Új privát üzeneted érkezett!

Helló Szilzi!!

Mindig csak a meló. :?

Ildó ez nem homeós,azért is vagyok kíváncsi mit mond a te ismerősöd. :)

Kép
martik77
 
 


És LAPTETŰ köszöntés!!!

Kép
martik77
 
 


Na, jön az arctisztítás utolsó fázisa. Ez egy összetett dolog. :lol: Most lemosta az arcpakolást, jön a pórusok bezárása. :lol: :wink:

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Döme is kezd pattanásos lenni.Te mit használsz rá a fiadnak?
Nekem nem volt pattanásos a bőröm.Most szokott lenni ha túl olajos kajcsi vagy diót vagy tojást eszem.

Kép
martik77
 
 


Most mutatta a Bálint a neten, hogy az egyik pólójának dettó olyan a mintája,mint a márkás Nike pólónak, csak ez ugye nem márkás, Biztosan leutánozták a mintát. Egyébként jól néz ki. Vettem neki egy fehéret, feketét, pirosat, olajzöldet és egy szürke sötétszürke csíkosat. Mindegyiken más-más minta, felirat van, más a kivágás, kidolgozás, de jópofák. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Szia Ildikó :D

Nekem szombaton volt nagyon erős, tegnap egész nap semmi, csak este egy kicsi, ma semmi! :? De ez van, volt legalább egy erős nap! :roll: Én már ennek is örülök! Csak péntekre múljon el teljesen :idea: :idea: Akkor mehetek a vizsgálatra :wink:

Kép
szilzi
 
 


Hú, én a Petinek már mindent végogpróbáltam. Szinte semmi sem segített neki. Talán a legjobb a Vichy volt.
Ma kértem a számára beutalót a bőrgyógyászhoz. Neki rengeteg van és nagyon gyulladtak. Volt már vele bőrgyógyásznál, akkor 2 hónapig antibiotikumot szedett. Aztán már nem akarta folytatni és nem is ment vissza. De most megint csunya neki, el kell mennie. Meg ő járt havonta kozmetikushoz is, de most azt is elhanyagolta és nem volt már legalább fél éve.

Kép
flóra 11
 
 


Na Dömének azért meg csak 1-2 pattija van,de jobb a megelőzés.

Kép
martik77
 
 


Nekem sosem voltak pattanásaim, csak tavaly mikor hormonzavaros lettem :evil: De nekem nagyon jól használtak a DM-es saját márkás tonik és arclemosó, radírral. :wink:

Kép
szilzi
 
 


A kozmetikus egyébként mindig jól kitisztította, az hatásos volt, de csak rövid ideig. Egy hétig jobb volt, aztán megint előjöttek. Nyáron a tenger jót tesz neki. Ezért vettem most holt tengeri kozmetikumokat. Van ilyen szappana, arctej és tonic. Valamint van most egy tisztító arcmaszk, az viszont Herbalife-os. Méregdrágák ezek a kozmetikumok, de semmi sem olcsó.

Kép
flóra 11
 
 


Megyek ebédelni, majd jövök! :D

Kép
szilzi
 
 


A Péter szegény évek óta kínlódik vele és sose hanyagoltam el neki, ennek ellenére mégis nagyon csúnyák, nagyok és gyulladtak és az egész arca meg a vállai tele vannak szegénynek. Rengeteget kínlódik vele. Fájnak is neki. Azt hiszem telefonálok is a dokinőnek és kérek időpontot.

Kép
flóra 11
 
 


Jó étvágyat! Remélem,valami fincsit kajcsizol. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Na az ebéd megvolt, de most elkell mennem az önkormányzatra :roll: Annak örülök, hogy kinnt lehetek, na de az önkormányzatra menni ilyen jó időben :evil:

Puszi, majd jövök! :D

Kép
szilzi
 
 


Mi is ebédelünk és irány sétálni!!Nagyon szép idő van!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


hahó, én mormota lettem. Vagy kisbaba ,kicsit fent - kicsit alszik.Már ittam két kávét is de utána rögtön elaludtam. Jó ez a kábító szuri, azt hittem ha fél adagot kapom jobb lesz, de a hatás ugyanaz. :D

Kép
muzsuzska
 
 


Itt is szép az idő és én is álmos vagyok. :wink: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Megjöttem! :D Csodaszép idő van kinn :D Jó sétát Márti!
Én a Zsuzskáékkal tartok, én inkább aludnék most! :lol: :lol: Bár azt tudnék egy szép strandon vagy mezőn vagy kertben vagy akárhol :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Én is nagyon vágyom egy füves udvarra, beposvadok itt a panelba. :twisted:

Kép
muzsuzska
 
 


Királyfi nem akar sétálni, én meg egyedül nem megyek sehová. Mérgembe mosogatok és takarítgatok.

Kép
muzsuzska
 
 


Királyfim azt mondta, hogy ma reggel óta még nem látta, hogy kinyílt volna szemem. de olyan jókat mosolyom itt rajtam, marhára tetszik neki hogy le vagyok kábulva.

A mai 3as hormonadag szuritól majd felébredek, bár a rutinosok szerint abba is van valami nyugtató szerűség.

Kép
muzsuzska
 
 


Gondoltam kérek segítséget, mert 3 darab poros ampullát kell feloldanom és visszaszívni egy fecskendőbe, de valahogy majd megoldom.
Szilvi az a csaj aki előttem van egy héttel ma volt uh-án és még kapott 26 szurit 105 ezerért! :shock: :shock: :shock: 5 darab érlelődik neki, napi 6darab injekció és hétfőn leszívás! :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


Itt vagyok! :D

Kép
szilzi
 
 


Sajnos én nem tudok neked segíteni ezekben a felszívásokban... Nem akarsz bemenni egy rendelőbe, hogy mutassák meg, hogy kell? :roll: Én ebbe bele sem merek gondolni, velem mi lesz! :shock:

Basszus, akkor lehet mégis eléri a szurik ára a 200e-t? :shock: :shock:

Kép
szilzi
 
 


Most olvastam, hogy nyugtatószerű valami is van a szurikban? :shock:

Kép
szilzi
 
 


Vagyok!

Kép
muzsuzska
 
 


Nem írja hogy van nyugtató benne, de mitől kábítana ennyire?

Most öntöttem le magam a kávémmal és sikerült a padlószőnyeget is telibe találni. Jobb ha alszom.

Kép
muzsuzska
 
 


Ma ez a harmadik kávéd? :roll: Mennyi folyadékot iszol?

Kép
szilzi
 
 


Igen a harmadik! Folyadékot? Már kilúgozódott a vesém annyit iszom a 4l folyadék megvan! :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Küldtem képeket, idáig ezekkel játszottam. A szürke mázolmány azért történt mert a felmosó ott lógott Királyfi feje felett!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Imailben küldtem!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Megjöttem. Kicsit eltűntem délután, de még átnéztem a szakdogámat, ezt-azt átírtam benne, aztán megmérgültem, a fiam ment ki autóval fénymásoltatni, mentem én is vele. Kinyomtattattam és beköttettem a munkámat,mert látom, ha itt lesz a gépben, akkor naponta átírok rajta valamités mi a fenének dolgozzak vele annyit. A lényegen nem változtat. Vagy elfogadják, vagy nem. Amilyen kedvük lesz. Ha elfogadják, jó, ha nem, akkor meg úgyis át kell dolgozni.

Kép
flóra 11
 
 


Biztos elfogadják!!!! :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska, őrület ezekkel a szurikkal. Na de ilyen árért legalább kábítson. :lol: Hát hogyan, csak úgy kiadod a sok pénzt és nem is érzed a hatást! Valamit valamiért! Na! :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Á, helló Zsuzska! :wink:

Igen, most már szuggeráljuk nekik, hogy fogadják el,igaz? Fő a pozitív gondolkodás. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Húha! Mondják a híradóban,ha bevezeteik a kedvezményes adót, akkor a 250,-Ft-s tej majd 249-be fog kerülni. Ezt nevezem! Ez igen! Micsoda különbség! :? A marhái! Etetik a népet megint.

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzska, azt hittem nekem is küldtél képeket. Most néztem az emileket.

Kép
flóra 11
 
 


Volt itt egy ismerősöm, egy nagyon aranyos, szintén pedagógus. Egyszer írt egy könyvet, tankönyvként lett kiadva, én szerkesztettem neki. Most jött, hogy kellene újabb kiadás, kicsit át kell dolgozni stb. aztán kiadni. Majd utána kell néznem, hogy egyáltalán még benne van-e a gépemben, hiszen az már legalább 7-8 éve volt. Azóta én 2-3x cseréltem gépet.

Kép
flóra 11
 
 


Mindenki itthagyott. Akkor megyek én is. Majd jelentkezem.

Kép
flóra 11
 
 


Találtam egy jó receptet. Tök egyszerű és finom lehet.

* 7 tojás
* 50 dkg liszt
* 2 bögre víz
* só
* 30 dkg füstölt, főtt sonka vagy tarja
* 5 dkg vaj
* 1 szép szál póréhagyma
* egy darabka pecorino sajt

A vajat egy nagy és mély serpenyő aljába teszem, és a karikára vágott póréhagymát megfonnyasztom rajta, majd az edényemet lehúzom a tűzről. A sonkát kockacukornyi darabokra metélem, és a hagymára teszem.

Egy tálba három tojást ütök, alaposan felhabosítom, egy kis sót adok hozzá, majd a lisztet és a vizet. Ha minden rendben, akkor kellő sűrűségű nokedlitésztát kapok a végén.

Vizet forralok, sót hintek bele. Nokedliszaggatón keresztül apránként a forrongó vízbe eresztem a tésztám. Várok, amíg feljön, leszűröm, és a sonkás póréhagymára teszem. Kicsit átkeverem, majd újabb adag tésztát készítek. Mikor elfogy a tészta, akkor újra tűzre teszem a tálat, a tésztára ráütöm a maradék tojásokat, az egészet alaposan átforgatom, és még egy-két percig főzöm.

Tálaláskor egy kevés pecorino sajttal megszórom. Fejes saláta javasolt mellé.

Kép
flóra 11
 
 


Ildikó, küldtem neked képeket!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll: Még keringhet.

Kép
muzsuzska
 
 


Egész jó a recepted, még éhes is lettem!!!!!!!!! :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Milyen az a pecorino sajt? :roll:

Kép
szilzi
 
 


Megérkeztek a képek :D :D Szerintem nagyon összeilletek, most is így látom :D

Kép
szilzi
 
 


Valamit találtam a könyvből, de a képekkel gondom van,azokat még meg kell keresni. Vagyis megvannak, csak fene tudja milyen formátomban, nem tudom őket megnyitni.

Kép
flóra 11
 
 


Akkor megnéznem.

Szilvi, szerintem bármilyen sajt jó,amit reszelni lehet.

Kép
flóra 11
 
 


Ide is elértek a képek! Köszönöm. Nagyon jók vagytok rajtuk. :wink: Zsuzsi, talán ciciben erősebb vagy, de másutt vékony vagy egyébként.

Kép
flóra 11
 
 


Ildikó én mondtam hogy nagyok a cickók!!!!!!!! :D :D :D

Megszenvedtünk ezzel az injekcióval ketten!!!!!!!!! Elsőre azt is letörtem amit nem kellett volna, még jó hogy van tartalék fecskendő hozzá. :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska, azért remélem sikerül beadni valahogy a szurit :roll: Ígérd meg, hogy ha én szúrom magam mindig elérhető leszel!!!!!

Megyek haza :D Holnap jövök :?

Puszi :D

Kép
szilzi
 
 


Szilvi, szia!
Puszi!

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: