Új privát üzeneted érkezett!

Há komolyan, nem értem ezt a reakciót...Inkább lépek innen...

sz.andi
 
 


Visszatértem! Aludtunk egyet Mikuval!

Kitta, én krumpli nélkül adom a sóskát és a spenótot is, husi van benne.

Brúnóanyu, a rizsliszt gluténmentes, mint a rizs, mivel abból készül. Én gyógynövényboltban szoktam venni. Elég régóta csinálom a rántást ezzel a Gergőnek. Egy olyan ételnek, ami rbe van rántva más az íze, és én szeretném, ha 1 éves korára már azt enni amit mi.

KépKép
hene
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk.

Egész nap csavarogtunk, most meg megyünk uzsizni.

Este felé még jövök, teszek fel képet is az új verdáról.

Legyetek jók!

Kép
bébé01
 
 

 
 

ANDIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!

Dehogy sértődtem meg!!! Visszaolvasva tényleg olyan hangulatú az üzenetem, de ezt tudd be annak, hogy kivagyok a nemalvástól, ennyi. Úgyhogy légyszi Te se sértődj meg és gyere vissza!!!

Hene! Köszi a rizsliszt-infot. (őszintén én azt sem tudom pontosan, mi az a glutén és miért nem szabad adni, csak annyit tudok, hogy inkább kerüljük még, ha lehet).

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy nincs sértődés.

Andi és szépséges Mütyi gyertek vissza!

Zsuzsa
Én rizslisztet a Sparban vettem.
Kitartás az éjszakázáshoz!

Bébé
Biztos jó volt a csavargás. Pupunak tetszett?

Mátét megfürdettük, de persze nem akart szopizni, most játszik az ágyában, remélem hamarosan elálmosodik. Tiszta nyűg egész nap, nem tudom mi van vele.

Jó éjt, persze lehet, hogy még benézek.
kittina30
 
 


Nincs sértődés, nem úgy léptem le... :lol: :lol:
De köszi! :D

sz.andi
 
 


Lányok ne felejtsétek a frontokat! Ha már minden ok kizárva, hogy miért nyügi a gyerek akkor tessék ezt is számításba venni!!!!!!!!!

KépKép
hene
 
 


Niki!! Mi a helyzet a dokival?? Mit mondott? Sikerült?? Élet jelet lécciiii!

sz.andi
 
 


Andi
:D

Hene
Gondoltam erre én is.

Gyerek a kezemben, megyek altatni.

Szép álmokat!
kittina30
 
 


Kitta, mázlista, enyém gyerek most vacsizott, fél 8-kor fürcsi, 8-kor csucsu. Éjszaka 3-4 kelés, reggel úszás, jó fáradt lesz!

KépKép
hene
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!

KépKép
hene
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bébé01 2010.02.26 11:19-kor.

Kép
bébé01
 
 


Jó reggelt!

Bébé
Szuper a verda! Ilyen színű a miénk is.

Nicikével és Lilivel mi van? Voltak dokinál?

Én sem nagyon leszek ma, de ha tudok benézek.
kittina30
 
 


Szép napot mindenkinek!

Andi, alapvetően miattad néztem be! Örülök, hogy minden OK!

Hozzánk vendégek jönnek, itt is alszanak, nem nagyon leszek. Bár ez annyira talán nem is feltűnő, minthogy máskor sem nagyon vagyok, de azért igyekszem! :)

Bébé, klassz a babakocsi, de miért kellett újat vennetek?

Hene, még nem is gratuláltam Miku első lépteihez! Fantasztikusan ügyes! Brúnó még mindig nem kúszik, ülni meg állni szeret. Nem örülnék, ha kimaradna nála a kúszás-mászás... :roll:

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Jó reggelt!

Remélem, mindenkinek jól telik a hétvége! Mi ma is csavargósba leszünk.

Zsuzsa,
azért kellett az új verda, mert már kilógott a lába belőle, ez meg hosszabb. Meg azért is, mert amit örököltünk, abban nem volt félültetős variációs.

Kittina,
tetszett neki nagyon a séta! Nézelődött ezerrel! :lol:

Kép
bébé01
 
 


Jó reggelt!

Remélem jól aludtatok. Máté felkelt éjjel 3 órakor, és szerintem azt hitte, hogy reggel van, mert nem nagyon akart visszaaludni, végül 4 órakor tudtam letenni az ágyába, addig altattam, aztán aludt még reggel 6-ig.

Bébé
Jó nektek, hogy ilyen sokat csavarogtok mostanában. Remélem ma mi is kimozdulunk kicsit. Tegnap sétálni voltam Mátéval, de csak itt a környéken, aludt egy jót a babakocsiban

Zsuzsa
Úgy látszik az egy napon születettek nem akarnak kúszni, mászni. Máté sem akar, nem is nagyon mutat rá hajlandóságot. Brúnó egyedül fel tud ülni? Máté még nem, fel kell ültetni, de már az sem elég neki, fel kell állítani. Nálunk szerintem az a baj, hogy születésétől kezdve a mai napig nagyon sokat van Máté kézben. Kiskorában azért, mert állandóan sírt, és most is inkább kézben van el. Az a legjobb szórakozása, hogy fogom, és szekrényajtókat nyitogat, meg függönyöket húzogat. Megyünk egyik helyről a másikra, mindig mutatja, hogy hová menjünk. Én sem szeretném, ha kimaradna a kúszás, mászás, mert az állítólag nagyon fontos a babáknak. Próbálkozunk többet letenni, meg egy kicsit rásegíteni a mászásra.
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Tegnap vadas parkban voltunk, szegény Mütyikém megijedt a tigristől. Majd délután jövök, és teszek fel képet is.

Bébé! Tényleg jó a kocsi! Könnyű is?

Niki! Mi a helyzet?? Lili hogy eszik?

Hene! Már fut Gergő? :lol: Tényleg! Ti használtok cipőt? Én most akarok Neki venni, mert állandóan menne...

Na megyek készülődni, nem aludt itthon Mütyike, megyek érte!
Este elmentünk apával kicsit szórakozni, egy étteremben volt ír zene. Magyar együttes feldolgozásokat játszottak. Ilyen ír kocsmazene volt, de nagyon jól éreztük magunkat.

Na megyek, szép hétvégét mindenkinek!

sz.andi
 
 


Kitti!

Viki is most kezdett mászni nemrég! Én is be voltam tojva, hogy kimarad, de nem. Tök normális, hogy 9 hónaposan kezdi. De Neki is a lépkedés volt az első, hogy fogtuk a két kezét. Még most is menne mindig. De szerencsére már kúszik-mászik, nagyon ügyesen. Ne aggódj, nincs elkésve.

Viki az egyik pillanatról a másikra kezdte. Semmi hajlandóságot nem mutatott rá, hiába mutattuk hogy is kell. Aztán egyik reggel az ágyban elment a cumiért...

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenki családozik! Ne is baj, jól teszitek!
Mi apánk nemsokára hazajön, a tegnapi vadasparkról hoztam pár képet. Szegénykém a tigrisektől nagyon megijedt, úgy elkezdett sírni! De a madarak nagyon tetszettek neki! Olyan édes volt!!!
Na képek, további szép napot!

Kép Kép

Kép Kép

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Andi nagyon aranyosak a képek! MÉÉÉGGGG!!!!!!!
Cipő, már vettünk neki egy bakancsot, próbálgatjuk is benne a járást. De már a felvételnél akadályok vannak. Kapaszkodik az ujjaival, és elég nehéz ráadni.

De gyakorolnunk kell, mert ma vettünk neki egy kismotort. Piacolni voltunk.

Tegnap voltunk sétálni. Ez volt az első alkalom, hogy az utcán sétált Gergő. Kétoldalról fogtuk a kezét és úgy tipegett. Persze mikor elfáradt apa nyakában kötött ki!

Ne megyek családozni még!!!

KépKép
hene
 
 


_Hene! Arról nincs kép?? Jaj, de jó, sétáltatok!! Milyen cipőt vettetek?

Teszek fel még képet akkor, de a másikra is tettem. Ott is megnézheted!

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Andi, anya csinált képet, majd elkérem tőle és felteszem.

Itt a picőnk!
Kép

KépKép
hene
 
 


Jó reggelt!

Hene,
gratulálok, Gergő ilyen ügyi már, hogy sétál! Jó a pipő is, nekünk is ilyesmi volt, de egy kicsit nagyobb volt, el is hagytuk az egyik felét kb. két hete. :( Nem baj, van másik.

Andi,
nagyon édi Mütyi! Melyik vadasparkban voltatok?

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

Nagyon édi Mütyi! Kérünk még képeket. Biztos jó lehetett a vadasparkban.

Gergő cipője nagyon menő.

Nekünk ma rohangálós napunk van, már megjártuk a fogorvost, 10-re jön a védőnő, délután meg megyünk be a városba, úgyhogy lehet, hogy csak holnap jövök.
kittina30
 
 


Halihó!
Anyós hozott szombaton egy rakat kaját, nem is kellett semmit semcsinálni. Szombaton du én is aludtam a fiúkkal 2,5 órát. Vasárnaop2szer is sétáltunk, annyira jó idő volt itt. Filmeket néztünk, csakkár, h ilyen hamar vége lett a hétvége.

Bandi!
Nekem a zárt osztályra feltett közös képekek tetszik nagyon.

Lackó mindenhol feláll. Nagyon résnél kell lenni nála:
Kép Kép Kép
20150601134430
 
 


Na jó, akkor ide is felteszem a közös képet!

Egyébként a miskolci vadasparkban voltunk. Tényleg jó volt, megyünk nyár vége felé megint!

Na akkor a közös sztár fotó :lol:

Kép

sz.andi
 
 


Nagyon szépek vagytok! Kép
20150601134430
 
 


Andi nagyon szépek vagytok!!!!!

Viki akkor gondolom csodaszép volt a 7végétek! Jó lenne több ilyen!

Többiek hol???????????????????????

Kép, ezt a kismotort vettük Mikunak!

Kép

KépKép
hene
 
 


Húú, de vagány járgány!! :lol: Nagyon szépek vagytok!!

Tényleg, többiek hol vannak?

sz.andi
 
 


Miku kérdezi, hogy elvihetné e Mütyit egy körre???? :wink:

KépKép
hene
 
 


Persze, el, csak veszek egy cipőt neki és mehet. A mostaninak nagyon vékony a talpa, nem fog tudni odaszaladni Mikuhoz! :lol: :lol:
Na meg, ha megígéri, hogy vigyáz rá!!

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Babák gyönyörűek (anyukák hasonlóképp) :) !

Mi most ebédeltünk, mert délelőtt kicsit elpilledtünk. Fiam ma nagyon szuszékos, biztos az idő miatt. Nem baj, én is pihiztem vele.

Evés közben új szokása van, berreg. Persze akkor, amikor a kaja a szájában van. A másik, bekapja a kanalat, és a két fogával rabul ejti. Alig bírom kihúzni. Na mindegy, csak egyen...

Mindjárt én is keresek hétvégi fotót.

Kép
bébé01
 
 


8)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bébé01 2010.02.26 11:20-kor.

Kép
bébé01
 
 


Bébé, kicsi fiad ugyanazokat a tünetekep produkálja, mint az enyém. Berreg, rág. Ja és 10-től 12-ig aludtunk! Együtt!

KépKép
hene
 
 


Akkor jó, hogy előttem jársz, legalább tudom, mire számíthatok :D

Kép
bébé01
 
 


Jó reggelt!

Ma már én is leszek többet.

Andi és Mütyi nagyon szépek vagytok!

Gergő és motorja nagyon vagányak!


Fáj a bölcsességfogam, vagyis a helye, mert nem jött még ki. Voltunk tegnap fogorvosnál, mert nem igazán tudtam, hogy mi fáj már péntek óta, de állítólag a bölcsességfog hely, mert nincs mellette gyulladt fogam. Tett az ínybe tegnap egy gyógyszeres lapot, de még rosszabb lett, ma kell visszamennem este 8-ra lapot cseréltetni, de szerintem nem kérek másikat, csak ezt kiszedetem. Nagyon jó lesz este 8-ra visszamenni, majd anyós jön, és őrzi Máté álmát.

Ma megyünk tanácsadásra, úgyhogy lemérik Máték, kíváncsi leszek a súlyára.

Tegnap evett Máté először babakekszet, hát, nem volt valami nagy sikere, bevette a szájába, és amikor bent maradt egy kekszdarab, nagyon elkeseredett képet vágott és kiköpte, ma joghurtba fogja kapni, ott majd elolvad.

Már pár napja Máté kétszer ébred éjjel, egyszer 1 órakor, egyszer meg 4 óra felé, és napközben is nagyon nyugtalan, lehet, hogy megint jön egy fogunk.
kittina30
 
 


Pupu is nagyon szép!

Én is szeretnék olyan fogkefét, hol vettétek? Gondolom a DM-ben van, tegnap voltunk is, de nem jutott eszembe, pedig már gondoltam, hogy kellene venni Máténak.
kittina30
 
 


Lackó nagyon ügyes, és milyen huncutul néz a fényképezőgépre.
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Kitta, sajnálom a fogyad. Nem lehet valami jó érzés. Én amúgy is utálom a fogorvost! :(

Gergő tegnap este főzeléket kapott vacsira, úgy bekajált, hogy öröm volt nézni. 3-kor ébred fel először!!!!!!!! :D :D :D

KépKép
hene
 
 


Jó Reggelt!

Andi! Nagyon édesek vagytok Mütyivel a képeken! :D

Hene! Gergő nagyon vagány a motoron! Örülök, hogy a főzivel jól lakott! :D Útólag is gratu Gergőnek az első lépésekhez! Szupi a cipőke is!

Viki! Lackó nagyon kis huncut! :D

Bébé! Édes pupák is! :D Szupi a kocsitok!

Kitta! Sajnálom a fogfájást! Miért nem adsz inkább háztartási kekszet szerintem az jobban ízlene Máténak!

Szombaton Trófea szupi volt és Szabi is nagyon jól érezte Magát!
Vasárnap Anyóséknál voltunk!
Tegnap is itthon volt Apa és voltunk vásárolgatni!
Szabi kapott egy hintát! Nagyon tetszik Neki!
Kép Engedjetek ki!
Kép Hintázok! :D

Kép
wasabi
 
 


Hoztam képet is.

Így áll Miku!

Kép Kép

Húúúú anya, mi van a kezedben

Kép

KépKép
hene
 
 


Szabi nagyon édes, örülök hogy jól sikerült a Trófeás buli!!!
Gergőnek is ilyen hintája van, és ő is nagyon élvezi! Főleg, hogy dudálhat!

KépKép
hene
 
 


Miku nagyon cuki és nagyon ügyesen áll!

Kép
wasabi
 
 


Nagyon cuki mind a két fiatalember.

Szuper a hinta. Hol lehet ilyet venni?

Nem a keksz ízével van Máténak baja, hanem az állagával. Még csak pépeset kapott.
kittina30
 
 


A hintát mi az Árkádban levő Játékszigetben vettük 2090 ft-ért!

Kép
wasabi
 
 


Jó délelőttöt!

Nekünk nagyon ócska éjjelünk volt. :( Sokszor felsírt, lehet, hogy megint fog???

Fickók nagyon helyesek!

Wasabi,
és Szabi is fogyasztott valamit a Trófeában? Én már nem merek enni a gyerek előtt, mert úgy tud nézni, hogy kinézi a kaját a számból.

Hene,
akkor háromszor adtál neki főzit? Vagy uzsira mást adtál? azért kérdem, mert én is ki szeretném próbálni egyik nap, hogy este jól befőziztetem, hátha...

Kittina,
akkor te még nem vagy bölcs? :D
A fogkefét a DM-ben vette apja, 3 db-os, olyan 6-700 Ft körül volt.
Már mi is vettünk babapiskótát neki, de még nem mertem adni egészben.

Kép
bébé01
 
 


Köszi waSzabi.

Ti adtatok már babapiskótát?
kittina30
 
 


Bébé
Egyszerre írtunk.

Félig már én is bölcs vagyok, kettő már kint van. :-D
kittina30
 
 


Én is fogra tippelem a nyűglődésünket, meg az éjszakai keléseket. Úgy látszik vége a jó világomnak, olyan jó volt ez a másfél hónap, hogy megint átaludta az éjszakát. Az első két foggal két pont két hónapig nyűglődtünk, 4 hónapos korától 6 hónapos koráig.
kittina30
 
 


Mire egyszer majd végigaludjuk az éjszakát, lassan jön majd a 2.0, és kezdődik minden előről. (Lehet, most kéne inkább gyorsan összehozni egyet. :) ) Akkor fel sem tűnne, hogy évek óta nem aludtam.

Kép
bébé01
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: