Új privát üzeneted érkezett!

:-D Lehet.
kittina30
 
 


Ezek szerint ti már tesóban gondolkodtok? Mi még ott nem tartunk. Jó lenne tesó, de mondjuk én még várnék vele pár évet. Néha meg úgy vagyok vele, hogy már most milyen jó lenne. Annyira szerettem terhesnek lenni, meg olyan jó élmény volt, amikor megszületett. Szóval mindig lennék terhes, meg mindig szülnék, de persze tudom, hogy ezt nem lehet megtenni. Ha a férjem ezt meghallja égnek áll a haja. :-D
kittina30
 
 


Bébé! Igen Szabi is evett csirke husit, banánt, barackot, dinnyét és kenyeret is!

Mi már ettünk babapiskótát!

Kép
wasabi
 
 

 
 

Mi is csak gondolati szinten vagyunk. Úgy tervezzük, hogy ha lejár a gyed visszamegyek dolgozni, és kb. onnan számított 2 év múlva jöhet a második. (Hármat szeretnénk, de a mai világban...) Egykének semmiképpen nem akarjuk, nekünk is van tesónk. Meg így a nagyszülők jobban meg tudnak osztozni (egy ide-egy oda). :)

Kép
bébé01
 
 


Jövök nemsokára, csak erőszakgépezet reklamál.

Kép
bébé01
 
 


Enyém is reklamál.
kittina30
 
 


Sziasztok

Hová tűnt mindenki?

Megjöttünk doktornénitől. Most mi nem híztunk túl sokat, 15 deka 5 hét alatt, így most a fiatalúr 8300 gramm. Hiába anya főztje nem annyira hízlaló, meg persze nem is eszik olyan sokat. Azt mondta a dokinéni, hogy ez teljesen jó. Magasságát sajnos most nem mérték, majd lemérjük itthon.

Adtam neki délelőtt kenyérhéjat rágcsálni, nagyon oda volt érte, mondjuk nem nyelt le belőle szerintem semmit, mert ami elázott, azt kiköpte. Ebédre én főztem neki almaszószos husit banánnal, szerencsére ízlett. :-) Estére meg rizspépet vacsizunk, vagy lehet, hogy kibontom a Milupa csokis pépünket, gluténes, és eddig még nem mertem adni, de most már adok, miután tegnap először ettünk gluténes babakekszet.
kittina30
 
 


Jó estét!

Bébé, uzsira nem főzit kap Gergő, de ha naponta 3x adsz neki főzit az sem baj. Nekem legalábbis ezt mondta a dokinő.

Babapiskóta, igen már kapott, de jobb ha nem a kezébe adom mert akkor a felét sem eszi meg. Le szoktam darálni, és joghutrva, gyümölcsbe teszem sűrítés gyanánt! De a Tescoban lehet kapni piskóta tallérokat. Az nagyon fincsi, és nem olyan cukros. Én azt vettem észre.

Gergő borsófőzit kapott vacsira, kíváncsi leszek az éjszakánkra!

Joccakát mindenkinek!

KépKép
hene
 
 


Jó reggelt!

Remélem jól aludtatok, mi nem annyira. Úgy látszik, hogy az éjszakai ébredések eltartanak egy darabig. Nem is az a baj, hogy ébred, hanem az, hogy nem tudom visszatenni az ágyába, amint leér a hátsója megint felkel, jó sokáig tart, mire le tudom tenni.

Azt hiszem, hogy sikerült megtalálnom azt a pelust, amiből nem folyik ki éjjel a pisi. :-D

A piskóta tallér jó ötlet, majd megnézem a Tescoban.
kittina30
 
 


Tegnap én is joghurtba tettem a babakekszet, úgy megette.
kittina30
 
 


Nektek is olyan nagyon nehéz megetetni a gyereket? Egyfolytában el akar menni, mindig valami más érdekli, mint az evés.
kittina30
 
 


Jó Reggelt!

A mi éjszakánk jó volt!

Kittina! Szép súlya van Máténak! Mi ma megyünk tanácsadásra! Szabi szinte minden evésnél ki akar ugrani a hordozóból!

Hene! Milyen volt az éjszaka?

Kép
wasabi
 
 


Jó reggelt!

Most csak gyorsan bekukkantottam.

Szabi Kis Barátunknak Boldog Hófordulót!
20150601134430
 
 


Viki, Lackó! Köszönjük szépen! :D

Kép
wasabi
 
 


Nicike! Mi van Veletek?

És a többiek hol vannak?

Kép
wasabi
 
 


Sziasztok!

Szabinak boldog hófordulút!

Tényleg, Nicike jelentkezz! Mi van veletek? Lili súlya hogy alakul?

Andi sem írt mostanában!

Képzeljétek Máté ma reggel először felült egyedül az ágyában! Úgyhogy ma délután le kell tennünk az ágyat.
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Szabi babának boldog hófordulót!

Tegnap fiam brokkolis csirkét evett (volna), kiköpte az egészet, meg öklendezett egyfolytában. Úgyhogy mostanában nem veszek olyat neki.

Etetés nálunk is nehéz, folyamatosan tévét néz, ha kikapcsolom hisztizik. Meg közben brümmög, rágja a kanalat...

Kép
bébé01
 
 


Szia Bébé!

Brokkolis csirkének nálunk is ez lett a sorsa.
kittina30
 
 


Úgylátszik a fiad hasonlóan finnyás, mint az én fiam. :D
kittina30
 
 


Kittina,
Máté nagyon kis ügyi!

Kép
bébé01
 
 


Szabi köszöni a köszöntéseket!

Mi szeretjük a brokkolit persze azt amit Én főzök!

Máténak gratula az üléshez!

Kép
wasabi
 
 


Köszi. :-)
kittina30
 
 


Jó reggelt!!!

Isteni éjszakánk volt!!!!!!!!!! Este 9-től reggel fél 6-ig aludt Miku!!!
Megtette a hatását a főzi???!!!

Kitta, alvásnál nálunk is volt ilyen. Általában hajnal felé, akkor viszem be magamhoz, mert a kiságyba már nem tudom visszatenni. :cry:

Szabinak boldogat!! :D

KépKép
hene
 
 


Máténak az sem jött be, amit én főztem pedig almát is tettem hozzá. Először azzal kezdtem, az nem ízlett, aztán vettem üvegeset, de az sem jött be.
kittina30
 
 


Hene,
8,5 óra??? (Azt hiszem, ma este főzit eszünk. :twisted: )

Kép
bébé01
 
 


Hene
Jaj de jó, hogy ilyen jó éjszakátok volt! Így tovább!

Én is próbáltam, hogy magam mellé fektetem Mátét, de nem azzal van a baja, hogy egyedül hagyom az ágyában, hanem a vízszintessel. Szóval nem én hiányzom neki, hanem az, hogy ringassam.
kittina30
 
 


Miku mai ebédja: Tészta, (barátnőm találta valahol, gluténmentes), és pulykahusiból csinálok neki pörit.

KépKép
hene
 
 


Hene! Gratula a jó alváshoz!

Kép
wasabi
 
 


Kitta, tudom, de amikor beteszem magam mellé és susogok neki, meg fogom a kezét, rövid időn belül abbamarad a nyafogás is. Pár éjszaka után beálltunk erre.

KépKép
hene
 
 


Babu, megtanulunk aludni csakazértis!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
hene
 
 


Ezt még nem próbáltam. :-D Lehet, hogy bejönne.
kittina30
 
 


Kitta, ti meddig szopiztatok, és mikor kezdtétek a hozzátáplálást?

KépKép
hene
 
 


5 és fél hónaposan kapott először almalevet.
kittina30
 
 


Előtte két héttel adtam neki lefekvés előtt tejpépet, de mivel ugyanúgy felkelt háromszor éjjel, így azt nem adtam rendszeresen.
kittina30
 
 


Még mindig szopizunk reggel és este, ha ő is úgy akarja. :-D
kittina30
 
 


Hene! Látom a Te hozzáálásod pozítiv reméljük Miku is így áll a dolgokhoz! :D

Szabi ha jó passzban van akkor ált. 8tól 6-fél 7-ig alszik! :D

Kép
wasabi
 
 


Babu, kell a pozitív hozzáállás, mert máskülönben megbolondulok!!

Kitta, próbáltál már egy-egy falat olyan kajcsit adni neki, amit magatoknak főztél? Az ízek miatt kérdezem.

KépKép
hene
 
 


Megvolt a délelőtti fél órás alvás.
kittina30
 
 


HÚslevesből próbáltam neki adni zöldségeket, meg húst, de öklendezett attól is.
kittina30
 
 


Kitta, nekünk még hátra van az alvás, de nálunk is csak fél óra lesz. Szerintem! :(

KépKép
hene
 
 


Van valami ötleted, hogy milyen kajából adjak neki, amit jó eséllyel megeszik?
kittina30
 
 


Jó pépesre és tocsogósara csináltad? Gondolom! :?

KépKép
hene
 
 


aha :D
kittina30
 
 


tegnap a kenyérhéj bejött
kittina30
 
 


megyünk kinyitunk 1-2 szekrényajtót :D
kittina30
 
 


Megkezdtük a fél órás alvásunkat!

KépKép
hene
 
 


Kitta, szerintem minden nap próbálkozz a kajcsikkal, egyszer rá kell hogy kapjon. Miku pl jobban szereti a mi kajcsinkat, de még inkább külön főzök neki a fűszerek miatt. De amit magunknak csináltam krumplifőzeléket azt szó szerint zabálta! :)

Bébé, hajrá! Remélem nálatok is bejön a főzi!!!!

KépKép
hene
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a hiányolást!

Szabinak boldogságos hófordulót!

Lili ugyan hízott 20 dekát.De olyan szaga van a nyálának h hátast tudnék dobni tőle.Nem aceton,az apja azt mondta inkább amónia,annyira szúrós.Én már mondtam neki többször,mindig lecseszett h beképzelek mindent a gyereknek.Erre tegnap közölte velem:
Úristen ,Te érezted ezt???
Mondtam neki ezt magyarázom már egy ideje,de én hülye vagyok mindig....

Már hívtam a dokit,naná h nem veszi fel,hívtam a rendelőt,az aszisztens mondta h 9 után és megigéri a doki kezébe nyomja a telefont...

Hát kiváncsi leszek....

nicike
 
 


hja,és négykézlábra álltunk :lol:

nicike
 
 


Nicike, majd írd meg mit mondott a doki. Kíváncsi vagyok rá! Remélem nem komoly.

KépKép
hene
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: