Új privát üzeneted érkezett!

Nos,megyek én is lassan zuhanyozni és ágyikóba. Most a párom zuhanyozik. Nekem meg nagyon fáj a fejem. Talán megint innom kell valamit.

Kép
flóra 11
 
 


Kép

Kép
flóra 11
 
 


Napsütéses vasárnapot...:)

Flóra
Remélem jobban vagy.
Azért csak vigyázz azzal az innivalóval, mert a sürü fejfájás is lehet baba jele.
Aztán nehogy megártson!

Sajna nekem elég vacak éjszakám volt.
Este a bulin pepsit ittam, hajnal 2-ig szenvedtem hol az epémmel, hol azzal hogy ha lefeküdtem, akkor a sav marta a torkomat.Fura, mert egyébként szénsavas ásványvizet iszok állandóan és attól meg sosem mar a sav...:(

Párom reggel 6-kor kelt, ment a keresztanyjáékhoz disznóvágásra.
Lassan én is összeszedem magam és megyek utánna, ne érje szó a ház elejét, hogy meg sem jelenek.

Napközben benézek még..:D

Cupp-Cupp

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Sziasztok!
Voltam már ma hamarabb is,de nem ment a babanet oldal.

Tancsu, én általában vizet iszom, az biztos nem árt. :D Meg teát szoktam, néha kávét,de csak gyengét, vagy kapucsínót. A kávétól mostanában ódzkodom, azért is kérdeztem a múltkor. De tegnap ittam egy palástfüvet és rosszul lettem tőle. Ma reggel kakaót ittam a fiammal,meg tegnap is. :D Visszafejlődöm. :D

Kép
flóra 11
 
 


Kár,hogy mindig akkor jövök,amikor nincs itt senki. :(

De egyébként ahohy említed a fejfájást,hogy lehet babásodástól,hát fura.Mert nekem nem nagyon szokott a fejem fájni,mostanában pedig párszor már panaszkodtam nektek is, hogy álmos vagyok,meg fáj a fejem. És ha így visszagondolok, párszor volt olyan émelygős érzésem is. Na, mindegy, majd mehlátjuk. A tesztek viszont negatívak voltak, viszont piri még mindig nincs. Ez jó jel. :D

Kép
flóra 11
 
 


Javítgatom a csütörtökön íratott felmérőket szlovák nyelvből. Közben néha bekukkantok.
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Halihalihalihó!!!!
Küldetés teljesítve! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Találkoztunk a Szilzivel, nagyon szép volt, gyönyörű volt, olyan igazi menyasszonyos!!!!! Nagyon aranyos is volt, megöleltük egymást, először nem ismert meg az anyakönyvvezetőnél, de a templom előtt még egyszer odaintegettem neki, és akkor odamentem hozzá, megöleltük egymást! Aztán csináltunk közös képet is! Olyan volt, mintha egy mesefigurával találkoztam volna, mert ez az onlány írás olyan meseszerűvé teszi a másikat nekem. :lol: :lol: :lol: :lol: Utána felhívott, hogy menjünk be este a hotelbe is, ahol volt a buli, először úgy volt, hogy megyünk is, de utána meggondoltuk, hogy ha nem hív este még egyszer, akkor nem megyünk inkább, mert lehet, hogy csak udvariasságból mondta, meg mit szólnak a rokonai.

KépKép
benó
 
 


Mondta, hogy mondjam meg nektek, hogy nagyon jól érzi magát, nem izgul és hogy gyönyörű minden! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Nagyon örült, hogy elmentünk!
Nagyon szerettem volna vele még beszélgetni, meginni valamit, de hát most ez nem az a találkozó volt! :cry:
Majd ha erre jár, behívom! :D
Nagyon boldog volt, minden rendben ment, úgyhogy megnyugodhattok! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Küldök e-mailben képeket!

KépKép
benó
 
 


Szia Benóka!
Gyorsan elolvaslak.

Kép
flóra 11
 
 


Egyedül azon izgulok, hogy az esti bulin minden rendben ment-e, mert lehet, hogy nem véletlen, hogy nem hívott. :shock: :shock: :shock: :shock: Próbáltam ma hívni, de nem vette fel. :wink: (fancsali kacsintás)
Hát, nem tudom.

Szombat dél körül értünk egyébként Balatonfüredre a Gyurikával, aztán találtunk egy nagyon szép és kedves szállást, a Rózsa Panziót, ami - mint kiderült - a Szilziék szomszédságában van, és onnan elindultunk kirándulni. Megnéztük a Lóczy-barlangot, meg túráztunk a Tamás-hegyen. Aztán visszamentünk a szállásra, megfürödtünk, átöltöztünk és odamentünk az anyakönyvvezetőhöz. Ott már integettem neki, de nem ismert meg. A többit leírtam.
Nagyon vékony egyébként a Szilzi, és magas és szép.

KépKép
benó
 
 


Hú, Benó! Akkor minden a legnagyobb rendben ment! Ez nagyszerű! :D
Szerintem jól tettétek, hogy este nem mentetek, mert szerintem ott pontos létszámot vártak és Szilzi tartott tőle,hogy mi lesz, ha többen jönnek. Habár biztos volt készítve plussz asztal a plussz vendégnek. Na, de ez így volt korrekt tőletek. :D

Kép
flóra 11
 
 


Menj a levelezőprogramodba (és ez nem káromkodás! :lol: :lol: :lol: :lol: )! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


A Tamás hegyen már háromszor nyaraltam családostul. Nagyon szeretek Füreden lenni egyébként. Egyik kedvenc helyem. :D

Kép
flóra 11
 
 


Megyek,megnézem!!!!! :D

Kép
flóra 11
 
 


Hú, még csak most küldöm, de igyekszem.

KépKép
benó
 
 


Benó, hová küldted? Nem kaptam semmit.Vagy iwivre küldted?

Kép
flóra 11
 
 


Addig maradj itt.
Nagyon szerettem volna még dumcsizni vele, úgy viselkedtem a Gy.-val, mint egy durcás kisgyerek, akit nem engednek homokozni a barátnőjével. De igaza volt. Elmentünk a hotel előtt néhányszor, mint az idióták, még a kertjébe is bementünk, de aztán úgy gondoltuk, ha nem szól, akkor biztos van oka rá.

KépKép
benó
 
 


Ja, bocs! Csak én vagyok túl buzgó. :oops:
Küldjed nyugodtan. :D

Kép
flóra 11
 
 


Nem, a levelezőprogramodat nézd meg. De még csak egy képet sikerült elküldenem.

KépKép
benó
 
 


Hát el tudom képzelni. Szerintem én is ilyen lettem volna. Én is szerettem volna vele dumcsizni a helyedben,de hát ez az ő napja volt,nem nagyon ért rászerintem most másokkal foglalkozni. Lehet,hogy később keresett is, amikor már kicsit ráért.

Kép
flóra 11
 
 


Tudod, mit? Inkább azt csinálom, hogy bemásolom az egészet word-be és úgy óriásfájlként elküldöm. Mindjárt kipróbálom.

KépKép
benó
 
 


Jó,nyugodtan. Ahogy jobb.

Kép
flóra 11
 
 


Fogunk mi még nyugodalmasan találkozni! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Hát hogyne!!! Hiszen megbeszéltük. A telken.
Kép Kép

Kép
flóra 11
 
 


De nagyon boldog voltam én is, hogy találkoztunk, velem szedette le a fátylát és a kis tűket velem tűzette a hajába. Nagyon természetes volt nekem a találkozás, mert arra jöttem rá, hogy ez azért nagyon jó, ez a mi onlány barátságunk, mert mi rosszat nem mondunk egymásról, nem ítélkezünk stb., mégis minden apró dolgot tudunk egymásról. Tehát ez így tök jó. Már nem kellett kezet fognunk a Szilzivel, egyből lehetett azzal kezdeni, hogy jó-e a hajam, jól vagy, minden oké stb.

KépKép
benó
 
 


Na,közben befaltam a levesemet. Ficsi csibeleves sok zöldséggel tészta nélkül a fogyó miatt. Másikféle nem is fér belém.

Kép
flóra 11
 
 


Jaj, de klassz! Akkor jutott neked is szerep!
Kép

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem is, vagyis én Így érzem,hogy a barátségunk annyira közvetlen és olyan természetes,hogy találkozáskor is minden olyan magától értetődően megy. Gondolom. Nem kell majd magyarázkodnunk, bemutatkozgatni stb. Esetleg a párjainkat. Őket meg nem kell mindenbe beavatni, hogy mi itt mi mindenről dumálunk néha. :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Hú, Benó,rögtön jövök,de irtóra szomjas vagyok a leves után. Kiiszom a csapot,vagy inkább a csapra akaszkodom. :D

Kép
flóra 11
 
 


Na, itt is vagyok. Vedeltem egyet. :D

Kép
flóra 11
 
 


Benó, nézegetem a képeket,amiket küldtél. Köszike szépen. Hát fantasztikusan gyönyörű a Szilzi. Micsoda ruhája volt! És az a csokor! Az annyira jó! Imádom az egyszerű virágokat és ez valami csodálatos,ahogy meg lett alkotva. És olyan természetes a Szilvi menyasszonyként is,mintha ez a szerep rá lenne szabva.

Kép
flóra 11
 
 


Bénázok a képekkel. Órák kérdése. :wink:

KépKép
benó
 
 


Te is nagyon csinos vagy a képen.Szép a ruhád.A kis boleród nagyon tetszik. :D

Kép
flóra 11
 
 


Hú,micsoda uszályos ruhája volt! Nagyon szép menyasszony! Büszke lehet a párja! :D

Kép
flóra 11
 
 


Hát, igen, ilyennek kell lennie egy menyasszonynak. :D Gyönyörű volt, tényleg. Meseszép.

KépKép
benó
 
 


Az egyik vendég rám szólt, hogy miért vagyok fehérben. Mondtam, hogy az én ruhámban más szín is van. Nem igaz? Vagy bunkóság volt ilyen ruhában menni szerinted?

KépKép
benó
 
 


Igen, a menysszonyok mindig szépek. Amikor nekem volt az esküvőm, még nem voltak ilyen szép ruhák. De nekem is uszályos volt. Ha majd eljössz,megmutatom.
Sajnos ilyen menyasszony már többé nem leszek. A ruhám is eltűnt. Pedig megvolt az anyunál, de biztos odaadta valakinek.

Kép
flóra 11
 
 


Na, próbálom elküldeni a word-öt. Egyébként az előbb felhívott a Szilzi, és mondta, hogy várt este minket. Ez szomorúsággal tölt el engem, mert akkor még találkozhattunk volna. De nem baj, lehet, hogy anyós pajti vagy valaki rossz szemmel nézte volna, nem igaz?

KépKép
benó
 
 


Ugyan, dehogy. Hiszen nem menyasszonyi ruhában mentél.Tavaly én is voltam egy esküvőn, én is fekete szoknyában voltam hozzá törtfehér top és kabátka volt rajtam. Szerintem ez normális.

Kép
flóra 11
 
 


Nem megy. :evil:
Én nem voltam olyan szép menyasszony, amilyen szerettem volna lenni. Ezt egy kicsit én is bánom. De egyébként tök mindegy most már. Majd egyszer csinálunk egy onlány bált és felöltözünk csodásan! :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Örülök, hogy legalább néhány képet meg tudtam mutatni? Látod, milyen klassz lett a szemügém? Csak baromi borúsan látom benne a világot. :lol: (Napra sötétedik.)

KépKép
benó
 
 


Kellene mennem anyuékhoz, mert várnak rám meg a gyerekek is, de még egy kicsit bénázom.

KépKép
benó
 
 


Ezen most ne edd magad. Valakinek biztos nem tetszett volna, meg szerintem nem is nagyon éreztétek volna magatokat jól, mivel nem ismertek ott senkit. Szilzi meg igazán csak keveset tudott volna veletek foglalkozni.
Szerintem még lesz alkalom,hogy közösen megünnepeljük minden topiktársunk esküvőjét közösen egyszerre. Hiszen Tancsu is férjhez ment,most Szilzi és még ki tudja mi lesz Évivel. Talán most ő a következő.

Kép
flóra 11
 
 


Már hogy a fenébe ne lettél volna szép menyasszony! Hogy Te miket beszélsz! Szerintem amenyasszony mind szép, akkor is,ha egyszerű ruhában van. Szerintem a belső kisugárzástól szépülnek,mint a kismamák is.

Kép
flóra 11
 
 


Benó,olyan jó,hogy most itt vagy! És jó,hogy most láttam rólad egy tegnapi képet,most így olyan jól el tudlak képzelni,mintha itt lennél velem.

Kép
flóra 11
 
 


Én is nagyon örülök ennek az egésznek. Annak is, hogy így tudunk örülni egymás örömének, meg bánkódni a másik bánatán, mindenféle rosszindulat, sértődés stb. nélkül. Ez "odakinn" nem igazán működik.
Na, szóval arra gondoltam, hogy majd úgyis szeretnénk a Gy.-val tartani egy pót legény-leánybúcsút, a tavalyi nagytestvérét vagy kicsijét, mindegy, és arra eljöhetnétek. Ez szerintem július vége lenne. Hm? És akkor ti jönnétek előbb, vagy utána még maradnátok, hogy ne a többiekkel együtt jöjjetek. Nos?

Jó kicsi vagyok, mi (a képen)? Nem baj, te is, ugye?
Flóra, mennem kell, nem tudok a képekkel tovább sz....ozni, mert a Vivike meg fog haragudni rám. Ugye te nem? Puszillak, és én is ideképzellek téged. Ez tök gáz, olyan telhetetlen vagyok. Nem elég, hogy írunk egymásnak, már a találkozás is FONTOS! Csúnya vagyok. Puszi

KépKép
benó
 
 


Minden okés lesz. Nyugodj meg. Egyszer biztos találkozunk majd. Összehozzuk.
Nyugodtan menj,ha menned kell.Nekem is van még dolgom. Megyek teregetniés még a gépen is dolgoznomkellezt azt.
Szép délutánt. :D

Kép
flóra 11
 
 


Na, bocsánat, tényleg megyek. Szép napot neked, majd holnap jövök! Évi jelentkezett? Zsuzsival megyünk holnap orvoshoz. Sok sikert, Zsuzsi!

KépKép
benó
 
 


Hát én még talán kisebb vagyok. De hogy jó dundi az biztos.Most képzeld el magad az én kilóimmal és röhögőgörcsöt kapsz.
Egyébként még nem fogytam semmit, de jobban érzem magam, amióta odafigyelek. Mintha a hájam picit vékonyabb lenne, habár eléggé tetemes,sajna.Nem tudom mikor híztam Így meg.Olyan észrevétlenül történt.

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?