Új privát üzeneted érkezett!

Ancsa,SchJudit:

Én is úgy varrtam a baldachint,hogy az anyagszélességet hagytam meg a hosszának. De vigyázni kell,mert az anyag MINTÁJÁTÓL függ,hogy ezt meg tudjátok-e csinálni!! (forgatható-e a minta..). Nekem maga a baldachin egyszínű,és a díszfodor,amit hozzávarrtam,azon van a fő minta. Így egyszerű volt. (Én se akarok ám fölöslegesen dolgozni.. :twisted: )..

Hát,remélem sikerül beraknom,csináltam egy gyors rajzot.. Mert így nehezen tudnám elmagyarázni. Az ágytól függ,mennyi anyag kell,van 60x120-as, 70x140-es,stb. És attól is,hogy hosszában,vagy keresztben tennétek az ágyra a baldachint.. Namármost a képen berajzolt a+b+c hossz adja meg az anyag hosszát.. Jó ég,de bonyolultan írtam,nem ilyen nehéz,csak magyarázni nem tudok.. :roll: (Hiába,pedagógus vagyok :D :D )

Ha valamit nem értetek,nyugodtan írjátok meg... :oops:

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok! :lol:

Gyanixi nagyon drukkolok nektek! :D
A babák nagyon szépek,sok örömötök van bennük gondolom. Rekanna nem semmi kis hajasbabád van! :lol:
Az alváspróbléma nekem is jelentkezik már vagy 1 hete,de nem vészes. Csíkok nekem egész eddig nem jelentek meg,folyamatosan kentem,de most már 1 db van a hasam alján. Amúgy nem érdekel nagyon,a babáért mindent.
Méreckedtem is ma: 9,5 kgnál tartok :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Barbamami: Hát 4150 g-al született most nem tudom mennyi mert nincs mérlegem de már most 80-100 g-okat szopik de nem tudom meddig lesz elég a tejem most fogom elkezdeni a laktoherbet majd meglátjuk lesz e hatása mert ez a kislegény egy igazi bélpoklos:)
Ha meg nem hát nehéz szívvel de jön a tápi amit nagyon nem akarok szóval szívom fejem szoptatok hogy legyen elég tejcsim.

nika70
Salgótarján
 
 

 
 

Gyanixi, én is nagyon drukkolok neked továbbra is. Majd várjuk a híreket.

Barbamami, nagyon szerencsés vagy, hogy ilyen jó a kézügyességed.

Rekanna, nagyon irigyellek a tejcsi miatt. Én csak küzdök, küzdök, nem elég Dominak a tejem, állandó kínszenvedés a dolog.

Nagyon édesek a babák! Én is felteszek Domiról:
Kép

KépKép
nanett
 
 


És még egy: Kép
nanett
 
 


PANNICA!!!!

Mi is nagyon gratulálunk nektek, s kívánunk jó egészséget, sok tejcsit, s örömteli perceket a kis csöppséggel!!!!!

Nanett!!

Gyönyörű kis mókusod van, annyira édes!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
judithappy
 
 


sziasztok!

nagyon édesek a babák!

Nikky
a cukrom 8.2 volt, az már állítólag magas, 10-nél kell inzulin. nekem diétáznom kellett, nulla szénhidráttel, sok hús zöldség és gyümölcs. az éhgyomrim mindig alacsony volt, ezt a terhelésest is csak egyszer mérték.

barbamami
csak poénkodtam Edi hozzászólásához.
13-án megyek a kontrollra, a sebem már nem érzem, de nekem más vágásom is volt kívül az még néhe érzékeny de ez a gátseb
nem olyan vészes mint gondolná az ember.


Hát nekünk nem egyszerűek a napjaink. két éjszaka is volt, hogy hajnali 6-ig illetve 3-ig fent volt kora estétől. délután alszok ha tudok és ha párom itthon van.
ráadsául szegény meg is van fázva, a doki szerint piros a torka és be van dugulva gyakran az orra, pedig orrcseppezem és szívom is gyakran. mivel bedugul neki felébred, hogy nem kap rendesen levegőt. de érdekes, hogy rajtunk és a nagy ágyon szívesebben alszik.

Kép
Kép
bbeti
 
 


Kepzeljetek jo huzos lesz a het....kedden de/t fogorvos, szerdan este haromnegyed 6 nogyogyasz es csutortok este 7 4D/s uh/ng. Ugyhogy elleszek, mint a befott! :)

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Tök jól sikerült ma a szülinapok ünneplése!Finomra megfőzte a párom a marha pörit és a torta is isteni finom volt!Jól be is kajáltam!

Gyanixi!
Kitartás!Tók jóóó a napokban már te is babázol! :D

Betti,Nika,Rekanna,Nanett!
Nagyon tündériek a babócás képeitek! :D
Irigykedek hogy ti már itt tartotok! :oops:

Sch.Judit!
Mi újság van?Párod haza ért már?


Pussz mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok

Szorítsatok, holnap megyek dokihoz, remélem jó híreket mond, vagyis azt hogy a méhlepény magasabban van, a baba is befordult , és persze minden rendben , stb.. Szóval álmodozom és reménykedek, hogy megúszom a császárt.
Holnap még vérvételre is mennem kell. :cry: Ja és vizeletvizsgálat is lesz.

Majd holnap írok, ha hazajöttem a dokitól. Akíra, várom holnap a méreteidet!!!!!!! :lol:
Mindenkinek szép estét!

És Gyanixi, sétálj és lépcsőzz sokat, az segíti a tágulást és a fájások beindulását, a gravitációnak köszönhetően. Szorítok, hogy minél elöbb találkozhass a babóddal!!!!

berzkat
 
 


Tinnyei
most nézem hogy veled is majdnem egyidős vagyok. Neked vannak mostani méreteid?

berzkat
 
 


Sziasztok!

Hát előszöris nagyon tünci kis babó képeket raktatok fel, mind egytől egyig tökéletes babóca, bármelyiket elfogadnám :lol:

berzkat!
Holnap este 6-ra megyek dokihoz, bár én nem igen szoktam igy méreteket kapni, csak elmondja álltalában, de azért megpróbálom megjegyezni :D De mindenféleképpen leirom majd mit mondott, hogy össze tudjuk hasonlítani őket :)
Nem is figyeltem eddig, hogy egy nap különbség van köztünk, lehet együtt szülünk? :lol:

Örülök, hogy van ilyen táblázat, akkor ezek szerint holnap meglátom én is és akkor már egy kicsit könnyebb lesz mindenkit beazonosítani, mert hát elég sokan vagyunk ha jól látom :D

Elküldöm majd az adataimat akkor privibe, hogy én is bekerülhessek :P

Megyek visszaolvasok még egy kicsit, hátha kihagytam valamit :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


boszibaba!
Most látom, hogy te is majdnem akkor fogsz szülni mint én és ráadásnak még ott is ahol én ... jól láttam?
Ez tök jó, lehet, hogy egyszerre leszünk bent? :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Már nem is tudom ki volt ennyire járatos ebben pénzes ügyekben...Azt szeretném tőle megkérdezni,hogy én eddig betegállományban voltam és a nőgyógyászatra jártam be tb papíromért amit a munkahelyemen kellett leadni.Ha megszülök mi a teendő?Utána milyen állományba leszek-kitől kell és kinek kell valamiféle papírt leadnom?A munkahelyem kifizetőhely-eddig onnan kaptam a pénzt!Előre is köszönöm a segítséget!

KépKép
vicuska
 
 


Ja és a málnalevél teát ma akarom elkezdeni,milyen arányban és mennyit isztok?
A babák nagyon édik,már én is úgy várom,hogy egy ilyen kis csöppséget tartsak a kezembe!
A méretekkel kapcsolatosan:Tegnap találkoztam egy ismerőssel aki 2hete szült egy 4100grammos kisbabát természetesen!Az orvosi vizsgálatok során fel sem merült ilyen nagy súlyú baba!
a másik ismerősöm pedig amikor rájött a szülés 35 hetesen a gép kimutatta,hogy 2800grammos a babája-másnap 2100grammal lett meg neki!Tehát ezen nem kell idegeskedni!Pannicának is korábban teljesen más értéket számolt ki a gép-pozitívabbat!

KépKép
vicuska
 
 


Ja és a málnalevél teát ma akarom elkezdeni,milyen arányban és mennyit isztok?
A babák nagyon édik,már én is úgy várom,hogy egy ilyen kis csöppséget tartsak a kezembe!
A méretekkel kapcsolatosan:Tegnap találkoztam egy ismerőssel aki 2hete szült egy 4100grammos kisbabát természetesen!Az orvosi vizsgálatok során fel sem merült ilyen nagy súlyú baba!
a másik ismerősöm pedig amikor rájött a szülés 35 hetesen a gép kimutatta,hogy 2800grammos a babája-másnap 2100grammal lett meg neki!Tehát ezen nem kell idegeskedni!Pannicának is korábban teljesen más értéket számolt ki a gép-pozitívabbat!

KépKép
vicuska
 
 


Bocsi a kétszeres elküldésért!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!

Még mi is egyben, ma megyünk megint ctg-re, de még mindig semmit sem érzek. tegnap a Margitszigeti állatkertben találkoztunk pár gólyával, mondtam nekik, hogy már nagyon várjuk őket .... :)

Gyanixi:
mi újság? Nagyon izgi, szóval mégis beelőzöl, pedig Mi jönnénk... :)

A babós képek zabálni valóak, nagyon irigykedem!!!!!!!!!

Cukor:
3,6 volt éhgyomorra, 8,0 terheléssel, diéta lett az eredménye, meg szurkálás, folyamatos vércukorszint nézés. Engem eléggé kikészített (dokinéni terrorban tartott, ha nem figyelek oda inzulin lesz), eleinte fogytam is, de az utóbbi időbe megint híztam picit, így tartunk 10kg-nál, de szerintem jótt tett, mert 20 alatt nem álltam volna meg, olyan falánk voltam... :)
Naponta 6szor kell enni, mértékkel, kevés kenyér, krumpli, rizs, tejtermék, sok zöldség, gyümivel is csak mértékkel, de a táblázat mindent megmond...

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Sziasztok!

Lene egy kérdésem!Mi kell ahhoz,hogy apa bent lehessen a szülésnél?Mert nekem senki nem mondta,hogy bármi is kéne,de valamelyik oldalon azt olvastam,hogy szülésfelkészítőre kell járni.Igaz ez?De akkor miért nem szól a dokim,meg a védőnő sem,pedig tudják,hogy apa bent akar lenni?Előre is köszi a választ.
Vendég
 


Vicuska nekem is a 38. héten mértek uh-val 4150g-ot és két hét múlva született meg 4150 g-al

benkóka : Nálunk itt tarjánban egy egyszerű szülőszoba látogatás kell hogy az apa bent lehessen nálatok nem tudom mert itt még a szülésznőn is múlt hogy bent lehetett e a papa.

nika70
Salgótarján
 
 


Lanyok en meg a terheleses vercukor elott vagyok, idaig 4,5 kg/t hiztam, vernyomasom is rendben......eddig ketszer csinaltak teljes labort, utoljara egy honapja, akkor minden ok volt cukor szinten, de bevallom oszinten, hogy most parazom nagyon....mi lesz ha szar lesz az ertek....es dietaznom kell vagy ilyesmi, igy sem zabalok, max. rengeteg joghurtot es gyumit...azok kozul is a narancsot... :(
Szoval para van :(

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Most lehet nagy hülyeséget fogok kérdezni, de kezdem nem érteni ezt a hét számolásos dolgot! Mert, hogy ugye ez a vonalzó nekem most azt mutatja, hogy a 35.héten tartok, vagyis, hogy most kezdtem e!...na már most, és a naptárba megnéztem, hogy ha igy számolom akkor nekem a március 12. amikorra ki vagyok írva, az pont a 40.hét első napja! Na de akkor nem 40 hét a terhesség...
És nemrégiben az egyik kismama ujsághoz volt egy olyan öröknaptár amit a doki is mindig forgatgat, ami ugye a legutolsó menzesz első napjából számol, és azon meg én már a 36. héten vagyok, mert ott meg azt mondja, hogy a születés várható időpontja a 40.hét utolsó napja...
Na most nem tudom mennyire volt ez érthető, de remélem valamelyest az volt, és remélem valaki el is tudja nekem magyarázni :D
Mert, hogy én már most nem tudom, hogy mi is van, és ilyen alapon azt se tudom, hogy mikor kéne elkezdenem mondjuk a málnalevéltea ivászatát vagy akármi mást :roll:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Itt a heti tábla!
Őzi! Felrakod nekünk a babásat is?
Kép

Kép
babzsák
 
 


Sziasztok!

Nagyon tündériek a babák:)
Tegnap mi is összeraktuk a kiságyat,nem birtam tovább várni,de főleg a bátyus miatt,hogy szokja.
Eddig csak 10-szer ment bele. :D

Barbamami:Megkérdezhetem,hogy milyen tanár vagy?Mekkora gyerekeket tanitasz?Az én lányom 4-ikes és discalculia gyanus,ill:Az is egy kicsit,és jo lenne pár jó tanács.

Bbeti:A nővérem babája mikor ilyen pici volt szintén náthás beteg lett,és a doki azt tanácsolta,hogy anyatejet(egyenesen a ciciből)kell a nózijába tenni,és ez nagyon hatásos.Én is probáltam a fiamnak,elég vicces müvelet,de jót tesz.
Steril,természetes,és sokat segit.

Szoptatáshoz annyit szeretnék hozzá szólni,hogy én két évig szoptattam a fiamat,és mikor hazajöttünk a kórházból nem volt szinte tejem.
Másnap tökre kivoltam,de a doki nem adott tápszert csak azt mondta,hogy szoptassak,pihenjek.
És hogy a tej ugyis a negyedik hónap tájékán áll be.Nem hittem neki,pedig tényleg igy volt.
Sok fejés,és igény szerinti szoptatás.

Gyanixi!Én is nagyon szoritok neked!!!Könnyü szülést és jó babázást kivánok neked :D

Mi ma elnézünk a Brendonba.Kiváncsi vagyok milyen babakocsik vannak?Igaz van kocsink,de azért.......hátha kisirok apától valamit


Szép napot mindekinek! :)

Kép
dorcacs
 
 


Judit!
Még a színe is stimmel! És mi is összeraktuk még péntek este. A miénk fent van a szekrény tetején,de szombaton leszedtük,és tologattuk benne azt a macit,amit anyától kaptam,amikor egyetemre mentem. :lol: Aztán visszatettük,és szerintem már csak akkor vesszük elő,amikor tén yleg kelleni fog,mert nem férünk el tőle...

A tábláról meg még annyit,hogy kivettem belőle a mamákat,éremélem,hogy Őzi felrakja nekünk az ő táblájukat is!


Velünk minden rendben,illetve csak a gyomrom szarakodik,rengeteg a savam,és görcsöl is,szerintem visszajött a fekélyem,vagy vírus,nem tudom,gyógyszert nem szedhetek.Mindegy.
Súlyról nem nyilatkozom...

Kép
babzsák
 
 


Akíra ez jó hír! :lol:
Voltál te már szülésfelkészítőn ott? Apás szülés lesz nektek is? Nem tudja valaki,hogy a babának mennyi pelust kell vinni a kórházba? Éjjel se aludtam valami sokat,úgy látszik ez már így lesz végig.

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


boszibaba!
Most szombaton mentünk be a korházba kicsit körülkukkolni, és így tudok mondani pár infót :)
Egy csomag peslust kell vinni, nem kell nagy kiszerelés, elég a 20-on 30db os (ezt jól megmondtam :lol: )
felkészítőn még nem voltam de most februárba kezdődik ujra, ha minden igaz, február23 az első, aztán március 1 és március 8 ami még ránk vonatkozhat, a későbbieket már nem tudom, mert addigra valószínűleg babázunk mindketten :)
Nálunk félig lesz apás a szülés, addig lesz csak velem amig a tágulási szakasz van, amikor más fel kell feküdni konkrétan az ágyra és meg kell szülni a kis drágát akkor inkább kimegy, nem bírja a vér látványát :lol: meg hát én se szeretném ha ott lenne...szerencsére ebbe nagyon egyetértünk :)
Mi le is foglalunk egy 3ágyas szobát, és nem tudom te gondoltál-e ilyenre, de szerintem nagyon megéri, ha anyagilag megtehetitek :)
Ha bármi kérdés van nyugodtan kérdezz, hátha tudok válaszolni, elég sok infót adott a nőci aki körbevezetett minket :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!
Sikerült rájönnöm, hogyan kell lekicsinyíteni egy fotót.

Ő az én kis GERGŐM!
Kép

Kép
Kép
times
 
 


Akira nekem is van az az oroknaptaram, amit a doki is forgat...es asszerint en mar a 25 hetet kezdtem vasarnap...a lenyeg az, ha ott megnezed, minden het 28 nap...ami ugy nem igaz...mert azert a honapok nem csak 28 napbol allnak...hanem 30 vagy 31bol, kivetel ugye a februar....szoval a vonalzo e szerint szamol....a kor meg a 28 napos, hol honapok alapjan....en is kerdeztem a vedonot...es azt mondta, hogy asszerint nezzem, neki is volt olyan, illetve a dokik is azt hasznaljak....ugyhogy az jo...

Kép
elizabeth25
 
 


ahha, szóval már akkor kezdem érteni :D
Nah akkor én most az öröknaptár szerint 36 hetes és egy napos vagyok, tehát akkor ha jól gondolom akkor elkezdhetem inni a málnalevél teát :)
De javítsatok ki ha tévedek :D
Délig várom a véleményeket, aztán megiszom a teát :D

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra
A vonalzó a betöltött heteket mutatja. Tehát te betöltött 35 hetes vagy . Ma kezdődik a 36. heted. Így amikor a vonalzód a 39hét 1 napot mutatja, akkor már 40.hétben vagy. :P
Akíra
Nem akarlak elkeseríteni, de nem valószínű hogy a férjed ki fog menni.... Az enyém is azt mondta hogy lehet hogy akkor kimegy... Na, aztán annyira magával ragadta a hév, hogy még azt sem csinálta amit kellett volna neki( támasztani a hátamat) mert nem ért rá :P . A gyerkőcöt leste, amikortól már látszódott a feje. Azt mondta az volt a csúcspont, nagyon élvezte. Vér akkor már elhanyagolható. Én sokkal jobban véreztem a tágulási-vajúdási időszakban. Mondhatni csöpögött belőlem a vér. És hát ott már nem volt rajtam bugyi, tehát a földre egy leterített lepedőre csöpögött.... Bocsi ha morbid, de ott nem tűnik annak. Amikor meg már kint van a baba, akkor ő nem veled fog foglalkozni, szóval megint nem fog vért látni, mert menni fog a babával méreckedni, fényképezni, stb..És nem csak az én férjem volt így az ismeretgi körömben....... :lol: De majd ott úgyis kiderül hogy hogy bírja, kiváncsi leszek rá, hogy ki fog-e menni. :roll:

Vicuska
Amikor kórházba kerülsz vagy szülés miatt vagy már előtte, szólni kell a körzeti dokidnak hogy kórházban vagy. ( Két helyen nem lehetsz állományban, de kérdezz rá nála amikor mész. Nálunk így volt és van is. )A szülés után fogsz kapni egy kórházi táppénzes papírt. Ezzel, meg a gyerek születési anyakönyvi kivonatával, lakcímkártyájával bemész a munkahelyedre és igényeled a tgyást, -feltéve ha már nema szülés előtt igényeleted- a szülési segélyt. Kitöltesz egy csomó papírt... :lol: Ezt rávezetik a szül.a.kivonatra, és innentől kapod. Amikor ez lejár, akkor kell igényelni a gyedet, ugyanígy a munkahelyeden. De kérdezz rá a munkahelyeden. Nálunk így működik.Remélem segítettem valamelyest.

Na megyek, mert mennem kell dokihoz :oops:

berzkat
 
 


nah lányok akkor köszönöm, most már ( 35 hét után le is esett hogy mit mutat a vonalzó...gyors felfogás :lol: )
Szóval akkor ma elkezdek teázni :)

Hát egyenlőre nagyon tiltakozik, hogy ő ugyan nem marad benn, de hát majd meglátjuk...majd megírom, hogy mi is történt...mert én is kiváncsi vagyok :D

Egyébként én amiért nem igen akarnám hogy ott legyen az az hogy én ott fekszem majd kiszolgáltatottan, ő meg nem tud majd igazán semmit se tenni értem, és ő is szerintem ettől fél, hogy feleslegesnek fogja érezni magát, és rossz lesz engem ott ugy látni, és teheteten lesz...
De majd meglátjuk mi sül ki az egészből...

Egyenlőre azt látom rajta, hogy akárhányszor van egy kis görcsöm, jóslófájásom, keményedésem, és megállok egy kicsit, hogy elmúljon, ő lefehéredik, lemerevedik, és a halálán van, és szívrohamot kap és minden alakalommal, rohan, hogy hívja a dokit :lol:
Cuki ahogy igy félt, de megkérdeztem tőle, hogy mi lesz ha tényleg akció lesz, hogy fogunk bejutni a korházba? :lol:
Megnyugtatott, hogy tiszta ideg lesz de a korházba élve beszállt :lol:

Hát nagyon kiváncsi vagyok, hogy mi lesz :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hát... lányok!!Még mindig itt!!!
Tegnap nagyon görcsöltem meg hasmenés is volt, ma meg semmi!!!Holnap ctg!!Nem tudom mi lesz már???

Kép
gyanixi
 
 


Berzkat:köszönöm szépen!

KépKép
vicuska
 
 


gyanixi de hogy is van ez most? már elment a nyákdugó meg minden és még mindig semmi?
Hasmenés már jó jel:)
Szerintem ma este bementek és én holnapi babát jósolok neked :)
De mindenesetre drukkolok neked!
És ha meglesz valakinek üzenj rögtön had örüljünk itt nektek :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Gyanixi:
Ne izgulj,nem marad benn!! :D :D

Benkoka:
Nálunk a párom megnézte velem a szülőszobát,és annyi.. Ez volt a szülésfelkészítés. És amikor megszületett a Peti,a dokiék megdicsérték,hogy milyen rutinos apuka.. Akkor közöltük,hogy a lányommal még nem ő volt a férjem :D

Dorcacs:
Óvónő és tanítónő vagyok,de igazából még csak elsősöket tanítottam,akkor lettem terhes a lányommal.. Aztán nem mentem vissza a pályára,szerintem már nem is fogok..
A startlap keresőn találtam némi anyagot ezzel kapcsolatban.., nézd meg őket! Sajnos nem igazán tudok ebben segíteni. De hogyhogy most derült ez ki,előbb nem vették észre? Minél korábban észreveszik,annál jobb.

Boszibaba:
Kb. 6db pelus kell naponta a babának,nem tudom,mennyit adnak ott a kórházban,de ha 3-4 napot vagy benn,akkor 18-24db kell.

Akíra:
A párom eleinte nagyon idegenkedett az együttszüléstől. De pont az volt,amit berzkat leírt. Éppen a "legjobb" részről marad le,ha a végén kimegy,el se lehetett volna rángatni! Már most is alig várja,hogy a kicsi lánya buksikáját meglássa majd.. :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Lányok,még egy kérdés..

Nekem pont legelöl van a méhlepény,a pocakom legelején.. Ezek szerint akkor sérülékenyebb helyen van,ugye? Mármint úgy értem,hogy a Peti nagyon szeret rámmászni és "lovagolni".. Persze a hátamon sose fekszem mostanában,a hasamon sem..,tehát csak oldalt.. Viszont nagyon nem szeretném,hogy megsérüljön,és előbb jöjjön a baba.. :?

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


barbamami
hát az időbeosztással mindig voltak gondjaim... :lol:
De ha 2 gyerekkel ilyen ügyes vagy, 3mal is menni fog, ez tuti!!!!
Kéééépzeld, kezd valamiféle kis rendszer kialakulni Dalmi életében. Pl fürcsi után még nem alszik ugyan, de féltíz felé kidől, aztán napok óta hajszálpontosan félegykor ébred, kajcsi, aztán ALVÁS (igen, visszaalszik...hihetetlen...) aztán félnégykor megint ébred, kajcsi és ha jónapja van akkor még 6ig visszaalszik :D

elizabeth,
csiniiii vagy ám!! hűúúú a 4d-n már nézhatitek, hogy kire hasonlít a bébi, igazi kis husibaba lesz már!!! kérünk majd képeket!!!

luisa,
vicces vagy a gólyákkal... :lol: :lol: :lol: :lol: Nemsokára babázol!!!!!!!!!! :D
Vendég
 


Hát barbamami majd meglássuk mi lesz, már én se tudom mit akarok igazán :D

Nah most segítsetek nekem...
Nemrég beszéltünk ezekről a homeopátiás szerekről, és már nem is emlékszem ki, mondta, hogy szerinte sok a napi 5 bogyó, járjak utána...na már most, aki nekem irta fel (szüleim természetgyógyásza) ő azt mondja napi 5 golyó, most meg egy másik topikba egy anyuka irta, hogy napi 2x5 golyó... :shock:

Én már nem tudom mi legyen...bár még van egy hét hátra, mert hogy elvileg csak betöltött 36.héten kell elkezdeni a málnalevél teával együtt, tehát majd jövőhét hétfőn...de addig honnan fogok biztos infót szerezni?
Hisz rosszat nem akarok a babámnak, hogy miattam koraszülött legyen esetleg, de mindenféleképp szeretném szedni, hogy azért a szülés valamivel könyebb legyen...ha lehet...
Mit gondoltok?
Mit tegyek?

KépKép
KépKép
akíra
 
 


dorcas
köszi a tippet, már nagyon sajnálom szegényt, a babáitok mennyire voltak betegek?
hányszor kell csöpögtetni, mennyit? mikor gyógyultak meg?

Kép
Kép
bbeti
 
 


Bacilivi, koszi a bokot...olyan aranyos vagy! :) Gondolod, hogy a 25 heten mar jol lehet majd latni a kis husis babonkat? Nezegettem itt a kepeket a b.net 4 D/s albumban, ott mar egesz szepen lehet a babot latni :). Utoljara a 13 heten voltunk 4D/en , de akkor meg kis csonti volt :).
Jo neked, hogy te mar tul vagy a szulesen, a babo meg egyszeruen gyonyoru. :) Milyen az anyasag? Hogy birod?

Lanyok, mi marc. 5en megyunk apaval a korhazba, a szulesrol lesz eloadas, lehet a szulesznokkel talalkozni es a szuloszobakat megnezni. Nalunk az elejetol fogva ugy van, hogy befog jonni...o nem paras :)....de azert majd kivancsi leszek, mert elesben mas lesz a helyzet :)

Kép
elizabeth25
 
 


elizabeth,
tuti sírás lesz ha meglátod a kis babádat a 4d-n. Már biztos nem csonti... :lol: :lol: :lol: szerintem már kis husipofi lesz!!!!
Anyaság fantasztikus....és a nehezén már túlvagyunk szerintem...legalábbis remélem túlnagy meglepetések már nem fognak érni... :lol: :lol: :lol: Észre sem veszed , eljön a te időd és babázhatsz!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


elizabeth, én november végén voltam 4d-n, akkor volt 25 hetes, tehát pont mint te, és hát gyönyörű volt :)
Már bocs, lehet más nem igy gondolja, de tényleg csodás volt, és látni lehetett már mindent, kicsit még ugyan vékonyka volt, de már tisztán kivehetőek voltak a vonásai :)
Mindjárt rakok fel egy két képet, hogy lásd kb. mire lehet számítani :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Csupa jó hír. :lol: A babócám teljesen befordult, koponyavégű!!!!!!!!! És a befordulás következtében a méhlepény is szépen feljebb került, úgyhogy a császárt úgy néz ki megúszom.
A BPD: 89
FL:72
Ezt a két méretet nézte, meg az áramlásokat. Ott is minden rendben, szívhangon is voltunk, az is ok. Szóval a mai napom jól indult :lol: :lol:
Azt mondta a doki hogy még két hetet jó lenne egyben maradni hogy szép nagy baba legyen, de azért a kórházi cuccomat pakolásszam össze, mert a második szülés ( ami nálam nem is a második hanem sajna a 3.) már gyorsabban megy...

Bocsi de most nincs időm visszaolvasni benneteket, csak gondoltam megosztom veletek a jó híreket. Majd este ..

berzkat
 
 


Kép

Na ez egy de keresek még egyet ahol látszik még belőle valami, szóval szerintem már nem olyan kis csontos :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Kép


Kép


Az ölelős képen még azért elég kis csontos a karja meg a háta, de cuki nagyon, legalábbis szerintem, de hát persze minden anya elfogult a saját kis magzatával szemben:)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Dica!
Igen, hazajöttek tegnap délután. Azt mondták, hogy "nyugodjanak meg, 6-ig nincsenek beírva, hogy vissza kell menni" De 6.-a már holnap van!!! :cry: Azért remélem, hogy itthon maradnak!

Barbimami!
Köszi, ezt még én is értem, bár majd inkább megmutatom Anyukámnak, úgyis Ő lesz a kivetelező. Még egyszer köszi!

Nanett!
Nagyon cuki Dominikád! Főleg ahogy letámasztja a bal kezét, mint a nagyok!!! :lol:

Gyanixi!
Hajrá!!! Most már tényleg csak pár nap (óra???).

Berzkat!
Te milyen tájékozott vagy ezekben a pénzes dolgokban! Tök jó, hogy van köztünk aki ehhez is ért!

Luisa!
Jó volt ez a gólyás sztori! Szerintem hallganak Rád és egyszer csak bekopogtatnak!

Benkoka!
Szerintem ez a kórháztól függ. Amikor én kérdeztem, hogy mi kell ahhoz, hogy Apuka is bent legyen szülésnél, a dokim azt válaszolta, hogy csak az apuka kell hozzá! :lol: Szóval Szegeden pl. nem kell semmi tanfolyam vagy ilyesmi.

Babzsák!
Tök jó a táblázat! Szépen lépegetünk előre! Korenáról nincs hír? Nem azt írta egyszer valaki, hogy már megszült? de lehet, hogy tévedek. Mindenesetre már nagyon régen írt.
Szóval egyforma a babakocsi színe is? A katalógusban az a másik még kinézett valahogy, de élőben nekem abszolút nem tetszett.

sch.judit
 
 


Fogalmam sincs,hogy mi lehet Korenával,tényleg. Már én is kérdeztem egy csomószor,de senki nem tudott róla semmit. Ha meg tényleg megszült már,akkor arról jól lemaradtam,mert én nem olvastam ilyet,az tuti!
Judit!
A babakocsiról pont így vélekedtem én is! A katalógusban tényleg nem rossza a színe,de élőben!!! Nekem sem kellett volna,az tuti! Csodálkoztam is,hogy a szürke-kék is akciós,mert először úgy gondoltam,csak a bordó lehet az,mert az oly csúf,hogy nem kell senkinek. Na elnézést,ha ezzel valakit megbántottam,de nekem egyáltalán nem tetszett!

Táblázat!!!
Azt hiszem lassan itt az ideje,hogy átadjam valakinek,aki fiatalabb várandós! Azért remélem nem olyan sürgős a dolog,de azt mondták,h Samuli 2 héttel nagyobb,meg a méhnyak is megrövidült,szóval bármi is van,nem szeretném,ha táblázat nélkül maradnánk(tok).
Aki szívesen csinálná,annak elküldöm skypen,msn-en,vagy akár emailben is.Persze tényleg nem szeretnék még szülni,csak ugye soha nem lehet ezt tudni...

Kép
babzsák
 
 


babzsák én szivesen átveszem ha gondolod, vagyis ha nincs jobb jelentkező, mert hát én szívesen csinálom csak hát én is már a vége felé járok :)
Szóval hátha más is jelentkezik, de ha nem akkor nekem nyugodtan küldheted :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Hello!

Köszi a papás szülés infókat,mindenesetre mindenképpen megérdeklődöm a jövő héten,hiszen akkor megyünk az utolsó előtti uh.-ra!

Elizabeth:Szerintem érdemes ilyenkor már elmenni 4d-re,mi a 26. héten voltunk,de akkor nem igazán sikerült,de teszek fel képet én is hogy lásd.
Kép 25.héten
Kép 27.héten(Nagyon sokat változott,husis)

Nanett:Nagyon cuki a babátok!

Berzkat:Ez tényleg jó hír,szerencsés vagy,hogy ,,lemaradsz" a császárról!Én is legalább a 37.hétig ki akarom húzni,de jobb lenne végig,minnél fejlettebb legyen.
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: