Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!

Csak gyorsan most készülök Tancsu .Nem sokára ott vagyok.Fél órán belül. :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Elmentek a fiúk suliba. A Bálintot lejelentettem ebédekről mérgemben,mert csak fizetem, de soha nem megy el. :evil: Akkor meg minek. Van hova tennem azt a pénzt. :evil: Most pl. kellene venni neki egy halom pólót,mert mindet kinőtte. Este kiderült, hogy azért nem talált dokihoz sem semmi normálisat. Nekem meg most komolyan elfogyott a pénzem. De ma mindenképp valahonnan szereznem kell, mert nem vettem ki a cseppjeimet sem még, azt hiszem most kerül sorra a tartalék tartaléka. Nincs mese. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Helló!
Na ezt biztosan meglátja a tancsu, ha laptetőre került. :wink: :lol:

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Én ma rakott krumplit csinálok, a fiúk hoztak főtt tojásokat locsolkodásból, el kell használnom. És van főzőkolbász is a hűtőben, csak össze kell rakni a dolgokat.

Aztán megcsinálom az angol házimat, ami elég sok és tanulnom is kellene.

De közben majd benézegetek. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Reggel óta szédülök, még ülve is. Megnézem nincs-e ilyen mellékhatása a bigyóknak,amiket szedek.

Kép
flóra 11
 
 


Nem ír ilyen mellékhatást. De elég erős gyógyszer. mindenféle hülye betegségre alkalmazzák, maláriára is, streptococcus fertőzésekre, petefészekgyulladásokra meg mindenféle női bajokra, agyhártyagyulladásra, még AIDS-es betegeknek is adják.

Kép
flóra 11
 
 


sziasztok
vissza olvastam

tancsu: nagyon jó a hentergös videó és az összes képetek is :wink:

tök jó, hogy benót átrakták egy normálisabb helyre. ha valaki beszél vele, puszikjuk öket :lol:

zsuzska: nem semmi ez a kinai aranyhöcsögös hormom :shock: :shock: :roll: :lol:

ildikó: nekem a streptococcus virus miatt kellett kivenni a manduláimat. belém is nyomták az antibiotikumokat, hónapokig kinlódtam, hol jobb volt, hol roszabb, aztán a kórházban a föorvos megvizsgált és mondta, hogy nincs mese, ezt ki kell szedni.

heni: mond meg a dokidnak a lábdagadást, mert ez lehet ödéma jele is.addig is polcold fel a lábad, igyál minél többet és pihenj.

márti: a ti képeitek is nagyon aranyossak :lol: . látom nektek is Tommee Tippee-s cumis üvegeitek vannak. én vettem belöllük kicsiket is.a nagyokat nem is használtuk, csak az egyik kicsit 1 napra.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


mi megvagyunk. Törpém megmutatta, hogyha ö akar, tud 12órát is aludni egy szuszra. 3x már megcsinálta azt, hogy 21,15kor elaludt és csak reggel 9 utánn ébredt fel :lol: . nagyon ügyes. :D

hétvégén kirándultunk.szombat duna part, vasárnap az izsai /egy falu kb.15km-re/ leányvár romjainál piknikeztünk a sógorasszonyékkal, hétfön meg a környéken autóztunk, bejártuk a környékbeli tavakat,folyókat /Sanyim új horgászhelyeket keresett :wink: / utánna meg elmentünk Törpe keresztszüleihez.

én meg szombattól kinlódom a bölcsesség fogammal. elöször fent fájt, azt hittem, hogy jön ki egy új, de nem. a lenti dagadt meg, ami már 8 éve kint van. :evil: .most szenvedek és várom a csodát. hogy elmúljon.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


ja, Törpének új hobbija van. 3.napja a nyelvét dugdossa ki és szörnyen tetszik neki.:
Kép
Kép

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi, nagyon aranyos a kis Törpéd. :D

Nem írtad,mi van a hűtővel.

Viszont nagyon jót kirándultatok. :wink:

Ja,mandula. Neked biztosan ott volt a góc.Nekem most azt mondta a doki, hogy a manduláin tiszták,a torkom piros, meg a garatom és a légcsövem fent gyulladt.Lejjebb nem ment szerencsére.

Kép
flóra 11
 
 


Elmosogattam és tettem oda egy kenyeret sülni, mert később már nem lesz erre időm.Leszedtem a ruhákat, valamennyit el is raktam. Melegítettem kajcsit és főztem teát, hogy igyak, mert nagyon szédülök. :?

Kép
flóra 11
 
 


Halihó!

Kipihentem a szédelgést, elvileg.

Ildikó. légyszíves feküdj le és pihenj egy nagyot!!!!

Ma vadász menünk volt, (ki mit vadászott a hűtőben.) nem volt kedvem főzni. :oops:

Készülünk és megyünk dolgozni! :(

Kép
muzsuzska
 
 


Jó munkát Zsuzsi,olyan értelemben, hogy Te érezd magad jól. :wink:
Enyhült a szédelgésem,meglocsoltam a virágokat és felraktam a krumplit főni.
Most komolyan nekiülök az angolnak,mert el sem készülök vele.

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi, pont belegondoltam,hogy itt senki semmit nem csinál meg helyettem. Mióta beteg vagyok,mindenki úgy gondolja,hogy itthon vagyok, akkor ráérek. :? Igen, hajtom magam, hogy mindenütt helytálljak,csak épp meggyógyulni nem tudok,meg kipihenni magam. :?

Kép
flóra 11
 
 


Helló!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Timi kicsibe is van ez a fajta üveg???? :roll: :roll: :roll:

Én olyat nem láttam nálunk azért van ez a nagy.


igen Zsuzsi ez élőbe is ilyen csúf nagy!! :?

Szóval tegnap Egerbe szuper volt!!!Eleve szeretem azt a várost.Szép,tiszta és olyan barátságos.Kávézóba kértünk forróvizet,hogy abba beleállítva a cumisüveget legyen a Kis Vuknak is kajcsija.Lementünk a Szépasszony völgyébe is ott vettünk L.apukájának igazi egri bort.

És egy játéküzletben kaptunk végre jó árban rezgős zenélős pihenőszéket 15 ezerért ami olcsó volt,főleg mert L tesója kifizette a felét.

Sokat sétáltunk elmentünk a várhoz,meg a Bazilikához.

Kép
martik77
 
 


Majd rakok fel képeket,csak gyorsan fejek.

Ez a Törpe nagyon kis virgonc legényke!!!

Zsuzsi még mindig az injectiótól van a szédelgés??? :roll: :roll: :roll:

Most olvasom Ildó te is szédelegsz??? :shock: :shock: :shock:

Én meg fáztam lenn Tancsuéknál,pedig nagyon jó idő van.Tancsu szerint a fáradságtól. :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


Helló Márti! A Szépasszony völgyben is voltam, sőt hoztam is onnan borocskát jócskán. :lol: És sok helyre betértünk kóstolóra. :wink:
Én most már nem szédülök annyira, de délelőtt elég durva volt.

Kép
flóra 11
 
 


Én ha fáradt vagyok akkor szoktam szédülni.Most pl minden hajnalban mikor kelek etetni.

Kép
martik77
 
 


Kép

L.tesója és Döme.

Kép
martik77
 
 


Kép

Kép
martik77
 
 


Kép

a pihenő szék :D

Kép
martik77
 
 


Kép

Ez pedig csak a poén kedvéért készült a bevásárló központba.
De amúgy a kép címe:Az Ausztrál nagybácsi. :D

Kép
martik77
 
 


Hali

Tök jók a képek!!!!!!!!!!

Törpe nyelvnyujtogatása ismerős,manó is csinálta...:)

Vuk és az ausztrál nagyácsi...:):):)
Márti hogy Te milyen unott fejet vágsz.... :wink:

Ildó:tessen pihenni...:)

Zsuzzska:nyugi,nekünk a reggeli és a vacsi lesz vadászmenü... :lol:

Menünk ismét sétálni,majd este jövök....

Jah és itt a 2 videónk...:

http://video.google.com/videoplay?docid ... 8456386512

http://video.google.com/videoplay?docid ... 2269538980

Cupp-cupp...)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Juj, de jó képek! A pihenőszék biztosan beválik. Szeret majd benne pihenni. :wink: Az ausztrál nagybácsi nagyon jópofa, csak egy baj van vele,hogy pénzt nem küld.c :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Mentem angolra.

Kép
flóra 11
 
 


Ja igen azt meg nem írtam,hogy hívtam Benót de ki volt kapcsolva.Most megpróbálom majd újra.Ha tudok valamit írok.

35ml esznek,szondán.Csini ruciba vannak öltöztetve.Ő eteti őket.
1600 gr és 1700 a súlyuk kb.
Senki még semmit nem mond.Gyurika is fáradt nagyon.
Azért nem rak fel még képet se.

Benó puszil mindenkit.

Hangja az nyugodt volt,nem mondta,hogy gond lenne,szóval minden oké.

Kép
martik77
 
 


Gyorsan írtam amit mondott mikor beszéltünk azért tűnhet ilyen összefüggéstelennek. :oops:

Kép
martik77
 
 


Megjöttem angolról. Na most aztán szédülök,de most attól, hogy szétpattan az agyam.Kezd ez az angol nekem nagyon spanyol lenni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Tancsu, megnéztem a videókat, nagyon cukik. Gergő milyen jókat kuncog hintázás közben. :D

Kép
flóra 11
 
 


Márti,de jó, hogy beszéltél Benóval! Akkor most már biztosan elindulnak a hízás útján a babok,ha már ennyi a súlyuk. A kisebbik már vissza is nyerte a születési súlyát, ez jó jel. :wink: Ha valami gond lenne, akkor csak szóltak volna. Gondolom kivizsgálták a babokat. :?

Kép
flóra 11
 
 


Ma átnézem még az info munkámat, ezt-azt javítok rajta.Holnap jön a nő konzultációra,beviszem neki megmutatni. Amit mond még gyorsan kijavítom,aztán viszem kinyomtattatni és beköttetni, ha pedig még elérem a nőt, akkor le is adom neki. Vigye! Ne legyen már a nyakamon.

Kép
flóra 11
 
 


Az angol mint spanyol??Ez jó!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
martik77
 
 


Kb. egyformán értem mindkét nyelvet. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Megyek pihizni.

Puszi És Jó Éjt Mindenkinek!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Hali

Látom én mostanában sikeresen kések le mindenkit...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Köszike Márti a privit,majd hétvégén felolvasom Benónak...:)

Láttátok a békát????
Megjött Juli a kisfiával,aki amúgy kislány...:)
A szeptemberi babás topictársam lánya a picibaba...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én még vagyok és láttam a békát. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


De amúgy igaziból is szült a Juli, nem?

Kép
flóra 11
 
 


Igen,igaziból is,de gondolom nem akarta a saját babáját,ezért volt szereplőválogatás és pont Száva került be...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Amúgy eldöntöd végre hogy akkor most angolt vagy spanyolt tanulsz???... :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


:D Különben nagyon formás pici baba. Hány hónapos?

Kép
flóra 11
 
 


Gergővel egyidős,de ez a felvétel jópár héttel ezelőtti...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


:lol: :lol: :lol: Angolt tanulok, vagy spanyolt? Tudom is én! Értelmetlen nyelv mindkettő. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Akkor több,mint fél évet kihagyott a Juli? Észre sem vettem. Azt hallottad, hogy a Dani visszajön?

Kép
flóra 11
 
 


Lassan visszahoznak minden régit???
Már Csaba is volt újra,Móni is,még Kata nem,de lehet majd ő is sorra kerül...:)
Na meg Misi sem volt,de még ki tudja mit hoz a jövő...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hülye Fábry libákat terelt be a müsorba... :lol: :lol: :lol:

Menek melegitek sót a fülemre,mert nagyon fáj...
Reggel mondtam Mártinak hogy fáj,de egyre rosszabb... :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ja. Fülbe nagyon jó a hígított ecet is.

Kép
flóra 11
 
 


Rám meg a nátha annyira rámtört,hogy nem kapok levegőt. A fejem is szét akar robbanni.
Nincs itthon orrcseppem. Szerinted egy híg sóoldat segíthet?

Kép
flóra 11
 
 


Az jó,a gyereknek is azt szoktam,mert föllazitja a lerakódást...:)

Na menek,mert a sóval le kéne feküdnöm,hogyha valamit felold,akkor kifele follyon...

Jóéjt...cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Cupp.
Remélem neked is segít a sóoldat. :wink:

Jó éjt!

Kép
flóra 11
 
 


Jó reggelt lányok!!!!!!!!
Ma reggelre beállított a pirim, szerda helyett pedig a dokibácsi szerdára mondta!!! :roll:
Tehát akkor holnap Pécs, uh és gondolom kapom a lóadag hormont! Holnap talán már a leszívás-beülti napja is megjósolható! :shock: :shock: :shock: Akárhogy számolom a május elseje is benne lesz a kiruccanásunkban. Még mindig nem vagyok okosabb, csak előrébb kerültem. :D

Szilvinek piros színű lett a haja! Mondtam, hogy kiváncsacsian várjuk majd a képet róla! A keresztfia azt mondta neki ,hogy nagyon szép vagy! :D Szüleinek is tetszik! :D

ÉN is beszéltem BENÓVAL! Szó szerint nekem is ezt mondta mint Mártinak!, nagyon nyugodt a hangja, jól vannak, a tejelő terv átlagon felül teljesítve!

Olyan szépek a topicfiúk hogy nekem már teljesen mindegy hogy kisfiúnk lesz vagy kislány!!!!!!

:shock: :D

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: