Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok csak gyors bekukk mert még mindig pakolok esküszöm ez a festés rosszabb mint egy költözés.

Krisz a ház Markazon van, és nagyon jól meg lehet csináln csak pénz kérdése de majd megoldjuk azt is.

Ha kész lesz a gyerekszoba akkor teszek fel képeket is.

Sajnos ma reggelre Bálintkám belázasodott nem tudom mi baja :( ráadásul az orvos szabin van a helyettesét meg nem szeretem, remélem csak meg van fázva úgyhogy most mézes teázunk.

Sajnos még nem igazán volt időm utolérni magam az olvasásban de remélem hamar ledolgozom a lemaradásomat.

Puszi mindenkinek.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

köszönöm a fogadtatást,igazán jól esik az emberlányának!
27 éves vagyok. Voltam természetgyógyásznál és ő kevert össze nekem egy teakeveréket, s "azt mondta hogy 3 hónapon belül babás leszek"- egy hónapos kúrán már túl vagyok. Pórbálok természetes dolgokhoz folyamodni,mert a hormonoknak van mellékhatása jócskán. Nem mondható normálisnak a ciklusom,mert 32-42 nap között szokott megjönni.
Megvároma 3 hónapos kúra végét,aztán visszamegyek a dokihoz.
léni
 
 


Sziasztok!
Már csak 8 vizsga, a mai is sikerült. Már alig vároma következőt, hogy túl legyek a felén. :lol:

Én is vonatos tortát sütök, de nem Thomasosat, ez csak egy vonat lesz, ami több vagonyból áll majd, lesznek személyszállitó és állatszállitó vagonok is, ahova majd vm marcipánt veszek. Kivül csokimázas lesz, plusz a diszités, belül gesztenyekrémmel töltöm.

Majd még irok, de most nagyon kivagyok.

KépKép

KépKép
lnd
 
 

 
 

Ind, gratulálok :D - nagyon ügyes vagy!!!!
A vonat biztos szép lesz, na meg finom is :wink: - tényleg kiváncsi vagyok rá :) - jéééé, még állattszállitó vagon is lesz :D

Léna, nem tudod, milyen teafűvek vannak benne? Remélem lesz hatása :D

Andi, sajnálom Bálintkádat :( - elég sokat betegeskedik :(
Várom a képeket a gyerekszobáról :D

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


ldi! Sajnálom. :(
Andi! Biztos szép lesz a házikótok! Jó munkát kívánok! Fiacskádnak pedig jobbulást!
Ind! Ügyes voltál!!! Így tovább!! Gratulálok a vizsgádhoz!!! Hűűűűű, micsoda süticsoda!!! :shock: Kérjük a képeket!!!
Krisz! Mutisd a hődet mindig!!! Nagyon izgis napok jönnek! Szurkolok. ++++ Igen, ez a biopszia húzós lesz, de sajnos mégcsak garancia sincs a sikerekre. :( Majd meglátjuk, hogy mit tartogat az élet...
A véreredmények megvannak, de még nem tudtam a pajzsmirigyes dokival beszélni. Talán a hétvégén vagy a köv. hét végén mehetek hozzá. Majd megírom a fejleményeket.
Virág! Vigyázz magatokra! Én kerülném az uszodát a helyedben!! Milyen fertőzést kaptál? Milyen gyógyszert kaptál rá?
Léni! Milyen csodateát iszogatsz? Kíváncsivá tettél.
Panda! Bevállalod a táblát? Na!!!!! Légysziiíííííí! :)
Vendég
 


Mo! Az aláírásomban ott a link és mindig látható a görbém így, csak rá kell kattintanod!

Virág! Szerintem is jó nagy ívben kerüld el az uszit, nekem az orvsom kifejezetten mondta, hogy ne menjek usziba, strandra pocakosan, ha nem akarok összeszedni valamit, mert az elég ártalmas lehet ababára nézve. Mármint, ha összeszedsz valamit!

Andi! Gyógypuszi a kicsifiadnak! Várom én is a képeket a szobáról!

lnd! ANyám ez jó nagy vonat lesz, tessék képeket felrakni majd!

Pusszantó!
Vendég
 


Ahogy rákérdeztem az uszodára, az orvos szerint szinte biztosan ott kaptam el. A kezelésnek most vége, én nem igazán tudom, megvan-e még, vagy nincs, ha legközelebb megyek, kiderül. Csak annyira szeretek úszni, meg ez az egyetlen mozgás pillanatnyilag, ami a derekamra is bevált. Egyébként nagyon meglepett voltam az orvosnál, soha nem volt még semmilyen hüvelyi fertőzésem, pedig jó ideje járok uszodába, és pont most.
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Virág, én is osztom a lányok véleményét, hogy mellőzném az úszodát. Terhesen sokkal kisebb az ellenállóképesség a hüvelyi fertőzések ellen, mint nemterhesen, és sajnos, akár végzetes is lehet. Nem megijeszteni akarlak, csak a véleményem mondom.

Mo, most nem érzem magam letörve, de jövő hónapban nagyon magam alatt leszek, ha megint meglátogat a miki :evil:

Éva, closty elkezdve?????

puszi mindenkinek!

KépKépKép
ildiko74
 
 


Virág,
Terhesen hamarabb elkapod az ilyeneket. Én tuti nem járnék mert tudod egy fertőzésből komoly baj lehet nem rémiszgetni akarlak de ez tényleg így van és most első a baba.
Vendég
 


Sziasztok!

Hát tegnap megjött! :x :x
Na mindegy,most azért kiváncsi leszek, hogy gyógyszer nélkül lesz-e pém!
November 26-án megyek ultrahangra megint!
Na mindegy, ez van, amúgy is meg kell nyugodnom! :oops:

Krisz:a te görbéd nagyon jó! :wink:

Virág:ilyenkor a fertőzés nem játék, és ráadásul az uszodában lehet e legtöbb fertőzést elkapni!Én a lányommal 4-szer kaptam el és nem volt leányálom!Ilyenkor sajna nyitottabbak vagyunk és sokkal könnyebben alkapunk minent, mint amúgy!VIGYÁZZ MAGADRA!

Ind:gratulálok a vizsgáidhoz!Kitartó vagy, irigyellek!A tortát feltétlen mutasd meg, kiváncsi vagyok! :)

Andi:Már régen voltál, hát rendesen elvagytok havazva!Sajnálom a párod mamiját, nálunk is nemrég ment el az én páromé!
Azt szokták mondani ha valaki elmegy akkor küld maga helyett valaki mást!Sok erőt majd a ház kialakításához!Bálintnak jobbulást!

Éva:én is a clostyt szedtem most ez előző mensinél!(és köszi)!

Panda csodálatosak a képek, főleg amelyiken mosolyog! :lol:

Mo várjuk az eredményeket!Kérdeznék valamit,de ne nézzetek hülyének:mi az a tábla?

Ildiko:a görbém elég érdekes.Ahhoz képest, hogy megjött a hőm annyira nem ment le!

Puszi mindenkinek!
Görbém:
http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 84800_.png

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi az összetevője a teának,de borzalmas íze van,reméljük hatni fog.

Melus: nyugi,nyugi

Ind: ügyes vagy menni fog a többi vizsga is!



http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 84800_.png

ez a görbuszom!
léni
 
 


Melus, sajnálom, hogy megjött :( 3-4 ciklus után fogod csak látni, hogy hogyan működik a szervezeted. Nekem például, általában, csak a pé elött 5-6 nappal esik le teljesen a hőm - az elején én is paráztam, hogy akkor most mi van? Akkor gyanakodhatsz, hogy mégis baba van a dologban, ha, a mensid sokkal kevesebb, mint máskor, és utána felmegy a hőd......
Teljesen természetes, hogy letör a dolog - sajnos, tudom, most mi megy végig benned, de meg kell nyugodnod, és reménykedj, hogy a következő ciklus sikerrel jár! Az jó, ha megnéznek UH-n.....
A closty-t most abbahagyod? Úgy tudom, hogy legalább 3 ciklusban szedned kellene - mondjuk, ebben nem vagyok teljesen biztos :oops: - Éva biztos jobban tudja, csak legyen ideje irni....

Léni, kár, hogy nem tudod, milyen teát iszol :( - kiváncsi lettem volna. Jó lenne, ha a görbénél azt is beirnád, amikor valami "folyást" észlelsz.....

Panda, már a múltkor akartam irni, hogy szép vonalzóid lettek :D

puszi

KépKépKép
ildiko74
 
 


Sziasztok Lányok!
Rohanósan vagyok, de Melust meg szeretném nyugtatni!
Van olyan orvos, aki azt mondja, hogy ahhoz, hogy a Closty kifejtse a hatását kb. 3 hónap kell! Ha most abbahagyod, attól még kb 3 hónapig érezhető marad a hatása. Szóval ne keseredj el!
A hőt és a mesi lefolyását, mennyiségét befolyásolhatja a gyógyszer!
Ígérem gyakrabban fogok jönni!

Ja és elkezdtem a Closty-t! :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Köszi a megnyugtatást nagyon örültem neki!
Ildiko:a változást már kezdem észrevenni a szervezetemen.
Kicsit híztam, hát jobb az étvágyam mint volt :lol:
Ja és szerdán délután jött meg és csütörtök délután már alig volt valami!Ma is csak épphogy!
Amúgy ma egy picit lement a hőm,36,9.

Éva:én is úgy gondoltam, hogy a closty nem csak egy hónapon keresztül hat, az orvosom azt mondta az ultrahang után, hogy most ne szedjem be!Én szótfogadok neki!

Végül is nem vagyok elkeseredve, most a lényeg, hogy a párommal kimásszunk a gödörből és megnyugodjunk!

Jaj mondtam már, hogy a pici lányom jár modern táncra és nagyon élvezi! Ja és tegnap kiesett az első foga, ám ő még hisz a fogtündérben és be kellett csempésznem a párnája alá egy százast! :lol: :lol: :lol: Kis édesem, olyan jó látni a hitét, meg amikor örül ezeknek a dolgoknak!

Na befejezem, mindenkinek szép napot!
Puszi.
Melus!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok!

Melus! sajnálom, hogy megjött! DE előbb nyugodj meg és meglátod minden rendbejön!

Írjatok lányok!

Ma nem nagyon tudok jönni, mert készítem a papa szülinapi tortáját! Azt hiszem csak hétfőn leszek legközelebb!!!

Puszi Mindenkinek! Jó hétvégét!!!!
Vendég
 


Kedves Édesanyák!

Újabb ingyen letölthető érdekességek kerültek feltöltésre a www.pszichologia.multiply.com oldalra Látogassatok el.

A lenti linken az "Érdekességek" menüpontnál találtok egy listát a feltöltött darabokról.

Sokak kérésére sikerült kedvezőbb feltételeket kialakítani a pszichologiai tanácsadásban: www.pszichologia.mlap.hu

barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok!Egyfolytában tanulok, közben most már tortát sütök, úgyhogy nincs időm sokat írni.Csak Need írom Virág,hogy én nem beszélnélek rá semmire, sőt biztosan meg is kapom majd a magamét a többiektől, de annak idejénBeedekkel a 8. hónapig jártam úszniés soha semmi bajom nem volt, sőt nagyon jó volt, súlytalanul lebegni, és most is mindig bementem a vízbe, ha módomban állt, pl. nyaraláskor. és egészen véletlenül holnap is pont megyünk usziba. Annak idején a régi orvosom és a mostani is azt mondani, hogy természetesen úszhatok, amíg zárt a méhszáj. Ha vk. hajlamos a fertőzésekre,az persze teljesen más, nekem soha nem volt gondom, legalábbis nem tudok róla.
Ezerrel bocsánat, hogy a többieknél felzaklattam a kedélyeket az ellentétes nézetemért! :oops: :?

KépKép

KépKép
lnd
 
 


lnd! NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT a kicsi fiadnak!!!!!!!!

Puszi!
Vendég
 


Ind én is Nagyon Boldog Szülinapot kívánok a pici fiadnak!
Puszi!

Kép
melus2
 
 


Ind!
Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk a kis 2 évesnek!
Kép

Kérünk szépen képeket! Beni biztosan nagyon boldog! :lol:
Ugye finom lett a torta!!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


sziasztok csajok!

tud valaki valamit zoráról? napok óta nem jelentkezik, már nagyon aggódom értük! :(
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek az aggódást és jótanácsokat, azt hiszem, máig bírtam, és holnap reggel elmegyek úszni. Az orvos azt mondta, ez pillanatnyilag nem (volt) veszélyes a babára. Nagyon hiányzik a derekamnak az úszás. Eddig nem voltam hajlamos a fertőzésekre (kivéve a mostani esetet), remélem, ez csak egy egyszeri dolog volt - mondjuk azt nem tudom, hogy végülis elmúlt-e.
Vendég
 


HElló Lányok! Hol vagytok???

lnd! Kapunk képet a tortáról???

Virág! Nincs más amivel kiválthatnád az úszást esetleg kismama jóga, vagy valami lightos kismamatorna?

Baba! Sajnos mi sem tudunk Zoráról semmit! Ha csak Éva nem tud valamit!

Éva! Tudsz valamit Zoráról, amit velünk is megoszthatsz???

Pusszantó Mindenkinek!

ÍRJATOK!!!!!
Vendég
 


Sziasztok, köszönjük a köszöntéseket. Sajnosnincs időm,holnap vizsga, de felrakok 1 képet. Nagyon megszenvedtem vele, akézügyességem elég szar,delegalbb finoml ett.

Kép

KépKép

KépKép
lnd
 
 


lnd! Ez nagyon jó lett! Nem egyszerű megszerkeszteni egy ilyet! FÉlek rajtam ki fog fogni a vonat!

Többiek! IRGUMBURGUM!!!! Hol lenni????
Vendég
 


Ind! Szerintem is nagyon jó ez a vonat. Én inkább csak finom sütiket szokta csinálni (legalábbis azt mondják), a külcsínt még gyakorolnom kell.

Most nézegetem a kismamajógákat, kicsit problémásak az időpontok. Egy van itt a közelben, ami stimmel, azért azt majd megnézem.

Krisz, nagyon drukkolok! Ez a görbe nagyon jól néz ki eddig!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Ind!
Ez nagyon szép lett!!!!
Főleg, ha még finom is!!! Szuper ügyes vagy! Nagyon szorítok a vizsgákhoz!!!!

Virág!
Vannak olyan uszodák, ahol vízben is van kismama torna. Szerintem ott megbízható a vízminőség (általában baba úszás is van) és így kielégítheted a torna iránti és a víz iránti igényedet is!

Ildikó!
Merre jársz?!

Velem semmi különös, szedem a Closty-t.
A másik topikba tettem fel képeket (2006-ban akarok szülni)
Csak azért nem teszem fel ide is, mert iszonyú lassan ment a feltöltés!

Zora fog majd írni, csak most otthon nincs nete a munkahelyén pedig sok a munka!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Nagyon jók a képek! Látom élvezték a fiúk a havat! Hol készültek a képek?
Mi is szánkóztunk a hétvégén. Nagyon tetszett a kis lurkómnak a hó meg a szánkózás is!
Vendég
 


Sheila! Láttam, hogy be voltál jelentkezve az előbb és nem írtál! Nagyon szomorú vagyok! Ejnye!!!!
Tessék írni magadról, hogy hogy vagy????
Vendég
 


Sziasztok Csajok!
Ind! Micsoda szépség!! Ügyi vagy! Tetszik a vonatod!! :wink: NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT A FIACSKÁDNAK!!!!
Évikém! Megcsodáltam a képeket. Nagyon édi Balázskád! :D
Anyááááám, Krisz! Micsoda görbe!! :shock: Nagyon-nagyon megy a drukkkkk ++++ Nehogy a 40. napon tesztelj, mert ebbe beleőrülööööök!! :lol: Ez most nagyon ígéretes!!! Mennek a drukkok ezerrel!!!

Holnap megyek a pajzsmirigyes dokihoz. Majd mesélek, hogy mi volt. Amúgy meg nem sok minden történik velem. Vezetgetem a fertit, de nem a hő miatt, hanem csakis azért, hogy tudjam, hogy hol tarok a ciklusban.
Szépítgetjük a házunkat. Ma már a fűtésszerelők serénykedtek nálunk. Most a munkehelyemen is sínen van minden, kezdek újra önmagam lenni.... no, de meddig???? ...remélem, a holnapi dokis napom nem küld újra a padlóra :roll:
Vendég
 


Mo! Nagyon drukkolok, hogy holnap ne kapj nagyon rossz híreket a dokitól!

Egyébként már csak 9 nap és a 40.-en tartok! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok, lányok!

Ind, a kisfiadnak, Szülinapja alkalmából, azt kivánom, hogy minden vágya teljesüljön az életben!
A torta, szerintem nagyon jól néz ki - nagyon ügyes vagy!

Mo, várom, hogy jelentkezz, mi volt a dokinál! - remélem, most már valami jót is tudnak mondani :roll:

Krisz, gyönyörű görbéd van :D :D - és persze, melléje gyönyörű összebújás-sorozat :D :D - drukkolok, hogy most legyen eredménye is !!!! +++++++++++++++++
Ja, mikorra is tervezed a tesztelést?

Éva, nagyon jók lettek a képek a fiúkról :) vezeted a hődet? Neked mindig hamarabb van pé-d, úgy hogy hamarosan itt az idő :wink:

Virág, végül hogy döntöttél? - maradsz az uszodánál? nekem is az a véleményem, hogy esetleg kereshetnél olyan helyet, ahol kismamatornákat tartanak (akár vizben is).

Melus, leesett a hőd?????

Kismamik (akik mostanában nem jelentkeztetek) légyszi irjatok, hogy jól vagytok!!!!

Megyek dolgozni....

puszi mindenkinek

KépKépKép
ildiko74
 
 


Siazstok lányok

Sikerült összepkaolnom nagyjából, most már lakásnak néz ki a lakást nem katasztrófa sújtotta területnek.

A hétvégén az anyósom nálunk vendégeskedett, és voltunk szánkózni a Mátrában Bálintom nagyon élvezte.

Nekem megjött tegnap :cry: :cry: nem is tudom hogyan csinálta de nem gond, majd csak összejön az a babó. Mindenesetre régen jött meg 30 napra.

Remélem jól vagytok.

Puszi mindenkinek.

Andi

Kép

Kép
h.andrea79
 
 


Sziasztok!

Szoktalak ám olvasni titeket, csak nem mindig tudok írni!
Én még mindig depis vagyok, mert hát ha jön a baj akkor csőstül jön!Nem elég hogy tele vagyunk adósággal most még az autóm is elromlott!Kénytelenek vagyunk a párommal járni reggelenként a céges autóval, de hát ő korábban megy, és nehéz hozzá alkalmazkodni!Szegény bubukám olyan korán kel! :cry: :cry:

Ind:nagyon szép lett a tortád szerintem, ügyi vagy.Én biztos nem tudnám megcsinálni! :)

Éva én i megnéztem a képeket, jók! :lol: :lol:
Nálunk nem volt ekkora hó, de azért egy kis hóembert tudtunk építeni!

Mo:ne foglalkozz senkivel a munkahelyen, próbálj meg lazítani ha teheted!Kitartás és várjuk a fejleményeket!

Krisz:nagyon jó a görbéd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Puszi mindenkinek!

Kép
melus2
 
 


Szia Ildiko:képzeld eltört a hőmérőm és még nem tudtam pótolni. ezért most nem mérem a hőmet már pár napja!Ráadásul volt, hogy a szüleimnél aludtam és ott nem mértem, majd a következő ciklustól megint elkezdem!Az utolsó 37 FOK VOLT!
Puszi!

Kép
melus2
 
 


Sziasztok! Túl vagyok a 8. vizsgámon is, úgyhogy végre elmondhatom, hogy a nagyján túl vagyok. Márc sak 7 vizsga!

A tegnap esténk elég szörnyű volt. Benedeknek kiszakadt a szája. Amikor hisztizik, mindig eldobja magát a földön (bár néha játszásiból is) és tegnap pont útjába került a kisszék. Átharapta a száját, de úgy, hogy lyukas volt. Ömlött a vér kivül is belül is. Először nem tudtuk, hogy menjünk-e kórházba, de aztán abban maradtunk, hogy a szájban nagyon gyorsan gyógyulnak a sebek és biztos magától is összeforr (ez vajon hány "r") a szája, úgyhogy törölgettük és kicsit össze is nyomtuk, úgyhogy mire a hegesedni kezdett, már nem volt ott a lyuk. Kenegetjük Curiosával. Most egy sima seb van a száján, kívül is belül is, jól be van dagadva és fáj is neki, pohárból nem is tud inni, csak kulacsból. Én az elején elég jól viseltem, de mire kezdett elapadni a vérzés, nagyon rosszul lettem, majdnem hánytam is, de szerencsére nem. Még jó, hogy apa is itthon volt. De elég szar érzés volt, hogy miközben a kisfiam sír a fájdalamai miatt és tutti örülne, ha én fognám, én kint ülök a wc mellett és alig élek.

Krisz! Tényleg jó a görbéd! Nagyon drukkolok! Azért te szebb tortákat szoktál csinálni.
Mo! remélem, most már jó híreket is kapsz végre!
Éva! Jók a képek, mi is voltunk vasárnap a Normafánál szánkózni, nagypn tetszett Bennek. Olyan furi, hogy ott akkora hó van, lent pedig semmi!
Zora! Sokat gondolok rátok!
Virág! Hol néztél jógát? Illetve akár azt is kérdezhetném, hogy merre laksz? Benedekkel én mindig jártam, most sajnos csak néha engedhetem meg magamnak, de szerintem nagyon hasznos!

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Sziasztok!!!

lnd! Szegény kicsi Ben! Nagy-nagy gyógypuszi! Nálunk inkább apa ájult volna el!

Mo! Nagyon várom a híreket mi volt a dokinál!

Ildikó! Vezeted a hőd???

Melus! Sajnos valóban a baj csőstől jön. Reméljük hamar túl lesztek ezen az időszakon! Azért egy hőmérőt tessék gyorsan beszerezni!

Andi! A sok munka nem tesz jót a babásodásnak biztos azért jött meg ilyen hamar. REméljük most nyugodtabb napok jönnek és beköltözik hozzád is a baba!

Éva! GYere ha tudsz! Görbéd van?

Kismamik! Tessék jelentkezni!

Pandus, Sheila! Hogy vagytok?
Zora! A te babád hogy van? Van valami újabb hír? REmélhetőleg jó?!

Léni! Veled mi újság??? Pé megvolt már így a 22. napon????

Pusszantó Mindenkinek!!!
Vendég
 


Sziasztok!


Krisz! :)

tehát lebuktam :lol: :lol:

jól vagyok Lányok, köszönöm az érdeklődést, nagyon jólesik...

3 topicba írogatok még ezen kívül, ezért nem mindig jut időm mindegyikre...Melissa most is nyúz, hogy játsszunk :wink:

házimunkában sem érem utol magam, és már nagyon kevés időm van hátra, dokim szerint a két ünnep között szülünk :shock:

most éppen azon parázom, hogy a 37. hét végéig maradjunk 2in1...

ígérem, visszaolvasok és jövök még!!!

Éva!

remélem beválik a Closty :)

Ind!

Bennek jobbulást!!!

Andi kisfiának is!!!

Zora nekem is hiányzik, reménykedem, hogy jól alakuljon a sorsuk!!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok! Ma voltam a pajzsmirigyes dokinál. Nagyon aranyos volt. Részletesen elmondott mindent. A gyógyszert felírta, amit most próbálunk beállítani, úgyhogy kezdődnek a vérvételhegyek.. Dec.17-én megyek kontrollra. A mostani véreredményben is magas volt a TSH-m. Azt mondta a doki, hogy életem végéig szednem kell majd ezt a gyogyit.
Ind! Szörnyű, amit írtál!!!! Nagyon sajnálom Benikédet!!! Jobbulást kívánok Neki!
Krisz! A tuti hődhöz megy a drukkk ++++++++
Sheila! örülök, hogy jelentkeztél!! Pihengess sokat! Hagyd a házimunkát a csudába!!!
Ildikó!!! Innentől kezdve várom a hőjelentéseket!!! :wink: Mutasd gyakran a hődet!!
Andi! Sok erőt a munkálatokhoz!! Biztos szép lesz a lakás. :wink:
Vendég
 


Ind!

BOLDOG SZÜLINAPOT BENEDEKNEK!!! :) :) :)

ne szerénykedj, nagyon klassz lett a torta!!!!

Mo drága!

Köszönöm, aranyos vagy...csak annyira idegesít, ha már a körmömre égnek a dolgok :roll: :roll:
ráadásul Melissa is itthon van megint a héten...nincs nagy baja (náthás) de ilyenkor már nem viszem, nehogy hazahozzon v.mi komolyabbat, az most nagyon nem lenne jó :roll:

azért jó, hogy végre kaptok kezelést, remélem hatásos lesz, és teljesülhet az álmotok, szívből kívánom, hogy így legyen...

bár azt sajnálom, hogy életed végéig kell szedned a gyógyit :(

kitartás, nagyon klassz csaj vagy!!!!


www.melissaesmaya.blog.hu

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok Lányok!
Csak gyorsan írok, mert nálunk még reggeli szédelgés van!
tegnap voltam UH-on (tök hirtelen jött, azt mondta az orvosom, hogy most menjek gyorsan):
Jobb oldalon egy 14 és egy 19 mm-es, a bal oldalon pedig egy 15 és egy 20 mm-es tüsző van!
Az egyik csak megérik majd! Csütörtök reggel megyek a következő UH-ra!

Éva

Kép
balimama
 
 


Jó reggelt!

Mi jól vagyunk már unom a fekvést nagyon de 6 hetet még kibírok. Hétvégén hozzák a bútorokat és készen lesz Dóra szobája :D

Éva,
A 19 és a 20 érett már szóval bármikor megrepedhetnek :wink: ez jól hagzik!!

Zora jelentkezzél!!
Vendég
 


http://www.ciklus.hu/images/diagramok/9 ... 03200_.png

Sziasztok!

Épp csak bekukkantok és egy görbét dobok!

puszi mindenkinek
léni
 
 


Sziasztok!
Kedvesek vagytok, hogy mindig gondoltok rám, köszönöm jól vagyok. Holnap megint ítélethirdetés, megyek a Praxisba Győrfy Mátyáshoz genetikai uh-ra. Nem tudom szavakkal kifejezni, milyen ezt az egészet átélni, hogy attól rettegjek-e inkább, hogy down babám lesz, vagy attól, hogy gyógyíthatatlan szívbeteg, vagy mindkettő, vagy egyik sem, szóval ez túl van már azon a határon, amiről írni lehet. Egyébként szép pocim van és a baba sokat mozog, nagyon vágyom már csak egyetlen jó hírre, azzal azt hiszem már boldog lennék, de jó hírt nem hallottam már a pozitív teszt óta. Szóval drukkoljatok és én is mindenkinek, hiszen a Ti életetek legalább ennyire megpróbáltatásokkal teli, csak az út különböző szakaszain tartunk. Vigyázzatok magatokra.

Zora
Kép
zora7
 
 


Drága Zora!

gondolok Rátok holnap, ahogy mindennap teszem...

fantasztikus EMBER vagy, és csodálatos ANYA :)

Pandácska!

Azóta nem keményedsz??
(engem a mostani front eléggé meggyötört)

az a hat hét meg majdcsak eltelik :wink:

nekünk is pénteken hozzák a bútort, igaz előtte remélem befutnak a festők is, bár csak egy pici szobát (a miénket) kell újrahengerezni, ott lesz a baba, mellettem :wink:

Éva!

nagyon ígéretesek ezek a tűszök, nem is mondok semmit, csak drukkolok csendben :wink:


www.melissaesmaya.blog.hu

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Sheila! Örülök, hogy írtál és hogy jól vagy! Kíváncsi vagyok mikor akar majd kibújni a picibabád!

Zora! Közyönjük, hogy írtál, és ha lehetséges és publikus írd meg légyszi mi volt az UH-on. Sok erőt és kitartást nektek!

Mo! Sajnálom, hogy mostmár mindig szedni kell a bogyeszt, de sajna nincs mit tenni, ez legyen a legnagyobb akadály mostmár az életetekben. Tudjátok már apa műtétje mikor lesz???
Gyere gyakrabban ha tudsz! Hogy halad a házikó?

Éva! Ezek szuper hírek! Akkor hajrá és tessék apával jó sokat összebújni!

Panda! Már valahogy majd csak kibírod ezt a pár hetet. Meglátod utána úgy sem lesz időd annyit feküdni, mert csak a baba lesz a fontos!

Ildikó! Engem is érdekelne a görbéd!!!!

Léni! Alkul ez a görbe! De tessék többet jönni!!!

Melus! Hogy vagy? Autót sikerült megcsinálni??

Virág! Mi újság veled? Mikor mész uh-ra?

Andi! Mikor kapunk képeket a gyerekszobáról???

Bebus! Te nagyon eltűntél!!! Hol vagy????

lnd! Le a kalappal előtted a vizsgák miatt! Lassan majd csak túl leszen minden!

Puszi
Vendég
 


Remélhetőleg tényleg túlleszek és még lesz 1 hetem a szülésig pihenni egy kicsit. Bár tegnap délután végre aludtam egy kicsit!!!!!!
Harmadszorra mióta terhes vagyok.
Az a nagyon fontos kérdésem lenne, hogy szerintetek 32. héten nagyon koraiak a jóslófájások? Mert nekem már vannak. Keményedés nem olyan sokszor, de fájások jönnek, aztán szerencsére mennek is. Bennel is voltak, de már nem emlékszem mikortól, de azért szerintem később. Csak jövő szerdán megyek dokihoz, ő akkor tud véleményt mondani.

KépKép

KépKép
lnd
 
 


Ind!
A 32. hét egy kicsit tényleg korai! Próbálj többet pihenni! Tudom, hogy könnyű mondani, de próbáld meg!
Egyébként, ha nem nyitogatja a méhszájat, akkor talán nem gond.
Szedsz Magnéziumot?

Olvastam mi történt Benivel! Remélem már jobban van és gyógyulgat a szája! Én rettegek a fogak sérüléseitől!
Amikor májusban a Balázs kukacával kórházban voltunk, volt egy kislány, aki elesett motorral és az első 5 foga kimozdult. Szörnyű volt! Se enni, se szopizni nem tudott!

Krisztinka!
Nem akarom elkiabálni, de nagyon szép a görbéd!!!!!

Én holnap megyek megint UH-ra és talán megrepesztik a tüszőket.
Remélem nem gond, hogy csak a 9. napon tartok!
Nem mérem a hőmet, mert anélkül is tudom mi a helyzet és talán a Closty miatt nem is lenne értelme mérni!

Pandácska!
Látod 4 hete fekszel! 4 hetet már nyertél! Hát nem megérte?!
Már csak 6 hét! Minden nap egyre közelebb a célhoz!
Használd ki! Többet úgy sem lesz ilyen! :wink:
Soha életedben nem lesz többet lehetőséged csak úgy pihenni! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Sajna Krisz még nem jó az autóm, nincs rá pénzem, most nagyon összejöttek a dolgok!Mindegy nem idegeskedem ezen!Majd lesz valahogy!

Éva tök jó, nekem csak egy volt, ez nagyon kecsegtető!Mindent bele! :lol:

Zora nagyon drukkolok nektek, remélem figyelnek odafentről!

Pocakosok kitartás már nem sok van hátra!

Puszi!

Kép
melus2
 
 


Szedem a Béres Magne B6ját, de csak alkalmanként, amikor úgy éreztem, hogy keményedek, most már lehet, hogy folyamatosan szedem a 37. hétig.

KépKép

KépKép
lnd
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?