Új privát üzeneted érkezett!

Kittina,
kajánk ugyanaz lesz, mint nálatok. :)

Hene,
nálunk reggel hatkor folyt ki a pisi. Nekünk a Pampers jön be.
Jó csavargást neked!

Kép
bébé01
 
 


Az én párom az ajtóig sem jutott, olyan gyorsan történt minden. :-D
Valahol ottfelejtették, és csak késve szóltak neki, hogy most már meg van a baba, fotózza le gyorsan.
kittina30
 
 


Felébredt Máté, megyünk játszani.
kittina30
 
 

 
 

:) szegényke.

Mi aznap este nem is fotóztunk, csak telefonnal gyorsan. Nem sokat láttuk, mert rakták inkubátorba rögtön, aztán csak kb. 3 óra múlva pár percre.

Kép
bébé01
 
 


nálunk is mocorgás van...

Dodó,
mit főzöl hétvégén?

Kép
bébé01
 
 


Szia Niki!!!

Mi újság? Ma leszel? Mert akkor én is leszek...

Kitti! Miért történt gyorsan? Mi volt?

Hene! Azé csak sikerüljön eljutni a fodrászhoz! Juj, nekem is mennem kéne, de sztem csak májusban, mikor a lagzi lesz, akkor jutok el.

Megyek reggelizni!

sz.andi
 
 


bébé!
Csak holnapra kell főzni, de a párom tuti kérni fogja, hogy had ő főzzön (mint általában minden hétvégén). Vasárnap megyünk barátnőméket meglátogatni, most hogy végre van autónk. Ők is magyarok, és van egy 10 hós kisfiuk.

Andi!
Csináltam reggel képet, csak apa gépén nincs fényképes program, az én gépemen reggel óta nincs net...szóval majd ha apácska megjavítja a netem, akkor tudok hozni.

d.dodó
 
 


Oké Dodó! De nem felejtünk ám! :wink: :D Vasárnapra meg jó barátnőzést, bár addig úgyis "találkozunk"!

sz.andi
 
 


Andi, ha Lili elalszik leszek,de egyenlőre ficánkol :)

Vikim,Szia!
Én nem vagyok túl fényesen.Lili meg....nem tom.

Tegnap voltunk dokinál,kértem a prevenart 4-EDSZERRE(!!!!!!!!!!!!!!) és megint nem adta be!mondván majd ha közössége megy...folyamatosan leizzad,kirázza a hideg,nem eszik tápszert,csak 120 ml egész nap,nyűgös,és naponta kb 3 szor 2és fél órát alszik!A védőnő azt mondta kérjek vizelet vizsgálatot meg teljes vérképet,erre kiröhögött a doki....

De nem tudom hol van itt a közelbe normális doki,a másik aki van,annó ő miatta jutottam kórházba...Szóval nem tudom!

Császár:
Nálam volt egy paraván,szóval apa semmit nem látott,amikor meg rángattak örültem h ott volt mert beszélt hozzám,és tuti sikítoztam volna ha nincs ott senki....
Képet mi se csináltunk,mert éjjel indultunk és naná h itthon hagytuk a gépet,telóval lett csinálva de nagyon sötét lett....

nicike
 
 


Nikim!
Nagy Kép Neked!

Válts dokit! Magándoki nem lenne?
20150601134430
 
 


Nicike,
igen, nálunk is volt paraván (el is ájultam volna, ha meglátom magam). Eleget látott szegénykém délután egytől este hétig :?

Kép
bébé01
 
 


Lépünk sétálni! Majd jövök!

d.dodó
 
 


Vikim a közelben van egy miniklinika nevű magánrendelő,oda akartam vinni Lilit,és kiderült a mi dokink rendel ott magánba :evil:
Lakos Piroska,olvastam róla jót is rosszat is....A magán rendelőben homeós orvoslást folytat,de nem tudom ha oda vinném,nem e ugyan annyit mondani mint a másik rendelőben....
De most körül nézek a neten,hátha találok valami normális dokit.
Semmi bajom ezzel sem,csak nekem túl laza,és lesz@rja ha kérem pl :adja be a prevenart.....

Lackónk hogy van? Lili sokszor puszilja :)

Bébé,az én férjem mikor bekerültünk a szülőszobára lecsúszott a széken és majdnem elaludt :evil:
A műtőben már nem volt ennyire vagány,de ha nagyon paráztam elég volt ránéznem,úgyanis a 110 kilójára szerintem s-es műtős ruhát kapott.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Na azt bánom h nem fényékepeztem le!!!!!!!!

nicike
 
 


Nicike,
:lol: vizuális típus vagyok!

Az én párom ha akart volna, sem tudott volna ücsörögni, mert nagy volt a jövés-menés. Sőt, segített az orvosnak meg a szülésznőnek engem lefogni vizsgálatkor. Mondta is, hogy nem is gondolta volna, hogy ekkora erő van bennem. :)

Kép
bébé01
 
 


Bébé,nálunk nem volt nagy jövés menés,bár nem is sokat voltam szülőszobán.Egész végig ketten voltunk bent a férjemmel csak,egyszer jött be a szülésznő megvizsgálni,akkor rájöttek ez nem tágulásos vérzés és egy uh után mentünk a műtőbe egyből.
Szóval nem volt egy hosszú történet :lol:

nicike
 
 



Akkor szerencse, hogy időben rájöttek, és nem hagytak feleslegesen szenvedni, veszélyeztetve ezzel mindkettőtöket.

Mennem kell, gyerekkorú hiányol.
Később még benézek!

Kép
bébé01
 
 


Sziasztok!

szia Nicike!
Örülök, hogy látlak! Hogy vagy??

Kittina!
Győrben szültél??? Hol laksz?

Most rohanok, mert rengeteg dolgom van.....később még benézek!

Kép

Lilla 1994. 03. 23.
Laura 1998. 02. 26.
Emma 2008. 07. 10.
t.maria
 
 


sziasztok!

Nicike örülök hogy látlak! Ha ráérsz,gyere hozzánk is!

bébé miért kellett lefogniuk mikor vizsgáltak?

Kép
linda24
 
 


Sziasztok!

Újra itt, de csak rövid időre, mindjárt mennem kell altatni, kicsit nyügi, mondtam neki, hogy nem kellett volna hajnali 4-kor kelni, persze azóta már aludt fél órát.

Maria
Szia.
Győrben lakom. :-)

Bébé
Ez engem is érdekelne, hogy miért kellett lefogni vizsgálatkor?
Puput miért rakták egyből inkubátorba?

Én sem láttam, hogy mit ügyködnek velem, mert valamivel eltakartak, azt viszont nem tudom, hogy mivel.

Andi
Azért történt gyorsan minden, mert nem szülni mentem be a kórházba, hanem NST-re vasárnap délelőtt. NST-n egyszer rossz volt a szívhang, de aztán helyreállt, utána megvizsgált a dokim, és megállapította, hogy nem tiszta a magzatvíz, egyből szülőszoba, mondták, hogy indítják a szülést, de akkor nagyon rossz lett a szívhang, úgyhogy egyből műtő. Szegény Máté nagyon lilán született, rám is jött a szívbaj, de szerencsére hamar kifehérdett. Máté nem is fogta fel, hogy világra jött, két napig egy hangja nem volt, aztán bepótolta. :-)
kittina30
 
 


Mindenki eltűnt?

Én elaltattam Mátémat.

Ti mennyi tápszert, illetve aki még szoptat mennyi anyatejet adtok a babáknak egy nap?
kittina30
 
 


Bébé
Neked miért lett császár?
kittina30
 
 


Linda, Kittina,
azért kellett lefogni, mert sajna nagyon alacsony a fájdalomküszöböm, és amikor megláttam a burokrepesztő eszközt, bepánikoltam és minden erőmmel küzdöttem, de ők nyertek. :D

Másodszorra meg, amikor a maradék magzatvizet nyomták ki belőlem.

Kép
bébé01
 
 


Azért lett császár, mert zöld volt a magzatvíz, és nagy volt a gyerek feje.

Inkubátorba azért került, mert állítólag kicsit kihűlt menet közben. Legalábbis ezt mondták. 2 órát volt ott.

Amikor kiszedték, tiszta sz@r volt a gyerek, a haja meg hatalmas. Mondta is a szülésznő, hogy hogy mosok ki ennyi kakit ekkora hajból??? :lol:

Kép
bébé01
 
 


:D
kittina30
 
 


Tápszert nap közben nem, csak éjszaka v. hajnalban 1x120 ml. Meg éjjel van, hogy beéri cicivel, az nem tudom mennyi.

Kép
bébé01
 
 


Nálunk is zöld volt a magzatvíz.
kittina30
 
 


Akkor ti sem esztek túl sok tápszert, illetve cicit sem.

Nálunk tápszer nincs, vagy csak akkor, ha banánt teszek bele, cici meg maximum kétszer egy nap, de az már nagyon kevés.
kittina30
 
 


Fel is kelt Máté, úgyhogy megyek, ez sem volt hosszú alvás, fél óra. Úgy látszik ma egy ilyen nap van.
kittina30
 
 


Jó étvágyat!
kittina30
 
 


Köszönöm, nektek is!
Enyém még alszik.

Kép
bébé01
 
 


Már nem...
Lépek én is.

Kép
bébé01
 
 


Én egész hétvégére elköszönök, majd csak hétfőn jövök. Azért ha lesz időm, este még benézek. Hétvégén vendégünk lesz, ma délután meg neki kell állnom takarítani.

Jó hétvégét nektek. Írjatok sokat. :-)
kittina30
 
 


bébé hát el is hiszem hogy megijedtél. Én is mikor megláttam a burokrepesztőt mondtam a férjemnek hogy te jó ég! És úgy szorítottam szegény kezét hogy csoda hogy nem tört el! :D
De mikor éreztem hogy jön a magzatvíz, mondtam a csajnak hogy csak ennyi volt?? És mindenki vigyorgott!

Kép
linda24
 
 


Kittina,
jót hétvégét nektek is! Én is családozom hétvégén, de azért biztos benézek. :)

Linda,
főleg azért ijedtem meg, mert én nem így képzeltem a burkokrepesztést (ne nevess ki, de az volt bennem, hogy infúzión keresztül benyomnak valami lötyit, ami azt a hatást váltja ki, hogy megreped a burok :roll: ) Ne kérdezd, honnan szedtem! Szóval tök nyugodt voltam ezzel kapcsolatban, aztán megláttam azt a hosszú izét...

Kép
bébé01
 
 


bébé nekem mondták a barátnőim hogy egy hosszú tűvel csinálják, de hogy ekkorával azt nem tették hozzá! :D Amugy megkérdezhetem hogy a fiadnak ez a rendes neve hogy Pupák, vagy csak becenév? Mert én még ilyen nevet nem hallottam! :oops:

Kép
linda24
 
 


Kérhetek valakitől egy telós listát? Tita száma kéne..

sz.andi
 
 


Majd azért jövök, nem csak ennyi volt... :oops: :lol: :lol: :lol:

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Hoztam sütit,aki kér belőle annak el kell jönnie :lol:
Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Attila a böcsületes neve, de az még túl komoly név hozzá. Most csak becézgetjük mindenhogy...

Kép
bébé01
 
 


Kike,
nem ér, te mindig nagyon finiket sütsz!!! Milyen krém van benne? Gesztenyés?

Kép
bébé01
 
 


Andi!
Elvileg átküldtem.


kike!
Ez nagyon jól néz ki! Csak sajna mostanra már drága a repülőjegy, hogy csak ugy hazaugorjak :)

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Kitta:
Tápszert megint nem issza Miku, de ha mégis akkor csak kakaó formájában, és csak kb. 60 ml-t. Pedig hogy örültem egy hete, hogy megint megissza 4 hónap után!

BB, mekkorát mértek Pupák fejkörtérfogatára, hogy azt mondták nagy volt?

Magzatvíz: nálunk is zöld volt, de Miku olyan gyorsan utat tört magának a nagy bucijával, hogy sima szülés lett belőle.

Andi, esküvő??????

Fodászból sajna nem lett semmi, majd jövő7 kedden 10-re megyek!

KépKép
hene
 
 


Bébé:vaníliapuding,simán megfőzve cukor nélkül,margarin kikeverve cukorral,belekeverve banán,meg barack,és a pudinggal összekeverve.
Köszi :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok
Kike! Nehogy szavadon fogjalak, és menjek. :wink: Rosszul járnál, mert rengeteget tudok enni!

Kép
dittke
 
 


Dittke, arról nem is beszélve, hogy nagy a család, mi???? :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hene 2009.03.13 14:36-kor.

KépKép
hene
 
 


Sziasztok!

Kike, köszi a sütit, igen jó volt! :) (de tényleg, mára ennyi elég is az édességből, éljen a fogyókúra!) 8)

Úgy látom, helyreállt közben a "zárt osztály" by Ami..... :( Nekem még mindig hiányoznak, no :(

Zsuzsanna

Kép
brúnó anyukája
 
 


Dodó:köszi-neked kivételesen repítek egyet fénypostával!

Apának is ízlett,két szeletet bevágott belőle.

A lazagne is nagy sikert aratott Apánál. :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hene! Igen nagy, és mindenki szereti a sütit! :lol:

Kép
dittke
 
 


Dittke:gyertek csak,van elég! :D
Megkaptad a pü-t a másikon?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: