Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Megvagyok, csak mostanában valahogy több tanulnivaló van. Most éppen egy kottaíró programmal bíbelődök.


Ind! Gratulálok a vizsgádhoz! Neked rengeteg vizsgád van, nagyon szép, hogy így bírod csinálni. Benedek azt hiszem, életrevaló, eleven gyerek lehet - szerintem a nagymamám így látná a helyzetet. szerinte amelyik gyereket nem éri ilyesmi kicsi korában, ott valami nem stimmel. Remélem, javult azóta, és tényleg nem túl komoly.

Mo, örülök, hogy jól vagytok, ezek szerint szépen halad a kivizsgálás. Szerintem ebben mindenképpen reménykedhetsz, hogy ezzel lehet együtt élni, még ha gyógyszerrel is.

Éva! Ez a tüszőrepesztést azt is jelenti, hogy akár már ebben a ciklusban sikerülhet? Nagyon drukkolok neked!

Pandácska! Nagyon hősies vagy, hogy bírod a fekvést! Kitartás! Tényleg nem sok van már. Most nézem csak, hogy Inddel milyen kevés a különbség köztetek, itt nemsokára babaák lesznek :D

Zora! Köszönjük, hogy írtál. Csodálom a türelmedet, a kitartásodat, ne add fel továbbra sem!


Kismamajógát interneten keresgélek egyébként, most egy helyet találtam, ahol még az időpont is jó, közel is van (Kispest, Remiz, Kovácsné Tóth Irén tartja, nem ismerem). Nyáron voltam az Örs vezér terénél egy Bálint nevezetű oktatónál, de ő nem volt annyira szimpatikus. Bár a kismamajógát más tartja. Kicsit ugyan messze van. Voltam még a VI. kerületben a Szalmás Piroska utcában. Az tetszett, de ott most nem látok ott kismamajógát. Egyébként a XVIII. kerületben lakom. Ha bármelyikőtöknek van valamilyen pozitív tapasztalata kismamajógával, hellyel kapcsolatban, szívesen várom a tanácsokat.
Vendég
 


Ind!
Én 3x2-t szedtem, úgyhogy szerintem Te is kezdhetsz 3x1-el.

Virág!
Olyan aranyos vagy! Én már nem nagyon tudom úgy felfogni, hogy akár sikerülhet is. Több mint 2 éve küzdünk! :cry:
Én fogok a legjobban meglepődni, ha egyszer tényleg sikerül!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Gondolok rád holnap!! Nagyon drukkolok!
Zora! Sok-sok erőt kívánok!!! Gyere majd és mesélj!!!
Krisz! Itt mosolygok a görbéden és ámulok meg bámulok! Halk gratu!! :wink:
Virág! A jógában nem tudok segíteni neked!.. bááár, a napokban épp az iwiw-re léptem és ott felül a hirdetések, reklámok között pont egy ilyet olvastam... talán még mindig az a reklám van. Nem tudom. Keress a neten! Hátha...
Panda! Kitartás!!!!! Ez a néhány hét gyorsan elrepül már!
Sheila! Köszönöm a kedves szavakat! Pihizz sokat! Jaj, már olyan kevés idő van a babád születéséig!!! Vigyázz magadra!
Vendég
 

 
 

Sziasztok lányok

Itt vannak a képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 43.274.jpg[/img]

És Ő a mi Zsömi kutyánk

Kép

Még hiányoznak a képek a falról mert még nem volt időm megcsinálni őket. majd akkor is mutatok képeket.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Akkor most jön a kisregény:

Sajnos eléggé le vagyok maradva, de igyekszem utolérni magam.

Léni én még nem is üdvözöltelek, remélem jól fogod érezni magad közöttünk, és hamar eléred a célodat, mi csak örülünk ha részesei lehetünk. Remélem a tea fog segíteni neked, ha jó kíváncsi lennék én is rá.

Ind gratulálok a vizsgádhoz. A vonatos tortád is nagyon jól sikerült.
Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánok a kicsi fiadnak.

Beni remélem jobban van és gyorsan meggyógyul a szája. Szegénykém nagyon rossz lehet neki.

Mo nagyon remélem, hogy a pajzsmirigyes doki jól beállítja a gyógyszeredet és utána már nem lesz több akadály. Titeket most minden megtalál remélem már nem lesz több gondotok. Én nagyon szorítok nektek, hogy mihamarabb jöhessen a babó.
Biztosan nagyon szép lesz a házatok, és nagyon örülök, hogy egy kicsit jobban vagy.

Virág ti is fejlődtök, ilyenkor veszi észre az ember, hogy mennyire telik az idő. A terhesség alatt könnyebben elkaphatsz mindent, engem kifejezetten tiltott az orvos az úszástól. Pedig nekem sem volt addig soha semmilyen problémám. A 16 héten kaptam el valami fertőzést, és azt sem tudom hogyan de szerencsére nem lett semmi gond.

Krissz nagyon szép a görbéd remélem eredményes lesz a hónap, nem ártan már egy két új kismama. Az idősebb kismamáink lassan már szülnek.
Milyen szép lenne karácsonyi ajándéknak.

Melus sajnálom, hogy megjött. Én sem tudok többet a clostyról mint amit itt hallottam. Remélem sikeres lesz az új ciklusod, ha UH néznek legalább tisztában leszel magaddal.. Ne keseredj el, pár nap múlva újult erővel vágsz bele az új hónapba.
A kicsi lányod nagyon aranyos lehet, a gyerekek mindig tudnak örömet okozni az biztos, Bálintom is mindig meg tud mosolyogtatni még akkor is, ha szomorú vagyok, csak odajön megölel és mondja anya ne szomorkodj én úgy szeretlek. Egyszerűen imádom.


Sheila most már tessék pihenni nehogy nagyon korán jöjjön a pici, én egy kicsit irigykedem, hogy már itt tartasz.

Éva nagyon jók a tűszők remélem kihasználjátok és eredménye is lesz. Remélem jó hírt mondanak csütörtökön.

Panda neked sem lehet könnyű feküdni de már nincs sok hátra és megszületik a kicsi Dóra. Remélhetőleg még vár egy kicsit, de nyugodt lehetsz, hogy kész lesz addigra a szobája, ilyenkor már bármi lehet. Pihizz sokat.

Zora Győrfi Mátyás nagyon jó ember és nagyon profi, nagyon szorítok, hogy jó híreket mondjon neked. Remélem végre megnyugtatnak, mert ez a bizonytalanság mindennél rosszabb. A szerintem az jó jel, hogy a pici sokat mozog. Nagyon sokat gondolok rátok és szorítok, hogy minden rendben legyen.
Ildikó te mindenkinek írsz rólad meg nem tudunk sokat remélem jól vagy és haladsz a babásodás útján.

Bálintom szemüveges lett, egy hete lett kész nagyon tetszik neki a mikor visszavittük állítatni a szemészhez nem hitte el, hogy csak két napja hordja és az első szemüvege, mert nem nyávogott és jól tűrte, hogy piszkálják. Én azt hittem, hogy nehezebb lesz, de már kéri ha nincs rajta. Decemberben megyek vele vissza az orvoshoz remélem nem kell sokáig hordania.
A párom már mondta, hogy milyen szép lenne ha összejönne a babó karácsonyra én meg mondtam neki, hogy van még esély rá.

Azt hiszem hirtelen ennyi. Ha valakit kihagytam neki bocsi de most épp este 10 óra van.

Puszilok mindenkit

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Andi!

Ez a szoba gyönyörűséges!!! :) :) :)

ízléses és barátságos, és irigylem ezt a szép rendet :wink: :wink:

látnátok Melissa szobáját...nagyon rendetlen a lány, ráadásul minden este mi pakolunk az apjával felváltva, mert őnagysága nem hajlandó :evil: :evil:
és a héten oviba sem megy már :roll:

jövő héten muszáj lesz nekiállnom a szobájának, mert tényleg nagyon kevés időm van hátra, még fel sem tudom fogni, de nagy valószínüséggel holnaphoz négy hétre lesz a NAGY NAP :shock: ű

(már, ha nem indul be előbb) de eldöntöttem, azért is kibírjuk a 37. hét végéig legalább :wink:

aranyosak vagytok, hogy pihenésre biztattok, na ez az utóbbi két napban vastagon megvan...bár én inkább lustaságnak nevezném :roll:

két napja szemezek a vasalnivalóval és takarítani is kéne...holnap már muszáj lesz nekiugranom, ma már szinte nem is keményedtem (kopp-kopp)
remélem, aludni is tudok, mostanában ritkán pihenem ki magam, ez már tényleg TERHESSÉG így a vége felé :roll:

Mo!

Aranyos vagy :) :) :)
a legjobbakat kívánom Neked.


Krisz!

Drukk-drukk :) :)

Virág!

Vigyázz Magatokra, nálad is repül az idő, látom :wink:

Mindenkinek jó éjszakát, holnap gondoljunk együtt Zorára!!!

www.melessaesmaya.blog.hu

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Jó reggelt

Sheila Bálint szobájában sem mindig van ilyen rend, és Ő sem igazán akar pakolni, én szoktam este amikor elaludt, mert ha látja, hogy pakolok akkor elkezd jeátszani. Sajnos még nem akar bent aludni de majd rájön milyen jó az. Tegnap már ő porszívozott mert azt nagyon szereti. :lol: :lol:

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Köszi Andi a biztatást, mindig jólesik!
Nagyon szép a gyerekszoba, olyan műanyagfiókos polcot én is szeretnék az nagyon praktikus!
Amúgy szerintem egyik gyerek sem szeret összepakolni amíg kicsi, majd belejönnek, főleg az ovi hatására!
Sajnálom, hogy Bálint ilyen korán szemüveges lett, de biztos hamar visszaáll!Én is szemüveges vagyok, de nem mindig hordom!

Képzeljétek a Martina iratott egy levelet a tesómmal a jézuskának, meg már alig várja a Mikulást, azt mondta minden ajtóra kitesz egy zoknit!Nagyon szeretem a hitét, remélem még sokáig tart majd!
És igen Andi ők azok akik mindig megnevettetnek minket, a lányom mindig úgy jön oda hozzám, hogy anya kérek egy ölelést! :lol:

A hétvégén lesz az első házassági évfordulónk! :roll:

Szép napot mindenkinek!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Melus, gratulálok a házassági évfordulótokhoz, ez mindig nagyon szép dolog! Otthon lesztek, vagy elmentek valahová? Mi három és fél éve vagyunk házasok, és nemrég tudtam meg anyutól (vidéken lakik), mennyien kérdezgetik, mikor jön már a baba. Szóval nagyon ideje volt már :D . Számon tartják az embert.

Andi! Nagyon tetszik ez a gyerekszoba. Az a lépcsőzetes polc pedig kifejezetten praktikus. Zsömi kutya tündéri: én imádtam az ilyen nagy plüssöket gyerekkoromba. Milyen szemüvege van Bálintnak, hogy remélhetően nem kell sokáig hordani? Kívánom nektek, hogy gyógyuljon meg mielőbb.

Sheila! Négy hét? Akkor tényleg nem sok idő van már hátra. Gondolok rátok.
Vendég
 


Sziasztok!

Andi!

Az jó, hogy porszívózik a kicsi fiad :lol:
reméljük megtartja később is ezt a jó szokását :)

az, hogy Bálint nem pakol el, ebben a korban még nem annyira gáz szerintem, és a kisfiúknak (meg a nagyfiúknak) csekély kivételtől eltekintve ez később sem erős oldala :wink:

na de az én 5 és fél éves lányom!!!Tőle már elvárható lenne :evil: :evil:

sajnos nem tudunk elég szigorúak és következetesek lenni Vele, pedig erre ráfázunk majd, ha meglesz a Pici

nem biztos, hogy lesz energiám majd rakodni utána :roll:

szerintem Bálint hamar megszokja majd a szemcsit, nálunk is van az óvodában egy kislány, már egy éve hordja, neki még le is kell ragasztani az egyik szemét...

de olyan különleges tapaszokat tesz rá az anyukája, hogy a többiek még irigylik is :)

legutóbb pl. halloweenes tapasz volt rajta, pici szellemekkel, sütőtökkel, mindenki megcsodálta :)

Virág!

Nem négy hét, hanem öt, rosszul számoltam :oops:
matekból sosem voltam jó, most meg hozzájön a hormonok miatti szétszórtság... :lol:

én is gondolok Rátok :) :)
tudjátok már a babuci nemét?
rosszullétek elmúltak?

Melus!

Boldog házassági évfordulót Nektek!
Aranyos lehet Martina, hogy ennyire készül, és tényleg jó, hogy ilyen nagyon hisz benne...maradjon is így még sokáig :)


Léna!

Én is üdvözöllek itt, jó társaságba kerültél! :)

Ildikó!

Tényleg írhatnál többet Magadról :wink:

Krisz!

Mostanában nem tettél fel süticsodákat! :wink:
érdemes lenne külön képtárat nyitni :)

Ind!

Benedek már jobban van??


Éva!

Tüszőcskékkel minden rendben? :wink:
szép karácsonyi ajándék lenne a zebrateszt :)


Szép napot Mindenkinek!!!


www.melissaesmaya.blog.hu

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sheila, azért öt hét sem olyan sok már :D , tényleg, most nézem a vonalzódat.

Két hét múlva megyek orvoshoz, nem tudom, hogy akkor kiderülhet-e már a neme. Én nagyon kíváncsi vagyok. Még mielőtt megfogant volna, egy csomó néven gondolkoztunk, de azóta teljesen leálltunk ezzel. Most is csak azért jött elő a dolog, mert kiderült, hogy az anyukám nagyon furcsállja, amikben eddig megegyeztünk. Mondtam neki, ha nem tetszik neki, adhat neki második nevet ő. :D
Vendég
 


Sziasztok!!!

Andi! Nagyon klassz lett a szoba! Képzeld mi is olyan kisasztalt meg székeket vettünk Gergőnek a szülinapjára. Jövő szombaton lesz , akkor kapja meg, csak mi vettünk rá kispárnákat is.

Sheila! Itt a kívánt torta ez a papa szülinapi tortája volt:
Kép

Ildikó! Mi újság??? Hőjelentést!!!

Éva! Mi volt az uh-on???

Léni! Nem eltűnni!

Mo! Hogy vagytok??

Pusszantó Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Hűűű, annyi mindenről irtatok, hogy csak kapkodtam a fejem :D - ha valamit kifelejtek, ne csodálkozzatok...

Krisz, ez torta???? és te sütted???? jéééé - én még rajzolni sem tudnék szebbet :D :D
A görbéd nagyon széééééép - a 14. DPO-n nem gondolod, hogy már ideje volna tesztelni????? – Én megszavazok neked egy pozitivat :wink:

Virág, én is kiváncsi vagyok, hogy milyen babátok lesz :wink:

Sheila, örülök, hogy egyre többet jössz közénk, és napersze a blog nagyon jó ötlet volt :D :wink: - igy legalább olyasmiről is tudunk, amit ide unnál leirni :wink:

Melus, gratula a házassági évfordulóhoz!!!!
Én még most is mindig várom a Karácsonyt :D :D - valahogy olyan különleges hangulatom lesz tőle.... imádok fát disziteni :D - nagyon édesek tudnak lenni a gyerekek, amig még hisznek a Mikulásban :D – ezzel nem azt akartam mondani, hogy utána már nem azok!

Andi, gyönyörűen megcsináltátok a szobát :) - nem teszel fel képet nekünk a kisfiadról? (szemüveggel :wink:) - remélem csak egy darabig kell majd hordja! Te most használsz valami „csodaszert”? – értem itt teára, vagy valamilyen bogyóra

Éva, nem is mondok semmit - azért remélem, még az idén nagyon meglepődünk a pozitiv teszteden!!!!! - azért az jó, hogy most igy figyelnek, és ha kell, megrepesztik a tűszőt... - addig is, tudod, hogy kezem-lábam keresztben van érted!!!!! ++++++++++++
Mindenképp irjál, mi volt a dokinál..... szerintem nem baj, hogy nem vagy a 14 cn-n, hiszen neked mindig hamarabb volt pé-d....
Ja, és amig elfelejteném - nagyon klassz az arculatváltásod :wink:

Ind, ehhez a fájásokhoz nem tudok hozzaszólni, de mindenképp pihenj többet!!! – ki kell birjátok még néhány hetet 2in1-ben :)
Bennek mennyire jött helyre a szája? Még mindig fáj szegénykének?

Zora, nagyon-nagyon szoritok a mai vizsgálathoz!!! Sokat gondolok Rátok – még mindig reménykedek, hogy csoda fog történni!

Mo, a gyógyszer nem kellemes, hogy majd mindig szedned kell, de úgy gondolom, ha majd megszokod, nem fog annyira zavarni. December 17 még nagyon messze van.....
A párodnál mikor lesz a beavatkozás?

Léni, légyszi irj többet magadról! – A mai hőd is érdekel, mert nagyon olyan alakja van a görbédnek, hogy kb. a tegnapelött megvolt a pé – te éreztél valamit (esetleg tojásfehérjeszerű? )

Panda, már 30 hetesek vagytok :D :D – persze, hogy kibirsz még 6 hetet :wink:

Bebus, te miért tűntél el?

Magamról sokat nem tudok irni :roll: - a görbém még egyáltalán nem érdekes (néhány napja leesett a hőm 36,5-re, és azóta ott stagnál), de amúgy is nálam csak a 15-ik nap után lehet pé-re számitani, amiből lehet akár 21 cn is. Ha valami változás van, igérem, szólok :)
Addig is iszom a málnalapi teát....

Ági, ha közben annyi időd van, hogy olvasol, légyszives irjál néhány mondatot, magatokról!!!! Esetleg képet is tehetnél fel :)

Most jól jönne egy táblázat, hogy lássam, kit felejtettem ki :roll:

Puszi mindenkinek

KépKépKép
ildiko74
 
 


Ildikó! Igen ez egy torta, méghozzá Eszterházy és részeg bulizósnak álcázva. Egyébként a külseje marcipán.

Tesztelni max. csak a jövő héten fogok, mert nekem szokott a 17. dpo-n is megjönni, ami vasárnap lesz. Egyébként nagyon parázok, hogy holnap zuhanórepül a görbém.
Vendég
 


Köszi mindenkinek a gratulációt!
Virág:
Sajnos a férjem dolgozik szombaton, de majd este megszeretgetjük egymást! :lol: Végül is ez a lényeg!

Ildiko jó, hogy itt vagy!
A karácsonnyal én is úgy vagyok ahogy te, nagyon szeretem a hangulatot ami előtte van, a szép fényeket, a díszítést, sütést készülődést stb.
Most már csak az lenne a legjobb az idei karácsonyra ha mi topikosok is pozitív tesztet produkálnánk! :lol:

Krisz ez a torta nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!
Én nem tudok ilyen szépet! :cry:

Sheila tényleg jó ötlet volt a blog!

Puszi!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok lányok!
egész nap rohangáltam így önző módon csak magamról írok!
4 tüszőm van!
26-19-23-18 mm-esek!
Az orvosom megkérdezte, hogy ugye nem baj, ha többen lesznek? :shock: :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva,
Hűha ezek mind szép érettek ebből baba kell hogy legyen :wink: csak azt nem tudni mennyi :lol:

Virág,
16 hetesen már látható a neme persze csak akkor ha a baba megmutatja és jó az uh-os gép na meg ügyes a doki. Szóval ha minden szerencsésen alakul akkor megtudod :wink:

Krisz,
Látom te eldöntötted hogy ebben a hónapban pozitívat tesztelsz :wink: szép görbe :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Éva!

Naná, hogy nem baj, ha többen lesznek!!! :) :) :)
gondolom, ezt mondtad...hajrá-hajrá!!!

Ildikó!

Alkalmazol valami trükköt még a teán kívül?
csak mert volna egy-két ötletem :wink:
igyekszem maradni már, mert hiányoztatok, és nagyon szeretlek Benneteket! :)

Krisz!

Irigy vagyok a torta miatt...Benned egy cukrászmester veszett el, de ezt már írtam szerintem :)

és IGEN, tesztelj csak ++++ mi meg szurkolunk a pálya széléről :)

Pandácska!

Jól vagy? keményedések? :wink:

nekem kb. 1,5 órája szinte fájásaim voltak :roll:
el is kezdtem a mantrát mondogatni, hogy a 37. végéig mindenképp bírni kell...ilyenkor egyből engedek az 5 hétből :wink:

igaz, a lányom szörnyen kiakasztott...mindennap elmondom, hogy ne egyen a szobájában, erre kiborítja a gabonapelyhet, pattogatott kukoricát stb :evil: :evil:

néha mintha direkt gonoszkodna velem :( :(

óvónő barátnőm szerint már a féltékenység előszele ez nála :roll: :roll:

egyébként nagyon jószívű kislány, és imádjuk egymást, de néha mintha az ördög bújna belé :shock:

tényleg: Melus, Krisz, Éva, Andi, Ind (remélem az összes kisgyerekes anyukát felsoroltam) Nálatok nem bolond a gyerkőc??

tényleg front lehet??

blog dicséreteket köszönöm szépen :) :)

a szép karácsonyi hangulat és készülődés remélem meghozza a többi topicbabát is :wink:

én mindenesetre ezt kívánom Nektek...nemsokára hárman is szülünk, kell az utánpótlás!!!


www.melissaesmaya.blog.hu

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Krisz, beírnád ide még egyszer azt a tortás könyvet, amiből ezeket a remekeket lehet sütni? Karácsonyig szeretném beszerezni.
Vendég
 


Virág!

TORTACSODÁK, és Alexandra Online-on, ill. könyvesboltjaikban kapható :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok, lányok!

Évaaaaa, szuper :DDD - akkor most szurit is kaptál????

Krisz, ahogy az ezelötti görbéidet elnézem, azért már a max.14-ik napon elkezdett esni a hőd :wink: - halkan, de annál hatásosabban mennek a drukkok!!! ++++++++++++++++++

Sheila, csak teát iszok.... még azon gondolkoztam, hogy sósfürdőt is kellene csináljak...
Persze, hogy érdekelnek a trükkök :wink:
Nekem az a véleményem a gyerekekről, hogy amelyik nem csinál valami komiszságot, az beteg :DDDD - gondolom, ha gyerekem lesz, nem lesz ez olyan vicces, de azért azt sem szeretném, ha mindig csendben ülne, és nem csinálna semmit :DDDDD

Melus, te sütsz tortát az évfordulóra? Görbe?????

Nálunk a családban november-decemberben van a legtöbb ünnep (szülinapok: keresztfiam, mind a 3 sógórnőm, a párom, én, apum is decemberben született)+ a testvérem és a fia névnapja, és erre rájönnek a karácsonyi ünnepek is :DDDD

Ma megpróbálom én is elérni a dokimat, hogy valamikor megmutassam a véreredményeimet neki, és lássuk, mit szól :roll:

Na, most megyek, hogy valamit dolgozzak is :wink:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

VAgyok ám,csak olvasó üzemmódban!

Balimama: én is többet szeretnék egyszerre,mondjuk kettőt.

Esik a hőm,de a hasam fáj.

Dobok majd egy görbit!


puszi
léni
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Annyira köszönöm, hogy így szorítotok nekem!!!!
Csak halkan: én nagyon félek ám! :roll: Kettő rendben, de négy :shock: :shock:
Remélem több stimulálásra nem lesz szükségem! :lol:

Délben jövök és mesélek !
Olyan nagy szükségem van most Rátok!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


De hülye vagyok!!!!! :oops:
Azért írtam gyorsan, hogy szerintem Krisztinka (az előző görbéid alapján) nyugodtan tesztelj egyet!!!!!!
És szerintem tartsd titokban Karácsonyig!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok

Csak gyors bekukk majd még jövök

Sheila az lemúlt hetekben Bálint is kitett magáért, mindig vannak rosszabb időszakai vagy lehet, hogy csak én viselem rosszabbul. Mostanság nagyon sokat hisztizik és mindig olyan dolgokat csinál amit kifejezetten mondtam neki, hogy ne csináljon. Remélem gyorsan túl leszünk ezen az időszkan is.

Amúgy én is azt mondom a gyereknek valahol ki kell élnie magát és amíg azt itthon csinálja az nem is nagy probléma, akkor a gond ha az utcán kezdene el hisztizni. Szerencsére erre még nem volt példa, ne is legyen.


Krissz nagyon szép lett a torta , már én is gondolkodom milyen tortája legyen, manócikámnak mert még ünnepek előtt be szeretném beszerezni hozzá az anyagokat mert január 4 én lesz 3 éves el sem hiszem.

A székekre nem vettünk párnát, mert én fogom megvarrni és olyan mintája lesz, mint az ágytakarónak.

Melus én is szeretnék gratulálni a házassági évfordulótokhoz.

Ildikó hmeos bogyókat szedek amit Leo-tól rendeltem most lesz a második hónapom.

Éva gratula a jó tűszőkhöz remélem lesz belőle minimum két babó.

Zora mit volt az UH, nagyon izgulunk ám értetek.


Itt vannak a képek:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

A szemüvegesnél azt mondta a néni, hogy Ő az új Harry Potter. és kapott ajándékba egy Harry Potter-es szemüvegtokot.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Most dobok egy görbét:
nem valami rózsás a hely:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 76000_.png
léni
 
 


Sziasztok!

Virág! Nagyon jó ez a könyv csak én nem cukormasszával vonom be meg díszítem a tortát, mert az nagyon ragad és nehéz vele dolgozni, ráadásul nem is finom, ezért marcipánnal csináltam és azt nagyon jól ki lehet vékonyra nyújtani ls nem ragad le, miközben dolgozol vele, ráadásul finom is. Igaz a marcipán drágább, de legalább ehető legyen.

Éva! Nagyon szorítok Neked, hogy minden rendben legyen! Remélem apa jól beletalál!!!!

Ildikó! Most csak a véreredményeddel foglalkozik a doki, vagy esetleg megkuksizza a tüszőidet is?? Vagy már túl vagy pé-n? Mit érzel???

Lányok köszi a drukkokat, de ma lefelé vette az irányt a hőm, igaz még csak kicsit, de félek holnap belendül.

Andi! Nagyon aranyos a kicsifiad! Látom ti is szánkóztatok? Hát bizony nagyon nagy fiú Bálint!

Én Manóm is 2 éves lesz jövő szombaton.

Léni! Irgum-burgum annak a hőesésnek!

Zora! Mi volt az uh-on, ha lehet gyere és mesélj!

Mo! Nálatok mi most a következő lépés???

Puszi Mindenkinek, akit kihagytam annak kétszerannyi!!!
Vendég
 


Aki ismeri Annát, annak idézem Gigi szavait - remélem, nem haragszik meg ezért :D

anna babázik!!!!!!! :D :D :D :D

hajnali 4 óra 12kor megszületett gergő 3060grammal.minden rendben volt és anna újra a régi,had idézzem:"azt hittem kiugrik a szemem" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KépKépKép
ildiko74
 
 


Léni, a görbéd nem néz ki valami jól :( :( - kiváncsi vagyok, mi lesz belőle....

Andi, köszi a képeket :) :) - egészen jól áll a sze,üveg Bálintkának :)

Krisz, még nem volt pé-m, és nem is biztos, hogy a héten eljutok a dokihoz :roll: :roll: - úgy, hogy a kérdéseidre nem tudok mit válaszolni....
Jövő szombaton? - az én páromnak jövő pénteken lesz a szülinapja :D :D :D - azon gondolkoztam, hogy talán egy gitárt veszek neki - amikor megismerkedtünk, kölcsönkért valakitől egyet, és amikor ideje volt, elszórakozott vele. Úgy gondolom, hogy néha jó kikapcsolódás lenne neki (remélem, majd nem megy az én idegeimre vele :D :D :D )

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok!

Éva nagyon izgi ami most veled történik, azért drukkolok,
hogy csak két baba legyen! :roll:
Azért csak mindent bele, mi nagyon szorítunk neked!!!!!!!!!!!!!

Sheila szerintem is az a gyerek amelyik nem rosszalkodik valamennyire azzal már baj lehet!
Mondjuk én nem panaszkodom a lányomra, mert szófogadó, de azért nála is előjönnek néha a hisztik, legalább is próbálkozik, de én nem hagyom magam! :lol: Persze pakolni annyira ő sem szeret, de ha megcsinálja akkor nagyon ügyes!

Ildiko még nem tudom mit sütök, de a párom dolgozik és jön az egyik barátnőm a picurkájával hozzám(babázok), és vele sütünk-főzünk!
Görbét következő cuklustól csinálok! :oops:

Andi a képek nagyon édik, mint egy kis túdós! :lol:
Hát a legjobb az alvós kép!

Puszi mindenkinek!
Melus!

Kép
melus2
 
 


Ildikó! Köszi a híreket! Át is kuksiztam hozzájuk!

Melus! Reméljük nem kell örbét csinálnod, mert nem lesz következő ciklus!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Hát tegnap rengeteget bőgtem, de inkább örömömben. Valahogy először tudtam azt hinni, hogy ezt a kislányt a kezemben is tarthatom egyszer. Győrfy Mátyás csodálatos ember. Akárhogy is alakul a sorsunk, ezért a tegnapi napért örökre hálás leszek neki. És az is biztos, hogy az uh vizsgálófejét senki más nem teszi a hasamra többé soha. Azt hiszem, hogy egy vizsgálathoz, ami bármilyen eredményt is hozhat, pontosan ennyi szeretet és empátia kell. Részletek: A babán semmilyen aggodalomra okot adó rendellenesség nem látható, korának teljesen megfelelő mérető minden csontja éppen akkora, amekkorának lennie kell. Egyetlen bizonytalanság a szíve, mert ott látszik egy megvastagodás, ami magyarázatot adhat az eddigi gondokra. Nagyon remélem, hogy az eztután következő komoly szívultrahang, amire jövő héten kapok időpontot, gyógyítható elváltozást mutat ki, most ebben kérek drukkot. És mindenkinek köszönöm a szerettel teli gondolatokat, azt hiszem ez segít a legtöbbet.

Zora
Kép
zora7
 
 


Egyébként érzésem szerint itt néhány hét különbséggel fogtok babásodni mindannyian, jópofa lesz, ahogy egycsapásra 2008 augusztus-szeptemberben szülünk topikká változtok majd. :lol: ÉS 4 LÁNYOM VAN, a férjem közölte, hogy én egy nősoviniszta vagyok, aki válogatva gyilkolja a fiú spermákat.

Zora
Kép
zora7
 
 


Jaj, Zora, megríkattál! Nagyon-nagyon drukkolok nektek (még akkor is, ha ezt csöndesen teszem), úgy érzem, akit ekkora szeretettel várnak, baja nem lehet!!!! (Ilyenkor mindig eszembe jut Koda története, aki mindenkivel szembeszállva hordta ki - mint a szüléskor kiderült - teljesen egészséges kisfiát!!!) Nagyon szorítok neketek!!!!!!

meri
 
 


Nagyon köszönöm Meri, a szeretet gyógyítja ezt a babát, szinte érzem. 1 éve írtam először a babanetre és annyira jó, hogy Te heteken belül boldog mama leszel! Gratulálok.

Zora
Kép
zora7
 
 


Zora! Ez fantasztikus hír!!! Hidd el elhiszem, hogy potyogtak a könnyeid, mert nekem is teleszalad a szemem könnyel, hogy ilyen jó híreket olvastam rólatok!
Szívből kívánom, hogy több ilyen ne történjen Veled!
Jajj annyira boldog vagyok!!! Ne jól elterelted a gondolataimat az izgalmamról, már az se érdekel, ha megjön.
Az a lényeg, hogy egészsége a picilány a pocidban!
Fantasztikus!!!!
Vendég
 


Zora nagyon örülök ennek a hírnek és remélem a következő UH után is jó hirekkel jössz hozzánk. Az első terhességemnél én is eldöntöttem, hogy akármennyibe is kerűl én is Györfi Mátyáshoz fogok járni fel Pestre, mert az Ő szavára én angyon de nagyon adok mert Bálintnál is mindennel ilyeszgettek és engem is Ő nyugtatott meg.

Puszi mindenkinek

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Hát Zora szerintem most mindenki megkönnyezett!
Nagyon örülök a híreknek!Éévezd ami még visszavan a terhességből, és remélem a legközelebbi vizsgálat után is jó híreket kapsz!

Kép
melus2
 
 


Zora drágám! :)

nézz bele a blogomba :) :) :)

és küldöm ma az ígért privit is, és írok Nektek is lányok , de most sietnem kell...

És Győrffy Mátyás egy földreszállt angyal, valóban :) :)

www.melissaesmaya.blog.hu

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Szép hétvégét mindenkinek!
Én csak kedden jövök legközelebb!
Hétfő ultrahang!!!!!!!!!!!!!!!
Puszi!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek az egyik kolléganőmtől kaptam egy tanácsot,hogy nézzek meg egy weboldalt www.goldsys.hu,valami jódos dolog,hát szerintem egy próbát megér.

Hogy vagytok?

Melus: drukk hétfőre!

Zora:hajrá baba


A görbém szerint ez a hónap is ugrott! :cry:

Mikor lesz már babám!
léni
 
 


ZORA!!! Nagyon örülök a hírnek!! Sok boldogságot, nyugalmat és rengeteg sok szeretetet kívánok neketek! Jól tetted, hogy ehhez a dokihoz mentél!!!
Krisz! Drukk-drukk!!!! ++++++ :wink: :D
Micsoda tortaköltemény!!! Hűűűűűű!!!! Most már nemcsak a görbéden ámulok és bámulok! :) Ügyes vagy!!
Melus! Gratulálok a házassági évfordulótokhoz! Összebújós, szép hétvégét kívánok nektek!! :wink:
Évikém!! 4 tűsző? Jaj, nagyon drukkolok!!!!! ++++
Igaza lesz Zorának! Együttbabásodásleszittnemsokára... :wink: :D
Andi! Nagyon aranyos, barátságos szobát sikerült kialakítani! Igazi fiúszoba! :wink: Tetszik. Ügyik vagytok! Bálintkád pedig egy tünemény!!! Nagyon aranyos kisfiú!
Ildikó! Remélem, nemsokára jó hírekkel jössz!.. és hozod hozzá a szép kis görbédet is! ++++
Léni! Ne keseregj! NEMSOKÁRA JÖNNI FOG A BABA! Írj egy kicsit magadról! Szeretnélek megismerni. Minden részlet érdekel!! Nem baj, ha írtad már! Ha van egy kis időd pötyögj nekem! :wink: Mostanában annyira kelekótya vagyok.... biztos a pajzsmirigyem miatt..... :oops: :lol:

ANNÁCSKA!!! GRATULÁLOK A BABÁDHOZ!!!!
Vendég
 


Szia Mo!

Szívesen válaszolok arra amit kérdezel,magamtól nem nagyon tudok írni! :oops:

Aranyos vagyok,hogy engem így vigasztalsz,tudod néha a falnak tudnék menni a keserűségtől,főleg hogy mostanában tele van a tv borzalmas dolgokkal.
Aval a nővel aki megölte a gyermekét,azzal nagyon csúnyát tennék szívem szerint.....merthát itt vagyunk mi akik bármit megadnánk,hogy babánk legyen...erre.....na nem is írom le.... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Mi van veled Drága mo?
léni
 
 


Anna írt! :D

meri
 
 


Szia Léni! Itt vagyok, nem tűntem el, csak közben hazajött a férjecském és sültkrumplit kívánt. Na, erre nekifogtunk. Jó kis esti kajálást csaptunk. 8) Itt ülök, teleettem magam. :roll: Rémekkel fogok álmodni. :lol: Ez aztán jó kis fogyókúrás kaja..... :? Mindegy.
Néha, én is falnak tudnék menni a keserűségtől. Főleg, mostanában érzem magam ramatyul. Aztán mindig történik valami az életünkben, és megyünk tovább. Néha merengek, és depi vagyok... néha meg szuperül érzem magam így, gyerkőc nélkül is. Jóóóóó, nem áradozok egy babás fórumon arról, hogy mostanában már ezerszer is végigondoltam az életem gyerek nélkül... és lehet, hogy megdöbbentő, de nem annyira szörnyű a kép.
Nagyon távol kerültem a lehetőségektől. Sajnos, nekem nem lesz egyszerű a babásodás. Tudod, mi a legrosszabb? Az, hogy eddig én dönthettem arról, hogy mikor akarom a gyereket... most pedig majd a dokik megmondják, hogy mikor lehet... ha lehet közös egyáltalán. No, ezt a legnehezebb megemészteni...
Milyen vizsgálatokon voltál a closti előtt? Volt vérvétel? Vagy már nem szeded? Azt olvastam, hogy nem jól reagál rá a szervezeted, de azt nem tudom, hogy meddig szedted vagy szeded-e még.
Vendég
 


Léni! Mi az? Most meg te sütögeted a krumplit?? :lol:

Elteszem magam mára.
Jó hétvégét kívánok nektek!
Hétfőn jövök, és megcsodálom Krisz + tesztjét! :wink: Sziasztok!
Vendég
 


Zora! Annyira örülök nektek! Meglátod, minden rendben lesz végül.

Léni, ne keseredj el! Muszáj hinni benne, hogy sikerülni fog. Én drukkolok neked is!



Képzeljétek, a héten megvettem az első terhesnadrágot, mert már nagyon kényelmetlenek a nadrágjaim. Viszont még csakis este áll meg rajtam, reggel még nagyon laza, szinte leesik. Azt hiszem, átmeneti állapotban vagyok :lol:
Vendég
 


Virág! Jó érzés volt megvenni az első kismama rucit? Már én is aligvárom, hogy elővehessem az enyémeket.
Ja múltkor a Brendonban megcsodáltam a kismamarucikat is és hát tudnék 1-2 jó darabot venni, igaz igenvócsak ki kell hozzá nyitni a pénztárcát! De nagyon csini rucik vannak.

Léni! Én is hallottam arról az anyáról aki az újszülötjét elégette. Hát az ilyen embert úgy kínoznám, hogy ő is ott maradna, csak előtte szenvedjen. Felháborító!!!!

Szép hétvégét Mindenkinek!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Mo: bocsihogy nem írtam vissza de még sütöttem meg főztem,mert ma dolgoznom kell

Virág: köszi a biztatást. Terhesnaci az nagyon jó,már én is kaptam a barátosnémtól csak tudjam kihasználni :roll:

Krisztinka: osztom a véleményedet :evil: ilyen vagyok azóta.....

Mai hő a béka popója alatt van,ez a ciklus is kilöve....... :(
léni
 
 


Lányok!

Új téma most: karácsony! Ki hogy készül rá?
léni
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: