Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Viki, meg sem fordult a fejemben a teszvesz :lol: :lol: :lol: Rajzolok neki a falra az tuti és szétnézek ott akkor!! Köfike! :D

sz.andi
 
 


Sziasztok, mivel a zártoszályba nem tudok bejutni, így itt köszönök el. Ettem, vettem be gyógyszert, és megyek az ágyba.
Pá mindenkinek remélem holnap már jobb állapotban leszek és jövök!

KépKép
hene
 
 


Hene! Jó pihenést!

Kép
wasabi
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak füstjeleket jöttem adni.....a zárt sajnos nem enged be, pedig a hírek miatt majd kilyukad az oldalam.


Sajna én is, és a Laura is betegek vagyunk... nátha, köhögés, a Laurának a mandulái is be vannak gyulladva....rettenetesen köhög. Tegnap este megjártuk az ügyeletet is.
Kapott gyógyszereket, remélem ,hamar jobban lesz.
És abban is bízom, hogy Emma nem kapja el... :?


Nálunk ismét áll a bál, apa nekilátott az emeletnek.... :? egész nap fúr... :? Ettől persze Emma fél...
Szóval nem egyszerű.

Megyünk fél 1-re tanácsadásra, kíváncsi vagyok, mennyit nyom Emma...

Utána megpróbálok jelentkezni. Vigyázzatok magatokra!

CUPP

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
t.maria
 
 


Hene és Marcsiék
Jobbulást!

Nicike
Rizspépet, vagy tejberizst nem próbáltad még? Nekünk bejön a Mildipép barackos rizspép, és az is, ha én csinálok tejberizst úgy, hogy a rizst először vízzel megfőzöm, majd tápszerrel keverem, utána teszek bele gyümölcsöt és összetrumixolom, vagy a rizst le lehet paszírozni. Jó ötlet, amit Viki írt, hogy a tejpépbe gyümölcsöt tegyél.
kittina30
 
 


Bébé és Viki
Én is tartottam kicsit attól, hogy sértődés lesz az esküvőből, de végül nem lett.
Bébé
Nem semmi a 15 év, mi még csak 10-nél tartunk. Máté pont a 10. évfordulónkra született, illetve utána 3 héttel.

Majd mi is megtudhatjuk, hogy mi történt a zártban? Kíváncsi vagyok.
kittina30
 
 


Milyen a Maci kávé?
kittina30
 
 


20150601134430
 
 


Viki
Értettem! Akkor maradok továbbra is kíváncsi.
Köszi a Maci kávés linket.
kittina30
 
 


Viki,köszi!Eszembe se jutott h tegyek bele gyümit de akkor megpróbálom.
Milyen arányba kevered Lacusnak?

Andi,tudom h miki kell.Mi a minit vettük meg,de volt miki is,meg plutó,meg donáld kacsa minden volt:)

Kitti,megnézem majd ezt a banános tápszert,ha zt se eszi akko megnézem azt a rizs pépet köszi.

Ízesített tápszert kerestem a dm-ben de nem találtam.A beba banánoson kívül láttatok már?

nicike
 
 


Nikim!
180 ml vízhez teszek 7-8 tápos kanál pépet és kb. 30 ml gyümit öntök hozzá.
20150601134430
 
 


Én mintha láttam volna Bebán kívül is ízesített tápszert a Rossmannban. A márkája viszont nem jut eszembe.
kittina30
 
 


20150601134430
 
 


Betegeknek jobbulást!

Wasabi,
tudsz akkor tippet adni, hogy nyáron mit kenjek az egyéves képére?

Kép
bébé01
 
 


Vikim!
Kööööööööfi! Ezt a tejszínes vaniliásat felhajtom valahol.
A banánosat jól benéztem,az 8 hónapostól van :?

nicike
 
 


Sajnos az illetékes nem hatalmazott fel, hogy eláruljam, de igen már 3-an vagyunk! Ennyit elárulhatok! Bocsi, hogy húzom a mézesmadzagot, de én már csak ilyen minden lében kanál vagyok!
Mire nem jó a zárt osztály... (van akiről itt nem is tudnánk még, hogy pocakos... :wink:

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Titi!
Te kis huncut! Kép
20150601134430
 
 


Akkor valakiknek gratulálok. :-D
Egy kicsit irigy is vagyok. :oops:
kittina30
 
 


Sziasztok!


A zárt engem addig beengedett, hogy elolvassam, kinek örülhetek! Egy tuti, nem én vagyok az.... :wink:

Voltunk tanácsadáson, Emma 9200g és 74 cm.

Most alszik, apa meg valami fejtágításon van...4-re megyek értem, emrt én vittem el az autót, meg apát is végül.
Remélem, talisok jól érezték magukat!

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
t.maria
 
 


Marcsikám!
Jobbulást nektek!!!

Kóci nagyon csini!!!!!!
20150601134430
 
 


Sziasztok,

Nicike, most miattad írok, ne izgulj a fogyás miatt, tudod nem szabad olyan gyakran mérni, nekem is ezt mondták. Volt már, hogy én is mértem egy héten belül, és fogyott 15-16 dekát, aztán másnap megmértem, és több volt 13 dekával. Attól is függ, hogy mennyit evett aznap, stb. Állítólag ilyankor már csak havi hízást szabad nézni.
Persze azért ha tényleg fogy, havi szinten, akkor nem árt, ha látja orvos. A nem hízás megengedett, de a fogyás nem jó. Én már szakértő vagyok.

Gratulálok a titkos kismaminak, bárki is legyen az!

Kép
tamaraildi
 
 


Jó Reggelt!

Bébé! A Babénak van 50 faktoros naptejcsije. Ez kifejezetten babáknak van és nagyon jó! Igaz nem túl olcsó!
Gyógyszertárban kapható!

Marcsi! Szép méretei vannak Emmusnak! Puszi Nektek!

Titi! Te kis titokzatos! :wink:

Kép
wasabi
 
 



Kép
wasabi
 
 


Jó reggelt!

Wasabi,
köszi szépen! Igen, elég húzós az ára, de ha tényleg jó, akkor megéri. Egyébként mi is mindketten fehér bőrűek vagyunk, sokszor leégtünk már. Nyáron meg szeretnénk a gyereket valami fürdőbe is elvinni, mert a vizet azt szereti. :)

Kép
bébé01
 
 


Nálunk csak Én vagyok fehérbörű de nagyon! :cry:

Kép
wasabi
 
 


Jó reggelt!

Ezt a linket én is elteszem, Mátém is nagyon fehérbőrű az apjával együtt.

Hogy aludtatok?
kittina30
 
 


Mi jól, 2x keltünk csak, pedig szerintem fognövekedésben vagyunk.

Most kelt megint, már ezerrel rágja a rágókát. Mindjárt készítek neki papit.

Kép
bébé01
 
 


Jó reggelt!

Ez a link nekem is jól jön, én is és apa is fehér bőrűek vagyunk, bár apa szépen barnul. De úgy látom Mütyike is fehér lett.

Hene!! Hogy vagy? Remélem jobban! Hogy aludtatok?

sz.andi
 
 


Köszi Mi is jól aludtunk bár mostanság Szabi is sokszor ébred éjszaka!

Szabi most evett banánt és tápit!

Kép
wasabi
 
 


Máté is banánt és tápszert evett reggelire.
kittina30
 
 


Bébé
Szuper, hogy csak kétszer ébredt Pupu.

Mi 4-kor keltünk, aztán még fél 6-ig aludtunk, de elébbé bal lábbal kelt Máté, most sikerült elaltatnom, fél órát sírt, aztán csuklott, majd megint sírt.
kittina30
 
 


Nektek hány fogatok van? Nekünk kettő alul, de ezek már elég régen kijöttek, karácsonyra kaptuk az elsőt, január elején meg a másodikat. Azóta nem látom, hogy jönne másik foga.
kittina30
 
 


Kittina, Wasabi,
van már foga a fiúknak?

Kép
bébé01
 
 


Nagyon bejött nekünk a sportkocsi, tegnap kétszer is sétáltunk, aztán még aludt benne 2 órát az udvaron. Végre tudunk menni sétálni, a mózesessel nem is nagyon voltunk, csak az udvaron.
kittina30
 
 


egyszerre írtuk. :lol:

a két alsó jön neki. az egyik már áttört, de ahogy látom, a másik még nem. ezért ilyen kis rágcsálós most.

Kép
bébé01
 
 


Bébé
Pont előtted írtam, hogy hány fogunk van. :D
kittina30
 
 


És hogy viseli?
kittina30
 
 


Kittina! Szabinak ez a tízóraija volt!

Nekünk 4 fogunk van 2 fennt, 2 lennt!

Most lépek mert kevés a tápszerünk úgyhogy menni kell iratni!

Kép
wasabi
 
 


Máté annyira üvöltött, amikor jött neki a foga, hogy szörnyű. Végigsírta a karácsonyt, még azután is sokat sírt, hogy áttörte az ínyét.
kittina30
 
 


Wasabi
Értem, ti már a tízórainál tartotok ilyen korán. :-D
kittina30
 
 


Szabi már pici kora óta a sportrészben sétált és nagyon jókat alszik benne!

A két alsó foggal nagyon megszenvedtünk a felsők könnyen kibújtak!

Kép
wasabi
 
 


5-kor eszik először csak tápit! :D

Kép
wasabi
 
 


Tényleg lépek mert csak 10-ig van tanácsadás!

Ha hazaértünk jövök!

Kép
wasabi
 
 


Máté 4 hónaposan kezdett nagyon sokat nyűglődni, gondolom a foga miatt, még az orvoshoz is elvittük, + ki is hívtuk, hogy miért sír a gyerek ennyit. :-D Biztos a foga volt, mert utána nem sokkal ki is bújt az egyik. Nagyon aranyos gyerekorvosunk van, kijött, teljesen átvizsgálta a gyereket, de persze semmit nem talált nála. :-D
kittina30
 
 


Mi 4-kor szopizunk, ha így vesszük, akkor a 7-órás kaja nálunk is tízórai volt. :-D
kittina30
 
 


Egy-egy este volt, hogy keservesen sírt, de persze ölben nem volt baja.

Nálunk a papi volt a reggeli (előtte 4-kor tápizott), majd 11 felé lesz a tízórai. Apja csinált neki házi alma-banánt, nagyon ízlett neki, alapból becsókol egy üveggel. Úgyhogy hétvégén másfajtát is gyártunk neki, hátha azt is megeszi.

Kép
bébé01
 
 


futi-futi! :)

Kép
bébé01
 
 


Ti már adtatok a babáknak joghurtot?

Én Humana bébijoghurtot adok, de olyan "igazit", vagy krépmtúrót még nem adtam neki.
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Babu!

Köszi a krémes infót!

Mi jól aludtunk. 1szer hammázott. 9től megint alszik.

Hétvégi képek
Kép

Kép
20150601134430
 
 


Lackó nagyon édes! Ügyesen hintázik.
kittina30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: