicike
 
 


Hajrá Lili!!! Csak így tovább!!

KépKép
hene
 
 


Nah,beszéltem dokival....

Szokásos...
Hát én nem gondolnám h baj lenne.....

Aztán a szavába vágtam,h értse már meg, h nem jó kedvemből telefonálok és tényleg nagyon ütős szaga van a nyálának...

Erre lehet mandula gyulladás,vagy gyomor baj,vagy cukorbetegség...

Azt mondta jövőhét szerdán vigyem be éhgyomorra és megnézi a vércukrát.

Nah mind1.De ezt én hogy utálom,h mindig,nem gondolnám h baja van,majd 1-2 hét múlva....
Tudom én is hülye vagyok h nem kerestem még más orvost,vagyis kerestem.Ezeken kívül a tököli van,de ő nem vállal körzeten kívülit már,mert fullon van.

nicike
 
 

 
 

Nici, miért nem viszed be Lilit a dokihoz. Vidd az orra elé, és csapj az asztalra, hogy holnap vérvétel, nem egy hét múlva! Valami bajnak lennie kell! Ne hagyd magad!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
hene
 
 


Hene, gratula az alváshoz.
Én nem is tudom mit csináltam volna ha éjjszakázni kell.Nálunk Lili 4-5 hetes kora óta átalussza az éjszakát.
Kb 1 hónapja volt, h kicsapta a szél az ablakot éjjel és felébredt rá.10 perc alatt vissza aludt.De én másnap használhatatlan voltam :? Szóval minden elismerésem és tiszteletem a rossz alvó babák szüleinek :!:

nicike
 
 


Hene, igazad van! Bennem is itt van a tehetetlen düh...
De nem tudom h mit csináljak,amíg nincs 100% ig másik doki aki elvállal minket,addig nem akarom kihúzni nála a gyufát.De ha este is ennyire szúrós lesz a nyála,akkor elviszem.Tojok rá ha nem tetszik neki!!!!!!!!!!!!!!!!

nicike
 
 


Niki!
Ne várj estig, vidd el most.

Szia Drága "amúgy"! gratula Lilinek!!! Miket eszik a nagysága mostanság?

Hene!
Gratula az éjjeletekhez! Jól meg kell tömni ezek szerint a fiatalurat.

Laló fél 9től 3/4 7ig horkolt, fél 6kor hamizott kicsit, de gyorsan visszaaludt.

Kriszti!
Lackónál gyümi hozzákeveréssel mindent el lehet adni.
20150601134430
 
 


Nicike: Szerintem se várj, vidd mihamarabb!!! Egy gyerek egészségével hogy merészel játszani a doki....
Nincs a környéken gyerek sztk? Kérj beutalót ma és regel vidd el vévételre!
Katákat esetleg megkérdezhetnéd, hogy nem tudnak e ajánlani valakit aki megnézi normálisan Lilikét!!!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Jut eszembe, Lili iszik eleget?

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Nici
Gratlula Lili hízásához és a négykézlábhoz!
Tényleg vidd oda a rendelőbe a gyereket, akkor úgysem tud már lerázni. Eszméletlen ez a gyerekorvos.

Én is gyümikkel próbálkozom. De azért így sem eszik meg mindent. :-)
kittina30
 
 


Nicike! Gratula Lilinek!
Az biztos, hogy Én sem hagynám a dokit mert nem tudni, hogy mitől ilyen szagú a nyála! Lehet, hogy gyógyszer kéne rá és elmúlna!

Kép
wasabi
 
 


Titi! Örülök, hogy Írtál! Mi van Veletek?

Kép
wasabi
 
 


Szabinak boldog hófordulót!!!

Kittan: Mi lenne, ha te is kipróbálnád az aludj jól gyermekem módszerét. Levi se tudott visszaaludni, ha éjjel felébredt, még a babakocsiba is betettem és abban ringattam éjjel. Aztán rászántam magam és kipróbáltam a módszert é most az egész éjszakát az ágyában tölt, ha fel is ébred, max beadom a cumiját és megitatom teával, de van hogy hagyom, hogy próbáljon visszaaludni, ha nem sír. Ha sír, akkor megit tea, de sohasem veszem ki az ágyból. Simizni is szoktam néha, ha már máshogy nem megy, de az ágyában fekve.

Levi "szereti" a brokkolis pulykát... Bár vele az a baj, hogy megragadtunk az 5 hós kajáknál... Vennem kéne 8 hósat és leturmixolnom, mert darabosan nem eszi meg és elég fullasztóan sűrűek...
A mi kajánkat csak a mi kanalunkból eszi meg... Ja és elég nagy darabokban, majd a szájában szétrágja az inyével....

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Ha eltűnök akkor gyerekezek. Szerintem a szél miatt ma megint bújós hangulatában van. Még jobban, mint általában.

KépKép
hene
 
 


Tita
Nem tudom, hogy nekem lenne-e elég kitartásom ahhoz a módszerhez, ügyi vagy, hogy neked sikerült.
Barátnőmnek a Suttogó módszer jött be, az olyan, hogy felvesz, megnyutat, letesz, egyszer csak elalszik.
Már párszor én is majdnem nekiálltam, hogy elkezdem valamelyiket, de mindig csak elhatározás szintig jutottam. Egyszerűbb, ha gyorsan elringatom, mint kínlódni vele, persze tudom, hogy azért egyszer kellene megszenvedni, aztán utána már menne egyedül is az alvás.
Hogy vagy? Pocak mekkora? Esetleg egy pocakfotó? Olyan régen láttam kismamapocakot.
kittina30
 
 


Kriszti!
Nem akarok belekotty, de inkább próbálkozz a módszerrel. A baátnőm még mindig cipeli napjában többször a 15 hónaposát, aki már 13 kg. :roll:
20150601134430
 
 


Viki
Hát igen, én is ettől félek.
kittina30
 
 


Megyek, mert nyüsszögés van.
kittina30
 
 


Nálunk is megvolt a félórás alvás, ami most egy óráig tartott. :)

Legalább hajat mostam, meg tettem-vettem.

Az előbb becsápolt vegyes gyümiből majdnem egy üveggel, annyi maradt benne, hogy ha nem megy az ebéd, jól belekeverem neki.

Kép
bébé01
 
 


Béb, ez a baj nálunk is, hogy az ember lánya nem tudja előre, hogy mennyit fog aludni a kicsi. Pedig mennyi mindent lehetne csinálni 1 óra alatt!

KépKép
hene
 
 


Köszi, jól vagyunk a megfázást leszámítva...

Édibébi ezerrel ficánkol, nagyon édi!

Kép A fejemet nem ér nézni...(épp elszállás elött van)

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi!
Csodaszép vagy! Kép
20150601134430
 
 


Kismami csini!


Tudna valaki nekem segíteni?

Milyen programmal tudom videókameráról felrakni számítógépre a videófelvételt? (Meg esetleg, hogy melyik zsinórt hova kell dugni? :oops: )

Kép
bébé01
 
 


Tita
Nagyon csini kismami vagy! Nagyon szép a pocakod!
kittina30
 
 


Titikém! Csuda csinos kismami vagy! :D

Kép
wasabi
 
 


Köszi csajok!!! Csak a fejemet kéne lecserélni... Jól megöregedtem a 3 terhesség alatt... Kép

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Bébé
A kamerához nem adtak programot? Mi a fénykézőnköz kaptunk CD-t, azon van olyan progi, amivel fel lehet másolni számtógépre a felvételeket.
kittina30
 
 


Tita
Ne hülyéskedj már! Nem nézel ki öregnek, úgyhogy nyugi, a terhesség különben is fiatalít.
kittina30
 
 


Titi!
Én szeretnék ilyen fejemet + 3 gyereket :lol:
20150601134430
 
 


Titi, csodaszép kismami vagy, és a pocakod.................de régen volt! :D

KépKép
hene
 
 


Kittina,
nem adtak szerintem, ez ezeréves. Majd megpróbálom összedugni, hátha valami felismeri...

Kép
bébé01
 
 


Megyek, megszellőztetem a gyereket.

Kép
bébé01
 
 


Hát akkor tényleg az a megoldás, hogy összedugod, rádugod a gépre, és lehet, hogy egy valami tényleg felismeri.
kittina30
 
 


Az én gyerekem már 11 óra óta alszik. :oops:
Jól kiütötte magát.
kittina30
 
 


Kriszti!
Egészségére! Laló is benyomott 260 ml kaját, cuppantott rá kis narancsos vizet és szunyál.
20150601134430
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Ilyen jót, mint a miénk! Este sütőtök főzi volt husival! Fél 9-től reggel 6-ig nyomta a gyerek egy nyösszenés nélkül! :D :D :D :D

Ébresztő, kár hogy nincs hangja! :wink:

KépKép
hene
 
 


Jó reggelt, mi fél hatkor keltünk két ébredéssel. Szerintem mi a fogunk miatt kelünk, mert éjszaka nem kell megetetnem, simán visszalaszik, ha kiveszem az ágyból, és napközben is elég nyügi.

Hene, örülök, hogy jól aludtatok megint! Így tovább!

Többiek, hogy aludtatok?

Viki
Nem semmi a 260 gramm, nem tudom, hogy mi mikor fogunk ennyit enni, nálunk már a 180 gramm is soknak számít.

Andi, régen jártál erre!
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Mi most keltünk nemrég, előtte meg négykor. Jól bekajált, aztán hamar visszaaludt.

Most itt ébredezik, megyek, csinálok neki egy papit.

Olyan sz.r idő van, tiszta borús. Mikor jön a tavasz? Napsütést akarok! :(

Kép
bébé01
 
 


Jó étvágyat Pupunak a péphez. Mi is pépet reggeliztünk, csokisat, nagyon fincsi. :-)

Itt is nagyon borús idő van. Jöhetne már a tavasz!
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Hene!

Akkor ha megtömöd Gergőt, tuti az alvás.

Kriszti!
Mi pocira gyúrunk! :lol:

Itt viszonylag szép idő van.

Mai képek:
Kép

Kép
Kép
20150601134430
 
 


Huncut Lackó nagyon édes.
kittina30
 
 


Igen, nagy sumák. Az első képen tapsolt a tévében vmelyik reklámnak.
20150601134430
 
 


sziasztok!

Benéztem hogy ki hogy van!

Nici gratulálok Lili hízásához, és hogy négykézlábra állt! DOkihoz sikerült elmennetek?

Tita irigy vagyok a pocakra! Szerintem nagyon nagyon jól nézel ki!

Babu Boldog hófordulót Szabinak így utólag is!

Kép
linda24
 
 


Hoztam képet Vicámról!

Kép
Kép

Kép
linda24
 
 


Jó reggelt!

Vica nagyon szép kislány! Micsoda frizura. :-)
kittina30
 
 


Mindenki eltűnt?

Én most főzöm Máté ebédjét, mindjárt a tízórainak is nekállok. Délután meg megyünk végre csavarogni. Hétvégén pedig vendégeink lesznek. Úgyhogy nem fogunk unatkozni. :-D

Nektek hétvégi program?

Máté annyira nyálzik, pedig az első két fogánál egyáltalán nem nyálzott. :-( És állandóan állni akar, de persze még fogni kell, mert elég instabil. Felfedezte a fürdőszobában a csapot, nagyon bejön neki, egyik kezével rángatja, másikkal pedig a mosdótálat fogja, ha elviszem onnan, akkor meg sikít.

Többiekkel mi újság? Nicike, WaSzabi, Bébé, Hene, Andi?
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Mi is fenn vagyunk már egy ideje, csak birkóztunk eddig...

Hétvégére esős időt mondanak :( Mi nemsokára megyünk csavarogni (tízórai után). Ha addig rá nem kezd.

Sajna párom dolgozik holnap, mert munkanap, de remélem hamarabb itthon lesz. Vasárnap biztos csavargós lesz! Még nem tudom hová.

Ebédre alma-banán-krumplit eszik a gyermek csirkehússal.

Reggel meg akartam nézni, hogy, hogy áll a fogsora, de úgy megharapott, hogy inkább letettem erről a szándékomról. :P

Kép
bébé01
 
 


Babák aranyosak! :)

Kép
bébé01
 
 


Bébé
Enyém sem engedi, hogy az ínyét nézegessem.
kittina30
 
 


Ez az alma-banán-krumpli-csirkehús üveges, vagy te főzöd?
kittina30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: