Új privát üzeneted érkezett!

Babuci, Hanna tényleg nagyon szép kislány, és ügyes is! :D Örülök, hogy beindult a mozgása. Egyébként annak is megvan a hátránya, ha túl hamar csinálnak dolgokat. Arra gondolok, hogy Zitus pl. 7 hósan felállt és valószínűleg emiatt fordul be picit jobban a megszokottól a bokája, a doki szerint legalábbis. Megyünk is ortopédiára, hogy ránézzenek, remélem egy kis tornával korrigálható.
Ja képzeljétek, tegnap óta Zita "jár a baba, jár", ha fogjuk a kezét, egész hosszan lépeget előre (vigyorogva persze), eddig inkább csak szteppelt. 8)

És határozottan megvan az első szavunk is: tcitcáá = cica (kép a falon), igaz mindenre azt mondja (azt mondjuk nem tudom miért, de kappanhangon), és mutat a dolgokra. Engem pedig gyágyának hív... 8)

Kép
Kép
tusimi
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk 11 hós mérésen és a fiam bemutatkozott, úgy üvöltött mintah nyúznák, pedig csak meghallagatták, a fütyi vizsgálatnál a doki alíg bírta lefogni, rúgta vágta őt, pedig semmi rosszat nem csinált...már értik miért nem tudom egyedül bepelenkázni és miért nem tudom levágni a körmét stb. Azt mondta doki nagyon erős fiú.

De én kezdek megbolondulni mellette, etetés is kész rémálom, folymatosna valamit a kezébe kella dnom, amit ő fölhözvág, én felveszem, újabb sé újabba dolgokat ami leköti 10 mp-re, ha nem, akkor kivágja a kezemből a kanalat, ki akar szállni, alig eszik. Amúgy is egész nap nyafog, nem érdeklik a játékok, csak a lépcsőn mászna mindíg felfelé, tegnap kihúzta drótkosarat a konyhaszekrényből és beleállt, hog ymagasabbra érjen, ha így folytatja lassan a csillárról szedem le. Babaás dolgok nem érdeklik. nem tudom mit csináljak vele.

Azt mondták a fütyit ideje húzogatni kicsit, és kamillás vízzel mosni esténként fürdés után, d ehogy hogy fogom megvalósítani azt még nem tudom, mert egy pillanatra nem marad nyugton ez a gyerek, visít és rúg vág ha bármit akarok vele csinálni...amikor náthás volt az orrát alig bírtam letörölni...

ja, és pár napj tesz egy két lépést egyedül, lehet ezért van bedilizve, emlékszem amikro mászni tanult de még nemment tökéletesen akkor is visított egyfolytában...

Megvan az 5. fog is.

Azt már mondja hogy Ana, ana sőt egyfolytában ezt kiabálja nekem...néha van emme is Emmának...és tátáttá

Emm anank idején a Mamát mondta először, Berti most anyukámat is Anának hívja.

Én meg tök boldog vagyok mert a férjem beleegyezett hogy január végén elmenjek Frankfurtba koncertre! El sem hiszem! 2001 óta nem voltam külföldön:) Repülni 14 évesen repültem utoljára. Szombat reggelmegyek vasárnap jövök délután, Berti 15 hónapos lesz, hát remélem nem lesz gond, de most muszáj önzőnek lennem ,annyira akarok menni:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Mióta Emma megszületett nem is voltam sehol egyedül . Ja, de amikor kb 9 hós volt voltam egy esküvőn, mert a férjem nem volt itthon szokás szerint és anyukám volt Emmával, hajnalban vonatoztam haza vidékről...de azóta tényleg semmi...

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Rakok képeket.
Banyuskám, így néz ki egy mintagyerek? Ugye, hogy nem? :D

Kép
Kép
Kép

Zita szennyesláda fan... a mosogatógépből is úgy kell állandóan kiszednem
Kép Kép

és végül Zizi és Gigi:
Kép

Kép
Kép
tusimi
 
 

 
 

Még töltök fel, ha nem bánjátok.

Ismét a két kiscsajszi:
Kép
fürdésre várva:
Kép
mindentpakolósmanci
Kép
Kép Kép

na jó befejeztem, ti jöttök

Kép
Kép
tusimi
 
 


Annyira jók a Tusi fotói, hogy még nem olvastalak benneteket részletesen.

Tusi
Muszáj volt, megijedni sem volt időm. Utána reszketten mikor már jól volt a gyerek.

Manó

Örülök, hogy mentek Frankfurtba. Jó lesz nektek! :)
Én még nem nyúltam a fütyihez. a kamillásvizet használni fogom.
Én sem tudom levágni Apor körmeit.

Voltunk úszni. Hideg volt a víz és nem fűtöttek. Nagyon mérges voltam, sokáig nem maradtunk. Remélem azért télen melegebb lesz.

Manó, küldd az adatokat!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


kész a táblázat, csak megvárom az új adatot Bertiről.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Az esküvői ruháink. Hagyományos. NEm leszek hófehérben és nem lesz fátylam, mert ugye a gyerek keresztelője is lesz. a szoknyám abroncsos, úgyhogy szép tartása van, a képen nincs rajta az abroncs.



Kép

Kép

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Az Apor is így várja a fürdés esténként. :)
Lefotózom én is.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok!

Tusi, nagyon-nagyon jók a fotók Ziziről!

Csabi még nem beszél, de nagyon gesztikulál a kezeivel, a párom azt mondta, ezután már az következik, hogy meg is szólaljon. Ja, hát előbb-utóbb nyilván fog beszlélni.

Anika, várjuk az esküvői fotókat!

Hát Manó, ahogy leírod Bertit... nálunk csak a pelenkázás szokott negyed óráig tartani, mert meg kell várnom, mire belefárad, hogy folyton a hasára fordul és és visszafordítom. De mondjuk 50%-ban sikerül valami olyat a kezébe adnom, amitől nyugton van.

Csabinak köldöksérve van. :( Egy hete vettem észre a hasán egy nagyon pici dudort. Általában nem is látszik. Azt mondta a gyerekorvosunk, hogy csak műtéttel lehet helyrehozni, magától nem gyógyul meg. Mondjuk most utánaolvastam a neten, itt meg mindenütt azt írják, hogy az esetek többségében magától elmúlik a gyerek 3 éves korára, esetleg 5-6 éves korig. Ha tünetmentes, akkor lehet várni, és ezzel elkerülni a műtétet. Hát bízom benne, hogy nem lesz műtétünk. Nagyon remélem, hogy meggyógyul magától. Nem tudom, mitől jött ki nála, mert eddig szerintem biztos nem volt neki, észrevettem volna.

Ágnes

Kép
agnes2000
 
 


Most olvasgatok tovább... köldök feletti sérve van Csabinak, erről itt is ezt írják, hogy nem múlik el magától, csak a köldöksérv. Hát szomorú vagyok. Hiába kis műtét, akkor is csak műtét.

Ágnes

Kép
agnes2000
 
 


Sziasztok!


Csak gyorsan , mert apa nemtudja lefoglalni öcsit, és állandóan jön ide gépelni :twisted:
Ma haza jöttünk, de szívesen maradtam volna még! Szombaton 1/2 11ig aludtam :D de tuti jó volt, és még horgászni is eltudtam menni!!!! az élet apró örömei
Jelentem kijött az 5, és 6. fogacska... tehát már nem kismilliószor kelünk éjszaka :D csak max.4*. :lol: :lol: :lol:
Viszont tiszta takonypócok, holnap kihívom a dokinénit, mert nagyon csúnyán köhögnek, de sztem semmi extra...

Tusi, naon cukkkki Zizi!!! okés, az a huncut vigyor mindent elárult!!!! akkor csak éjszakai tüncikéd van! hidd el az nagyobb kincs:-)
Nagyon zabálni való Hanna is a zöld ruciban!

Ágnes, sajnálom , hátha nem lesz gond. Barninak volt sérve, de neki ragaszgatással vissza is ment még pici korában. De ha mégis akkor tudok egy jó sebészt! :cry:

Jahra,azért jó hogy néha előkerülsz :wink: Piros popó...hmmmm volt benne része BArinak egy párszor, amikor kb.3* is elkapta a fostos vejrust :evil: ha vminek még ilyen baja lesz tudom ajánlani a mikulic (remélem jól írom) sebészeti kenőcsöt. Guszustalan kaki színe van, de tényleg nagyon jó, nem marja, mint a neogranormon, és gyorsan begyógyítja, ezt a gyerekklinikán ajánlották, csak nem tom ezt miért nem tudják a gyerekorvosok is...na mindegy....
megyek mert nagy a reklamácsió.....

Era

Kép
Kép
barnusanyus
 
 


Tényleg, állítólag javallott a köldökvizsgálat. Mit kell nézni?

Ágnes
Sajnálom, de biztosan könnyen túl lesztek rajta.

Era
A gyerkőcöknek jobbulást!

Egyszer javasoltam nektek, ha van jó receptetek, akkor tegyétek fel.

Nekem van egy jó.

brokkolis édesköményes rizs 9-12 hónapos babáknak

megpároljuk az édesköményt, hozzé tesszük a rizst, puhára főzzük, majd beletesszük a brokkolit.
ennyi
nagyon finom lehet. a főtt tojás sárgája talán illik feltétnek. Én még nem adtam.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok!

Era, megköszönöm, ha megírod a sebész elérhetőségét!

Barninak gondolom köldöksérve volt. Az relatíve sok gyereknek van, és el szokott múlni magától. Csabiak sajna jóval feljebb van a sérve.

Ágnes

Kép
agnes2000
 
 


hello nem tom segít e, de nekem is volt és megműtötték, anyu azt mondta, hogy mikor hazajöttem, már másnap nem volt semmi bajom. Azóta sincs. :D

Kép
nyafi
 
 


Sziasztok!

Anika, a táblához: 9480 gr és ha jól mérem írtó nagyot nőtt 78,5 cm és 5 foga van

Ágnes: Sérv:( Szerintem azember a gyerekénél minden műtétnél aggódik, ez természetes, nincs ilyenkro olyan hogy kis műtét

Anika!

Nagyon szépek lesztek, amjd kiváncsi vagyok a fotókra ahol viselitek is.

Tusi!

Nagyon jó képek, Zita is olyan minden lében 6 kanál típus akkor. berti szerintema Csillárról fogjuk leszedni előbb utóbb. Tegnap pl kitette a lábát a fürdőkádból, akkora magasra tudja emelni. Mosogatógépet ne is modd, csak úgy tudom bepakolni ha Berti alszik mert beleül és hát a sok koszos edéyn közé nem olyan célszerű. A kiságyától féelk hogy mikro jön rá hogy abból is ki tud mászni, ez a gyerek lehet falmászó lesz. Anyukám tegnap 1 órát vigyázott rá, de kikészült, azt mondja irgalmatlan fárasztó gyerek.Most is itt áll és kapaszkodik belém, egy dolog nem érdekli, az a játékai. Főzni sem lehet tőle.Talált elfoglaltságot, rámolja ki a fehérneműs fiókat....

Anika!

Frankfurtba nem megyünk, hanem megyek :lol: Csajbuli lesz abszolút, néhány lánnyal akiket nem is ismerek (vagyis csak úgy mint pl titeket) csak ők is jönnek a koncertre ,koncert utáni reptéren csövezéssel, szóval kaland:))))))))))))))A férjem marad a gyerekekkel. Egy éjjelt talán kibír. Kicsit azért persze aggódom, hogy nem önzőség e, Berti még pici lesz, de annyit vagyok egyedül a gyerekekkel, a férjem annyit utazik el hogy úgy érzem kell egy kis izgalom nekem is.

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Szerencsére csütörtök óta a MIlu olyan, mint egy angyal(na jó, majdnem olyan :lol: )
Esték átaluszva, hiszitik lecsökkenve.Mondjuk pont tegnap este felébredt 2-szer is, mert éhes volt, ugyanis csak 2-es tápot kaptam, és azzal már nem lakik jól hosszú időre, de ma már lesz 3-as.

Képek:Nagyon jók, édesek nagyoooooon :lol:

Ágnes:Tudod a Milnek lágyéksérve volt, még aznap hazavihettük, és már aznap semmi baja nem volt, semmije nem fájt! A helye meg olyan szép, ha nem tudnám, hoggy hol a vágás észre sem venném!
Persze jó, hogy aggódsz, nagyon kemény lesz lelkileg, amikor beviszik a műtőbe, és amikor felébred az altatásból az is! Ne ijedj meg, de utána egy ideig olyan lesz mint egy zombi!

Manó: NKTB rajongó? Én annak idején, U2, Guns... és Metallica rajongó voltam, de meghallgattam az NKOTB-ot is :lol: Ki a szerelmed?
Szupi, hogy mehetsz a koncertre!!!

Barnusanyu:Hol voltál?

Kép
mona1978
 
 


Mona!

Jó neked! Az enyém továbbra is kisördög.

Én meg pont fordítva, meghallagattam a Guns n roseset, de a rajongás az más volt:))) Szerelmem? :lol: Eredetileg a fiatalabb JK, de most már mind a két JK bejön(ne) :oops: :lol: :lol:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Emma egy fémdobon dobol, teljes hangerővel, berti röhög rajta 2 cm-ről nézve...miért ilyen hangosak és izgágák genetikusan a gyerekeim????? :roll: :lol:

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Mondjuk a Guns Patiente száma az más tészta, az emlék :lol: :oops: :oops: :oops: Azt imádtam...meg végülis nekik sok számát, a Metallica nekem erős volt kicsit, kivéve a Nothing else matters a U2-ból kimaradtam, nem is ismerem a számait azt hiszem...de alapvetően én is mindnenevő vagyok, sok zenét szeretek...

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok,

bekukk!

Rolim beteg így most nem megy oviba, Kitti szintén taknyos :(

Nagyon elszállt ez az év, másfél hónap múlva Kitti is egy éves lesz.

Megyek hiradót nézni.




Pusza: Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Sziasztok!

Köszi a hozzászólásokat sérv ügyben! Végülis már nem vagyok megijjedve miatta, mindenki csak pozitívat írt, és más ismerőseim is csak ilyesmiket mondtak, hogy nem is látszik utána, meg hogy szinte semmi a műtét.

Manó, ne érezd önzésnek, hogy koncertre mész! A gyerekeid is jól járnak azzal, ha utána élményekkel feltöltődve jössz hozzájuk vissza. Hogy mennyire hiányzik ez neked, az meg látszik abból, hogy két napja szinte csak zenéről írsz. :lol:

Ágnes

Kép
agnes2000
 
 


Kép




Ha valami nem stimmel, szóljatok, köszönöm.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Manó

szerintem se vedd önzésnek. Rád fér egy kis kikapcsolódás.
Ha Apor leszokik a ciciről, akkor mi a hegyekbe fogunk elmenni a férjemmel túrázni, a Retyezátba. Nagyon szép, 2400 valamennyi a legmagasabb pontja, ha jól emlékszem. Ha már megemlítettem később leírom, hogy mekkora, a pontosság, kedvéért.


Írtam nektek a péntek esti menüt az esküvő és akeresztelő után, most pedig leírom nektek a vasárnapi ebédet is. :)

Előétel: egzotikus meglepetés
Fácánleves májgombóccal, csigatésztával
Főtt fácánhús klasszikus mártásokkal
Erdélyi töltött káposzta sült házikolbásszal
Narancsos kacsacombok, pezsgős lilakáposztával
Desszertek: sajttál, gyümölcs, sütemény, Fekete Erdő torta

És minden fogáshoz hozzá passzoló bor. :)


Apor elkezdett utánozni minket, ha köhécselek, ő is. Ha csettintek, ő is stb. Tegnap megállt a lábán kapaszkodás nélkül egyedül pár másodpercig. És napról napra többet ért meg abból, amit hozzá intézünk. :)

Csikken

Jobbulást a gyerekeknek!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Kép

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Kép

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Csajok csak gyors bekukk, mert tesómékhoz megyek segíteni, a héten költöznek és takarítunk, Lackó meg a mamával van addig.
Bárki bármit ír közületek az ránk mind-mind igaz. Hiszti, nyügi, játékkal nem játszunk, csakazanyaajó, nem lehet pelenkázni/öltöztetni, nem alszik nappal, éjjel ezerszer kel stb stb. Ugyanakkor a másik oldalon meg jönnek a fogak folyamatosan, hatalmasat változott az időjárás (én is zizi vagyok), be nem áll a szája, egyre több mindent ért, plussz elindult egyedül, persze még esik kel, denon-stop próbálkozik.Namost ezek után el lehet képzelni, hogy a kis agyuk mennyire kattog folyamatosan, persze, hogy zizik, én is az lennék. Minden reggel úgy indítok, hogy ez is csak egy korszak, majd elmúlik. Most nem alszik, de ha majd a nagy lakli lustadisznó kamasz fiam az egész napot végiglustálkodja, meg alszik délig, akkor az lesz a baj. Úgyhogy most ez van. Igaz hogy én is kivagyok, vannak napok amikor érzem hogy minimál a türelmem. Mi is rengeteget vagyunk egyedül, bár nekem van két mama akik azért bevethetőek ha úgy alakul. Jó lenne apával kicsit összebújni, beszélgetni, de hónapok óta a gyerekkel együtt alszunk el a nagyágyban, aztán éjjel megy az átcipelés. 3 felé felébred a kisdisznó, akkor én átköltözök a kiságy mellé a földre, és így alszunk reggelig. Egyszer ennek is vége lesz :lol:

Ja, én is Bros-os voltam anno, valaki más is írta. Meg Modern Talking-os. Ez akkor is ciki volt, meg ma is az. :roll: Ja, meg Modern Hungária!

:lol:

Kép
jahra
 
 


U2U2U2U2U2U2U2U2U2U2U2!!!!!! No és persze Sting. :D :D :D

Tusi: semmi bajom Veled!!! Csak elkezdődött a suli és még egyáltalán nincs rendszerünk. El vagyok úszva állandóan. Hétfőn, kedden Nyafival megosztva gyerkőcöztünk, ő volt velük délelőtt én meg délután. Hát őszintén szólva magamtól tuti nem akarnék két hasonló korú gyereket (ikreket mondjuk). Totálisan lefáradtam.
Mondjuk attól még, hogy elfoglalt vagyok , még válaszolhattam volna, ne haragudj!!

Manó: szerintem se érezd önzésnek. Én őszintén szólva ennyi egyedüllétet sem bírnék ki, mint Te. (már amennyit gondolok, hogy egyedül vagy). Én már azt is nehezem viselem, ha a Geri egy héten keresztül minden nap 7 - fél 8 körül jön haza. Vagy esetleg még később. Szerencsére csak ritkán fordul elő.

Kép
vargaviki
 
 


Viki!

Változó mennyit vagyunk egyedül, van amikro nem sokat van amikro sokat...1/2 8-8, ma pl mikor jössz? Hajnalban... :lol:

Ágnes!

okés, értettem, visszafogom magam:)))))) :wink:

Berti szerintem a foga miatt ilyen nyafka, de már anyukám is azt mondta hogy ez nem igaz...

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ja, és fáj a hátam nagyon, valami izom meghúzódott, remélem hamar túl leszünk ezen az anya ölében lógok korszakon.

Anika!

A telcsis kép nagyon tetszik :D

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Nekem is fáj a hátam pár hete.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Kedves szoptatós anyukák! :)


Az a kérdésem gondoltatok e már a leválasztásra. És ha igen, hogyan kezdtek hozzá?
Én a reggeli szoptatást megszüntettem és tápszert adok. Viszont nappal szopik kétszer kb. , plusz alvás előtt este.
Ha megtanulna elaludni másképpen, akkor csak az esti szoptatás maradna, amit még szeretnék pár hónapig fenn tartani.
Apor már csak álmosan igényli. Erről hogyan tudnám leszoktatni, nem szeretném, hogy sérüljön, kíméletes módszerek érdekelnek. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Sziasztok!

Manó, nem azért írtam, hogy visszafogd magad, igazából fel sem merült bennem, hogy így is lehet érteni. Nyugodtan írj zenéről, látod, mások is bekapcsolódtak. Én is írtam már egyszer-egyszer másról, mint gyerekről.

Anika, a telcsis kép nekem is nagyon tetszik: általában az elkapott pillanatok jobban tetszenek, mint a beállított csoportképek, és ez egy igazi pillanatkép, vagy hogy mondják.

Ágnes

Kép
agnes2000
 
 


Manó

Igen, nyugodtan. :)
Akkor én is írok. :)
Régen nagyon szerettem a Depeche Mode-t és az Ákost.
Majd az előző kapcsolatomban találkoztam a régi nagyokkal, akiket megszerettem. Pl. P. Mobil, Omega, Beatrice stb. Megszerettem nagyon a magyar népzenét. és a népzenét ötvözve rockos elemekkel. lásd Kormorán. A férjem pedig zenész, általa pedig fel sem tudnám sorolni mennyi zenekarral "találkoztam". A régi magyar zenekarokkal, akik zseniálisak Taurus, Syrius, Illés. Az utóbbit nagyon szeretem. Az Eddától az 1-2-t. A külföldi zenekarok: Deep Purple, Led Zeppelin, Hendrix, The Doors, Pink Floyd, John Mayall stb.
Ennyit a zenéről. :)

Én élvezem, ha másról is írunk. Persze úgyis a baba az első, de engem nagyon sok minden érdekel. Örültem a bemutatkozós leveleknek is. Aki még nem tette meg, tök jó volna.
Várom a recepteket is. :lol:

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Dylkai

Írtam privát üzenetet. szólj, ha esetleg nem kaptad meg, mert előfordul.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Receptek

A babakonyhát többen ismerjük.

Találtam a Libero oldalán is hasonlót, egyszerűbbet, de lehet akad rajta jó. Nem olvastam. Megosztom veletek.

http://www.libero.hu/Pages/Forum/ForumT ... b532752259

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Egy jót találtam is. Én nem igen szeretem a granulátomos babateákat.
Na eltűnök. :) sziasztok



ALMÁS TEA 1 hónapos kortól
Hozzávalók:
1 kis cumisüveghez az első hónaptól
-1 teáskanál szárított alma (reformboltban beszerezhető)
-csipetnyi ánizsmag
-fél teáskanál szárított citromfűlevél
-kis darab édesgyökér (gyógyszertárban beszerezhető)

Elkészítés:
Az almát kis kockákra vágjuk. Az ánizsmagot mozsárban öszetörjük, a citromfűlevéllel, az almakockákkal és az édesgyökérrel a teáskannába tesszük.
Egy lábosban 2 dl vizet 2 percig gyöngyözve forralunk, majd a kannába öntjük.
10 perc után kis cumisüvegbe szűrjük a teát

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Nagyon bekrepált a hátam, alig bírok hajolni, a férjem elutazott, szuper 8) Berti nyafog...

Ágnes!

Néha már magamnak is sok vagyok ez ügyben, teljesen bepörögtem hogy megyünk, szervezzük hova kivel, úgyhogy tényleg sok ...de ma szerintem megrendeljük a jegyet úgyhogy lenyugodhatok:) Úgy néz ki Düsseldorf lesz nem Frankfurt, mondjuk nem számít úgyse várost nézünk...

Közben Emma szülinapját is szervezném, az sem könnyű, valahogy most nem mennek ezek a szervezések bonyodalom mnetesen...mindnekinek másnem jó...így valószínű szinte Berti szülinapján tartjuk az Emma buliját ...

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Mai reggel meg úgy kezdődött, miután rájöttem hogy nagyon fáj a hátam nem bírok emelni, Berti bekakilt, kibontottam az ágyon, amiről persze épp kimostam a takarót, erre ki volt folyva a pelusból a kaik (hónapok óta nem volt ilyen) csupa kaki lettaz ágy, aztán levettem róla, letörölgettem nagy nehezen, persze bodyja is csupa kaki, levettem, felmentem új bodyért, addig Berti ott ácsorgott az ágynál, és persze pisilt! Szuper...

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


képek!!! Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
nyafi
 
 


Nagyon jók a képek Nyafi! :)

Kép
vargaviki
 
 


Sziasztok!

Igen Nyafi, valóban jók a képek. :) Használ a borostyán?

Apor megfázott. Szerencsére nem lázas, de nagyon folyik az orra. Hatalmas ordítást levág, amikor pucolom neki.

Bosszankodom kicsit. Annyi angol nyelvű gyerek dal és mindenféle mondóka van az interneten. Német sokkal kevesebb. :(

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Manó

Neked akartam még írni, hogy nekem is nagyon fáj, bár nem annyira, mint neked. Egy jó krém és a masszírozás biztos segít.
Velünk is történnek hasonló esetek. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Csak gyorsan jövök, Drienn neked akarom írni, hogy köszönöm szépen, megkaptam a CD-ket és a Mozartos szuper, erre számítottam :) A mesemusicalest még nem hallgattuk, de sztem az is jó lesz.

Én is már kiírtam, megyek postára vagy ma vagy hétfőn, a kisasszonytól függ :) Kiírtam neked a két Zeneovisat és az Alma Zenekarosat.

JA! Nagy hír, Hannának megvan az első foga!!! :D

Babona. Azt mondták, hogy aki észrevette az első fogat, annak kell egy kicsi apróságot vennie a kicsinek, hogy egészségesek legyenek a fogai :D

Kép

KépKép
babuci99
 
 


Na újra itt :D

Tusi :lol: :lol: Még jó, hogy gyágyá és nem gyagya. :lol: :lol: A szemtelen kölkit :D
Irtó édes Zizi. Látom túl vagytok Ti is az első hajvágáson :) Nekem a fürdőkádas meg a pakolómancis kép tetszik a legjobban, de ott meg annyira aranyos, ahol neked csak az állad látszik :)

Ágnes!
Sajnálom Csabi köldöksérvét :( De ha mindenki azt mondja, hogy rutin, akkor nem lesz baj. bár biztos én is halálra izgulnám magam, de valszeg feleslegesen, csak hát annyira félti az ember ezeket a törpéket :)

Anika!
Képeket, képeket! :)

Nyafi!
Nagyon jók a képek, Gigi nagyon jófej azon, amelyiken "vicsorítva" vigyorog :)

Hanna is napról napra okosabb és ügyesebb. Már csak úgy felpattan az ágy mellett és bizonytalankodva egy fél lépést is tett. Ha kérdezem tőle, hogy mit csinál a halacska, akkor bajsza alatt mosolyog és tátog a szájával. Annyira aranyos :D Ja, mert az ikreknél a kerti tavat kitisztították és voltak kis aranyhalak és Hanna kapott hármat az ikrektől. Még szerencse, hogy megvolt a régi akváriumunk. Így most a halak nagy szerelem :)

Képzeljétek, hogy most Esztergomban nyílt egy Park Center nevű bevásárló hely (hasonló, mint a Stop Shopok, csak sokkal kisebb) és van egy Müller nevű drogéria. Én eddig ezt nem ismertem, de ma voltunk bent és nagyon jó áron voltak cuccok! Hippes bébikaják (németül van ráírva, de magyar cimke is van) most 205 Ft-ba kerülnek és olyanok is vannak, amilyet én nem láttam még. A Hippes tápszer 1350 Ft :shock: Bár mi Milumilt használunk, most vettem egyet kipróbálni.

Meg egyébként is sokkal olcsóbbak a dolgok, mint pl a DM-ben/Rossmannban. Bár annyira nem tudtam körülnézni, mert siettünk, de tetszett. Van a Fisher Pricenak egy zenélő csigája, azt múltkor a Tescoban 5000 Ft-ért láttam, most 2490-ért tudtam megvenni. Bár ez most akciós volt itt is. De megbeszéltük Szabival, hogy többek közt ezt is már a Jézuska hozza :)

Kép

KépKép
babuci99
 
 


Babuci

Gratulálok az első foghoz. Sosem látlak online a skypeon. Vagy csak előlem rejtőzködsz? :lol:

Képeket küldök majd. Most egyelőre két alvós képet. Az egyik Apor, a másik a testvérem kisfia Bendegúz.

Kép

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Anika!

Olyan, mintha két Apor lenne :D

Nem rejtőzködöm, csak ritkán kapcsolom be :) Nem sokszor van időm mostanában leülni meg sokszor csavargunk is. :)

Kép

KépKép
babuci99
 
 


Babuci, miféle hajvágáson? :lol: Zizinek ennyi haja van, nincs nagyon mit levágnom :oops: Pedig annyira elképzeltem még tavaly ilyenkor, hogy göndör kis fürtjei lesznek az első szülinapján...hát nem lesznek, legfeljebb nekem :D
Ajándék kellett volna az első fognál? Erről már kissé lecsúsztunk, vagy két hete kint van a 8. foga is, eszméletlen ütemben fogzik a csajszi.

Ma voltunk ortopédián. Itt is azt mondta a doki, hogy kifelé rotál a lábfeje főleg a jobb, és befelé fordul a bokája (ez utóbbi mondjuk nem gond). Viszont nincs csípőficama vagy más baja, valószínűleg magától helyreáll majd, de biztos ami biztos kell egy UH. És igazad volt Manó, olyan sup...izé cipő kell neki, aminek keményebb a talpa, és a sarkánál van egy kis ék, ami visszakorrigálja neki, de majd csak akkor, ha megy, addig mezítlábazunk. Eszembe jutott: szuplimáló... ugye :?

VViki! Benőt hozhatod hozzánk is, szívesen látjuk.

Kép
Kép
tusimi
 
 


Anika tényleg nagyon hasonlítanak egymásra az uncsitesók! Ti is hasonlítotok a nővéreddel? Kíváncsi leszek a húgomnak milyen babája lesz, mert mi eléggé hasonlítunk.

Kép
Kép
tusimi
 
 


Anika, milyen bemutatkozó levelekről írsz? Hol lehet megtekinteni?

Manó, nekünk 2 hete a Lackó rátojt a távirányítóra, mert a fürdés előtt picit szoktunk egy szál fütykösben szaladgálni. Na állt az ágy mellett, távirányító a földön, potty. Én felkaptam, végig pottyantotta a fürdő felé vezető utat, ott leállítottam, mire pisilt a kilépőre, apa akkor ért haza, kakapottyba belelép és amíg őt csesztem le, hogy nézzen az orra elé, addig a Lackó megkóstolta a produktumot. Nnnnnna? :lol:

Kép
jahra
 
 


Ja amúgy levágattam a hajam, csak nem tudok képet feltenni, mert javítják a laptopunkat és ezen amit használok nincs olyan képkezelő program amivel tudok kicsinyíteni. Soha életemben nem volt rövid hajam, de annyira hullott, meg a Lackó annyira tépte, hogy meguntam. :roll:

Kép
jahra
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: