Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt!

Mi egész jól aludtunk, fél 6-kor kelt Máté, azóta fenn van, mindjárt el kell altatnom. Most a kiságyában egy maci címkéjét rágja.

Zsuzsa
Először én is azt hittem, hogy az éhség miatt kel fel annyit Máté, aztán kiderült, hogy nem így van. Sőt, minél többet adtam neki estére, annál többször felkelt. Úgyhogy nálunk biztos, hogy nem az éhség. Én a fogára tippeltem. Máté is jó alvó volt, 4 hónapos koráig átaludta az éjszakát, akkor kezdett sokat felkelni. Aztán kijött két foga, és ismét átalussza az éjszakát, persze vannak kivételek. Most megint nyűgösebb, de inkább délelőtt, lehet, hogy a felső fogak is elindultak. Szerintem a tejpép elég laktató, legalábbis Máténál, sokszor délután 4-fél 5 felé kap tejpépet, este szopizik egy kicsit, és kibírja evés nélkül reggel fél 6-6-ig.
kittina30
 
 


Megyek altatni, aztán még jövök.
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Brúnó Zsuzsa!

Nem nyert, nem ő az. Sose jönnétek rá.

Késbőb még jövök, de Lackó közben amortizál.
20150601134430
 
 

 
 

Az enyém gyerekem elaludt, most nem kellett sokáig altatni.

Zsuzsa
Az előbbiből kimaradt, lehet, hogy te hiányzol Brúnónak éjszaka.

Itt is jó car idő volt tegnap. Jöhetne végre a tavasz.
kittina30
 
 


Én ma őszibarackos csirkemellett csinálok Máténak.
kittina30
 
 


Megyünk sétálni később még jövök!

Kép
wasabi
 
 


Brúnóanyu, Babu!
Ha ennyire hiányoznak a többiek, miért nem jöttetek át? Mind a ketten lettetek hívva. Attól még nem kellett volna itt hagyni a babát! Látjátok, jövök én is és Viki is meg Hene is, meg aki néha erre téved!
Buták voltatok, h nem jöttetek! Nem a hely a lényeg, hanem a csapat, mindegy hol is vannak!
Bocsi, nem vitát akartam, csak olyan rossz nézni, hogy így hiányoznak Nektek emberek!

Kitti! Húú, nyami! Azt én is szívesen ennék! Őszibarackos csirkemell...nyami!!

Na nem bánnám ha már nyugodtan aludnának a babók, mert így anya is fáradt. Legalábbis én tuti és nehezen megy a nappali játék!

sz.andi
 
 


Andi
Szegény Mütyi, hány foga jött ki eddig?

Remélem Máté is szívesen eszik majd barackos pipihusit. :-)

Mütyi képet már régen kaptunk.
kittina30
 
 


Bébé? Még nem láttalak ma.

Hú, én most nagyon ráérek. :oops:
Lehet, hogy neki állok az ebédnek.
kittina30
 
 


Bandi!
Uff! jól szóltál!

Nálunk olyan volt a karszalag, mint a teheneken. Volt egy géz darab, arra felfűzve egy kerek alumínium lap és beleütve a 18-as szám...Nagyon eu szabvány!

:lol: :lol: :lol: :lol:

Babu!
Miket csináltok hétvégén?
Szabi havernak gyógysimi a fogincákra!

Szerencsére nem kell takarítanom, hétközben Öcsivel megcsináltuk. Holnap jön anyós, előre szólt, h ne főzzek, mert hoz kaját Kép

Brúnó Zsuzsa!
Sztem nem kell a Jó éjtes tápszer, jó a sima is.

Laló este 8kor benyomja a 250-260 ml-jét, jó esetben reggelig meg se moccan.

Kriszti!
Bolti a barackos pipi husi?
20150601134430
 
 


Ok, teszek képet!

Eddig 4 foga van, de a keze állandóan a szájában jár. :D

Kép Kép

sz.andi
 
 


Gondolkodó Mütyesz nagyon édes!!!!!
20150601134430
 
 


Mütyi annyira édes, és ahogy gondolkodik.

Viki
Nem bolti, én fözök ma.

Fiatalemberem felkelt, úgyhogy én kilépek.
kittina30
 
 


Köszönjük a dicséreteket! :oops: :)

sz.andi
 
 


Viki! Holnap délelőtt vásárlás, délután Trófea!
Vasárnap meg szerintem egésznap Anyósék vagy csavi Apával és Szabival ez még nincs eldöntve! :D
Szabi is 8-kor eszik és 260ml-t! :D

Andi! Mütyi nagyon aranyos és szép! Én egy darabig voltam is de egyszerűen nem tudtam a tempót tartani most meg, hogy Szabi már feláll még jobban résen kell lennem!

Szabi spenótot fog enni csirke májjal! :D

Kép
wasabi
 
 


Tényleg, Trófeáztok.

Lackónak még ne madtam májat, de fel is írom a kislistámba. Megint akarok előre főzni neki pár adag kaját.
20150601134430
 
 


Spenótot evett már! Én teszek bele fokhagymát és Szabi nagyon szereti!

Kép
wasabi
 
 


A spenót is jegyzem. Szabi a popeye :lol:
20150601134430
 
 


Babu! Én sem tudom tartani a lépést, olyan csajok :lol: :lol: Annyit bírnak beszélni...Na jó, ma én s elég szószátyár vagyok. De azért néha-néha beleolvasni, képben lenni nagyjából, hogy kivel mi van, az jó. Butaság volt törölni magad. Ok, Téged itt megtalálunk, meg priviben is, de ha hiányoznak a többiek, akkor csak jó lett volna, nem?
De persze Te tudod! Ebbe nem szólhat bele senki!

Spenótot én is úgy csináltam, hogy fokhagymát is tettem bele. Mütyi imádja!
Én ízesítem a kajáját, mert úgy jobban megeszi. Amúgy sem eszünk fűszeresen, Manónak meg még lájtosabb, de muszáj ízesíteni, mert nem eszi meg. Nekem sem kellene...

Na nekem is főzni kéne előre, már csak egy brokkolis és egy vasárnapi kaja van a fagyon. Az 2 nap!

sz.andi
 
 


Reggelt!!!

Nem alvósoknak, így nekünk is :cry: :cry: :cry:

Itt vagyok, csak közben takarítok, Miku anyunál. Ja és süti a sütőbe!!!!!

Spenót, amikor megcsináljátok a rántást tegyetek bele medvesajtot tápszer/tej helyett. Miku úgy nyomta befelé tegnap előtt, hogy öröm volt nézni! Ja meg kapott bete tojás sárgáját!

Megyek felszívatom a port, de közben benézek!

KépKép
hene
 
 


A legfontosabbat el is felejtettem!

Miku megtette első lépteit!!!!!!!

KépKép
hene
 
 


Komolyan?? Hene! Ez tök jó!!! Áll már stabilan egyébként? Húú, jobb lesz már, mint görnyedni fölötte! :lol:

sz.andi
 
 


Bandi!
Sót is teszel bele?

Gergő nagyon ügyes! Kép
20150601134430
 
 


Pici sót teszek bele. Azt mondta a védőnőm, hogy nyugodtan mehet!
De tény, hogy jobban megeszi! Vagy van amikor ételízesítőt használok!

sz.andi
 
 


Van amikor olyan sokáig megáll egyedül, de aztán segre csüccs! :D

Egy tegnapi kép. Bandáztunk a barátnőmnél, és betámatta a babakocsit.
Úgy gondolta Ő lesz a csomag!

Kép

KépKép
hene
 
 


Jaj, de nagyon édes!! :D

De jó, Mütty még csak most próbálkozik a felállással. Nehezen megy neki, de kitartó! :D

sz.andi
 
 


Nem baj Andi, mire nyáron megyünk, addigra már szaladni fog elénk! :D

Takarítás kész, süti kész, megyek anyukámhoz. Remélem lesz időm onnan is bejelentkezni!

KépKép
hene
 
 


Takarítás nálam is kész, süti nincs, de jóvóna :lol:

Remélem is, hogy szalad majd elétek :lol: :lol:

sz.andi
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára patr 2010.02.20 17:07-kor.

Kép
Kép
patr
 
 


Rájöttem már miért nem ír senki a zártra! Megírtam egy jó hosszú hszt, mire kiírta, hogy nem lehet elküldeni.

Hene! Gratula Gergőnek! Teljesen egyedül lépett? Nagyon ügyes! 10 hónaposan szaladni fog!

Kép
szly27
 
 


Csövi Kép
20150601134430
 
 


Szia Viki! :lol:

Kép
szly27
 
 


műxik
20150601134430
 
 


Gratulálok Gergő első lépéséhez.

Mütyi is nagyon ügyi, hogy már próbál egyedül felállni.

Máté megevett a főztömből 180 grammot. :-D Őszibaracos csirkemell volt babajoghurttal.
kittina30
 
 


Mi még nem próbálkoztunk a spenóttal, de azt gondolom krumplival adjátok, úgy meg nekünk nem lenne nyerő.
kittina30
 
 


Ha nem tudnék jönni, akkor jó hétvégét nektek.
kittina30
 
 


Miért nem nyerő a krumpli? Úgy sem, h ha a spenót jobban érződik?
20150601134430
 
 


Viki
Nem tudom, valahogy nem tudom vele megetetni, kirázza tőle a hideg. Olyanokkal próbáltam adni, mit nagyon szeret, például banánnal, őszibarackkal. Úgy is próbáltam, hogy csak 1 karikát tettem a banán és a pipihusi mellé és összeturmixoltam az egészet, de akkor is rázkódott.
Valamit ötlet, hogy lehetne vele megetetni?
kittina30
 
 


Mondták már, hogy ne főzzem, hanem a sütőben süssem, de úgy még nem próbáltam.
kittina30
 
 


Iyet még nem hallottam. Érdekes. Kellene pedig vmivel sűríteni a főziket.

Lackó ma alma-krumplit evett + rizset és pipihusit tettem mellé.
20150601134430
 
 


A főziket én rizsliszttel sűrítem.
kittina30
 
 


Lackó menüje nálun is nyerő, ha a krumplit kihagyom.
kittina30
 
 


Először semmivel nem sűrítettem, csak simán összeturmixoltam, de valahogy soha nem sikerült úgy a bébikaja, vagy nagyon sűrő lett, vagy nagyon vizes, amióta egy kanál rizslisztet beleteszek sokkal jobban eszi a főztömet.
kittina30
 
 


Én mindig kevés főzőlé hozzáadásával csinálom a főzit, ha kell még bele, akkor teszek többet.

Rizsliszt helyett sima rizset adok neki, túlfőzve és leturmixolva.
20150601134430
 
 


Van úgy, hogy én is rizzsel csinálom a főzit, és akkor nem kell a liszt. De úgy is próbáltam már, hogy ledaráltam a rizst, és azt adtam a főzihez.

Majd még próbálkozom a krumplival, csak mindig tartok egy kis szünetet, jó lenne, ha megenné, mert sóskához, spenóthoz, paradicsomhoz nem nagyon tudok mást adni.
kittina30
 
 


A szalmakrumlit majd biztos szeretni fogja. :-D
kittina30
 
 


Felkelt Máté, úgyhogy megyek. Ha nem jöttnék, akkor jó hétvégét.
kittina30
 
 


Lackónak a paradicsomos krumpli nem jött be, úgy ettem eg, h barackot kevertem hozzá. :lol:
20150601134430
 
 


Andi! Attól, hogy nem éltem a zártosztályos lehetőséggel, még hiányozhatnak a többiek, nem? Egyébként azért nem léptem be oda, mert nem lenne annyi időm rá, hogy mindig írjak is, azt meg nem éreztem fairnek, hogy csak olvasni járjak oda. Ettől függetlenül érdekel, mi van az ottaniakkal.

Viki! Mondhatom a következő tippet? Egyszer úgyis kitaláljuk.... :P DODÓ??? :)

Kriszta, köszi a választ! Olvasom, hogy mikkel sűrítitek a főzelékeket. Hol lehet rizslisztet venni? Abban van glutén?

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Brúnóanyu!
Most megsértődtél? Hát pont nem ezt szerettem volna. Éppen azt mondtam, hogy ha regisztrálsz, akkor tudhatnál a többiekről többet is. És valószínű örültek volna, ha Te is adsz élet jelet magatokról. Ok, tudom itt mindenki olvashatja.
Nem akarok ebbe belemenni, nem a vita volt a szándékom. Még külön ki is emeltem..Na mindegy.
Képzeld, nekem sincs sok időm. Néha egész nap nem írok, mert nem jutok el odáig. Ez van. De sztem mindenki így van vele.
Én nem akartam senkit bántani, az meg, hogy nem regisztráltál a Te dolgod, igazad van.
Bocsi, nem akartam...

sz.andi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: