Új privát üzeneted érkezett!

A héten szabin vagyok... de még csak most jutott időm, hogy olvassak egy kicsit... :)

Manó! Őszinte részvétem! :( Az anyukám mondja mindig, hogy egy családban "megy valaki... és jön egy másik...." Tudom ez most nem vigasztal... de légy erős, és kitartás!

Erika! Sajnálom, hogy nem sikerült uhu-z... olyan csalódás... tudom mit érzel... a múltkor mi is így jártunk... :(

Aranynap! Csodaszép leszel a Nagy Napodon! Sok boldogságot kívánok!

Képzeljétek az egyik barátnőnk kismama lett! Már egy éve próbálkoztak... és most sikerült... decemberi babó lesz... :)
vikiviktor
 
 


Zsófi: várjuk a képeket a holnapi UH-ról !!! :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok!

Erika, sajnálom a mai uh elmaradást :cry: :cry:

Zsófi, drukk a holnapi uh-hoz :)

Viki, hogy van a lábdagadásod? Jól tetted, hogy szabit vettél ki :wink:

Csajok, ugyi sajnos a 9 hónap alatt nem tudjuk kivédeni az idegeskedést.
Ha csak hirtelen haragról van szó (kiabálással és hirtelen "stressz-szint" emelkedéssel), de utána tök gyorsan (15 percen belül) lehiggad az ember lánya, akkor ugye nem ártunk a picinek?

Valahol olvastam, hogy csak a folyamatos stressz az, ami szorongást stb. okoz a magzatnál.
Vendég
 

 
 

Aranynap,ruha egyszerű,de gyönyörű,nekem nagyon tecc!!!!!

Manó,részvétem! :cry:

Erika,sajnálom hogy elmaradt az uh.

Andi,csak óvatosan azzal a munkával.

Köszi a sok tanácsot,hát nem is tudom ,ez a pelus 3-5 kg-t ír,80 darab mondjuk 10-13 napra elég.Mennyi idő míg eléri a baba az 5 kg körüli súlyt????Ennél kisebb nincs ebben a márkában(tescos).mert ha 1-2 hónap alatt kinövi (vagy kevesebb??? :oops: ) akkor elég a csomag,de lehet veszünk inkább a kövi méretből,meg egy csomagot a kisebből és az úgy talán már jó lesz.lassan kezdek izgulni,hogy mindezeket hogyan is fogom megoldani,eddig nem gondoltam ördöngösségnek,gondoltam jön ösztönből,de mostmár!!!! :?

sutimano76
 
 


Már bocsi,nem akarok követelöző lenni,de jó lenne ha töltögetnénk a talis táblát,mert így nem lesz időpont.
Brumi a római volt megbeszélve,de ha jó a többieknek amit te ajánlottál,nekem mindegy mehetünk oda is.Én felveszlek téged valahol (meg ha van rá igény mást is) és huss!!!
Látom a legközelebbi a május 15,de akkor sajna nekem nem jó,megyek a nődokihoz,így arra a napra a kocsis felajánlás nem megy.

Taranee,ha meg van az anyag,hívj,megbeszélünk egy időpontot és megvarrjuk.A paplan ,lepedő és esetleg a párna mérete fontos!!Az alapján vágjuk ki a huzatot.Vagy a melegítőt szeretnéd.végül is mindegy.

sutimano76
 
 


Hello lányok!
Rohanok, de fel kell töltenem... Anyu vett Csokikának ruhákat :)
Lehet, hogy láttátok már, azt hiszem a Tescoban vette, és pont azt a hálózsákot, amit kinéztem :))
Felhívom a figyelmet a sapkára :D...


Kép
Kép
Kép

floranan
 
 


Floranan,nagyon szép rucik!!!

sutimano76
 
 


Manó, részvétem! :(

Szilvi, nehéz helyzetben vagy.....

Floranan, jó kis cuccok!

Bár senki nem szokta lereagálni a linkjeimet, de csak azért is rakok:

http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... m,l,xl,xxl

Kép
kata05
 
 


Floranan!
Én is ilyen tescos rucikat vettem Matyinak és Málnának! :lol:

Kata!
Én nem hiszem, hogy 2 baba mellett kipróbálom a mosható pelust. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Na én sem egy baba+ plusz egy nagymama mellett! Meg drága is egyszerre! Csak írtatok róla én meg keresgéltem.
Örülök h rendben vagytok!

Kép
kata05
 
 


Pelenka:
én se hiszem, h most a Pici mellett kezdem el megváltani a világot :(
drága is meg időigényes is.. meg ugye nem biztos, h a mosás miatt annyival kevesebbet szennyeznénk a környezetet..
Nehéz dolgok ezek!!

Floranan a rucik cukik!!:D

TALI, nekem is tök furi a májusom, úgyh megvárom a végleges időpontot, s minden tőlem telhetőt megteszek, h jöhessek!!

Aranynap, Bobóka, sikerült tegnap találni szupi rucikat?! :)

Kép

Kép
móka:)
 
 


Sziasztok!

Hajrá az UH-khoz!!! :) Majd kérjük a képeket! :)

Floranan!
Pont ezek a rucik tetszettek nekem is!!!!! :D Klasszak! :)

Móka!
Igeeeen!!!!! Az egyik üzletben a hosszú ujjú cuccok le vannak értékelve 50%-kal!!!! Én ott vettem két felsőt, a Gólya nevezetű boltban meg én egy farmert vettem és egy kis baba-kardigánt, Boboka meg egy nacit meg textilpelust büfihez, meg baba feje alá stb. :)

Ja, és jövő hét végén már feleség leszek!!!! 14-én lesz az esküvőnk de. 9-kor!!!! :D

KépKép
aranynap
 
 


[quote="kata05"]M írta:kata05anó, részvétem! :(

Szilvi, nehéz helyzetben vagy.....

Floranan, jó kis cuccok!

Bár senki nem szokta lereagálni a linkjeimet, de csak azért is rakok:

http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... m,l,xl,xxl


Kata: köszi a linket !!!! :) ... pont most vagyunk a szobatisztaságra szoktatás kezdetén, megtetszettek ezek a leszoktató bugyik, ilyet fogok rendelni :)

Flora: nekem is vannak a Tescoból ilyen dolgaim a kicsinek, nagyon szép és jó minőségű darabok :)

Képzeljétek: ma beirattam Lillát az oviba !!! :lol: :lol: :lol: ... d hiszem most született, hogy lehet, hogy már oviba iratom ???? :shock: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Brumi :D! Hogy tudtad oviba íratni?

Kép
kata05
 
 


Bocsássatok meg, nem kötözködni akarok.
A "nagy csomag" a lába között segíthet helyrehozni az esetleges csípőgondokat, mielőtt fél vagy egy éves korában kell terpeszbe kötözni. Mosódióval mosok, ecettel öblítek, napfénnyel fehérítek, és a híg anyatejes vígan kifolyik a szuper nadrágpelenkából is...
Másrészt én fogok venni mosható betétet, mert nagyon zavar az eldobható (azt a kupacot se szeretném a kertem végibe). Én különben 24 éves korom óta kétévente egyszer menstruálok két gyerek között.

Bibi, nem lesz Lilládnak túl nagy sokk, hogy szinte egy időben a testvére születésével "kidobjátok" otthonról??? (Nem bántani akarlak, de szándékosan fogalmaztam ilyen durván, egy elsőszülöttnek nagyon durva, amikor kistestvére születik)

Manó, Isten adjon vígasztalást nektek, különösen a Nagyapádnak!

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Sziasztok!

Tudna nekem segíteni vki? Tegnap voltam genetikai uh-on, és azt állapították meg, hogy a placenta a hátsó falon, mélyen tapad. A doki csak annyit mondott, hogy beszéljem meg az orvosommal, de ő hozzá majd csak hó végén megyünk.
Ez rossz? Vagy mit jelent?

Mindenkinek szép napot!

Moncsi

Kép
moncsi86
 
 


Annyit jelent, hogy most pihenj sokat és jó reménység szerint később följebb megy, ahogy nő a méh.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Köszönöm a választ, vmi ilyesmit sejtettem, mert közben utána olvastam a neten is.. ott sem bíztattak semmi jóval :(

Kép
moncsi86
 
 


Hű, gondoltam, hogy ez a pelus-kérdés vitákat fog szítani. :) De a dal is úgy szól: "Mindenki másképp csinálja...". :D

Mondjuk Lilla még biztos nem most megy oviba, csak várólistára kerül, nem? Egy olyan kis pöttyöt oviba küldeni biztos nem tud az anyukája. :) Három évesen is csak nehéz szívvel válnék meg, de van, ahol nincs más lehetőség, és a 3 év azért már bőven bölcsi-kor. :)

KépKép
aranynap
 
 


[quote="kata05"]B írta:kata05rumi :D! Hogy tudtad oviba íratni?


Úgy, hogy jövő május végéig betölti a hármat, tehát most kellett beiratnom, ha azt szeretném, hogy jövő márciusban el tudja kezdeni az ovit ... annál hamarabb semmiképpen, és akkor is csak fél napra megy majd :) ... itt Szadán nincs bölcsi, viszont nagyon szuper ovi van, és mindenkit felvesznek ... vannak a körnéyken magánovik és egy waldorf is ... még nem döntöttem a waldorf és ez mellett, de azért ide most beirattam :)

Képzeljétek: a nagycsoportosok egyik szobájában volt a beiratkozás, bemegyünk, az én minimanóm úgyzsi, be a nagyfiúk közé, és elkezdett velük építőzni ... csak lestem :) ... alig akart hazajönni ... na, persze, ha csak egy pillanatra is nem látott volna, nem lett volna ilyen bátor kisoroszlán :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Csajok,

ha már a pelenkák szóbakerültek... találtam egy oldalt, ahol lehet összeállítani többféle pelenkából álló mintacsomagot, meg online rendelni és vannak olyan márkk, amik (sztem) boltban nem kaphatók. Nem azt mondom, hogy olcsóbb, mint boltban, de ez a mintacsomis dolog sztem tök jó ötlet. Mi is szinte minden méretben mást használtunk, vagy legalábbis 2félét. volt ami az egyik méretben nagyon bevált, de az egyel nagyobban már nem. Egy jó tanács, ha van ismerősötök, akivel tudtok 1-2 darabot csereberélni az a legjobb, és úgy könnyen ki lehet próbálni a különböző gyártók pelusait. A pelus mosást én se vállalnám be... még nem is biztos, hogy a mosás részével lenne gondom.. bár ha belegondolok, hogy áztatgatni kéne folyamatosan... na mindegy... nekem a vasalás okozna marha nagy melót. Így is rengeteget vasalok, mert hát azok közé tartozom, akik minden cart kivasalnak.. és ha belegondolok, hogy a mostani adaghoz hozzájönnek majd még a pici ruhái és lenne még egy valag textilpelus is. Köszönöm, de nem. Jaa, a link:
http://www.pelenka-shop.hu/

Pesti kismamik (és persze másokat is érinthet) van Szentendrén egy kismamaruha-outlet. Aránylag tűrhetőek az áraik. Kukk meg:
http://kismamaruha.net/bolt/

És végül... Ma megkerestek a pocifix-párnával kapcsolatban, nem-e forgalmaznám én is. Meglestem miről is van szó és úgy döntöttem tök jó dologról van szó. Így, ha valakinek megnyerte a tetszését, szóljon és nagykeráron (+posta) tudok neki hozni.
http://www.pocifix.hu/
Nekem szimpatikusabb, mint a hagyományos szoptatópárna... lehet mert kisebb helyet is foglal.

Kata, én mindig megkukkantom a linkjeidet, max nem reagálok. :oops: Úgyhogy csak hajrá. ;)

Kép Kép
manósziget
 
 


[quote="laki papné"]B írta:laki papnéocsássatok meg, nem kötözködni akarok.
A "nagy csomag" a lába között segíthet helyrehozni az esetleges csípőgondokat, mielőtt fél vagy egy éves korában kell terpeszbe kötözni. Mosódióval mosok, ecettel öblítek, napfénnyel fehérítek, és a híg anyatejes vígan kifolyik a szuper nadrágpelenkából is...
Másrészt én fogok venni mosható betétet, mert nagyon zavar az eldobható (azt a kupacot se szeretném a kertem végibe). Én különben 24 éves korom óta kétévente egyszer menstruálok két gyerek között.

Bibi, nem lesz Lilládnak túl nagy sokk, hogy szinte egy időben a testvére születésével "kidobjátok" otthonról??? (Nem bántani akarlak, de szándékosan fogalmaztam ilyen durván, egy elsőszülöttnek nagyon durva, amikor kistestvére születik)

Manó, Isten adjon vígasztalást nektek, különösen a Nagyapádnak!


szerinted durva, hogyha szeptemberben megszületik a tesója, és fél év múlva (nem kötelező jelleggel, ha megy megy, ha nem, nem ,és csakis fél napra) gyerektársaságba adom ??? ...

nekünk messze van a rokonság mindkét részről, Lilla a nap 24 órájában csak velem van ...és látom, mennyire nem elég neki, amennyit így a növekvő pocakkal gyerektársaságba tudom vinni (nincs játszótér, nem tudunk napi szinten pikk-pakk hasonló korú gyerekek között lenni ... egy új részén lakunk a településnek, csak autóval tudok mozogni, minden messze van ... és egyre kevésbé férek be a kormány mögé ... :shock: :lol:

és ráadásul szeptemberben, ha megszületik Brumika, nem megyünk majd sehová jó ideig, mert a kicsit nem lesz kire hagynom (nem is tenném), Lillát meg nincs, aki nap közben elvigye majd, hogy egy kicsit hasonló korúak között legyen ... ő egy ilyen gyerek: imádja a gyerektársaságot, én már most vagyok elég neki

de igen, ez nagyon sok fejtörést okozott már nekem, és még fog is: szeptebmbertől beszorulunk egész télre a lakásba, mert a kicsivel télen, amikor betegség betegséget követ, nem szívesen megyek majd játszóházba, meg zenebölcsibe, leghamarabb februárban, de inkább márciusban gondolom, hogy mozdulni tudunk ... addigra pedig teszünk egy próbát az ovival: ha tetszik neki, miért ne járna ???

Anna: azért azt te is elismered, hogy nem te vagy az átlagember, és nem az az általános, ahogy ti éltek ... ez egy nagyon tiszteletre méltó életforma, de nem ez a mai magyar valóság ... és nagyon felháborít, amikor olyan anyukák, akik tényleg nap-nap után szennyezik a környezetet, nem figyelnek semmire, gyártják a szeméthalmokat, és amikor születik egy gyerekük, akkor hirtelen jönnek azzal, hogy mennyire szennyezi a pelus a környezetet ... majd akkor tudom ezt elfogadni, ha valaki tényleg úgy él, és gondolkodik, mint TE : az ilyen szülőtől, aki folyamatosan gondol a környezetre, el tudom fogadni, hogy tényleg zavarja ez a téma, és nagyon tisztelem, ha hajlandó ennyi gyerek mellett, szinte folyamatosan kakis pelust mosni !!!

Szóval: szándékosan nem neked címeztem azt az üzit, elnézést kérek, ha magadra vetted ... én sajnos túl lusta és kényelmes vagyok a kakispelus mosáshoz :shock: ... de legalább beismerem :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Tettem fel a doksik közé egy homeoátiás könyvet. Akit érdekel nézze meg. Én is csak most kaptam és gyors fel is töltöttem, nemtom mennyire hasznos...

Kép Kép
manósziget
 
 


Anna!
Félreértettél. Nem a kert végében gyűjtjük a lebomló hulladékot és komposztáljuk, hanem külön kukába gyűjtjük és hetente elviszik. Az egész városban kötelező szeletíven gyűjteni, van biokukánk, hagyományos, illetve zsában viszik a papír-műanyagot. Még a kukákat is a város biztosítja. Mióta így van, alig van a hagyományos kukában szemét. Igaz a konyhában is 3 szemetesünk van és néha fárasztó mindent külön dobálni, ja és persze fejben tartani, hogy melyik fajtát melyik nap szállítják. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Szép napot mindenkinek!

Látom már pelenkáztok, háááááát én mindenkit megértek, ma olyan a hormonháztartásom, hogy belefér, de ha nem eldobható és korszerű mosható, az veszett drága!!!!!Klikk a linkre, aki nem hiszi...

http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... m,l,xl,xxl

Ikreknél meg sem fordul a fejembe más, mint az eldobható, persze még + három nagyobb gyerek is okoz mosnivalót!

szépek a babaholmik, amiket vettetek:) Én megtaláltam a legeslegeslegolcsóóóóóbb bababútort a gyártónál!!! Küldöm a linket, érdemes azt is megnézni, aki még nem vett kiságyat:)

http://www.liliputi.hu/index.php?m=prod ... m,l,xl,xxl

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Bocs, kétszer küldtem el ugyan azt a linket, a bútoros itt van:

http://www.kindermobel.hu/bababolt.shtml#


Elment az eszem, nem vagyok terhes?

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


törölve

kispiskóta
 
 


Csunyeszka, te biztos nem olvastad a linkemet! :wink:

Kép
kata05
 
 


Bocs Kata :oops: sokszor örülök, ha elolvasom az összes témát, mert ritkán vagyok gép előtt...( Manósziget linkjeit bezzeg megnéztem)


Nem tudom, ki-hogy van vele, de nekem rendesen gyomor savam lett reggel. Megittam a szokásos teáimat és paffff, azt hittem leég a nyelőcsövem. Nem emlékeztem, hogy ilyen korán előjöhet. Remek, 12 hétig hánytam, majd 6 hétig végre nyugi a kajaemésztőmmel, erre tessék!

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Csunyeszka, a rennie nagyon jó a gyomorégésre.
Nekem a vádlim görcsölt be egyik hajnalban, életemben először...hát nagyon fájt!
Jó a bútor és az áraik is, de nekünk már meg van a kiválasztott, csak majd meg kell venni.
Milyen babakocsitok lesz?

Kép
kata05
 
 


Ezt a pocifix párnát jó hogy lehet kapni! :shock: Jó borsos ára van, hát én a paplanomat gyűröm a pocim alá, eddig bevált.

Kép
kata05
 
 


Én meg itt bent meg sem tudom nyitni a linkeket, otthon meg nincs számítógép, Anyuéknál meg nem mindig ülök géphez. :D

Amúgy mi az az olcsó kiságyak? És hol leledzik az üzlet?

KépKép
aranynap
 
 


Boboka, hooooooooooooool vaaaaaaaaaaaaagy??????????

KépKép
aranynap
 
 


POCIFIX PÁRNA!!!! :lol: :lol: :lol:
Ez annnnnnnnnnnyira vicces!!!!!
Egyébként én is a paplant vagy egy párnát szoktam a pocim alá tenni. És forgok vele éjszaka. :D Meg lökdösöm a Párom, hogy menjen picit odébb, mert nem férek el a párnámmal. :lol: :lol: :lol:

KépKép
aranynap
 
 


Bibi, az első levélben nem írtad, hogy márciusban megy, csak hogy beírattad az oviba! így már egész más! :) Ja, és a szadai ovi tényleg szuper, a tesóm gyereke is odajár és nagyon szeretik!

Nem értettem félre, én csak elképzelni szoktam a pelenkahegyet, bár az igaz, hogy mi a kertben komposztálunk :wink: , és én is négyfelé rakom a szemetet, bár innen csak a flakonokat és a "hagyományos" szemetet viszik el.

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


[quote="laki papné"]B írta:laki papnéibi, az első levélben nem írtad, hogy márciusban megy, csak hogy beírattad az oviba! így már egész más! :) Ja, és a szadai ovi tényleg szuper, a tesóm gyereke is odajár és nagyon szeretik!

Nem értettem félre, én csak elképzelni szoktam a pelenkahegyet, bár az igaz, hogy mi a kertben komposztálunk :wink: , és én is négyfelé rakom a szemetet, bár innen csak a flakonokat és a "hagyományos" szemetet viszik el.


komolyan, szadai a tesód? :)... milyen kicsi a világ :)

még lehet, h márciusban sem ... csak ha lesz kedve ;) ... ő a szemem fénye, az a fontos, mi a legjobb neki :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Sziasztok!

Kata a linkeket elolvasom,csak nem reagálom le,de tegyed csak,mert így majd elő tudom keresni ha szükség lesz.Én még mindig nem tudom mit kapok és mit kell megvenni,talán ebben a hónapban eljut hozzám minden és akkor kiderül.

Szelektív hulladékgyűjtés:Nagyon szép meg minden,de elárulok egy NAGY TITKOT:az egyik barátosném kitalálta hogy csinál egy vállalkozást és a kidobandó üveget fogja éttermekből,stb.összeszedni,mert az eladható üveggyáraknak,volt is gondja,mert nem ő volt az első aki kitalálta ,stb.De mostanra normalizálodott a vállalkozás.Ám egyszer rákérdeztem,hogy miért nem beszéli meg az FKF-fel,hogy az ő álltaluk összeszedett üveget is begyűjti,ill.a többit(papír,műanyag),miért nem gyűjti stb.Hát felvilágosított,hogy bp-en az FKF gyűjtőkből úgyanúgy a többi közé kerül a szemét,mert van sok szemétláda aki bedobja másfata szemetét ,és arra már nincs pénz az FKF-nél hogy munkásokat fizessen az újabb szelektálásért.Valamint sok ember nem szedi le a sörösüvegről a papírt és ez így már nem is szelektív.Szóval ez csak népnevelőnek rakták ki,de miután kikeveredik a szeméttelepre ott bizony összeöntik.Bocsi azoktól akikben most egy világ omlott össze,de ez a valóság!!!!

sutimano76
 
 


Nekem nem nagyon megy az oldalt fekvés se párnával se anélkül,próbálkozok,de a méhtartó izmok vagy szalagok vagy mik nem bírják,így ha mégis megfordulok éjszaka azt bizony reggel érzem .
Ma amúgyis többször fájdogált a pocim,hát nem kíméltem magam az utóbbi napokban,ezért ma délután csak feküdtem.

sutimano76
 
 


Süti, és akkor hogy fekszel? Én még olyan félig oldalt-félig hason... Háton az minden szempontból kilőve, oldalt se szeretek túlságosan, de egy idő után ez már nem kívánságműsor lesz. :D

Kép Kép
manósziget
 
 


Azért kell alápolcolni a pocit. Úgy sem bírja? Amúgy akkor lehet, hogy azért fájok én is??
Mindegy, írtam ma a Dokikámnak, hogy nem múlik a keményedés, szóval meglátjuk, mi lesz az ítélet...

KépKép
aranynap
 
 


Babakocsik: még nem tudom milyen lesz, ráérek izgulni még 8 hét múlva :lol: :lol: (addig semmit nem veszek, de kocsiból használtakat nézem)

Nekem alváshoz szopipárna van és baromi jó dolog! A lábam közé (két térd és comb)teszem az egyik csücskét a hasamat tartja a közepe és a fejem alá gyűröm a másik végét:) Nekem bevált!
Azt is néztem valahol 2500 ft ért már van, ha megtalálom linkelem.

A gyomromra már vettem savlekötőt mert azt hittem elég a nyelőcső :(

A bútor üzlet Szolnokon és Jászalsószentgyörgyön van, de lehet rendelni is tőlük. Én az Ati kombi kiságyat néztem ki, vagyis kettő kell majd, amiből heverő is lesz. Így a két ágy megáll 60 ezerbe, és 12 éves korukig letudtam a fekvőhelyeket.

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Sziasztok!

Manó: Őszinte részvétem!

Aranynap: Nagyon-nagyon szép a ruhád! :lol: Sok boldogságot!

Süti: Köszi, ha meglesz az anyag hívlak.
Összeraktuk lányom régi kiságyát /kombi,pelenkázós/. Egész jó állapotban van, csak most tele van vele az egész szoba. Úgyhogy lemérem mekkora matrac kell és utána lesz időm elmenni anyagot venni.

Májusi tali nekem nem biztos, hogy összejön. Ma voltunk nagyival orvosnál. Tuti műtét, le kell venni neki a másik mellét is. Állitólag a bimbó alatt van a csomó és azt nem tudják kivágni. Kedden konzíliumra kell vinni, utána dől el mikor műtik. :( :( :( :(

Alvásnál én is a kispárnát teszem a hasam alá. Két kispárnával alszom, egyik a pocipárna a másik a rendes.

Kata: Szilvinek megmutattam a képeket rólad! Azt üzeni nagyon csini menyasszony voltál és a párod is helyes!

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


[quote="sutimano76"]N írta:sutimano76ekem nem nagyon megy az oldalt fekvés se párnával se anélkül,próbálkozok,de a méhtartó izmok vagy szalagok vagy mik nem bírják,így ha mégis megfordulok éjszaka azt bizony reggel érzem .
Ma amúgyis többször fájdogált a pocim,hát nem kíméltem magam az utóbbi napokban,ezért ma délután csak feküdtem.


Nekem is fájdogált ma a hasam, így csak most készült el az ebéd ... :oops: ... rakott karfiol, nagyon fincsi lesz :) ... küldjek valakinek ??? :lol: :lol: :lol:

Ma adtam először Lillának epret, nagyon bejött neki :) ... remélem, nem lesz kiütéses tőle :shock: :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Csak egy kicsit bekukk... jön haza azUram... kell kajcsizzunk.... :)

Folaranan: nagyon édik ezek a babaholmik... én is kinéztem már nekünk... + már vettem is egy garnitúrát és kiküldtem a tesómnak az anyuval... :) tetszett neki is... :)


A tesómnál még semmi... vagyis még egyben vannak... :lol: :lol: :lol: pedig anyukám már nagyon akar babázni... :lol: :lol: :lol: :lol:

Pfúúúú pelenka ügy... én nagyon becsülöm azokat az embereket akiknek van energiájuk a pelenka mosáshoz... vagy pelenka nélküliséghez... Anna minden tiszteletem a tiéd! De én bevallom lusta vagyok! És tuti nem most fogok megjavulni... :roll: :roll: :roll:

És Süti én is hallottam már, hogy a szelektív hulladékot nem éppen úgy kezelik, mint ahogy sokan hiszik... :evil: :evil: :evil:

Boboka: most, hogy itthon vagyok szabin... és pihizek... nincs lábdagadásom... csak egy kicsi... de az elég tűrhető.... :P Majd jővőhéttől biztos jó kis "donga" lábam lesz... megyek melózni + néztem, hogy 28 fok lesz nálunk.... az meghozza a "hatást".... :shock: :shock: :shock: :shock:
vikiviktor
 
 


Bibi nekem küldhetnél.... nyam-nyam.... :D :D :D
vikiviktor
 
 


Ha már intimbetét, erre is van alternatíva:

http://www.ladyhigienia.com/

Ugyan most senkit nem érint, de majd fog (én magam is úgy vagyok, mint Anna, hogy eddig olyan nagy szükségem nem volt betétre, az elmúlt 11 évben ha összeadom 3 évet volt csak meg a menzeszem :D).
Egyébként ezt a terméket van ismerősöm, aki használja, és nagyon dícséri. Még kevesebb gond van vele, mint egy mosható betéttel...

Szelektív szemétgyűjtés: azért én nem tenném le amellé sem a voksomat, hogy nem érdemes, mert biztos a közösbe dobják. Nálunk külön zacskókat adnak (ingyen) a PET palackoknak, és azt külön viszik is el. Ez csak nekünk van ingyen, valaki biztos állja a költségeit, elég nehezen tudnám elképzelni, hogy kamura költi a pénzt (lévén ez jobbára önkormányzati támogatású). Azt is tudjuk, melyik céggel van szerződése a településnek, és arról is pontos tájékoztatást adtak, hova lehet elektromos és zöldhulladékot vinni. Elvileg arról is írtak már hírlevélben, mennyi és milyen szelektíven gyűjtött szemetet vittek el a környező településekről (fajtánként, súlyra). Bár persze minden lehetett áladat is... És tény, hogy még soha nem jártam utána, hova is viszik...

Astrid

Kép
astrid
 
 


[quote="vikiviktor"]B írta:vikiviktoribi nekem küldhetnél.... nyam-nyam.... :D :D :D


nyisd az ablakot, küld.fény.post ... :) :lol:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Nnnna akkor kiábrándítok mindenkit én is....
Íme az igazság:

Eladhatatlan a szelektív hulladék. Nem kell sem a papír, sem a pet-palack. A hulladék felvásárlók telephelyei hamarosan megtelnek, így képtelenek lesznek tárolni az összegyűjtött, kiválogatott hulladékokat. Azt mondják, most a hulladéknak virtuális ára van. A műanyag kilójáért 20-30 forintot lehetne kérni, de senkinek nem kell, a papírt pedig örülnek, ha nulla forintért átveszik a feldolgozók. Ha nem indul újra a hulladék kereskedelem, Magyarországon összeomolhatnak a szelektív hulladékgyűjtő rendszerek.
http://www.rtlhirek.hu/cikk/240834

Az a baj, hogy ez ténylegesen így van..... Ugyanis szép dolog , hogy mi így meg így gyűjtjük a szemetet csak odafenn a nagy okosok nem oldották meg a következő lépéseket... - vajonnnmér? talánmertaligvanbennepénz? ..khm khm...... És akkor mi is történik? Mondhatom, hogy lényegében semmi? Ez ugyanaz mint a mivelmegy az autó esete szerintem..... Ugye senki nem olyan naív, hogy azért büdösek még az autók mert az okos tudósok nem találtak ki rá jobbat?.... És akkor hol vagyok én az egyszál biciglimmel?

KépKép
dorkamartini
 
 


Manósziget
Részvétem :cry:
Vendég
 


Képzeljétek 1700 ft - ból olyan ihajj cuccokat turiztam babónak, hogy még rajta volt némelyiken az árcetli..
Manó tudsz jó babaturisokat nálunk? én a slendivel szemben voltam az angolturiban. Van másik amit ajánlanál?
A tesco rucikat én is megvettem:))))

KépKép
dorkamartini
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?