Új privát üzeneted érkezett!

Fenix

Szia
Mikor a Gergőmet vártam én is azt álmodtam, hogy kislányom született, de szinte az egész szülést megálmodtam, apuka is ott volt velem, s képzeld ő adott neki nevet: Nelli
Nelli????
Mire rájöttem, hogy biztos azért álmodtam, mivel az édes drága párom, mikor már pocakosodtam mindig azt énekelte nekem:
Nelli az elefánt itt van itt!!!! (nem tudom emlékeztek e erre a mesére)
De csak persze viccelt, tehát valószínű, hogy innen jött az álmomban a Nelli!

Kép
Kép
times
 
 


Sziasztok!

Pannica gratulálok! Jó egészséget kívánok!

Mindenkinek jó hétvégét!

Kép
anido
 
 


Pannica!
Nagy nagy gratula a picihez!
Jó egészséget és sok tejcsit kívánok!!!



Nikky
Nagyon jól néztek ki, csini vagy!

Kép
Kép
times
 
 

 
 

Valaki írt a csíkokról. Háát én is megcáfolnám, hogy ha hajlam van akkor nemér semt a kenegetés... Én sajnos a combomon elég csíkos vagyok már tini korom óta, így arra számítottam, hogy a terhesség alatt sem fogom megúszni...de azért gőzerővel kentem magam minden nap.És láss csodát, egy darab csíkom sem lett.

Barbamami,
köszi az érdeklődést, cici majdnem a régi.nagyon vékony egészséges bőr van már rajta. szopi nem megy sajnos, de fejek és veszünk is tejet. és még elmegyük egy szopitanácsadóba...hátha. Ja és fáj a pocink!!! ÚÚgy sajnálom szegényt!!!
Kép
Kép Apa szülinapján :-) Kép :-) no comment
Vendég
 


:D Sziasztok.

PANNICA! ÓRIÁSI GRATULA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Akíra!
Én is keményedek, és mind az a tünet meg van amit te is érzel, a dokim szerint ezek már normálisak, nekem is van gyenge fájások már ezek a jóslók, ez is normális a dokim szerint. végül is lassan mi is sorra kerülünk. :P

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


Bacilivi!!!
NagyonÉDIK VAGYTOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Úgy irigyellek!

MEGSZÜLETETT GERGŐ!!!!!2007.03.12.én.
GERGŐ ÉS ANZSIKA
tinnyei
 
 


csajok:voltam ma ctg-n és vizsgálaton, a belső méhszáj el van símúlva és a külső is elkezdett nyílni!!A doki szerint legkésőbb jövő7en baba lesz!
Miután haza jöttünk elmentem pisilni és véres, rózsaszínes cucc jött, hívtam a dokit és mondta, h ez a vizsgálattól van és ha rendszeres lesz a fájás, akkor menjünk!!
Azóta nem tudok kiegyenesedni, ha állok akkor egyből bekeményedek és rengeteget kell pisilnem!!
Szóval nem tudom mikor lesz valami!!De izgulok nagyon!! :roll:

Kép
gyanixi
 
 


csajok:voltam ma ctg-n és vizsgálaton, a belső méhszáj el van símúlva és a külső is elkezdett nyílni!!A doki szerint legkésőbb jövő7en baba lesz!
Miután haza jöttünk elmentem pisilni és véres, rózsaszínes cucc jött, hívtam a dokit és mondta, h ez a vizsgálattól van és ha rendszeres lesz a fájás, akkor menjünk!!
Azóta nem tudok kiegyenesedni, ha állok akkor egyből bekeményedek és rengeteget kell pisilnem!!
Szóval nem tudom mikor lesz valami!!De izgulok nagyon!! :roll:

Kép
gyanixi
 
 


csajok:voltam ma ctg-n és vizsgálaton, a belső méhszáj el van símúlva és a külső is elkezdett nyílni!!A doki szerint legkésőbb jövő7en baba lesz!
Miután haza jöttünk elmentem pisilni és véres, rózsaszínes cucc jött, hívtam a dokit és mondta, h ez a vizsgálattól van és ha rendszeres lesz a fájás, akkor menjünk!!
Azóta nem tudok kiegyenesedni, ha állok akkor egyből bekeményedek és rengeteget kell pisilnem!!
Szóval nem tudom mikor lesz valami!!De izgulok nagyon!! :roll:

Kép
gyanixi
 
 


csajok:voltam ma ctg-n és vizsgálaton, a belső méhszáj el van símúlva és a külső is elkezdett nyílni!!A doki szerint legkésőbb jövő7en baba lesz!
Miután haza jöttünk elmentem pisilni és véres, rózsaszínes cucc jött, hívtam a dokit és mondta, h ez a vizsgálattól van és ha rendszeres lesz a fájás, akkor menjünk!!
Azóta nem tudok kiegyenesedni, ha állok akkor egyből bekeményedek és rengeteget kell pisilnem!!
Szóval nem tudom mikor lesz valami!!De izgulok nagyon!! :roll:

Kép
gyanixi
 
 


csajok:voltam ma ctg-n és vizsgálaton, a belső méhszáj el van símúlva és a külső is elkezdett nyílni!!A doki szerint legkésőbb jövő7en baba lesz!
Miután haza jöttünk elmentem pisilni és véres, rózsaszínes cucc jött, hívtam a dokit és mondta, h ez a vizsgálattól van és ha rendszeres lesz a fájás, akkor menjünk!!
Azóta nem tudok kiegyenesedni, ha állok akkor egyből bekeményedek és rengeteget kell pisilnem!!
Szóval nem tudom mikor lesz valami!!De izgulok nagyon!! :roll:

Kép
gyanixi
 
 


csajok:voltam ma ctg-n és vizsgálaton, a belső méhszáj el van símúlva és a külső is elkezdett nyílni!!A doki szerint legkésőbb jövő7en baba lesz!
Miután haza jöttünk elmentem pisilni és véres, rózsaszínes cucc jött, hívtam a dokit és mondta, h ez a vizsgálattól van és ha rendszeres lesz a fájás, akkor menjünk!!
Azóta nem tudok kiegyenesedni, ha állok akkor egyből bekeményedek és rengeteget kell pisilnem!!
Szóval nem tudom mikor lesz valami!!De izgulok nagyon!! :roll:

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok :)

Hát tinnyei remélem igazad van, de most megnyugtattál, hogy nem csak nekem jönnek korán ezek a jelek :)
Kicsit aggódtam, mert hát bármennyire is szeretnék már babázni, neki még bent kell maradnia legalább 2-3 hetet, hogy kifejlett babóca legyen :)

Ma voltunk bent a korházba megnéztük a szülőszobát (az egyágyasba épp a tágulási szakaszba volt a nőci, oda csak bepillantottunk, de az valami rémes volt, hogy pont elkaphattam az egyik fájását, mert amilyen fejet vágott szegény... :shock:
Nem akarok szülni, nincs hozzá erőm, hogy megszüljem :cry: )

De egyébként nagyon szép az egyágyas meg a három ágyas szülőszoba is, szóval kicsit megnyugodtam, meg a fizetős háromágyas szobát is megnéztem, és az is nagyon szép, külön tv meg zuhanyzó meg minden ami kell, ugyhogy nem parázok ezen már annyit, mert jó helyünk lesz ha kint lesz a kis hercegnőm :)

Voltunk a corába is, és vettünk egy digitális homlok meg fülhőmérőt, azt mondják sokkal könnyebb lesz avval majd, hát remélem :)
Meg vettünk neki kis pamutkesztyűt, hogy ne karmolja szét magát, meg megvettük a baldachin tartót, meg kis forgó zenélő játékot az ágyikója felé, meg korházi szoptatós hálóruhát is, meg orrszívót, meg sok kis utolsó apróságot, és igy most már azt hiszem minen megvan az érkezésére...ja egy nincs...mit gondoltok ezekről a hasleszorítókról? Ti vettetek? Vagy mennyi értelme van ennek? Ezzel még nem jutottam dűllőre...

A csíkokról látom megoszlanak a vélemények, hát én azt hiszem mindent megtettem, de hát ez van, kenem továbbra is, de ha már 4 fajta krém nem használ akkor szerintem már semmi se :(

bacilivi! hát nagyon tünemény a kis drága, mindjárt egy hónapos ha jól látom :)

Olyan jó volt a korházba ma két kisbabát is láttunk akiket pont engedtek haza...bárcsak már ott tartanánk...olyan irigy voltam mint a csuda :lol:

Nikky tényleg nagyon jól néztek ki, a hasadon kívűl tényleg semmiden nem látszik, hogy terhes vagy, hát irigyellek :)

Egyébként én is mostanság sokat álmodok a szüléssel, multkor azt álmodtam, hogy elfolyt a magzatvizem, erre felriadtam, és tapogattam az ágyneműt, de persze tiszta száraz volt, ugyhogy megnyugodtam...aztán visszaaludtam amikor is megszültem a FIAMAT :shock: és hát nem igen akartam elfogadni...mert hát Kíra mégse lehet fiú... :lol:

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek a mai napon betöltöttük a 30. hetet!!!
Már csak 10 hét!De ez még nekem olyan soknak tűnik!

Sch.Judit!
Köszi szépen!
Férjedék már haza értek?Robit is hívták,de mi pont Csávolyon voltunk disznóvágáson és a Robi volt a böllér (2 disznót vágtunk),így telefonált a fönökének hogy nem tud menni!Még a telója sem volt nála,apósóm telefonált oda hogy keresték a rendőrségről.Így helyette egy tartalékost hívtak be és most az egyszer meguszta Pestet.De ha lesz következő akkor már menni kell neki is!De ezt már nagyon unom!!!! :evil: Elvileg most már nincs nagy zavargás Pesten!
Ja,igen KMB-s lett Rémen!Hétfőn megyek vele és rendezzük be a kis irodáját!Képzeld,elküldtem a rendőrtisztire!Remélem fel is veszik!

Aranyosak a pocis képek és a babás képek!!! :)


Pussz mindenkinek!!4
Vendég
 


Sziasztok lányok, ha hazaérkeztem anyuéktól, most már leszek újra!

Rakok fel pocis képet, a párom most csinálta! :)
Kép

Amúgy befejeztük a vásárlást, megvan mindenünk, az utazóágyat kivéve, úgyhogy ha apának lesz lelkiereje, holnap megcsináljuk a babasarkot a hálóban! :)

Remélem mindenki jól van!

Gyanixi drukk, ezerrel.......:), de jó, nemsokára babázni fogtok! Nem izgulsz? :)

Puszi mindenkinek!

Elizabeth

Kép
elizabeth25
 
 


gyanixi,
Juj, de izgi :D Talán még pár nap, vagy lehet, hogy még annyi sem, és a kezedben tarthatod a babádat?!?! Ne izgulj, nyugodj meg!!! Meglátod, minden rendben lesz, erős vagy, és hamar túl leszel a szülésen! Ezt kívánom Neked!! Vigyázz magadra!!

bacilivi,
Nagyon szép a kisasszony! Jól látom, hogy egyértelműen apára hasonlít?!?! :) És már mindjárt 4 hetes. Huuuuu, de nagylányka már!

Mi is vásároltunk ma, végülis a Fóti Corában kötöttünk ki. Vettem Márknak nyári rucikat: rövid gatyák, pólók, rövidújju bodyk. Nagyon édi mind, olyan vagány kissrác lesz majd bennük :D
Kész van a babasarok, ami még saroknak sem nevezhető, olyan kicsi ez a lakás :oops: Az ici-pici hálónkban van a babaágy... Már nagyon várom, hogy költözhessünk az új lakásra, ott már lesz saját szobája a gyerkőcnek. Na szóval, összeszereltük az ágyat, és teljesen felszereltem mindennel (ágyneműgarnitura, baldahin, merev pelenkázólap, forgó játék). Amikor kész lettünk mindennel, ott állt az ágyikó teljes készenlétben, egymásra néztünk a párommal, és azt mondtuk: "Úr isten, szülők leszünk!!!" Még mindig hihetetlen!!

Kép
dijcsi
 
 


gyanixi!

nyugi,sőt,ingább izgi!!!!!!!tök jó!!!!menj csak,legyen meg első randitok a kis poronttyal!!!könnyű szülést kivánok előre is!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


gyanixi, jajj de izgi, nagyon drukkolunk neked, remélem hamar meglesz könnyű szülés lesz és minden rendben lesz!
Amint lehet adj életjelet magatokról, addig is drukk!!!!

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Eszembe jutott, hogy nincs nektek egy táblázatotok, ahol fel van irva mindenkinek a neve meg paramétere hetekbe mérve meg hogy hol szül, meg hogy kislány kisfiu e a baba, meg minden ilyen adat, meg ha már megszült az is bekerülhetne?
Csak mert olyan jó lenne átlátni teljesen a dolgokat!
Bár lehet csak nekem tűnik soknak az info, mert, hogy új vagyok, de szerintem jó lenne egy ilyen táblázat!
Van már ilyenetek? Vagy nem tartjátok jó ötletnek? Mert ha nincs és gondoljátok én szívesen megcsinálom :)

KépKép
KépKép
akíra
 
 


Akíra!

Van ilyen táblánk és minden hétfőn Babzsák rakja fel nekünk!!
Vendég
 


Húha Gyanixi! Hajrá hajrá kis Réka! Úgy látszik mégis marad az eredeti sorrend és beelőzöl:)

Mi is voltunk ctg-n, ott minden oké bár nem kommentálták (háromszor ment föl 60 körüli értékre a méhösszehúzódás, tudja valaki ezt értelmezni?) viszont most meg a vérnyomásom volt magas: éppen határérték, úgyhogy nem adtak rá gyógyszert, de nagyon kell figyelni :( Szóval marad a napi kórházlátogatás ctg és vérnyomásmérés miatt. Az ügyeletes doki meg is vizsgált, de méhszáj még változatlan. Viszont szerinte az UH méretek alapján nem kellene megváltoztatni a terminus idejét, úgyhogy akkor mégis maradunk 38 hetesek. Majd hétfőn beszélek a saját dokimmal és remélem meg tudom győzni erről:) (Hogy nehogy befektessen túlhordás miatt...)

Jóéjt mindenkinek!

Lilypie Fifth Birthday tickers
Lilypie Third Birthday tickers
Kép
kislilla
 
 


Jó reggelt!

Gyanixi!
Ügyesek legyetek!!! Biztos minden jól fog menni, könnyű szülést kívánok és jelentkezz minél előbb, Rékával együtt!

Dica!
Talán ma hazajöhetnek, de ennél a "cégnél" semmi sem biztos. Rémen fog dolgozni a férjed? De az elég messze van tőletek. Többet fog ingázni, mint eddig. Azért ti nem költöztök oda, ugye?

Nem tudjátok véletlenül, hogy baldahint hol lehet külön venni? Mert a mi ágyneműgarnitúránkhoz nincs és szeretnénk. A Brendonban néztük, de több mint 5000 forint volt, annyit meg nem adok érte. (nem is volt túl jó)

sch.judit
 
 


Jó reggelt mindenkinek!


Sch. Judit!
Szurkolok hogy ma haza jöhessenek!
Igen,Rémen ő lett a KMB-s.Télen kocsival megy dolgozni (sajáttal), nyáron pedig van egy úgynevezett nyári út Nemesnádudvar és Rém között,akkor pedig arra fog menni mocival!Egyébként nem áll szándékunkba oda költözni.A saját kocsira pedig beadott benzinpénzre igényt,majd ezek után derül ki mennyi km-ig kapja meg egy hónapra!

Ha netán Baján jártok akkor az Astiban tudtok venni baldahint.Mi is ott vettük meg, a baldahin vas (ha jól emlékszem) akkor 1500 Ft-ba került!
Vendég
 


Dica!
Köszi szépen!!!

Parapiriékről semmi hír? Persze még korán van. (Ezt onnan gondolom, hogy még csak Magyarország déli része van fenn a Babaneten! (=Bács-Kiskun megye, de annak is a legdélibb része) :lol: :lol: :lol:

Szép vasárnapot!

sch.judit
 
 


Judit!
Nincs mit máskor is!Tetszik amit írtál! :D

Na most már megyek mert nem lesz belölem semmi!Ma tartjuk a szülinapokat (az enyémet,a páromét,a tesómét és anyukám élettársáét)!Marha pörit főzünk,mamám csinálja a levest én pedig majd megyek az oroszkrém toráért!



Mindenkinek szép vasárnapot!

Majd este benézek!
Vendég
 


dicamama!

jó szórakozást!

Kép[/URL]Kép
gabi.baba
 
 


Bocsi csajok, h a tegnapit elküldte egy csomószor, de rossz volt a net!!
Még mindig semmi, a hasam fájdogál, a málna teát iszom rendületlenül!!Majd lesz valami!!A másik fórumon vki mondta, h ez is eltarthat több napig is!! Na, mindegy, most már akkor sincs sok a nagy találkozásig!!
Dijcsi: neked sincs olyan sok már hátra!!!Tök jó, jönnek a babák, baba eső lesz!!! :roll: :lol:

Kép
gyanixi
 
 


Sziasztok!

Bacilivi
Nagyon édi a picurod!!!

Elizabeth25
Nagyon csini vagy, szépen gömbölyödik a pocakod!

Kép
Kép
times
 
 


Na még egy gyors bejelentkezés, aztán én is megyek szülinapozni! Ma van a hugom 26. szülinapja. Remélem tut torta lesz!!! :wink:

Gyanixi!
Nem baj, ez a pár nap bizti gyorsan eltelik és hamarosan megdögönyözheted a csajszidat!!!

Szerintem a babnettel volt tegnap gond, engem meg sokáig nem engedett belépni, sőt először csomó ideig a lapot sem nyitotta meg.

Bacilivi!
Dalma tényleg nagyon tündéri!!! Az a torta tök jó! Modjuk a kitűző sem semmi!

sch.judit
 
 


Sziasztok Lányok!

Tegnap vettünk kengurut (Chicco go) és pelenkázó táskát a picinek. Úgy örültem neki!
Látom, ti is nagy kedvvel rendezitek a babasarkot!
Akartunk póthuzatot is venni az autós hordozóhoz (Maxi-Cosi hordozónk van), de képzeljétek, 6500 ft-ba került! Többe, mint a kenguru! És csak egy vacak póthuzat, pontosabban nyári huzatvédő huzat. Úgyhogy úgy döntöttem, akármilyen béna vagyok, inkább megpróbálok (anyai segítséggel) varrni egyet.

Csíkok: Szerintem érdemes kenegetnünk magunkat. Lehet, hogy aki hajlamos rá, annak a kenegetés ellenére is kijön néhány, de talán kevesebb. Ezek a krémek és olajok rugalmasabbá teszik a bőrt, jobban viseli a tágulást. Nekem hál'Istennek eddig nem jött ki egy sem. Én a DM-ben kapható olajjal kenem. Fehér-rózsaszín flakonban van, és Mama-olaj, vagy valami hasonló neve van. (Most nem tudom megnézni, mert mamáméknál netezek).

Eddig viszonylag tűrhetően aludtam, de mostanában nekem is kezdődnek az alvásproblémák. Csak az oldalamon alszom, és iszonyatosan megnyomódik a csípőm és a forgóm hajnalra, már alig bírok visszaaludni, és reggel, sőt néha egész nap fáj.

Kép
Vendég
 


GYANIXI:
NAAAGYON szorítok!!!! JUJ DE JÓ!!! Azért ez már VALAMI!! Már csak pár napod van tényleg!! Szuper!! Nemsokára babázol,de jóóóóóóóó! :D :D :D

Bacilivi:
ÉDES tündér a Dalmi baba! Próbáltad az Infacolt a hasfájás ellen? Nekünk nagyon bejött. Meg masszírozni is lehet.. Ilyenkor az is segít,ha a fél karodra veszed úgy,hogy a pocakján fekszik.(A kézfejednél van a popsija,az arca meg a könyöködnél pihen..)
Jó az a torta!! :D :D
(Én egy pólót csináltattam amikor a Petit vártam a páromnak karácsonyra.Az UH képpel,mert még csak a 16. hétben voltam..)

SchJudit:
Nem árulnak baldachint a bababoltok?Hát kéne nekik.. De meg lehet varrni,nem bonyolult! Csak szegni kell,és egy behúzó a másik végére.Akkor még a sötétítőfüggönyhöz is menne! :D

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Sziasztok!
Először is PANNICA,nagyon gratulálok nektek!

Akíra,üdv köztünk! Ha szeretnél a táblázatba kerülni,akkor írj privit nekem! Neved,hány hetes+napos terhes vagy,van-e testvér,hol laksz,hol szülsz és mikor. Holnapig még benézek,és beleírlak,ha gondolod.

Mi pénteken megvettük a babakocsit a Brendonban. Kuponnal 30 ezerrel olcsóbb volt a Graco Quattro Tours, szóval ráraboltunk. Ott figyel a szekrény tetején,ha szétnyitjuk,akkor nem férünk,nem tudjuk hol lesz majd a helye :D :roll: . Meg vettünk zenélő forgós izét is a kiságyra. Lassan azt is megvesszük,meg a pelenkázót,és jöhet is Samuli. Ja, UH szerint 2 héttel nagyobb a koránál,2200 g körülk lehet(ha igaz az UH-os mérés...). Mostmár 2 hetente kell mennem dokihoz,és szülésznőm is lesz. Szerdához egy hétre talán találkozni is tudunk,és remélem megbeszélünk ezt-azt. És még annyi,hogy a 36. hétig kell itthon pihiznem sokat,aztán azt csinálok,amit akarok!!!Alig várom,bár már úgy el vagyok nehezedve,hogy akkorra csak feküdni fogok tudni...

Ja,és a Corában is voltunk Évával,vettem ezt-azt a kórházi cuccomhoz,meg szoptatós melltartót,szóval tényleg csak pár dolog kell még,meg persze berendezni a szobát...

Gyanixi! Szorítok!!!

Kép
babzsák
 
 


Jó reggelt...

Parapiri,úgy örülök..tök jó neked..ez a pár nap sztem már nagyon hamar elmegy..egyébként milyen érzés??Többször fáj a hasad vagy kellemetlenebb mint eddig volt,vagy csak vársz??vagy hogy van ez??

Lilo
Köszi a választ,de akkor ez most nem jelenti azt h cukorbeteg lennék vagy ilyesmi ugye???Mert éhgyomorra normál értéket kaptam!!Én meg mint laikus természetesnek tartom hogy felmegy a cukrom ha megetetnek velem 1 kilót...nem értema vizsgálat lényegét!!??

BETTI
Hogy volt nálatok ez a cukormizéria??Lilo mondta hogy talán neked volt evvel problémád??de nem volt semmi gond vele később vagy ilyesmi..??

Barbamami
Köszi a bókot,de semmit sem csinálok jól..látod most is van vmi gond a cukorral..már 10kilónál tartok 1ébként,de nem nagyon veszem észre magamon én sem..az arcom egy picit dundibb lett,meg talán egy picit a combom is vizesedik..de ennyi..viszont vhol ott van ez a 10kiló!!nemtudom mennyi lesz még,de most visszafogom magam édességileg... :roll:

Elizabeth,szép kismami vagy..

Csíkokról..
ha csak öröklés kérdése lenne én már tele lennék..anyukám mondta h kenjem magam ezerrel,m neki olyan lett és talán segíteni fog..nemtudom hogy most ezért vagy nem ezért,de lekopogom nem csíkos egyáltalán a hasam!én niveaQ10+ al kenem magam..ez bőrfeszesítő,meg a vichy terhességí csíkok ellenijét használom a pocira,combra,mellre,csípőre..meg a niveaL-carnitinját ismagamra kenem ha eszembe jut!! :lol: Amit találok!!! :P
szóval sztem nem árt kenegetni magunkat!!

Nemtudom ki kérdezte a haskötőt,de én tutira veszek majd magamnak..sztem ártani nem árthat!!

Kép
nikky
 
 


Sziasztok! Pár kép a kis hercegnőről. Ruhában mérve 5kg és teljesen végigéri az 56-os ruháit.Kép Kép Kép

Kép
Kép
bbeti
 
 


Sziasztok,

Bacilivi, megint szuperek a képek! Nagyon édi a kis Dalmi.

Gyanixi, kitartás, már tényleg nincs sok hátra.

Niki, persze, hogy nem nem, ez más mint a cukorbetegség, de majd az orvosod biztosan elmondja, ne aggódj.

Pussz,
Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Betti, most látom, hogy közben tettél fel képet, nagyon drága a kis Niki, főleg azon tetszik, amelyiken ébren van. Teljesen más az arca mint a legutóbbi képen, nagyon szépen fejlődik. Hm, szóval kb. 1,5 hónapig jó az 56-os rugi?
Lilo

Kép
Kép
34372
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem, hogy jól vagyunk, Niki még mindig nyugis, éjjel összepisilte a pelenkázót, ma meg összekakilta, mindenkinek javaslom, hogy több bodyt vegyen, mert van, hogy egy nap hármat is összepiszkít.

Gyanixi:
már reméltem, hogy nálad is ugyanúgy szombat este beindul a szülés, mert nálam is a nyákdugóval kezdődött. Kitartás, most már nincs sok hátra.

Pannicáról tudtok valamit, miért kellett császározni?

Felrakok ide is képeket az immár 1 hetes Nikiről:

Kép

Kép

Kép

Kép
rekanna
 
 


Sziasztok!

bbetti,
Nagyon édes a kiscsajszid! Szép kislány, és ahogy figyel a képen!! Hááát, nem tudok betelni a szépséges babákkal, egész nap nézegetném őket. Ja, és a másik topikban tettél fel még + egy képet, amin nyitva van a Niki szája, az a kedvencem!

babzsák,
Jó választás volt a babakocsi. Nekem is fájt rá a fogam, csak drágának tarottam. De most, hogy 30 ezerrel olcsóbb.... Már nagyon megbántam, hogy még novemberben megvettem a babakocsinkat, azóta két olyan lehetőség is volt, ami sokkal jobban bejött volna, de hát így jár az, aki elsieti a dolgokat...

gyanixi,
Továbbra is drukk Neked!!!

Én már néhány napja úgy kelek éjszaka is, meg reggel, hogy na talán ma történik valami. Már nagyon türelmetlen vagyok. Tudom, van még 3 hetem hátra, de már nagyon be vagyok sózva :)

Kép
dijcsi
 
 


Köszi csajok a dicséreteket..Dalmi el is pirult... :lol:

Dijcsi,
hát én nem tudom már kire hasonlít, mindenki mást mond... :D
Ja és ne aggód, nekünk még így babástól is hihetetlen néha, hogy szülők vagyunk... Tegnap is csak pislogtam, hogy a lakcímkártyáján az "anyja neve" mellett az én nevem áll... :lol:

kislilla,
nekünk aznap kellett mennünk ctg-re amikor végül este megszültem és kétszer ment 60-ig a fájásgörbe.... Hmmm...lehet hamarosan babázol??? :D

barbamami,
eddig csak az epumisant próbáltuk, de az infakol is jön majd, háth aaz segít. Azt a babatartást is csináljuk néha amit írtál, de nem nagyon szereti. Pocakmasszázs pedig rendszeres és IMÁDJA!!
Mindig csak csodállak, hogy 2 gyerek mellett hogy van időd még ide is jönni hozzánk :D !!! NAgyon ügyes lehetsz!
Ja és nekünk is van olyan uh-s poló :wink: !

Lilo, nekünik már kinőtte az 56ost... :?

Betti,
az az ébrenlevős kép gyönyürű!!!!!!!!!!!
Vendég
 


rekanna,
Cukorfalat a babód!! A kis hajas baba :D És hogy vagytok? Van elég tejcsi?

Kép
dijcsi
 
 


Dijcsi:

Látom már neked sincs sok hátra, remélem minden rendben lesz a szülésnél.

Tejcsim sok is van, Niki még nem eszik annyit, óriási szerencsém van a szoptatással, a cicim is már alig fáj, nem is sebesedett vagy gyulladt be és sok a tejem. De remélem nem kiabáltam el, mert még minden megtörténhet.

Kép

Kép
rekanna
 
 


Eliza nagyon csini kismama vagy :)

Betti, rekana : édesek a képek :):):):):):)

Mai friss kép a psimról aki ma kéthetes már :):):):):)

Kép

nika70
Salgótarján
 
 


Sziasztok!

Lányok nagyon édik a babócáitok, biztos egésznap gyönyörködtök bennük...
Főleg amikor szopiznak, alszanak, mosolyognak..., olyan édesek, jaj de jó volt...
Igaz most is nagyon jó, amikor odabújik, s azt mondja szeretlek és puszit ad... Ja és ha el kell mennem otthonról (angolra járok hetente egy órát) mikor hazajövök mindig hozzám bújik és azt mondja úgy hiányztál!!!!

Kép
Kép
times
 
 


Engem is nagyon erdekelne, hogy mizu Pannicaval es miert kerult sor a csaszarra...
Remelem, minden rendben es mindketten jol vannak!

PANNICA GYERE HAMAR VISSZA!!!!

KépKép
KépKép
vitte
 
 


Mamik,olyan elképesztő,hogy "öregszenek"ezek a kis tünemények! Jó ég! Van,hogy ólomlábakon megy az idő,máskor meg csak úgy rohan..

Nikky:
Ez nem azt jelenti,hogy cukorbeteg vagy,max. a terhesség alatt máshogy viselkedik a szervezeted.Ha megszülsz,megint vissza fog állni minden..

Elizabeth:
Ez már egész komoly pocak! :D

Betti:
Hogy tartja már a buksiját! :D :D Voltál már 6 hetes kontrollon,rendbejöttél már? Nem tudom,mennyi ideig tart egy ekkora seb begyógyulása..

Rekanna:
A grimaszolós kép nagyon édes :D :D

Dijcsi:
NYUGI!! Élvezd az utolsó napokat,amikor még """szabadon""" rendelkezel a testeddel.. Nemsokára nem az lesz a lényeg,hogy TE mit szeretnél.. Persze,mondom ezt én,de a végén UGYANÍGY be leszek sózva.. :roll:

Bacilivi:
Ez nem ügyesség kérdése.. Az ember KÉNYTELEN mindent beosztani. De te most vagy a legnehezebb időszakban,az első 1-2 hónap a legrosszabb. Aztán a baba is beáll egy rendszerre,te is megszokod a dolgokat,és úgy sokkal jobb lesz! Megmondom őszintén,a Bogival az első időktől kicsit tartok.. De valahogy muszály lesz boldogulni..

Nika:
Ez egy óriásbébi!! Mennyiket szopik? Van elég tejed?

Kép
Kép
Kép
Kép[/url]
barbamami
 
 


Barbamami!

Ha jól emlékszem, akkor Te vartál baldachint a kisfiadnak!
Egy kis segítségre lenne szükségem:
Mennyi anyagot vegyek, mert a szélessége 150 cm az anyagnak és én a szélességét hagynám meg hosszának, és a szélességétől függne, hogy mennyit vegyek.
Nem én varrom, hanem a barátnőm, ezért vagyok ilyen béna.

Köszi előre is a segítséget!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Lányok ezek a babák gyönyörűek!Mindenkinek nagyon gratulálok a gyönyörűséghez!
A finishben lévőknek kitartás!

KépKép
vicuska
 
 


Sziasztok!

Barbimami!
Köszi a tippet! Bár én nem tudok varrni, de ha Ancsának ide leírod hogyan kell, akkor Anyukám szerintem meg tudja varrni. De jó Neked, Te olyan ügyi vagy ilyen téren!

Babzsák!
Azon kívül, hogy szinte egy időben vagyunk kiírva, kisfiunk lesz, még a babakocsink is egyforma! Mi is ugyanolyat vettünk, pont pénteken. Nekem ez tetszett már régen, de nehezen tudtuk volna az eredeti árát kifizetni. De Szegeden mondta a csajszi, hogy ha nem sürgős, akkor várjunk még vele, mert már régen volt akciós és hátha pár hónapon belül megint az lesz. És sikerült! Alig vártam a péntek reggelt,hogy menjünk érte. Azért így 30ezerrel már jóval barátságosabb az ára! Melyik színt vettétek? Mi a kék-feketét.
Amikor hazaértünk vele, nem ülhettünk le addig vacsizni (pedig n már majd' éhenhaltam), amíg a férjemmel össze nem raktuk a kocsit. Most ott áll a szobában és akárki jön hozzánk, mindenkinek meg kell mutatni az összes funkcióját. Esténként meg tologatjuk. :lol:

sch.judit
 
 


Betti!
Nagyon drága Nikid! És jó nagy már! Azt hiszem én sem veszek már több 56-os rucit, ha ilyen gyorsan kinövik. Jól látom, hogy a franciaágyon jobban szeret aludni? :D

Rekanna!
A te Nikid is tündér! Főleg, ha még jó baba is! Tök jó, hogy van tejcsid! Biztos nem kiabálod el, majd ha beindul a nagy evészet, jól fog jönni Nikinek is! De az jó, ha már nem is fáj a cicid.

Nika!
Ezen a képen tényleg hatalmasnak tűnik a kisfiad! De gondolom élőben sem lehet kicsi!

sch.judit
 
 


Sziasztok!

jól beindult a "babaeső", olyan jó. Csodásak ezek a csöpségek. Gyanixi nagyon szorítok nektek.

Kép
rena12
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: