Új privát üzeneted érkezett!

Én is itt vagyok. Mátém most aludt el. Ha felkel megyünk ki, szépen süt a nap, remélem még kint is alszik egyet.

Teszek egy képet:

Kép
kittina30
 
 


Kittina! Máté nagyon ari! Én is sétát tervezek, csak nálunk meg Roli alszik. Ő nyomja kb 3-ig, vagy még tovább is, pedig már fél egykor leraktam.

Kép
szly27
 
 


Kép
kittina30
 
 

 
 

Köszi Szly. Jó alvókája van Rolinak.

Most néztem a képeinket, és egyet sem találok, ami mostani és mosolygós. Pedig nagyon vigyori gyerek, de a fényképezőnek mindig komor képet vág. Régebben még vigyorgott a fényképezőnek.
kittina30
 
 


Máté már fel is kelt. Úgyhogy én megyek is.
kittina30
 
 


Kitta, csodaszép ez a kisfickó! Nagyon szép szemei vannak!

KépKép
hene
 
 


Köszi Hene! A tiéd is nagyon szép. A szeme pedig hol kéknek, hol zöldnek látszik. Szerintem zöld lesz, az enyém is az.
kittina30
 
 


Valaki megtudná mondani hogy csak én nem tudok a másik helyre belépni vagy más se? Mindig azt írja ki hogy hiba az oldalon! Már vagy 3 böngészővel próbáltam, egyikkel se enged be! :(

Kép
linda24
 
 


Lindus!
Senki nem tud belépni. ;) Nem a böngészővel van baj, sztem megint bedöglött a szerverük. Volt már máskor is ilyen.

Vivi?

Az én kis vérszegényem :lol: megint alszik
20150601134430
 
 


Linda! SENKI!!!!!!!!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Szasztok! :)

Remélem mindenki nagyot sétál a napsütésben :) Mondjuk itt fúj is...:(

Csajok ki adott már sóskát a prüntyőjének? Henén kívűl? Hogy fogadták?

Valaki aki hétfőn jön, tud nekem egy Dm-es Mam cumiutalványt hozni?

Kép
andkata
 
 


Ami Drága, tényleg jók a pasijaid! :D

Kép
andkata
 
 


Dodó! A nyári tálin etess Lizyvel halat, így az iszap bírkózás után tuti a te gyerekedet viszed haza! :lol: :lol: Mármint a szag alapján :lol: :lol:

Kitti!! Máté nagyon szép gyerek! Milyen jó husis! Csodaszép!! Milyen mérgesen néz pancsi közben :D


Ami! Áron is szívdöglesztő! Jó, hogy itt vagy!

Akata! Én már adtam neki és spenótot is. Nagyon szereti!

Linda! Én tuti adnék neki kakas mellet! Már marhát(nem te)(
:lol: :lol: :lol: :lol: )is evett!

sz.andi
 
 


Még nem vagyok készen, de rajta vagyok a témán. Nemsokára tiszta a lakás!! Juppiiiii!!

sz.andi
 
 


Negyedórán belül másodszorra öltöztettem át Mikut tetőtől talpig. Először az ebéd jött vissza, és ült bele, utána a teásüveg tetejét csavarta le, öntötte ki és ült benn úgy, hogy a kezével pacsált benne. Ezt jól leírtam.

KépKép
hene
 
 


megyünk aludni, a gyerek már hulla

KépKép
hene
 
 


Na, Lizy nem sokat aludt! (Konkrétan annyit, míg volt időm a festéket feltenni a hajamra)

Andi!
Jó ötlet! :lol:

Egy óra alatt iszonyat hó esett, és még mindig szakad :(

d.dodó
 
 


Akkor megnyugodtam!

Viki nálunk is alszik szegény kis vérszegénykém! :D :D

Hene hát ezek a gyerköcök már csak ilyenek! Nálunk ritka de van amikor 3x öltöztetem Vivit egy nap. Vagy kakis lesz, vagy kajcsi jön vissza! :D

Dodó nem semmi hogy nálatok esik a hó! Vagy ez ott svédországba megszokott? Én rosszul lennék ha itt most elkezdene esni a hó! Bár nemrég akkora jégeső esett hogy csudi!

Voltunk délelőtt védőnőnél! Megkaptuk a második prevenart, remélem nem lesz lázas!
76cm és 8510 gramm! És megint olyan jól viselte a szurit, szinte nem sírt, csak mikor beleszurta a dokinő, akkor egy kicsit felsírt, és ennyi!

Kép
linda24
 
 


Üdv mindenkinek!

Képek nagyon jók,na meg a videó is!!

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Linda! Sz súly! Mütyikém nekem kis mini gyerkőc. Már nem Lizy az, hanem Mütyi. Ez van!

Bébé! Hol jársz? Attól, hogy egy kicsit többen vagyunk itt, az nem azt jelenti, hogy el kell tűnni! Gyertek vissza!! :lol:

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Andi,
ha hiszed, ha nem, most kapcsolatban be a gépet. :D

Sajnálom, hogy nem jó az oldalatok, de jó, hogy itt vagytok!

Dodó,
nem semmi kajákat eszik Lizy (lazac)! Bár, gondolom - mint írtad is - ez ott a normális. Ő is olyan ínyenc lesz, mint a szülei! Tényleg mindig finiket főzöl. Régen én is szerettem, de mostanában csak megveszem a Kiskegyed Konyháját, és elképzelem, hogy milyen finomak a kaják. Nincs türelmem, sajna.

Kép
bébé01
 
 


Kép hello csajok

Kép
bébé01
 
 


Helló Pupák! Nagyon szépséges vagy!!!!!!!!

KépKép
hene
 
 


Köszönjük!

Elbúcsúzom mára, lassan fürdés, vacsi, aztán ha szerencsém van, alszunk is.

Jó éjt mindenkinek!

Kép
bébé01
 
 


Én is elköszönök! Joccakát!!!!

KépKép
hene
 
 


ÓÓ, de szép Pupák!! Egyemmeg!!!

Én végeztem, kész vagyok, mint a lecke! Csilli-villi a lakás! Ezt úúúgy szeretem!!

Jó éjt Nektek!!

sz.andi
 
 


Sziasztok!

Andi
Irigyellek a csilli-villi lakásért. Holnap nekem is muszáj lesz takarítanom.

Bébé
Pupák nagyon cuki.
kittina30
 
 


Andi
Megnéztem a Viki videót, és nagyon tetszett. Szerintem nagyon odaillik az a zene.
kittina30
 
 


Köszi Kitti! Hiába én csináltam, de még a mai napig kiráz a hideg, mikor nézem! :oops: :D

sz.andi
 
 


Megnéztem Gergő videót is, nagyon tuti. Nálunk is a legjobb játék a pille palack.
kittina30
 
 


Andi
Megértem. Ezzel én is így vagyok, főleg, ha az újszülöttkori képeket nézegetem. Csak azt sajnálom, hogy nem csináltunk jóval több fényképet.
kittina30
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!
kittina30
 
 


Kitti!! Pont ez a bajom nekem is. Alig van kép. Egészen pontosan 3 db. utáltam, mikor terhesen fotóztak, sokat híztam. Apa nem egy fotóművész, nem szeret fotózni és a szülés közben se fényképezett. Ráadásul a császár alatt is lehetett volna, a doki mondta, de nem lett. Szóval összesen 3 kép van. Vigyázok is rá!! :lol:

De a köv. babánál minden más lesz!! :wink: :D

Jó éccakát!!

sz.andi
 
 


Jó reggelt!

Mi 4-kor keltünk. Máté úgy gondolta, hogy kialudta magát.

Andi
Császár közben fényképezni? Az én férjemet nem engedték be a műtőbe, ezek szerint máshol bemehet apa?

Rólam is kevés pocakoskép készült, nem is azért, mert zavart, hanem valahogy elmaradt. Én is jó sokat híztam, de főleg hasra, ezért csak szülés után látszott, hogy nem is a baba miatt voltam akkora. :D Még most is van rajtam jó sok, de már minden este tornázom, egyszer csak lemegy.
kittina30
 
 


Jó reggelt!

Mi 6-kor keltünk. Csak gyorsba odatettem Miku ebédjét, mert megyünk le anyuékhoz a délelőtt folyamán.

Ébresztő hétalvók!!!!!!!!

KépKép
hene
 
 


Vagyok én is! Jó reggelt mindenkinek! Remélem otthon szebb idő van mint itt. Tegnap délután kettőtől hajnalig egyfolytában szakadt a hó! :( Hajnali 3-kor meg már jött a hókotró, felébresztve Lizyt. Persze visszaaludni nem akart...egy órát fent volt. Aztán nagynehezen visszaaludt és aludtunk fél 7-ig.

d.dodó
 
 


Sziasztok!

Dodó
Nem irigyellek a hó miatt.
Itt jobb az idő, süt a nap és most nem esik semmi.

Hene
Miku mit fog ebédelni?
kittina30
 
 


Dodó, sajnálom a hajnali ébredést! Itt lóg az eső lába! :(

Kitta, krumplipüre lesz halacskával! Szereti!!!!!!!!!!

KépKép
hene
 
 


Jó reggelt!

Itt is esik a hó, vagyis a havas eső. Szép idő, még jó, hogy tegnap ablakot mostam :evil:

Kitti! Apa protekcióval jöhetett be a császárra :oops: :lol: Mindketten eü-sök vagyunk :oops: Így nem volt gond, meg fel sem merült, hgy esetleg nem jöhet be. :D

Mai ebédje Mütyinek spenót pulyka husival!

Mi meg nem tudom.

Szegény Lizy!

Hene! Anyukádéktól tudsz jelentkezni, nem? Milyen volt az éjszaka?
Nekünk most tűrhető, reggel rosszabb volt. Hajnalban kelt többször.

sz.andi
 
 


Nekünk maradt zöldségleves ebédre, meg apácskának egy adak rízs szósszal. Én magamnak nem főzöcskézek tulzottan...eszem egy zöldséges omlettet és kész.

Lizy valami üvegeset fog. Mondjuk makarónit!

d.dodó
 
 


Krumplipüré halacskával fincsi, mi még ott nem tartunk, és a spenótnál sem.

Nálunk megint üveges lesz, ma nem kínzom a gyereket, azt adom neki, amit tudom, hogy nagyon szeret. Almaszósz csirkével és banánnal.

Andi
Így már értem. :-D Tényleg kár, hogy nem fotózott.
kittina30
 
 


Hát fél 10-kor megébredt, visszaaltattam, majd 2-kor, de öltözés volt, mert kifolyt a pisi. UTána bevittem magamhoz és aludt reggel 6-ig. Ha tudok jelentkezem, de el akarok menni a fodrászhoz ha fogad! Lassan szólok anyunka, hogy jöjjön értünk.

KépKép
hene
 
 


Néha örülnék neki ha megenné az üvegest, kényelmesebb lenne, de így meg olcsóbb. :?

KépKép
hene
 
 


Nekünk mindenfajta pelusból kifolyik éjjel a pisi, úgyhogy teszek a derékrészbe textilpelusba való pelenkabetétet, és még így is sokszor pisis a rucink.
kittina30
 
 


Nekünk csak a Libero a jó. Amúgy nálunk ez egy ritka alkalom volt!

KépKép
hene
 
 


Na megyünk, ha tudok jelentkezem!

KépKép
hene
 
 


Sziasztok!

Üdv az előkerült zugolvasóknak! Örülök hogy fut tovább a topik!
Nagyon édesek a baba fotók :wink:

Babu merre vagy?????

Kitti, én is császárral szültem és bejöhetett apa!Álltalába be engedik azt aki veled megy a szülőszobára.Hol szültél?

nicike
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Világ császárosai egyesüljetek! :lol: (én is- én is)

Nálunk sem jöhetett be a párom, de nem bánom, jobb, hogy nem látta, ahogy rángatnak, hogy kivegyék a gyereket. De az ajtóban stoppolta, onnan felügyelte.

Kép
bébé01
 
 


Jó reggelt!

Nicike!

Kép

Hogy vagytok? Lili Manó?
20150601134430
 
 


Üdv
Nicike. Én Győrben szültem.
kittina30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: