Új privát üzeneted érkezett!

Délután megyek csak a fogorvoshoz. Hatra.
Ha Beni jó lesz és hamar elalszik ma, akkor az ötórás busszal megyünk. Nagyon szeret buszozni. :)
Vendég
 


Mi jót ebédeltek ma??
Nekem libamáj lesz.
Úgy imádom. :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Cat!Laptetőőőőőőőőőőő :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 

 
 

Cat!
Délutánra: +++++++++++++++++++++++++++

Ebéd: kopaszbarack :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Úgy érzem ma, alkalmatlan vagyok a munkára.
Éhes lettem.
Megyek és ebédelek. :D

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


De lehet, hogy a kifőzdében veszek rántott sajtot és haza viszem.... bár egy jó kis hagymás husi is jól esne, némi epres shake-el, meg fagyival :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pici!Jó étvágyat neked!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Igen, végre az enyém a laptető. Erre a hírre el is kezdett szurkálni lent a hasam. :)

De én inkább nem élem bele nagyon magam, amíg nincs a kezemben egy pozitív teszt. Addig csak úgy érzem, hogy most igen.

És ezért nem szeretnék Nektek sem semmit mondani,csak annyit, hogy szép a hőtök!
Nálam ez azt jelenti, hogy ott lehet a baba a pociban.
Vendég
 


Zsuzska!

Nem semmi, hogy miket kívánsz meg! :shock:

Mi reggeli óta folyamatosan görögdinnyét eszünk. Nagyon finom. Így lehet, hogy az ebéd ki is marad. Legalábbis nekem. Beninek megpróbálok adni sajtos tésztát.
Vendég
 


Pici!

Jó étvágyat!
Vendég
 


Köszönöm nektek.
Megvan a jó étvágy.

Én is úgy vagyok vele, majd ha lesz +++++++ teszt, akkor hiszem el.
Addig semmit nem mondanék.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Kefír és rozskenyér.

Reggeli még csak.
Ez esik most jól.

Sajtos tészta nagyon fincsi.
Rántott sajtot nem szeretem.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Kuzsanna: ÚÚÚ te miket kivánsz :) :) nem baj ez jó jel:)


Én most izgulok. Mertszúrkál a hasam. lehet most lesz PÉ-m. Mostvagyok a félidőben elvégre:) Mindegy a párommal ma teszünk az ügyért. Rajtunk ne múljon már:)
Aztán lehet azért fájdogál a pocim mert a jónást elkaptuk. :):) És a pocimban ottvan már a pocaklakóm:)
Beis veszem a vitaminomat:) (néha elfelejtem ám:(


Pici: Libamáj?? van izlésed :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Milyen vitamint szedsz?

Most, hogy említed én is beveszem.
Benivel nem szedtem semmi kifejezetten terhesvitamint, csak FLP vitaminokat. Szülésznőm tanácsára és az orvos teljes egyetértésével. Most viszont két-három hete beveszek néha egy szem Femibiont.
Vendég
 


Csucsu!
nagyon örülnék, ha a picurotok már ott lenne a kis hasidban!!
Szorítok nektek.

Vigyázz nagyon magadra.


Imádom a libamájat. Van hozzá hagymás tört burgonya, is, és savanyú. :wink:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Csajok, hát ez van.... azt hiszem, hogy a hagyás mellett döntök epershake-kel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csucsu!
Remélem, teljes siker övezi majd az elkapásokat :wink: :lol:

Cat!
Mi az, amit szedsz? Mire való???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Pici!
Krumpli és ubi jöhet, a májat viszont csak májkrémben szeretem :roll: :roll: :roll: :roll:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Ok. Küldöm.
Úgy is küldtél nekem sok babaragacsot :!: :!: :!: :!:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Lányok!

Eddig olyan nyugodt voltam.
De ma rámtört valami, és olyan idegbeteg lettem. tudni akarom, hogy valóban ott van a pocimban a baba!
2-3 perce kb 20 másodpercenként jobb oldalon kicsi bugyborékolás van. Mintha szétpattanna egy buborék. Mi lehet? Csak a belek?
Vendég
 


Cat: Gravidát szedek mert volt egy bontatlan itthon. A Femibion is jó bár én most valakitől azt hallottam, hoyg azt valamivel együtt kéne szedni. Aztán lehet az illető csak kombinál. Egy biztos ártani nem árt egyik sem.
Mikor is foganhatott a kicsi? Már hogy érezheted e a babát már csak azért kérdem.

Kuzsanna: remélem nem csak a legyet tudtuk ellapni hanem a jónást is:):)

Kép
csucsu05
 
 


Én ma tökös lecsót csinálok. Már érzemis az isteni illatát:)

Kép
csucsu05
 
 


Femibion 800
Gyermekvállalást tervező nőknek és várandós anyáknak a terhesség 12. hetének végéig.

Folsavat, metafolin®-t (kalcium-L-metilfolát),
vitaminokat és jódot tartalmazó étrendkiegészítő tabletta.

A legfontosabb magzatvédő vitamin a Folsav, mely a szervezetben biológiailag aktív formává alakul. Nélkülözhetetlen a sejtosztódáshoz, ezért hiányának szerepet tulajdonítanak a magzati fejlődési rendellenességek létrejöttében. A nők több mint 55%-a nem képes a folsavat biológiailag teljesen aktív folsavvá alakítani és hasznosítani.
-közvetlenül hasznosítja a szervezet
-optimális folsavszintet biztosít az anyának és a babának
-minden nő szervezete képes felhasználni
-gyermekvállalás előtt legalább 1 hónappal elkezdve
Vendég
 


Csucsu!

Pont gy hete volt pém. Nem hiszem, hogy a babát érezném. Azt szerintem ilyenkor még nem lehet, hiszen csak most ágyazódott, vagy ágyazódik be.
Vendég
 


Cat: Én is jót hallottam róla. van egy ismerősőm neki is ajánlottam mert 42évesen szeretne babásodni. Ő felhivta a dokiját és a doki ezt mondta neki, hogy valamivel szedni kell úgy hatékony. Nem is értettem. Ki tudja a doki miben érdekelt.

Kép
csucsu05
 
 


Cat: De a beágyazódást érezheted. Hisz ott aktiv folyamatok törénnek.
Na de kiderül úgyis nemsokára:)
Amúgy hol vetted a Femibiont? gyógyszertárban? Én is akartam venni de mivel itt volt a gravida még nem vettem. Aztán ki tudja a gravidában van e annyi folsav.

Kép
csucsu05
 
 


Megnéztem most a Gravidát. Az is nagyon jó. Van benne sok folsav és jód is ami nagyon fontos.
Vendég
 


Csucsu!

A Gravidában is ennyi folsavat írnak, csak nem biztos, hogy ebbe a formában. Én nem értek hozzá igazán, hogy mi különbség a folsav és a folát között.
Vendég
 


Cat: csak az a kérdés van e benne annyi mint a Femibionban. Mert énúgy hallottam, hoyg a sima folsavat is elég szedni hisz az a legfontosabb.

Kép
csucsu05
 
 


Csajok most írt Andy!
Nagyon szomorú.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Én is akarok venni másikat, nem vagyok jól az elevittől :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici: Mit irt Andy? H a nem titok?

Kép
csucsu05
 
 


Pici: Az elevitet én szedtema lányomnál semmi bajom nem volt tőle. Aztán most mikro babás voltamis szedtem és állandóan rosszul voltam tőle. Hányingerem volt mindig.
Ezért vettem a gravidát.

Kép
csucsu05
 
 


Szerintem nem titok! Nagyon szomorú hír.
Elhunyt a nagypapája.
És sírni sem akar, Dani ne lássa őt.
Hétfőn lesz a temetés. Ezért ő még hétfőn sem lesz.

Hiányzik nagyon. És sajnálom.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Azt hittem én vagyok érzékeny csak az elevitre.
Nem vagyok jól tőle, nagyon ég a gyomrom, és a nyelőcsövem, émelygek tőle :?

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


A gravidiára gondoltam, hogy kirpóbálom én is.
Majd meglátjuk mi lesz.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici.- Igen ez a legjobb szó állandóan émelyegtem tőle.

Andy: Nagyon sajnálom:(:(

Kép
csucsu05
 
 


Csajok, én egyre rosszabbul érzem magam.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Csucsu!
és amit most szedsz attól is rosszul vagy??

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Elevitem még van pár darab, esténként szoktam bevenni, de nem minden nap. :shock: :shock:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici: nem a Gravidától nem vagyok rosszul. Amúgy nekem egyszer egy doki mondta, hogy az elevit már elavult hiába hirdetik. Hogy ennek van e alapja azt nem tudom.

Kép
csucsu05
 
 


Kedves Kos!


Uralkodó bolygód a Mars, nagyon szorosan fogja a Merkúr kezét, az otthon házában. A Mars az idegesség, a Merkúr a papírt szolgálja. Talán meg sem lepődsz azon, ha újabb befizetési kötelezettségekről kapsz értesítést. Megélhetési gondjaid ugyan nem lesznek, de nyugtalaníthat, hogy kitartó szorgalmad ellenére sem rendeződik az anyagi helyzeted. Ne vitatkozz a feletteseiddel!




Kedves Bika!



Uralkodó bolygód, a kritikus Szűz jegyében tranzitál. Bár már tapasztalhattad, mégis valószínűleg meglepődsz azon, hogy vannak emberek, akikkel nem lehet finoman beszélni, akik csak a gorombáskodásból értenek, akikkel sajnos csak így lehet bánni. Kedvesed ma olyan fogadtatásban fog részesíteni, amire mindaddig emlékezni fogsz, amíg csak élsz.



Kedves Ikrek!



Uralkodó bolygód, a Merkúr kapcsolatban van a Marssal, és a családi házból indul reggel az útjára. Figyelj jobban a dolgokra, össze ne téveszd a kíváncsiságot a kotnyelességgel! Óriási előnyöd egy társaságban, hogy nincs olyan téma, amiről ne tudnál valamennyit. Ez sajnos magában hordja annak veszélyét is, hogy sokszor hiszed igaznak azt, aminek nincs köze a valósághoz.



Kedves Rák!



Uralkodó bolygód, a Hold, elveszítette az önbizalmát, mert a számára túlságosan is meleg Oroszlán jegyében ébred. Nehogy hirtelen vonj le következtetéseket, hogy téged már semmi nem mozdíthat ki a holtpontról! Csupán csak nem találkoztál még azzal, aki ezt ki tudná nálad váltani. Az is lehet, hogy csak hagytál elmenni valakit, aki fontos neked. Ne hagyd, hogy elveszítsd a másik iránti hatalmas lelkesedésedet.



Kedves Oroszlán!



Uralkodó bolygód, a Nap, már kiszabadult a Neptun bűvköréből. Ám még nem jött el az „aratás" ideje, s bármilyen türelmetlenül várod, hogy erőfeszítéseidet siker koronázza, az eredmény még nem látszik tisztán. Sosem lehetünk biztosak a dolgunkban, ezért ha szabadságra mégy, vigyázz, hogy kire hagyod a teendőket, ne gondold, hogy mindenki pótolhatatlan.



Kedves Szűz!



Uralkodó bolygód, a Merkúr épp hogy elhagyta az anyagi javak területét, de azért hoz magával még egy-két csekket, amit be kellene fizetned. Legyél túl rajta minél előbb. S ha már a délelőttöt ilyen ügyek intézésével töltöd, jelentkezz be a fodrászodhoz is. Délután néhány monoton dolgon kívül úgy sem akad más munkád. Otthon, egy romantikus könyv társaságában is remekül tudsz szórakozni.



Kedves Mérleg!



Uralkodó bolygód a Szűz jegyének első fokain lépked. Talán a szabadságolások miatt érezhető ez a végtelen nyugalom. Élvezd, hogy nem zaklat senki, s így munkádat is gyorsabban és pontosabban végezheted. Munka közben remek ötleteid születhetnek, melyeket azonnal ki is próbálhatsz a gyakorlatban. A nap végeztével örülj annak, hogy lesz egy szabad estéd, amit kedvenc időtöltésednek szentelhetsz.





Kedves Skorpió!



Uralkodó bolygód, a Plútó visszalépett a Nyilas jegyében, de még minden bizonytalan. Még semmi sem dőlt el, semmi sem biztos, csak abban reménykedhetsz, hogy nem várnak rád kellemetlen meglepetések, s az előzmények ismeretében már ez is valami. Ha úgy döntesz, hogy a szerelemben próbálsz szerencsét, a szokottnál nagyobb eséllyel számolhatsz.




Kedves Nyilas!



Uralkodó bolygód, a Jupiter, nagyon kellemes kapcsolatban áll a Marssal. Tapasztalhatod, hogy környezeted is elismeri az igazadat. Most már vitathatatlan, hogy ezt a projektet kinek kell levezényelnie. Szakmai hozzáértésed elismerése mellett annak is örülhetsz, hogy ismét bebizonyosodott, az állhatatosság előbb-utóbb meghozza gyümölcsét.





Kedves Bak!



Uralkodó bolygód, a Szűz jegyében jól érzi magát. Az utolsó pillanatban mentő ötleted támad, hogy miképpen lehetne kilábalni egy nagyon kényes helyzetből. Minden probléma megoldásához keresd a megfelelő szakembert, különben hozzá nem értésed jelentős anyagi kárt zúdítana a nyakadba. Ne sajnáld a munkadíjat, mert arányaiban több lesz a nyereséged, mint a veszteséged.



Kedves Vízöntő!



Uralkodó bolygód, az Uránusz, kellemetlenül kapcsolódik a Vénuszhoz. Nem jellemző, hogy határtalan munkakedv dübörög a szívedben. Ma valahogy inkább a hátad közepére kívánod a szellemi örömöket, és a munkát. Szeretnél minél előbb a távozás hímes mezejére lépni. Ha ügyes vagy, bocsánatos füllentésekkel sikerül is elérned ezt.



Kedves Halak!



Uralkodó bolygód, a Neptun szemben áll a Vénusszal. . Igazán ragyogó formának örvendhetsz ma. Amennyiben sportolsz, érem- és kupagyűjteményed biztosan gyarapodik egy-két értékes darabbal. Némi szerencsével még a következő versenyre is benevezhetsz, akár versenyzőként, akár nézőként. Boldognak érzed magad, és mégsem vagy elégedett. Ne gondolj a pihenésre

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Ennek örülök.
Lehet veszek ma inkább, a másikat meg kivágom.
Szerintem is elég régi.
Maternát, meg nem szednék, arról sok rosszat hallottam

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


andy részvétem és gyújtunk egy gyertyát a papádért
Kép

nika70
Salgótarján
 
 


amúgy a sajtos részta ötletemen kicsit módosítottam bolognai lesz apa meg eszik sajtosat van itthon tejföl :):):):)

nika70
Salgótarján
 
 


Nika. Ez nagyon szép gesztus.

Kép
csucsu05
 
 


tudod csucsu ha ilyen hírt hallok sajnos eszembe jut anyukám hogy már ős sincs köztünk ez a legkevesebb amit tehetünk most Andyért.

nika70
Salgótarján
 
 


Nika!
Nagyon kedves vagy!
A bolognai nagyon jó ötlet.
Én diós gubát eszem, most, házi barack dzsemmel :oops: :oops:

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 


Pici: én diós gubát még nem is ettem . Biztos finom:)

Nika : nekem is mindig eszembe jut, hoyg a szüleimmár sajna nem élnek. :( Én azóta nemis tudom senkinek irni vagy mondani, hogy részvétem. Ezért nem is szoktam irni nem bunkóságból. Sajnos már utáltam hallani is ezt a szót :(
Szóval én is nagyon nagyon átérzem ilyenkor a veszteséget.

Kép
csucsu05
 
 


Andy, :cry: :oops: részvétem

Picimami,

én amikor terhes lettem elmentem a dokihoz és azt mondta semmilyen terhes vitamin nem szedhetek, itilos csak folsav :!: :!: (ne kérdezd hogy miért szerintem minden orvos mást mond)[/b]

Kép
Kép
minimano74
 
 


Cat!
Jobban vagy már??
Ne légy feszült. Nem tesz jót a kicsinek.

Lilypie negyedik születésnapja tickers

Lilypie First Birthday tickers
picimami
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?